Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Thomas Fabbiano 2 6 6
Marko Miladinovic 0 2 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Grigor Dimitrov 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 4 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Damir Dzumhur 2 6 6
Jc Aragone 0 3 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Kaichi Uchida 2 6 6
Richard Berankis 0 4 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Bernabe Zapata Miralles 2 5 6 6
Bradley Klahn 1 7 4 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Tommy Paul 2 6 7
Stephane Robert 0 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Sonego 2 4 6 6
Daniel Masur 1 6 2 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Miomir Kecmanovic 2 4 6 6
Ulises Blanch 1 6 1 4
Heren enkelspel Hard Republic of Korea Gwangju Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Dudi Sela 2 6 7
Soon-Woo Kwon 0 4 5
18.05.19
Halve finale
Jason Jung 2 6 6
Akira Santillan 0 4 3
Heren enkelspel Clay Germany Heilbronn Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Arthur De Greef 2 6 7
Dennis Novak 0 3 5
18.05.19
Halve finale
Filip Krajinovic 2 1 7 6
Stefano Travaglia 1 6 65 1
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Rafael Nadal 2 6 6
Stefanos Tsitsipas 0 3 4
18.05.19
Halve finale
Novak Djokovic 2 6 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 1 3 72 3
Heren enkelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Facundo Bagnis 1 6 4
Lorenzo Giustino scratch 0 4 3
18.05.19
Halve finale
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 3 1
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 2 1
18.05.19
Halve finale
Oleg Prihodko 2 7 6
Aleksandre Metreveli 0 62 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Ryan Peniston 1 1 6 4
Adam El Mihdawy scratch 0 6 2 1
18.05.19
Halve finale
Tomas Martin Etcheverry 2 6 4 6
Matthew Christopher Romios 1 1 6 4
Heren enkelspel Clay Italy M15 Casale Monferrato sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Alen Avidzba 2 6 6
Giovanni Fonio 0 3 2
18.05.19
Finale
Francesco Forti 1 w/o
Alen Avidzba 0
18.05.19
Halve finale
Francesco Forti 2 4 6 6
Samuele Ramazzotti 1 6 4 2
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Lloyd Glasspool 2 6 6 6
Peter Bothwell 1 75 4 1
18.05.19
Halve finale
Yshai Oliel 2 7 6
Edan Leshem 0 5 3
Heren enkelspel Clay Sweden M15 Kalmar sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Kwartfinale
Markus Eriksson 2 6 6
George Botezan 0 4 3
18.05.19
Halve finale
Markus Eriksson 2 7 6
Ronald Slobodchikov 0 65 1
18.05.19
Kwartfinale
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Florian Lakat 0 1 2
18.05.19
Kwartfinale
Gustav Hansson 1 w/o
Bart Stevens 0
18.05.19
Kwartfinale
Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Karl Friberg 0 5 4
Heren enkelspel Clay Uganda M15 Kampala sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Ivan Nedelko 2 6 6
Guy Orly Iradukunda 0 1 2
18.05.19
Halve finale
Julius Tverijonas 2 7 7
Simon Carr 0 5 5
Heren enkelspel Clay Czech Republic M15 Prague sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Patrik Rikl 2 6 6
Michael Vrbensky 0 4 3
18.05.19
Halve finale
Vit Kopriva 2 6 6
Pavel Nejedly 0 2 2
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Aziz Dougaz 2 6 6
Manuel Guinard 0 4 4
18.05.19
Halve finale
Jules Okala 2 6 6
Luca Giacomini 0 3 0
Heren enkelspel Clay Spain M15 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Kwartfinale
Jordi Samper-Montana 2 6 1 6
Jaume Pla Malfeito 1 4 6 1
18.05.19
Kwartfinale
Rafael Matos 2 7 6
Facundo Diaz Acosta 0 61 0
18.05.19
Halve finale
Rafael Matos 1 6 2
Jordi Samper-Montana scratch 0 1 0
18.05.19
Kwartfinale
Orlando Luz 2 6 7
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 2 5
18.05.19
Kwartfinale
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 7 6
