Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Pablo Cuevas 2 7 4 6
Elias Ymer 1 61 6 3
10.05.19
Kwartfinale
Alexey Vatutin 2 7 7
Benjamin Hassan 0 5 63
10.05.19
Kwartfinale
Quentin Halys 2 6 6 6
Gianluca Mager 1 75 4 4
Heren enkelspel Clay Portugal Braga Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
3e ronde
Facundo Bagnis 2 6 7
Mario Vilella Martinez 0 3 64
10.05.19
3e ronde
Norbert Gombos 2 2 6 6
Emilio Gomez 1 6 4 1
10.05.19
3e ronde
Joao Domingues 2 3 6 7
Joao Menezes 1 6 3 5
10.05.19
3e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 7 6
Frederico Ferreira Silva 1 73 67 4
10.05.19
3e ronde
Zdenek Kolar 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 0
10.05.19
3e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 3 6
Kimmer Coppejans 1 3 6 2
10.05.19
3e ronde
Dominik Koepfer 1 w/o
Blaz Rola 0
10.05.19
3e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Jurgen Zopp 0 2 4
Heren enkelspel Hard Republic of Korea Busan Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Richard Berankis 2 5 6 6
Yunseong Chung 1 7 3 4
10.05.19
Kwartfinale
Yasutaka Uchiyama 2 4 6 6
Tatsuma Ito 1 6 0 3
10.05.19
Kwartfinale
Andrew Harris 2 6 7
Evgeny Donskoy 0 4 65
10.05.19
Kwartfinale
Akira Santillan 2 6 6
Go Soeda 0 3 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Aleksandre Metreveli 2 3 6 7
Vladyslav Orlov 1 6 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Denys Klok 2 4 6 6
Georgii Kravchenko 1 6 2 1
10.05.19
Kwartfinale
Ergi Kirkin 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 3 1
10.05.19
Kwartfinale
Max Houkes 2 6 6
Piotr Grynkowski 0 2 1
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
10.05.19
2e ronde
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 4 1
10.05.19
Kwartfinale
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Francisco Comesana 0 3 1
10.05.19
Kwartfinale
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 0 2
10.05.19
Kwartfinale
Francisco Cerundolo 2 6 6
Alejo Vilaro 0 2 4
10.05.19
2e ronde
Sebastian Baez 2 3 6 6
Thiago Agustin Tirante 1 6 3 4
10.05.19
2e ronde
Francisco Comesana 2 6 7
Maximiliano Estevez 0 2 5
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
David Fox 2 7 6
Nicholas Bybel 0 5 3
10.05.19
Kwartfinale
Marco Brugnerotto 2 4 6 7
Christian Langmo 1 6 3 64
10.05.19
Kwartfinale
Ryan Peniston 2 6 6
Jesse Flores 0 2 0
10.05.19
Kwartfinale
Austin Rapp 2 6 3 6
Gage Brymer 1 4 6 2
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Jonas Trinker 2 6 6
Lloyd Glasspool 0 4 4
10.05.19
Kwartfinale
Michail Pervolarakis 2 6 7
Peter Bothwell 0 4 62
10.05.19
Kwartfinale
Henry Craig 2 6 3 6
Dusty H. Boyer 1 3 6 3
10.05.19
Kwartfinale
Alexandros Skorilas 2 6 7
Michal Dembek 0 4 64
Heren enkelspel Clay Uganda M15 Kampala sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Ivan Nedelko 2 7 7
Julius Tverijonas 0 64 5
10.05.19
Kwartfinale
Simon Carr 2 7 6
Guy Orly Iradukunda 0 5 3
10.05.19
Kwartfinale
Muthu Aadhitiya Senthilkumar 1 6
S D Prajwal Dev scratch 0 4
10.05.19
Kwartfinale
Eric Vanshelboim 2 7 6
Ryan James Storrie 0 64 4
Heren enkelspel Clay Sweden M15 Karlskrona sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Markus Eriksson 2 6 7
Karl Friberg 0 4 66
