Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Dmitry Popko 2 6 6
Ioannis Stergiou 0 2 2
27.03.19
1e ronde
Vaclav Safranek 2 1 6 7
Yan Sabanin 1 6 1 5
27.03.19
1e ronde
Koray Kirci 2 6 7
Michal Selecky 0 2 68
27.03.19
1e ronde
Grigoriy Lomakin 2 7 6
Justin Boulais 0 65 1
27.03.19
1e ronde
Kristian Lozan 2 6 6
Dan Alexandru Tomescu 0 4 1
27.03.19
2e ronde
Kristian Lozan 1 w/o
Marko Tepavac 0
27.03.19
1e ronde
Luca Tomasetto 2 6 6
Luca Prevosto 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Dimitriy Voronin 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 2 3
27.03.19
1e ronde
Gorazd Srbljak 2 7 6
Jordi Walder 0 5 2
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Diego Hidalgo 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 2 4
27.03.19
1e ronde
Facundo Mena 2 6 6
Federico Zeballos 0 1 0
27.03.19
1e ronde
Pavel Krainik 2 6 2 6
Jean Thirouin 1 2 6 3
27.03.19
1e ronde
Lucas Gomez 2 6 6
Daniel Kossek 0 0 3
27.03.19
1e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Karl Friberg 0 0 4
27.03.19
1e ronde
Matic Spec 1 3
Adam El Mihdawy scratch 0 0
27.03.19
1e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 2 3
27.03.19
1e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Bastian Malla 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Andrew Watson 2 6 6
Gabriel Donev 0 0 2
Heren enkelspel Clay Australia M15 Mornington sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Calum Puttergill 2 6 6 6
Jayden Court 1 75 3 2
27.03.19
1e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Mislav Bosnjak 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Jacob Grills 2 6 7
Karunuday Singh 0 3 5
27.03.19
1e ronde
Brandon Walkin 2 6 6
Jesse Delaney 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Aaron Addison 2 6 6
Naoki Takeda 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Luca Castelnuovo 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 2 3
27.03.19
1e ronde
Stefan Skadarka 2 6 6
Yuichiro Inui 0 3 3
27.03.19
1e ronde
Lucas Vuradin 2 6 6
James Frawley 0 2 2
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Opatija sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 3 6 6
Nikita Mashtakov 1 6 3 3
27.03.19
1e ronde
Mike Urbanija 2 6 5 6
Patrik Stepanic 1 4 7 2
27.03.19
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 7
Deni Zmak 0 3 63
27.03.19
1e ronde
Ljubomir Celebic 2 6 6
Robin Stanek 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Jeroen Vanneste 2 6 6
Moritz Thiem 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Matej Sabanov 2 6 6 6
Kirill Kivattsev 1 74 4 1
27.03.19
1e ronde
Martins Podzus 2 6 6
Frane Nincevic 0 1 0
27.03.19
1e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Tom Kocevar-Desman 0 2 2
27.03.19
1e ronde
Goran Markovic 2 2 6 7
Roko Horvat 1 6 3 5
27.03.19
1e ronde
Jakob Aichhorn 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 2 2
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Pinamar sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Franco Agamenone 2 6 5 6
Conner Huertas Del Pino 1 2 7 2
27.03.19
1e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 1 2
27.03.19
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 0
27.03.19
1e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Facundo Juarez 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Sebastian Baez 0 2 0
27.03.19
1e ronde
Francisco Cerundolo 2 5 7 6
Mateo Nicolas Martinez 1 7 5 1
27.03.19
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Agustin Riquelme 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Guido Ivan Justo 1 5 7 3
Juan Bautista Otegui scratch 0 7 6
27.03.19
1e ronde
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Fermin Tenti 0 4 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Eduardo Struvay 2 6 6
