Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Republic of Korea Gwangju Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Dudi Sela 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 1 1
16.05.19
3e ronde
Lukas Lacko 1 2 4
Cem Ilkel scratch 0 6 0
16.05.19
3e ronde
Zhe Li 2 7 7
Sasi Kumar Mukund 0 5 64
16.05.19
3e ronde
Jason Jung 2 6 7
Ruben Bemelmans 0 2 5
16.05.19
3e ronde
Evgeny Donskoy 2 7 6
Yunseong Chung 0 5 4
16.05.19
3e ronde
Akira Santillan 1 6 3
Brayden Schnur scratch 0 3 0
16.05.19
3e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 6 6
Yuichi Sugita 1 4 75 4
16.05.19
3e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 4 3
Heren enkelspel Clay Germany Heilbronn Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Matthias Bachinger 2 6 6
Jiri Vesely 0 4 4
16.05.19
3e ronde
Viktor Troicki 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 4 4
16.05.19
3e ronde
Stefano Travaglia 2 1 6 7
Jozef Kovalik 1 6 3 61
16.05.19
3e ronde
Arthur De Greef 2 7 2 7
Thiago Moura Monteiro 1 67 6 63
16.05.19
3e ronde
Filip Krajinovic 2 6 7
Peter Polansky 0 3 5
16.05.19
3e ronde
Hugo Dellien 2 6 6
Elias Ymer 0 2 2
16.05.19
3e ronde
Dennis Novak 2 7 6
Oscar Otte 0 5 2
16.05.19
3e ronde
Rudolf Molleker 2 7 6
Aslan Karatsev 0 5 3
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Roger Federer 2 2 6 7
Borna Coric 1 6 4 67
16.05.19
2e ronde
Roger Federer 2 6 6
Joao Sousa 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Fernando Verdasco 2 4 6 7
Dominic Thiem 1 6 4 5
16.05.19
3e ronde
Fernando Verdasco 2 7 3 6
Karen Khachanov 1 5 6 3
16.05.19
2e ronde
Rafael Nadal 2 6 6
Jeremy Chardy 0 0 1
16.05.19
3e ronde
Rafael Nadal 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 1 0
16.05.19
2e ronde
Philipp Kohlschreiber 2 6 6
Marco Cecchinato 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Fabio Fognini 2 7 6
Radu Albot 0 66 3
16.05.19
2e ronde
Novak Djokovic 2 6 6
Denis Shapovalov 0 1 3
16.05.19
3e ronde
Novak Djokovic 2 6 6
Philipp Kohlschreiber 0 3 0
16.05.19
2e ronde
Juan Martin Del Potro 2 6 6
David Goffin 0 4 2
16.05.19
3e ronde
Juan Martin Del Potro 2 6 6
Casper Ruud 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Kei Nishikori 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 2 4
16.05.19
3e ronde
Kei Nishikori 2 3 7 6
Jan-Lennard Struff 1 6 62 3
16.05.19
2e ronde
Jan-Lennard Struff 2 6 6
Marin Cilic 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Albert Ramos-Vinolas 0 65 1
16.05.19
3e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Matteo Berrettini 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Jannik Sinner 0 3 2
16.05.19
3e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Fabio Fognini 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Casper Ruud 1 6 6 5 2
Nick Kyrgios scratch 0 3 7 1
Heren enkelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Facundo Bagnis 2 6 6
Roberto Quiroz 0 3 2
16.05.19
3e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 2 6
Bjorn Fratangelo 1 4 6 2
16.05.19
3e ronde
Guido Andreozzi 1 4
Enrique Lopez-Perez scratch 0 1
16.05.19
3e ronde
Sandro Ehrat 2 6 6
Steve Darcis 0 2 4
16.05.19
3e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 2
16.05.19
3e ronde
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Roberto Marcora 0 2 4
16.05.19
3e ronde
Pedro Martinez Portero 1 4
Andrea Arnaboldi scratch 0 1
16.05.19
3e ronde
Elliot Benchetrit 2 6 6
