Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Italy Barletta Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
3e ronde
Mohamed Safwat 2 6 6
Gianluigi Quinzi 0 4 3
11.04.19
3e ronde
Filip Horansky 2 1 6 6
Lorenzo Musetti 1 6 1 2
11.04.19
3e ronde
Viktor Galovic 2 6 6
Filippo Baldi 0 4 2
11.04.19
3e ronde
Federico Coria 2 3 6 6
Stefano Travaglia 1 6 4 3
11.04.19
3e ronde
Gianluca Mager 1 w/o
Thanasi Kokkinakis 0
11.04.19
3e ronde
Stefano Napolitano 2 6 6
Oscar Otte 0 3 1
11.04.19
3e ronde
Nikola Milojevic 1 7 3 1
Andrea Arnaboldi scratch 0 6 0
11.04.19
3e ronde
Jacopo Berrettini 2 4 7 6
Lorenzo Giustino 1 6 62 4
Heren enkelspel Clay Morocco Marrakech sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Pablo Andujar 2 7 6
Philipp Kohlschreiber 0 66 4
11.04.19
2e ronde
Benoit Paire 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 4 2
11.04.19
2e ronde
Jiri Vesely 2 6 6
Juan Ignacio Londero 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 2 6
Alexander Zverev 1 61 6 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Marsel Ilhan 2 7 6
Savriyan Danilov 0 66 4
11.04.19
2e ronde
David Poljak 2 5 7 7
Nicolo Turchetti 1 7 5 63
11.04.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 3 6 6
Dan Alexandru Tomescu 1 6 4 2
11.04.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 6 7
Egor Agafonov 0 1 65
11.04.19
2e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Karl Friberg 0 3 1
11.04.19
2e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Vladimir Filip 0 0 1
11.04.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Christian Hirschmueller 0 4 4
11.04.19
1e ronde
Vladimir Filip 2 7 7
Eric Vanshelboim 0 60 66
11.04.19
2e ronde
Louis Wessels 2 7 6
Maxim Ratniuk 0 5 4
11.04.19
2e ronde
Tomas Machac 1 7 3 2
Alexander Shevchenko scratch 0 6 0
11.04.19
1e ronde
Alexander Shevchenko 2 6 7 6
Dominik Boehler 1 74 62 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Adam El Mihdawy 2 6 7
Evan Zhu 0 1 5
11.04.19
2e ronde
Lorenzo Frigerio 2 6 6
Ivan Endara 0 2 1
11.04.19
2e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Hugo Grenier 2 6 4 6
Julian Cash 1 4 6 3
11.04.19
2e ronde
Jordi Arconada 2 6 6
Antoine Bellier 0 2 3
11.04.19
2e ronde
Michael Geerts 2 7 4 7
Naoki Nakagawa 1 65 6 5
11.04.19
2e ronde
Jean Thirouin 2 6 6
Tyler Mercier 0 1 4
11.04.19
2e ronde
Gabriel Petit 2 6 6
Facundo Mena 0 2 2
Heren enkelspel Clay Spain M15 Reus sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Eduard Esteve Lobato 2 6 7
Michiel De Krom 0 2 5
11.04.19
2e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Louis Dussin 0 2 1
11.04.19
2e ronde
Orlando Luz 2 3 6 7
Jaume Pla Malfeito 1 6 4 63
11.04.19
2e ronde
Johan Nikles 2 6 7
Frederico Gil 0 0 60
11.04.19
2e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Joffrey De Schepper 0 5 4
11.04.19
2e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Christian Lerby 0 1 2
11.04.19
2e ronde
Hugo Gaston 1 6 4
Yanais Laurent scratch 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 7
