Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
13.03.19
4e ronde
Roger Federer 2 6 6
Kyle Edmund 0 1 4
13.03.19
4e ronde
Rafael Nadal 2 6 6
Filip Krajinovic 0 3 4
13.03.19
4e ronde
Gael Monfils 2 6 6
Philipp Kohlschreiber 0 0 2
13.03.19
4e ronde
Milos Raonic 2 6 6
Jan-Lennard Struff 0 4 3
13.03.19
4e ronde
Dominic Thiem 2 6 6
Ivo Karlovic 0 4 3
13.03.19
4e ronde
Karen Khachanov 2 6 7
John Isner 0 4 61
13.03.19
4e ronde
Hubert Hurkacz 2 7 2 6
Denis Shapovalov 1 63 6 3
13.03.19
4e ronde
Miomir Kecmanovic 1 6
Yoshihito Nishioka scratch 0 4
Heren enkelspel I. hard Canada Drummondville Challenger sets 1 2 3 4 5
13.03.19
2e ronde
Vincent Millot 2 6 5 6
Christian Harrison 1 2 7 4
13.03.19
2e ronde
Matteo Viola 2 2 6 6
Skander Mansouri 1 6 4 4
13.03.19
2e ronde
Richard Berankis 2 6 7
Collin Altamirano 0 4 5
13.03.19
2e ronde
Roberto Quiroz 2 6 6
Evan Song 0 4 3
13.03.19
2e ronde
Arthur De Greef 2 7 6
Ulises Blanch 0 65 3
13.03.19
2e ronde
Kaichi Uchida 2 7 4 6
Yannick Mertens 1 5 6 4
13.03.19
2e ronde
Mikael Torpegaard 2 6 6
Jelle Sels 0 2 3
13.03.19
2e ronde
Gijs Brouwer 2 6 6
Maxime Janvier 0 4 4
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Cristian Rodriguez 2 7 5 7
Tadeas Paroulek 1 5 7 62
13.03.19
1e ronde
Peter Torebko 2 6 6
Sarp Agabigun 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Ivan Nedelko 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 1 4
13.03.19
1e ronde
Marvin Netuschil 2 6 6
Lucas Neagu 0 1 0
13.03.19
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Vladislav Melnic 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Denys Klok 2 6 6
Luis Gomar Monio 0 4 3
13.03.19
1e ronde
Julian Ocleppo 2 6 6
Damien Wenger 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Koray Kirci 2 6 6
Nicolae Frunza 0 3 4
13.03.19
1e ronde
Jules Okala 2 7 7
Nicolas Mejia 0 5 5
13.03.19
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Luca Gelhardt 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Sebastian Korda 2 6 6
Nick Hardt 0 2 2
Heren enkelspel Hard USA M15 Arcadia sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Gonzalo Lama 2 6 6
Neel Rajesh 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Benjamin Lock 2 6 4 6
Yanais Laurent 1 2 6 3
13.03.19
1e ronde
Jack Findel-Hawkins 2 6 6
George Goldhoff 0 4 3
13.03.19
1e ronde
Alexander Cozbinov 2 6 7
Alec Adamson 0 3 5
13.03.19
1e ronde
Simon Freund 2 6 6 6
George Botezan 1 71 3 3
13.03.19
1e ronde
Matthew Mendez 2 3 7 6
Jody Maginley 1 6 62 4
13.03.19
1e ronde
Christian Langmo 2 4 7 6
Matic Spec 1 6 5 3
13.03.19
1e ronde
Antoine Bellier 2 6 6
Mousheg Hovhannisyan 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Karl Friberg 2 4 6 7
Michael Shabaz 1 6 4 5
13.03.19
1e ronde
Finn Bass 2 2 7 6
Aron Hiltzik 1 6 5 1
13.03.19
1e ronde
Vasil Kirkov 2 3 6 6
Mateus Alves (2001) 1 6 0 3
13.03.19
1e ronde
Jaimee Floyd Angele 2 7 1 6
Austin Rapp 1 5 6 3
13.03.19
1e ronde
Grey Hamilton 2 3 6 6
Michail Pervolarakis 1 6 4 4
13.03.19
1e ronde
Emilio Nava 2 6 6
Alex Blumenberg 0 3 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Federico Zeballos 2 6 6
