Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Barcelona sets 1 2 3 4 5
25.04.19
3e ronde
Rafael Nadal 2 6 6
David Ferrer 0 3 3
25.04.19
3e ronde
Kei Nishikori 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 1 3
25.04.19
3e ronde
Guido Pella 2 7 6
Benoit Paire 0 5 3
25.04.19
3e ronde
Jan-Lennard Struff 2 6 3 6
Stefanos Tsitsipas 1 4 6 2
25.04.19
3e ronde
Dominic Thiem 2 7 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 5 1
25.04.19
3e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 7
Christian Garin 0 4 62
25.04.19
3e ronde
Daniil Medvedev 2 6 6
Mackenzie Mcdonald 0 3 2
25.04.19
3e ronde
Nicolas Jarry 2 2 6 7
Grigor Dimitrov 1 6 4 62
Heren enkelspel Clay Italy Francavilla Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
3e ronde
Tomislav Brkic 2 7 6
Lorenzo Musetti 0 5 3
25.04.19
3e ronde
Stefano Travaglia 1 6 2
Giulio Zeppieri scratch 0 2 0
25.04.19
3e ronde
Federico Gaio 2 7 0 6
Jose Hernandez-Fernandez 1 64 6 1
25.04.19
3e ronde
Norbert Gombos 2 6 7
Kimmer Coppejans 0 4 5
25.04.19
3e ronde
Oscar Otte 1 4
Thomaz Bellucci scratch 0 3
25.04.19
3e ronde
Maximilian Marterer 2 2 6 6
Alexey Vatutin 1 6 3 1
25.04.19
3e ronde
Mikael Ymer 2 0 7 7
Pavel Kotov 1 6 5 5
25.04.19
3e ronde
Rudolf Molleker 2 3 6 6
Gian Marco Moroni 1 6 2 0
Heren enkelspel Clay Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Pablo Cuevas 2 5 7 7
Marin Cilic 1 7 66 63
25.04.19
2e ronde
Filip Krajinovic 2 7 6
Radu Albot 0 5 4
25.04.19
2e ronde
Nikoloz Basilashvili 2 6 0 6
Peter Gojowczyk 1 3 6 3
25.04.19
2e ronde
Laslo Djere 2 6 6
Jannik Sinner 0 3 1
25.04.19
2e ronde
Borna Coric 2 6 4 6
Robin Haase 1 3 6 4
25.04.19
2e ronde
Matteo Berrettini 2 7 6
Aljaz Bedene 0 68 2
Heren enkelspel Hard Mexico Leon Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
3e ronde
Gonzalo Escobar 2 5 6 6
Mohamed Safwat 1 7 4 3
25.04.19
3e ronde
James Ward 2 6 6
Darian King 0 1 4
25.04.19
3e ronde
Roberto Quiroz 2 5 6 6
Mirza Basic 1 7 3 4
25.04.19
3e ronde
Marcelo Arevalo 2 6 7
Adrian Menendez-Maceiras 0 3 5
25.04.19
3e ronde
Blaz Rola 2 6 6
Manuel Guinard 0 2 1
25.04.19
3e ronde
Liam Broady 2 1 7 6
Lucas Miedler 1 6 65 3
25.04.19
3e ronde
Alexander Bublik 2 7 7
Danilo Petrovic 0 60 5
25.04.19
3e ronde
Sebastian Ofner 2 2 6 6
Pedja Krstin 1 6 4 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Eduardo Struvay 2 6 6
Jesper De Jong 0 4 0
25.04.19
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 2 3
25.04.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 7 6
Jan Mertl 0 61 2
25.04.19
2e ronde
Christopher Heyman 2 7 7
Niklas Guttau 0 65 5
25.04.19
2e ronde
Bogdan Bobrov 2 5 7 6
Marko Miladinovic 1 7 5 4
25.04.19
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Marius Ruzgas 0 1 0
25.04.19
2e ronde
Yuta Shimizu 2 6 6
Neel Rajesh 0 1 4
25.04.19
2e ronde
Jonas Forejtek 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 2 1
Heren enkelspel Clay Colombia M15 Bucaramanga sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Mauricio Echazu 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 2 3
25.04.19
2e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Jody Maginley 0 1 2
25.04.19
2e ronde
Michel Vernier 2 7 5 6
Enrique Bogo 1 65 7 4
25.04.19
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 1 6
Alejandro Hoyos Franco 1 4 6 3
25.04.19
2e ronde
Ignacio Monzon 2 6 2 6
Rodrigo Echavarria 1 2 6 2
25.04.19