Alexei Popyrin 0 4 2
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Marsel Ilhan 2 4 6 6
Ondrej Krstev 1 6 4 4
16.05.19
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Yanki Erel 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Aleksandre Metreveli 2 6 7
Ergi Kirkin 0 2 64
16.05.19
2e ronde
Vlad Victor Cornea 2 6 4 6
Denys Klok 1 4 6 4
16.05.19
2e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Petr Hajek 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Vladimir Korolev 2 3 7 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 6 67 1
16.05.19
2e ronde
Koray Kirci 2 5 6 6
Mislav Bosnjak 1 7 3 0
16.05.19
2e ronde
Oleg Prihodko 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 3 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Adam El Mihdawy 1 6 2 3
Ivan Endara scratch 0 3 6 0
16.05.19
2e ronde
Alejandro Gomez 2 7 6
Christian Langmo 0 63 2
16.05.19
2e ronde
Wilfredo Gonzalez 2 6 4 6
Connor Farren 1 4 6 1
16.05.19
2e ronde
Gage Brymer 2 6 1 6
Camilo Ugo Carabelli 1 4 6 3
16.05.19
2e ronde
Marco Brugnerotto 2 6 6
Macsen Sisam 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Ryan Peniston 2 6 6
Austin Rapp 0 1 4
16.05.19
2e ronde
Matthew Christopher Romios 2 6 6
Mousheg Hovhannisyan 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 6 3 6
Alejandro Mendoza 1 4 6 1
Heren enkelspel Clay Italy M15 Casale Monferrato sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Riccardo Maiga 2 7 6
Stefano Battaglino 0 67 1
16.05.19
2e ronde
Pascal Meis 2 5 6 6
Mirko Cutuli 1 7 3 2
16.05.19
2e ronde
Giovanni Fonio 2 6 7
Luca Tomasetto 0 3 64
16.05.19
2e ronde
Samuele Ramazzotti 2 6 6
Alessandro Ceppellini 0 3 0
16.05.19
2e ronde
Alen Avidzba 2 6 7
Andrea Guerrieri 0 1 5
16.05.19
2e ronde
Francesco Forti 2 4 7 6
Emiliano Maggioli 1 6 65 4
16.05.19
2e ronde
Federico Iannaccone 2 6 6
Filippo Moroni 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Mattia Frinzi 2 7 6
Giorgio Ricca 0 62 1
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Lloyd Glasspool 2 6 6
Erik Crepaldi 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Marek Jaloviec 2 6 6
Gabriel Donev 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Edan Leshem 2 6 6
Jonas Trinker 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Peter Bothwell 2 6 6
Valentin Guenther 0 2 2
16.05.19
2e ronde
Aaron Addison 2 7 7
Henry Craig 0 65 63
16.05.19
2e ronde
Patrik Nema 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Yshai Oliel 1 6
Robin Stanek scratch 0 3
16.05.19
2e ronde
Pavel Shumeiko 2 6 5 6
Alec Adamson 1 3 7 1
Heren enkelspel Clay Sweden M15 Kalmar sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Markus Eriksson 2 6 6
John Hallquist Lithen 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Simon Freund 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Gustav Hansson 2 6 6
Mark Whitehouse 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Florian Lakat 2 6 7
Vladimir Ivanov 0 3 5
16.05.19
2e ronde
George Botezan 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Karl Friberg 2 6 4 7
Marius Ruzgas 1 4 6 5
16.05.19
2e ronde
Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Filip Bergevi 0 63 4
16.05.19
2e ronde
Bart Stevens 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 3 2
Heren enkelspel Clay Uganda M15 Kampala sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Ivan Nedelko 2 6 6
S D Prajwal Dev 0 1 2
16.05.19
2e ronde
Julius Tverijonas 2 6 6
