Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
2e ronde
Viktor Troicki 2 6 6
Stephane Robert 0 4 4
19.02.19
2e ronde
Yuichi Sugita 2 6 6
Di Wu 0 2 4
19.02.19
2e ronde
Zhe Li 2 6 6
Tobias Kamke 0 2 3
19.02.19
1e ronde
Thiemo de Bakker 2 6 3 6
Moez Echargui 1 3 6 0
19.02.19
2e ronde
James Duckworth 2 6 6
Saketh-Sai Myneni 0 4 0
19.02.19
1e ronde
Denis Yevseyev 2 7 6
Yan Bai 0 5 4
19.02.19
1e ronde
Dimitar Kuzmanov 1 6 5
Jose Statham scratch 0 4 5
19.02.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 6 6
Yunseong Chung 0 4 4
19.02.19
2e ronde
Jc Aragone 1 5
Tatsuma Ito scratch 0 0
19.02.19
1e ronde
Kevin King 2 5 6 6
Sasi Kumar Mukund 1 7 4 2
19.02.19
2e ronde
Marc Polmans 2 6 7
Kaichi Uchida 0 2 5
19.02.19
1e ronde
Ivan Gakhov 2 6 6
Gastao Elias 0 4 1
19.02.19
2e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Duckhee Lee 0 4 2
Heren enkelspel I. hard Italy Bergamo Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
2e ronde
Luca Vanni 2 7 6
Carlos Taberner 0 65 2
19.02.19
2e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
Zdenek Kolar 0 2 1
19.02.19
2e ronde
Viktor Galovic 2 7 7
Daniel Brands 0 5 65
19.02.19
1e ronde
Riccardo Bonadio 2 6 6
Tomislav Brkic 0 4 4
19.02.19
1e ronde
Cem Ilkel 2 3 6 7
Javier Barranco Cosano 1 6 2 5
19.02.19
2e ronde
Gianluigi Quinzi 2 6 4 7
Roman Safiullin 1 3 6 64
19.02.19
2e ronde
Jan Choinski 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 3 1
19.02.19
2e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Uladzimir Ignatik 0 3 4
19.02.19
1e ronde
Raul Brancaccio 2 6 4 6
Nino Serdarusic 1 3 6 4
19.02.19
2e ronde
Elliot Benchetrit 2 6 6
Tallon Griekspoor 0 3 4
19.02.19
1e ronde
Baptiste Crepatte 2 7 6 6
Dustin Brown 1 64 72 3
19.02.19
2e ronde
Jannik Sinner 2 6 2 6
Salvatore Caruso 1 2 6 2
Heren enkelspel Hard USA Delray Beach sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Andreas Seppi 2 6 7
Bernard Tomic 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Guillermo Garcia-Lopez 2 2 6 6
Jared Donaldson 1 6 3 3
19.02.19
1e ronde
Paolo Lorenzi 2 7 6
Tim Smyczek 0 5 3
19.02.19
1e ronde
John Isner 2 6 7
Peter Polansky 0 3 64
19.02.19
1e ronde
Juan Martin Del Potro 2 6 7
Yoshihito Nishioka 0 3 5
19.02.19
1e ronde
Adrian Mannarino 2 6 6
Brayden Schnur 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Daniel Evans 2 3 7 7
Frances Tiafoe 1 6 61 5
19.02.19
1e ronde
Radu Albot 2 7 6
Ivo Karlovic 0 62 4
19.02.19
1e ronde
Steve Johnson 2 7 6
Jason Jung 0 63 4
19.02.19
1e ronde
Mackenzie Mcdonald 2 3 6 6
Taylor Harry Fritz 1 6 4 3
19.02.19
1e ronde
Jordan Thompson 2 7 6
Marcel Granollers 0 5 1
19.02.19
1e ronde
Reilly Opelka 2 6 6
Tennys Sandgren 0 4 0
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Pietro Rondoni 2 6 4 6
Tomas Lipovsek Puches 1 2 6 2
19.02.19
1e ronde
Nik Razborsek 2 5 6 6
Sebastian Baez 1 7 4 3
19.02.19
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Bekir Berk Sahin 0 0 0
19.02.19
1e ronde
Adrian Andreev 2 6 6
Sarp Agabigun 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Hong Kit Wong 0 1 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Arsav Mohanty 0 1 0
19.02.19
1e ronde
Yannick Vandenbulcke 2 6 7
Dimitriy Voronin 0 2 62
19.02.19
1e ronde
Marko Tepavac 2 4 6 6
Franco Emanuel Egea 1 6 1 3
19.02.19
1e ronde
Peter Bothwell 2 7 6
Fabrizio Andaloro 0 5 4
19.02.19
1e ronde
Riccardo Balzerani 2 6 6
Joseph W. Van Meter 0 2 0
19.02.19
1e ronde
Francesco Forti 2 6 6
Paul Woerner 0 2 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 6 6
Lilian Marmousez 0 1 1
19.02.19
1e ronde
Martins Podzus 2 6 7
Vladyslav Manafov 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Michael Geerts 2 6 6
Ryota Tanuma 0 3 1
19.02.19
1e ronde
Ryan Nijboer 2 4 7 6
Agustin Velotti 1 6 5 4
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Vale Do sets 1 2 3 4 5
19.02.19
Kwalif.
