Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay China Anning Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Andrej Martin 2 6 6
Dennis Novak 0 1 1
17.04.19
2e ronde
Jason Jung 2 6 5 7
Uladzimir Ignatik 1 3 7 5
17.04.19
2e ronde
James Duckworth 2 6 6
Jacob Grills 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Luke Saville 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Jordan Thompson 2 6 6
Max Purcell 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Nikola Milojevic 2 6 6
Zhe Li 0 4 3
17.04.19
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Maverick Banes 0 4 1
17.04.19
2e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Matteo Viola 0 4 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Marsel Ilhan 2 6 3 7
Nicolo Turchetti 1 2 6 68
17.04.19
1e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Burak Bilgin 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Christopher Heyman 2 6 6
Domagoj Biljesko 0 3 2
17.04.19
1e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Bogdan Bobrov 2 3 6 6
David Poljak 1 6 4 0
17.04.19
1e ronde
Vladimir Korolev 2 6 6
Mikhail Korovin 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Koray Kirci 2 6 6
Neel Rajesh 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Karl Friberg 2 6 5 7
Dominik Boehler 1 3 7 5
17.04.19
1e ronde
Marko Miladinovic 2 6 6
Kristian Lozan 0 4 4
17.04.19
1e ronde
Sidane Pontjodikromo 2 6 2 6
Pavel Nejedly 1 1 6 3
17.04.19
1e ronde
Niklas Guttau 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Tomas Machac 1 6
Michal Konecny scratch 0 2
17.04.19
1e ronde
Jesper De Jong 2 6 4 6
Arnaud Bovy 1 2 6 4
17.04.19
1e ronde
Nikola Slavic 2 1 6 7
Illya Beloborodko 1 6 3 64
17.04.19
1e ronde
Alexander Shevchenko 2 4 6 6
Mikhail Fufygin 1 6 4 3
17.04.19
1e ronde
Jonas Forejtek 2 6 6
Oleg Prihodko 0 3 4
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Ranjeet Virali-Murugesan 2 6 6
Daniil Sokolov 0 2 0
17.04.19
1e ronde
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Marco De Rossi 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Alexander Igoshin 2 6 6
Eric Vanshelboim 0 2 4
17.04.19
1e ronde
Peter Goldsteiner 2 6 6
Alexis Canter 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Pol Toledo Bague 2 6 6
Ali Dawani 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Arturs Lazdins 2 6 2 6
Belal Abou Taleb 1 3 6 3
17.04.19
1e ronde
Adrian Andrzejczuk 2 6 7
Marek Gengel 0 4 65
17.04.19
1e ronde
Adam Moundir 2 6 6
Pierre Delage 0 3 3
17.04.19
1e ronde
Dennis Uspensky 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Kai Wehnelt 2 6 7
Petr Hajek 0 3 62
17.04.19
1e ronde
Benjamin Dhoe 2 6 6
Bernardo Saraiva 0 3 2
17.04.19
1e ronde
Manfred Fellin 2 6 6
Martin Fekiac 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Mathieu Perchicot 2 6 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 1 3
17.04.19
1e ronde
Dimitriy Voronin 2 2 6 6
Mohamad Gomaa 1 6 2 2
17.04.19
1e ronde
Vit Kopriva 2 6 6
Sebastian Brzezinski 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 1 6 3
Ahmed Mounir scratch 0 1 0
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Adam El Mihdawy 2 7 6
Quentin Gueydan 0 5 1
17.04.19
1e ronde
Wilfredo Gonzalez 2 6 7
Adelchi Virgili 0 4 5
17.04.19
1e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 3 7 6
