Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
31.05.19
3e ronde
Roger Federer 3 6 6 7
Casper Ruud 0 3 1 68
31.05.19
3e ronde
Rafael Nadal 3 6 6 4 6
David Goffin 1 1 3 6 3
31.05.19
3e ronde
Leonardo Mayer 3 3 7 6 7
Nicolas Mahut 1 6 63 4 63
31.05.19
3e ronde
Kei Nishikori 3 6 6 6 4 8
Laslo Djere 2 4 76 3 6 6
31.05.19
2e ronde
Martin Klizan 3 7 2 6 3 9
Lucas Pouille 2 64 6 3 6 7
31.05.19
3e ronde
Benoit Paire 1 6 4 7 1
Pablo Carreno-Busta scratch 0 2 6 6
31.05.19
3e ronde
Juan Ignacio Londero 3 2 6 6 5 6
Corentin Moutet 2 6 3 4 7 4
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Alejandro Gomez 2 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 0 3 2
31.05.19
Kwartfinale
Brandon Walkin 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 3 2
31.05.19
Kwartfinale
Jordi Arconada 2 6 7
Juan Sebastian Gomez 0 4 65
31.05.19
Kwartfinale
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Adam El Mihdawy 0 2 4
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Markos Kalovelonis 2 6 6
Peter Kobelt 0 4 4
31.05.19
Kwartfinale
Michail Pervolarakis 2 6 6 6
Henry Craig 1 4 75 4
31.05.19
Kwartfinale
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Erik Crepaldi 0 1 2
31.05.19
Kwartfinale
Aidan Mchugh 2 6 4 6
Loic Ratsaratany 1 2 6 2
Heren enkelspel Clay Ukraine M15 Irpin sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Halve finale
Denis Yevseyev 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 2 1
31.05.19
Halve finale
Arnaud Bovy 2 7 6
Dostanbek Tashbulatov 0 67 3
Heren enkelspel Clay Japan M15 Karuizawa sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Ko Suzuki 2 6 6
Goran Markovic 0 1 4
31.05.19
Kwartfinale
Soichiro Moritani 2 6 6
Kento Takeuchi 0 3 3
31.05.19
Kwartfinale
Sora Fukuda 2 4 6 6
Gengo Kikuchi 1 6 4 0
31.05.19
Kwartfinale
Yuki Mochizuki 2 6 6
Haru Inoue 0 2 3
Heren enkelspel Clay Spain M15 Majadahonda sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Federico Zeballos 2 6 6
Frederico Gil 0 3 2
31.05.19
Kwartfinale
Pol Toledo Bague 2 6 6
Florian Lakat 0 2 3
31.05.19
Kwartfinale
Albert Roglan 2 6 6
Xavier Gabarro 0 3 3
31.05.19
Kwartfinale
Facundo Diaz Acosta 2 7 7
Jaume Pla Malfeito 0 64 5
Heren enkelspel Clay Italy M15 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
31.05.19
1e ronde
Riccardo Maiga 2 2 6 10
Adelchi Virgili 1 6 4 7
31.05.19
2e ronde
Riccardo Maiga 2 6 6
Davide Albertoni 0 4 2
31.05.19
2e ronde
Pietro Rondoni 2 6 6
Giorgio Ricca 0 4 3
31.05.19
1e ronde
Pietro Rondoni 2 6 6
Yannik Steinegger 0 1 3
31.05.19
2e ronde
Lorenzo Frigerio 2 6 6
Adrian Andreev 0 3 4
31.05.19
1e ronde
Lorenzo Frigerio 2 5 6 10
Alessandro Ceppellini 1 7 3 8
31.05.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 7
Edoardo Lavagno 0 3 5
31.05.19
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Alessandro Ingarao 0 3 3
31.05.19
1e ronde
Giorgio Ricca 2 7 6
Lorenzo Bocchi 0 5 1
31.05.19
1e ronde
Paul Woerner 2 6 6
Dane Sweeny 0 2 0
31.05.19
2e ronde
Gianluca Beghi 2 3 6 10
Kirill Kivattsev 1 6 4 1
31.05.19
1e ronde
Gianluca Beghi 2 6 6
Fabrizio Andaloro 0 0 1
31.05.19
1e ronde
Davide Albertoni 1 3 5
Andrea Basso scratch 0 6 3
31.05.19
1e ronde
Edoardo Lavagno 2 6 2 10
Luca Prevosto 1 2 6 1
31.05.19