Christian Seraphim 0 4 0
27.03.19
1e ronde
Francesco Vilardo 2 6 6
Neil Oberleitner 0 3 3
27.03.19
1e ronde
Haadin Bava 2 6 6
Maxime Pauwels 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 4 6 6
Anatoliy Petrenko 1 6 3 4
27.03.19
1e ronde
Giorgio Ricca 2 6 6
Fabrizio Andaloro 0 4 3
27.03.19
1e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Giovani Samaha 2 4 7 6
Riccardo Maiga 1 6 5 3
27.03.19
1e ronde
Marko Miladinovic 2 6 6
Mattia Bellucci 0 3 2
27.03.19
1e ronde
Kacper Zuk 2 6 6
Aryan Goveas 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Marat Deviatiarov 0 3 2
27.03.19
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 7
Timur Kiuamov 0 4 65
27.03.19
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 4 6
Adil Kalyanpur 1 4 6 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 6
Alexander Zhurbin 0 1 3
27.03.19
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Samuel Pointon 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Manfred Fellin 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Moez Echargui 2 6 1 6
Mattia Frinzi 1 3 6 2
27.03.19
1e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Ignacio Carou 0 2 2
27.03.19
1e ronde
Imanol Lopez Morillo 2 4 7 6
Pol Martin Tiffon 1 6 5 2
27.03.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Cayetano March 0 2 3
27.03.19
1e ronde
Kyrian Jacquet 2 6 6
Kyle Lok Yin Tang 0 2 2
Heren enkelspel Hard Izrael M15 Tel Aviv sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Alessandro Bega 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Peter Kobelt 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Edan Leshem 2 6 6
Shahar Elbaz 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Christoffer Solberg 2 6 4 6
Karlo Cubelic 1 3 6 4
27.03.19
1e ronde
Yankel Zemel 2 6 2 6
Bernardo Saraiva 1 4 6 3
27.03.19
1e ronde
Joshua Paris 2 4 6 6
Worarin Kumthonkittikul 1 6 1 2
27.03.19
1e ronde
Ben Patael 2 6 6
Roi Ginat 0 0 1
27.03.19
1e ronde
Alexis Canter 2 6 6
Alexander Igoshin 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Marek Gengel 2 4 6 7
Brian Bencic 1 6 2 65
27.03.19
1e ronde
Ugo Blanchet 2 2 7 7
Mats Rosenkranz 1 6 5 63
27.03.19
1e ronde
Martin Van Der Meerschen 2 6 4 6
Milen Ianakiev 1 3 6 4
Heren enkelspel Hard Japan M15 Tsukuba sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Michael Look 2 7 6
Yuga Tashiro 0 5 3
27.03.19
1e ronde
Takuto Niki 2 6 6
Takashi Saito 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Gage Brymer 2 6 4 6
Shao-Fan Liu 1 2 6 3
27.03.19
1e ronde
Jumpei Yamasaki 2 6 4 6
Masamichi Imamura 1 1 6 4
27.03.19
1e ronde
Makoto Ochi 2 6 6
Kazuki Nishiwaki 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Mick Veldheer 2 6 7
Ryuki Matsuda 0 1 5
27.03.19
1e ronde
Yunosuke Tanaka 2 4 6 6
Bart Stevens 1 6 4 2
27.03.19
1e ronde
Naoki Tajima 2 6 6
Issei Okamura 0 3 4
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Alessandro Petrone 2 6 6
Peter Torebko 0 3 3
27.03.19
1e ronde
Laurent Lokoli 2 7 6
Gianluca Di Nicola 0 5 1
27.03.19
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 4 6
Joao Pedro Sorgi 1 3 6 2
27.03.19
1e ronde
Bogdan Ionut Apostol 1 6 2
Dennis Uspensky scratch 0 0 0
27.03.19
1e ronde
Nicolae Frunza 2 5 6 6
Bruno Sant'Anna 1 7 4 2
27.03.19
1e ronde
Giovanni Fonio 2 7 6
Hendrik Jebens 0 67 1
27.03.19
1e ronde
Jannik Sinner 2 6 6 6
Florent Bax 1 74 4 0
Heren enkelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
27.03.19
2e ronde
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Daniel Gimeno-Traver 0 3 4
27.03.19
2e ronde
Pablo Andujar 2 6 6
Jurgen Melzer 0 4 4
27.03.19
2e ronde
Simone Bolelli 2 7 6
Calvin Hemery 0 62 2
27.03.19
2e ronde
Benoit Paire 2 7 2 6
Pedro Cachin 1 63 6 2
