Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Holland Rotterdam sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Jo-Wilfried Tsonga 2 7 6
Tallon Griekspoor 0 65 1
14.02.19
2e ronde
Kei Nishikori 2 6 6
Ernests Gulbis 0 1 4
14.02.19
2e ronde
Damir Dzumhur 2 6 7
Mikhail Kukushkin 0 4 63
14.02.19
2e ronde
Marton Fucsovics 2 7 6
Nikoloz Basilashvili 0 61 1
14.02.19
2e ronde
Daniil Medvedev 2 6 7
Fernando Verdasco 0 2 5
Heren enkelspel Clay Argentina Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Pablo Cuevas 2 6 7
Joao Sousa 0 4 5
14.02.19
2e ronde
Albert Ramos-Vinolas 2 3 7 6
David Ferrer 1 6 69 3
14.02.19
2e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 2 6
Aljaz Bedene 1 4 6 2
14.02.19
2e ronde
Dominic Thiem 2 6 6
Maximilian Marterer 0 4 4
Heren enkelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
14.02.19
3e ronde
Go Soeda 2 6 6
Viktor Troicki 0 0 4
14.02.19
3e ronde
Dudi Sela 2 6 6
Max Purcell 0 2 2
14.02.19
3e ronde
Tobias Kamke 2 3 6 6
Yuichi Sugita 1 6 0 4
14.02.19
3e ronde
Tatsuma Ito 2 1 6 6
Alejandro Davidovich Fokina 1 6 3 4
14.02.19
3e ronde
James Duckworth 2 4 6 6
Janko Tipsarevic 1 6 3 2
14.02.19
3e ronde
Henri Laaksonen 2 6 6
Thiemo de Bakker 0 4 3
14.02.19
3e ronde
Jc Aragone 1 7 7 6 5 2
Gianluca Mager scratch 0 6 7 0
14.02.19
3e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 1 1
Heren enkelspel I. hard France Cherbourg Challenger sets 1 2 3 4 5
14.02.19
3e ronde
Nicolas Mahut 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 3 4
14.02.19
3e ronde
Lukas Rosol 2 6 3 6
Zdenek Kolar 1 3 6 0
14.02.19
3e ronde
Steve Darcis 2 6 3 7
Yannick Maden 1 4 6 65
14.02.19
3e ronde
Luca Vanni 2 6 3 7
Benjamin Bonzi 1 4 6 64
14.02.19
3e ronde
Stefano Travaglia 2 6 6
Baptiste Crepatte 0 3 2
14.02.19
3e ronde
Mats Moraing 2 6 7
Simone Bolelli 0 4 5
14.02.19
3e ronde
Oscar Otte 2 7 6
Gianluigi Quinzi 0 63 1
14.02.19
3e ronde
Ugo Humbert 2 6 6
Alexey Vatutin 0 3 4
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.02.19
1e ronde
Riccardo Bellotti 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 4 2
14.02.19
1e ronde
Bruno Sant'Anna 2 4 6 6
Tomas Lipovsek Puches 1 6 3 0
14.02.19
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 0 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 2 6 3
14.02.19
1e ronde
Dmitry Popko 2 6 6
Bogdan Borza 0 2 0
14.02.19
1e ronde
Davide Galoppini 2 6 6
Kaya Arinc 0 1 0
14.02.19
1e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Jose Pereira 0 2 1
14.02.19
1e ronde
Nick Hardt 2 6 7
Mike Urbanija 0 2 5
14.02.19
1e ronde
Adrian Andreev 2 7 6
Pol Toledo Bague 0 5 3
14.02.19
1e ronde
Edris Fetisleam 2 7 3 6
Damien Wenger 1 5 6 1
14.02.19
1e ronde
Tadeas Paroulek 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 1 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Adelchi Virgili 2 7 6
Vasko Mladenov 0 65 4
14.02.19
2e ronde
Skander Mansouri 2 6 7
Lance-Pierre Du Toit 0 1 5
14.02.19
2e ronde
Christopher Heyman 2 6 6
Davide Tortora 0 2 1
14.02.19
2e ronde
