Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Ivo Karlovic 3 7 7 6 7
Feliciano Lopez 1 64 5 77 5
28.05.19
1e ronde
Fernando Verdasco 3 6 6 6 6
Daniel Evans 1 3 74 3 2
28.05.19
1e ronde
Roberto Bautista Agut 3 6 6 6
Steve Johnson 0 3 4 2
28.05.19
1e ronde
Fabio Fognini 3 6 6 3 6
Andreas Seppi 1 3 0 6 3
28.05.19
1e ronde
Gael Monfils 3 6 6 6
Taro Daniel 0 0 4 1
28.05.19
1e ronde
Juan Martin Del Potro 3 3 6 6 6
Nicolas Jarry 1 6 2 1 4
28.05.19
1e ronde
Adrian Mannarino 3 6 6 3 6 6
Stefano Travaglia 2 75 3 6 2 2
28.05.19
1e ronde
Martin Klizan 3 3 5 6 6 6
Mikhail Kukushkin 2 6 7 4 2 3
28.05.19
1e ronde
Federico Delbonis 3 6 3 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 1 1 6 3 2
28.05.19
1e ronde
Dusan Lajovic 3 6 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 3 4 4
28.05.19
1e ronde
Lucas Pouille 3 6 6 7
Simone Bolelli 0 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Gregoire Barrere 3 6 5 7 6
Matthew Ebden 1 3 7 5 1
28.05.19
1e ronde
Kyle Edmund 3 7 5 6 4 7
Jeremy Chardy 2 61 7 4 6 5
28.05.19
1e ronde
Jordan Thompson 3 6 6 7
Alejandro Davidovich Fokina 0 3 2 63
28.05.19
1e ronde
Alexander Zverev 3 7 6 2 6 6
John Millman 2 64 3 6 75 3
28.05.19
1e ronde
Yoshihito Nishioka 3 6 6 4 6 6
Mackenzie Mcdonald 2 77 0 6 2 3
28.05.19
1e ronde
Karen Khachanov 3 6 6 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 1 1 4
28.05.19
1e ronde
Antoine Hoang 3 6 0 7 6
Damir Dzumhur 1 4 6 65 3
28.05.19
1e ronde
Taylor Harry Fritz 3 6 6 6
Bernard Tomic 0 1 4 1
28.05.19
1e ronde
Elliot Benchetrit 3 6 6 6
Cameron Norrie 0 3 0 2
28.05.19
1e ronde
Mikael Ymer 3 6 6 7
Blaz Rola 0 0 3 65
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Alejandro Mendoza 2 7 4 10
Mikal Statham 1 65 6 5
28.05.19
1e ronde
Adam El Mihdawy 2 6 2 6
Luis Patino 1 2 6 4
28.05.19
Kwalif.
Juan Sebastian Gomez 2 6 6
Gabriel Ciro Da Silva 0 4 1
28.05.19
1e ronde
Alejandro Gomez 2 6 4 6
Paul Oosterbaan 1 2 6 3
28.05.19
Kwalif.
Wilfredo Gonzalez 2 6 7
Hillel Rousseau 0 2 64
28.05.19
1e ronde
Gage Brymer 2 6 6
Evan Zhu 0 4 2
28.05.19
1e ronde
Jordi Arconada 2 2 6 6
Diego Hidalgo 1 6 3 1
28.05.19
1e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 7
Finn Bass 0 3 5
28.05.19
Kwalif.
Alejandro Valencia 2 3 6 10
Preston Brown 1 6 4 3
28.05.19
Kwalif.
Nicholas Shamma 2 4 7 10
Nikolas Moceanu 1 6 67 1
28.05.19
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Alexios Halebian 0 4 0
28.05.19
Kwalif.
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Rowland Phillips 0 2 1
28.05.19
1e ronde
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Ivar Aramburu Contreras 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Tomas Farjat 2 7 6
Julian Gimenez 0 65 1
28.05.19
Kwalif.
Charl Morgan 2 6 6
Razvan Baiant 0 0 2
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Ioannis Stergiou 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 2
28.05.19
Kwalif.
Artur Shakhnubaryan 2 6 7
Alexandros Skorilas 0 3 63
28.05.19
1e ronde
Boris Pokotilov 2 6 6 6
Stephanos Schinas 1 74 3 4
28.05.19
1e ronde
Michail Pervolarakis 2 6 6
Yshai Oliel 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Martin Dimitrov 2 6 6
Lucas Krainer 0 4 4
28.05.19
Kwalif.
Roee Benya 2 4 7 12
Robertas Vrzesinski 1 6 63 10
28.05.19
Kwalif.
