Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
21.03.19
3e ronde
Tobias Kamke 2 6 6
Johan Sebastien Tatlot 0 2 4
21.03.19
3e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Arthur De Greef 0 3 4
21.03.19
3e ronde
Norbert Gombos 2 6 6
Mikael Torpegaard 0 3 0
21.03.19
3e ronde
Aslan Karatsev 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 1
21.03.19
3e ronde
Gregoire Barrere 2 3 6 6
Viktor Troicki 1 6 3 2
21.03.19
3e ronde
Quentin Halys 2 5 7 6
Matthias Bachinger 1 7 5 3
21.03.19
3e ronde
Jan Choinski 2 4 6 7
Rayane Roumane 1 6 4 64
21.03.19
3e ronde
Sebastian Ofner 2 6 6
Adam Pavlasek 0 3 2
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Peter Torebko 2 6 6
Wilson Leite 0 4 3
21.03.19
2e ronde
Alessandro Petrone 2 6 4 6
Marvin Netuschil 1 2 6 4
21.03.19
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 1 2
21.03.19
2e ronde
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Yan Sabanin 0 2 3
21.03.19
2e ronde
Pietro Rondoni 2 7 1 6
Georg Winkler 1 63 6 1
21.03.19
2e ronde
Dmitry Popko 2 6 6
Sarp Agabigun 0 0 2
21.03.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 7
Cristian Rodriguez 0 3 5
21.03.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 0 6
Dimitriy Voronin 1 3 6 2
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Federico Zeballos 2 7 7
Maksim Tikhomirov 0 5 5
21.03.19
2e ronde
Diego Hidalgo 2 6 6 6
Harrison Adams 1 77 1 4
21.03.19
1e ronde
Maksim Tikhomirov 1 7 9 5
Pavel Krainik scratch 0 6 3
21.03.19
2e ronde
Facundo Mena 2 7 6 6
Jose Olivares 1 63 76 1
21.03.19
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 7 1 6
Benjamin Lock 1 610 6 3
21.03.19
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 7 6
Aidan Mchugh 0 5 1
21.03.19
2e ronde
Jordi Arconada 2 3 6 6
Adrian Andreev 1 6 3 4
21.03.19
2e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Wulfrano Martinez Mora Esdras 0 0 0
21.03.19
2e ronde
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Andrew Watson 0 1 4
21.03.19
1e ronde
Wulfrano Martinez Mora Esdras 1 6 5 5
Eduardo Yahir Orozco Rangel scratch 0 1 7 5
Heren enkelspel Hard Japan M15 Kofu sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Takuto Niki 2 4 7 6
Sho Katayama 1 6 62 4
21.03.19
2e ronde
Hiroyasu Ehara 2 6 4 6
Tamaki Yamao 1 3 6 0
21.03.19
2e ronde
Issei Okamura 2 6 6
Takuya Kumasaka 0 1 2
21.03.19
2e ronde
Jumpei Yamasaki 2 7 6
Min-Kyu Song 0 5 1
21.03.19
2e ronde
Yusuke Takahashi 2 6 6
Naoki Tajima 0 3 2
21.03.19
2e ronde
Ryota Tanuma 2 6 6
Kento Takeuchi 0 4 4
21.03.19
2e ronde
Mick Veldheer 2 7 6
Gengo Kikuchi 0 69 3
21.03.19
2e ronde
Sho Shimabukuro 2 6 7
Masamichi Imamura 0 3 610
Heren enkelspel Hard Bahrain M15 Manama sets 1 2 3 4 5
21.03.19
Kwartfinale
Vitaliy Sachko 2 6 0 6
Sidane Pontjodikromo 1 2 6 2
21.03.19
Kwartfinale
Tim Van Rijthoven 2 6 6
Isaac Stoute 0 4 3
21.03.19
Kwartfinale
Tomas Machac 2 6 6
Jeson Patrombon 0 2 1
21.03.19
Kwartfinale
Jesper De Jong 2 6 6
Michiel De Krom 0 1 2
Heren enkelspel Clay Australia M15 Mornington sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Karunuday Singh 2 2 7 6