Maxime Chazal 0 4 67
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Eduardo Struvay 2 6 6
Erik Crepaldi 0 4 2
11.04.19
2e ronde
Issam Haitham Taweel 2 6 2 6
Mattia Bellucci 1 3 6 2
11.04.19
2e ronde
Boris Pokotilov 2 6 6
Adam Bronka 0 1 0
11.04.19
2e ronde
Michal Dembek 2 6 6
Christian Seraphim 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Lukas Klein 2 6 6
Luka Pavlovic 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Kacper Zuk 2 6 6 6
Adrian Andrzejczuk 1 78 3 2
11.04.19
2e ronde
Jakub Paul 2 1 7 6
Marek Jaloviec 1 6 5 3
11.04.19
2e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
Piotr Matuszewski 0 2 1
Heren enkelspel Clay USA M15 Sunrise sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Alejandro Gonzalez 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Sekou Bangoura 2 5 6 7
Adrian Andreev 1 7 3 63
11.04.19
2e ronde
Sandro Ehrat 2 6 6
Bastian Malla 0 1 1
11.04.19
2e ronde
Alexander Ritschard 2 7 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 64 2
11.04.19
2e ronde
Harrison Adams 2 1 6 6
Nick Hardt 1 6 4 1
11.04.19
2e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 4 6
Felipe Mantilla 1 4 6 0
11.04.19
2e ronde
Dmitry Popko 2 7 6
Stefan Kozlov 0 5 3
11.04.19
2e ronde
Sebastian Korda 2 3 6 6
Alexander Knight 1 6 1 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Christian Lindell 2 6 0 6
Simon Freund 1 3 6 2
11.04.19
2e ronde
Nik Razborsek 2 7 6
Adrien Bossel 0 63 2
11.04.19
2e ronde
Maxime Hamou 2 2 6 6
Aziz Dougaz 1 6 4 2
11.04.19
2e ronde
Corentin Denolly 2 7 6
Gabriele Maria Noce 0 61 4
11.04.19
2e ronde
Ivan Davydov 2 7 6
Clement Larriere 0 68 4
11.04.19
2e ronde
Vasko Mladenov 2 6 6
Filip Bergevi 0 1 4
11.04.19
2e ronde
Kristjan Tamm 2 2 7 6
Damien Bayard 1 6 5 3
11.04.19
2e ronde
Luigi Sorrentino 1 3 6 5
Aziz Ouakaa scratch 0 6 4 0
Heren enkelspel Hard Japan M25 Matsuyama sets 1 2 3 4 5
11.04.19
1e ronde
Cheong-Eui Kim 2 3 6 6
Sora Fukuda 1 6 2 3
11.04.19
1e ronde
Kento Takeuchi 2 6 3 6
Yuta Shimizu 1 3 6 1
11.04.19
1e ronde
Issei Okamura 2 4 7 6
Jumpei Yamasaki 1 6 5 1
11.04.19
1e ronde
Sho Shimabukuro 2 6 4 7
Yuki Yudate 1 3 6 61
11.04.19
1e ronde
Naoki Tajima 2 6 6
Kousuke Ogura 0 4 0
11.04.19
1e ronde
Rinky Hijikata 2 6 6
Kazuki Nishiwaki 0 3 4
Heren enkelspel Clay Kazakhstan M25 Shymkent sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Andrey Golubev 2 3 6 6
Lucas Gerch 1 6 3 4
11.04.19
2e ronde
Dejan Katic 2 7 7
Fabrizio Ornago 0 66 65
11.04.19
2e ronde
Sanjar Fayziev 2 6 5 6
Artem Dubrivnyy 1 4 7 1
11.04.19
2e ronde
Sidharth Rawat 2 0 6 6
Grigoriy Lomakin 1 6 2 2
11.04.19
2e ronde
Roman Safiullin 2 6 6
Alexander Vasilenko 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Alen Avidzba 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 3 3
11.04.19
2e ronde
Timofey Skatov 2 6 6
George Tsivadze 0 1 0
Heren enkelspel I. hard United Kingdom M25 Sunderland sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Igor Sijsling 2 6 6