Loic Ratsaratany 2 6 7
William Ma 0 3 65
28.05.19
1e ronde
Emil Ruusuvuori 2 6 7
Aaron Addison 0 0 61
28.05.19
Kwalif.
Elliott Farmer 2 3 6 10
Patrick Foley 1 6 1 7
28.05.19
Kwalif.
Edoardo Graziani 2 6 6
Sergey Shipilov 0 3 1
28.05.19
1e ronde
Vasil Kirkov 2 5 6 6
Jean Thirouin 1 7 3 3
28.05.19
1e ronde
Aidan Mchugh 2 6 6
Stamatis Kapiris 0 1 1
28.05.19
1e ronde
Omni Kumar 2 6 7
Milen Ianakiev 0 3 5
28.05.19
Kwalif.
Gian Marco Ortenzi 2 6 6
Christos Keisidis 0 4 4
Heren enkelspel Clay Ukraine M15 Irpin sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Artem Smirnov 2 4 6 6
Peter Goldsteiner 1 6 4 1
28.05.19
1e ronde
Oleg Dolgosheyev 2 6 6
Andrii Gryniuk 0 2 1
28.05.19
1e ronde
Denis Yevseyev 2 6 3 6
Dmytro Kamynin 1 2 6 2
28.05.19
1e ronde
Sagadat Ayap 2 6 6
Richard Zusman 0 1 4
28.05.19
1e ronde
Bogdan Bobrov 2 6 6
Vladyslav Gorodynskyi 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Vitaliy Sachko 2 1 7 6
Tomas Liska 1 6 5 3
28.05.19
1e ronde
Benjamin Dhoe 2 6 7
Saida'Lo Saidkarimov 0 2 65
28.05.19
1e ronde
Oleg Prihodko 2 6 6
Naoki Tajima 0 0 1
28.05.19
1e ronde
Karl Friberg 2 6 6
Denis Parshutin 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Nikita Mashtakov 2 6 7
Vitalii Shcherba 0 3 5
28.05.19
1e ronde
Kristjan Tamm 2 4 6 6
Vladimir Ivanov 1 6 3 4
28.05.19
1e ronde
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Michael Zhu 0 3 2
28.05.19
1e ronde
Dostanbek Tashbulatov 2 7 4 6
Fabio Coelho 1 64 6 3
28.05.19
1e ronde
Oleksii Krutykh 2 7 6
George Tsivadze 0 65 1
28.05.19
1e ronde
Pavel Shumeiko 2 6 2 6
Matvey Minin 1 4 6 4
28.05.19
1e ronde
Arnaud Bovy 2 6 6
Alessandro Petrone 0 1 4
Heren enkelspel Clay Japan M15 Karuizawa sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Kento Takeuchi 2 6 6
Sam Ryan Ziegann 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Ko Suzuki 2 6 3 6
Yuta Kikuchi 1 2 6 4
28.05.19
1e ronde
Jordi Samper-Montana 2 7 6
Shohei Chikami 0 65 1
28.05.19
1e ronde
David Barclay 2 6 6
Jake Delaney 0 4 4
28.05.19
1e ronde
Soichiro Moritani 2 6 6
Tomohiro Masabayashi 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Goran Markovic 2 6 6
Yohan Sung 0 4 2
28.05.19
1e ronde
Daisuke Sumizawa 2 6 7
Yuichiro Inui 0 4 64
28.05.19
1e ronde
Takuya Kumasaka 2 6 6
Sota Fujii 0 4 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Majadahonda sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Federico Zeballos 2 6 6
Jaime Caldes 0 2 0
28.05.19
1e ronde
Jaume Pla Malfeito 2 6 7
Carlos Lopez Montagud 0 3 62
28.05.19
1e ronde
Albert Roglan 2 6 6
Tiago Cacao 0 4 3
28.05.19
Kwalif.
Federico Moreno 2 6 6
Alvaro Fernandez Horta 0 1 0
28.05.19
Kwalif.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Afonso Salgado 0 2 3
28.05.19
1e ronde
Antoine Bellier 2 6 6
Eric Caleguer 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Luis Faria 2 6 4 10
Hendrik Jebens 1 4 6 5
28.05.19
Kwalif.
Sergio Barranco 2 1 6 10
Theo Arribage 1 6 4 8
28.05.19
Kwalif.
Arthur Reymond 2 6 6
Jaime Fermosell Delgado 0 1 1
28.05.19
Kwalif.
Xavier Gabarro 2 6 7
Javier Pulgar-Garcia 0 4 63
28.05.19
Kwalif.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Jose Daniel Bendeck 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 0 1
28.05.19
1e ronde
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Ignacio Benzal Alia 0 4 4
Heren enkelspel Clay Italy M15 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Gianluca Di Nicola 2 2 6 10
Johannes Bangratz 1 6 4 7
28.05.19
Kwalif.