Lucas Vuradin 1 6 63 3
21.03.19
2e ronde
Harry Bourchier 2 6 6
Thomas Bosancic 0 4 3
21.03.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 2 2
21.03.19
2e ronde
Thomas Fancutt 2 6 6
Rimpei Kawakami 0 3 4
21.03.19
2e ronde
Aaron Addison 2 7 6
James Frawley 0 65 4
21.03.19
2e ronde
Luca Castelnuovo 2 6 4 6
Stephen Kaldawi 1 4 6 4
21.03.19
2e ronde
Rio Noguchi 2 6 3 6
Matyas Fuele 1 3 6 4
21.03.19
2e ronde
Rinky Hijikata 2 6 2 6
Matthew Christopher Romios 1 4 6 2
Heren enkelspel Clay Spain M15 Murcia sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Marco Bortolotti 2 6 2 6
Pedro Vives Marcos 1 3 6 3
21.03.19
2e ronde
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 6 6
Alex Marti Pujolras 1 1 75 1
21.03.19
2e ronde
Eduard Esteve Lobato 2 7 4 6
Carlos Sanchez Jover 1 5 6 4
21.03.19
2e ronde
Jaume Pla Malfeito 2 7 6
Zakhar Trapeznikov 0 5 4
21.03.19
2e ronde
Alvaro Lopez San Martin 2 6 7
Benjamin Winter Lopez 0 4 5
21.03.19
2e ronde
Sergi Perez Contri 2 6 6
Calvin Hemery 0 4 4
21.03.19
2e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Yan Bondarevskiy 0 3 4
21.03.19
2e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Andrey Chepelev 0 3 1
21.03.19
1e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 1 6
Jakob Johansson-Holm 1 4 6 4
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Pinamar sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Franco Agamenone 2 6 6
Oscar Gabriel Ortiz 0 1 0
21.03.19
2e ronde
Mateo Nicolas Martinez 2 3 6 6
Franco Capalbo 1 6 4 2
21.03.19
1e ronde
Hernan Casanova 1 7 4 2
Juan Bautista Otegui scratch 0 6 2
21.03.19
2e ronde
Hernan Casanova 2 6 4 6
Facundo Juarez 1 2 6 2
21.03.19
2e ronde
Gonzalo Villanueva 2 7 6
Mariano Navone 0 65 4
21.03.19
2e ronde
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 63 4
21.03.19
2e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 6 7
Nicolas Alberto Arreche 0 2 5
21.03.19
2e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 5 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 7 4 4
21.03.19
2e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 1 3
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Quinta Do sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 6 6
Ugo Blanchet 1 71 4 2
21.03.19
2e ronde
Sadio Doumbia 2 7 6 6
Fabio Coelho 1 63 76 3
21.03.19
2e ronde
Finn Tearney 2 6 6
Alejandro Gomez 0 2 3
21.03.19
2e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 0 6
Orlando Luz 1 3 6 3
21.03.19
2e ronde
Michel Vernier 1 6 2
Jeremy Jahn scratch 0 3 1
21.03.19
2e ronde
Evan Hoyt 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 1 2
21.03.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 1 6 4 4
Frederico Gil scratch 0 7 3
21.03.19
2e ronde
Manuel Guinard 2 6 6
Luis Faria 0 1 4
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Rovinj sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Maxime Chazal 2 6 3 6
Christian Lindell 1 4 6 4
21.03.19
2e ronde
Andrea Basso 2 6 7 6
Oleksii Krutykh 1 75 5 4
21.03.19
2e ronde
Jeroen Vanneste 2 6 7
Martins Podzus 0 2 5