1e ronde
Andrea Bolla 2 7 6
Gabriele Moghini 0 5 1
31.05.19
2e ronde
Andrea Bolla 2 6 6
Emiliano Maggioli 0 2 2
31.05.19
1e ronde
Andrea Guerrieri 1 6 2
Francesco Vilardo scratch 0 2 0
31.05.19
2e ronde
Andrea Guerrieri 2 7 6
Paul Woerner 0 61 0
31.05.19
1e ronde
Samuele Ramazzotti 2 6 7
Davide Galoppini 0 2 5
31.05.19
1e ronde
Kirill Kivattsev 2 6 6
Alexander Weis 0 4 4
31.05.19
1e ronde
Adrian Andreev 2 6 7
Adrian Obert 0 1 61
31.05.19
2e ronde
Savriyan Danilov 2 7 6
Samuele Ramazzotti 0 5 2
31.05.19
1e ronde
Savriyan Danilov 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 1 1
31.05.19
1e ronde
Emiliano Maggioli 2 7 4 10
Gianluca Di Nicola 1 66 6 7
Heren enkelspel Hard Singapore M15 Singapore sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 4 2
31.05.19
Kwartfinale
Harry Bourchier 2 6 2 7
Jonathan Gray 1 4 6 5
31.05.19
Kwartfinale
Ryota Tanuma 2 6 4 6
Manish Sureshkumar 1 4 6 3
31.05.19
Kwartfinale
Hong Kit Wong 2 6 3 6
Alec Adamson 1 1 6 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Mateo Nicolas Martinez 2 3 6 7
Mariano Kestelboim 1 6 0 5
31.05.19
Kwartfinale
Maxime Hamou 2 7 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 66 3
31.05.19
Kwartfinale
Genaro Alberto Olivieri 2 7 6
Michal Dembek 0 5 2
31.05.19
Kwartfinale
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Damien Wenger 0 0 3
Heren enkelspel Clay Hungary M25 Gyula sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Markus Eriksson 2 6 2 7
Christopher Heyman 1 3 6 64
31.05.19
Kwartfinale
Fabrizio Ornago 2 4 7 6
Matej Sabanov 1 6 5 1
31.05.19
Kwartfinale
Danylo Kalenichenko 2 0 6 6
Hugo Grenier 1 6 4 3
31.05.19
Kwartfinale
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Vit Kopriva 0 2 3
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak sets 1 2 3 4 5
31.05.19
2e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Antun Vidak 0 1 1
31.05.19
2e ronde
Nik Razborsek 2 6 6
Frane Nincevic 0 3 3
31.05.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 4 7 6
Nicolo Turchetti 1 6 5 4
31.05.19
2e ronde
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Marko Tepavac 0 4 1
31.05.19
Kwartfinale
Gonzalo Villanueva 1 w/o
Alen Rogic Hadzalic 0
31.05.19
2e ronde
Alen Rogic Hadzalic 2 3 7 6
Domagoj Biljesko 1 6 611 3
31.05.19
2e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Marko Miladinovic 0 2 4
Heren enkelspel Hard China M25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Yan Bai 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 4 1
31.05.19
Kwartfinale
Yecong He 2 6 6
Xin Gao 0 3 4
31.05.19
Kwartfinale
Zihao Xia 2 6 6 6
Wei Qiang Zheng 1 70 2 4
31.05.19
Kwartfinale
Jie Cui 1 6 1
Fajing Sun scratch 0 4 0
Heren enkelspel Hard Thailand M25 Nonthaburi sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Sidharth Rawat 2 5 6 6
Rishab Agarwal 1 7 2 4
31.05.19
Kwartfinale
Yu Hsiou Hsu 2 7 6 6
Blake Ellis 1 5 74 1
31.05.19
Kwartfinale
Alexander Crnokrak 2 6 6
Congsup Congcar 0 0 2
31.05.19
Kwartfinale
Rio Noguchi 2 7 5 6
Shuichi Sekiguchi 1 5 7 1
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25+H Most sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Maxime Chazal 2 6 6
Vaclav Safranek 0 3 1
31.05.19
Kwartfinale
Jan Satral 1 6 3