Eduardo Struvay 2 6 7
Andrea Guerrieri 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Finn Tearney 2 6 7
Paul Oosterbaan 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Mateo Nicolas Martinez 2 6 6
Fabio Coelho 0 4 2
19.02.19
1e ronde
Jacob Grills 2 5 7 6
Nicholas David Ionel 1 7 66 4
19.02.19
1e ronde van de kwal.
Vullnet Tashi 2 6 4 13
Constantin Schmitz 1 4 6 11
19.02.19
Kwalif.
Benjamin Dhoe 2 7 7
Lorenzo Bocchi 0 5 5
19.02.19
Kwalif.
Juan Bautista Otegui 2 6 3 11
Vullnet Tashi 1 4 6 9
19.02.19
1e ronde van de kwal.
Henry Craig 2 6 6
Jonas Trinker 0 1 3
19.02.19
Kwalif.
Henry Craig 2 6 6
Cayetano March 0 2 1
19.02.19
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Pavel Shumeiko 0 4 2
19.02.19
Kwalif.
Yshai Oliel 2 6 6
Alexis Gautier 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Jacopo Berrettini 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 3
19.02.19
1e ronde van de kwal.
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Joao Graca 0 2 1
19.02.19
1e ronde van de kwal.
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Michel Vernier 0 5 4
19.02.19
Kwalif.
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Pol Martin Tiffon 0 5 2
Heren enkelspel I. hard Kazakhstan M25 Aktobe sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 4 6 6
Daniil Glinka 1 6 2 3
19.02.19
1e ronde
Konstantin Kravchuk 2 6 4 6
Christian Seraphim 1 4 6 4
19.02.19
Kwalif.
Vladimir Ivanov 2 6 3 10
David Jorda Sanchis 1 4 6 8
19.02.19
1e ronde
Sagadat Ayap 2 1 6 6
Chien-Hsun Lo 1 6 3 4
19.02.19
Kwalif.
Markos Kalovelonis 2 7 6
Timur Kiuamov 0 5 4
19.02.19
Kwalif.
Marat Deviatiarov 2 6 6
Savriyan Danilov 0 4 2
19.02.19
Kwalif.
Alexander Vasilenko 2 6 7
Matej Sabanov 0 2 65
19.02.19
1e ronde
Alejandro Tabilo 1 6 2
Tomas Machac scratch 0 3 1
19.02.19
Kwalif.
Saida'Lo Saidkarimov 2 7 6
Kunal Anand 0 65 2
19.02.19
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Michal Konecny 0 4 4
19.02.19
1e ronde
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Denys Klok 0 4 0
19.02.19
Kwalif.
