Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Finland Helsinki Challenger sets 1 2 3 4 5
13:30
3e ronde
Elias Ymer [7] Elias Ymer podáva 2 7 7
Nikola Milojevic [12] 0 5 5
13:30
3e ronde
Rayane Roumane Rayane Roumane podáva 1 3 7 1 0
Sergiy Stakhovsky [11] 1 6 5 1 0
Heren dubbelspel I. hard Finland Helsinki Challenger sets 1 2 3 4 5
13.11.19
15:50
1e ronde
Jonas Forejtek/Otto Virtanen [WC] 0 0
Antoine Escoffier/Gabriel Petit 0 0
Heren enkelspel I. hard Czech Republic M15 Milovice sets 1 2 3 4 5
13:50
2e ronde
Piotr Grynkowski [q] 0 2 0 0
Vadym Ursu Vadym Ursu podáva 1 6 2 0
16:00
2e ronde
Domagoj Biljesko [PR] 0 5 0
Riccardo Balzerani [3] Riccardo Balzerani podáva 0 6 0
Heren enkelspel I. hard France M15 Villers Les sets 1 2 3 4 5
13:30
2e ronde
Alexandre Peyrot [q] Alexandre Peyrot podáva 0 3 1 15
Justin Eleveld [q] 1 6 2 30
15:20
2e ronde
Thomas Laurent Thomas Laurent podáva 0 1 A
Benjamin Pietri [q] 0 2 40
Heren enkelspel I. hard United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
15:10
Dominic Thiem 0 1 0
Matteo Berrettini Matteo Berrettini podáva 0 0 40
Heren enkelspel I. hard Italy Ortisei Challenger sets 1 2 3 4 5
15:30
3e ronde
Sebastian Ofner [10] 0 3 1 0
Dennis Novak [7] Dennis Novak podáva 1 6 0 0
Heren dubbelspel I. hard Italy Ortisei Challenger sets 1 2 3 4 5
12:40
Kwartfinale
Teimuraz Gabashvili/Aslan Karatsev 1 5 7 7
Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn [PR] Maximilian Neuchrist/Tristan-Samuel Weissborn podáva 2 7 64 10
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
13:20
2e ronde
Barbora Miklova [6] 0 4 0
Ziva Falkner [JR] Ziva Falkner podáva 0 5 0
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:00
2e ronde
geschorst
Ricardo Ojeda Lara [4] Ricardo Ojeda Lara podáva 0 5 3 0
Luka Pavlovic [WC] 1 7 2 0
08:40
2e ronde
geschorst
Gilbert Klier Junior [5] Gilbert Klier Junior podáva 1 6 0 0
Bogdan Ionut Apostol 0 3 1 0
09:30
2e ronde
geschorst
Mircea-Alexandru Jecan [7] 1 6 1 30
Simone Roncalli Simone Roncalli podáva 0 3 0 0
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
13.11.19
16:10
1e ronde
geschorst
Joshua Ortlip 1 6 0 15
Eduardo Ribeiro [WC] Eduardo Ribeiro podáva 0 1 2 15
13.11.19
16:20
1e ronde
geschorst
Jorge Brian Panta Herreros [3] 1 6 0 0
Ajeet Rai Ajeet Rai podáva 0 4 0 15
13.11.19
16:30
1e ronde
geschorst
Connor Farren 1 6 4 15
Rafael Giotis [WC] Rafael Giotis podáva 0 2 0 15
13.11.19
16:30
1e ronde
geschorst
Julian Bradley 1 6 3 40
Conner Huertas Del Pino Conner Huertas Del Pino podáva 0 2 2 40
Heren enkelspel Hard Mozambique M15 Maputo sets 1 2 3 4 5
08:00
2e ronde
geschorst
Hamid Reza Nadaf [7] 0 5 2 0
Alexis Canter Alexis Canter podáva 1 7 3 0
Heren enkelspel I. hard Czech Republic M15 Milovice sets 1 2 3 4 5
11:00
2e ronde
geschorst
Robin Stanek [5] Robin Stanek podáva 0 1 0 0
Oleksii Krutykh 1 6 0 0
11:40
2e ronde
geschorst
Martin Krumich [WC] 1 6 6 2 0
Petr Hajek Petr Hajek podáva 1 74 0 1 0
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10:00
2e ronde
geschorst
Benjamin Winter Lopez [7] Benjamin Winter Lopez podáva 1 6 2 0
Anis Ghorbel 0 4 1 0
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09:00
2e ronde
geschorst
Ioana Gaspar [6] 0 4 3 15
Ilay Yoruk Ilay Yoruk podáva 1 6 3 40
09:00
2e ronde
geschorst
Viktoriya Petrenko [q] Viktoriya Petrenko podáva 1 6 4 15
Dia Evtimova [5] 0 0 1 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
12.11.19
20:00
1e ronde
geschorst
Brittany Collens 0 5 30
Paige Cline [WC] Paige Cline podáva 0 2 15
13.11.19
17:10
1e ronde
geschorst
Aubane Droguet Aubane Droguet podáva 0 3 0
Raphaelle Lacasse [6] 0 4 0
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
11:20
2e ronde
Louis Tessa 1 3 6 4
Luca Giacomini [2] Luca Giacomini podáva 2 6 1 6
<