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Kristjan Tamm 0 1 3
14.02.19
2e ronde
Riccardo Balzerani 2 6 6
Dimitriy Voronin 0 2 4
14.02.19
2e ronde
Lukas Klein 2 6 7
Yanais Laurent 0 0 5
14.02.19
2e ronde
Dan Added 2 7 6
Corentin Denolly 0 5 4
14.02.19
2e ronde
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Peter Bothwell 0 4 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Cheong-Eui Kim 2 6 6
Lucas Krainer 0 3 1
14.02.19
2e ronde
Vladyslav Manafov 2 6 6
Filip Bergevi 0 3 3
14.02.19
2e ronde
Florian Lakat 2 6 3 6
Linus Frost 1 3 6 3
14.02.19
2e ronde
Youssef Hossam 2 6 7
Matteo Arnaldi 0 3 5
14.02.19
2e ronde
Tung-Lin Wu 1 6
Martins Podzus scratch 0 1
14.02.19
2e ronde
Vit Kopriva 1 2
Karl Friberg scratch 0 1
14.02.19
2e ronde
Jesper De Jong 1 4
Jaroslav Pospisil scratch 0 1
14.02.19
2e ronde
Arnaud Bovy 2 6 6
Aaron Schmid 0 1 1
Heren enkelspel Hard USA M15 Tucson sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 6 1 7
Matic Spec 1 4 6 63
14.02.19
2e ronde
Karue Sell 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 4 3
14.02.19
2e ronde
Martin Redlicki 2 7 6 6
Jordi Arconada 1 64 74 3
14.02.19
2e ronde
Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Vasil Kirkov 0 64 4
Heren enkelspel I. hard Kazakhstan M25 Aktobe sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Marco Bortolotti 0 2 1
14.02.19
2e ronde
Sanjar Fayziev 2 7 6
Lucas Catarina 0 5 4
14.02.19
2e ronde
Khumoun Sultanov 2 6 6
Michal Konecny 0 4 4
14.02.19
2e ronde
Timur Kiuamov 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 4 0
14.02.19
2e ronde
Niels Lootsma 2 7 7
Konstantin Kravchuk 0 64 65
14.02.19
2e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Mikhail Fufygin 0 2 1
14.02.19
2e ronde
Ben Patael 1 3 7 2 5
Mikhail Elgin scratch 0 6 6 2
14.02.19
2e ronde
Jannik Sinner 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 1 3
Heren enkelspel I. hard United Kingdom M25 Barnstaple sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Ryan Shane 0 3 4
14.02.19
Kwartfinale
Ryan Peniston 2 7 6
Lloyd Glasspool 0 5 1
14.02.19
Kwartfinale
Tim Van Rijthoven 2 7 5 6
Antoine Escoffier 1 5 7 2
14.02.19
Kwartfinale
Benjamin Hassan 2 5 6 7
Sadio Doumbia 1 7 2 64
Heren enkelspel I. hard USA New York sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Guillermo Garcia-Lopez 2 7 1 6
John Millman 1 64 6 4
14.02.19
2e ronde
Sam Querrey 2 6 6
Radu Albot 0 3 4
14.02.19
2e ronde
Jason Jung 2 6 7
Frances Tiafoe 0 3 5
14.02.19
2e ronde
Reilly Opelka 1 6 8 7 6 1
Denis Istomin scratch 0 7 6 0
Dames enkelspel Hard Qatar Doha sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Angelique Kerber 2 1 6 7
Barbora Strycova 1 6 2 64
14.02.19
Kwartfinale
Simona Halep 2 7 7
Julia Goerges 0 61 66
14.02.19
Kwartfinale
Elina Svitolina 2 6 6
Karolina Muchova 0 4 2
14.02.19
Kwartfinale
Elise Mertens 2 6 6
Kiki Bertens 0 4 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.02.19
1e ronde
Vanda Lukacs 2 6 6
Barbara Gatica 0 1 3
14.02.19
1e ronde
Camilla Scala 2 6 6
Misaki Matsuda 0 4 4
14.02.19
