Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Holland Rotterdam sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Fernando Verdasco 2 7 6
Matthew Ebden 0 5 4
12.02.19
1e ronde
Tomas Berdych 2 7 6
Gilles Simon 0 68 4
12.02.19
1e ronde
Gael Monfils 2 7 7
David Goffin 0 65 5
12.02.19
1e ronde
Ernests Gulbis 2 6 6
Marius Copil 0 2 4
12.02.19
1e ronde
Kei Nishikori 2 3 6 6
Pierre-Hugues Herbert 1 6 1 4
12.02.19
1e ronde
Milos Raonic 2 7 7
Philipp Kohlschreiber 0 68 5
12.02.19
1e ronde
Denis Shapovalov 2 7 6
Franko Skugor 0 5 3
12.02.19
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 3 6 6
Karen Khachanov 1 6 3 2
Heren enkelspel Clay Argentina Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
David Ferrer 2 7 6
Malek Jaziri 0 613 3
12.02.19
1e ronde
Pablo Cuevas 2 6 6
Marcelo Arevalo 0 2 1
12.02.19
1e ronde
Leonardo Mayer 2 6 7
Dusan Lajovic 0 3 63
12.02.19
1e ronde
Guido Pella 2 3 6 6
Francisco Cerundolo 1 6 4 1
12.02.19
1e ronde
Aljaz Bedene 2 1 7 6
Guido Andreozzi 1 6 65 2
12.02.19
1e ronde
Joao Sousa 2 6 6
Juan Ignacio Londero 0 3 4
12.02.19
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Taro Daniel 0 1 0
12.02.19
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 2 6
Federico Delbonis 1 2 6 1
Heren enkelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Janko Tipsarevic 2 6 4 6
Tsung-Hua Yang 1 2 6 4
12.02.19
2e ronde
Go Soeda 2 6 6
Pol Wattanakul 0 3 3
12.02.19
2e ronde
Dudi Sela 2 6 6 6
Laurynas Grigelis 1 75 0 2
12.02.19
2e ronde
Viktor Troicki 2 6 6
Duckhee Lee 0 1 2
12.02.19
2e ronde
Thiemo de Bakker 2 6 4 6
Zhe Li 1 4 6 4
12.02.19
1e ronde
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 6
Ivan Gakhov 0 4 1
12.02.19
2e ronde
Henri Laaksonen 2 6 6
Stephane Robert 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 3 1
12.02.19
2e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 3 7
Aleksandr Nedovesov 1 2 6 67
12.02.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 7 6
Enrique Lopez-Perez 0 5 3
12.02.19
2e ronde
Jc Aragone 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 1 1
Heren enkelspel I. hard France Cherbourg Challenger sets 1 2 3 4 5
12.02.19
2e ronde
Lukas Rosol 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 4 2
12.02.19
2e ronde
Steve Darcis 1 6
Arthur De Greef scratch 0 1
12.02.19
2e ronde
Ruben Bemelmans 2 3 6 6
Carlos Taberner 1 6 1 2
12.02.19
2e ronde
Luca Vanni 2 6 6
Uladzimir Ignatik 0 1 4
12.02.19
2e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Raul Brancaccio 0 3 1
12.02.19
2e ronde
Stefano Travaglia 2 4 6 6
Maxime Janvier 1 6 4 1
12.02.19
1e ronde
Filip Horansky 2 6 6
Clement Tabur 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Laurent Lokoli 2 4 6 6
Ricardo Ojeda Lara 1 6 2 2
12.02.19
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 4 6
Andres Artunedo Martinavarr 1 4 6 4
12.02.19
1e ronde
Benjamin Bonzi 2 4 6 7
Riccardo Bonadio 1 6 2 66
12.02.19
1e ronde
Manuel Guinard 2 7 6
Vaclav Safranek 0 5 4
12.02.19
2e ronde
Baptiste Crepatte 2 7 6
Daniel Gimeno-Traver 0 61 2
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Cristian Rodriguez 2 6 6
Bogdan Bajic 0 2 2
12.02.19
Kwalif.