27.03.19
2e ronde
Steven Diez 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 2 3
27.03.19
2e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Matteo Donati 0 64 4
27.03.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 2 6 6
Facundo Bagnis 1 6 4 0
27.03.19
2e ronde
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Rudolf Molleker 0 2 4
27.03.19
2e ronde
Filippo Baldi 2 7 6
Zdenek Kolar 0 64 3
27.03.19
2e ronde
Carlos Taberner 2 6 1 6
Pedro Sousa 1 3 6 4
Heren enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
27.03.19
4e ronde
Roger Federer 2 6 6
Daniil Medvedev 0 4 2
27.03.19
Kwartfinale
John Isner 2 7 7
Roberto Bautista Agut 0 61 65
27.03.19
Kwartfinale
Felix Auger Aliassime 2 7 6
Borna Coric 0 63 2
Heren enkelspel I. hard France St. Brieuc Challenger sets 1 2 3 4 5
27.03.19
2e ronde
Nicolas Mahut 2 6 6 6
Stefano Travaglia 1 76 4 3
27.03.19
2e ronde
Matteo Viola 2 6 7
Daniel Brands 0 3 64
27.03.19
2e ronde
Mirza Basic 2 6 2 6
Viktor Troicki 1 4 6 3
27.03.19
2e ronde
Evgeny Donskoy 2 3 7 6
Manuel Guinard 1 6 65 3
27.03.19
2e ronde
Aslan Karatsev 2 6 4 6
Quentin Halys 1 3 6 3
27.03.19
2e ronde
Gregoire Barrere 2 6 6
Jelle Sels 0 4 4
27.03.19
2e ronde
Mikael Torpegaard 2 2 6 6
Jurgen Zopp 1 6 1 1
27.03.19
2e ronde
Roman Safiullin 1 6 3
Aleksandr Nedovesov scratch 0 4 1
Dames enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
27.03.19
Kwartfinale
Karolina Pliskova 2 6 6
Marketa Vondrousova 0 3 4
27.03.19
Kwartfinale
Simona Halep 2 6 7
Qiang Wang 0 4 5
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Bojana Klincov 0 2 4
27.03.19
1e ronde
Charlotte Roemer 2 6 6
Ayla Aksu 0 1 2
27.03.19
1e ronde
Fanny Ostlund 2 7 4 6
Elena Malygina 1 5 6 4
27.03.19
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Betina Tokac 0 0 0
27.03.19
1e ronde
Julita Saner 2 6 7
Victoria Mikhaylova 0 3 61
27.03.19
1e ronde
Joanne Zuger 2 6 4 6
Anfisa Danilchenko 1 2 6 3
27.03.19
1e ronde
Yuki Naito 2 6 6
Vivien Sandberg 0 0 2
27.03.19
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 2 1
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Noelia Zeballos 2 6 6
Kirsten-Andrea Weedon 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Montserrat Gonzalez 2 6 6
Aymet Uzcategui 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Josephine Boualem 2 6 6
Maria Fernanda Martinez Hernandez 0 1 2
27.03.19
1e ronde
Kelly Williford 2 6 6
Lara Escauriza 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Paige Mary Hourigan 2 7 6
Melisa Morales 0 60 2
27.03.19
1e ronde
Emily Appleton 2 7 6
Anais Kikuchi 0 610 1
27.03.19
1e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Olga Parres Azcoitia 0 1 4
27.03.19
1e ronde
Maria Gabriela Rivera Corado 2 6 6
Raffaela Alhach 0 3 4
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Nadja Gilchrist 2 6 6
Thasaporn Naklo 0 4 1
27.03.19
1e ronde
Mayar Sherif 2 6 6
Yanni Liu 0 4 0
27.03.19
1e ronde
Ipek Soylu 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 3 3
27.03.19
1e ronde
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Katharina Hering 0 4 3
27.03.19
1e ronde
Eva Siska 2 4 6 6
Emily Seibold 1 6 3 4
27.03.19
1e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 7
Yekaterina Dmitrichenko 0 2 67
27.03.19
1e ronde
Anastasia Kulikova 2 6 6
Barbora Matusova 0 0 4
27.03.19
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 7
Katarina Kuzmova (2001) 0 2 5
27.03.19
1e ronde
Corina Mader 2 6 2 7
Sai Chamarthi 1 2 6 5
27.03.19
1e ronde
Emma Lene 2 6 0 7
Alina Silich 1 3 6 62
27.03.19
1e ronde
Eva Vedder 2 7 6
Ola Abou Zekry 0 61 3
27.03.19
1e ronde
Arabella Koller 2 6 6
Ivana Topcic 0 3 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Chiara Scholl 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 2 2