10.05.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Christian Samuelsson 0 3 4
10.05.19
Kwartfinale
Ronald Slobodchikov 2 6 3 6
Gustav Hansson 1 2 6 3
10.05.19
2e ronde
Gustav Hansson 2 6 6
Alexis Gautier 0 2 2
10.05.19
Kwartfinale
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6 6
Otto Virtanen 1 3 73 3
10.05.19
2e ronde
Goran Markovic 2 7 5 7
Simon Yitbarek 1 67 7 64
10.05.19
Kwartfinale
Goran Markovic 2 7 6
George Botezan 0 64 3
10.05.19
2e ronde
George Botezan 2 2 7 6
Antoine Bellier 1 6 66 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Eduard Esteve Lobato 2 7 6
Andrey Chepelev 0 5 1
10.05.19
Kwartfinale
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Jaimee Floyd Angele 0 4 2
10.05.19
Kwartfinale
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 3 3
10.05.19
Kwartfinale
Carlos Lopez Montagud 2 6 7
Pol Amoros Ramos 0 0 5
Heren enkelspel Clay Slovakia M15 Piestany sets 1 2 3 4 5
10.05.19
2e ronde
Martins Podzus 2 6 6 6
Alexander Shevchenko 1 1 74 4
10.05.19
Kwartfinale
Peter Nagy 2 6 3 6
Wojciech Marek 1 4 6 2
10.05.19
2e ronde
Peter Nagy 2 6 2 6
Tomas Liska 1 2 6 3
10.05.19
2e ronde
Raphael Baltensperger 2 4 6 6
Matvey Khomentovskiy 1 6 4 4
10.05.19
Kwartfinale
Raphael Baltensperger 2 6 7
Martins Podzus 0 4 5
10.05.19
2e ronde
Marek Gengel 2 6 4 7
Michal Konecny 1 4 6 63
10.05.19
Kwartfinale
Marek Gengel 2 6 7
Filip Duda 0 1 64
10.05.19
2e ronde
Artem Dubrivnyy 2 3 6 6
Noah Thurner 1 6 0 0
10.05.19
Kwartfinale
Artem Dubrivnyy 2 6 7
Tadeas Paroulek 0 4 5
10.05.19
2e ronde
Filip Duda 2 6 6
David Poljak 0 3 3
10.05.19
2e ronde
Tadeas Paroulek 2 1 6 7
Alexander Ovcharov 1 6 1 5
10.05.19
2e ronde
Wojciech Marek 2 6 7
Danylo Kalenichenko 0 1 5
Heren enkelspel Hard Bulgaria M15 Sozopol sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Shalva Dzhanashia 1 6 4
Alexandar Lazarov scratch 0 3 0
10.05.19
Kwartfinale
Altug Celikbilek 2 6 1 7
Vasil Kirkov 1 3 6 61
10.05.19
Kwartfinale
Alexander Donski 2 6 7
Nikita Mashtakov 0 3 67
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Aziz Dougaz 2 6 6
Tom Pisane 0 1 3
10.05.19
Kwartfinale
Mathieu Perchicot 2 6 6
Darko Bojanovic 0 0 3
10.05.19
Kwartfinale
Alessandro Ingarao 2 6 7
Anis Ghorbel 0 3 64
10.05.19
Kwartfinale
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Pierre Delage 0 0 1
Heren enkelspel Clay Germany M15 Troisdorf sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Jeroen Vanneste 2 7 6
Oscar Jose Gutierrez 0 64 3
10.05.19
Halve finale
Kacper Zuk 2 6 6
Constantin Schmitz 0 4 2
Heren enkelspel Clay USA M25 Pensacola sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Harrison Adams 2 7 3 6
Alejandro Gomez 1 65 6 4
10.05.19
Kwartfinale
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Felipe Mantilla 0 4 1
10.05.19
Kwartfinale
Nicolas Mejia 2 6 3 6
Nick Hardt 1 1 6 2
10.05.19
Kwartfinale
Felix Corwin 2 6 3 6
Jose Olivares 1 1 6 2
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor sets 1 2 3 4 5
10.05.19
2e ronde
Igor Sijsling 2 4 7 6
Wilson Leite 1 6 5 4
10.05.19
Kwartfinale
Cristian Rodriguez 2 6 6
Marko Miladinovic 0 4 2
10.05.19
2e ronde
Cristian Rodriguez 2 6 6
Dejan Katic 0 3 3
10.05.19
2e ronde
Gibril Diarra 2 6 6
Petar Pjevcevic 0 1 3
10.05.19
Kwartfinale
Nerman Fatic 2 6 6
Igor Sijsling 0 0 3