Dan Added scratch 0 2 1
31.05.19
Kwartfinale
Julian Lenz 2 7 6
Evan Furness 0 63 0
31.05.19
Kwartfinale
Colin Sinclair 2 6 6
Ondrej Krstev 0 2 3
Heren enkelspel Clay Italy Vicenza Challenger sets 1 2 3 4 5
31.05.19
3e ronde
Alessandro Giannessi 2 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 2 0
31.05.19
Kwartfinale
Alessandro Giannessi 2 6 7
Marc Polmans 0 4 5
31.05.19
3e ronde
Facundo Bagnis 2 7 1 6
Marco Bortolotti 1 65 6 3
31.05.19
2e ronde
Facundo Bagnis 2 6 6
Yosuke Watanuki 0 1 1
31.05.19
2e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6 7
Gonzalo Escobar 1 70 2 5
31.05.19
2e ronde
Federico Coria 2 6 2 6
Enrique Lopez-Perez 1 2 6 2
31.05.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 6 5 7
Julian Ocleppo 1 4 7 64
31.05.19
3e ronde
Gianluca Mager 2 1 6 7
Federico Coria 1 6 1 5
31.05.19
3e ronde
Marc Polmans 2 6 6
Luca Giacomini 0 0 3
31.05.19
Kwartfinale
Filippo Baldi 2 7 6
Andrea Pellegrino 0 5 2
31.05.19
3e ronde
Filippo Baldi 2 6 1 7
Andrea Vavassori 1 3 6 5
31.05.19
3e ronde
Andrea Pellegrino 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 64 3
31.05.19
3e ronde
Benjamin Hassan 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 1 3
31.05.19
3e ronde
Francesco Forti 2 6 7
Paolo Lorenzi 0 2 5
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
31.05.19
3e ronde
Kaia Kanepi 2 4 6 6
Veronika Kudermetova 1 6 3 0
31.05.19
3e ronde
Petra Martic 2 6 6
Karolina Pliskova 0 3 3
31.05.19
3e ronde
Johanna Konta 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 2 1
31.05.19
3e ronde
Anastasija Sevastova 2 6 6 11
Elise Mertens 1 73 4 9
31.05.19
2e ronde
Lesya Tsurenko 2 5 7 11
Aleksandra Krunic 1 7 5 9
31.05.19
3e ronde
Sloane Stephens 2 6 5 6
Polona Hercog 1 3 7 4
31.05.19
3e ronde
Garbine Muguruza 2 6 6
Elina Svitolina 0 3 3
31.05.19
2e ronde
Madison Keys 2 7 5 6
Priscilla Hon 1 5 7 3
31.05.19
3e ronde
Donna Vekic 2 6 6
Belinda Bencic 0 4 1
31.05.19
3e ronde
Marketa Vondrousova 2 6 6
Carla Suarez Navarro 0 4 4
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 7
Tiphanie Fiquet 0 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Patricia Maria Tig 2 6 6
Amy Zhu 0 0 1
31.05.19
Kwartfinale
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki 0 3 2
31.05.19
Kwartfinale
Melany Solange Krywoj 2 6 5 6
Silvia Ambrosio 1 2 7 4
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Oana Gavrila 2 7 6
Mira Antonitsch 0 5 2
31.05.19
Kwartfinale
Carmen Schultheiss 2 7 6
Ange Oby Kajuru 0 5 2
31.05.19
Kwartfinale
Mariam Dalakishvili 2 6 6
Elena Malygina 0 3 3
31.05.19
Kwartfinale
Oleksandra Oliynykova 2 2 6 6
Tamara Malesevic 1 6 2 4
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Montemor O sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Alba Carrillo Marin 2 6 6
Maria Ines Fonte 0 3 0
31.05.19
Kwartfinale
Marie Villet 2 7 6
Bojana Klincov 0 65 2
31.05.19
Kwartfinale
Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Amandine Cazeaux 0 4 0
31.05.19
Kwartfinale
Francisca Jorge 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez 0 2 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Mayar Sherif 2 6 6
Chiara Scholl 0 2 2
31.05.19
Kwartfinale
Lena Lutzeier 2 6 6
Nina Stadler 0 1 4
31.05.19