Simon Yitbarek 2 6 4 10
Aliaksandr Liaonenka 1 3 6 7
Heren enkelspel I. hard United Kingdom M25 Glasgow sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Igor Sijsling 2 7 6
Benjamin Hassan 0 5 3
19.02.19
1e ronde
Jeremy Jahn 2 6 2 6
Aidan Mchugh 1 3 6 4
19.02.19
1e ronde
Liam Broady 2 6 6
Peter Torebko 0 2 4
19.02.19
1e ronde
Elmar Ejupovic 2 6 6
Robert Strombachs 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Alexander Ritschard 2 6 6
Sadio Doumbia 0 3 4
19.02.19
1e ronde
Ryan Shane 2 6 6
Anton Matusevich 0 3 3
19.02.19
1e ronde
Tim Van Rijthoven 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 2
19.02.19
1e ronde
Gijs Brouwer 2 6 6
Julian Lenz 0 2 2
Heren enkelspel Hard Mexico Morelos Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Alejandro Gonzalez 2 6 6
Johannes Haerteis 0 3 1
19.02.19
2e ronde
Santiago Giraldo 2 6 7
Michael Redlicki 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Manuel Sanchez 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 3 3
19.02.19
2e ronde
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 4 4
19.02.19
2e ronde
Roberto Quiroz 2 6 6
Joao Souza 0 4 0
19.02.19
1e ronde
Renzo Olivo 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 4 1
19.02.19
2e ronde
Steven Diez 1 6 2
Ante Pavic scratch 0 4 0
19.02.19
2e ronde
Joao Menezes 2 7 6
Mikael Torpegaard 0 5 1
19.02.19
2e ronde
Matias Franco Descotte 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 4 2
19.02.19
2e ronde
Stefan Kozlov 1 6 3
Alexander Sarkissian scratch 0 4 0
19.02.19
1e ronde
Manuel Guinard 2 7 6
Andrea Collarini 0 63 4
19.02.19
2e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 7 6
Pedja Krstin 0 5 4
Heren enkelspel I. hard France Marseille sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Fernando Verdasco 2 4 6 7
Egor Gerasimov 1 6 3 5
19.02.19
1e ronde
Sergiy Stakhovsky 2 7 1 6
Constant Lestienne 1 63 6 3
19.02.19
1e ronde
Peter Gojowczyk 2 6 6
Damir Dzumhur 0 2 4
19.02.19
1e ronde
Benoit Paire 2 6 7
Simone Bolelli 0 4 61
19.02.19
1e ronde
Andrey Rublev 2 2 6 6
Jo-Wilfried Tsonga 1 6 4 2
19.02.19
1e ronde
Matteo Berrettini 2 7 7
Jeremy Chardy 0 612 60
Heren enkelspel Clay Brazil Rio de sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Albert Ramos-Vinolas 2 7 6
Lorenzo Sonego 0 67 3
19.02.19
1e ronde
Aljaz Bedene 2 7 7
Marco Cecchinato 0 5 61
19.02.19
1e ronde
Joao Sousa 2 6 3 6
Guido Pella 1 4 6 4
19.02.19
1e ronde
Federico Delbonis 2 6 7
Malek Jaziri 0 3 5
19.02.19
1e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Pedro Sousa 0 3 2
19.02.19
1e ronde
Hugo Dellien 2 6 6
Guido Andreozzi 0 4 4
19.02.19
1e ronde
Juan Ignacio Londero 2 2 7 6
Elias Ymer 1 6 5 2
19.02.19
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6 7
Nicolas Jarry 1 3 75 66
19.02.19
1e ronde
Laslo Djere 2 6 6
Dominic Thiem 0 3 3
19.02.19
1e ronde
Christian Garin 2 7 6
Maximilian Marterer 0 5 3
19.02.19
1e ronde
Cameron Norrie 2 6 6
Dusan Lajovic 0 2 1
19.02.19
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Leonardo Mayer 0 65 4
19.02.19
1e ronde
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Fabio Fognini 0 2 3
Dames enkelspel Hard UAE Dubai sets 1 2 3 4 5
19.02.19
2e ronde
Su-Wei Hsieh 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 1 2
19.02.19
2e ronde
Angelique Kerber 2 7 6
Dalila Jakupovic 0 64 3
19.02.19
2e ronde
Carla Suarez Navarro 2 6 6
Shuai Zhang 0 4 4
19.02.19
2e ronde
Karolina Pliskova 2 6 3 6
Dominika Cibulkova 1 2 6 3
19.02.19
2e ronde
Petra Kvitova 2 6 6 6
Katerina Siniakova 1 73 4 4
19.02.19
2e ronde
Simona Halep 2 7 6
Eugenie Bouchard 0 64 4
19.02.19
2e ronde
Kristina Mladenovic 2 6 6
Naomi Osaka 0 3 3
19.02.19
2e ronde