10.05.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 3 2
10.05.19
Kwartfinale
Botic Van De Zandschulp 1 6 4
Gibril Diarra scratch 0 2 1
10.05.19
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Frane Nincevic 0 1 0
10.05.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Ljubomir Celebic 0 3 3
10.05.19
Kwartfinale
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Christopher O'Connell 0 3 4
10.05.19
2e ronde
Vlad Andrei Dancu 1 5
Thomas Bosancic scratch 0 0
10.05.19
2e ronde
Marko Miladinovic 2 2 6 6
Robert Strombachs 1 6 3 3
Heren enkelspel Clay Italy M25 Vercelli sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Erik Crepaldi 2 6 7
Franco Emanuel Egea 0 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Maxime Chazal 2 4 6 6
Evan Furness 1 6 4 3
10.05.19
Kwartfinale
Maxime Tchoutakian 2 7 7
Filippo Moroni 0 63 5
10.05.19
Kwartfinale
Corentin Denolly 2 6 6
Alessandro Petrone 0 3 4
Heren enkelspel Hard China M25 Wuhan sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Yan Bai 2 7 6
Fajing Sun 0 64 1
10.05.19
Kwartfinale
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Tyler Lu 0 1 0
10.05.19
Kwartfinale
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 6
Shi Hong Zeng 0 1 4
10.05.19
Kwartfinale
Yu Hsiou Hsu 2 6 7
Yecong He 0 0 65
Heren enkelspel Clay Spain Madrid sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Rafael Nadal 2 6 6
Stan Wawrinka 0 1 2
10.05.19
Kwartfinale
Novak Djokovic 1 w/o
Marin Cilic 0
10.05.19
Kwartfinale
Dominic Thiem 2 3 7 6
Roger Federer 1 6 611 4
10.05.19
Kwartfinale
Stefanos Tsitsipas 2 7 3 6
Alexander Zverev 1 5 6 2
Heren enkelspel Clay Italy Rome Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Paolo Lorenzi 2 6 6
Stefano Napolitano 0 3 2
10.05.19
Kwartfinale
Henri Laaksonen 2 6 6
Salvatore Caruso 0 4 4
10.05.19
Kwartfinale
Adam Pavlasek 2 6 7
Kamil Majchrzak 0 3 62
10.05.19
Kwartfinale
Gian Marco Moroni 1 6 1
Filip Horansky scratch 0 4 0
Heren enkelspel Clay Kazakhstan Shymkent Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Aleksandr Nedovesov 2 2 7 6
Jay Clarke 1 6 5 1
10.05.19
Kwartfinale
Andrej Martin 2 6 4 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 3 6 3
10.05.19
Kwartfinale
Egor Gerasimov 2 7 4 6
Roberto Cid 1 5 6 1
10.05.19
Kwartfinale
Dmitry Popko 2 6 6
Sanjar Fayziev 0 4 0
Dames enkelspel Clay Spain Madrid sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Simona Halep 2 6 6 6
Belinda Bencic 1 2 72 0
10.05.19
Halve finale
Kiki Bertens 2 6 7
Sloane Stephens 0 2 5
Dames enkelspel Clay USA W100 Bonita Springs sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Lauren Davis 2 3 6 6
Veronica Cepede Royg 1 6 3 4
10.05.19
2e ronde
Lauren Davis 2 6 7
Usue Maitane Arconada 0 1 5
10.05.19
2e ronde
Taylor Townsend 2 7 2 6
Renata Zarazua 1 63 6 3
10.05.19
2e ronde
Louisa Chirico 2 5 6 7
Gabriela Talaba 1 7 4 61
10.05.19
2e ronde
Ann Li 2 6 6
Robin Anderson 0 3 1
10.05.19
Kwartfinale
Ann Li 2 6 6
Sachia Vickery 0 4 2
10.05.19
Kwartfinale
Whitney Osuigwe 2 6 6
Taylor Townsend 0 3 0
10.05.19
2e ronde
Whitney Osuigwe 1 2 5
Claire Liu scratch 0 6 0
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Ines Ibbou 2 7 7
Ying Zhang 0 5 5
10.05.19
Kwartfinale
Eleonora Molinaro 2 3 6 6