Quentin Robert (1994) 1 6 5 3
17.04.19
1e ronde
Gage Brymer 2 6 6
Osni Nery Junior 0 3 1
17.04.19
1e ronde
Julian Bradley 2 6 7
Florian Lakat 0 1 67
17.04.19
1e ronde
Christian Langmo 2 6 6
Jordan Hasson 0 4 4
17.04.19
1e ronde
Cameron Green 2 4 6 6
Ivan Endara 1 6 3 3
Heren enkelspel Clay Ecuador M15 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Preston Brown 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Juan Sebastian Gomez 2 6 6
Emilio Bowen 0 1 2
17.04.19
1e ronde
A.j. Catanzariti 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 3 0
17.04.19
1e ronde
Jody Maginley 2 7 6
Ciro Lampasas 0 61 0
17.04.19
1e ronde
Rodrigo Echavarria 2 6 6
Goran Markovic 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Alejandro Hoyos Franco 2 6 6
Carlos Garcia Campoverde 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Marco Saffratti 2 6 7
Alejandro Mendoza 0 4 63
17.04.19
1e ronde
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Juan Sebastian Zabala Vargas 2 6 6 6
Andres Urrea 1 1 73 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Madrid sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Marvin Netuschil 2 6 7
Francisco Cabral 0 2 64
17.04.19
1e ronde
Jeroen Vanneste 1 6 4
Yanais Laurent scratch 0 2 1
17.04.19
1e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Frederico Gil 0 4 1
17.04.19
1e ronde
Ivan Gakhov 2 6 6
Dante Gennaro 0 3 1
17.04.19
1e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Santiago Plaza 0 3 3
17.04.19
1e ronde
Johan Nikles 2 6 7
Michiel De Krom 0 3 68
17.04.19
1e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Joffrey De Schepper 0 2 4
17.04.19
1e ronde
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 7 7
Miguel Damas 0 5 67
17.04.19
1e ronde
John Echeverria 2 6 6
Adrian Exposito 0 3 2
17.04.19
1e ronde
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Jonathan Gray 0 63 3
Heren enkelspel Clay USA M15 Orange Park sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Juan Ignacio Galarza 0 4 1
17.04.19
1e ronde
Alexander Ritschard 2 4 7 6
Maksim Tikhomirov 1 6 5 2
17.04.19
1e ronde
Dmitry Popko 2 6 6
John Harrison Richmond 0 3 4
17.04.19
1e ronde
Bastian Malla 2 6 6
Alex Blumenberg 0 3 3
17.04.19
1e ronde
Kevin Major 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 4 4
17.04.19
1e ronde
Jose Olivares 2 6 6
Harrison Adams 0 4 1
17.04.19
1e ronde
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Hillel Rousseau 0 2 0
17.04.19
1e ronde
Adrian Andreev 2 6 6
Ronald Hohmann 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Yeudy Villar 2 6 6 6
Daniel Fainblum 1 73 4 1
17.04.19
1e ronde
Cannon Kingsley 2 6 7
Victor Nunez 0 2 5
17.04.19
1e ronde
Logan Zapp 2 6 6
Alexander Cozbinov 0 4 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Anas Fattar 2 6 1 6
Tomas Jirousek 1 4 6 2
17.04.19
1e ronde
Nik Razborsek 2 6 7
Kristjan Tamm 0 4 5
17.04.19
1e ronde
Darko Jandric 2 7 6
Gregorio Cordonnier 0 5 1
17.04.19
1e ronde
Maxime Hamou 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 3
17.04.19
1e ronde
Ronan Joncour 2 6 6
Filip Bergevi 0 3 3
17.04.19
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Ignacio Carou 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Gerard Escandell Juan 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Hugo Pontico 2 6 3 6