Gabriele Moghini 2 7 6
Tommaso Roggero 0 64 4
28.05.19
Kwalif.
Davide Albertoni 2 6 3 10
Andrea Bessire 1 2 6 5
28.05.19
Kwalif.
Edoardo Lavagno 2 7 4 11
Alessandro Dragoni 1 66 6 9
28.05.19
Kwalif.
Andrea Bolla 2 7 6
Stefano Battaglino 0 62 0
28.05.19
Kwalif.
Samuele Ramazzotti 2 6 6
Fabrizio Andaloro 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Federico Iannaccone 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Yannik Steinegger 2 6 6
Mattia Frinzi 0 4 3
Heren enkelspel Hard Singapore M15 Singapore sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Harry Bourchier 2 6 6
Jesse Ross 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Kazuma Kawachi 2 6 6
Timothy Lim 0 0 1
28.05.19
1e ronde
Ryota Tanuma 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 4 1
28.05.19
1e ronde
Jesse Delaney 1 6 4
Daniil Zarichanskyy scratch 0 2 3
28.05.19
Kwalif.
Apuroop Patlolla Reddy 2 7 6
Chattarin Wareesri 0 67 2
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Ameur Ben Hassen 2 6 6 13
Maxence Broville 1 3 76 11
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Marco Zotti 2 6 6
Luis Britto 0 4 3
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Lawrence Bataljin 2 7 6
Maximiliano Roman Mayorga 0 610 2
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Aliaksandr Prudnikau 2 6 6
Joao Antonio Borges 0 2 1
28.05.19
Kwalif.
Pedro Iamachkine 2 6 7
Ameur Ben Hassen 0 2 61
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Pedro Iamachkine 2 7 7
Nicolas Bruna 0 61 5
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Sacha Modica 2 6 6
Giannicola Misasi 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Louroi Martinez 2 6 6
Elyes Marouani 0 1 4
28.05.19
Kwalif.
Damien Wenger 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 1 0
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Nicolas Bianchi 2 6 6
Daiki Ishii 0 0 0
28.05.19
Kwalif.
Nicolas Bianchi 2 7 6
Lawrence Bataljin 0 61 1
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Federico Juan Aguilar 2 3 6 10
Egill Sigurdsson 1 6 3 6
28.05.19
Kwalif.
Imanol Lopez Morillo 2 6 2 11
Sacha Modica 1 4 6 9
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Tristan Boyer 2 7 7
Alejandro Vedri Asensi 0 63 64
28.05.19
Kwalif.
Tristan Boyer 2 6 7
Pedro Gabriel Rodrigues 0 1 65
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Jake Hersey 2 6 6
Artem Zharkov 0 0 2
28.05.19
Kwalif.
Jake Hersey 2 6 6
Marco Zotti 0 1 0
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Marco Saffratti 2 7 6
Zakaria Ben Brahim 0 63 2
28.05.19
Kwalif.
Marco Saffratti 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 3 4
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Elyes Marouani 2 6 6
Mounir Ferchichi 0 3 1
Heren enkelspel Clay Hungary M25 Gyula sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Tristan Meraut 2 6 6
Ivan Kosec 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Matvey Khomentovskiy 2 4 6 10
Peter Sallay 1 6 4 4
28.05.19
Kwalif.
George Botezan 2 6 6
Nemanja Subanovic 0 2 0
28.05.19
Kwalif.
Alessandro Coppini 2 6 6
Daniel Khin 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Milos Vukovic 2 3 6 10
Petar Pjevcevic 1 6 3 2
28.05.19
Kwalif.
Martins Rocens 2 6 6
Andras Necz 0 4 4
28.05.19
Kwalif.
Dusan Obradovic 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 4 4
28.05.19
Kwalif.
Evzen Holis 2 4 6 10
Michael Gloeckler 1 6 2 5
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Aldin Setkic 2 6 6
Wilson Leite 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Ljubomir Celebic 2 6 6
Patrik Stepanic 0 1 3
28.05.19
1e ronde
Nik Razborsek 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Duje Kekez 2 6 6
Obrad Markovski 0 0 2
28.05.19
1e ronde
Martins Podzus 2 6 6
Kenneth Raisma 0 2 0
28.05.19
Kwalif.
Darko Jandric 2 7 3 10
Mislav Bosnjak 1 65 6 3
28.05.19
1e ronde
Gonzalo Villanueva 2 7 6
Juan Manuel Cerundolo 0 62 4
28.05.19
1e ronde
Nicolo Turchetti 2 6 6
Sabit Suntic 0 1 2
28.05.19
Kwalif.