Alison Riske 2 6 6
Alize Cornet 0 2 3
19.02.19
2e ronde
Lesya Tsurenko 2 6 6 6
Lin Zhu 1 4 75 3
19.02.19
2e ronde
Garbine Muguruza 2 7 6
Saisai Zheng 0 5 2
19.02.19
2e ronde
Elina Svitolina 1 7 4 4
Ons Jabeur scratch 0 6 0
19.02.19
2e ronde
Jennifer Brady 2 6 7
Caroline Garcia 0 4 5
19.02.19
2e ronde
Belinda Bencic 2 6 6
Stefanie Voegele 0 1 1
19.02.19
2e ronde
Aryna Sabalenka 2 6 6
Ivana Jorovic 0 4 0
19.02.19
2e ronde
Sofia Kenin 2 6 2 6
Darya Kasatkina 1 3 6 4
19.02.19
2e ronde
Viktoria Kuzmova 2 6 4 7
Kiki Bertens 1 2 6 66
Dames enkelspel I. hard Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Evgeniya Rodina 2 6 4 6
Viktoriya Tomova 1 0 6 2
19.02.19
1e ronde
Sorana Cirstea 2 4 6 6
Anna Bondar 1 6 3 4
19.02.19
1e ronde
Kateryna Kozlova 2 6 6
Johanna Larsson 0 1 1
19.02.19
1e ronde
Tereza Smitkova 2 4 6 6
Ysaline Bonaventure 1 6 3 2
19.02.19
1e ronde
Anna Blinkova 2 3 6 6
Natalia Vikhlyantseva 1 6 4 4
19.02.19
1e ronde
Iga Swiatek 2 6 6
Olga Danilovic 0 3 0
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Cristina Dinu 2 6 6
Vanda Lukacs 0 3 2
19.02.19
1e ronde
Victoria Kan 2 6 6
Barbara Gatica 0 0 0
19.02.19
1e ronde
Jessica Ho 2 1 6 6
Camilla Scala 1 6 1 0
19.02.19
1e ronde
Pia Cuk 2 6 6
Selin Ovunc 0 0 2
19.02.19
1e ronde
Ari Matsumoto 2 6 7
Oana Smaranda Corneanu 0 0 68
19.02.19
Kwalif.
Eliessa Vanlangendonck 2 7 6
Karola Patricia Bejenaru 0 5 1
19.02.19
1e ronde
Manca Pislak 2 6 6
Doga Turkmen 0 1 1
19.02.19
1e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 5 6
Gaia Sanesi 1 2 7 4
19.02.19
Kwalif.
Ana Lantigua De La Nuez 2 7 6
Anastasia Reimchen 0 5 2
19.02.19
Kwalif.
Carole Monnet 2 6 6
Justine Pysson 0 0 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Caroline Romeo 2 6 6
Shelby Talcott 0 3 4
19.02.19
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 6
Federica Rossi 0 3 4
19.02.19
1e ronde
Alice Rame 2 6 6
Sara Lanca 0 2 1
19.02.19
1e ronde
Dalila Spiteri 2 6 1 6
Bojana Marinkovic 1 3 6 0
19.02.19
1e ronde
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Margarita Lazareva 0 1 0
19.02.19
1e ronde
Anne-Sophie Morandais 2 6 6
Fiona Codino 0 2 1
19.02.19
1e ronde
Kelia Le Bihan 2 6 6
Alice Robbe 0 4 4
19.02.19
1e ronde
Elizabeth Mandlik 2 6 6
Amal Gati 0 1 0
Dames enkelspel Clay China W15 Nanchang sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Ziyue Sun 2 6 2 7
Qian Yang 1 4 6 66
19.02.19
1e ronde
Xu Liu Sun 2 6 6
Sijia Wei 0 4 1
19.02.19
1e ronde
Jiaxi Lu 2 5 6 6
Pei-Chi Lee 1 7 2 2
19.02.19
1e ronde
Wushuang Zheng 2 4 6 6
Mana Kawamura 1 6 1 0
19.02.19
1e ronde
Yidi Yang 2 6 6
Qiu Yu Ye 0 4 3
19.02.19
1e ronde
Yanni Liu 2 6 5 6
Jia Qi Ren 1 4 7 0
19.02.19
1e ronde
Ziyi Yang 2 6 6
Jiatian Qi 0 1 1
19.02.19
1e ronde
Fangran Tian 2 6 6
Jiahui Chen 0 2 4
Dames enkelspel Hard Australia W15 Perth sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Jennifer Elie 2 6 6
Alicia Smith 0 2 4
19.02.19
1e ronde
Irina Ramialison 2 6 6 7
Georgiana Ruhrig 1 1 75 5
19.02.19
1e ronde
Lulu Sun 2 6 6
Miranda Poile 0 0 0
19.02.19
1e ronde
Amber Marshall 2 6 1 6
Michiru Furuya 1 4 6 1
19.02.19
1e ronde
Lisa Mays 2 6 6
Brittany Collens 0 3 3
19.02.19
1e ronde
Annerly Poulos 2 6 6
Jelena Stojanovic 0 2 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Noelia Bouzo Zanotti 0 0 1
19.02.19
1e ronde
Anastasia Vdovenco 2 6 6
Dan Ni Wang 0 4 4
19.02.19
1e ronde
Shanshan Guo 2 1 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 6 4 3
19.02.19
1e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6 6
Elena-Teodora Cadar 1 4 73 0
Dames enkelspel I. hard Kazakhstan W15 Shymkent sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Sadafmoh Tolibova 0 2 2
19.02.19
Kwalif.