Ilay Yoruk 1 6 1 1
10.05.19
Kwartfinale
Anastasiya Poplavska 2 6 2 6
Noa Liauw A Fong 1 1 6 1
10.05.19
Kwartfinale
Zeynep Sonmez 2 6 6
Viktoriya Gogol 0 2 3
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Marcela Zacarias 2 7 6
Eduarda Piai 0 5 0
10.05.19
Kwartfinale
Madison Westby 2 6 0 6
Pauline Wuarin 1 1 6 0
10.05.19
Kwartfinale
Maria Jose Portillo Ramirez 2 5 6 7
Andrea Renee Villarreal 1 7 4 64
10.05.19
Kwartfinale
Alexandra Vagramov 2 6 6
Eleonore Tchakarova 0 3 2
Dames enkelspel Clay Sweden W15 Gothenburg sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Alina Silich 2 4 7 6
Sofia Nami Samavati 1 6 5 2
10.05.19
Kwartfinale
Annick Melgers 2 7 6
Marina Yudanov 0 61 4
10.05.19
2e ronde
Annick Melgers 2 6 6 6
Alexandra Viktorovitch 1 3 73 1
10.05.19
Kwartfinale
Aneta Laboutkova 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 3 3
10.05.19
Kwartfinale
Caijsa Wilda Hennemann 2 6 6
Astrid Wanja Brune Olsen 0 4 3
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Vanda Lukacs 2 6 6
Celestine Avomo Ella 0 4 1
10.05.19
Kwartfinale
Mira Antonitsch 2 6 7
Lina Glushko 0 4 65
10.05.19
Kwartfinale
Isabella Harvison 2 6 6
Noelia Zeballos 0 1 1
10.05.19
Kwartfinale
Draginja Vukovic 2 6 3 6
Darya Astakhova 1 1 6 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Gabriela Horackova 2 6 6
Barbara Gatica 0 2 1
10.05.19
Kwartfinale
Ani Vangelova 2 6 6
Agustina Chlpac 0 3 4
10.05.19
Kwartfinale
Indy De Vroome 2 4 6 6
Katharina Hering 1 6 3 0
10.05.19
Kwartfinale
Eva Vedder 2 6 6
Gloria Ceschi 0 3 2
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Tucepi sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Johana Markova 2 7 6
Victoria Borodulina 0 5 4
10.05.19
Kwartfinale
Nefisa Berberovic 2 6 6
Nikola Breckova 0 4 2
10.05.19
Kwartfinale
Veronika Erjavec 2 6 6
Nika Radisic 0 3 2
10.05.19
Kwartfinale
Antonia Ruzic 2 6 6
Oana Georgeta Simion 0 2 3
Dames enkelspel Clay USA W15 Williamsburg sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Nina Stadler 2 6 7
Joelle Kissell 0 4 65
10.05.19
Halve finale
Natasha Subhash 2 6 6
Elaine Chervinsky 0 0 0
Dames enkelspel Hard Spain W25 Monzon sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Valeriya Strakhova 2 6 6
Jessika Ponchet 0 3 3
10.05.19
Kwartfinale
Nadia Podoroska 2 6 0 6
Dalma Galfi 1 3 6 4
10.05.19
Kwartfinale
Cristina Bucsa 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 2 4
10.05.19
Kwartfinale
Marie Bouzkova 2 6 6
Ioana Loredana Rosca 0 0 1
Dames enkelspel Carpet Portugal W25 Obidos sets 1 2 3 4 5
10.05.19
2e ronde
Emily Webley-Smith 2 6 7
Andrea Ka 0 1 5
10.05.19
2e ronde
Pemra Ozgen 2 6 6
Charlotte Roemer 0 0 2
10.05.19
2e ronde
Urszula Radwanska 2 4 6 6
Oona Orpana 1 6 4 4
10.05.19
2e ronde
Maria Sanchez 2 7 6
Ioana Gaspar 0 5 2
10.05.19
2e ronde
Valentini Grammatikopoulou 2 6 3 6
Lucie Wargnier 1 4 6 3
10.05.19
2e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Daria Snigur 0 2 2
10.05.19
2e ronde
Susan Bandecchi 2 7 6
Amanda Carreras 0 5 3
10.05.19
2e ronde
Monika Kilnarova 2 6 6
Jessica Ho 0 3 1
Dames enkelspel Clay Italy W25 Rome sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Daniela Seguel 2 1 6 6
Dejana Radanovic 1 6 2 4
10.05.19
Kwartfinale
Gabriela Ce 2 6 6
Katie Swan 0 2 3