2e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Juan Sebastian Gomez 0 3 4
25.04.19
2e ronde
Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Mateo Gomez 0 4 4
25.04.19
2e ronde
Arklon Huertas Del Pino 1 6 4
Alejandro Mendoza scratch 0 3 1
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Jaroslav Pospisil 2 6 7
Uisung Park 0 3 5
25.04.19
2e ronde
Pol Toledo Bague 2 6 6
Giovani Samaha 0 2 1
25.04.19
2e ronde
Marko Tepavac 2 6 6
Gauthier Onclin 0 4 1
25.04.19
2e ronde
Adam Moundir 2 7 4 6
Marco De Rossi 1 5 6 2
25.04.19
2e ronde
Dennis Uspensky 2 6 7
Peter Goldsteiner 0 2 5
25.04.19
2e ronde
Valentin Vanta 2 6 7
Manfred Fellin 0 4 67
25.04.19
2e ronde
Petr Hajek 2 6 6
Ranjeet Virali-Murugesan 0 0 4
25.04.19
2e ronde
Pierre Delage 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 2 2
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Adelchi Virgili 2 6 3 6
Pedro Sakamoto 1 3 6 3
25.04.19
2e ronde
Diego Hidalgo 2 7 6
Lorenzo Frigerio 0 64 2
25.04.19
2e ronde
Wilfredo Gonzalez 2 5 7 6
Evan Zhu 1 7 5 3
25.04.19
2e ronde
Naoki Nakagawa 2 6 6
Pavel Krainik 0 1 4
25.04.19
2e ronde
Gage Brymer 2 6 7
Facundo Mena 0 3 5
25.04.19
2e ronde
Hugo Grenier 2 6 6
Fernando Yamacita 0 1 1
25.04.19
2e ronde
Christian Langmo 2 6 3 6
Adam El Mihdawy 1 4 6 2
25.04.19
2e ronde
Yshai Oliel 2 6 6
Julian Cash 0 2 2
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Erik Crepaldi 2 4 7 6
Alexander Donski 1 6 5 4
25.04.19
2e ronde
Rafael Matos 2 7 1 6
Anis Ghorbel 1 5 6 1
25.04.19
2e ronde
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Marek Semjan 0 4 3
25.04.19
2e ronde
Orlando Luz 2 6 6
Anas Fattar 0 2 1
25.04.19
2e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Ugo Blanchet 0 1 3
25.04.19
2e ronde
Louis Tessa 2 6 6
Tomas Jirousek 0 3 4
25.04.19
2e ronde
Constantin Schmitz 2 6 6
Kristjan Tamm 0 2 2
25.04.19
2e ronde
Pedro Vives Marcos 2 6 7
Zakhar Trapeznikov 0 0 65
Heren enkelspel Hard Uzbekistan M25 Andijan sets 1 2 3 4 5
25.04.19
1e ronde
Kento Takeuchi 2 6 3 6
Ivan Liutarevich 1 3 6 4
25.04.19
1e ronde
Vladyslav Manafov 2 6 6
Dejan Katic 0 4 4
25.04.19
1e ronde
Sidharth Rawat 2 6 7
Matvey Minin 0 1 62
25.04.19
1e ronde
Alexander Vasilenko 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 0 0
25.04.19
1e ronde
Roman Safiullin 2 6 7
Yan Bondarevskiy 0 3 5
25.04.19
1e ronde
Evgeny Tyurnev 2 4 7 6
Saida'Lo Saidkarimov 1 6 65 4
25.04.19
1e ronde
Kristian Lozan 2 6 6 6
Temur Ismailov 1 4 74 1
25.04.19
1e ronde
Sergey Fomin 2 6 2 6
Aliaksandr Liaonenka 1 4 6 2
Heren enkelspel Clay France M25 Angers sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Tobias Simon 2 6 6 6
Christoph Negritu 1 4 75 0
25.04.19
2e ronde
Jeroen Vanneste 2 6 6
Alexander Weis 0 2 2
25.04.19
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Maxime Tchoutakian 0 3 1
25.04.19
2e ronde
Maxime Hamou 2 6 6
Pawel Cias 0 2 1
25.04.19
2e ronde
Johan Nikles 2 7 7
Arthur Reymond 0 63 64
25.04.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 6
Mick Lescure 0 3 3
25.04.19
2e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 7 3 7
Clement Tabur 1 64 6 5
25.04.19
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Alexis Musialek 0 4 4
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Alessandro Bega 2 7 7
Toby Martin 0 5 5
25.04.19
2e ronde
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Marco Miceli 0 3 2
25.04.19
2e ronde
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Luca Prevosto 0 4 0
