Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
19.03.19
2e ronde
Tobias Kamke 1 6
Stefano Travaglia scratch 0 3
19.03.19
2e ronde
Matthias Bachinger 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 1 2
19.03.19
1e ronde
Matteo Viola 2 4 7 6
Benjamin Bonzi 1 6 5 3
19.03.19
1e ronde
Yannick Mertens 2 6 7
Evan Furness 0 0 63
19.03.19
1e ronde
Alexey Vatutin 2 7 6
Nicolas Mahut 0 66 4
19.03.19
1e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Roman Safiullin 0 3 3
19.03.19
2e ronde
Adam Pavlasek 2 7 7
Guillermo Garcia-Lopez 0 5 66
19.03.19
2e ronde
Quentin Halys 2 6 6
Lucas Miedler 0 4 1
19.03.19
2e ronde
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Dennis Novak 0 4 2
19.03.19
2e ronde
Jan Choinski 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 0 4
19.03.19
2e ronde
Sebastian Ofner 2 7 6 7
Bernabe Zapata Miralles 1 61 75 62
19.03.19
2e ronde
Rayane Roumane 2 7 6
Antoine Hoang 0 64 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Yan Sabanin 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Alessandro Petrone 2 7 6
Tadeas Paroulek 0 5 1
19.03.19
1e ronde
Marvin Netuschil 2 6 6
Denys Klok 0 3 4
19.03.19
1e ronde
Shalva Dzhanashia 2 6 6 6
Tomislav Jotovski 1 72 4 4
19.03.19
Kwalif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Yuanfeng Li 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Sarp Agabigun 2 6 2 6
Jordi Walder 1 4 6 2
19.03.19
Kwalif.
Georg Winkler 2 6 6
Shamael Chaudhry 0 2 4
19.03.19
1e ronde
Dimitriy Voronin 2 6 6
Burak Bilgin 0 1 1
19.03.19
Kwalif.
Sandro Kopp 2 7 4 10
Luca Gelhardt 1 66 6 8
19.03.19
Kwalif.
Alexander Shevchenko 2 6 6
Luis Gomar Monio 0 3 3
19.03.19
Kwalif.
Takeru Yuzuki 2 6 2 10
Vlad Victor Cornea 1 4 6 4
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Junior A. Ore 2 5 6 10
Sebastian Prechtel 1 7 1 6
19.03.19
Kwalif.
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Facundo Mena 2 6 6
Stephan Gerritsen 0 3 4
19.03.19
1e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 4 4
19.03.19
Kwalif.
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Justin Butsch 0 3 0
19.03.19
Kwalif.
Matic Spec 2 6 6
David Pichler 0 4 3
19.03.19
1e ronde
Jordi Arconada 2 6 1 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 3 6 3
19.03.19
Kwalif.
Christian Langmo 2 6 6
Fernando Yamacita 0 4 4
19.03.19
1e ronde
Jose Olivares 2 7 4 6
Juan Alejandro Hernandez 1 62 6 3
19.03.19
Kwalif.
Vasil Kirkov 2 6 6
Aaron Schmid 0 2 1
Heren enkelspel Hard Japan M15 Kofu sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Hiroyasu Ehara 2 6 6
Shohei Chikami 0 4 1
19.03.19
1e ronde
Gengo Kikuchi 2 7 6
Blake Ellis 0 5 1
19.03.19
1e ronde
Issei Okamura 2 6 4 6
Aoran Wang 1 2 6 4
19.03.19
1e ronde
Jumpei Yamasaki 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Sho Shimabukuro 2 6 6
Shinji Hazawa 0 3 3
Heren enkelspel Hard Bahrain M15 Manama sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6
Elyas Abdulnabi 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Ricardo Ojeda Lara 2 6 7
Quentin Robert (1994) 0 3 5
19.03.19
1e ronde
Alexander Igoshin 2 6 6
Ali Dawani 0 4 2
19.03.19
1e ronde
Jeson Patrombon 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 2
19.03.19
1e ronde
Dante Gennaro 1 2
Pere Riba scratch 0 1
19.03.19
1e ronde
Lorenzo Frigerio 2 4 6 6
Niklas Schell 1 6 3 1
19.03.19
1e ronde
Isaac Stoute 2 6 6
Hasan Abdulnabi 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Vitaliy Sachko 2 4 7 6
Milen Ianakiev 1 6 5 3
19.03.19
1e ronde
Worarin Kumthonkittikul 2 6 6
Niklas Johansson 0 4 3
19.03.19
1e ronde
Tim Van Rijthoven 2 6 6
Arnaud Bovy 0 3 3
19.03.19
1e ronde
Riccardo Balzerani 2 6 6
Brian Bencic 0 3 3
19.03.19
1e ronde
Zizou Bergs 2 6 6
Saida'Lo Saidkarimov 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Michiel De Krom 2 6 7
Michal Konecny 0 2 5
19.03.19
1e ronde
Sidane Pontjodikromo 2 7 7
Adam Moundir 0 64 611
19.03.19
1e ronde
Tomas Machac 2 6 6
Corentin Denolly 0 3 3
19.03.19
1e ronde
Jesper De Jong 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 2 4
Heren enkelspel Clay Australia M15 Mornington sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Kazuma Kawachi 2 6 6
Erik Holt-Crossman 0 4 4
19.03.19
Kwalif.