Alexander Donski 1 3 6 2
17.04.19
1e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Pietro Pirolt 0 1 3
17.04.19
1e ronde
Maxime Pauwels 2 7 4 6
Boris Fassbender 1 5 6 2
17.04.19
1e ronde
Simon Carr 2 6 6
Ivan Davydov 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Jacopo Berrettini 2 6 6
Simon Freund 0 3 3
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Jan Satral 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 3 4
17.04.19
1e ronde
Wilson Leite 2 6 6
Evan Furness 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Christian Lindell 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Toby Martin 2 6 6
Duje Kekez 0 2 3
17.04.19
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 7 6 6
Alexander Weis 1 5 76 2
17.04.19
1e ronde
David Pichler 2 6 6 6
Benjamin Pietri 1 75 3 4
17.04.19
1e ronde
Lenny Hampel 2 4 6 6
Marco Bortolotti 1 6 2 3
17.04.19
1e ronde
Luca Giacomini 2 3 7 6
Pascal Meis 1 6 5 1
17.04.19
1e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Yanik Kaelin 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Giovanni Fonio 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 3 0
17.04.19
1e ronde
Samuele Ramazzotti 2 7 6
Francesco Forti 0 5 2
17.04.19
1e ronde
Hugo Gaston 2 6 6
Gibril Diarra 0 4 2
Heren enkelspel Clay Kazakhstan M25 Shymkent sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Andrey Golubev 2 7 6
Timur Maulenov 0 62 1
17.04.19
1e ronde
Dejan Katic 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 0 3
17.04.19
1e ronde
George Tsivadze 1 6
Martin Borisiouk scratch 0 5
17.04.19
1e ronde
Vladyslav Manafov 1 6 3 1
Sanjar Fayziev scratch 0 4 6 0
17.04.19
1e ronde
Aleksandre Metreveli 2 6 3 6
Sidharth Rawat 1 1 6 1
17.04.19
1e ronde
Alexander Vasilenko 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 0 3
17.04.19
1e ronde
Lucas Gerch 1 6 2
Mikalai Haliak scratch 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Roman Safiullin 2 6 6
Alexey Zakharov 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Alexander Boborykin 2 2 7 6
Yan Bondarevskiy 1 6 65 3
17.04.19
1e ronde
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Markos Kalovelonis 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Ergi Kirkin 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 4
17.04.19
1e ronde
Sergey Fomin 2 6 6
Vladimir Ivanov 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Alen Avidzba 2 7 6 6
Grigoriy Lomakin 1 5 74 1
17.04.19
1e ronde
Matvey Minin 2 7 2 6
Riccardo Maiga 1 63 6 2
Heren enkelspel Hard Nigeria M25+H Abuja sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Joao Pedro Sorgi 1 6 2
Michail Pervolarakis scratch 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Tuki Jacobs 0 3 4
17.04.19
1e ronde
Tom Jomby 2 6 6
Luke Jacob Gamble 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Mukhtar Andu 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Peter Kobelt 2 7 6
Boris Butulija 0 61 2
17.04.19
1e ronde
Guy Orly Iradukunda 2 6 6
Maxime Mora 0 4 1
17.04.19
1e ronde
Niels Lootsma 2 6 6
Sadio Doumbia 0 4 4
17.04.19
1e ronde
Fabien Reboul 1 6 1
Marko Vejnovic scratch 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Joseph Imeh Ubon 2 6 6