25.04.19
2e ronde
David Pichler 2 6 6
Lloyd Glasspool 0 2 3
25.04.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 2 6 6
Matej Sabanov 1 6 2 2
25.04.19
2e ronde
Liam Caruana 2 6 6 6
Mick Veldheer 1 3 75 2
25.04.19
2e ronde
Mats Rosenkranz 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 0 4
25.04.19
2e ronde
Hugo Gaston 1 4 4
Giovanni Fonio scratch 0 6 0
Heren enkelspel Hard Nigeria M25+H Abuja sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Sadio Doumbia 1 6 4
Tuki Jacobs scratch 0 2 0
25.04.19
2e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 7 6
Jaimee Floyd Angele 0 65 2
25.04.19
2e ronde
Tom Jomby 2 6 6
Michael Zhu 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Danylo Kalenichenko 2 7 3 6
Michail Pervolarakis 1 65 6 4
25.04.19
2e ronde
Niels Lootsma 2 6 7
Luke Jacob Gamble 0 4 5
25.04.19
2e ronde
Dan Added 2 6 7 6
Arjun Kadhe 1 74 64 4
25.04.19
2e ronde
Gilbert Soares Klier Junior 2 7 6
Fabien Reboul 0 64 3
25.04.19
2e ronde
Simon Yitbarek 1 5
Jack Draper scratch 0 4
Heren enkelspel Clay China Nanchang Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
3e ronde
Go Soeda 2 7 6
James Duckworth 0 5 1
25.04.19
3e ronde
Andrej Martin 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 4 2
25.04.19
3e ronde
Andrew Harris 2 6 4 6
Adam Pavlasek 1 3 6 3
25.04.19
3e ronde
Jordan Thompson 2 6 6
Vaclav Safranek 0 2 1
25.04.19
3e ronde
Nikola Milojevic 2 7 7
Akira Santillan 0 62 65
25.04.19
3e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Kaichi Uchida 0 2 3
25.04.19
3e ronde
Zhizhen Zhang 2 6 6
Enrique Lopez-Perez 0 2 4
25.04.19
3e ronde
Ben Patael 2 6 7
Jay Clarke 0 3 5
Heren enkelspel Clay USA Tallahassee Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
3e ronde
Emilio Gomez 2 6 6
Marc Polmans 0 4 2
25.04.19
3e ronde
Tennys Sandgren 2 6 6 6
Sandro Ehrat 1 3 75 4
25.04.19
3e ronde
Mikael Torpegaard 2 6 5 6
Federico Coria 1 3 7 3
25.04.19
3e ronde
Noah Rubin 2 3 6 7
Evgeny Karlovskiy 1 6 4 5
25.04.19
3e ronde
Sumit Nagal 2 7 6
Jordi Arconada 0 64 1
25.04.19
3e ronde
Nino Serdarusic 2 3 6 6
Andrea Collarini 1 6 2 3
25.04.19
3e ronde
Tommy Paul 2 2 6 7
Mitchell Krueger 1 6 4 62
25.04.19
3e ronde
Corentin Moutet 2 2 7 6
Alejandro Tabilo 1 6 5 2
Dames enkelspel Clay China Anning sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Shuai Zhang 2 2 6 6
Fang Ying Xun 1 6 2 1
25.04.19
2e ronde
Kai-Lin Zhang 2 1 7 7
Ankita Raina 1 6 62 67
25.04.19
2e ronde
Shuyue Ma 1 6 5
Danielle Lao scratch 0 4 0
25.04.19
2e ronde
En Shuo Liang 2 6 7
Zhaoxuan Yang 0 2 66
Dames enkelspel Clay Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Angelique Kerber 2 6 6
Andrea Petkovic 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Victoria Azarenka 2 4 6 6
Karolina Pliskova 1 6 3 4
25.04.19
2e ronde
Anastasija Sevastova 2 6 6
Laura Siegemund 0 4 3
25.04.19
2e ronde
Kiki Bertens 2 4 6 6
Belinda Bencic 1 6 3 4
25.04.19
2e ronde
Anett Kontaveit 2 6 6
Anastasia Pavlyuchenkova 0 3 2
25.04.19
2e ronde
Donna Vekic 2 6 7
Darya Kasatkina 0 1 5
25.04.19
2e ronde
Naomi Osaka 2 6 6
Su-Wei Hsieh 0 4 3
Dames enkelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Petra Martic 2 4 7 6
Ana Bogdan 1 6 5 3
25.04.19
2e ronde
Kristina Mladenovic 2 6 6
Kateryna Kozlova 0 1 2
25.04.19
2e ronde
Veronika Kudermetova 2 6 7
Timea Babos 0 0 64
25.04.19
2e ronde
Marketa Vondrousova 2 6 6