Mike Urbanija 2 7 7
Andrey Chepelev 0 66 5
12.02.19
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Dejan Katic 0 2 1
12.02.19
Kwalif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Louroi Martinez 0 3 0
12.02.19
Kwalif.
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Rayane Roumane 0 4 4
12.02.19
Kwalif.
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Florent Diep 0 2 1
12.02.19
Kwalif.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 2 4
12.02.19
Kwalif.
Davide Galoppini 2 6 7
Arklon Huertas Del Pino 0 3 64
12.02.19
1e ronde
Pavel Nejedly 2 6 1 6
Mathieu Perchicot 1 4 6 4
12.02.19
1e ronde
Sebastian Korda 2 6 7
Hong Kit Wong 0 2 60
12.02.19
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Felipe Mantilla 0 1 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Christopher Heyman 2 6 6
Diego Hidalgo 0 3 2
12.02.19
1e ronde
Riccardo Balzerani 2 6 6
Jaimee Floyd Angele 0 4 3
12.02.19
1e ronde
Vasko Mladenov 2 6 2 6
Miljan Zekic 1 0 6 4
12.02.19
1e ronde
Dimitriy Voronin 2 6 6 6
Paul Woerner 1 72 4 0
12.02.19
1e ronde
Lance-Pierre Du Toit 2 7 7
Samuel Puskar 0 5 65
12.02.19
1e ronde
Davide Tortora 2 7 6
Anis Ghorbel 0 64 3
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Jaroslav Pospisil 2 3 7 6
Yu Hsiou Hsu 1 6 5 1
12.02.19
1e ronde
Cheong-Eui Kim 2 6 6
Oleg Khotkov 0 1 3
12.02.19
1e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Francesco Passaro 0 0 3
12.02.19
1e ronde
Arnaud Bovy 2 6 6
Lilian Marmousez 0 0 1
Heren enkelspel Hard USA M15 Tucson sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 3 6 6
Carlos Hassey 1 6 0 2
12.02.19
Kwalif.
Milen Ianakiev 2 6 6
Luke Jacob Gamble 0 2 3
12.02.19
Kwalif.
Gage Brymer 2 7 6
Alexander Cozbinov 0 5 4
12.02.19
1e ronde
Martin Redlicki 2 7 5 6
Michail Pervolarakis 1 62 7 4
12.02.19
1e ronde
Matic Spec 2 6 7
Michael Zhu 0 3 5
12.02.19
Kwalif.
George Goldhoff 2 6 6
Omni Kumar 0 4 0
12.02.19
Kwalif.
Julian Bradley 2 7 6
Boris Arias 0 66 4
12.02.19
Kwalif.
Simon Freund 2 6 6
Austin Rapp 0 4 4
12.02.19
1e ronde
Jose Olivares 2 6 6
Mitchell Thomas Mcdaniels 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Dusty H. Boyer 2 6 6 7
Tyler Lu 1 4 74 64
12.02.19
1e ronde
Liam Draxl 2 6 6
William Griffith 0 3 2
12.02.19
Kwalif.
Pierce Rollins 2 7 2 10
Eric Hadigian 1 5 6 4
Heren enkelspel I. hard Kazakhstan M25 Aktobe sets 1 2 3 4 5
12.02.19
Kwalif.
Mikhail Elgin 2 7 7
Saida'Lo Saidkarimov 0 63 65
12.02.19
1e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 7 6
Luca Giacomini 0 66 4
12.02.19
Kwalif.
Michal Konecny 2 7 6
Savriyan Danilov 0 5 1
12.02.19
1e ronde
Marco Bortolotti 2 7 6
Denys Klok 0 68 2
12.02.19
Kwalif.
Anton Chekhov 2 6 6
Isaac Stoute 0 2 3
12.02.19
1e ronde
Sanjar Fayziev 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 4 4
12.02.19
Kwalif.
Timur Kiuamov 2 7 6
Mikalai Haliak 0 63 1
12.02.19
Kwalif.