Jean Thirouin 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Maksim Tikhomirov 1 6
Maciej Smola scratch 0 1
13.03.19
1e ronde
Harrison Adams 2 6 6
Austin Johnson 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Naoki Nakagawa 2 6 6
Mauricio Echazu 0 2 4
13.03.19
1e ronde
A.j. Catanzariti 2 7 6 7
Hillel Rousseau 1 5 75 5
13.03.19
1e ronde
Julian Bradley 2 7 6
Alejandro Hoyos Franco 0 5 1
13.03.19
1e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Edgar Hipolito Cruz Vazquez 0 0 0
13.03.19
1e ronde
Baker Newman 2 7 6
Adrian Andreev 0 5 4
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
13.03.19
2e ronde
Alexander Igoshin 2 6 6
Jiri Lehecka 0 4 4
13.03.19
2e ronde
Sidharth Rawat 2 7 3 6
Dominik Boehler 1 64 6 4
13.03.19
2e ronde
Adrian Obert 2 3 7 6
Ricardo Rodriguez-Pace 1 6 5 3
13.03.19
2e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Marat Deviatiarov 0 3 2
13.03.19
2e ronde
Zizou Bergs 2 7 6
Giovani Samaha 0 63 3
13.03.19
2e ronde
Michiel De Krom 2 6 6
Marek Semjan 0 3 2
13.03.19
2e ronde
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Arnaud Bovy 0 3 2
13.03.19
2e ronde
Jesper De Jong 2 7 6
Guy Den Heijer 0 5 4
Heren enkelspel Hard Japan M15 Nishi Tokyo sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Takuto Niki 2 6 7
Jie Cui 0 4 64
13.03.19
2e ronde
Hiroyasu Ehara 1 w/o
Wishaya Trongcharoenchaikul 0
13.03.19
1e ronde
Hiroyasu Ehara 2 6 5 6
Sora Fukuda 1 3 7 1
13.03.19
1e ronde
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Ji Sung Nam 2 4 6 7
Yunosuke Tanaka 1 6 1 5
13.03.19
1e ronde
Min-Kyu Song 1 6
Takashi Saito scratch 0 0
13.03.19
1e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 3 7
Shohei Chikami 1 3 6 5
13.03.19
1e ronde
Shintaro Imai 2 6 6
Naoki Tajima 0 1 4
13.03.19
1e ronde
Seong Chan Hong 2 4 6 7
Gengo Kikuchi 1 6 3 66
13.03.19
1e ronde
Jumpei Yamasaki 2 6 2 6
Michael Look 1 4 6 2
13.03.19
1e ronde
Ryota Tanuma 2 6 7
Kousuke Ogura 0 2 62
13.03.19
1e ronde
Yuta Shimizu 2 6 6
Aoran Wang 0 3 3
13.03.19
1e ronde
Rimpei Kawakami 2 6 6
Issei Okamura 0 2 1
Heren enkelspel I. hard France M15 Poitiers sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Albano Olivetti 2 6 6
Benjamin Pietri 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Damien Bayard 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Alexis Musialek 2 6 6
Arthur Bernabe 0 1 1
13.03.19
1e ronde
Maxime Tchoutakian 2 6 6
Clement Larriere 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Joffrey De Schepper 2 6 6
Christian Seraphim 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Quentin Robert (1994) 2 4 6 6
Pierre Faivre 1 6 2 4
13.03.19
1e ronde
Danylo Kalenichenko 2 6 7 6
Ronan Joncour 1 74 5 4
13.03.19
1e ronde
Hugo Grenier 2 6 6 6
Hugo Pontico 1 74 3 1
13.03.19
1e ronde
Rayane Roumane 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Kyrian Jacquet 2 6 6
Samuel Brosset 0 4 2
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Porec sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 0 3
13.03.19