21.03.19
2e ronde
Peter Nagy 2 6 4 6
Benjamin Hassan 1 3 6 1
21.03.19
2e ronde
Luca Giacomini 2 6 6
Alessandro Ceppellini 0 3 2
21.03.19
2e ronde
Ergi Kirkin 1 3 6 4
Pascal Meis scratch 0 6 4 1
21.03.19
2e ronde
Constantin Schmitz 1 6 2
Pavel Nejedly scratch 0 0 0
21.03.19
2e ronde
Tomas Jirousek 2 6 6
Robin Stanek 0 1 0
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Riccardo Maiga 2 3 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 1 6 1 4
21.03.19
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Mirko Martinez 0 3 2
21.03.19
2e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Adrian Bodmer 0 3 2
21.03.19
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Kai Lemstra 0 1 1
21.03.19
2e ronde
Marko Miladinovic 2 6 6
Giovani Samaha 0 2 1
21.03.19
2e ronde
Kacper Zuk 2 6 7
Jacopo Berrettini 0 0 64
21.03.19
1e ronde
Kai Lemstra 2 6 6
Stefan Palosi 0 4 2
21.03.19
2e ronde
Robert Strombachs 2 3 7 6
Daniel Altmaier 1 6 62 2
21.03.19
2e ronde
Emiliano Maggioli 2 6 6
Igor Sijsling 0 2 3
Heren enkelspel Hard USA M25 Calabasas sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Liam Broady 2 6 7
Jacob Bullard 0 2 5
21.03.19
2e ronde
Karue Sell 2 6 6
Tom Fawcett 0 2 4
21.03.19
2e ronde
Alexander Ritschard 2 6 7
Jenson Brooksby 0 4 65
21.03.19
2e ronde
Stefan Kozlov 2 7 6
Isaiah Strode 0 63 0
21.03.19
2e ronde
Altug Celikbilek 2 6 4 6
Takanyi Garanganga 1 3 6 2
21.03.19
1e ronde
Altug Celikbilek 1 5 7 5 3
Bastian Malla scratch 0 7 6 1
21.03.19
2e ronde
Gijs Brouwer 2 6 3 7
Alen Avidzba 1 4 6 618
21.03.19
2e ronde
Jonathan Gray 2 6 6 6
Keegan Smith 1 3 75 1
21.03.19
2e ronde
Drew Baird 2 7 7
Tobias Simon 0 65 64
Heren enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
21.03.19
1e ronde
Feliciano Lopez 2 7 4 6
Benoit Paire 1 5 6 4
21.03.19
1e ronde
David Ferrer 2 6 6
Sam Querrey 0 3 2
21.03.19
1e ronde
Pablo Andujar 2 7 6
Ivo Karlovic 0 62 4
21.03.19
1e ronde
Robin Haase 2 6 6
Lukas Lacko 0 2 4
21.03.19
1e ronde
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Marius Copil 0 4 2
21.03.19
1e ronde
Jeremy Chardy 2 6 6 7
Nicolas Jarry 1 71 2 65
21.03.19
1e ronde
Leonardo Mayer 2 4 6 6
Mikael Ymer 1 6 3 4
21.03.19
1e ronde
Adrian Mannarino 2 4 6 6
Aljaz Bedene 1 6 4 2
21.03.19
1e ronde
Daniel Evans 2 6 6
Malek Jaziri 0 2 0
21.03.19
1e ronde
Radu Albot 1 6 3
Matthew Ebden scratch 0 0 2
21.03.19
1e ronde
Bernard Tomic 2 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 4 1
21.03.19
1e ronde
Joao Sousa 2 6 7
Chun Hsin Tseng 0 4 5
21.03.19
1e ronde
Dusan Lajovic 2 6 6 6
Pablo Cuevas 1 4 76 3
21.03.19
1e ronde
Filip Krajinovic 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 4 4
21.03.19
1e ronde
Damir Dzumhur 2 1 6 7
Christopher Eubanks 1 6 4 65
21.03.19
1e ronde
Mackenzie Mcdonald 2 6 6 7
Ugo Humbert 1 4 74 64
21.03.19
1e ronde
Jordan Thompson 2 4 7 6
Cameron Norrie 1 6 65 3
21.03.19
1e ronde
Maximilian Marterer 2 6 3 6
Taylor Harry Fritz 1 4 6 3
21.03.19
1e ronde
Alexander Bublik 2 5 6 7
Tennys Sandgren 1 7 4 65
21.03.19
1e ronde
Reilly Opelka 2 4 6 6
Jan-Lennard Struff 1 6 3 4