Antun Vidak 2 4 6 10
Pavle Daljev 1 6 4 7
28.05.19
Kwalif.
Domagoj Biljesko 2 7 6
Connor Johnson 0 62 1
28.05.19
1e ronde
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Maxim Ratniuk 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Tim Heger 2 6 6
Luka Puljic 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Alen Rogic Hadzalic 1 5
Zvonimir Oreskovic scratch 0 2
28.05.19
1e ronde
Marko Miladinovic 2 6 6
Robert Strombachs 0 1 1
28.05.19
Kwalif.
Daniil Glinka 2 6 7
Keivon Tabrizi 0 3 65
Heren enkelspel Hard China M25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Yan Bai 2 6 6
Xiaoyu He 0 0 1
28.05.19
Kwalif.
Ruikai Wang 2 6 6
Ang Ji 0 0 4
28.05.19
Kwalif.
Pak Long Yeung 2 6 6
Hu Liu 0 2 0
28.05.19
1e ronde
Yecong He 2 7 6 6
Hao Wu 1 61 74 4
28.05.19
1e ronde
Yuanfeng Li 2 6 6
Shi Hong Zeng 0 4 3
28.05.19
Kwalif.
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Zhou Mingzhou 0 4 1
28.05.19
Kwalif.
Haitong Xia 2 2 6 10
Linang Xiao 1 6 1 7
28.05.19
1e ronde
Zihao Xia 2 6 6
Rui-Xuan Wang 0 2 2
28.05.19
Kwalif.
Liran Chen 2 1 6 10
Zhao Zhao 1 6 3 6
28.05.19
Kwalif.
Qun Gao 2 6 6 10
Ye Cong Mo 1 75 3 2
28.05.19
1e ronde
Jie Cui 2 6 6
Hanyi Liu 0 4 4
28.05.19
Kwalif.
Sheng Tang 2 6 6
Sida Zeng 0 3 0
28.05.19
1e ronde
Ray Ho 2 6 7
Wei-De Lin 0 4 65
28.05.19
Kwalif.
Xiaoyang Zhang 2 4 6 12
Zhuoyang Qiu 1 6 3 10
Heren enkelspel Hard Thailand M25 Nonthaburi sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Sidharth Rawat 2 6 7
Jirat Navasirisomboon 0 2 5
28.05.19
1e ronde
Chayanon Kaewsuto 2 7 3 6
Thanapet Chanta 1 5 6 4
28.05.19
Kwalif.
Alexander Klintcharov 2 6 6
Thammarat Kamchai 0 1 0
28.05.19
Kwalif.
Chanchin Sookton-Eng 2 6 6
Shisanuphong Pokinsagethasiri 0 4 2
28.05.19
Kwalif.
Vorachon Rakpuangchon 2 7 3 10
Arturs Lazdins 1 65 6 8
28.05.19
1e ronde
Blake Ellis 2 7 7
Finn Tearney 0 65 64
28.05.19
Kwalif.
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Michael Mathayomchand 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Rio Noguchi 2 6 6
Krittin Koaykul 0 3 0
28.05.19
Kwalif.
Kasidit Samrej 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Yuttana Charoenphon 2 3 6 10
Francis Casey Alcantara 1 6 1 4
28.05.19
Kwalif.
Pawin Jirapoomdaje 1 6 0
Kittirat Kerdlaphee scratch 0 4 1
28.05.19
Kwalif.
Isaac Becroft 2 6 6
Worarin Kumthonkittikul 0 3 2
Heren enkelspel Clay Romania M25+H Bacau sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Omar Giacalone 2 5 6 10
Vlad Andrei Dancu 1 7 4 5
28.05.19
Kwalif.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Razvan Marius Codescu 0 2 2
28.05.19
1e ronde
Nicolae Frunza 2 6 6
Alafia Ayeni 0 1 4
28.05.19
Kwalif.
Calin Manda 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Luca Tomasetto 2 6 2 10
Cosmin Ontica 1 3 6 6
28.05.19
Kwalif.
Valentin Vanta 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Raffaele Giuliano 2 5 6 11
Dan Alexandru Tomescu 1 7 1 9
28.05.19
Kwalif.
Radu Mihai Papoe 2 6 7
Vasile Antonescu 0 4 5
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25+H Most sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Tomas Machac 0 1 1
28.05.19
1e ronde
Lucas Gerch 2 6 6
Jan Silhavy 0 1 0
28.05.19
Kwalif.
Zdenek Derkas 2 6 6
Vitek Horak 0 2 1
28.05.19
Kwalif.