1e ronde
Miljan Zekic 2 6 6
Nikola Basic 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Andrea Basso 2 3 6 6
Luka Mrsic 1 6 1 4
13.03.19
1e ronde
Ljubomir Celebic 2 7 6
Mate Valkusz 0 5 1
13.03.19
1e ronde
Luca Giacomini 1 6 3
Mirko Cutuli scratch 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Benjamin Hassan 2 3 7 6
Peter Heller 1 6 67 4
13.03.19
1e ronde
Ergi Kirkin 2 6 6 7
Fabian Marozsan 1 76 2 612
13.03.19
1e ronde
Lorenzo Bocchi 2 2 6 6
Gabor Borsos 1 6 2 2
13.03.19
1e ronde
Constantin Schmitz 1 2
Zvonimir Oreskovic scratch 0 0
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Portimao sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Frederico Gil 2 7 6 6
Orlando Luz 1 65 711 3
13.03.19
1e ronde
Eduardo Struvay 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Alejandro Gomez 2 6 5 6
Juan Bautista Otegui 1 2 7 2
13.03.19
1e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 0 0 2
13.03.19
1e ronde
Luke Johnson 2 7 6 6
Artem Dubrivnyy 1 68 73 2
13.03.19
1e ronde
Peter Bothwell 2 6 6
Afonso Salgado 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Tiago Cacao 2 3 6 6
Michael Zhu 1 6 3 2
13.03.19
1e ronde
Henry Craig 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 7 4 6
Marek Gengel 1 66 6 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Alessandro Bega 2 7 6
Kristjan Tamm 0 64 4
13.03.19
1e ronde
Claudio Fortuna 2 7 6
Mirko Martinez 0 5 2
13.03.19
1e ronde
George Tsivadze 2 6 7
Mehluli Don Ayanda Sibanda 0 4 65
13.03.19
1e ronde
David Poljak 2 6 6
Kai Wehnelt 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Adrian Bodmer 2 6 7 7
Chien-Hsun Lo 1 72 5 5
13.03.19
1e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin 2 7 3 6
Vitaliy Sachko 1 63 6 1
13.03.19
1e ronde
Jonas Trinker 2 7 6
Jaroslav Pospisil 0 5 4
13.03.19
1e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Bjorn Nareyka 0 4 1
13.03.19
1e ronde
Petr Hajek 2 7 6
Robert Strombachs 0 64 3
13.03.19
1e ronde
Jacopo Berrettini 2 6 6
Stefan Palosi 0 0 1
13.03.19
1e ronde
Francesco Forti 2 6 5 7
Aryan Goveas 1 1 7 60
13.03.19
1e ronde
Michael Vrbensky 1 6 3
Marco Brugnerotto scratch 0 1 1
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Flavio Cobolli 0 4 0
13.03.19
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Yassir Kilani 0 1 0
13.03.19
1e ronde
Sergio Martos Gornes 2 7 6
Alessandro Ingarao 0 63 2
13.03.19
1e ronde
Pol Toledo Bague 2 6 6
Davide Galoppini 0 1 4
13.03.19
1e ronde
Christoph Negritu 2 7 6
Mariano Kestelboim 0 5 2
13.03.19
1e ronde
Maxime Hamou 2 6 6
Anze Arh 0 0 0
13.03.19
1e ronde
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Mohamed Nazim Makhlouf 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Nicolo Turchetti 2 6 6
Maxime Mora 0 3 1
13.03.19
1e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6
Simone Roncalli 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Vit Kopriva 2 6 4 7
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 0 6 66
13.03.19
1e ronde
Simon Carr 2 6 6
Anis Ghorbel 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 1 4