Sheil Kotecha 0 3 0
16.05.19
2e ronde
Guy Orly Iradukunda 2 6 6
Dhruv Sunish 0 4 3
16.05.19
1e ronde
William Bushamuka 2 6 6
David Oringa 0 3 1
16.05.19
1e ronde
Ajeet Rai 2 6 7
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 1 65
16.05.19
2e ronde
Ajeet Rai 2 6 6
Ahmed Chaudary 0 1 3
16.05.19
1e ronde
Dalwinder Singh 2 7 6
Muzammil Murtaza 0 64 3
16.05.19
2e ronde
Aryan Goveas 2 7 7
Dalwinder Singh 0 64 65
16.05.19
2e ronde
Rishi Reddy 2 6 6
Niki Kaliyanda Poonacha 0 2 4
16.05.19
1e ronde
Rishi Reddy 2 4 7 6
Giovani Samaha 1 6 63 4
16.05.19
2e ronde
Simon Carr 2 6 6
William Bushamuka 0 4 0
16.05.19
2e ronde
Eric Vanshelboim 2 7 7
Julian Bradley 0 5 5
Heren enkelspel Clay Czech Republic M15 Prague sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Michal Konecny 2 6 6
Gijs Brouwer 0 4 2
16.05.19
2e ronde
Pavel Nejedly 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 1 4
16.05.19
2e ronde
Marek Gengel 2 3 7 6
Jiri Lehecka 1 6 62 4
16.05.19
2e ronde
Patrik Rikl 2 6 6
Tadeas Paroulek 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Evan Furness 2 6 6
Calum Puttergill 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Vit Kopriva 1 w/o
Tomas Machac 0
16.05.19
2e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6 6
Fabian Marozsan 1 77 3 1
16.05.19
2e ronde
Dalibor Svrcina 2 3 6 6
Sekou Bangoura 1 6 2 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 6
Andre Gaspar Murta 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Manuel Guinard 2 6 6
Seita Watanabe 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Aziz Dougaz 2 7 1 6
Taisei Ichikawa 1 5 6 1
16.05.19
2e ronde
Luca Giacomini 2 7 6
Mauro De Maio 0 5 3
16.05.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Juan Ignacio Alcalde 2 7 6
Kazuma Kawachi 0 65 3
16.05.19
2e ronde
Clement Tabur 2 6 6
Ivan Davydov 0 1 4
16.05.19
2e ronde
Constantin Schmitz 2 6 6
Alessandro Ingarao 0 2 1
Heren enkelspel Clay Spain M15 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Jordi Samper-Montana 2 7 6
Sergio Martos Gornes 0 5 2
16.05.19
2e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Max Alcala Gurri 0 0 0
16.05.19
2e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Alex Martinez 0 4 1
16.05.19
2e ronde
Orlando Luz 2 6 7
Pol Martin Tiffon 0 4 5
16.05.19
2e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 7
Michiel De Krom 0 3 65
16.05.19
2e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Dan Added 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Federico Zeballos 0 4 1
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Doboj sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Igor Sijsling 2 6 6
Jakob Sude 0 2 1
16.05.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Michael Zhu 0 4 0
16.05.19
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 2 1
16.05.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 7 6
Pierre Faivre 0 5 1
16.05.19
1e ronde
Takashi Saito 2 6 6
Pavle Daljev 0 4 4
16.05.19
1e ronde
Nicolo Turchetti 2 6 6
Martins Podzus 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
David Pichler 0 2 2
16.05.19
2e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Nicolo Turchetti 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Milan Drinic 2 6 6
Takashi Saito 0 4 2
16.05.19
2e ronde
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Ljubomir Celebic 0 4 2
Heren enkelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Takuto Niki 2 6 6 6