William Griffith 0 4 2
11.04.19
2e ronde
Yannick Mertens 2 7 6
Gijs Brouwer 0 5 2
11.04.19
2e ronde
Julian Lenz 2 6 6
George Houghton 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 6
Tobias Simon 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Martin Redlicki 2 4 6 6
Edan Leshem 1 6 3 4
11.04.19
2e ronde
Ryan Peniston 2 6 6
Antoine Escoffier 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Neil Pauffley 0 1 3
11.04.19
2e ronde
Zizou Bergs 2 7 6
Jack Findel-Hawkins 0 64 3
Heren enkelspel Hard Nigeria M25+H Abuja sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Sadio Doumbia 2 5 6 6
Maxime Mora 1 7 3 2
11.04.19
2e ronde
Arjun Kadhe 2 6 6
Guy Orly Iradukunda 0 2 2
11.04.19
2e ronde
Benjamin Lock 1 6 3
Sylvester Emmanuel scratch 0 0 0
11.04.19
2e ronde
Peter Kobelt 2 6 6
Michail Pervolarakis 0 4 3
11.04.19
2e ronde
William Bushamuka 2 6 6
Li-Wie Tan 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Dan Added 2 6 7
Arvid Nordquist 0 0 5
11.04.19
2e ronde
Jaimee Floyd Angele 2 6 3 6
Danylo Kalenichenko 1 1 6 1
11.04.19
2e ronde
Simon Yitbarek 2 6 6
Gilbert Soares Klier Junior 0 4 1
Heren enkelspel Clay Spain Murcia Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
3e ronde
Enrique Lopez-Perez 1 6 3
Jose Hernandez-Fernandez scratch 0 4 1
11.04.19
3e ronde
Salvatore Caruso 2 6 6
Pedro Cachin 0 2 4
11.04.19
3e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 1 4
11.04.19
3e ronde
Kimmer Coppejans 2 7 2 7
Lukas Rosol 1 5 6 5
11.04.19
3e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 61 4
11.04.19
3e ronde
Tallon Griekspoor 2 7 7
Pedro Sousa 0 5 66
11.04.19
3e ronde
Mikael Ymer 2 7 6
Raul Brancaccio 0 5 3
11.04.19
3e ronde
Rudolf Molleker 2 6 6 6
Carlos Alcaraz Garfia 1 1 75 3
Heren enkelspel I. hard Taipei (CHN) Taipei City Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
3e ronde
Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Maxime Janvier 0 5 4
11.04.19
3e ronde
Go Soeda 2 6 6
Andrew Harris 0 2 3
11.04.19
3e ronde
Yuichi Sugita 2 3 6 6
Lukas Lacko 1 6 3 4
11.04.19
3e ronde
Tatsuma Ito 2 6 7 7
Kamil Majchrzak 1 73 67 62
11.04.19
3e ronde
Jason Jung 2 6 6
James Duckworth 0 2 2
11.04.19
3e ronde
Dennis Novak 2 6 6 6
Kaichi Uchida 1 3 76 4
11.04.19
3e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 4 6 6
Chien-Hsun Lo 1 6 3 2
11.04.19
3e ronde
Soon-Woo Kwon 2 7 6 6
Lloyd Harris 1 5 73 3
Heren enkelspel Clay USA Houston sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Janko Tipsarevic 2 6 6
Cameron Norrie 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Sam Querrey 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 4 3
11.04.19
2e ronde
Jordan Thompson 2 4 7 7
Santiago Giraldo 1 6 61 5
11.04.19
2e ronde
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Steve Johnson 0 3 3
Dames enkelspel Clay Colombia Bogota sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Sara Errani 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 2 1
11.04.19
2e ronde
Lara Arruabarrena 2 7 6