Bruno Sant'Anna scratch 0 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Bakersfield sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Takanyi Garanganga 2 6 6 6
Boris Arias 1 76 2 1
13.03.19
1e ronde
Tobias Simon 2 0 7 6
Lucas Gomez 1 6 65 2
13.03.19
1e ronde
Lloyd Glasspool 2 6 6
Ryan Peniston 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Alexander Ritschard 2 7 7
Ryan Shane 0 5 5
13.03.19
1e ronde
Martin Redlicki 2 1 7 6
Edan Leshem 1 6 65 3
13.03.19
1e ronde
Aleksandar Vukic 2 6 6
Bastian Malla 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Tom Fawcett 2 6 3 6
Zdenek Derkas 1 2 6 4
13.03.19
1e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Jordi Arconada 0 3 3
13.03.19
1e ronde
Andrew Watson 2 4 6 6
Jacob Dunbar 1 6 1 3
13.03.19
1e ronde
Isaiah Strode 2 6 3 6
Errol Smith 1 2 6 3
Heren enkelspel I. hard Russia M25+H Kazan sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 4 6
Konstantin Kravchuk 1 2 6 1
13.03.19
1e ronde
Sadio Doumbia 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 1 0
13.03.19
1e ronde
Jeremy Jahn 2 6 6
Kristian Lozan 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Julian Lenz 2 6 6
Alexandar Lazarov 0 1 1
13.03.19
1e ronde
Sanjar Fayziev 1 6 2
Shalva Dzhanashia scratch 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Aslan Karatsev 2 5 6 6
Alexey Zakharov 1 7 4 3
13.03.19
1e ronde
Martins Podzus 2 6 6
Sergey Fomin 0 4 1
13.03.19
1e ronde
Khumoun Sultanov 1 6
Mikalai Haliak scratch 0 0
13.03.19
1e ronde
Timur Kiuamov 2 6 3 7
Edris Fetisleam 1 2 6 5
13.03.19
1e ronde
Roman Safiullin 2 6 6 6
Alexander Vasilenko 1 2 73 4
13.03.19
1e ronde
Maxim Ratniuk 2 6 6
Sergey Betov 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Ben Patael 2 6 6
Vladimir Ivanov 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Savriyan Danilov 2 6 6
Sergey Bolotov 0 1 3
Heren enkelspel Hard USA Phoenix Challenger sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Peter Polansky 2 7 6
Frederik Nielsen 0 67 3
13.03.19
2e ronde
Tatsuma Ito 2 3 6 7
Matthew Ebden 1 6 4 67
13.03.19
2e ronde
Mikhail Kukushkin 2 7 6
Chun Hsin Tseng 0 5 3
13.03.19
1e ronde
Daniel Evans 2 6 6
Ernesto Escobedo 0 4 1
13.03.19
2e ronde
Peter Gojowczyk 2 6 6
Pedja Krstin 0 4 4
13.03.19
2e ronde
John Millman 2 6 6 7
Lukas Lacko 1 77 4 64
13.03.19
2e ronde
David Goffin 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 1 4
13.03.19
2e ronde
Evgeny Donskoy 2 6 7
Ernests Gulbis 0 3 66
13.03.19
2e ronde
Guido Andreozzi 2 6 6 6
Andrea Arnaboldi 1 76 3 1
13.03.19
2e ronde
Ryan Harrison 2 3 6 6
Lloyd Harris 1 6 4 4
13.03.19
2e ronde
Salvatore Caruso 2 4 7 6
Dominik Kellovsky 1 6 62 2
13.03.19
2e ronde
Taro Daniel 2 6 6
Daniel Evans 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 7
Luca Vanni 0 3 66
13.03.19
1e ronde
Elias Ymer 2 6 6
Lukas Rosol 0 3 4
13.03.19
2e ronde
Nicolas Jarry 2 6 5 6
Peter Polansky 1 1 7 4
13.03.19
2e ronde
Ilya Ivashka 2 6 4 6
Egor Gerasimov 1 4 6 2
13.03.19
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 7 7
Fabrice Martin 0 5 5