Emmanuel Audu 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Jaimee Floyd Angele 2 6 6
Musa Mohammed 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Gilbert Soares Klier Junior 1 6 3
Oleg Khotkov scratch 0 3 0
17.04.19
1e ronde
Jack Draper 2 6 6
Simon Yitbarek 0 3 4
17.04.19
1e ronde
Dominik Palan 2 6 3 6
Arjun Kadhe 1 3 6 3
Heren enkelspel Clay Monaco Monte-Carlo sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Rafael Nadal 2 6 6
Roberto Bautista Agut 0 1 1
17.04.19
2e ronde
Fabio Fognini 1 w/o
Gilles Simon 0
17.04.19
2e ronde
Grigor Dimitrov 2 7 6
Jan-Lennard Struff 0 62 4
17.04.19
2e ronde
Dusan Lajovic 2 6 6
David Goffin 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Pierre-Hugues Herbert 2 7 6
Kei Nishikori 0 5 4
17.04.19
2e ronde
Dominic Thiem 2 6 6
Martin Klizan 0 1 4
17.04.19
2e ronde
Daniil Medvedev 2 6 6
Radu Albot 0 1 2
17.04.19
2e ronde
Alexander Zverev 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 1 4
17.04.19
2e ronde
Cameron Norrie 2 7 6
Marton Fucsovics 0 63 3
17.04.19
2e ronde
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 0 4 2
17.04.19
2e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 7
Mikhail Kukushkin 0 3 5
Heren enkelspel Clay Mexico San Luis Potosi sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Gonzalo Escobar 2 4 6 6
Dustin Brown 1 6 2 4
17.04.19
2e ronde
Joao Souza 2 6 6
Mohamed Safwat 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Roberto Quiroz 2 6 7
Alejandro Tabilo 0 4 63
17.04.19
2e ronde
Pedro Sakamoto 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 4 2
17.04.19
2e ronde
Alexander Bublik 2 6 6
Kevin King 0 4 3
17.04.19
2e ronde
Lucas Miedler 2 7 3 6
Janko Tipsarevic 1 5 6 3
17.04.19
2e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Marcelo Arevalo 0 4 4
17.04.19
2e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Danilo Petrovic 0 3 4
Heren enkelspel Clay USA Sarasota Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Henri Laaksonen 2 6 6
Santiago Giraldo 0 4 4
17.04.19
2e ronde
Guilherme Clezar 2 6 6 7
Dominik Koepfer 1 72 3 5
17.04.19
2e ronde
Hugo Dellien 2 6 6
Nick Hardt 0 4 2
17.04.19
2e ronde
Marcos Giron 2 7 7
Arthur Rinderknech 0 5 64
17.04.19
2e ronde
Noah Rubin 2 3 7 6
Martin Cuevas 1 6 5 1
17.04.19
2e ronde
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Bradley Klahn 0 3 3
17.04.19
2e ronde
Jenson Brooksby 2 6 6
Marc Polmans 0 3 0
17.04.19
2e ronde
Sebastian Korda 2 6 6 6
James Ward 1 4 73 1
Heren enkelspel Clay Tunisia Tunis Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Daniel Gimeno-Traver 2 7 6
Viktor Galovic 0 5 1
17.04.19
2e ronde
Thomaz Bellucci 2 1 6 6
Quentin Halys 1 6 4 2
17.04.19
2e ronde
Viktor Troicki 2 7 7
Stefano Napolitano 0 5 64
17.04.19
2e ronde
Pedro Sousa 2 6 2 6
Andrea Vavassori 1 2 6 1
17.04.19
2e ronde
Facundo Arguello 2 6 6
Tomislav Brkic 0 4 3
17.04.19
2e ronde
Joao Domingues 2 6 5 6
Guillermo Garcia-Lopez 1 4 7 4
17.04.19
2e ronde
Federico Coria 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 4
17.04.19
2e ronde
Oscar Otte 2 7 7
Dragos Dima 0 65 67
17.04.19
2e ronde
Skander Mansouri 2 1 6 6
Pedro Martinez Portero 1 6 3 4
17.04.19
2e ronde
Johan Sebastien Tatlot 2 6 7
Facundo Bagnis 0 2 61
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Melis Sezer 2 3 6 6
Ramu Ueda 1 6 1 4
17.04.19