Alexander Klintcharov 2 7 6
Winter Meagher 0 62 2
19.03.19
Kwalif.
Mislav Bosnjak 2 6 6
Benard Bruno Nkomba 0 3 4
19.03.19
Kwalif.
Stephen Kaldawi 2 3 6 10
David Barclay 1 6 4 5
19.03.19
1e ronde
Matthew Christopher Romios 2 6 6
Rhett Purcell 0 4 3
19.03.19
Kwalif.
Thomas Bosancic 2 6 6
Stefan Skadarka 0 4 3
19.03.19
Kwalif.
Matyas Fuele 2 6 6
William Ma 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Rinky Hijikata 2 6 7
Mustafa Ibraimi 0 4 64
Heren enkelspel Clay Spain M15 Murcia sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Marco Bortolotti 2 6 5 6
Goran Markovic 1 1 7 1
19.03.19
Kwalif.
Dennis Uspensky 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 2 1
19.03.19
Kwalif.
Jaime Fermosell Delgado 2 7 6
Jakob Johansson-Holm 0 63 0
19.03.19
1e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Timofey Skatov 0 3 4
19.03.19
1e ronde
Andrey Chepelev 2 3 7 6
Alberto Colas Sanchez 1 6 5 2
19.03.19
Kwalif.
Ivan Marrero Curbelo 2 3 6 10
Bart Van Den Berg 1 6 3 8
19.03.19
Kwalif.
Carlos Sanchez Jover 2 7 6
Martins Rocens 0 5 1
19.03.19
Kwalif.
Zakhar Trapeznikov 2 5 6 10
Florent Bax 1 7 4 5
19.03.19
1e ronde
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Mikhail Korovin 0 2 3
19.03.19
Kwalif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Rafael Mazon-Hernandez 0 2 1
19.03.19
1e ronde
Benjamin Winter Lopez 1 6 2
Pol Martin Tiffon scratch 0 2 1
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Pinamar sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Franco Agamenone 2 6 6
Santiago Besada 0 4 1
19.03.19
1e ronde
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Ignacio Monzon 0 0 3
19.03.19
Kwalif.
Esteban Bruna 2 6 6
Boruch Skierkier 0 4 2
19.03.19
1e ronde
Nicolas Alberto Arreche 2 4 6 6
Juan Manuel Cerundolo 1 6 4 1
19.03.19
1e ronde
Franco Capalbo 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 3 1
19.03.19
1e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Tiago Seweryniak 0 0 0
19.03.19
Kwalif.
Nicolas Uryson 2 6 7
Francisco Comesana 0 4 5
19.03.19
Kwalif.
Oscar Gabriel Ortiz 2 7 6
Manuel Barros 0 5 4
19.03.19
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 1 6
Fermin Tenti 1 3 6 2
19.03.19
Kwalif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Marco Saffratti 0 4 3
19.03.19
1e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 7
Guido Ivan Justo 0 4 60
19.03.19
Kwalif.
Gaston Tonello 2 6 6
Federico Moreno 0 1 2
19.03.19
1e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 2 3
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Quinta Do sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Simon Anthony Ivanov 0 1 3
19.03.19
1e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 7
Henry Craig 0 3 64
19.03.19
1e ronde
Orlando Luz 2 7 6
Michael Zhu 0 63 2
19.03.19
1e ronde
Fabio Coelho 2 7 6
Petr Nouza 0 63 3
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Rovinj sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Mike Urbanija 2 6 6
Moritz Thiem 0 2 1
19.03.19
Kwalif.
