Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Yan Sabanin 2 6 6
Bastian Alonso Utreras Santander 0 2 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Stefan Micov 2 7 6
Yuanfeng Li 0 64 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ioannis Stergiou 2 7 6
Sergei Pogosian 0 68 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Michal Selecky 2 3 6 10
Sabit Suntic 1 6 2 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luca Tomasetto 2 6 6
Jim Walder 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Tomas Vanko 0 0 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alexander Ovcharov 2 7 6
Shamael Chaudhry 0 5 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Dostanbek Tashbulatov 2 7 6
Flemming Peters 0 5 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Jordi Walder 2 6 6
Andrej Krajcik 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luis Gomar Monio 2 6 7
Mert Alkaya 0 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alexandros Skorilas 2 6 1 11
Valentin Vanta 1 4 6 9
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Justin Boulais 2 6 6
Mustafa Erdogan 0 2 1
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Adam El Mihdawy 2 6 3 10
Arjun Mehrotra 1 4 6 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Jorge Brian Panta Herreros 2 7 7
Skyler Butts 0 66 64
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Matic Spec 2 6 6
Mikal Statham 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gabriel Donev 2 6 3 10
Wilfredo Gonzalez 1 2 6 8
25.03.19
1e ronde van de kwal.
David Pichler 2 6 6
Fernando Yamacita 0 2 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Jean Thirouin 2 7 4 10
Junior A. Ore 1 65 6 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
George Botezan 2 2 6 10
Justin Butsch 1 6 1 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Antoine Bellier 2 6 3 10
Alex Blumenberg 1 3 6 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Karl Friberg 2 6 6
Lucas Gessner 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Aaron Schmid 2 6 6
Alejandro Mendoza 0 3 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Moritz Trocker 2 4 7 10
Sebastian Prechtel 1 6 66 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Tyler Mercier 2 6 7
Jose Olivares 0 3 65
Heren enkelspel Clay Australia M15 Mornington sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Winter Meagher 2 6 4 10
Ashwin Ryan Sharma 1 3 6 5
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Opatija sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Deni Zmak 2 6 6
Darko Jandric 0 0 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Marek Semjan 2 7 7
Michael Gloeckler 0 64 66
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ljubomir Celebic 2 6 6
Pavle Daljev 0 3 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Matej Sabanov 2 6 6
Uros Petronijevic 0 2 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ivan Sabanov 2 6 6
Marcell Bartakovics 0 0 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Vladimir Filip 2 6 6
Obrad Markovski 0 1 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Goran Radanovic 0 2 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Isa Mammetgulyyev 2 5 6 11
Zvonimir Oreskovic 1 7 3 9
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Tim Heger 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 2 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Samuele Ramazzotti 2 6 6
Andras Necz 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Jakob Aichhorn 2 6 0 10
Luka Mrsic 1 1 6 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Moritz Thiem 2 6 6
Yvo Panak 0 4 3
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Pinamar sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 4 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luciano Doria 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 4 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Esteban Bruna 2 6 7
Alejo Vilaro 0 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Federico Moreno 2 6 6
Octavio Volpi 0 2 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Julian Gimenez 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Facundo Juarez 2 6 6
Mariano Navone 0 2 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Leonardo Aboian 2 6 7
Nicolas Uryson 0 4 63
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Santiago Besada 2 6 6
Luciano Carraro 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gaston Tonello 2 7 7
Ignacio Monzon 0 64 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Fermin Tenti 2 6 6
Javier Naser 0 2 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Felipe Derdoy 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Guido Ivan Justo 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 4 3
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Haadin Bava 2 6 7
Emiliano Maggioli 0 3 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Haadin Bava 2 6 7
Issam Haitham Taweel 0 0 67
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Timur Kiuamov 2 6 6
Adam Bronka 0 1 1
25.03.19
Kwalif.
Timur Kiuamov 2 6 6 10
Lucas Hellfritsch 1 74 0 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anatoliy Petrenko 2 6 3 10
Yann Wojcik 1 4 6 6
25.03.19
Kwalif.
Anatoliy Petrenko 2 5 6 10
Niklas Guttau 1 7 3 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Bastien Presuhn 0 2 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Adil Kalyanpur 2 6 6
Masood Eisa-Beygi 0 0 0
25.03.19
Kwalif.
Adil Kalyanpur 2 6 6
Luka Pavlovic 0 1 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luka Pavlovic 2 7 1 12
S D Prajwal Dev 1 63 6 10
25.03.19
Kwalif.