Shahar Biran 2 6 6
Yuval Keren 0 3 2
19.02.19
Kwalif.
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Aleksandra Pospelova 0 3 3
19.02.19
1e ronde
Dariya Detkovskaya 2 6 6
Arina Folts 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Anna Kubareva 2 4 6 6
Taisya Pachkaleva 1 6 4 1
19.02.19
Kwalif.
Katyarina Paulenka 2 6 2 10
Elena Malygina 1 2 6 6
19.02.19
Kwalif.
Kseniya Yersh 2 7 2 10
Viktoriia Kalinina 1 62 6 5
19.02.19
Kwalif.
Anastasia Zakharova 2 6 6
Noel Saidenova 0 1 0
19.02.19
Kwalif.
Tamara Malesevic 2 6 6
Anna Ukolova 0 3 1
Dames enkelspel Carpet Germany W25 Altenkirchen sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Sherazad Reix 2 6 6
Oana Georgeta Simion 0 2 2
19.02.19
1e ronde
Maryna Zanevska 2 1 6 6
Lena Rueffer 1 6 2 1
19.02.19
1e ronde
Anna-Lena Friedsam 2 6 7
Annick Melgers 0 3 5
19.02.19
1e ronde
Stefania Rubini 2 6 6
Olga Saez Larra 0 2 3
19.02.19
1e ronde
Anastasiya Shoshyna 2 6 6 7
Cristina Bucsa 1 73 4 62
19.02.19
1e ronde
Lara Salden 2 6 3 7
Natalija Kostic 1 4 6 5
19.02.19
1e ronde
Shuyue Ma 2 6 6
Eleonora Molinaro 0 1 2
Dames enkelspel I. hard United Kingdom W25 Glasgow sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Pemra Ozgen 2 6 6
Jodie Anna Burrage 0 4 2
19.02.19
1e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Claudia Giovine 0 1 3
19.02.19
1e ronde
Audrey Albie 2 6 6
Helene Scholsen 0 3 3
19.02.19
1e ronde
Jessika Ponchet 2 6 6
Julyette Steur 0 1 1
19.02.19
1e ronde
Harmony Tan 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 3 2
19.02.19
1e ronde
Maia Lumsden 2 5 6 6
Jaqueline Cristian 1 7 3 4
19.02.19
1e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 4 6
Cindy Burger 1 3 6 0
19.02.19
1e ronde
Jana Fett 2 6 6
Martina Colmegna 0 3 2
Dames enkelspel Hard USA W25 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
19.02.19
Kwalif.
Paula Cristina Goncalves 2 4 7 10
Alize Lim 1 6 62 5
19.02.19
1e ronde
Daniela Seguel 2 1 6 7
Eva Guerrero Alvarez 1 6 0 5
19.02.19
1e ronde
Kristie Ahn 2 3 6 6
Caty McNally 1 6 2 3
19.02.19
Kwalif.
Ana Sofia Sanchez 2 6 4 10
Emina Bektas 1 4 6 7
19.02.19
1e ronde
Victoria Bosio 2 6 6
Elysia Bolton 0 3 2
19.02.19
1e ronde
Nadia Podoroska 2 7 6
Francesca Di Lorenzo 0 62 1
19.02.19
Kwalif.
Quinn Gleason 2 6 6
Hanna Chang 0 3 2
19.02.19
Kwalif.
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Tori Kinard 0 3 1
19.02.19
Kwalif.
Caroline Dolehide 2 6 6
Haley Giavara 0 1 2
19.02.19
1e ronde
Kayla Day 2 6 6
Lorraine M. Guillermo 0 1 3
19.02.19
Kwalif.
Chihiro Muramatsu 2 6 7
Ingrid Neel 0 0 5
19.02.19
1e ronde
Katie Volynets 2 6 2 6
Sandra Samir 1 2 6 3
Dames enkelspel I. hard Japan W60 Kyoto sets 1 2 3 4 5
19.02.19
Kwalif.