Gabor Borsos 2 1 6 10
Ljubomir Celebic 1 6 4 5
19.03.19
Kwalif.
Matej Sabanov 2 6 7
Ondrej Krstev 0 3 5
19.03.19
Kwalif.
Alessandro Ceppellini 2 2 6 10
Tim Heger 1 6 1 6
19.03.19
Kwalif.
Gorazd Srbljak 2 5 6 13
Gibril Diarra 1 7 4 11
19.03.19
Kwalif.
Fabian Marozsan 2 6 6
Jakob Aichhorn 0 4 2
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Riccardo Maiga 2 7 3 7
Chien-Hsun Lo 1 64 6 64
19.03.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Gilbert Soares Klier Junior 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Mirko Martinez 2 6 6
Anatoliy Petrenko 0 4 4
19.03.19
1e ronde
Robert Strombachs 2 7 6 6
Francesco Vilardo 1 5 74 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Riccardo Di Nocera 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Alexander Zhurbin 2 6 7
Imanol Lopez Morillo 0 2 64
19.03.19
1e ronde
Franco Emanuel Egea 2 6 2 7
Ryan James Storrie 1 3 6 5
19.03.19
1e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 6
Yassir Kilani 0 3 0
19.03.19
1e ronde
Benjamin Dhoe 2 6 6
Erik Crepaldi 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Louis Tessa 2 6 2 7
Juan Pablo Paz 1 4 6 5
19.03.19
1e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Simone Roncalli 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 1 7
Christoph Negritu 1 3 6 62
19.03.19
1e ronde
Samuel Puskar 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 4 3
Heren enkelspel Hard USA M25 Calabasas sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Liam Broady 2 6 6
Edan Leshem 0 2 1
19.03.19
Kwalif.
Karue Sell 2 6 6
Alan Kohen 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Alexander Ritschard 2 6 3 6
Joao Menezes 1 4 6 2
19.03.19
1e ronde
Stefan Kozlov 2 6 6
Ronnie Schneider 0 2 0
19.03.19
1e ronde
Tom Fawcett 2 6 7
Ryan Shane 0 3 63
19.03.19
Kwalif.
Ryan Peniston 2 6 6
Govind Nanda 0 1 2
19.03.19
Kwalif.
Michail Pervolarakis 2 5 6 10
Yanais Laurent 1 7 4 3
19.03.19
Kwalif.
Isaiah Strode 2 4 6 10
Michael Geerts 1 6 2 3
19.03.19
Kwalif.
Jonathan Gray 2 6 7
William Griffith 0 2 65
19.03.19
Kwalif.
Keegan Smith 2 6 6
Gonzalo Lama 0 2 3
19.03.19
1e ronde
Drew Baird 2 7 4 7
Martin Redlicki 1 64 6 65
19.03.19
1e ronde
Jacob Bullard 2 6 6
Nicolas Alvarez 0 0 3
Heren enkelspel Hard China Zhangjiagang Challenger sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Jose Hernandez-Fernandez 2 1 6 6
Zhe Li 1 6 3 4
19.03.19
2e ronde
James Duckworth 2 6 6
Zihao Xia 0 0 3
19.03.19
2e ronde
Hiroki Moriya 2 7 7
Alex Molcan 0 65 63
19.03.19
2e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
Daniel Nguyen 0 0 3
19.03.19
2e ronde
Ze Zhang 2 6 7
Karim-Mohamed Maamoun 0 0 63
19.03.19
1e ronde
Guilherme Clezar 2 7 6
Harri Heliovaara 0 61 3
19.03.19
2e ronde
Luke Saville 2 6 6
Mohamed Safwat 0 4 2
19.03.19
2e ronde
Viktor Galovic 2 6 6
Di Wu 0 1 4
19.03.19
2e ronde
Filip Peliwo 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 1 4
19.03.19
1e ronde
Goncalo Oliveira 2 6 2 6
Yibing Wu 1 2 6 2
19.03.19
1e ronde
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Baptiste Crepatte 0 2 1
19.03.19
1e ronde
Max Purcell 1 6 2
Akira Santillan scratch 0 2 1
19.03.19
1e ronde
Yunseong Chung 2 6 6
Fajing Sun 0 4 4
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Ksenia Palkina 2 6 5 6
Anna Ukolova 1 2 7 3
19.03.19
1e ronde
Lina Gjorcheska 2 7 4 6
Caijsa Wilda Hennemann 1 5 6 3
19.03.19
Kwalif.