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6 6
Verena Hofer 1 2 73 0
14.02.19
1e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Anna Ureke 0 4 2
14.02.19
1e ronde
Joanne Zuger 2 6 6
Lisa Matviyenko 0 2 2
14.02.19
1e ronde
Maryna Chernyshova 2 6 6
Kanako Morisaki 0 2 3
14.02.19
1e ronde
Eri Shimizu 2 6 6
Ari Matsumoto 0 4 3
14.02.19
1e ronde
Oleksandra Oliynykova 2 4 6 6
Carole Monnet 1 6 1 3
14.02.19
1e ronde
Lexie Stevens 2 6 6
Monica Cappelletti 0 3 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Marta Lesniak 2 6 6
Despina Papamichail 0 3 3
14.02.19
2e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Vinciane Remy 0 3 1
14.02.19
2e ronde
Marie Temin 2 5 7 7
Dalila Spiteri 1 7 64 61
14.02.19
2e ronde
Cristina Ene 2 4 6 6
Karolayne Alexandre Da Rosa 1 6 2 1
14.02.19
2e ronde
Melanie Stokke 2 6 6
Pauline Payet 0 1 0
14.02.19
2e ronde
Alice Rame 2 6 6
Lou Adler 0 1 3
14.02.19
2e ronde
Miriam Bianca Bulgaru 2 3 6 6
Shelby Talcott 1 6 3 3
14.02.19
2e ronde
Elizabeth Mandlik 2 6 6
Leonie Kung 0 1 4
Dames enkelspel Hard Australia W15 Port Pirie sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Jennifer Elie 2 6 6
Zara Brankovic 0 1 0
14.02.19
2e ronde
Alexandra Osborne 2 6 6
Madison Frahn 0 4 4
14.02.19
2e ronde
Lulu Sun 2 6 6
Amy Stevens 0 4 1
14.02.19
2e ronde
Amber Marshall 2 6 6
Valentina Ivanov 0 2 4
14.02.19
2e ronde
Natasha Russell 2 6 6
Tayla Whitehouse 0 2 0
14.02.19
2e ronde
Bojana Marinkov 2 6 6
Michiru Furuya 0 2 2
14.02.19
2e ronde
Olivia Symons 2 4 6 6
Olivia Ley 1 6 3 2
14.02.19
2e ronde
Charlotte Kempenaers-Pocz 2 6 6
Jelena Stojanovic 0 0 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Anna Morgina 2 6 1 6
Zeel Desai 1 2 6 3
14.02.19
2e ronde
Laura Pigossi 2 6 0 6
Barbora Matusova 1 3 6 3
14.02.19
2e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Merel Hoedt 0 1 0
14.02.19
2e ronde
Shanshan Guo 2 5 6 6
Polina Golubovskaya 1 7 3 2
14.02.19
2e ronde
Dasha Ivanova 2 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 0 0
14.02.19
2e ronde
Anastasia Pribylova 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 3 3
14.02.19
2e ronde
Malene Helgo 2 6 6
Daria Mishina 0 1 4
14.02.19
2e ronde
Noa Liauw A Fong 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 1 2
Dames enkelspel I. hard Kazakhstan W15 Shymkent sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Anna Ukolova 0 3 2
14.02.19
2e ronde
Angelina Zhuravleva 2 6 6
Sadafmoh Tolibova 0 4 1
14.02.19
2e ronde
Ekaterina Kazionova 2 5 7 7
Anastasia Zakharova 1 7 62 66
14.02.19
2e ronde
Daria Kruzhkova 2 6 6
Elena Malygina 0 2 4
14.02.19
2e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Yelizaveta Karlova 0 1 1
14.02.19
2e ronde
Yekaterina Dmitrichenko 2 3 6 6
Dariya Detkovskaya 1 6 0 1
14.02.19
2e ronde
Vlada Koval 2 6 6
Gyulnara Nazarova 0 0 2
14.02.19
2e ronde
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Arlinda Rushiti 0 3 1
Dames enkelspel I. hard Slovakia W25 Trnava sets 1 2 3 4 5
14.02.19
2e ronde
Alexandra Cadantu 2 6 3 6
Tamara Korpatsch 1 2 6 1
14.02.19