Svetlana Kuznetsova 0 4 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Ksenia Palkina 2 6 0 6
Eliessa Vanlangendonck 1 4 6 0
25.04.19
2e ronde
Chanel Simmonds 2 6 6
Vivien Sandberg 0 2 0
25.04.19
2e ronde
Manca Pislak 2 6 2 6
Nika Radisic 1 4 6 0
25.04.19
2e ronde
Franziska Kommer 2 3 6 6
Jenny Duerst 1 6 0 3
25.04.19
2e ronde
Ekaterina Ovcharenko 2 6 6
Ilay Yoruk 0 4 2
25.04.19
2e ronde
Anna Kubareva 2 6 2 6
Nina Stadler 1 3 6 3
25.04.19
2e ronde
Sina Herrmann 2 6 6
Chiara Grimm 0 1 3
25.04.19
2e ronde
Nana Kawagishi 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 2 4
Dames enkelspel Clay Colombia W15 Bucaramanga sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Carla Lucero 2 6 7
Laetitia Pulchartova 0 2 5
25.04.19
2e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 6
Ana M Becerra 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Fernanda Brito 2 6 6
Antonia Samudio 0 0 0
25.04.19
2e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 6
Gabriela Carvajal Melendez 0 1 2
25.04.19
2e ronde
Sofia Sewing 2 6 6
Gabriela Macias 0 2 1
25.04.19
2e ronde
Akilah James 2 7 6
Angie Carolina Yepes Medina 0 5 1
25.04.19
2e ronde
Jessica Plazas 1 5
Lara Escauriza scratch 0 2
25.04.19
2e ronde
Maria Fernanda Padilla Jaimes 2 6 6
Sofia Cardenas Galvis 0 2 4
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Melanie Klaffner 2 7 6
Ema Vasic 0 5 2
25.04.19
2e ronde
Despina Papamichail 2 6 7
Sem Wensveen 0 3 5
25.04.19
2e ronde
Charlotte Roemer 2 6 6
Ikumi Yamazaki 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Izabela Gabriela Novac 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Seone Mendez 2 2 6 6
Mayar Sherif 1 6 2 3
25.04.19
2e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 6
Ivana Sebestova 0 3 2
25.04.19
2e ronde
Yuka Hosoki 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 4 2
25.04.19
2e ronde
Simona Waltert 2 7 3 7
Anastasia Zolotareva 1 69 6 64
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Marcela Zacarias 2 6 6
Eimi Friant 0 4 1
25.04.19
2e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 6
Madison Westby 0 4 4
25.04.19
2e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Pauline Wuarin 0 3 0
25.04.19
2e ronde
Zoe Gwen Scandalis 2 7 6
Alicia Smith 0 5 1
25.04.19
2e ronde
Andrea Renee Villarreal 2 3 6 6
Isabella Kruger 1 6 3 2
25.04.19
2e ronde
Alexandra Osborne 2 7 6
Shatoo Mohamad 0 5 3
25.04.19
2e ronde
Amy Zhu 2 6 6 6
Stephanie Kent 1 78 4 3
25.04.19
2e ronde
Alba Carrillo Marin 2 6 6
Louise Lampla 0 0 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Alexandra Damaschin 2 2 6 7
Ruxandra Schech 1 6 4 69
25.04.19
2e ronde
Estelle Cascino 2 6 6
Diana Chehoudi 0 0 3
25.04.19
2e ronde
Angelica Moratelli 2 7 6
Maelys Bougrat 0 5 1
25.04.19
2e ronde
Lea Tholey 2 6 6
Irys Ekani 0 2 0
25.04.19
2e ronde
Alice Rame 2 6 6
Silvia Njiric 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Emeline Dartron 2 6 6
Emma Lene 0 4 1
25.04.19
2e ronde
Nefisa Berberovic 2 1 6 6
Sara Lanca 1 6 4 1
25.04.19
2e ronde
Veronika Erjavec 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 2 4
Dames enkelspel Hard Uzbekistan W25 Andijan sets 1 2 3 4 5
25.04.19
1e ronde
Ekaterina Yashina 2 6 2 6
Tamara Curovic 1 3 6 1
25.04.19
1e ronde
Diana Marcinkevica 2 3 6 6
Fatma Al Nabhani 1 6 1 4
25.04.19
1e ronde
Nigina Abduraimova 2 6 6
Eudice Wong Chong 0 2 3
25.04.19
1e ronde
Alicia Barnett 2 6 6 6
Dariya Detkovskaya 1 74 0 2
25.04.19
1e ronde