13.03.19
2e ronde
Matteo Berrettini 2 6 6
Jozef Kovalik 0 1 1
13.03.19
2e ronde
Lorenzo Sonego 2 3 6 7
Jeremy Chardy 1 6 3 5
13.03.19
2e ronde
Casper Ruud 2 1 6 6
Elias Ymer 1 6 3 3
Heren enkelspel Hard China Shenzhen Challenger sets 1 2 3 4 5
13.03.19
2e ronde
Marcos Baghdatis 2 6 7
Sasi Kumar Mukund 0 4 5
13.03.19
2e ronde
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 4
13.03.19
2e ronde
Zhe Li 1 2
Dudi Sela scratch 0 4
13.03.19
2e ronde
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
James Duckworth 0 4 2
13.03.19
2e ronde
Stefano Napolitano 2 6 7
James Ward 0 4 5
13.03.19
2e ronde
Max Purcell 1 4
Mats Moraing scratch 0 3
13.03.19
2e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 7
Uladzimir Ignatik 0 3 5
13.03.19
2e ronde
Baptiste Crepatte 2 7 6
Ze Zhang 0 67 4
Dames enkelspel Hard Mexico Guadalajara sets 1 2 3 4 5
13.03.19
2e ronde
Tatjana Maria 2 6 6
Nao Hibino 0 4 3
13.03.19
2e ronde
Kristyna Pliskova 2 4 6 7
Yanina Wickmayer 1 6 4 62
13.03.19
2e ronde
Magda Linette 2 6 5 6
Conny Perrin 1 3 7 1
13.03.19
2e ronde
Veronika Kudermetova 2 6 0 6
Sofya Zhuk 1 4 6 1
13.03.19
2e ronde
Fiona Ferro 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 4 1
13.03.19
2e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Sara Errani 0 1 4
13.03.19
2e ronde
Marie Bouzkova 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 3 3
13.03.19
2e ronde
Olga Danilovic 2 6 3 6
Anna Blinkova 1 1 6 1
Dames enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
13.03.19
Kwartfinale
Elina Svitolina 2 4 6 6
Marketa Vondrousova 1 6 4 4
13.03.19
Kwartfinale
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Garbine Muguruza 0 0 1
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Cemre Anil 2 7 6
Betina Tokac 0 5 1
13.03.19
1e ronde
Gaia Sanesi 2 6 6
Sofia Milatova 0 0 1
13.03.19
1e ronde
Cristina Ene 2 5 6 6
Yukina Saigo 1 7 3 4
13.03.19
1e ronde
Charlotte Roemer 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 3 1
13.03.19
1e ronde
Lisa Matviyenko 2 2 6 6
Petia Arshinkova 1 6 4 1
13.03.19
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Ipek Oz 2 6 6
Andjela Jocovic 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Anna Ukolova 2 4 6 7
Lexie Stevens 1 6 3 65
13.03.19
1e ronde
Viktoriia Dema 2 6 6
Melis Yasar 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Maryna Chernyshova 2 6 6
Francesca Bullani 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Adrienn Nagy 2 6 6
Petra Januskova 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Caijsa Wilda Hennemann 2 7 4 6
Rina Saigo 1 60 6 1
13.03.19
1e ronde
Andreea Velcea 2 3 6 6
Seone Mendez 1 6 0 4
Dames enkelspel Hard USA W15 Arcadia sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Pamela Montez 2 0 6 6
Qinwen Zheng 1 6 1 3
13.03.19
1e ronde
Tori Kinard 2 6 6
Charlotte Chavatipon 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Allie Will 2 6 6
Maxi Duncan 0 3 1
13.03.19
1e ronde
Chanelle Van Nguyen 2 6 6
Anessa Lee 0 3 3
13.03.19
Kwalif.
Zoe Gwen Scandalis 2 6 6
Shatoo Mohamad 0 2 3
13.03.19
Kwalif.