Kento Takeuchi 1 4 74 1
16.05.19
2e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 2 6 6
Pak Long Yeung 1 6 4 2
16.05.19
2e ronde
Xin Gao 2 6 6
Karunuday Singh 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Yecong He 2 5 6 6
Rimpei Kawakami 1 7 2 4
16.05.19
2e ronde
Fajing Sun 2 7 6
Ryota Tanuma 0 5 3
16.05.19
2e ronde
Hong Kit Wong 2 6 6
Chukang Wang 0 1 0
16.05.19
2e ronde
Jie Cui 2 6 2 6
Alexander Crnokrak 1 3 6 3
16.05.19
2e ronde
Yu Hsiou Hsu 2 6 7
Issei Okamura 0 3 5
Heren enkelspel Clay Uzbekistan Samarkand Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Andrej Martin 2 6 6
Roberto Cid 0 3 4
16.05.19
3e ronde
Roberto Ortega-Olmedo 2 7 6
Lucas Miedler 0 63 2
16.05.19
3e ronde
Uladzimir Ignatik 2 7 6 7
Ulises Blanch 1 65 72 65
16.05.19
3e ronde
Jose Hernandez-Fernandez 2 7 6
Aleksandar Vukic 0 65 3
16.05.19
3e ronde
Joao Menezes 2 6 6
Denis Yevseyev 0 3 1
16.05.19
3e ronde
Goncalo Oliveira 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun 0 4 4
16.05.19
3e ronde
Sumit Nagal 2 7 6
Dmitry Popko 0 67 3
16.05.19
3e ronde
Corentin Moutet 2 4 6 6
Pavel Kotov 1 6 2 3
Dames enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
16.05.19
3e ronde
Victoria Azarenka 1 6 3
Garbine Muguruza scratch 0 4 1
16.05.19
2e ronde
Mihaela Buzarnescu 1 6 3 4
Julia Goerges scratch 0 4 6 4
16.05.19
2e ronde
Carla Suarez Navarro 1 6 3
Alize Cornet scratch 0 3 0
16.05.19
2e ronde
Johanna Konta 2 6 6 6
Sloane Stephens 1 73 4 1
16.05.19
3e ronde
Johanna Konta 2 6 6
Venus Williams 0 2 4
16.05.19
3e ronde
Karolina Pliskova 2 4 6 6
Sofia Kenin 1 6 4 3
16.05.19
2e ronde
Petra Kvitova 2 6 6
Yulia Putintseva 0 0 1
16.05.19
3e ronde
Kiki Bertens 2 6 1 6
Carla Suarez Navarro 1 4 6 3
16.05.19
2e ronde
Kiki Bertens 2 6 4 7
Amanda Anisimova 1 2 6 5
16.05.19
2e ronde
Kristina Mladenovic 2 6 2 6
Belinda Bencic 1 2 6 1
16.05.19
3e ronde
Kristina Mladenovic 2 6 6
Ashleigh Barty 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Garbine Muguruza 2 6 4 6
Danielle Rose Collins 1 4 6 2
16.05.19
3e ronde
Maria Sakkari 1 7 5 4
Petra Kvitova scratch 0 5 7 0
16.05.19
2e ronde
Maria Sakkari 2 6 6
Anett Kontaveit 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Naomi Osaka 2 6 6
Dominika Cibulkova 0 3 3
16.05.19
3e ronde
Naomi Osaka 2 6 6
Mihaela Buzarnescu 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Darya Kasatkina 2 2 6 6
Katerina Siniakova 1 6 4 1
16.05.19
2e ronde
Sofia Kenin 2 6 6 6
Madison Keys 1 72 3 4
16.05.19
2e ronde
Marketa Vondrousova 2 2 7 6
Simona Halep 1 6 5 3
16.05.19
3e ronde
Marketa Vondrousova 2 7 2 6
Darya Kasatkina 1 5 6 2
Dames enkelspel Clay Slovakia W100 Trnava sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Laura Siegemund 2 7 6
Timea Babos 0 5 4
16.05.19
2e ronde
Christina Mchale 2 6 0 7
Denisa Allertova 1 2 6 5
16.05.19
2e ronde
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Nao Hibino 0 1 2
16.05.19
1e ronde
Dalila Jakupovic 2 7 6
Kimberley Zimmermann 0 5 4
16.05.19
1e ronde
Jana Cepelova 2 5 6 7
Tereza Mrdeza 1 7 4 63
16.05.19
1e ronde
Denisa Allertova 2 7 6
Misaki Doi 0 64 4
16.05.19
2e ronde
Antonia Lottner 2 6 6
Greetje Minnen 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Bernarda Pera 2 6 6
Jana Cepelova 0 0 1
16.05.19
2e ronde
Magdalena Frech 2 6 6
Ellen Perez 0 3 3
16.05.19
1e ronde
Natalia Vikhlyantseva 2 6 6
Basak Eraydin 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Anna Bondar 2 4 7 6