Jasmine Paolini 0 64 1
11.04.19
2e ronde
Astra Sharma 2 6 6
Magda Linette 0 4 3
11.04.19
2e ronde
Tamara Zidansek 2 6 6
Sachia Vickery 0 2 0
Dames enkelspel Clay Switzerland Lugano sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Svetlana Kuznetsova 2 5 6 6
Timea Bacsinszky 1 7 3 4
11.04.19
2e ronde
Stefanie Voegele 2 6 6
Viktorija Golubic 0 1 1
11.04.19
2e ronde
Kristyna Pliskova 2 6 6
Antonia Lottner 0 2 4
11.04.19
2e ronde
Veronika Kudermetova 2 1 6 7
Rebecca Peterson 1 6 4 62
11.04.19
2e ronde
Vera Lapko 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Iga Swiatek 2 6 3 6
Viktoria Kuzmova 1 3 6 2
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
11.04.19
1e ronde
Vanda Lukacs 2 6 5 6
Gabriela Nicole Tatarus 1 2 7 4
11.04.19
1e ronde
Julia Stamatova 2 6 1 6
Sabrina Rittberger 1 3 6 4
11.04.19
2e ronde
Mariana Drazic 2 2 6 6
Bojana Marinkovic 1 6 4 1
11.04.19
1e ronde
Bojana Marinkovic 2 7 6
Sofia Nami Samavati 0 63 1
11.04.19
1e ronde
Nikola Tomanova 2 5 6 6
Ena Kajevic 1 7 3 0
11.04.19
2e ronde
Manca Pislak 2 6 6
Maria Manilova 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Vanda Lukacs 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Irina Cantos Siemers 2 6 7
Nikola Tomanova 0 2 5
11.04.19
2e ronde
Joanne Zuger 2 6 6
Mihaela Lorena Marculescu 0 1 2
11.04.19
2e ronde
Sohyun Park 2 6 6
Julia Stamatova 0 1 3
11.04.19
2e ronde
Karolina Kubanova 2 6 6
Svenja Ochsner 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Lexie Stevens 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 2 3
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Chanelle Van Nguyen 2 7 0 6
Alicia Smith 1 5 6 1
11.04.19
1e ronde
Mara Schmidt 2 4 6 6
Maxi Duncan 1 6 0 2
11.04.19
2e ronde
Alba Carrillo Marin 2 6 6
Noelia Zeballos 0 2 2
11.04.19
2e ronde
Maya Tahan 2 6 6
Shahar Biran 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Emily Appleton 2 6 7
Amy Zhu 0 2 5
11.04.19
2e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 7
Stephanie Kent 0 4 5
11.04.19
2e ronde
Nicole Nadel 2 6 6
Mara Schmidt 0 4 4
11.04.19
2e ronde
Dasha Kourkina 2 6 6
Sabastiani Leon 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Natsumi Kawaguchi 2 6 6
Anastasia Shaulskaya 0 3 0
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Barbara Bonic 2 6 6
Daria Nazarkina 0 1 1
11.04.19
2e ronde
Susanne Celik 2 7 4 6
Weronika Falkowska 1 64 6 4
11.04.19
2e ronde
Magali Kempen 2 6 7
Barbora Miklova 0 1 5
11.04.19
2e ronde
Laura Maluniakova 2 4 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 1 6 3 0
11.04.19
2e ronde
Stefania Rogozinska Dzik 2 6 4 7
Arlinda Rushiti 1 3 6 5
11.04.19
2e ronde
Ange Oby Kajuru 2 6 6
Veronika Vlkovska 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Anastasia Zolotareva 2 6 4 6
Tamara Milosevic 1 1 6 0
11.04.19
2e ronde
Victoria Kalaitzis 2 6 4 6
Louise Kwong 1 3 6 4
Dames enkelspel Clay Kazakhstan W15 Shymkent sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Vlada Ekshibarova 2 7 6