Christina Shakovets 2 6 1 10
Elle Christensen 1 1 6 5
13.03.19
1e ronde
Catherine Leduc 2 6 6
Zoe Gwen Scandalis 0 3 0
13.03.19
Kwalif.
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 7
Holly Verner 0 0 64
13.03.19
1e ronde
Madison Westby 2 6 6
Hailey Wilcox 0 0 3
13.03.19
1e ronde
Hanna Chang 2 6 6
Tricia Mar 0 0 1
13.03.19
1e ronde
Carson Branstine 2 7 6
Nicole Mossmer 0 64 0
13.03.19
1e ronde
Natasha Subhash 2 6 6
Brynn Boren 0 3 3
13.03.19
1e ronde
Elizabeth Mandlik 2 6 6
Christina Shakovets 0 4 3
13.03.19
Kwalif.
Tricia Mar 2 6 6
Ludmila Kareisova 0 4 3
13.03.19
Kwalif.
Hailey Wilcox 2 6 6 11
Oleksandra Gorchanyuk 1 3 75 9
13.03.19
1e ronde
Savannah Broadus 2 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 3 3
13.03.19
Kwalif.
Maxi Duncan 2 7 6
Mary Closs 0 61 4
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 6
Jessica Plazas 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Andrea Renee Villarreal 2 6 7
Kelly Williford 0 2 5
13.03.19
1e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 7
Bryn Johnson 0 1 5
13.03.19
1e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Paige Mary Hourigan 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Amy Zhu 0 1 1
13.03.19
1e ronde
Lara Escauriza 2 6 3 6
Josephine Boualem 1 2 6 1
13.03.19
1e ronde
Jazmin Ortenzi 2 6 7
Olga Parres Azcoitia 0 1 5
13.03.19
1e ronde
Alexandra Mikhailuk 2 6 7
Anais Kikuchi 0 3 5
Dames enkelspel Clay France W15 Gonesse sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Nastassja Burnett 2 3 6 6
Manon Leonard 1 6 3 2
13.03.19
1e ronde
Constance Sibille 2 6 6
Fiona Codino 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Alize Lim 2 6 6
Aminata Sall 0 1 1
13.03.19
1e ronde
Margot Yerolymos 2 7 6
Tatiana Pieri 0 62 3
13.03.19
1e ronde
Julia Payola 2 7 7
Lucie Wargnier 0 67 5
13.03.19
1e ronde
Eleonora Molinaro 2 1 6 6
Amanda Carreras 1 6 3 2
13.03.19
1e ronde
Maneva Rakotomalala 2 6 6
Ella Taylor 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Selena Janicijevic 2 6 6
Elixane Lechemia 0 3 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Lara Michel 2 6 7
Mariana Drazic 0 2 65
13.03.19
1e ronde
Cristiana Ferrando 2 6 6
Ivania Martinich 0 1 0
13.03.19
1e ronde
Lena Lutzeier 2 6 6
Alica Rusova 0 3 1
13.03.19
1e ronde
Anna Pribylova 1 1 7
Marianna Zakarlyuk scratch 0 6 5
13.03.19
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Angelina Gabueva 0 3 4
13.03.19
1e ronde
Linnea Malmqvist 2 6 6
Yu Shan 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Anna Kubareva 2 7 4 6
Julia Wachaczyk 1 63 6 3
13.03.19
1e ronde
Alice Gillan 2 3 7 6
Claudia Coppola 1 6 64 4
13.03.19
1e ronde
Simona Waltert 2 6 6
Barbora Matusova 0 3 4
13.03.19
1e ronde
Noa Liauw A Fong 2 7 6
Federica Prati 0 5 3
13.03.19
1e ronde
Ange Oby Kajuru 2 6 7
Melanie Klaffner 0 3 5
13.03.19
1e ronde
Mihaela Djakovic 2 6 6
Denisa Hindova 0 2 3
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Corinna Dentoni 2 6 6
Giorgia Marchetti 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Margarita Lazareva 2 6 6
Ruxandra Schech 0 1 4
13.03.19
1e ronde