2e ronde
Anna Zaja 2 5 7 6
Laura-Ioana Andrei 1 7 62 3
14.02.19
2e ronde
Isabella Shinikova 2 1 6 6
Anastasia Zarycka 1 6 4 4
14.02.19
2e ronde
Tereza Martincova 2 6 7
Elitsa Kostova 0 3 63
14.02.19
2e ronde
Denisa Allertova 2 7 4 6
Tara Moore 1 62 6 3
14.02.19
2e ronde
Jasmine Paolini 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 3 4
14.02.19
2e ronde
Dejana Radanovic 2 6 4 6
Shuyue Ma 1 4 6 2
14.02.19
2e ronde
Katarina Zavatska 2 6 3 6
Kristina Kucova 1 1 6 4
Dames enkelspel I. hard United Kingdom W60 Shrewsbury sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Yanina Wickmayer 2 6 6
Maia Lumsden 0 3 3
14.02.19
Kwartfinale
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 1 3
14.02.19
Kwartfinale
Harmony Tan 2 6 6
Tereza Smitkova 0 1 0
14.02.19
Kwartfinale
Aliona Bolsova 2 6 7
Amandine Hesse 0 1 5
Heren dubbelspel I. hard Holland Rotterdam sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Jeremy Chardy/Henri Kontinen 2 4 6 11
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin 1 6 2 9
Heren dubbelspel Clay Argentina Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 2 6 7
Guido Andreozzi/Guido Pella 0 4 63
14.02.19
Kwartfinale
Jaume Antoni Munar Clar/Albert Ramos-Vinolas 2 2 6 10
Marcelo Demoliner/Frederik Nielsen 1 6 3 5
14.02.19
Kwartfinale
Marco Cecchinato/Dusan Lajovic 2 6 5 10
Roman Jebavy/Andres Molteni 1 3 7 3
Heren dubbelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 7
Francis Casey Alcantara/Bernardo Saraiva 0 3 67
14.02.19
Kwartfinale
N.Sriram Balaji/Arjun Kadhe 2 4 7 10
Harri Heliovaara/Toshihide Matsui 1 6 5 3
14.02.19
1e ronde
Max Purcell/Matt Reid 2 6 6
Andre Begemann/Rameez Junaid 0 2 2
14.02.19
1e ronde
Goncalo Oliveira/Marc Polmans 2 7 6
Hiroki Moriya/Tsung-Hua Yang 0 64 4
Heren dubbelspel I. hard France Cherbourg Challenger sets 1 2 3 4 5
14.02.19
1e ronde
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 2 2 6 10
Wilfredo Gonzalez/Hugo Voljacques 1 6 4 7
14.02.19
Kwartfinale
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 2 6 6
Andres Artunedo Martinavarr/Riccardo Bonadio 0 4 1
Heren dubbelspel I. hard USA New York sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 2 6 6 10
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 1 71 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
Mackenzie McDonald/John Millman 0 3 2
14.02.19
Kwartfinale
Robert Lindstedt/Tim Puetz 2 6 6 10
Ryan Harrison/Jordan Thompson 1 75 2 6
14.02.19
1e ronde
Tennys Sandgren/Jack Withrow 2 7 6
Bob Bryan/Mike Bryan 0 69 4
Dames dubbelspel Hard Qatar Doha sets 1 2 3 4 5
14.02.19
Kwartfinale
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 6 6
Lara Arruabarrena/Kaitlyn Christian 0 3 2
14.02.19
Kwartfinale
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 2 6 6
Abigail Spears/Zhaoxuan Yang 0 4 2
14.02.19
Kwartfinale
Veronika Kudermetova/Jelena Ostapenko 2 6 6
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik 0 4 2
14.02.19
Kwartfinale
Ons Jabeur/Alison Riske 2 6 6
Mihaela Buzarnescu/Alicja Rosolska 0 1 2
<