1e ronde
Chanel Simmonds 2 6 6
Alexa Pirok 0 0 1
17.04.19
1e ronde
Julia Stamatova 2 6 6
Sofia Nami Samavati 0 3 2
17.04.19
1e ronde
Mariana Drazic 2 6 6
Anamarija Spoljaric 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Nikola Tomanova 2 7 5 6
Fiona Ganz 1 5 7 2
17.04.19
1e ronde
Anna Pribylova 2 6 3 6
Sapfo Sakellaridi 1 3 6 4
17.04.19
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 3 6 6
Jennifer Luikham 1 6 4 0
17.04.19
1e ronde
Ines Ibbou 2 7 7
Polina Kozyreva 0 67 5
17.04.19
1e ronde
Carmen Schultheiss 2 6 6
Candela Bugnon 0 2 3
17.04.19
1e ronde
Svenja Ochsner 2 7 6
Olga Helmi 0 66 4
17.04.19
1e ronde
Aleksandra Pospelova 2 1 7 6
Vanda Lukacs 1 6 5 3
17.04.19
1e ronde
Anna Kubareva 2 6 6
Ksenia Palkina 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Chantal Sauvant 2 6 4 6
Ksenia Tarasova 1 3 6 2
17.04.19
1e ronde
Karolina Kubanova 2 6 6
Timea Jaruskova 0 3 1
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Melanie Klaffner 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 2 1
17.04.19
1e ronde
Despina Papamichail 2 6 6
Jennifer Dourado Zimermman 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Nastja Kolar 2 6 6
Yuka Hosoki 0 2 1
17.04.19
1e ronde
Sem Wensveen 2 4 6 6
Dominique Karregat 1 6 4 4
17.04.19
1e ronde
Julita Saner 2 6 6
Farah Khalil 0 3 1
17.04.19
1e ronde
Alica Rusova 2 6 6
Nermeen Shawky 0 1 2
17.04.19
1e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 6
Jessica Bertoldo 0 2 3
17.04.19
1e ronde
Barbora Matusova 2 6 6
Tamara Bizhukova 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Lisa Mays 2 6 6
Sravya Shivani Chilakalapudi 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Arabella Koller 2 7 6
Iana Tishchenko 0 5 4
17.04.19
1e ronde
Tina Nadine Smith 2 6 6
Anna Makhorkina 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Ivana Sebestova 2 6 6
Paulina Jastrzebska 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Aya El Sayed 2 1 7 6
Aneta Laboutkova 1 6 5 3
17.04.19
1e ronde
Anastasia Zolotareva 2 3 6 6
Minami Akiyama 1 6 4 1
17.04.19
1e ronde
Ikumi Yamazaki 2 6 6
Hala Fouad 0 0 1
17.04.19
1e ronde
Amira Badawi 2 2 6 6
Merna Refaat 1 6 4 3
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Pamela Montez 2 5 7 6
Clara Vlasselaer 1 7 65 1
17.04.19
1e ronde
Zoe Gwen Scandalis 2 6 6
Vanesa Pappa 0 2 0
17.04.19
1e ronde
Andrea Renee Villarreal 2 3 6 6
Patricia Maria Tig 1 6 1 3
17.04.19
1e ronde
Mathilde Armitano 2 6 0 6
Louise Lampla 1 4 6 2
17.04.19
1e ronde
Victoria Rodriguez 2 6 6
Eimi Friant 0 0 3
17.04.19
1e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6 6
Angeles Moreno Barranquero 1 3 71 3
17.04.19
1e ronde
Pauline Wuarin 2 6 6
Raffaela Alhach 0 1 1
Dames enkelspel Clay Ecuador W15 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Marcela Bueno 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 6
Mara Schmidt 0 3 1
17.04.19
1e ronde
Ivania Martinich 2 6 6
Mary Closs 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 6
Isabela Barona Estrada 0 1 1
17.04.19
2e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 1 w/o
Alicia Robinson 0
17.04.19
1e ronde
Alicia Robinson 2 6 6
Valery Senka 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Leslie Espinoza 2 4 6 6
Anastasia Shaulskaya 1 6 3 1
17.04.19
1e ronde