Martina Spigarelli 2 6 6
Dagmar Dudlakova 0 1 2
13.03.19
1e ronde
Giulia Crescenzi 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Daria Lodikova 2 6 4 6
Franziska Kommer 1 1 6 2
13.03.19
1e ronde
Malene Helgo 1 w/o
Chiara Grimm 0
13.03.19
1e ronde
Sofia Sewing 2 7 6
Marie Temin 0 5 0
13.03.19
1e ronde
Rosa Vicens Mas 2 4 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 1 6 1 2
13.03.19
1e ronde
Maria Ines Fonte 1 6 4 6
Angeles Moreno Barranquero scratch 0 7 0
Dames enkelspel Hard Japan W25 Nishi Tama sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Risa Ozaki 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Stephanie Wagner 2 6 6
Abigail Tere-Apisah 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Valentini Grammatikopoulou 2 7 2 7
Catherine Harrison 1 5 6 64
13.03.19
1e ronde
Quinn Gleason 2 6 3 6
Kai-Lin Zhang 1 4 6 3
13.03.19
1e ronde
Mayo Hibi 2 6 6
Francesca Jones 0 4 0
13.03.19
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 2 6
Katy Dunne 1 4 6 1
13.03.19
1e ronde
Emina Bektas 2 6 6
Mai Minokoshi 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Gabriella Taylor 2 6 6
Rebecca Sramkova 0 3 0
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Sao Paulo sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Tereza Mrdeza 2 6 6
Carolina M. Alves 0 2 0
13.03.19
1e ronde
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Jessica Pieri 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Paula Cristina Goncalves 2 7 6
Fernanda Brito 0 5 4
13.03.19
1e ronde
Daniela Seguel 2 7 5 6
Barbara Haas 1 60 7 3
13.03.19
1e ronde
Danka Kovinic 2 6 6
Thaisa Grana Pedretti 0 1 0
13.03.19
1e ronde
Jasmine Paolini 2 6 4 6
Marie Benoit 1 3 6 3
13.03.19
1e ronde
Nadia Podoroska 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 2 2
13.03.19
1e ronde
Julia Grabher 2 6 2 6
Jessica Ho 1 3 6 2
13.03.19
1e ronde
Louisa Chirico 2 6 7 6
Gabriela Ce 1 74 5 4
13.03.19
1e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 1 3
13.03.19
1e ronde
Andreea Rosca 2 7 7
Isabelle Wallace 0 64 65
13.03.19
1e ronde
Claudia Hoste Ferrer 2 6 6
Luisa Stefani 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Anna Bondar 2 2 7 6
Ekaterine Gorgodze 1 6 67 2
Dames enkelspel I. hard Russia W25+H Kazan sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Urszula Radwanska 2 6 6
Anastasia Tikhonova 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Alexandra Dulgheru 2 6 6
Valeria Savinykh 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Olga Ianchuk 2 7 2 6
Freya Christie 1 65 6 1
13.03.19
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 6 7 6
Daria Mishina 1 77 5 2
13.03.19
1e ronde
Vivian Heisen 2 6 6
Nefisa Berberovic 0 2 3
13.03.19
1e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 1 1
13.03.19
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 7
Valentyna Ivakhnenko 0 1 65
13.03.19
1e ronde
Anastasia Gasanova 2 4 6 6
Deborah Chiesa 1 6 2 0
13.03.19
1e ronde
Elena Rybakina 2 6 6 6
Valeriya Strakhova 1 1 74 4
13.03.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6 6
Anastasiya Komardina 1 3 76 2
13.03.19
1e ronde