Niels Lootsma 2 6 3 10
Ivan Liutarevich 1 4 6 7
12.02.19
1e ronde
Ben Patael 2 6 6
Francesco Vilardo 0 2 1
12.02.19
Kwalif.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 3 2
Heren enkelspel I. hard United Kingdom M25 Barnstaple sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Sadio Doumbia 2 4 6 6
Rigele Te 1 6 2 2
12.02.19
1e ronde
Tobias Simon 2 7 6
Jacob Grills 0 66 3
12.02.19
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Tom Fawcett 0 3 3
12.02.19
1e ronde
Lloyd Glasspool 2 6 6 6
Orlando Luz 1 72 4 3
12.02.19
1e ronde
Evan Hoyt 2 7 6
Igor Sijsling 0 65 4
12.02.19
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 2 1
12.02.19
1e ronde
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 3 4
12.02.19
1e ronde
Ryan Shane 2 7 6
Joao Monteiro 0 67 2
12.02.19
1e ronde
Hugo Grenier 2 6 6
Mark Whitehouse 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Ryan Peniston 2 6 6
Neil Pauffley 0 0 1
12.02.19
1e ronde
Tim Van Rijthoven 2 7 6
Aidan Mchugh 0 61 2
12.02.19
1e ronde
Benjamin Hassan 2 6 3 6
Sean Hodkin 1 3 6 4
12.02.19
1e ronde
Zizou Bergs 2 6 6
Emil Ruusuvuori 0 4 4
12.02.19
1e ronde
Anton Matusevich 2 6 6 7
Peter Torebko 1 2 76 5
12.02.19
1e ronde
Jack Draper 2 7 6
Johannes Haerteis 0 67 3
12.02.19
1e ronde
Lorenzo Musetti 2 5 7 6
Felix Corwin 1 7 66 4
Heren enkelspel I. hard USA New York sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Guillermo Garcia-Lopez 2 7 6
Alexei Popyrin 0 66 3
12.02.19
1e ronde
Sam Querrey 2 7 6
Lloyd Harris 0 62 2
12.02.19
1e ronde
Jason Jung 2 6 3 6
Ramkumar Ramanathan 1 3 6 1
12.02.19
1e ronde
Ryan Harrison 2 6 6
Peter Polansky 0 3 4
12.02.19
1e ronde
Brayden Schnur 2 6 6
Jack Mingjie Lin 0 1 3
12.02.19
1e ronde
Christopher Eubanks 2 6 7
Adrian Menendez-Maceiras 0 4 64
12.02.19
1e ronde
Reilly Opelka 2 2 7 6
Adrian Mannarino 1 6 65 4
Dames enkelspel Hard Qatar Doha sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Su-Wei Hsieh 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 2 0
12.02.19
1e ronde
Carla Suarez Navarro 2 6 6
Ons Jabeur 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Julia Goerges 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 2 2
12.02.19
1e ronde
Kiki Bertens 2 0 7 6
Camila Giorgi 1 6 67 4
12.02.19
1e ronde
Alison Riske 2 6 6
Polona Hercog 0 4 3
12.02.19
1e ronde
Lesya Tsurenko 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 3 0
12.02.19
1e ronde
Elise Mertens 2 6 6
Katerina Siniakova 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Anett Kontaveit 2 7 6
Lin Zhu 0 63 3
12.02.19
1e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 4 6
Mihaela Buzarnescu 1 1 6 2
12.02.19
1e ronde
Karolina Muchova 2 6 6
Samantha Stosur 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Anna Blinkova 2 7 6
Anastasija Sevastova 0 65 4
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Alexandra Damaschin 2 6 7
Haruna Arakawa 0 3 5
12.02.19
1e ronde
Gaia Sanesi 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 4 4
12.02.19
1e ronde
Ayaka Okuno 2 6 6