21.03.19
1e ronde
Ilya Ivashka 2 6 1 6
Thomas Fabbiano 1 4 6 3
21.03.19
1e ronde
Andrey Rublev 2 3 6 6
Taro Daniel 1 6 3 4
21.03.19
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Prajnesh Gunneswaran 0 63 4
21.03.19
1e ronde
Lorenzo Sonego 2 6 6
Martin Klizan 0 4 3
21.03.19
1e ronde
Miomir Kecmanovic 2 6 7
Ernests Gulbis 0 2 5
21.03.19
1e ronde
Felix Auger Aliassime 2 3 6 6
Casper Ruud 1 6 1 2
Heren enkelspel Hard China Zhangjiagang Challenger sets 1 2 3 4 5
21.03.19
3e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 7
Andrew Harris 0 2 5
21.03.19
3e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
Max Purcell 0 3 4
21.03.19
3e ronde
Ze Zhang 2 6 2 6
Luke Saville 1 4 6 4
21.03.19
3e ronde
Viktor Galovic 2 6 6
Yunseong Chung 0 3 2
21.03.19
3e ronde
Stefano Napolitano 2 6 3 7
James Duckworth 1 4 6 5
21.03.19
3e ronde
Mathias Bourgue 2 7 4 6
Hiroki Moriya 1 5 6 1
21.03.19
3e ronde
Marc Polmans 2 6 7
Blaz Rola 0 3 65
21.03.19
3e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Filip Peliwo 0 4 2
Dames enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
21.03.19
1e ronde
Venus Williams 2 7 6
Dalila Jakupovic 0 5 3
21.03.19
2e ronde
Samantha Stosur 2 6 4 6
Madison Keys 1 4 6 4
21.03.19
1e ronde
Tatjana Maria 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 4 1
21.03.19
1e ronde
Monica Niculescu 2 6 6
Tamara Zidansek 0 1 2
21.03.19
1e ronde
Yanina Wickmayer 2 3 6 6
Sachia Vickery 1 6 3 1
21.03.19
1e ronde
Alize Cornet 2 7 6 6
Vera Lapko 1 5 77 1
21.03.19
2e ronde
Julia Goerges 2 6 7
Magdalena Rybarikova 0 4 5
21.03.19
1e ronde
Petra Martic 2 6 6
Shuai Zhang 0 2 1
21.03.19
1e ronde
Johanna Konta 2 6 6
Jessica Pegula 0 1 4
21.03.19
2e ronde
Petra Kvitova 2 6 6
Maria Sakkari 0 1 4
21.03.19
1e ronde
Misaki Doi 2 6 1 6
Xin Yu Wang 1 2 6 3
21.03.19
2e ronde
Kiki Bertens 2 6 6
Xiyu Wang 0 4 1
21.03.19
1e ronde
Ajla Tomljanovic 2 4 6 6
Anna-Lena Friedsam 1 6 3 0
21.03.19
1e ronde
Alison Riske 2 6 6
Kaia Kanepi 0 2 2
21.03.19
2e ronde
Caroline Garcia 2 6 6
Victoria Azarenka 0 3 4
21.03.19
1e ronde
Ons Jabeur 2 2 6 6
Kristyna Pliskova 1 6 3 4
21.03.19
1e ronde
Aliaksandra Sasnovich 2 4 7 6
Viktorija Golubic 1 6 5 4
21.03.19
1e ronde
Yafan Wang 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 3 3
21.03.19
2e ronde
Ashleigh Barty 2 6 6
Dayana Yastremska 0 4 1
21.03.19
1e ronde
Rebecca Peterson 2 6 5 7
Laura Siegemund 1 1 7 5
21.03.19
2e ronde
Donna Vekic 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 3 3
21.03.19
1e ronde
Taylor Townsend 2 6 6
Johanna Larsson 0 1 2
21.03.19
1e ronde
Karolina Muchova 2 6 6
Nao Hibino 0 3 3
21.03.19
1e ronde
Viktoria Kuzmova 2 6 6
Daria Gavrilova 0 4 2
21.03.19
1e ronde
Bianca Vanessa Andreescu 2 4 7 6
Irina-Camelia Begu 1 6 62 2
21.03.19
1e ronde
Whitney Osuigwe 2 6 6
Mari Osaka 0 2 4
21.03.19
1e ronde
Cori Gauff 2 3 6 6
Caty McNally 1 6 3 4
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Xenia Knoll 2 6 6
Ksenia Palkina 0 1 1
21.03.19
2e ronde
Cristina Dinu 2 6 6
Eliessa Vanlangendonck 0 3 1
21.03.19
2e ronde
Cristina Ene 2 6 2 6