Dalila Jakupovic 1 6 5 4
16.05.19
1e ronde
Anna Bondar 2 6 6
Tereza Mihalikova 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Anna Blinkova 2 6 5 6
Natalia Vikhlyantseva 1 3 7 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Dia Evtimova 2 3 6 7
Ilay Yoruk 1 6 1 5
16.05.19
2e ronde
Cristina Ene 2 4 6 6
Jenny Duerst 1 6 4 1
16.05.19
2e ronde
Chiara Grimm 2 5 6 6
Melis Sezer 1 7 3 0
16.05.19
2e ronde
Ines Ibbou 2 7 6
Dasha Ivanova 0 67 3
16.05.19
2e ronde
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Sakura Hosogi 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Eleonora Molinaro 2 6 6
Gebriela Mihaylova 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Zeynep Sonmez 2 6 6
Yulia Kulikova 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Darya Lavrichenko 2 6 6
Eva Garkusha 0 1 0
Dames enkelspel Clay Italy W15 Barletta sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Federica Arcidiacono 2 6 6
Svenja Ochsner 0 4 3
16.05.19
1e ronde
Federica Arcidiacono 2 2 6 6
Anastasia Vdovenco 1 6 1 3
16.05.19
2e ronde
Beatrice Lombardo 2 4 6 6
Anastasia Piangerelli 1 6 2 4
16.05.19
1e ronde
Beatrice Lombardo 2 4 7 6
Joanna Garland 1 6 69 0
16.05.19
2e ronde
Oana Georgeta Simion 2 2 6 6
Natsumi Kawaguchi 1 6 4 3
16.05.19
2e ronde
Angelica Raggi 2 6 2 6
Jessica Bertoldo 1 2 6 4
16.05.19
1e ronde
Svenja Ochsner 2 6 6
Maria Masini 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Federica Bilardo 2 7 6
Maria Vittoria Viviani 0 64 1
16.05.19
2e ronde
Kelia Le Bihan 2 6 7
Elena Malygina 0 2 5
16.05.19
2e ronde
Elizabeth Mandlik 2 6 7
Arina Gabriela Vasilescu 0 4 5
16.05.19
2e ronde
Alexa Noel 2 6 6
Giorgia Pinto 0 1 2
16.05.19
1e ronde
Natsumi Kawaguchi 2 2 6 6
Lisa Vallone 1 6 4 3
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 6
Elle Christensen 0 2 0
16.05.19
2e ronde
Marcela Zacarias 2 6 6
Paula Baranano 0 2 2
16.05.19
2e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 6
Emilie Lindh Gallagher 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Vladica Babic 2 6 6
Demi Tran 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Kelly Williford 2 6 6 6
Jada Bui 1 73 2 2
16.05.19
2e ronde
Amy Zhu 2 3 6 6
Rebecca Lynn 1 6 3 2
16.05.19
2e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 1 3
Dasha Kourkina scratch 0 0
16.05.19
2e ronde
Alexandra Vagramov 2 6 6
Anna Mamalat 0 1 1
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Vanda Lukacs 2 6 6
Eleni Mtsentlitze 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Lina Glushko 2 6 6
Doroteja Joksovic 0 4 1
16.05.19
2e ronde
Fiona Ganz 2 6 7
Anna Arkadianou 0 4 64
16.05.19
2e ronde
Alice Tubello 2 6 6
Eline Audenaert 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Isabella Harvison 2 6 6
Nicole Nadel 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Mariam Dalakishvili 2 6 6
Gabriela Duca 0 2 2
16.05.19
2e ronde
Oleksandra Oliynykova 2 7 6
Ange Oby Kajuru 0 5 4
16.05.19
2e ronde
Darya Astakhova 2 6 6 6
Zhibek Kulambayeva 1 76 4 0
Dames enkelspel Clay USA W15 Naples sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Mara Schmidt 1 5
Lea Ma scratch 0 4
16.05.19
2e ronde
Belinda Woolcock 2 6 6
Victoria Hu 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Katerina Stewart 2 6 6
Eleana Yu 0 2 2
16.05.19
2e ronde
Michaela Bayerlova 2 4 7 6
Carson Tanguilig 1 6 63 1
16.05.19
2e ronde
Peyton Stearns 2 6 6
Louise Kwong 0 1 2
16.05.19