Alana Tuayeva 0 0 2
12.02.19
1e ronde
Jessica Ho 2 6 5 6
Vlada Ekshibarova 1 4 7 3
12.02.19
1e ronde
Pia Cuk 2 6 6
Doga Turkmen 0 2 2
12.02.19
1e ronde
Yuki Naito 2 6 6
Sada Nahimana 0 2 2
12.02.19
1e ronde
Himari Sato 2 7 6
Julia Stamatova 0 5 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Marie Temin 2 6 6
Arianne Hartono 0 3 4
12.02.19
1e ronde
Cristina Ene 2 6 6
Nikita Uberoi 0 1 1
12.02.19
1e ronde
Shelby Talcott 2 6 2 6
Bojana Marinkovic 1 3 6 1
12.02.19
1e ronde
Lou Adler 2 6 6
Emma Lene 0 2 4
12.02.19
1e ronde
Melanie Stokke 2 7 6
Iana Tishchenko 0 60 1
12.02.19
1e ronde
Karolayne Da Rosa 2 6 7
Sara Lanca 0 1 61
12.02.19
1e ronde
Alice Rame 2 6 6
Sofija Zecevic 0 0 0
Dames enkelspel Hard Australia W15 Port Pirie sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Alexandra Osborne 2 6 6
Natalie Barbir 0 1 1
12.02.19
1e ronde
Jelena Stojanovic 2 6 6
Patricia Boentgen 0 1 3
12.02.19
1e ronde
Lulu Sun 2 6 6
Jasmine Adams 0 2 0
12.02.19
1e ronde
Amber Marshall 2 6 6
Brittany Collens 0 2 0
12.02.19
1e ronde
Natasha Russell 2 6 6
Georgiana Ruhrig 0 4 4
12.02.19
1e ronde
Zara Brankovic 2 6 6
Mary Ann Liu 0 2 0
12.02.19
1e ronde
Bojana Marinkov 2 6 6
Amelia Stuart 0 1 2
12.02.19
1e ronde
Valentina Ivanov 2 6 6
Eimi Friant 0 0 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Anna Morgina 2 6 6
Kristina Novak 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Angeles Moreno Barranquero 0 2 3
12.02.19
1e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 6 6 6
Anastasia Vdovenco 1 3 75 4
12.02.19
1e ronde
Shanshan Guo 2 6 7
Dan Ni Wang 0 4 5
Dames enkelspel I. hard Kazakhstan W15 Shymkent sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6 6
Anastasia Astakhova 1 73 2 3
12.02.19
1e ronde
Vlada Koval 2 6 6
Arina Folts 0 3 2
Dames enkelspel Hard USA W25 Surprise sets 1 2 3 4 5
12.02.19
Kwalif.
Olga Govortsova 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 1 1
12.02.19
1e ronde
Pamela Montez 2 6 6
Salma Ewing 0 4 2
12.02.19
Kwalif.
Paula Cristina Goncalves 2 5 6 10
Hanna Chang 1 7 2 4
12.02.19
Kwalif.
Alize Lim 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 4 3
12.02.19
1e ronde
Giuliana Olmos 2 6 6
Kennedy Shaffer 0 3 0
12.02.19
1e ronde
Hua-Chen Lee 2 6 6 6
Anastasia Nefedova 1 76 3 1
12.02.19
1e ronde
Allie Kiick 2 6 6
Gabriela Ce 0 3 4
12.02.19
Kwalif.
Louisa Chirico 2 6 6
Jacqueline Cako 0 1 3
12.02.19
Kwalif.
Maria Herazo Gonzalez 2 7 7
Salome Devidze 0 5 5
12.02.19
Kwalif.
Chihiro Muramatsu 2 6 4 10
Maegan Manasse 1 4 6 7
12.02.19
1e ronde
Ann Li 2 6 6
Olivia Rogowska 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Cori Gauff 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 3 2
Dames enkelspel I. hard Slovakia W25 Trnava sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Elitsa Kostova 2 6 6
Romana Cisovska 0 3 4
12.02.19
Kwalif.
Laura-Ioana Andrei 2 6 6
Romy Koelzer 0 3 0
12.02.19
Kwalif.
Tara Moore 2 6 3 10
Ganna Poznikhirenko 1 2 6 7
12.02.19
1e ronde
Anna Zaja 2 3 7 7
Anastasiya Shoshyna 1 6 5 65
12.02.19
Kwalif.