27.03.19
1e ronde
Chantal Skamlova 2 6 6
Nagomi Higashitani 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Sarah Lee 2 6 6
Olga Helmi 0 4 1
27.03.19
1e ronde
Oana Gavrila 2 6 7
Adithya Karunaratne 0 0 5
27.03.19
1e ronde
Malene Helgo 2 7 6
Ana Makatsaria 0 5 2
27.03.19
1e ronde
Franziska Kommer 2 6 6
Louise Brunskog 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Satsuki Koike 2 6 2 6
Astrid Wanja Brune Olsen 1 2 6 4
Dames enkelspel Hard Izrael W15 Tel Aviv sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Vlada Ekshibarova 2 7 6
Mihika Yadav 0 5 2
27.03.19
1e ronde
Corinna Dentoni 2 6 7
Iva Primorac 0 4 61
27.03.19
1e ronde
Haine Ogata 2 6 0 7
Kseniya Yersh 1 1 6 5
27.03.19
1e ronde
Merel Hoedt 2 4 7 6
Darya Shvartsmann 1 6 5 1
27.03.19
1e ronde
Eleni Mtsentlitze 2 6 6
Fiona Codino 0 1 2
27.03.19
1e ronde
Maria Titova 2 6 6
Nicole Khirin 0 4 3
27.03.19
1e ronde
Sabrina Kalandarov 2 7 5 6
Tamara Malesevic 1 5 7 1
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Campinas sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Elitsa Kostova 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 2 3
27.03.19
1e ronde
Martina Di Giuseppe 2 6 6
Paula Cristina Goncalves 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Tereza Mrdeza 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Despina Papamichail 2 2 6 6
Louisa Chirico 1 6 4 3
27.03.19
1e ronde
Danka Kovinic 2 6 6
Camilla Bossi 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Jasmine Paolini 2 6 7
Carolina M. Alves 0 2 65
27.03.19
1e ronde
Julia Grabher 2 7 6
Barbara Gatica 0 64 2
27.03.19
1e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 7
Andrea Lazaro Garcia 0 1 65
27.03.19
1e ronde
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Varvara Gracheva 2 7 6
Chloe Paquet 0 65 4
Dames enkelspel Clay Australia W25 Canberra sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Alison Bai 2 6 6
Risa Ozaki 0 2 4
27.03.19
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Alexandra Bozovic 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Miyabi Inoue 2 3 6 7
Masa Jovanovic 1 6 4 5
27.03.19
1e ronde
Miharu Imanishi 2 6 7
Gabriella Da Silva Fick 0 3 5
27.03.19
1e ronde
Caroline Romeo 2 6 7
Chieh-Yu Hsu 0 4 5
27.03.19
1e ronde
Romy Koelzer 2 6 6
Sara Tomic 0 2 4
27.03.19
1e ronde
Haruka Kaji 2 4 7 6
Zoe Hives 1 6 5 1
27.03.19
1e ronde
Priscilla Hon 2 6 6
Anastasia Berezov 0 3 0
27.03.19
1e ronde
Maddison Inglis 2 6 5 6
Naiktha Bains 1 2 7 4
27.03.19
1e ronde
Tereza Mihalikova 2 6 0 6
Jaimee Fourlis 1 3 6 4
27.03.19
1e ronde
Leylah Annie Fernandez 2 6 3 6
Katharina Gerlach 1 3 6 4
Dames enkelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Arina Rodionova 2 6 6
Funa Kozaki 0 1 4
27.03.19
1e ronde
Kai-Chen Chang 2 6 6
Ho Ching Wu 0 0 1
27.03.19
1e ronde
Rebecca Marino 2 6 7
En Shuo Liang 0 4 5
27.03.19
1e ronde
Na-Lae Han 2 6 3 6
Chihiro Muramatsu 1 3 6 1
27.03.19
1e ronde
Yuxuan Zhang 2 7 6
Nudnida Luangnam 0 5 1
27.03.19
1e ronde
Mayo Hibi 2 6 6
Mio Kozaki 0 0 0
27.03.19
1e ronde
Caroline Werner 1 6 3
Xinyun Han scratch 0 4 0
27.03.19
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Ari Matsumoto 0 2 1
27.03.19
1e ronde
Emina Bektas 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 4 1
27.03.19
1e ronde
Katherine Sebov 2 6 6
Xiaodi You 0 4 3
27.03.19
1e ronde
Ayano Shimizu 2 6 6
Shuyue Ma 0 3 3
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Arantxa Rus 2 7 6
Diane Parry 0 5 1
27.03.19
1e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 5 6
Federica Bilardo 1 2 7 4
27.03.19
1e ronde
Valentyna Ivakhnenko 2 6 7
Julia Payola 0 3 63
27.03.19
1e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 6