Dominik Recek 2 6 6
Igor Solomatin 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Ondrej Krstev 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 0 4 3
28.05.19
Kwalif.
Alex Solanki 2 6 1 10
Dominique Graf 1 3 6 8
28.05.19
Kwalif.
Antonin Bolardt 2 6 6
Pavel Motl 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Ondrej Styler 2 6 6
Pietro Mugelli 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Jiri Barnat 2 6 6
Matyas Cerny 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Matej Cintl 2 6 6
Peter Vajda 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Krystof Zapsky 2 6 6
Michael Cech 0 0 4
Heren enkelspel Clay Italy Vicenza Challenger sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Federico Coria 2 1 6 6
Nino Serdarusic 1 6 4 1
28.05.19
Kwalif.
Andrea Vavassori 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Luca Giacomini 2 6 6
Alex Molcan 0 4 2
28.05.19
1e ronde
Julian Ocleppo 2 6 6
Kenny de Schepper 0 0 4
28.05.19
Kwalif.
Benjamin Hassan 2 6 6 6
Jacopo Berrettini 1 4 73 3
28.05.19
1e ronde
Raul Brancaccio 2 6 4 6
Roberto Cid 1 4 6 3
28.05.19
1e ronde
Francesco Forti 2 3 6 6
Gianluigi Quinzi 1 6 2 4
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Victoria Azarenka 2 6 7
Jelena Ostapenko 0 4 64
28.05.19
1e ronde
Irina-Camelia Begu 2 6 6
Lin Zhu 0 1 1
28.05.19
1e ronde
Simona Halep 2 6 3 6
Ajla Tomljanovic 1 2 6 1
28.05.19
1e ronde
Kurumi Nara 2 7 5 6
Dalila Jakupovic 1 5 7 3
28.05.19
1e ronde
Qiang Wang 2 6 7
Saisai Zheng 0 1 5
28.05.19
1e ronde
Magda Linette 2 3 6 6
Chloe Paquet 1 6 1 2
28.05.19
1e ronde
Lesya Tsurenko 2 6 6
Eugenie Bouchard 0 2 2
28.05.19
1e ronde
Monica Puig 2 6 7
Kirsten Flipkens 0 1 5
28.05.19
1e ronde
Caroline Garcia 2 6 6
Mona Barthel 0 2 4
28.05.19
1e ronde
Aleksandra Krunic 1 6 2
Daria Gavrilova scratch 0 3 2
28.05.19
1e ronde
Madison Keys 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Maria Sakkari 2 6 6
Anna Tatishvili 0 0 1
28.05.19
1e ronde
Naomi Osaka 2 0 7 6
Anna Schmiedlova 1 6 64 1
28.05.19
1e ronde
Priscilla Hon 2 3 6 6
Timea Babos 1 6 2 1
28.05.19
1e ronde
Katerina Siniakova 2 7 6
Elena Rybakina 0 65 1
28.05.19
1e ronde
Darya Kasatkina 2 6 6
Jasmine Paolini 0 2 3
28.05.19
1e ronde
Aryna Sabalenka 2 7 6
Dominika Cibulkova 0 5 1
28.05.19
1e ronde
Karolina Muchova 2 3 6 6
Anett Kontaveit 1 6 2 2
28.05.19
1e ronde
Anna Blinkova 2 6 4 8
Margarita Gasparyan 1 3 6 6
28.05.19
1e ronde
Bianca Vanessa Andreescu 2 5 6 6
Marie Bouzkova 1 7 4 4
28.05.19
1e ronde
Amanda Anisimova 2 6 6
Harmony Tan 0 3 1
28.05.19
1e ronde
Iga Swiatek 2 6 6
Selena Janicijevic 0 3 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Natalia Orlova 2 6 6
Jennifer Dourado Zimermman 0 2 2
28.05.19
1e ronde
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 6
Tanysha Dissanayake 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 7
Fernanda Labrana 0 2 63
28.05.19
1e ronde
Melany Solange Krywoj 2 6 6
Jessica Plazas 0 1 3
28.05.19
1e ronde
Daria Kuczer 1 7
Emilie Lindh Gallagher scratch 0 5
28.05.19
Kwalif.
Seira Shimizu 2 6 6
Payton Andrews 0 4 2
28.05.19
Kwalif.
Elle Christensen 2 6 7
Jennifer Gadalov 0 3 5
28.05.19
1e ronde
Brianna Tulloch 1 6 2
Laetitia Pulchartova scratch 0 3 0
28.05.19
Kwalif.