Yuki Naito 1 4 6 4
21.03.19
2e ronde
Charlotte Roemer 2 6 6
Johana Markova 0 4 0
21.03.19
2e ronde
Lina Gjorcheska 2 6 7
Fanny Ostlund 0 2 5
21.03.19
2e ronde
Petia Arshinkova 2 1 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 1 6 1 2
21.03.19
2e ronde
Ipek Oz 2 6 1 6
Sabrina Rittberger 1 2 6 3
21.03.19
2e ronde
Seone Mendez 2 7 6
Anhzelika Isaeva 0 5 3
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Pamela Montez 2 6 6
Andrea Renee Villarreal 0 2 4
21.03.19
2e ronde
Montserrat Gonzalez 2 7 6
Karolina Berankova 0 65 3
21.03.19
2e ronde
Lou Brouleau 2 6 6
Vladica Babic 0 2 3
21.03.19
2e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Dominique Schaefer 0 1 0
21.03.19
2e ronde
Dasha Ivanova 2 6 7
Tess Sugnaux 0 4 5
21.03.19
2e ronde
Paige Mary Hourigan 2 6 6
Paula Kania 0 3 1
21.03.19
2e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Joelle Kissell 0 2 0
21.03.19
2e ronde
Alexandra Mikhailuk 2 7 4 6
Rasheeda Mcadoo 1 64 6 4
Dames enkelspel Clay France W15 Le Havre sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Lisa Sabino 2 6 6
Mathilde Armitano 0 0 2
21.03.19
2e ronde
Amanda Carreras 2 6 4 6
Tatiana Pieri 1 4 6 3
21.03.19
2e ronde
Manon Arcangioli 2 6 6 6
Federica Rossi 1 1 76 2
21.03.19
2e ronde
Yana Morderger 2 6 6
Tayisiya Morderger 0 4 3
21.03.19
2e ronde
Alba Carrillo Marin 1 w/o
Sara Cakarevic 0
21.03.19
2e ronde
Mallaurie Noel 2 6 6
Diana Martynov 0 1 3
21.03.19
2e ronde
Emeline Dartron 2 6 6
Svenja Ochsner 0 2 2
21.03.19
2e ronde
Eleonora Molinaro 2 6 6
Irys Ekani 0 1 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Julia Wachaczyk 2 6 6
Alina Silich 0 2 2
21.03.19
2e ronde
Anastasia Vdovenco 2 6 7
Merel Hoedt 0 2 66
21.03.19
2e ronde
Indy De Vroome 2 6 1 6
Gozal Ainitdinova 1 3 6 3
21.03.19
2e ronde
Lena Lutzeier 2 0 7 6
Ekaterina Kazionova 1 6 5 3
21.03.19
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Anna Pribylova 0 4 1
21.03.19
2e ronde
Anna Kubareva 2 2 6 6
Arianne Hartono 1 6 3 2
21.03.19
2e ronde
Barbora Matusova 2 6 3 6
Mayar Sherif 1 3 6 2
21.03.19
2e ronde
Simona Waltert 2 7 6
Noa Liauw A Fong 0 5 2
Dames enkelspel Hard China W15 Xiamen sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Nika Kukharchuk 2 7 6
Chompoothip Jandakate 0 5 3
21.03.19
2e ronde
Chang Liu 2 3 7 6
Zhibek Kulambayeva 1 6 5 1
21.03.19
2e ronde
Eudice Wong Chong 2 6 4 7
Shanshan Guo 1 2 6 5
21.03.19
2e ronde
Ziyue Sun 2 7 3 6
Jiaying He 1 68 6 3
21.03.19
2e ronde
Ayumi Koshiishi 1 7 6 4 3
Qianhui Tang scratch 0 5 7 0
21.03.19
2e ronde
Meiqi Guo 2 7 6
Chengyiyi Yuan 0 5 4
21.03.19
2e ronde
Himeno Sakatsume 2 6 6
Xinyu Cai 0 4 4
21.03.19
2e ronde
Clara Tauson 2 6 6
Yexin Ma 0 4 2
Dames enkelspel Clay Australia W25 Canberra sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Olivia Rogowska 2 6 2 7
Jaimee Fourlis 1 3 6 5
21.03.19
2e ronde
Eri Hozumi 2 3 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 6 0 1
21.03.19
2e ronde
Risa Ozaki 2 7 6
Irina Maria Bara 0 60 2
21.03.19
2e ronde
Katharina Gerlach 2 7 6
Cagla Buyukakcay 0 64 3
21.03.19
2e ronde
Maddison Inglis 2 4 7 6