Sofya Lansere 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 4
Dames enkelspel Hard China W60 Shenzhen sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Jia-Jing Lu 2 6 4 7
Amandine Hesse 1 2 6 5
13.03.19
1e ronde
Sarah-Rebecca Sekulic 2 7 6
Yexin Ma 0 5 1
13.03.19
1e ronde
Sabina Sharipova 2 6 6
Mei Xu Wu 0 4 1
13.03.19
1e ronde
Deniz Khazaniuk 2 6 7
Haruka Kaji 0 3 5
13.03.19
1e ronde
Ankita Raina 2 6 3 6
Shuo Feng 1 4 6 3
13.03.19
1e ronde
Hiroko Kuwata 2 2 6 7
Chihiro Muramatsu 1 6 2 5
13.03.19
1e ronde
Yuxuan Zhang 2 2 6 7
Kimberly Birrell 1 6 4 5
13.03.19
1e ronde
Fangzhou Liu 2 6 6
Abbie Myers 0 4 2
13.03.19
1e ronde
Kyoka Okamura 2 6 4 6
Su Jeong Jang 1 3 6 3
13.03.19
1e ronde
Fang Ying Xun 2 3 6 7
Xiaodi You 1 6 2 61
Heren dubbelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
13.03.19
Kwartfinale
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 4 6 10
Dominic Inglot/Franko Skugor 1 6 2 6
13.03.19
Kwartfinale
Oliver Marach/Mate Pavic 2 6 6 10
Raven Klaasen/Michael Venus 1 4 75 5
13.03.19
Kwartfinale
Nikola Mektic/Horacio Zeballos 2 3 7 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 6 5 6
Heren dubbelspel I. hard Canada Drummondville Challenger sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Matt Reid/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Matias Franco Descotte/Skander Mansouri 1 73 4 6
13.03.19
1e ronde
Evan Furness/Manuel Guinard 2 6 6
JC Aragone/Fernando Romboli 0 3 2
13.03.19
1e ronde
Luis David Martinez/Roberto Quiroz 2 6 6
Liam Broady/Thai Kwiatkowski 0 4 4
13.03.19
1e ronde
Scott Clayton/Adil Shamasdin 2 6 6
Taha Baadi/Liam Draxl 0 2 3
Heren dubbelspel Hard China Shenzhen Challenger sets 1 2 3 4 5
13.03.19
1e ronde
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 6
Toshihide Matsui/Hiroki Moriya 0 2 4
13.03.19
1e ronde
Ruben Gonzales/Alex Lawson 2 7 4 12
Runhao Hua/Zihao Xia 1 63 6 10
13.03.19
1e ronde
Max Purcell/Luke Saville 2 7 6 10
Xin Gao/Zhizhen Zhang 1 5 74 4
13.03.19
1e ronde
Marc Polmans/Brayden Schnur 2 6 6 10
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 1 71 0 5
13.03.19
1e ronde
Harri Heliovaara/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 1 10
Enrique Lopez-Perez/Sanchai Ratiwatana 1 4 6 5
13.03.19
1e ronde
Luca Margaroli/Vishnu Vardhan 2 6 6
Baptiste Crepatte/Karim-Mohamed Maamoun 0 2 4
Dames dubbelspel Hard Mexico Guadalajara sets 1 2 3 4 5
13.03.19
Kwartfinale
Miyu Kato/Makoto Ninomiya 2 6 3 10
Sharon Fichman/Reka-Luca Jani 1 4 6 4
13.03.19
Kwartfinale
Jacqueline Cako/Renata Zarazua 1 3
Veronika Kudermetova/Mandy Minella scratch 0 2
13.03.19
Kwartfinale
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 6 7
Anna Danilina/Erin Routliffe 0 2 5
13.03.19
Kwartfinale
Maria Sanchez/Fanny Stollar 2 6 7
Olga Danilovic/Natalija Kostic 0 2 5
Dames dubbelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
13.03.19
Kwartfinale
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 6 7
Kiki Bertens/Donna Vekic 0 1 62
13.03.19
Kwartfinale
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 6
Kaitlyn Christian/Asia Muhammad 0 1 3
<