Silvia Ambrosio 2 6 6
Lian Tran 0 4 1
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Julia Kimmelmann 2 2 6 6
Noa Liauw A Fong 1 6 2 3
28.05.19
1e ronde
Elena-Teodora Cadar 2 4 6 6
Sapfo Sakellaridi 1 6 1 3
28.05.19
1e ronde
Oana Gavrila 2 6 6
Gabriela Nicole Tatarus 0 3 1
28.05.19
1e ronde
Carmen Schultheiss 2 3 6 6
Eliessa Vanlangendonck 1 6 4 3
28.05.19
Kwalif.
Giorgie Jones 2 6 6
Jacquline Nylander Altelius 0 4 2
28.05.19
Kwalif.
Pei Hsuan Chen 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 0 2
28.05.19
1e ronde
Viktoriia Kalinina 2 6 6
Natalia Nikolopoulou 0 1 0
28.05.19
Kwalif.
Eline Audenaert 2 6 6
Anda Ghinga 0 1 1
28.05.19
Kwalif.
Sofia Sharonova 2 7 6
Justyna Malatinska 0 60 4
28.05.19
Kwalif.
Eliz Maloney 2 6 7
Celestine Avomo Ella 0 2 68
28.05.19
Kwalif.
Miranda Poile 2 6 6
Benedetta Ortenzi 0 2 1
28.05.19
Kwalif.
Radka Zelnickova 2 6 6
Kristin Yordanova 0 3 0
28.05.19
Kwalif.
Noel Saidenova 2 6 6
Gabriela Aura Zarnoveanu 0 1 3
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Montemor O sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Amandine Cazeaux 2 6 7
Anastasia Kulikova 0 4 65
28.05.19
1e ronde
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 6
Ines Teixeira 0 3 1
28.05.19
1e ronde
Marie Villet 2 6 6
Sara Lanca 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Anna Pribylova 0 2 0
28.05.19
1e ronde
Suzan Lamens 2 6 7
Diana Martynov 0 1 5
28.05.19
1e ronde
Elizabet Hamaliy 2 6 6
Sara Neto 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Bojana Klincov 2 6 6
Laia Conde Monfort 0 4 1
28.05.19
1e ronde
Kseniya Yersh 2 7 7
Sofia Milatova 0 5 63
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Lena Lutzeier 2 6 6
Maria Gomez 0 0 0
28.05.19
Kwalif.
Alica Rusova 2 6 7
Prathyusha Rachapudi 0 3 5
28.05.19
Kwalif.
Ines Nicault 2 6 6
Anna Ustinoff 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Giulia Carbonaro 2 6 6 10
Carmen Garri Murcia 1 1 76 4
28.05.19
Kwalif.
Laura Ashley 2 6 6
Sarina Kang 0 1 1
28.05.19
Kwalif.
Margaux Orange 2 6 6
Graziella Barrett 0 0 0
28.05.19
Kwalif.
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Alisha Reayer 0 3 3
28.05.19
Kwalif.
Sariaka Rachelle Radilofe 2 6 6
Madalena Peneda 0 4 3
Dames enkelspel Clay Germany W25 Essen sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Anna Zaja 2 6 4 7
Anastasia Zarycka 1 1 6 5
28.05.19
1e ronde
Martina Trevisan 2 6 6
Eva Lys 0 2 3
28.05.19
1e ronde
Viktoriya Tomova 2 6 6
Romina Oprandi 0 2 3
28.05.19
1e ronde
Tereza Martincova 2 6 6
Johana Markova 0 4 2
28.05.19
1e ronde
Lina Gjorcheska 2 6 6
Erika Reinhardt 0 0 0
28.05.19
1e ronde
Marie Benoit 2 7 3 6
Ipek Oz 1 5 6 2
28.05.19
1e ronde
Tena Lukas 2 6 6
Yana Morderger 0 1 3
28.05.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Marine Partaud 0 3 0
28.05.19
1e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Mina Hodzic 0 3 2
28.05.19
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Martina Colmegna 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Anastasiya Shoshyna 1 6 1
Maryna Zanevska scratch 0 2 0
28.05.19
1e ronde
Elizabeth Halbauer 2 7 2 6
Zoe Hives 1 5 6 3
28.05.19
1e ronde
Destanee Aiava 2 6 7
Claudia Hoste Ferrer 0 1 5
28.05.19
1e ronde
Lara Salden 2 5 6 6
Annick Melgers 1 7 4 2
28.05.19
1e ronde
Maja Chwalinska 2 6 6
Melanie Klaffner 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 2 6 6
Anna Bondar 1 6 1 1
Dames enkelspel Clay Italy W25 Grado sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Claudia Giovine 2 6 6
Akgul Amanmuradova 0 2 1
28.05.19
Kwalif.