Riya Bhatia 2 6 6
Natalija Kostic 0 4 4
25.04.19
1e ronde
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Yasmina Karimjanova 0 2 3
25.04.19
1e ronde
Maryna Chernyshova 2 6 6
Daria Lodikova 0 1 3
25.04.19
1e ronde
Gergana Topalova 2 6 1 6
Petia Arshinkova 1 4 6 4
25.04.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 7 6
Valeria Savinykh 0 62 2
Dames enkelspel Clay Switzerland W25 Chiasso sets 1 2 3 4 5
25.04.19
1e ronde
Quirine Lemoine 2 6 6
Ioana Loredana Rosca 0 3 1
25.04.19
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Susan Bandecchi 0 3 2
25.04.19
1e ronde
Stephanie Wagner 2 6 6
Romy Koelzer 0 0 2
25.04.19
1e ronde
Stefania Rubini 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 4 2
25.04.19
1e ronde
Caroline Werner 2 6 6
Leonie Kung 0 4 3
25.04.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 2 0
25.04.19
1e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 3 7
Jana Fett 1 4 6 5
25.04.19
1e ronde
Irina Fetecau 2 7 6
Reka-Luca Jani 0 5 2
25.04.19
1e ronde
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Cristina Bucsa 0 4 4
25.04.19
1e ronde
Dalma Galfi 2 7 6
Ylena In-Albon 0 5 3
25.04.19
1e ronde
Jaimee Fourlis 2 6 6
Sandra Samir 0 3 4
25.04.19
2e ronde
Varvara Gracheva 2 6 6
Lara Salden 0 3 1
25.04.19
1e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Georgia Brescia 0 4 3
Dames enkelspel Clay USA W25 Osprey sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Alexa Glatch 2 6 6
Olivia Rogowska 0 1 1
25.04.19
2e ronde
Olga Govortsova 2 6 6
Brynn Boren 0 0 0
25.04.19
2e ronde
Gaia Sanesi 2 3 6 6
Hailey Baptiste 1 6 3 4
25.04.19
2e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Katie Volynets 0 3 1
25.04.19
2e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Pamela Montez 0 1 0
25.04.19
2e ronde
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Katarzyna Piter 0 2 4
25.04.19
2e ronde
Ann Li 2 6 6
Mari Osaka 0 1 3
25.04.19
2e ronde
Elizabeth Mandlik 1 4
Natalia Siedliska scratch 0 1
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Arantxa Rus 2 6 5 6
Cristiana Ferrando 1 2 7 2
25.04.19
2e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 3 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 1 6 4 4
25.04.19
2e ronde
Victoria Kan 2 7 6
Lea Boskovic 0 5 2
25.04.19
2e ronde
Carolina M. Alves 2 7 6
Kimberley Zimmermann 0 5 3
25.04.19
2e ronde
Marie Benoit 2 6 6
Deborah Chiesa 0 4 4
25.04.19
2e ronde
Naiktha Bains 2 6 6
Lou Brouleau 0 2 2
25.04.19
2e ronde
Margot Yerolymos 2 7 4 6
Jessica Pieri 1 61 6 3
25.04.19
2e ronde
Elizabeth Halbauer 2 6 6
Olga Saez Larra 0 1 4
Dames enkelspel Clay USA W80 Charlottesville sets 1 2 3 4 5
25.04.19
2e ronde
Madison Brengle 2 6 6
Asia Muhammad 0 1 1
25.04.19
2e ronde
Katarzyna Kawa 2 7 7
Lucie Hradecka 0 68 5
25.04.19
2e ronde
Taylor Townsend 2 6 6
Caroline Dolehide 0 2 3
25.04.19
2e ronde
Quinn Gleason 2 7 7
Abbie Myers 0 5 5
25.04.19
2e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Louisa Chirico 0 3 3
25.04.19
2e ronde
Kaja Juvan 2 6 6
Emily Fanning 0 0 0
25.04.19
2e ronde
Caty McNally 2 7 4 6
Sesil Karatantcheva 1 5 6 4
25.04.19
2e ronde
Whitney Osuigwe 2 6 7
Zoe Hives 0 2 5
Heren dubbelspel Clay Spain Barcelona sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Jamie Murray/Bruno Soares 2 6 6
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 3 3
25.04.19
Kwartfinale
Pablo Carreno-Busta/Feliciano Lopez 2 6 7