Neil Oberleitner 2 6 6
Michal Mikula 0 4 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Neil Oberleitner 2 7 6 12
Dominik Nazaruk 1 63 73 10
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Niklas Guttau 2 7 6
Simon Beaupain 0 64 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luca Staeheli 2 6 7
Daniel De Jonge 0 3 61
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Michal Mikula 2 6 6
Sagadat Ayap 0 3 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Emiliano Maggioli 2 6 6
Stefan Palosi 0 2 1
25.03.19
Kwalif.
Mattia Bellucci 2 6 6
Luca Staeheli 0 4 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Mattia Bellucci 2 7 6
Patrik Nema 0 65 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anas Fattar 2 6 6
Gerard Escandell Juan 0 0 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gregorio Cordonnier 2 6 1 10
Giovanni Rizzuti 1 2 6 1
25.03.19
Kwalif.
Manfred Fellin 2 4 6 10
Ivan Davydov 1 6 3 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Manfred Fellin 2 6 6
Victor Ernaelsteen 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ivan Davydov 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Edoardo Lavagno 2 7 4 10
Stefano Battaglino 1 64 6 8
25.03.19
Kwalif.
Samuel Pointon 2 3 7 10
Marco Miceli 1 6 5 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Samuel Pointon 1 6 5
Anze Arh scratch 0 1 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Marco Miceli 2 6 7
Samuel Puskar 0 3 5
25.03.19
Finale
Vit Kopriva 1 5 6 1
Pol Toledo Bague scratch 0 7 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Tomas Liska 2 1 6 10
Artur Shakhnubaryan 1 6 2 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Cayetano March 1 6 1
Marc Dijkhuizen scratch 0 4 0
25.03.19
Kwalif.
Cayetano March 2 6 7
Gregorio Cordonnier 0 1 5
25.03.19
Kwalif.
Imanol Lopez Morillo 2 6 7
Tomas Liska 0 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Imanol Lopez Morillo 1 5
Alexander Merino scratch 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Mattia Frinzi 2 6 7
Andrea Borroni 0 4 63
25.03.19
Kwalif.
Mattia Frinzi 2 4 6 10
Edoardo Lavagno 1 6 4 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Kyrian Jacquet 2 6 1 10
Jakob Groener 1 2 6 7
25.03.19
Kwalif.
Kyrian Jacquet 2 6 7
Anas Fattar 0 3 63
Heren enkelspel Hard Japan M15 Tsukuba sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Gage Brymer 2 6 6
Quentin Folliot 0 3 2
25.03.19
Kwalif.
Shao-Fan Liu 2 7 6 10
Kousuke Ogura 1 5 76 6
25.03.19
Kwalif.
Mick Veldheer 2 6 6
Tamaki Yamao 0 1 3
25.03.19
Kwalif.
Bart Stevens 2 6 6 10
Tomohiro Masabayashi 1 77 3 3
25.03.19
Kwalif.
Yuga Tashiro 2 7 6
Shunrou Takeshima 0 5 3
25.03.19
Kwalif.
Ryuki Matsuda 2 6 6
Yuichi Ito 0 0 1
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Gianluca Di Nicola 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 1 2
25.03.19
Kwalif.
Paolo Dagnino 2 7 6
Milan Radojkovic 0 5 1
25.03.19
Kwalif.
Dennis Uspensky 2 4 7 10
Luigi Sorrentino 1 6 65 1
25.03.19
Kwalif.
Alexander Weis 2 6 6
Andrea Del Federico 0 3 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Del Federico 2 6 6
Jason Janis 0 0 1
25.03.19
Kwalif.
Florent Bax 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 1 0
25.03.19
Kwalif.
Riccardo Di Nocera 2 4 6 10
Gibril Diarra 1 6 1 7
Heren enkelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde
Jurgen Melzer 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 3 3
25.03.19
1e ronde
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Kevin Krawietz 0 1 1
25.03.19
Kwalif.
Steven Diez 2 7 6
Gerard Granollers 0 5 1
25.03.19
1e ronde
Federico Gaio 2 6 3 6
Tommy Robredo 1 2 6 3
25.03.19
1e ronde
Enrique Lopez-Perez 2 7 7
Roberto Marcora 0 64 63
25.03.19
Kwalif.