Deborah Chiesa 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Cristina Dinu 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 0 0
27.03.19
1e ronde
Stefania Rubini 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 4 0
27.03.19
1e ronde
Olga Saez Larra 2 6 3 6
Liudmila Samsonova 1 2 6 3
27.03.19
1e ronde
Giorgia Marchetti 2 6 7
Katharina Hobgarski 0 3 66
27.03.19
1e ronde
Victoria Kan 2 3 7 6
Lina Gjorcheska 1 6 5 3
27.03.19
1e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Georgia Brescia 0 2 4
27.03.19
1e ronde
Tena Lukas 2 6 2 6
Nicoleta Dascalu 1 3 6 4
27.03.19
1e ronde
Jil Teichmann 2 6 6
Daria Frayman 0 1 3
27.03.19
1e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Claudia Giovine 0 0 1
27.03.19
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 6
Katarina Zavatska 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Quirine Lemoine 0 3 4
27.03.19
1e ronde
Kaja Juvan 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 0 1
Dames enkelspel I. hard France W60 Croissy Beaubourg sets 1 2 3 4 5
27.03.19
2e ronde
Laura-Ioana Andrei 2 4 6 6
Cristiana Ferrando 1 6 2 4
27.03.19
2e ronde
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Antonia Lottner 0 1 3
27.03.19
2e ronde
Myrtille Georges 2 2 6 6
Georgina Garcia-Perez 1 6 3 3
27.03.19
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 2 6
Elena Rybakina 1 4 6 4
27.03.19
2e ronde
Robin Anderson 2 4 6 6
Paula Badosa Gibert 1 6 1 4
27.03.19
2e ronde
Viktoriya Tomova 2 6 6
Maegan Manasse 0 3 4
27.03.19
2e ronde
Tereza Smitkova 2 6 3 7
Jessika Ponchet 1 4 6 66
27.03.19
2e ronde
Harriet Dart 2 6 2 7
Cristina Bucsa 1 2 6 60
Heren dubbelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla 2 7 6
Ariel Behar/Thiago Moura Monteiro 0 5 4
27.03.19
1e ronde
Sander Gille/Joran Vliegen 2 7 2 10
Adrian Menendez-Maceiras/Tommy Robredo 1 65 6 6
27.03.19
1e ronde
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 2 7 6
Riccardo Bonadio/Peter Heller 0 5 2
27.03.19
1e ronde
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Luca Margaroli/Pedro Sousa 0 1 2
27.03.19
1e ronde
Kimmer Coppejans/Gian Marco Moroni 2 4 7 10
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 1 6 5 5
Heren dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
27.03.19
Kwartfinale
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 6
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 0 3 4
27.03.19
Kwartfinale
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 7
Oliver Marach/Mate Pavic 0 65 5
27.03.19
Kwartfinale
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 0 3 66
27.03.19
Kwartfinale
Wesley Koolhof/Stefanos Tsitsipas 2 6 5 10
John Isner/Sam Querrey 1 4 7 8
Heren dubbelspel I. hard France St. Brieuc Challenger sets 1 2 3 4 5
27.03.19
1e ronde
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 6
Matteo Martineau/Corentin Moutet 0 4 4
27.03.19
1e ronde
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic 2 6 6
Sergiy Stakhovsky/Szymon Walkow 0 3 1
27.03.19
1e ronde
Rameez Junaid/David Pel 2 6 6
Evan Furness/Manuel Guinard 0 4 2
27.03.19
1e ronde
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes 2 7 6
Luis David Martinez/Goncalo Oliveira 0 62 4
27.03.19
1e ronde
Jonathan Erlich/Fabrice Martin 2 6 7
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori 0 3 64
27.03.19
1e ronde
James Cerretani/Marc-Andrea Huesler 2 4 6 10
Philipp Oswald/Leander Paes 1 6 2 8
Dames dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
27.03.19
Kwartfinale
Samantha Stosur/Shuai Zhang 2 6 6 10
Monica Niculescu/Abigail Spears 1 3 74 6
27.03.19
Kwartfinale
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 6
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 0 2 2
27.03.19
Kwartfinale
Victoria Azarenka/Ashleigh Barty 2 6 6
Darija Jurak/Raluca Olaru 0 1 3
<