2e ronde
Kylie Collins 2 4 7 6
Nina Stadler 1 6 5 2
16.05.19
2e ronde
Kimmi Hance 2 6 6
Hina Inoue 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Reese Brantmeier 2 3 6 7
Emiliana Arango 1 6 3 5
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Chiara Scholl 2 7 6
Funa Kozaki 0 64 3
16.05.19
2e ronde
Agathe Timsit 1 7 1
Dominique Karregat scratch 0 5 0
16.05.19
2e ronde
Louise Brunskog 2 6 7
Noelia Bouzo Zanotti 0 0 67
16.05.19
2e ronde
Barbara Gatica 2 6 6
Lara Panfilov 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Julieta Estable 2 2 6 6
Andre Lukosiute 1 6 0 1
16.05.19
2e ronde
Angela Fita Boluda 2 6 6
Ani Vangelova 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Emmanuelle Girard 2 6 6
Mio Kozaki 0 0 2
16.05.19
2e ronde
Gabriella Mujan 2 6 6
Rebeca Pereira 0 4 3
Dames enkelspel I. hard Trinidad W15 Tacarigua sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 6
Tricia Mar 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Nadia Echeverria Alam 2 6 6
Dylan Cline 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Pauline Wuarin 2 6 6
Keira Blackbeard 0 2 1
16.05.19
2e ronde
Alice Gillan 2 7 4 6
Sabastiani Leon 1 63 6 2
16.05.19
2e ronde
Breana Stampfli 2 6 6
Anneliese Rose 0 2 1
16.05.19
2e ronde
Akilah James 2 6 6
Stephanie Kent 0 4 1
16.05.19
2e ronde
Amy Kaplan 2 6 6
Iris Julia-Antje Verweij 0 1 1
16.05.19
2e ronde
Lexie Stevens 2 6 6
Paulina Jastrzebska 0 1 0
Dames enkelspel Clay Sweden W15 Varberg sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Marina Yudanov 2 7 6
Maria Petrovic 0 68 1
16.05.19
2e ronde
Fanny Ostlund 2 7 6
Molly Helgesson 0 62 2
16.05.19
2e ronde
Ida Jarlskog 1 6 2
Melis Yasar scratch 0 0 0
16.05.19
2e ronde
Alexandra Viktorovitch 2 6 6
Agnes Gustafsson 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Caijsa Wilda Hennemann 2 6 7
Julita Saner 0 1 5
16.05.19
2e ronde
Ania Hertel 2 6 4 6
Kajsa Rinaldo Persson 1 4 6 1
16.05.19
2e ronde
Sofia Nami Samavati 2 6 6
Anna Popescu 0 1 2
16.05.19
2e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Maria Manilova 0 2 0
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W25 Changwon sets 1 2 3 4 5
16.05.19
Kwartfinale
Chanel Simmonds 2 7 6
Eunhye Lee 0 64 2
16.05.19
2e ronde
Chanel Simmonds 2 7 6
Natalija Kostic 0 65 1
16.05.19
2e ronde
Su Jeong Jang 2 6 6
Freya Christie 0 1 3
16.05.19
Kwartfinale
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Hanna Chang 0 2 0
16.05.19
2e ronde
Maia Lumsden 2 6 6
Se-Hyun Kim 0 2 1
16.05.19
2e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Alicia Barnett 0 4 4
16.05.19
2e ronde
Hanna Chang 2 2 6 6
Jennifer Elie 1 6 3 2
16.05.19
2e ronde
Leonie Kung 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 4 4
Dames enkelspel Carpet Portugal W25 Obidos sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Emily Webley-Smith 2 6 6
Pemra Ozgen 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Urszula Radwanska 2 6 4 7
Carson Branstine 1 2 6 5
16.05.19
2e ronde
Maria Sanchez 2 6 6
Charlotte Roemer 0 2 0
16.05.19
2e ronde
Amanda Carreras 2 6 6
Oona Orpana 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 5 6
Marina Bassols Ribera 1 1 7 4
16.05.19
2e ronde
Deniz Khazaniuk 2 7 6
Julyette Steur 0 5 0
16.05.19
2e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6
Sofia Shapatava 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Anastasia Zarycka 2 6 6
Gaia Sanesi 0 2 3