Riccardo Bonadio 2 6 7
Orlando Luz 0 4 612
25.03.19
1e ronde
Matteo Donati 2 3 6 6
Jurij Rodionov 1 6 4 4
25.03.19
1e ronde
Pedro Cachin 2 6 3 6
Thiemo de Bakker 1 2 6 4
25.03.19
1e ronde
Enzo Couacaud 2 6 6
Peter Heller 0 2 4
25.03.19
1e ronde
Gian Marco Moroni 2 6 6
Marko Djokovic 0 3 0
25.03.19
1e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 3 7
Adam Pavlasek 1 3 6 65
25.03.19
1e ronde
Carlos Taberner 2 6 2 7
Jose Hernandez-Fernandez 1 3 6 5
25.03.19
1e ronde
Raul Brancaccio 2 5 6 6
Carlos Gomez-Herrera 1 7 4 2
Heren enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
25.03.19
3e ronde
Roger Federer 2 7 6
Filip Krajinovic 0 5 3
25.03.19
3e ronde
Kevin Anderson 2 6 7
Joao Sousa 0 4 66
25.03.19
3e ronde
David Goffin 2 6 6
Marco Cecchinato 0 4 4
25.03.19
3e ronde
Jordan Thompson 2 7 7
Grigor Dimitrov 0 5 5
25.03.19
3e ronde
Daniil Medvedev 2 7 6 7
Reilly Opelka 1 65 75 60
25.03.19
3e ronde
Frances Tiafoe 2 5 6 6
David Ferrer 1 7 3 3
25.03.19
3e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Leonardo Mayer 0 4 4
25.03.19
3e ronde
Denis Shapovalov 2 6 7
Andrey Rublev 0 3 65
Heren enkelspel I. hard France St. Brieuc Challenger sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Sergiy Stakhovsky 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 4
25.03.19
1e ronde
Viktor Troicki 2 6 6
Hugo Grenier 0 3 1
25.03.19
1e ronde
Matteo Viola 2 6 6
Stephane Robert 0 4 1
25.03.19
1e ronde
Tomislav Brkic 2 7 7
Laurynas Grigelis 0 67 65
25.03.19
Kwalif.
Aslan Karatsev 2 3 6 6
Jelle Sels 1 6 3 4
25.03.19
1e ronde
Cem Ilkel 2 6 6
Andres Artunedo Martinavarr 0 4 4
25.03.19
1e ronde
Mikael Torpegaard 2 6 6
Pavel Kotov 0 1 2
25.03.19
1e ronde
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Alexey Vatutin 0 4 4
25.03.19
1e ronde
Lucas Miedler 2 6 6
Collin Altamirano 0 3 3
25.03.19
1e ronde
Gregoire Jacq 2 6 6
Tristan Lamasine 0 4 3
25.03.19
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 3 6
Daniel Masur 1 3 6 4
25.03.19
1e ronde
Maxime Janvier 2 6 6
Norbert Gombos 0 2 4
25.03.19
1e ronde
Roman Safiullin 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 63 1
25.03.19
1e ronde
Baptiste Crepatte 2 6 6
Evan Furness 0 4 3
Dames enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
25.03.19
4e ronde
Su-Wei Hsieh 2 6 6 6
Caroline Wozniacki 1 3 70 2
25.03.19
4e ronde
Karolina Pliskova 2 2 6 7
Yulia Putintseva 1 6 3 5
25.03.19
4e ronde
Petra Kvitova 2 6 6
Caroline Garcia 0 3 3
25.03.19
4e ronde
Simona Halep 2 6 6
Venus Williams 0 3 3
25.03.19
4e ronde
Qiang Wang 2 7 6
Yafan Wang 0 5 4
25.03.19
4e ronde
Ashleigh Barty 2 4 6 6
Kiki Bertens 1 6 3 2
25.03.19
4e ronde
Anett Kontaveit 1 6 2
Bianca Vanessa Andreescu scratch 0 1 0
25.03.19
4e ronde
Marketa Vondrousova 2 6 6
Tatjana Maria 0 4 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Fanny Ostlund 2 6 6
Ekin Ercetin 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Julita Saner 2 6 6
Daria Kazantseva 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gloria Ceschi 2 6 6
Dooa Akyurek 0 4 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Mija Ljubic 0 3 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anfisa Danilchenko 2 3 6 10
Ekaterina Ovcharenko 1 6 3 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alisia Stephanie Manolescu 2 6 3 10
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia 1 3 6 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Sapfo Sakellaridi 2 7 4 10
Ema Vasic 1 5 6 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Tanasescu 2 6 6
Michelle De Groot 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alisa Rastegaeva 1 w/o
Yolande Leacock 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Iuliia Nikitina 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Fanny Norin 2 3 6 10
Doga Turkmen 1 6 3 4
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Paula Kania 2 6 6
Angie Carolina Yepes Medina 0 3 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Josephine Boualem 2 6 6
Madison Frahn 0 2 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Louise Lampla 2 6 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 3 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Kelly Williford 2 7 6
Roosh Wijesundera 0 64 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Aymet Uzcategui 2 6 6
Nikita Uberoi 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Lara Escauriza 2 6 6
Jessica Plazas 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ana Maria Andreea Ileana 2 6 3 10
Tricia Mar 1 1 6 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anais Kikuchi 2 6 6
Fernanda Castillo Huerta 0 1 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Raphaelle Lacasse 2 6 6
Shelby Prince 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Hailey Wilcox 2 6 6
Maria Hernandez Magro Quiroz 0 4 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Gabriela Rivera Corado 2 6 6
Silvana Rivero 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Katya Ramirez 2 6 4 11
Amelia Stuart 1 4 6 9
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Ivana Topcic 2 6 6
Anjana Suresh 0 2 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anjana Suresh 1 6 1
Luna Meers scratch 0 4 0
25.03.19
Kwalif.
