Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
04:00
1e ronde
Thiemo de Bakker  
Janko Tipsarevic [WC]  
19.02.19
04:00
1e ronde
Sasi Kumar Mukund  
Kevin King  
Heren enkelspel Hard USA Delray Beach sets 1 2 3 4 5
19.02.19
00:00
1e ronde
Lloyd Harris [WC]  
Darian King [q]  
19.02.19
01:00
1e ronde
Nick Kyrgios  
John Millman [5]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Andreas Seppi [6]  
Bernard Tomic  
19.02.19
17:00
1e ronde
Guillermo Garcia-Lopez  
Jared Donaldson  
19.02.19
17:00
1e ronde
Juan Martin Del Potro [1WC]  
Yoshihito Nishioka  
19.02.19
17:00
1e ronde
Peter Polansky  
John Isner [2WC]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Tim Smyczek [q]  
Paolo Lorenzi  
19.02.19
17:00
1e ronde
Adrian Mannarino [8]  
Brayden Schnur [SE]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Daniel Evans [q]  
Frances Tiafoe [3]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Radu Albot  
Ivo Karlovic  
19.02.19
17:00
1e ronde
Steve Johnson [4]  
Jason Jung [ALT]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Tennys Sandgren  
Reilly Opelka  
19.02.19
17:00
1e ronde
Mackenzie Mcdonald  
Taylor Harry Fritz [7]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Jordan Thompson  
Marcel Granollers  
Heren enkelspel Hard Mexico Morelos Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
01:30
1e ronde
Steven Diez  
Victor Estrella  
19.02.19
03:00
1e ronde
Lucas Gomez [WC]  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
19.02.19
17:00
1e ronde
Alejandro Gonzalez  
Johannes Haerteis [ALT]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Renzo Olivo  
Juan Hernandez Serrano [WC]  
Heren enkelspel I. hard France Marseille sets 1 2 3 4 5
19.02.19
12:00
1e ronde
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
Andrey Rublev  
19.02.19
12:00
1e ronde
Ernests Gulbis  
Ugo Humbert [WC]  
19.02.19
12:00
1e ronde
Jeremy Chardy [8]  
Matteo Berrettini  
19.02.19
12:00
1e ronde
Peter Gojowczyk  
Damir Dzumhur  
19.02.19
12:00
1e ronde
Jiri Vesely  
Gael Monfils [7]  
Dames enkelspel Hard UAE Dubai sets 1 2 3 4 5
19.02.19
09:00
2e ronde
Simona Halep [3]  
Eugenie Bouchard [WC]  
19.02.19
09:00
2e ronde
Kiki Bertens [7]  
Viktoria Kuzmova  
19.02.19
09:00
2e ronde
Garbine Muguruza [12]  
Saisai Zheng  
19.02.19
09:00
2e ronde
Aliaksandra Sasnovich  
Su-Wei Hsieh  
19.02.19
09:00
2e ronde
Naomi Osaka [1]  
Kristina Mladenovic  
19.02.19
09:00
2e ronde
Ivana Jorovic [q]  
Aryna Sabalenka [8]  
Dames enkelspel I. hard Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
19.02.19
10:00
1e ronde
Evgeniya Rodina  
Kirsten Flipkens [2]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Sorana Cirstea  
Anna Bondar [WC]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Mona Barthel  
Irina-Camelia Begu  
19.02.19
10:00
1e ronde
Kateryna Kozlova  
Johanna Larsson [7]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Alison Van Uytvanck [1]  
Vera Zvonareva  
19.02.19
10:00
1e ronde
Fanny Stollar [WC]  
Madison Brengle  
Heren dubbelspel I. hard Italy Bergamo Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
10:00
1e ronde
Benjamin Bonzi/Quentin Halys  
Liam Caruana/Jannik Sinner [WC]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Alexander Bublik/Stefano Travaglia  
Tomislav Brkic/Dustin Brown  
19.02.19
10:00
1e ronde
Scott Clayton/Adil Shamasdin [3]  
Walter Trusendi/Matteo Viola [WC]  
19.02.19
10:00
1e ronde
David Pel/Antonio Sancic [1]  
Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar  
19.02.19
10:00
1e ronde
Tomasz Bednarek/Mohamed Safwat  