Anna Baranovski 2 6 6
Vivian Mayumi Toma 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 6
Monica Andrade Solarte 0 2 0
Dames enkelspel Clay Kazakhstan W15 Shymkent sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Tamara Curovic 1 6 1
Kseniya Yersh scratch 0 0 0
17.04.19
1e ronde
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Takhmina Zhanatova 0 3 4
17.04.19
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 7 6
Viktoriia Kalinina 0 64 3
17.04.19
1e ronde
Polina Bakhmutkina 2 6 6
Anastasia Astakhova 0 1 3
17.04.19
1e ronde
Daria Kruzhkova 2 6 7
Yekaterina Dmitrichenko 0 3 5
17.04.19
1e ronde
Eunhye Lee 2 6 7
Dariya Detkovskaya 0 2 5
17.04.19
1e ronde
Viktoriia Dema 2 7 6
Elena Malygina 0 5 3
17.04.19
1e ronde
Yasmina Karimjanova 2 5 6 6
Karola Patricia Bejenaru 1 7 2 4
17.04.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Noel Saidenova 2 6 6
Darja Semenistaja 0 1 4
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Alexandra Damaschin 2 3 6 6
Angela Fita Boluda 1 6 2 2
17.04.19
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 7
Maria Tanasescu 0 4 5
17.04.19
1e ronde
Marie Temin 2 6 6
Franziska Sziedat 0 3 0
17.04.19
1e ronde
Irys Ekani 2 6 6
Adriana Rajkovic 0 2 4
17.04.19
1e ronde
Nefisa Berberovic 2 2 6 6
Diana Martynov 1 6 4 1
17.04.19
1e ronde
Emma Lene 2 6 1 7
Nora Ayala Serra 1 1 6 5
17.04.19
1e ronde
Ana Lantigua De La Nuez 2 7 6
Claudia Hoste Ferrer 0 61 4
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Teliana Pereira 2 4 6 7
Jaimee Fourlis 1 6 3 64
17.04.19
1e ronde
Arantxa Rus 2 6 6
Martina Caregaro 0 0 1
17.04.19
1e ronde
Federica Di Sarra 2 6 7
Miriam Bianca Bulgaru 0 3 66
17.04.19
1e ronde
Anastasia Grymalska 2 6 6
Naiktha Bains 0 1 3
17.04.19
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Benedetta Ivaldi 0 0 1
17.04.19
1e ronde
Denisa Allertova 2 6 6 6
Mira Antonitsch 1 74 2 4
17.04.19
1e ronde
Kimberley Zimmermann 2 5 6 6
Tatiana Pieri 1 7 4 1
17.04.19
1e ronde
Olga Saez Larra 2 7 6
Tena Lukas 0 62 1
17.04.19
1e ronde
Barbara Haas 2 7 6
Elizabeth Halbauer 0 5 3
17.04.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 7 6
Georgia Andreea Craciun 0 63 3
17.04.19
1e ronde
Pia Cuk 2 7 5 7
Julyette Steur 1 5 7 66
17.04.19
1e ronde
Susan Bandecchi 2 6 7
Lea Boskovic 0 4 63
17.04.19
1e ronde
Anna Bondar 2 6 6
Marie Benoit 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Camilla Rosatello 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Federica Bilardo 1 6 1
Anna Morgina scratch 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Daria Lopatetskaya 2 6 6
Sara Cakarevic 0 4 3
Dames enkelspel Clay USA W80 Dothan sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Lucie Hradecka 2 6 6
Hanna Chang 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Kristina Kucova 2 6 3 6
Astra Sharma 1 2 6 3
17.04.19
1e ronde
Lauren Davis 2 6 7
Caroline Dolehide 0 3 5
17.04.19
1e ronde
Abbie Myers 2 6 6
Lizette Cabrera 0 0 2
17.04.19
1e ronde
Allie Kiick 1 4 6 3
Katarzyna Kawa scratch 0 6 3 0
17.04.19
1e ronde
Ellen Perez 2 6 6
Sophie Chang 0 1 0
17.04.19
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Louisa Chirico 0 2 1
17.04.19
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Asia Muhammad 0 1 4
17.04.19
1e ronde
Renata Zarazua 2 7 6
Alexa Guarachi 0 5 2