Dames enkelspel Hard Singapore W25 Singapore sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Beatrice Gumulya 2 1 6 6
Rutuja Bhosale 1 6 4 1
16.05.19
2e ronde
Valeria Savinykh 2 7 6
Natalia Siedliska 0 65 1
16.05.19
2e ronde
Jacqueline Cako 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 1 3
16.05.19
2e ronde
Catherine Harrison 2 6 6
Yukina Saigo 0 0 4
16.05.19
2e ronde
Ipek Soylu 2 6 6
Angelina Gabueva 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Abigail Tere-Apisah 2 7 6 7
Nudnida Luangnam 1 5 72 5
16.05.19
2e ronde
Riya Bhatia 2 7 6
Andreea Ghitescu 0 61 4
16.05.19
2e ronde
Chompoothip Jandakate 2 5 6 6
Jessy Rompies 1 7 4 4
Dames enkelspel Hard China W25 Wuhan sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Erika Sema 2 7 6
Shuo Feng 0 5 1
16.05.19
2e ronde
Jing-Jing Lu 2 6 6
Siqi Cao 0 1 0
16.05.19
Kwartfinale
Jing-Jing Lu 2 6 6
Erika Sema 0 3 3
16.05.19
2e ronde
Akiko Omae 2 6 6
Ziyue Sun 0 1 2
16.05.19
Kwartfinale
Akiko Omae 2 6 6
Yidi Yang 0 2 4
16.05.19
2e ronde
Dan Ni Wang 2 6 6
Jiatian Qi 0 2 4
16.05.19
2e ronde
Fang Ying Xun 2 6 6
Chengyiyi Yuan 0 3 2
16.05.19
Kwartfinale
Yue Yuan 2 6 1 6
Fang Ying Xun 1 1 6 0
16.05.19
2e ronde
Yue Yuan 1 6 4
Ho Ching Wu scratch 0 1 0
16.05.19
2e ronde
Yidi Yang 2 2 6 6
Qianhui Tang 1 6 2 3
16.05.19
2e ronde
Meiling Wang 2 6 6
Wushuang Zheng 0 2 0
16.05.19
Kwartfinale
Meiling Wang 1 6 2 6
Dan Ni Wang scratch 0 7 1
Dames enkelspel Carpet Japan W60 Kurume sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Yuuki Tanaka 2 6 6
Sakura Hondo 0 0 3
16.05.19
Kwartfinale
Rebecca Marino 2 4 6 6
Berfu Cengiz 1 6 1 4
16.05.19
2e ronde
Rebecca Marino 2 6 6
Miharu Imanishi 0 3 4
16.05.19
2e ronde
Heather Watson 2 4 6 6
Emina Bektas 1 6 4 2
16.05.19
2e ronde
Jovana Jaksic 2 2 6 7
Naomi Broady 1 6 2 61
16.05.19
2e ronde
Kaylah Mcphee 2 6 6
Junri Namigata 0 4 0
16.05.19
2e ronde
Berfu Cengiz 2 6 6
Naho Sato 0 2 3
16.05.19
2e ronde
Ena Shibahara 2 6 4 6
Alison Bai 1 3 6 2
16.05.19
2e ronde
Yuki Naito 2 6 1 6
Alexandra Bozovic 1 2 6 3
Dames enkelspel Clay France W60 Saint Gaudens sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Giulia Gatto-Monticone 2 4 6 6
Valentyna Ivakhnenko 1 6 2 4
16.05.19
2e ronde
Ana Bogdan 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 1 0
16.05.19
2e ronde
Tereza Martincova 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 0 3
16.05.19
2e ronde
Chloe Paquet 2 4 7 7
Arantxa Rus 1 6 5 65
16.05.19
2e ronde
Jana Fett 2 6 7
Kurumi Nara 0 1 5
16.05.19
2e ronde
Anna Kalinskaya 1 2 6 4
Vitalia Diatchenko scratch 0 6 3 0
16.05.19
2e ronde
Sofya Zhuk 2 6 3 7
Marie Benoit 1 4 6 62
16.05.19
2e ronde
Cori Gauff 2 7 7
Harriet Dart 0 5 5
Dames enkelspel Clay Spain W60+H La Bisbal sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Mandy Minella 2 6 7
Yanina Wickmayer 0 3 64
16.05.19
2e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 6 7
Ivana Jorovic 0 4 5
16.05.19
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 7
Olga Danilovic 0 3 64
16.05.19
2e ronde
Naiktha Bains 2 0 6 6
Aliona Bolsova 1 6 4 2
16.05.19
2e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Rosa Vicens Mas 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Dalma Galfi 2 3 6 6
Marie Bouzkova 1 6 3 3
16.05.19
2e ronde
Xiyu Wang 2 6 6
Daniela Seguel 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Stefanie Voegele 0 2 3
Heren dubbelspel Hard Republic of Korea Gwangju Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