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 3 5
Heren dubbelspel Clay Italy Francavilla Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 6 6
Enzo Couacaud/Rudolf Molleker 0 3 3
25.04.19
Kwartfinale
Tomislav Brkic/Nikola Cacic 2 6 7
Jonathan Eysseric/Andrei Vasilevski 0 4 63
25.04.19
Kwartfinale
Philipp Oswald/Filip Polasek 2 6 6
Andrea Del Federico/Stefano Travaglia 0 3 3
25.04.19
Kwartfinale
Guillermo Duran/David Vega Hernandez 1 6 4
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio scratch 0 3 1
Heren dubbelspel Clay Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Ken Skupski/Neal Skupski 2 7 5 10
Marcelo Demoliner/Divij Sharan 1 66 7 7
25.04.19
Kwartfinale
Andre Begemann/Ernests Gulbis 2 6 6
Rohan Bopanna/Dominic Inglot 0 3 4
25.04.19
Kwartfinale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 3 6 10
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 1 6 4 6
25.04.19
Kwartfinale
Marcus Daniell/Wesley Koolhof 2 6 7
Robin Haase/Frederik Nielsen 0 4 65
Heren dubbelspel Hard Mexico Leon Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Matt Reid/John-Patrick Smith 2 6 6
Rafael De Alba/Alan Raul Sau Franco 0 2 2
25.04.19
Kwartfinale
Hans Hach Verdugo/Ante Pavic 2 7 7
Adrian Menendez-Maceiras/Federico Zeballos 0 65 63
25.04.19
Kwartfinale
Lucas Miedler/Sebastian Ofner 2 6 6
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 4
25.04.19
Kwartfinale
Dustin Brown/Sem Verbeek 2 6 6
Evan King/Nathan Pasha 0 4 4
Heren dubbelspel Clay China Nanchang Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Maverick Banes/Jacob Grills 0 3 3
25.04.19
Kwartfinale
Alex Bolt/Akira Santillan 2 6 6
N.Sriram Balaji/James Cerretani 0 4 3
25.04.19
Kwartfinale
Max Purcell/Luke Saville 2 6 3 14
Andrej Martin/Toshihide Matsui 1 3 6 12
25.04.19
Kwartfinale
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo 2 7 6
Teimuraz Gabashvili/Uladzimir Ignatik 0 63 3
Heren dubbelspel Clay USA Tallahassee Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Roberto Maytin/Fernando Romboli 2 3 7 10
JC Aragone/Treat Conrad Huey 1 6 61 7
25.04.19
Kwartfinale
Thai Kwiatkowski/Noah Rubin 2 6 6
Martin Cuevas/Emilio Gomez 0 3 3
25.04.19
Kwartfinale
Guilherme Clezar/Marc Polmans 2 6 6
Frank Dancevic/Peter Polansky 0 4 3
25.04.19
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Alex Lawson 2 7 6
Andre Goransson/Hunter Reese 0 63 4
Dames dubbelspel Clay China Anning sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Ying-Ying Duan/Xinyun Han 2 6 4 10
Alexandra Cadantu/Sabina Sharipova 1 2 6 8
25.04.19
Kwartfinale
Andreea Rosca/Shilin Xu 2 6 4 10
Beatrice Gumulya/Xiaodi You 1 4 6 7
25.04.19
Kwartfinale
Shuai Peng/Zhaoxuan Yang 2 6 6
Jessy Rompies/Rosalie Van Der Hoek 0 3 4
25.04.19
Kwartfinale
Maddison Inglis/Miyabi Inoue 1 w/o
Ashley Kratzer/Ankita Raina 0
Dames dubbelspel Clay Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Anastasia Pavlyuchenkova/Lucie Safarova 2 6 6
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik 0 0 2
25.04.19
Kwartfinale
Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko 2 2 7 11
Belinda Bencic/Alicja Rosolska 1 6 5 9
Dames dubbelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
25.04.19
Kwartfinale
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 6 6
Margarita Gasparyan/Maria Sakkari 0 1 4
25.04.19
Kwartfinale
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 2 4 6 10
Xenia Knoll/Fanny Stollar 1 6 4 4
<