Tomislav Draganja/Andreas Siljestrom  
19.02.19
10:00
1e ronde
Wilfredo Gonzalez/Peter Heller [ITF]  
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori [4]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri [WC]  
Sergio Martos Gornes/Hugo Voljacques [ITF]  
19.02.19
10:00
1e ronde
Nikola Cacic/Mark Vervoort  
Luca Margaroli/David Vega Hernandez [2]  
Heren dubbelspel Hard USA Delray Beach sets 1 2 3 4 5
19.02.19
17:00
1e ronde
Bob Bryan/Mike Bryan [1]  
Kevin Krawietz/Andreas Mies  
19.02.19
17:00
1e ronde
Robert Lindstedt/Tim Puetz [3]  
Roberto Maytin/Nathan Pasha [WC]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Adrian Mannarino/Hugo Nys  
Steve Johnson/Tennys Sandgren  
19.02.19
17:00
1e ronde
Ramkumar Ramanathan/Tim Smyczek [WC]  
Marcelo Arevalo/James Cerretani  
19.02.19
17:00
1e ronde
John Millman/Alexei Popyrin  
Ken Skupski/Neal Skupski [2]  
Heren dubbelspel Hard Mexico Morelos Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
17:00
1e ronde
Steven Diez/Roberto Ortega-Olmedo  
Matias Franco Descotte/Camilo Ugo Carabelli [ITF]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Evan King/Hunter Reese [1]  
Emilio Gomez/Roberto Quiroz  
19.02.19
17:00
1e ronde
Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo  
Joao Menezes/Joao Souza [ITF]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Roberto Cid/Pedja Krstin  
Gonzalo Escobar/Luis David Martinez [3]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Renzo Olivo/Luis Patiño [WC]  
Sergio Galdos/Federico Zeballos  
19.02.19
17:00
1e ronde
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler [4]  
Andrea Collarini/Andrea Pellegrino  
19.02.19
17:00
1e ronde
Christian Harrison/Dennis Novikov  
Gerardo Lopez Villasenor/Manuel Sanchez [WC]  
19.02.19
17:00
1e ronde
Lucas Gomez/Thai Kwiatkowski [WC]  
Hans Hach Verdugo/Ante Pavic [2]  
Heren dubbelspel I. hard France Marseille sets 1 2 3 4 5
19.02.19
12:00
1e ronde
Andre Begemann/Rameez Junaid  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
19.02.19
12:00
1e ronde
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
Denis Kudla/David Marrero  
19.02.19
12:00
1e ronde
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas [WC]  
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn  
19.02.19
12:00
1e ronde
Jurgen Melzer/Philipp Oswald  
Matteo Berrettini/Simone Bolelli  
19.02.19
12:00
1e ronde
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja [WC]  
19.02.19
12:00
1e ronde
Jonathan Eysseric/Gilles Simon  
Raven Klaasen/Michael Venus [2]  
Dames dubbelspel Hard UAE Dubai sets 1 2 3 4 5
19.02.19
09:00
2e ronde
Timea Babos/Kristina Mladenovic [1]  
Lara Arruabarrena/Kaitlyn Christian  
19.02.19
09:00
2e ronde
Miyu Kato/Makoto Ninomiya  
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [3]  
19.02.19
09:00
2e ronde
Darija Jurak/Raluca Olaru  
Nicole Melichar/Kveta Peschke [2]  
Dames dubbelspel I. hard Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
19.02.19
10:00
1e ronde
Georgina Garcia-Perez/Renata Voracova  
Priscilla Hon/Arina Rodionova  
19.02.19
10:00
1e ronde
Ekaterina Alexandrova/Vera Zvonareva  
Barbora Stefkova/Marketa Vondrousova  
19.02.19
10:00
1e ronde
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson [1]  
Naomi Broady/Storm Sanders  
19.02.19
10:00
1e ronde
Reka-Luca Jani/Cornelia Lister [WC]  
Paula Kania/Yana Sizikova  
19.02.19
10:00
1e ronde
Jessica Moore/Alexandra Panova [4]  
Anna Blinkova/Anastasia Potapova  
19.02.19
10:00
1e ronde
Madison Brengle/Bibiane Schoofs  
Fanny Stollar/Heather Watson [3]  
<