Agnes Bukta 2 6 6
Vlada Koval 0 4 2
28.05.19
Kwalif.
Stefania Rubini 2 7 6
Dalila Spiteri 0 5 2
28.05.19
Kwalif.
Deborah Chiesa 2 6 6
Elena Bogdan 0 1 1
28.05.19
Kwalif.
Jessica Pieri 2 6 6
Nika Radisic 0 2 3
28.05.19
Kwalif.
Tatiana Pieri 2 3 6 10
Elisabetta Cocciaretto 1 6 1 3
28.05.19
1e ronde van de kwal.
Lucia Bronzetti 2 6 6
Valentina Losciale 0 2 2
28.05.19
Kwalif.
Lucia Bronzetti 2 3 7 12
Claudia Giovine 1 6 64 10
28.05.19
Kwalif.
Rosa Vicens Mas 1 5
Georgia Brescia scratch 0 2
28.05.19
Kwalif.
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Federica Bilardo 0 0 0
Dames enkelspel Hard Hongkong W25 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Angelina Gabueva 2 6 3 10
Anri Nagata 1 4 6 6
28.05.19
Kwalif.
Alexandra Riley 2 3 6 10
Lynelle En Tong Lim 1 6 3 3
28.05.19
Kwalif.
Man Ying Maggie Ng 2 6 7
Yukina Saigo 0 4 5
28.05.19
1e ronde
Abigail Tere-Apisah 2 6 6
Emily Appleton 0 4 3
28.05.19
Kwalif.
Yexin Ma 2 6 6
Eimi Friant 0 2 1
28.05.19
Kwalif.
Erina Hayashi 2 4 6 14
Sakura Hosogi 1 6 3 12
28.05.19
1e ronde
Chihiro Muramatsu 2 6 6 6
Jacqueline Cabaj Awad 1 74 0 4
28.05.19
Kwalif.
Yui Chikaraishi 2 6 6
Natalia Siedliska 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Ramu Ueda 2 6 6
Nikita Uberoi 0 0 3
28.05.19
Kwalif.
Misaki Matsuda 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 4 3
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W25 Incheon sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Shiho Akita 2 6 6
Do Hee Bae 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Chanel Simmonds 2 6 6
Yeong Won Jeong 0 2 3
28.05.19
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Viktoriia Dema 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Emily Fanning 2 6 6
Da Ye Kim 0 1 4
28.05.19
1e ronde
Yuxuan Zhang 2 6 6
So-Ra Lee 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Pei-Chi Lee 2 6 6
Seohyeon Kim 0 1 1
28.05.19
1e ronde
Dabin Kim 1 6 3 6 3
So Hee Jung scratch 0 7 1 0
28.05.19
Kwalif.
Yu Jin Ahn 2 3 6 10
Kanako Morisaki 1 6 3 7
28.05.19
1e ronde
Hanna Chang 2 6 6
Na-Ri Kim 0 4 0
28.05.19
1e ronde
Haruna Arakawa 2 6 7
Jennifer Elie 0 1 65
28.05.19
Kwalif.
Eunhye Lee 2 6 6
Yidi Yang 0 3 4
28.05.19
Kwalif.
Hwui Won Wi 2 6 6
Ryeong Gyeong Park 0 4 1
Dames enkelspel Hard China W25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Qianqian Zhao 2 2 6 10
Meng Yi Chen 1 6 1 8
28.05.19
1e ronde
Ziyue Sun 2 6 6
Qianhui Tang 0 1 4
28.05.19
1e ronde
Jessica Ho 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Jiahui Chen 2 6 6
Jiahuan He 0 0 2
28.05.19
Kwalif.
Shanshan Guo 2 6 6
Meiting Liu 0 3 2
28.05.19
1e ronde
Fang Ying Xun 2 2 6 6
Siqi Cao 1 6 2 4
28.05.19
1e ronde
Xiaodi You 2 7 6
Xu Liu Sun 0 5 4
28.05.19
1e ronde
Risa Ushijima 2 6 6
Meiling Wang 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Qiu Yu Ye 2 6 6
Mai Minokoshi 0 1 2
28.05.19
Kwalif.
Ying Zhang 2 6 6
Zheng Hua Xiao 0 3 1
28.05.19
Kwalif.
Xinyu Gao 2 6 6
Rouli Ye 0 1 1
28.05.19
1e ronde
Shuo Feng 2 6 6
Mei Xu Wu 0 2 3
28.05.19
Kwalif.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Wanning Zhu 0 0 1
28.05.19
Kwalif.