10.05.19
Kwartfinale
Camilla Scala 2 1 7 7
Paula Ormaechea 1 6 65 65
10.05.19
Kwartfinale
Jaimee Fourlis 2 6 6
Teliana Pereira 0 4 4
Dames enkelspel Carpet Japan W60 Fukuoka sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Rebecca Marino 2 6 6
Ayano Shimizu 0 3 4
10.05.19
Kwartfinale
Zarina Diyas 2 6 6
Risa Ozaki 0 2 0
10.05.19
Kwartfinale
Kristie Ahn 2 6 3 6
Emina Bektas 1 4 6 0
10.05.19
Kwartfinale
Heather Watson 2 6 6
En Shuo Liang 0 2 2
Dames enkelspel Hard China W60 Luan sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Xinyun Han 2 7 0 6
Valeria Savinykh 1 5 6 2
10.05.19
Kwartfinale
Ying-Ying Duan 2 6 6
Shuyue Ma 0 4 2
10.05.19
Kwartfinale
Ankita Raina 2 2 6 7
Eudice Wong Chong 1 6 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Lin Zhu 2 6 6
Catherine Harrison 0 1 1
Dames enkelspel Clay France W80 Cagnes Sur sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Timea Bacsinszky 2 6 6
Conny Perrin 0 1 1
10.05.19
Kwartfinale
Stefanie Voegele 2 1 6 7
Beatriz Haddad Maia 1 6 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Christina Mchale 2 7 6
Martina Di Giuseppe 0 63 1
10.05.19
Kwartfinale
Timea Babos 2 6 6
Varvara Lepchenko 0 4 3
Heren dubbelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 6 6 10
Simone Bolelli/Guillermo Duran 1 75 4 4
10.05.19
Halve finale
Kevin Krawietz/Jurgen Melzer 2 6 6
Enzo Couacaud/Tristan Lamasine 0 4 2
Heren dubbelspel Clay Portugal Braga Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Kimmer Coppejans/Zdenek Kolar 2 6 7
Dominik Koepfer/Mohamed Safwat 0 1 63
10.05.19
Kwartfinale
Gerard Granollers/Fabricio Neis 2 6 6
Sergio Martos Gornes/Oriol Roca Batalla 0 3 3
10.05.19
Kwartfinale
Martin Cuevas/Evgeny Karlovskiy 2 7 4 10
Orlando Luz/Rafael Matos 1 5 6 5
Heren dubbelspel Hard Republic of Korea Busan Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Kwartfinale
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 6
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 0 3 4
10.05.19
Kwartfinale
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 7
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo 0 5 62
10.05.19
Halve finale
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan 2 6 7
Andre Goransson/Hunter Reese 0 4 5
Heren dubbelspel Clay Spain Madrid sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 5 10
Wesley Koolhof/Stefanos Tsitsipas 1 4 7 5
Heren dubbelspel Clay Italy Rome Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Philipp Oswald/Filip Polasek 2 7 6
Tomislav Brkic/Tomislav Draganja 0 67 3
10.05.19
Halve finale
Nikola Cacic/Adam Pavlasek 2 6 6 10
Luca Margaroli/Mark Vervoort 1 78 2 3
Heren dubbelspel Clay Kazakhstan Shymkent Challenger sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 2 6 6
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev 0 4 4
10.05.19
Halve finale
Jurij Rodionov/Emil Ruusuvuori 2 6 7 12
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov 1 73 5 10
Dames dubbelspel Clay Spain Madrid sets 1 2 3 4 5
10.05.19
Halve finale
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 2 6 6
Jelena Ostapenko/Vera Zvonareva 0 4 4
10.05.19
Halve finale
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 4 10
Veronika Kudermetova/Galina Voskoboeva 1 4 6 7
<