Anastasia Sukhotina 0 63 2
11.04.19
2e ronde
Tamara Curovic 2 6 6
Elena Malygina 0 2 2
11.04.19
2e ronde
Angelina Zhuravleva 2 6 6
Mariya Krasakova 0 1 3
11.04.19
2e ronde
Gozal Ainitdinova 2 7 6
Viktoriia Kalinina 0 5 1
11.04.19
2e ronde
Daria Kruzhkova 2 5 6 6
Ekaterina Maklakova 1 7 4 2
11.04.19
2e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Nonna Kurginyan 0 1 1
11.04.19
2e ronde
Anastasia Zakharova 2 6 6
Gyulnara Nazarova 0 4 0
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Amanda Carreras 2 6 6
Oana Gavrila 0 3 2
11.04.19
2e ronde
Margarita Lazareva 2 6 7
Tina Cvetkovic 0 3 65
11.04.19
2e ronde
Gabriela Horackova 2 6 6
Maria Tanasescu 0 1 3
11.04.19
2e ronde
Marie Temin 2 6 6
Sarah Lee 0 2 1
11.04.19
2e ronde
Louise Brunskog 2 6 6
Ani Vangelova 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Claudia Hoste Ferrer 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 1 0
11.04.19
2e ronde
Ana Lantigua De La Nuez 1 6
Dewi Dijkman scratch 0 1
11.04.19
2e ronde
Andreea Velcea 2 6 7
Karolayne Da Rosa 0 0 5
Dames enkelspel Hard Hongkong W25 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Eri Hozumi 2 6 4 6
Ling Zhang 1 3 6 4
11.04.19
2e ronde
Aldila Sutjiadi 2 7 7
Haruka Kaji 0 61 65
11.04.19
2e ronde
Maddison Inglis 2 6 7
Paige Mary Hourigan 0 2 5
11.04.19
2e ronde
Kaylah Mcphee 2 7 6
Yuuki Tanaka 0 63 4
11.04.19
2e ronde
Chihiro Muramatsu 2 2 7 7
En Shuo Liang 1 6 64 5
11.04.19
2e ronde
Momoko Kobori 2 5 6 6
Natalia Siedliska 1 7 0 2
11.04.19
2e ronde
Shuyue Ma 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 4 3
11.04.19
2e ronde
Mai Hontama 2 6 6
Erina Hayashi 0 4 2
Dames enkelspel Carpet Portugal W25 Obidos sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Sofia Shapatava 2 2 6 7
Romy Koelzer 1 6 4 65
11.04.19
2e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Gergana Topalova 0 4 4
11.04.19
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6
Julia Payola 0 1 0
11.04.19
1e ronde
Maryna Zanevska 2 4 6 6
Anastasia Pribylova 1 6 4 4
11.04.19
2e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Daniela Vismane 0 3 0
11.04.19
2e ronde
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Vivian Heisen 0 1 3
11.04.19
2e ronde
Cristina Bucsa 1 6
Marianna Zakarlyuk scratch 0 1
11.04.19
2e ronde
Dalma Galfi 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 4 4
11.04.19
1e ronde
Eva Guerrero Alvarez 2 7 6
Marina Bassols Ribera 0 5 4
11.04.19
2e ronde
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Francisca Jorge 0 3 1
Dames enkelspel Hard Japan W25 Osaka sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Erika Sema 2 7 7
Risa Ozaki 0 5 61
11.04.19
2e ronde
Rebecca Marino 2 6 6
Risa Ushijima 0 2 4
11.04.19
1e ronde
Mai Minokoshi 2 6 5 6
Himari Sato 1 1 7 1
11.04.19
2e ronde
Akiko Omae 2 2 6 6
Marina Yudanov 1 6 2 4
11.04.19
2e ronde
Na-Lae Han 2 6 6
Daria Snigur 0 2 2
11.04.19
2e ronde
Mayo Hibi 2 6 6
Pranjala Yadlapalli 0 1 3
11.04.19
1e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Noa Liauw A Fong 0 3 4