Haruna Arakawa 1 6 64 3
21.03.19
2e ronde
Kaylah Mcphee 1 7
Zoe Hives scratch 0 5
21.03.19
2e ronde
Destanee Aiava 2 7 6
Naiktha Bains 0 5 3
21.03.19
2e ronde
Leylah Annie Fernandez 2 7 6
Ellen Perez 0 63 2
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Curitiba sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Carolina M. Alves 0 1 1
21.03.19
2e ronde
Chloe Paquet 2 5 7 7
Gabriela Ce 1 7 65 5
21.03.19
2e ronde
Jasmine Paolini 2 6 4 6
Elitsa Kostova 1 2 6 2
21.03.19
2e ronde
Julia Grabher 2 7 3 6
Veronica Cepede Royg 1 5 6 3
21.03.19
2e ronde
Louisa Chirico 2 6 7
Raluca Georgiana Serban 0 3 64
21.03.19
2e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 7
Daniela Seguel 0 1 5
21.03.19
2e ronde
Anna Bondar 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 2 2
21.03.19
2e ronde
Varvara Gracheva 2 6 6
Aliona Bolsova 0 3 2
Dames enkelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
21.03.19
2e ronde
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Sandra Samir 0 4 0
21.03.19
2e ronde
Jing-Jing Lu 2 5 7 6
Ayano Shimizu 1 7 62 3
21.03.19
2e ronde
Miharu Imanishi 2 7 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 5 4
21.03.19
2e ronde
Stephanie Wagner 2 6 6
Gabriella Taylor 0 3 4
21.03.19
Kwartfinale
Hua-Chen Lee 1 6 4
Daria Lopatetskaya scratch 0 1 1
21.03.19
2e ronde
Hua-Chen Lee 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 2
21.03.19
2e ronde
Mayo Hibi 2 6 7
Jana Cepelova 0 1 5
21.03.19
2e ronde
Momoko Kobori 2 7 6
Ankita Raina 0 63 4
21.03.19
2e ronde
Daria Lopatetskaya 2 6 3 6
Lara Salden 1 2 6 2
Heren dubbelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
21.03.19
Kwartfinale
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 6
Niels Desein/Yannick Mertens 0 3 4
21.03.19
Kwartfinale
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 6 10
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez 1 6 4 6
21.03.19
Kwartfinale
Jonathan Erlich/Fabrice Martin 2 6 3 10
Evan Furness/Gregoire Jacq 1 3 6 5
Heren dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
21.03.19
1e ronde
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 2 6 6
Alexander Zverev/Mischa Zverev 0 4 2
21.03.19
1e ronde
Marcel Granollers/Nikola Mektic 2 7 7
Steve Johnson/Dominic Thiem 0 64 5
21.03.19
1e ronde
Wesley Koolhof/Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Karen Khachanov/Daniil Medvedev 0 1 4
Heren dubbelspel Hard China Zhangjiagang Challenger sets 1 2 3 4 5
21.03.19
Kwartfinale
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 4 6 10
Luca Margaroli/Vishnu Vardhan 1 6 1 6
21.03.19
Kwartfinale
N.Sriram Balaji/Hans Hach Verdugo 2 3 7 10
Runhao Hua/Zhizhen Zhang 1 6 64 5
21.03.19
1e ronde
John-Paul Fruttero/Ivan Gakhov 2 6 6
Yunseong Chung/Soon-Woo Kwon 0 4 4
Dames dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
21.03.19
1e ronde
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 6
Danielle Rose Collins/Jelena Ostapenko 0 3 0
21.03.19
1e ronde
Belinda Bencic/Darya Kasatkina 2 4 6 10
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 6 4 8
<