Kwartfinale
Barbara Gatica 2 4 6 6
Joanne Zuger 1 6 2 3
31.05.19
Kwartfinale
Eugenia Ganga 2 7 7
Marie Mettraux 0 5 5
Dames enkelspel Clay Germany W25 Essen sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Halve finale
Tereza Martincova 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 4
31.05.19
Halve finale
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Marie Benoit 0 1 4
Dames enkelspel Clay Italy W25 Grado sets 1 2 3 4 5
31.05.19
2e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6 6
Barbora Miklova 1 3 71 4
31.05.19
2e ronde
Martina Di Giuseppe 2 7 6
Dia Evtimova 0 5 2
31.05.19
Kwartfinale
Martina Di Giuseppe 2 7 4 6
Kai-Lin Zhang 1 62 6 3
31.05.19
2e ronde
Anastasia Grymalska 2 6 4 6
Lucrezia Stefanini 1 4 6 4
31.05.19
2e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 6
Ashley Kratzer 0 2 4
31.05.19
2e ronde
Kai-Lin Zhang 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 3 4
31.05.19
2e ronde
Cristiana Ferrando 2 7 6
Danka Kovinic 0 5 3
31.05.19
Kwartfinale
Cristiana Ferrando 2 6 6
Anastasia Grymalska 0 1 1
31.05.19
2e ronde
Rebecca Sramkova 2 5 7 6
Deborah Chiesa 1 7 64 4
31.05.19
Kwartfinale
Rebecca Sramkova 2 6 2 6
Cagla Buyukakcay 1 1 6 0
31.05.19
2e ronde
Jaqueline Cristian 2 2 6 6
Tereza Mrdeza 1 6 2 3
31.05.19
Kwartfinale
Jaqueline Cristian 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 4 2
Dames enkelspel Hard Hongkong W25 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
31.05.19
2e ronde
Jia-Jing Lu 2 7 4 10
Nagi Hanatani 1 5 6 1
31.05.19
2e ronde
Angelina Gabueva 2 6 7
Ramu Ueda 0 3 63
31.05.19
2e ronde
Jovana Jaksic 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 3 1
31.05.19
2e ronde
Catherine Harrison 2 6 6
Misaki Matsuda 0 4 1
31.05.19
2e ronde
Ho Ching Wu 2 7 6
Yui Chikaraishi 0 5 0
31.05.19
2e ronde
Paige Mary Hourigan 2 4 6 10
Chihiro Muramatsu 1 6 2 7
31.05.19
2e ronde
Erina Hayashi 2 7 6
Abigail Tere-Apisah 0 62 1
31.05.19
2e ronde
Momoko Kobori 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 3 1
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W25 Incheon sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Na-Lae Han 2 4 6 6
Hanna Chang 1 6 1 2
31.05.19
Kwartfinale
Su Jeong Jang 2 6 6
Yuxuan Zhang 0 1 3
31.05.19
Kwartfinale
Natalija Kostic 2 6 6
Chanel Simmonds 0 3 1
31.05.19
Kwartfinale
Anastasia Gasanova 2 7 7
Daria Mishina 0 63 5
Dames enkelspel Hard China W25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Chieh-Yu Hsu 2 2 6 6
Xiaodi You 1 6 3 3
31.05.19
Kwartfinale
Ziyue Sun 2 6 6
Meiqi Guo 0 1 4
31.05.19
Kwartfinale
Fang Ying Xun 2 6 6
Risa Ushijima 0 1 2
31.05.19
Kwartfinale
Hanyu Guo 2 7 6
Qiu Yu Ye 0 5 4
Dames enkelspel Hard Thailand W25 Nonthaburi sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Sabina Sharipova 2 6 6
Chompoothip Jandakate 0 1 3
31.05.19
Kwartfinale
Ipek Soylu 2 6 6
Simona Waltert 0 3 2
31.05.19
Kwartfinale
Yue Yuan 1 2
Magali Kempen scratch 0 1
31.05.19
Kwartfinale
Kamilla Rakhimova 2 7 6
Aunchisa Chanta 0 65 1
Dames enkelspel Hard Spain W25 Santa Margarita sets 1 2 3 4 5
31.05.19
Kwartfinale
Arina Rodionova 2 6 6
Renata Zarazua 0 2 2
31.05.19
Kwartfinale
Elitsa Kostova 2 7 6
Xiyu Wang 0 62 1
31.05.19
Kwartfinale