11.04.19
2e ronde
Xiaodi You 2 4 6 6
Mai Minokoshi 1 6 4 0
11.04.19
2e ronde
Xiyu Wang 2 6 6
Dabin Kim 0 3 2
11.04.19
1e ronde
Joanna Garland 2 6 6
Ayano Shimizu 0 0 3
11.04.19
2e ronde
Joanna Garland 2 6 6
Ji-Hee Choi 0 2 4
Dames enkelspel Clay USA W25 Pelham sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Sesil Karatantcheva 2 6 6
Mari Osaka 0 4 4
11.04.19
2e ronde
Kurumi Nara 1 6 1
Hua-Chen Lee scratch 0 2 0
11.04.19
2e ronde
Katarzyna Kawa 2 4 6 6
Kristina Kucova 1 6 2 1
11.04.19
2e ronde
Barbora Krejcikova 2 6 6
Zuzana Zlochova 0 1 1
11.04.19
2e ronde
Sophie Chang 2 7 6
Ellen Perez 0 64 0
11.04.19
2e ronde
Caroline Dolehide 2 6 6
Katarzyna Piter 0 3 1
11.04.19
2e ronde
Ann Li 2 6 6
Anhelina Kalinina 0 2 1
11.04.19
2e ronde
Hailey Baptiste 2 6 6
Dasha Ivanova 0 4 2
Dames enkelspel I. hard United Kingdom W25 Sunderland sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Laura-Ioana Andrei 2 6 7
Valeria Savinykh 0 3 65
11.04.19
2e ronde
Tara Moore 2 6 6
Yana Morderger 0 4 3
11.04.19
2e ronde
Robin Anderson 2 7 6
Victoria Allen 0 5 2
11.04.19
2e ronde
Oceane Dodin 2 6 7 6
Diana Marcinkevica 1 76 63 2
11.04.19
2e ronde
Harriet Dart 1 6
Laura Robson scratch 0 0
11.04.19
2e ronde
Mallaurie Noel 2 7 6
Jodie Anna Burrage 0 5 4
11.04.19
2e ronde
Maja Chwalinska 2 6 3 7
Maegan Manasse 1 3 6 66
11.04.19
2e ronde
Simona Waltert 2 7 6
Ulrikke Eikeri 0 5 3
Dames enkelspel Hard France W25+H Calvi sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Elixane Lechemia 2 4 6 6
Jana Fett 1 6 4 3
11.04.19
2e ronde
Alize Lim 2 6 6
Alice Robbe 0 4 4
11.04.19
2e ronde
Audrey Albie 2 7 6
Valeriya Yushchenko 0 63 4
11.04.19
2e ronde
Katie Swan 2 6 3 7
Julie Gervais 1 2 6 62
Dames enkelspel Clay Tunisia W25+H Tunis sets 1 2 3 4 5
11.04.19
2e ronde
Paula Ormaechea 2 6 6
Varvara Gracheva 0 1 4
11.04.19
2e ronde
Daniela Seguel 2 6 6
Daria Mishina 0 0 2
11.04.19
2e ronde
Victoria Kan 2 7 6
Karin Kennel 0 5 1
11.04.19
2e ronde
Irene Burillo Escorihuela 2 3 6 6
Yasmine Mansouri 1 6 3 1
11.04.19
2e ronde
Jaqueline Cristian 2 7 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 5 0
11.04.19
2e ronde
Margot Yerolymos 2 6 7
Richel Hogenkamp 0 4 5
11.04.19
2e ronde
Lara Salden 2 6 7
Katharina Gerlach 0 2 5
11.04.19
2e ronde
Diane Parry 2 6 5 6
Anastasia Grymalska 1 3 7 1
Dames enkelspel Hard Turkey W60 Istanbul sets 1 2 3 4 5
11.04.19
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 1 3
11.04.19
1e ronde
Vitalia Diatchenko 2 6 6
Fatma Al Nabhani 0 3 1
11.04.19
1e ronde
Olga Ianchuk 2 6 7
Ipek Oz 0 2 5
11.04.19
1e ronde
Jana Cepelova 2 6 4 6
Sabina Sharipova 1 0 6 4
11.04.19
1e ronde
Stephanie Wagner 2 6 6
Iryna Shymanovich 0 2 4
11.04.19
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Ivana Popovic 0 4 4
11.04.19
1e ronde
Olga Doroshina 2 5 6 6
Ana Vrljic 1 7 4 2
11.04.19
1e ronde
Marie Bouzkova 2 6 6
Barbora Stefkova 0 2 1
11.04.19
1e ronde
Greetje Minnen 2 7 6
Ipek Soylu 0 65 2
11.04.19
1e ronde