Michaela Honcova 2 6 7
Miriam Kolodziejova 0 4 65
12.02.19
Kwalif.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Stefania Rubini 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Denisa Allertova 1 5
Gabriela Pantuckova scratch 0 0
12.02.19
Kwalif.
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 0 4 0
12.02.19
Kwalif.
Shuyue Ma 2 4 6 10
Federica Di Sarra 1 6 4 5
Dames enkelspel I. hard United Kingdom W60 Shrewsbury sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Bibiane Schoofs 2 4 6 6
Olga Saez Larra 1 6 3 1
12.02.19
1e ronde
Yanina Wickmayer 2 6 6
Lesley Kerkhove 0 2 1
12.02.19
1e ronde
Arina Rodionova 2 1 7 6
Antonia Lottner 1 6 64 4
12.02.19
1e ronde
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 1 0
12.02.19
1e ronde
Amandine Hesse 2 2 6 6
Lina Gjorcheska 1 6 3 1
12.02.19
1e ronde
Ulrikke Eikeri 2 7 6
Ekaterine Gorgodze 0 62 3
12.02.19
1e ronde
Myrtille Georges 2 6 6
Freya Christie 0 4 2
12.02.19
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 7 6
Laura Robson 1 74 68 0
12.02.19
1e ronde
Kimberley Zimmermann 2 6 1 7
Jana Fett 1 4 6 68
12.02.19
1e ronde
Tereza Smitkova 2 6 6
Sherazad Reix 0 3 1
12.02.19
1e ronde
Jessika Ponchet 2 0 6 6
Danka Kovinic 1 6 0 3
12.02.19
1e ronde
Harmony Tan 1 7 1 4
Kaja Juvan scratch 0 6 3
12.02.19
1e ronde
Maia Lumsden 2 7 4 6
Anastasia Grymalska 1 5 6 1
12.02.19
1e ronde
Aliona Bolsova 2 6 6
Francesca Jones 0 3 0
12.02.19
1e ronde
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Naomi Broady 0 4 3
12.02.19
1e ronde
Jodie Anna Burrage 1 6 4
Valentini Grammatikopoulou scratch 0 3 0
Heren dubbelspel I. hard Holland Rotterdam sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Robin Haase/Matwe Middelkoop 2 6 6 10
Dominic Inglot/Franko Skugor 1 77 3 4
12.02.19
1e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 62
Heren dubbelspel Clay Argentina Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar/Albert Ramos-Vinolas 2 7 3 11
Aljaz Bedene/David Marrero 1 62 6 9
12.02.19
1e ronde
Diego Sebastian Schwartzman/Dominic Thiem 2 6 7
Pablo Cuevas/Marc Lopez 0 3 5
Heren dubbelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 6
Chotiwat Naen-Udorn/Patthravut Saimongkol 0 0 0
12.02.19
1e ronde
Nuttanon Kadchapanan/Palaphoom Kovapitukted 2 6 6
Jirat Navasirisomboon/Chanchin Sookton-Eng 0 2 2
Heren dubbelspel I. hard France Cherbourg Challenger sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Mats Moraing/Oscar Otte 2 7 6
Baptiste Crepatte/Roman Safiullin 0 5 2
12.02.19
1e ronde
Benjamin Bonzi/Ugo Humbert 1 6 4
Elliot Benchetrit/Geoffrey Blancaneaux scratch 0 1 1
Heren dubbelspel I. hard USA New York sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Adrian Mannarino/Hugo Nys 2 6 3 10
Radu Albot/John-Patrick Smith 1 1 6 8
12.02.19
1e ronde
Mackenzie McDonald/John Millman 2 4 6 11
Steve Johnson/Reilly Opelka 1 6 4 9
Dames dubbelspel Hard Qatar Doha sets 1 2 3 4 5
12.02.19
1e ronde
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 7 7
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava 0 62 5
12.02.19
1e ronde
Abigail Spears/Zhaoxuan Yang 2 6 6
Fatma Al Nabhani/Mubaraka Al-Naimi 0 2 0
<