Arantxa Rus 2 6 1 7
Andrea Lazaro Garcia 1 3 6 5
31.05.19
Kwartfinale
Nadia Podoroska 2 6 5 6
Guiomar Zuleta De Reales 1 4 7 4
Heren dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
31.05.19
2e ronde
Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Matteo Berrettini/Lorenzo Sonego 0 1 3
31.05.19
2e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 6
Richard Berankis/Yoshihito Nishioka 0 3 3
31.05.19
1e ronde
Gregoire Barrere/Quentin Halys 2 6 7
Alex de Minaur/David Vega Hernandez 0 4 67
31.05.19
2e ronde
Henri Kontinen/John Peers 2 6 6
Marcelo Demoliner/Divij Sharan 0 3 4
31.05.19
2e ronde
Federico Delbonis/Guillermo Duran 2 6 1 6
Miomir Kecmanovic/Casper Ruud 1 0 6 2
31.05.19
2e ronde
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 7 6
Matwe Middelkoop/Tim Puetz 0 64 2
31.05.19
2e ronde
Oliver Marach/Mate Pavic 2 6 7
Elliot Benchetrit/Geoffrey Blancaneaux 0 4 5
31.05.19
2e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6 7
Enzo Couacaud/Tristan Lamasine 1 4 74 5
31.05.19
1e ronde
Leander Paes/Benoit Paire 2 6 6
Dominic Inglot/Martin Klizan 0 4 4
31.05.19
2e ronde
Mikhail Kukushkin/Joran Vliegen 2 6 3 6
Pablo Cuevas/Feliciano Lopez 1 3 6 4
31.05.19
2e ronde
Rohan Bopanna/Marius Copil 2 6 6
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 0 4 4
31.05.19
2e ronde
Dusan Lajovic/Janko Tipsarevic 2 7 7
Denys Molchanov/Igor Zelenay 0 5 65
Heren dubbelspel Clay Italy Vicenza Challenger sets 1 2 3 4 5
31.05.19
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 4 10
Jacopo Berrettini/Francesco Forti 1 1 6 7
31.05.19
Kwartfinale
Fabricio Neis/Fernando Romboli 2 6 6
Kamil Majchrzak/Szymon Walkow 0 4 4
31.05.19
Kwartfinale
Luis David Martinez/Andrea Vavassori 2 7 2 10
Luca Margaroli/Filip Polasek 1 5 6 3
31.05.19
1e ronde
Luis David Martinez/Andrea Vavassori 2 6 7
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas 0 2 63
31.05.19
Kwartfinale
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 2 6 4 10
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 1 4 6 7
31.05.19
Kwartfinale
Hans Podlipnik-Castillo/Marc Polmans 2 1 6 10
Hugo Nys/Sem Verbeek 1 6 2 3
31.05.19
1e ronde
Hugo Nys/Sem Verbeek 2 6 6 10
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 1 1 74 7
Dames dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
31.05.19
2e ronde
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 2 6 3 6
Sofia Kenin/Andrea Petkovic 1 4 6 3
31.05.19
2e ronde
Ying-Ying Duan/Saisai Zheng 2 6 6
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 0 3 2
31.05.19
2e ronde
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 2 6 6
Vitalia Diatchenko/Natela Dzalamidze 0 2 0
31.05.19
2e ronde
Nicole Melichar/Kveta Peschke 2 5 6 6
Ekaterina Alexandrova/Vera Zvonareva 1 7 4 4
31.05.19
2e ronde
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 6 7
Monica Puig/Shelby Rogers 0 2 5
31.05.19
2e ronde
Darya Kasatkina/Anett Kontaveit 2 3 6 6
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 1 6 3 4
31.05.19
2e ronde
Nadiya Kichenok/Abigail Spears 2 6 2 6
Maria-Jose Martinez Sanchez/Sara Sorribes Tormo 1 2 6 3
31.05.19
2e ronde
Desirae Krawczyk/Jessica Pegula 2 7 6
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik 0 5 3
<