Oriol Roca Batalla 1 77 5 4
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Doboj sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Botic Van De Zandschulp 2 4 6 6
Igor Sijsling 1 6 4 3
18.05.19
Halve finale
Christopher O'Connell 1 6 7 6 4
Nerman Fatic scratch 0 7 1 2
Heren enkelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Fajing Sun 2 6 6
Yecong He 0 2 2
18.05.19
Halve finale
Jie Cui 1 6 3
Wishaya Trongcharoenchaikul scratch 0 2 1
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Steven Diez 2 6 3 7
Alexei Popyrin 1 4 6 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Jiri Vesely 2 6 6
Nicola Kuhn 0 4 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Tristan Lamasine 2 6 2 7
Alexander Bublik 1 2 6 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere 2 6 6 7
Hugo Grenier 1 73 4 65
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Quentin Halys 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 62 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Maxime Janvier 2 7 4 6
Guilherme Clezar 1 5 6 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Lloyd Harris 2 3 6 6
Kenny de Schepper 1 6 3 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Jannik Sinner 2 6 5 6
Antoine Hoang 1 4 7 1
Heren enkelspel Clay Uzbekistan Samarkand Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Corentin Moutet 2 6 0 6
Andrej Martin 1 4 6 2
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Laura Siegemund 2 6 6
Andrea Gamiz 0 0 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Xinyun Han 2 6 3 6
Eri Hozumi 1 4 6 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Maria Sanchez 2 4 6 6
Alexandra Cadantu 1 6 0 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Diana Marcinkevica 2 6 6
Audrey Albie 0 3 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Valeriya Strakhova 2 6 6
Jamie Loeb 0 1 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Marie Benoit 2 6 6
Ellen Perez 0 4 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Astra Sharma 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 2 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Jaqueline Cristian 2 7 4 6
Abbie Myers 1 67 6 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Renata Zarazua 2 7 6
Katarzyna Piter 0 5 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Emeline Dartron 2 6 6
Evita Ramirez 0 0 1
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Marta Kostyuk 2 7 6
Shuyue Ma 0 5 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Diane Parry 2 6 5 6
Sesil Karatantcheva 1 4 7 4
Dames enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Johanna Konta 2 5 7 6
Kiki Bertens 1 7 5 2
18.05.19
Halve finale
Karolina Pliskova 2 6 6
Maria Sakkari 0 4 4
Dames enkelspel Clay Germany Nurnberg sets 1 2 3 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Cagla Buyukakcay 2 6 7
Emma Navarro 0 4 5
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Laura-Ioana Andrei 2 6 6
Nadia Podoroska 0 4 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Valentyna Ivakhnenko 2 3 7 6
Stephanie Wagner 1 6 5 0
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Quirine Lemoine 2 6 4 6
Anastasiya Komardina 1 1 6 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Jana Cepelova 2 6 6
Olga Doroshina 0 4 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Dejana Radanovic 2 6 6
Anastasia Grymalska 0 3 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Nina Stojanovic 2 6 6
Marina Melnikova 0 4 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Katharina Hobgarski 2 2 6 6
Elitsa Kostova 1 6 2 2
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Katharina Gerlach 2 6 6
Pemra Ozgen 0 3 0
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Sara Errani 0 4 3
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Destanee Aiava 2 6 2 6
Mira Antonitsch 1 4 6 4
18.05.19
1e ronde van de kwal.