17.04.19
1e ronde
Kimberly Birrell 2 6 6 6
Olga Govortsova 1 74 4 3
17.04.19
1e ronde
Usue Maitane Arconada 2 6 4 6
Zoe Hives 1 2 6 2
17.04.19
1e ronde
Claire Liu 2 7 6
Gabriela Talaba 0 5 2
17.04.19
1e ronde
Sofya Zhuk 2 6 6 6
Madison Brengle 1 74 4 0
17.04.19
1e ronde
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Destanee Aiava 0 2 2
Heren dubbelspel Clay China Anning Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 7
Ramkumar Ramanathan/Vishnu Vardhan 0 64 67
17.04.19
1e ronde
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 2 7 6
Enrique Lopez-Perez/Luca Margaroli 0 65 4
17.04.19
1e ronde
Kamil Majchrzak/Toshihide Matsui 2 7 4 10
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang 1 62 6 7
17.04.19
1e ronde
N.Sriram Balaji/James Cerretani 2 6 7
Yecong He/Di Wu 0 4 64
Heren dubbelspel Clay Monaco Monte-Carlo sets 1 2 3 4 5
17.04.19
2e ronde
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 2 6 3 10
Oliver Marach/Mate Pavic 1 3 6 6
17.04.19
2e ronde
Nikola Mektic/Franko Skugor 2 3 6 10
Karen Khachanov/Feliciano Lopez 1 6 3 4
17.04.19
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6
Marcel Granollers/Marc Lopez 0 68 4
17.04.19
2e ronde
Jamie Murray/Bruno Soares 2 7 6 10
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin 1 65 74 8
17.04.19
2e ronde
Robin Haase/Wesley Koolhof 2 6 6 10
Alexander Zverev/Mischa Zverev 1 78 4 8
Heren dubbelspel Clay Mexico San Luis Potosi sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Baptiste Crepatte/Manuel Guinard 0 2 2
17.04.19
1e ronde
Evan King/Nathan Pasha 2 6 6
Lucas Miedler/Sebastian Ofner 0 4 3
17.04.19
1e ronde
Renzo Olivo/Luis Patino 2 7 6
Hans Hach Verdugo/Ante Pavic 0 5 3
17.04.19
1e ronde
Nicolas Mejia/Emilio Nava 2 6 6 10
Matias Franco Descotte/Joao Souza 1 70 4 5
17.04.19
1e ronde
Adrian Menendez-Maceiras/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Sergio Galdos/Federico Zeballos 0 4 4
17.04.19
1e ronde
John-Patrick Smith/Sem Verbeek 2 7 6
Ernesto Escobedo/Manuel Sanchez 0 63 3
Heren dubbelspel Clay USA Sarasota Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Roberto Maytin/Fernando Romboli 2 7 6 10
Arthur Rinderknech/Denis Yevseyev 1 62 73 7
17.04.19
1e ronde
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 2 6 3 10
Tennys Sandgren/James Ward 1 2 6 6
17.04.19
1e ronde
Alex Lawson/Peter Polansky 2 7 6
Sandro Ehrat/Alexander Zhurbin 0 62 2
17.04.19
1e ronde
Boris Arias/Sekou Bangoura 2 5 7 10
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja 1 7 5 5
17.04.19
1e ronde
Nathaniel Lammons/Aisam Qureshi 2 7 6
Jc Aragone/Marcos Giron 0 65 4
17.04.19
1e ronde
Martin Cuevas/Paolo Lorenzi 1 w/o
Harri Heliovaara/Henri Laaksonen 0
Heren dubbelspel Clay Tunisia Tunis Challenger sets 1 2 3 4 5
17.04.19
1e ronde
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic 2 6 6
Franco Agamenone/Facundo Bagnis 0 4 2
17.04.19
1e ronde
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 6 6
Sergio Martos Gornes/David Perez Sanz 0 4 1
17.04.19
1e ronde
Tomislav Brkic/Tomislav Draganja 2 3 6 10
Andreas Siljestrom/Szymon Walkow 1 6 3 7
17.04.19
1e ronde
Skander Mansouri/Nenad Zimonjic 2 6 6
Anis Ghorbel/Vasko Mladenov 0 4 4
17.04.19
1e ronde
Ruben Bemelmans/Tim Puetz 2 6 7
Zdenek Kolar/Mark Vervoort 0 4 65
<