Emily Seibold 2 7 6
Alica Rusova 0 5 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Emily Seibold 2 6 2 10
Hala Khaled 1 2 6 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alica Rusova 2 6 6 10
Jennifer Dourado Zimermman 1 1 74 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Corina Mader 2 6 6
Eva-Maria Riml 0 1 1
25.03.19
Kwalif.
Eva Vedder 2 6 6
Maria Daniels Sierra 0 2 2
25.03.19
Kwalif.
Arabella Koller 2 6 7
Alisa Axyanova 0 3 63
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Arabella Koller 2 6 6
Veronika Bokor 0 2 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Alisa Axyanova 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva 0 3 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Katarina Kuzmova (2001) 2 6 6 10
Zoi Meers 1 76 3 6
25.03.19
Kwalif.
Katarina Kuzmova (2001) 2 6 7
Anastasiya Poplavska 0 1 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Alina Michalitsch 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Tamara Milosevic 0 2 1
25.03.19
Kwalif.
Stephanie Judith Visscher 2 6 7
Corina Mader 0 2 66
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Daniels Sierra 2 6 6
Martina Fricova 0 3 1
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 6
Tina Cvetkovic 0 2 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 6
Isabella Tiscornia 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Louise Brunskog 2 6 6
Mey Ayari 0 0 0
25.03.19
Kwalif.
Louise Brunskog 2 6 6
Kerstin Peckl 0 2 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Kerstin Peckl 2 7 6
Heydi Doldan 0 63 3
25.03.19
Finale
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Chantal Skamlova 0 3 2
25.03.19
Kwalif.
Astrid Wanja Brune Olsen 2 6 7
Chelsea Vanhoutte 0 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Astrid Wanja Brune Olsen 2 6 6
Aline Thommen 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Chelsea Vanhoutte 2 6 7
Asya Colombo 0 2 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Valentina Giavazzi 2 6 7
Axana Mareen 0 3 65
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Franziska Kommer 2 6 6
Margaux Maquet 0 3 3
25.03.19
Kwalif.
Franziska Kommer 2 4 7 10
Valentina Giavazzi 1 6 63 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Gabriella Mujan 2 6 6
Perla Nieuwboer 0 3 2
25.03.19
Kwalif.
Gabriella Mujan 2 6 2 12
Daria Solovyeva 1 2 6 10
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Daria Solovyeva 2 7 6
Lene Mari Bolkesjo Hovda 0 66 1
25.03.19
Kwalif.
Satsuki Koike 2 7 6
Giulia Brighi 0 5 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Satsuki Koike 2 6 6
Susan Doldan 0 0 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Tina Cvetkovic 2 6 7
Nicole Gadient 0 3 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Giulia Brighi 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 3 3
Dames enkelspel Hard Izrael W15 Tel Aviv sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Corinna Dentoni 2 6 6
Yarden Akler 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Haine Ogata 2 6 6
Hili Kronzon 0 1 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Sofia Vaynberg 2 6 4 10
Emmy Yaron 1 2 6 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anna Makhorkina 2 7 6
Diana Nekhorosheva 0 5 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Pauline Wuarin 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 2 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Kristin Younes 2 6 6
Adelina Baravi 0 3 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Sofia Milatova 2 6 6
Ester Masuri 0 3 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Kseniya Yersh 2 6 6
Keren Mor 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Manilova 2 6 6
Ronnie Naor 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Eleni Mtsentlitze 2 6 6
Oluchukwu Jennifer Ibeto 0 0 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Titova 2 6 6
Adva Dabah 0 3 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Sabrina Kalandarov 2 5 6 10
Liisa Vehvilainen 1 7 3 5
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Campinas sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Despina Papamichail 2 6 6
Mariana Borges 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Nathaly Kurata 2 6 6
Rebeca Pereira 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Martina Colmegna 2 6 6
Alessandra Mecchi De Oliveira Silva 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Barbara Gatica 2 6 3 10
Eduarda Piai 1 2 6 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Marcela Bueno 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Vitoria De Brito Francisco 0 0 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Anastasia Nefedova 2 7 6
Anastasia Shaulskaya 0 5 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Luisa Stefani 2 6 6
Leticia Giudici 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Varvara Gracheva 2 7 6
Laura Pigossi 0 5 2
Dames enkelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Kai-Chen Chang 2 6 6
Yue Yuan 0 4 1
25.03.19
Kwalif.