Kwartfinale
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 1 10
Saketh-Sai Myneni/Adil Shamasdin 1 4 6 6
16.05.19
Kwartfinale
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 6
Evan King/Nathan Pasha 0 4 0
16.05.19
Kwartfinale
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 6
Hong Chung/Jea Moon Lee 0 3 3
16.05.19
Kwartfinale
Andre Goransson/Hunter Reese 2 6 7 11
Ruben Gonzales/Sanchai Ratiwatana 1 75 63 9
Heren dubbelspel Clay Germany Heilbronn Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
Kwartfinale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
Daniel Altmaier/Rudolf Molleker 0 2 4
16.05.19
Kwartfinale
Andre Begemann/Fabrice Martin 2 6 6
Rameez Junaid/Jozef Kovalik 0 2 2
16.05.19
Kwartfinale
Carlos Berlocq/Hugo Dellien 2 6 6
Robert Lindstedt/Aisam Qureshi 0 4 3
16.05.19
Kwartfinale
Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez 2 6 6
Benjamin Lock/Courtney John Lock 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 3 10
Karen Khachanov/Marc Lopez 1 3 6 3
16.05.19
2e ronde
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Austin Krajicek/Artem Sitak 0 3 2
16.05.19
2e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6
Jurgen Melzer/Dominic Thiem 0 5 3
16.05.19
2e ronde
Raven Klaasen/Michael Venus 2 6 6
Matwe Middelkoop/Gilles Simon 0 4 2
16.05.19
2e ronde
Kyle Edmund/Neal Skupski 2 7 1 10
Nikola Mektic/Franko Skugor 1 63 6 7
Heren dubbelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
Kwartfinale
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 6 6
Frederico Gil/Bernardo Saraiva 0 2 4
16.05.19
Kwartfinale
Gerard Granollers/David Marrero 2 2 6 12
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 1 6 3 10
16.05.19
Kwartfinale
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 2 6 6
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0 4 2
16.05.19
Kwartfinale
Philipp Oswald/Filip Polasek 2 6 6
Francisco Cabral/Goncalo Falcao 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Uzbekistan Samarkand Challenger sets 1 2 3 4 5
16.05.19
Kwartfinale
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 2 6 6 11
Ulises Blanch/Renzo Olivo 1 4 75 9
16.05.19
Kwartfinale
Jose Hernandez-Fernandez/Pavel Kotov 2 4 7 10
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov 1 6 66 7
16.05.19
Kwartfinale
Sergey Fomin/Teimuraz Gabashvili 2 7 6
Emil Ruusuvuori/Alexander Zhurbin 0 5 0
16.05.19
Kwartfinale
Roberto Cid/Roberto Ortega-Olmedo 1 w/o
Marcelo Arevalo/Lucas Miedler 0
Dames dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
16.05.19
2e ronde
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 1 6 10
Veronika Kudermetova/Vera Zvonareva 1 6 3 7
16.05.19
2e ronde
Samantha Stosur/Shuai Zhang 2 2 6 10
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang 1 6 2 6
16.05.19
2e ronde
Andreja Klepac/Aleksandra Krunic 2 3 7 14
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 6 5 12
16.05.19
2e ronde
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava 2 6 6 10
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 1 2 75 8
16.05.19
1e ronde
Victoria Azarenka/Ashleigh Barty 2 7 6
Miyu Kato/Jessica Moore 0 5 2
16.05.19
2e ronde
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 2 6 6
Nadiya Kichenok/Abigail Spears 0 1 2
16.05.19
2e ronde
Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko 2 6 6
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 0 3 2
<