Fanny Ostlund 2 7 6
Chantal Sauvant 0 5 2
19.03.19
Kwalif.
Sabrina Rittberger 2 1 6 10
Francesca Bullani 1 6 3 5
19.03.19
1e ronde
Seone Mendez 2 7 6
Federica Arcidiacono 0 68 3
19.03.19
Kwalif.
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Mariya Poduraeva 0 3 3
19.03.19
1e ronde
Anhzelika Isaeva 2 6 6
Petra Januskova 0 3 4
19.03.19
Kwalif.
Melis Yasar 2 6 6
Julita Saner 0 1 4
19.03.19
1e ronde
Yuki Naito 2 6 6
Zeynep Naz Ozturk 0 1 2
19.03.19
Kwalif.
Bojana Klincov 2 6 6
Maria Tanasescu 0 3 4
19.03.19
Kwalif.
Zeynep Sonmez 2 6 7
Sapfo Sakellaridi 0 4 61
19.03.19
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Ekin Ercetin 0 4 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Joelle Kissell 2 6 6
Catherine Leduc 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Tess Sugnaux 2 6 6
Yureni Reyna Gomez 0 0 0
19.03.19
1e ronde
Vladica Babic 2 6 6
Andrea Gamiz 0 1 3
19.03.19
1e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Chisa Hosonuma 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Dasha Ivanova 2 6 6
Kirsten-Andrea Weedon 0 3 0
19.03.19
1e ronde
Paige Mary Hourigan 2 6 6
Monica Robinson 0 0 2
19.03.19
1e ronde
Dominique Schaefer 2 2 7 7
Maria Jose Portillo Ramirez 1 6 612 5
Dames enkelspel Clay France W15 Le Havre sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Amanda Carreras 2 6 6
Alice Robbe 0 0 1
19.03.19
1e ronde
Mathilde Armitano 2 6 7
Maelys Bougrat 0 2 63
19.03.19
1e ronde
Alba Carrillo Marin 2 6 6
Albina Khabibulina 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Tatiana Pieri 2 6 6
Mylene Halemai 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Mallaurie Noel 2 6 6
Amandine Monnot 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Irys Ekani 1 w/o
Selena Janicijevic 0
19.03.19
1e ronde
Federica Rossi 2 6 6
Justine Pysson 0 3 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Anastasia Vdovenco 2 6 6
Nadja Gilchrist 0 3 4
19.03.19
1e ronde
Mayar Sherif 2 4 6 6
Angelina Gabueva 1 6 0 0
19.03.19
1e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Yanni Liu 0 1 1
19.03.19
1e ronde
Anna Pribylova 2 1 6 6
Denisa Hindova 1 6 4 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Chantal Skamlova 2 6 6
Sara Lanca 0 4 1
19.03.19
1e ronde
Marie Temin 2 6 6
Valentina Giavazzi 0 0 3
19.03.19
1e ronde
Martina Spigarelli 2 6 7
Margarita Lazareva 0 1 5
19.03.19
1e ronde
Lisa Ponomar 2 6 4 6
Gaia Squarcialupi 1 4 6 1
19.03.19
1e ronde
Ana Lantigua De La Nuez 2 6 7
Rosa Vicens Mas 0 4 5
19.03.19
1e ronde
Romana Cisovska 2 6 7
Paula Ortega Redondo 0 4 5
Dames enkelspel Hard China W15 Xiamen sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Ashmitha Easwaramurthi 2 6 6
Hongding Dong 0 3 4
19.03.19
Kwalif.
Qianqian Zhao 2 3 6 10
Chihiro Takayama 1 6 3 8
19.03.19
1e ronde
Shanshan Guo 2 6 7 6
Jiatian Qi 1 72 5 1
19.03.19
1e ronde
Chompoothip Jandakate 2 6 6
Mei Xu Wu 0 3 0
19.03.19
Kwalif.
Michiru Furuya 2 6 6
Yu Yang Jin 0 2 4
19.03.19
Kwalif.