Peangtarn Plipuech 2 6 3 10
Ji-Hee Choi 1 2 6 4
25.03.19
Kwalif.
Caroline Werner 1 6 1
Jing-Jing Lu scratch 0 4 0
25.03.19
Kwalif.
Emina Bektas 2 6 6
Ya-Hsuan Lee 0 4 4
25.03.19
Kwalif.
Xiaodi You 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 1 2
25.03.19
Kwalif.
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Shiho Akita 0 2 3
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Agnes Bukta 2 6 6
Lena Rueffer 0 3 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Irene Garbo 0 0 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Cristina Dinu 1 6 2
Andreea Ghitescu scratch 0 0 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Camilla Rosatello 2 7 6
Vivien Juhaszova 0 68 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Giorgia Marchetti 2 7 6
Lisa Sabino 0 5 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Ania Hertel 0 2 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Margot Yerolymos 2 6 6
Joana Eidukonyte 0 3 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 6
Olivia Gram 0 4 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Federica Bilardo 2 6 7
Yuliya Hatouka 0 4 5
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Leonie Kung 2 6 6
Ludovica Mazzucchelli 0 1 0
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Diane Parry 2 6 6
Polina Leykina 0 3 3
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Federica Rossi 2 6 6
Chanel Simmonds 0 4 3
Dames enkelspel I. hard France W60 Croissy Beaubourg sets 1 2 3 4 5
25.03.19
Kwalif.
Laura-Ioana Andrei 2 6 6
Dalma Galfi 0 3 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Laura-Ioana Andrei 2 6 6
Maneva Rakotomalala 0 3 2
25.03.19
Kwalif.
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Maegan Manasse 0 4 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Lucie Wargnier 0 0 3
25.03.19
Kwalif.
Julie Gervais 2 7 2 10
Eden Silva 1 64 6 6
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Julie Gervais 2 6 6
Salma Djoubri 0 2 1
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Yashina 2 2 6 10
Sara Cakarevic 1 6 2 8
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Polina Monova 2 7 3 11
Alice Robbe 1 65 6 9
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Audrey Albie 2 6 6
Sofya Lansere 0 3 4
25.03.19
Kwalif.
Audrey Albie 2 6 1 10
Jana Fett 1 0 6 8
25.03.19
Kwalif.
Cristiana Ferrando 2 6 4 11
Ekaterina Yashina 1 3 6 9
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Cristiana Ferrando 2 6 3 11
Naomi Broady 1 4 6 9
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Eden Silva 2 6 2 10
Diana Marcinkevica 1 3 6 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Maegan Manasse 2 7 6 10
Julia Terziyska 1 65 74 7
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Jana Fett 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 1 1
25.03.19
Kwalif.
Cristina Bucsa 2 6 6
Polina Monova 0 1 2
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Cristina Bucsa 2 6 6
Priscilla Heise 0 4 4
25.03.19
1e ronde van de kwal.
Dalma Galfi 2 2 6 11
Sofia Shapatava 1 6 1 9
Heren dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
25.03.19
2e ronde
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 6 10
Nicolas Jarry/Franko Skugor 1 1 76 3
25.03.19
2e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6
Guido Pella/Joao Sousa 0 5 3
25.03.19
2e ronde
Oliver Marach/Mate Pavic 2 6 6
Radu Albot/Nikoloz Basilashvili 0 1 1
25.03.19
2e ronde
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Matwe Middelkoop/Diego Sebastian Schwartzman 0 4 3
Dames dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
25.03.19
2e ronde
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 7 6
Veronika Kudermetova/Demi Schuurs 0 5 2
25.03.19
2e ronde
Belinda Bencic/Darya Kasatkina 2 6 3 15
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava 1 3 6 13
<