Ziyi Yang 2 6 6
Xinlei Guan 0 1 1
Dames enkelspel Hard Thailand W25 Nonthaburi sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Zuzana Zlochova 2 6 6
Alexandra Bozovic 0 4 4
28.05.19
Kwalif.
Andrea Ka 2 3 6 10
Bojana Marinkov 1 6 3 5
28.05.19
Kwalif.
Sowjanya Bavisetti 2 6 5 15
Ekaterina Vishnevskaya 1 3 7 13
28.05.19
Kwalif.
Marianna Zakarlyuk 2 2 6 11
Zeel Desai 1 6 1 9
28.05.19
1e ronde
Maegan Manasse 2 6 6
Tamachan Momkoonthod 0 4 3
28.05.19
1e ronde
Riya Bhatia 2 6 6
Mahak Jain 0 2 4
28.05.19
Kwalif.
Chompoothip Jandakate 2 6 7
Lorraine M. Guillermo 0 4 5
28.05.19
Kwalif.
Alana Parnaby 2 7 3 10
Patcharin Cheapchadej 1 5 6 6
28.05.19
Kwalif.
Watsachol Sawasdee 2 7 3 12
Silvia Njiric 1 65 6 10
28.05.19
1e ronde
Yue Yuan 2 6 6
Haruka Kaji 0 0 1
28.05.19
1e ronde
Simona Waltert 1 1
Pranjala Yadlapalli scratch 0 0
28.05.19
Kwalif.
Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Mihika Yadav 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 2 2
28.05.19
Kwalif.
Supapitch Kuearum 2 2 7 10
Mananchaya Sawangkaew 1 6 64 3
Dames enkelspel Hard Spain W25 Santa Margarita sets 1 2 3 4 5
28.05.19
Kwalif.
Emily Webley-Smith 2 7 6
Isabella Harvison 0 5 0
28.05.19
Kwalif.
Samantha Murray 2 6 6
Anne-Sophie Morandais 0 2 0
28.05.19
1e ronde
Nika Kukharchuk 2 6 3 6
Ekaterina Yashina 1 0 6 1
28.05.19
Kwalif.
Despina Papamichail 2 6 6
Nadja Bay Christians 0 0 3
28.05.19
Kwalif.
Noelia Zeballos 2 6 6
Iana Tishchenko 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 6 4 6
Ivonne Cavalle-Reimers 1 3 6 4
28.05.19
Kwalif.
Erin Routliffe 2 7 4 10
Miriam Bianca Bulgaru 1 63 6 5
28.05.19
Kwalif.
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Manca Pislak 0 3 2
28.05.19
Kwalif.
Linnea Malmqvist 2 4 6 10
Ivana Popovic 1 6 0 4
28.05.19
Kwalif.
Lucia Cortez Llorca 2 5 6 10
Verena Meliss 1 7 4 4
Heren dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
28.05.19
1e ronde
Bob Bryan/Mike Bryan 2 5 6 6
Pablo Carreno-Busta/Gerard Granollers 1 7 2 3
28.05.19
1e ronde
Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman 2 4 6 7
Hugo Gaston/Clement Tabur 1 6 3 5
28.05.19
1e ronde
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 6
Austin Krajicek/Artem Sitak 0 3 4
28.05.19
1e ronde
Ken Skupski/Neal Skupski 2 6 6
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 0 1 2
28.05.19
1e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 7
Christian Garin/Juan Ignacio Londero 0 3 64
28.05.19
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 7
Roberto Carballes Baena/Jaume Antoni Munar Clar 0 3 62
28.05.19
1e ronde
Matteo Berrettini/Lorenzo Sonego 2 4 7 7
Jamie Murray/Bruno Soares 1 6 5 64
28.05.19
1e ronde
Henri Kontinen/John Peers 2 6 6
Leonardo Mayer/Joao Sousa 0 4 4
28.05.19
1e ronde
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 6 6
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Denys Molchanov/Igor Zelenay 2 7 4 6
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 1 63 6 3
28.05.19
1e ronde
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 6
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 0 5 4
28.05.19
1e ronde
Marcus Daniell/Wesley Koolhof 2 6 6
Aljaz Bedene/Hubert Hurkacz 0 3 2
28.05.19
1e ronde
Robin Haase/Frederik Nielsen 2 3 7 6
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 1 6 64 4
28.05.19
1e ronde
Matwe Middelkoop/Tim Puetz 2 6 6
Roman Jebavy/Andres Molteni 0 3 3
28.05.19
1e ronde
Miomir Kecmanovic/Casper Ruud 2 1 6 7
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin 1 6 1 5
28.05.19
1e ronde
Rohan Bopanna/Marius Copil 2 6 7
Raven Klaasen/Michael Venus 0 3 64
<