Ling Zhang 2 2 6 10
Mana Ayukawa 1 6 4 6
19.02.19
1e ronde
Kai-Lin Zhang 2 4 6 6
Mai Minokoshi 1 6 0 2
19.02.19
Kwalif.
Akiko Omae 2 2 6 10
Robu Kajitani 1 6 1 8
19.02.19
1e ronde
Miharu Imanishi 2 6 6
Ayano Shimizu 0 4 2
19.02.19
Kwalif.
Eri Hozumi 2 6 6
Nagi Hanatani 0 4 3
19.02.19
1e ronde
Fangzhou Liu 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 3 1
19.02.19
Kwalif.
Kyoka Okamura 2 7 6
Miyabi Inoue 0 66 3
19.02.19
1e ronde
Haruka Kaji 2 3 6 6
Katarzyna Kawa 1 6 2 1
19.02.19
1e ronde
Naiktha Bains 2 6 4 7
Junri Namigata 1 4 6 62
19.02.19
Kwalif.
Megumi Nishimoto 2 6 2 10
Yue Yuan 1 4 6 7
19.02.19
1e ronde
Ylena In-Albon 2 6 6
Risa Ozaki 0 1 4
19.02.19
1e ronde
Momoko Kobori 2 2 7 6
Abbie Myers 1 6 64 3
19.02.19
1e ronde
Naho Sato 2 7 6
Fang Ying Xun 0 65 1
19.02.19
Kwalif.
Moyuka Uchijima 2 4 6 13
Daria Lopatetskaya 1 6 2 11
Heren dubbelspel Hard Thailand Bangkok Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 7 6
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla 0 64 0
19.02.19
1e ronde
Enrique Lopez-Perez/Hiroki Moriya 2 5 6 11
N.Sriram Balaji/Arjun Kadhe 1 7 4 9
Heren dubbelspel I. hard Italy Bergamo Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori 2 6 6
Wilfredo Gonzalez/Peter Heller 0 2 3
19.02.19
1e ronde
Tomislav Draganja/Andreas Siljestrom 2 6 7
Tomasz Bednarek/Mohamed Safwat 0 2 5
Heren dubbelspel Hard USA Delray Beach sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Ken Skupski/Neal Skupski 2 6 6
John Millman/Alexei Popyrin 0 2 4
19.02.19
1e ronde
Marcelo Arevalo/James Cerretani 2 6 6
Ramkumar Ramanathan/Tim Smyczek 0 4 2
19.02.19
1e ronde
Nick Kyrgios/Jack Withrow 2 6 7
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 0 4 5
Heren dubbelspel Hard Mexico Morelos Challenger sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Andrea Collarini/Andrea Pellegrino 0 4 5
19.02.19
1e ronde
Christian Harrison/Dennis Novikov 2 7 7
Gerardo Lopez Villasenor/Manuel Sanchez 0 5 5
Heren dubbelspel I. hard France Marseille sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas 0 1 5
19.02.19
1e ronde
Jonathan Eysseric/Gilles Simon 2 4 6 10
Raven Klaasen/Michael Venus 1 6 3 6
19.02.19
1e ronde
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 2 6 6
Oliver Marach/Mate Pavic 0 2 4
Dames dubbelspel Hard UAE Dubai sets 1 2 3 4 5
19.02.19
2e ronde
Lucie Hradecka/Ekaterina Makarova 1 w/o
Ons Jabeur/Alison Riske 0
19.02.19
2e ronde
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 2 6 6
Sarah Beth Grey/Eden Silva 0 1 3
19.02.19
2e ronde
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 6
Miyu Kato/Makoto Ninomiya 0 3 2
19.02.19
2e ronde
Darija Jurak/Raluca Olaru 2 7 7
Nicole Melichar/Kveta Peschke 0 66 63
Dames dubbelspel I. hard Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
19.02.19
1e ronde
Georgina Garcia-Perez/Renata Voracova 2 6 4 10
Priscilla Hon/Arina Rodionova 1 3 6 3
19.02.19
1e ronde
Ekaterina Alexandrova/Vera Zvonareva 2 7 2 12
Barbora Stefkova/Marketa Vondrousova 1 5 6 10
19.02.19
1e ronde
Fanny Stollar/Heather Watson 2 7 6
Madison Brengle/Bibiane Schoofs 0 64 4
<