Jule Niemeier 2 6 6
Ashley Kratzer 0 1 4
Dames enkelspel Clay Slovakia W100 Trnava sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Bernarda Pera 2 6 6
Veronica Cepede Royg 0 2 0
18.05.19
Halve finale
Anna Blinkova 2 6 4 6
Christina Mchale 1 3 6 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Ines Ibbou 2 7 6
Chiara Grimm 0 65 2
18.05.19
Halve finale
Eleonora Molinaro 2 6 6
Dia Evtimova 0 3 4
Dames enkelspel Clay Italy W15 Barletta sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Oana Georgeta Simion 2 6 4 6
Federica Arcidiacono 1 2 6 3
18.05.19
Halve finale
Elizabeth Mandlik 1 w/o
Alexa Noel 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Marcela Zacarias 2 6 6
Kirsten-Andrea Weedon 0 4 1
18.05.19
Halve finale
Patricia Maria Tig 2 6 4 6
Vladica Babic 1 2 6 2
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Vanda Lukacs 2 6 1 6
Isabella Harvison 1 3 6 4
18.05.19
Halve finale
Darya Astakhova 2 6 2 6
Alice Tubello 1 1 6 4
Dames enkelspel Clay USA W15 Naples sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Belinda Woolcock 2 6 6
Kylie Collins 0 1 4
18.05.19
Halve finale
Katerina Stewart 2 6 7
Peyton Stearns 0 2 63
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Barbara Gatica 2 7 6
Emmanuelle Girard 0 5 4
18.05.19
Halve finale
Julieta Estable 2 6 6
Chiara Scholl 0 4 0
Dames enkelspel I. hard Trinidad W15 Tacarigua sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Alice Gillan 2 6 6
Akilah James 0 2 2
18.05.19
Halve finale
Lexie Stevens 2 3 6 7
Yuliana Lizarazo 1 6 3 65
Dames enkelspel Clay Sweden W15 Varberg sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Marina Yudanov 2 6 6
Caijsa Wilda Hennemann 0 0 0
18.05.19
Halve finale
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Sofia Nami Samavati 0 1 2
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W25 Changwon sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Chanel Simmonds 2 6 2 6
Leonie Kung 1 1 6 3
18.05.19
Halve finale
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Xiaodi You 0 1 4
Dames enkelspel Carpet Portugal W25 Obidos sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Amanda Carreras 0 2 4
18.05.19
Halve finale
Deniz Khazaniuk 2 3 7 6
Anastasia Zarycka 1 6 5 2
Dames enkelspel Hard Singapore W25 Singapore sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Valeria Savinykh 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 0 3
18.05.19
Halve finale
Abigail Tere-Apisah 2 6 7
Ipek Soylu 0 4 64
Dames enkelspel Hard China W25 Wuhan sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Akiko Omae 1 6 2
Jing-Jing Lu scratch 0 4 3
18.05.19
Halve finale
Yue Yuan 2 6 6
Meiling Wang 0 4 4
Dames enkelspel Carpet Japan W60 Kurume sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Rebecca Marino 2 6 6
Kaylah Mcphee 0 3 2
18.05.19
Halve finale
Yuki Naito 2 6 6
Yuuki Tanaka 0 1 2
Dames enkelspel Clay France W60 Saint Gaudens sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Ana Bogdan 1 6 2
Tereza Martincova scratch 0 4 0
18.05.19
Kwartfinale
Tereza Martincova 2 6 4 6
Cori Gauff 1 0 6 2
18.05.19
Halve finale
Anna Kalinskaya 2 6 6
Jana Fett 0 3 1
Heren dubbelspel Hard Republic of Korea Gwangju Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 7 4 16
Andre Goransson/Hunter Reese 1 62 6 14
18.05.19
Halve finale
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 3 6 10
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 1 6 3 7
Heren dubbelspel Clay Germany Heilbronn Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 w/o
Carlos Berlocq/Hugo Dellien 0
18.05.19
Halve finale
Andre Begemann/Fabrice Martin 2 4 6 11
Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez 1 6 3 9
Heren dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 2 7 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 6 64 8
18.05.19
Halve finale
Raven Klaasen/Michael Venus 2 7 4 10
Oliver Marach/Mate Pavic 1 64 6 7
Heren dubbelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Finale
Philipp Oswald/Filip Polasek 2 7 6
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 0 5 2
Heren dubbelspel Clay Uzbekistan Samarkand Challenger sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Finale
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 2 3 6 10
Sergey Fomin/Teimuraz Gabashvili 1 6 3 4
Dames dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
18.05.19
Halve finale
Victoria Azarenka/Ashleigh Barty 2 6 6
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 0 4 4
18.05.19
Halve finale
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 2 7 6 10
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 1 5 76 3
<