Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Go Soeda  
Facundo Bagnis  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Paolo Lorenzi  
Enzo Couacaud  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Adrian Menendez-Maceiras  
Alex Bolt  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Thiemo de Bakker  
Yasutaka Uchiyama  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Attila Balazs  
Soon-Woo Kwon  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Ryan Harrison  
Adam Pavlasek  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Tennys Sandgren  
Yosuke Watanuki  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Arthur De Greef  
Illya Marchenko  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Mats Moraing  
Andrej Martin  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Egor Gerasimov  
Nikola Milojevic  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Mathias Bourgue  
Matteo Viola  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Kaichi Uchida  
Mirza Basic  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Christopher Eubanks  
Pedro Martinez Portero  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Daniel Elahi Galan  
Carlos Berlocq  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Lucas Miedler  
Evgeny Karlovskiy  
21.05.19
10:00
1e ronde van de kwal.
Geoffrey Blancaneaux  
Andrea Arnaboldi  
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1e ronde
Feliciano Lopez [WC]  
Damir Dzumhur [q]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Albert Ramos-Vinolas  
Adrian Mannarino [6]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Joao Sousa  
Leonardo Mayer  
21.05.19
11:00
2e ronde
Alexander Zverev [1]  
Ernests Gulbis  
Heren enkelspel Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1e ronde
Tom Jomby  
Edan Leshem [WC]  
21.05.19
10:00
1e ronde
Frederico Ferreira Silva  
Dimitar Kuzmanov  
21.05.19
10:00
1e ronde
Joao Menezes  
Teimuraz Gabashvili  
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
2e ronde
Felix Auger Aliassime [4]  
John Millman  
21.05.19
11:00
1e ronde
Benoit Paire  
Mackenzie Mcdonald  
21.05.19
11:00
1e ronde
Hubert Hurkacz [8]  
Pablo Cuevas  
21.05.19
11:00
1e ronde
Corentin Moutet [WC]  
Reilly Opelka  
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1e ronde
Ashleigh Barty [1]  
Daria Gavrilova  
21.05.19
10:00
2e ronde
Fiona Ferro  
Qiang Wang [3]  
Dames enkelspel Clay Germany Nurnberg sets 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1e ronde
Mandy Minella  
Katerina Siniakova [2]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Sorana Cirstea  
Kirsten Flipkens [6]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Cagla Buyukakcay [q]  
Andrea Petkovic [8]  
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1e ronde
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
Fabrice Martin/Andreas Mies  
21.05.19
11:00
1e ronde
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
21.05.19
11:00
1e ronde
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Richard Berankis/Yoshihito Nishioka  
21.05.19
11:00
1e ronde
Marc-Andrea Huesler/Florin Mergea [WC]  
Philipp Oswald/Divij Sharan  
21.05.19
11:00
1e ronde
Taro Daniel/Marton Fucsovics  
Marcus Daniell/Ben McLachlan [3]  
Heren dubbelspel Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.19
09:00
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
John-Patrick Smith/Sem Verbeek [2]  
21.05.19
09:00
1e ronde
Jonathan Erlich/Adil Shamasdin [3]  
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow  
21.05.19
09:00
1e ronde
Edan Leshem/Gleb Sakharov [WC]  
Harri Heliovaara/Alex Lawson  
21.05.19
17:00
1e ronde
Saketh-Sai Myneni/Goncalo Oliveira  
Evan King/Julian Ocleppo  
21.05.19
17:00
1e ronde
Yshai Oliel/Or Ram-Harel [WC]  
Filip Peliwo/Brayden Schnur  
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1e ronde
Raven Klaasen/Michael Venus [1]  
Antoine Hoang/Gregoire Jacq [WC]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Roman Jebavy/Andres Molteni  
Guillermo Duran/Maximo Gonzalez  
21.05.19
11:00
1e ronde
Daniel Evans/Cameron Norrie  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja  
Dames dubbelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1e ronde
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
Yafan Wang/Saisai Zheng  
21.05.19
11:00
1e ronde
Tatjana Maria/Pauline Parmentier  
Miyu Kato/Storm Sanders  
21.05.19
11:00
1e ronde
Amandine Hesse/Harmony Tan [WC]  
Giuliana Olmos/Maria Sanchez  
21.05.19
12:00
1e ronde
Oksana Kalashnikova/Lyudmyla Kichenok  
Darija Jurak/Raluca Olaru [4]  
Dames dubbelspel Clay Germany Nurnberg sets 1 2 3 4 5
21.05.19
10:30
Kwartfinale
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam  
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
21.05.19
11:00
1e ronde
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [3]  
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier [WC]  
21.05.19
11:00
1e ronde
Shuko Aoyama/Yana Sizikova  
Paula Kania/Xenia Knoll  
21.05.19
11:00
1e ronde
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [2]  
<