Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Barcelona sets 1 2 3 4 5
25.04.19
11:00
3e ronde
Jan-Lennard Struff  
Stefanos Tsitsipas [5]  
25.04.19
11:00
3e ronde
Dominic Thiem [3]  
Jaume Antoni Munar Clar  
Heren enkelspel Clay Italy Francavilla Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
3e ronde
Pavel Kotov  
Mikael Ymer [8]  
25.04.19
10:00
3e ronde
Lorenzo Musetti [WC]  
Tomislav Brkic  
Heren enkelspel Clay Hungary Budapest sets 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
2e ronde
Robin Haase  
Borna Coric [2]  
25.04.19
10:00
2e ronde
Radu Albot [8]  
Filip Krajinovic [q]  
25.04.19
10:00
2e ronde
Aljaz Bedene  
Matteo Berrettini  
25.04.19
10:00
2e ronde
Nikoloz Basilashvili [4]  
Peter Gojowczyk  
Heren enkelspel Hard Mexico Leon Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
17:00
3e ronde
James Ward [7]  
Darian King [11]  
25.04.19
17:00
3e ronde
Liam Broady  
Lucas Miedler [15]  
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2e ronde
Marek Semjan  
Franco Emanuel Egea [5]  
25.04.19
00:00
2e ronde
Louis Tessa  
Tomas Jirousek  
Heren enkelspel Hard Uzbekistan M25 Andijan sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2e ronde
Ibrokhimjon Urinov [WC]  
Tim Van Rijthoven [3]  
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2e ronde
Mick Veldheer  
Liam Caruana [4]  
25.04.19
00:00
2e ronde
Hugo Gaston [JE]  
Giovanni Fonio  
Heren enkelspel Clay China Nanchang Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
06:00
3e ronde
Nikola Milojevic [7]  
Akira Santillan  
Heren enkelspel Clay USA Tallahassee Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
01:00
2e ronde
Stefan Kozlov  
Tennys Sandgren [2]  
25.04.19
16:00
3e ronde
Sumit Nagal  
Jordi Arconada [q]  
Dames enkelspel Clay China Anning sets 1 2 3 4 5
25.04.19
04:30
2e ronde
Shuai Zhang [1]  
Fang Ying Xun  
25.04.19
04:30
2e ronde
Shuyue Ma [WC]  
Danielle Lao [7]  
Dames enkelspel Clay Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
25.04.19
11:30
2e ronde
Andrea Petkovic [WC]  
Angelique Kerber [5]  
25.04.19
11:30
2e ronde
Anastasija Sevastova [7]  
Laura Siegemund [WC]  
Dames enkelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
2e ronde
Veronika Kudermetova [q]  
Timea Babos [LL]  
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2e ronde
Ana Sofia Sanchez [1WC]  
Pauline Wuarin  
25.04.19
00:00
2e ronde
Shatoo Mohamad  
Alexandra Osborne [4]  
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:00
2e ronde
Adithya Karunaratne  
Veronika Erjavec [8]  
Dames enkelspel Clay USA W80 Charlottesville sets 1 2 3 4 5
25.04.19
16:00
2e ronde
Zoe Hives  
Whitney Osuigwe [8]  
Heren dubbelspel Hard Mexico Leon Challenger sets 1 2 3 4 5
25.04.19
00:20
1e ronde
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Ariel Behar/Roberto Quiroz  
Dames dubbelspel Clay China Anning sets 1 2 3 4 5
25.04.19
04:30
Kwartfinale
Jessy Rompies/Rosalie Van Der Hoek  
Shuai Peng/Zhaoxuan Yang [2]  
Dames dubbelspel Clay Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
25.04.19
11:30
Kwartfinale
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [4]  
Anastasia Pavlyuchenkova/Lucie Safarova [WC]  
Dames dubbelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
25.04.19
10:00
Kwartfinale
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
Xenia Knoll/Fanny Stollar  
<