Sofya Lansere 2 6 6
Amandine Hesse 0 4 1
Heren dubbelspel Clay Italy Barletta Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 6 7
Peter Heller/Scott Puodziunas 0 2 62
11.04.19
Kwartfinale
Oscar Otte/Andreas Siljestrom 2 6 7 10
Giorgio Portaluri/Giuseppe Tresca 1 75 65 3
11.04.19
Kwartfinale
Tomislav Brkic/Tomislav Draganja 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 66 4
11.04.19
Kwartfinale
Nikola Cacic/Jurij Rodionov 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun/Skander Mansouri 0 3 3
Heren dubbelspel Clay Morocco Marrakech sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Matwe Middelkoop/Frederik Nielsen 2 1 6 10
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 6 4 8
11.04.19
Kwartfinale
Jurgen Melzer/Franko Skugor 2 6 6 10
Rohan Bopanna/Dominic Inglot 1 3 72 7
Heren dubbelspel Clay Spain Murcia Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 2 6 6
Ivan Gakhov/Enrique Lopez-Perez 0 4 1
11.04.19
Kwartfinale
Marcus Daniell/David Marrero 2 6 6 10
Thomaz Bellucci/Guillermo Duran 1 74 2 7
11.04.19
Kwartfinale
Ariel Behar/Andrea Vavassori 1 w/o
Kimmer Coppejans/Lukas Rosol 0
11.04.19
Kwartfinale
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 2 6 6
Raul Brancaccio/Sergio Martos Gornes 0 3 3
Heren dubbelspel I. hard Taipei (CHN) Taipei City Challenger sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 4 10
Maxime Janvier/Stephane Robert 1 64 6 8
11.04.19
Kwartfinale
Goncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Toshihide Matsui/Hiroki Moriya 0 4 4
Heren dubbelspel Clay USA Houston sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Bob Bryan/Mike Bryan 2 7 6
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 0 65 3
11.04.19
Kwartfinale
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 1 w/o
Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka 0
11.04.19
Kwartfinale
Ken Skupski/Neal Skupski 2 3 6 14
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 1 6 3 12
11.04.19
Kwartfinale
Austin Krajicek/Artem Sitak 2 6 7
Ryan Harrison/Mackenzie McDonald 0 0 5
Dames dubbelspel Clay Colombia Bogota sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Lara Arruabarrena/Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo 0 2 0
11.04.19
Kwartfinale
Hayley Carter/Ena Shibahara 2 6 7
Irina Maria Bara/Elena Gabriela Ruse 0 2 5
11.04.19
Kwartfinale
Monique Adamczak/Jessica Moore 2 6 7
Ana Bogdan/Sachia Vickery 0 1 5
11.04.19
Kwartfinale
Zoe Hives/Astra Sharma 2 7 6
Conny Perrin/Bibiane Schoofs 0 66 0
Dames dubbelspel Clay Switzerland Lugano sets 1 2 3 4 5
11.04.19
Kwartfinale
Veronika Kudermetova/Galina Voskoboeva 2 6 6 10
Mona Barthel/Xenia Knoll 1 74 1 5
11.04.19
Kwartfinale
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova 2 7 4 11
Giorgia Marchetti/Arantxa Rus 1 66 6 9
11.04.19
Kwartfinale
Sorana Cirstea/Andreea Mitu 2 6 2 10
Vera Lapko/Mandy Minella 1 2 6 7
11.04.19
Kwartfinale
Timea Bacsinszky/Ylena In-Albon 2 4 6 10
Cornelia Lister/Renata Voracova 1 6 4 7
<