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Wanning Zhu 0 3 1
19.03.19
1e ronde
Chengyiyi Yuan 2 7 2 6
Jiaxi Lu 1 5 6 2
19.03.19
1e ronde
Jiaying He 2 6 6
Jiaqi Wang 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Meiqi Guo 2 6 6
Ziyi Yang 0 3 3
19.03.19
Kwalif.
Meiting Liu 2 6 6
Ho Ching Wu 0 4 1
19.03.19
1e ronde
Xinyu Cai 1 5
Sofia Shapatava scratch 0 0
19.03.19
Kwalif.
Zheng Hua Xiao 2 6 6
Chloe Isabella Tsang 0 4 1
Dames enkelspel Clay Australia W25 Canberra sets 1 2 3 4 5
19.03.19
Kwalif.
Yuuki Tanaka 2 6 3 10
Anastasia Berezov 1 0 6 7
19.03.19
1e ronde
Olivia Rogowska 2 4 6 6
Alison Bai 1 6 3 4
19.03.19
Kwalif.
Sarah-Rebecca Sekulic 2 6 6 10
Jennifer Elie 1 4 73 4
19.03.19
1e ronde
Eri Hozumi 2 6 6
Belinda Woolcock 0 3 1
19.03.19
1e ronde
Risa Ozaki 2 6 6
Gabriella Da Silva Fick 0 0 3
19.03.19
Kwalif.
Romy Koelzer 2 6 6
Chieh-Yu Hsu 0 1 3
19.03.19
1e ronde
Ellen Perez 2 6 6
Miyabi Inoue 0 3 3
19.03.19
Kwalif.
Alexandra Bozovic 2 3 7 10
Sakura Hondo 1 6 66 4
19.03.19
1e ronde
Destanee Aiava 2 6 6
Francesca Jones 0 3 2
19.03.19
Kwalif.
Leylah Annie Fernandez 2 6 7
Karin Kennel 0 0 61
19.03.19
Kwalif.
Bojana Marinkov 2 6 3 10
Nagi Hanatani 1 2 6 8
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Curitiba sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Anastasia Grymalska 0 1 3
19.03.19
Kwalif.
Paula Cristina Goncalves 2 6 6
Luisa Stefani 0 1 3
19.03.19
Kwalif.
Daniela Seguel 2 6 6
Federica Di Sarra 0 2 2
19.03.19
1e ronde
Gabriela Ce 2 6 6
Barbara Haas 0 4 2
19.03.19
1e ronde
Chloe Paquet 2 3 6 6
Andrea Lazaro Garcia 1 6 4 4
19.03.19
1e ronde
Carolina M. Alves 2 6 7 6
Lea Boskovic 1 74 5 1
19.03.19
Kwalif.
Isabelle Wallace 1 5
Emiliana Arango scratch 0 0
19.03.19
1e ronde
Julia Grabher 2 6 6
Andreea Rosca 0 1 3
19.03.19
Kwalif.
Martina Colmegna 2 7 6
Gabriela Talaba 0 63 2
19.03.19
Kwalif.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 1 4
19.03.19
Kwalif.
Varvara Gracheva 2 6 6
Elizabeth Halbauer 0 3 3
Dames enkelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Arina Rodionova 2 6 6
Arisa Abe 0 0 0
19.03.19
1e ronde
Ankita Raina 2 6 6
Yuxuan Zhang 0 3 2
19.03.19
1e ronde
Jana Cepelova 2 6 1 6
Rebecca Marino 1 4 6 3
19.03.19
1e ronde
Lara Salden 2 6 6
Mai Hontama 0 1 3
19.03.19
1e ronde
Momoko Kobori 2 7 6
Anna Morgina 0 5 2
19.03.19
1e ronde
Ayano Shimizu 2 6 6
Ari Matsumoto 0 3 1
Heren dubbelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Niels Desein/Yannick Mertens 2 3 6 10
Jurgen Melzer/Filip Polasek 1 6 4 7
19.03.19
1e ronde
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 6
Andre Begemann/Dustin Brown 0 5 0
Heren dubbelspel Hard China Zhangjiagang Challenger sets 1 2 3 4 5
19.03.19
1e ronde
Runhao Hua/Zhizhen Zhang 2 4 6 10
Zihao Xia/Shi Hong Zeng 1 6 2 4
19.03.19
1e ronde
N.Sriram Balaji/Hans Hach Verdugo 2 7 6 10
Harri Heliovaara/Hans Podlipnik-Castillo 1 5 73 8
<