Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard USA Columbus Challenger sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Alejandro Gonzalez 2 6 6 6
Aleksandar Kovacevic 1 4 75 2
10.06.19
1e ronde
Ji Sung Nam 2 7 6
Cannon Kingsley 0 5 4
10.06.19
1e ronde
Daniel Nguyen 2 6 6 7
Gijs Brouwer 1 4 75 5
10.06.19
Kwalif.
Dennis Novikov 1 6 3
Arjun Kadhe scratch 0 1 0
10.06.19
1e ronde
Evan Song 2 6 6
Jared Hiltzik 0 3 2
10.06.19
1e ronde
Zhizhen Zhang 2 6 6
Harri Heliovaara 0 3 4
10.06.19
1e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 0 6 6
Maxime Cressy 1 6 3 4
10.06.19
1e ronde
Alexis Galarneau 2 6 6 6
Justin Boulais 1 74 4 0
10.06.19
1e ronde
James Kent Trotter 2 7 6
Roy Smith 0 63 3
Heren enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Robin Haase 2 5 7 7
Ugo Humbert 1 7 62 64
10.06.19
1e ronde
Jordan Thompson 2 3 6 6
Tommy Paul 1 6 1 4
10.06.19
1e ronde
Christian Garin 2 6 6
Salvatore Caruso 0 1 4
10.06.19
1e ronde
Taylor Harry Fritz 2 7 6
Jurij Rodionov 0 62 4
10.06.19
1e ronde
Frances Tiafoe 2 6 7
Joao Sousa 0 2 60
Heren enkelspel Clay France Lyon Challenger sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Uladzimir Ignatik 1 6
Eduard Esteve Lobato scratch 0 1
10.06.19
1e ronde
Mohamed Safwat 2 7 5 7
Tim Van Rijthoven 1 5 7 61
10.06.19
1e ronde
Facundo Arguello 2 6 6
Corentin Denolly 0 4 4
10.06.19
1e ronde
Tristan Lamasine 2 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 0 4 0
10.06.19
1e ronde
Pedro Cachin 2 6 6
Matteo Martineau 0 1 3
10.06.19
1e ronde
Johan Sebastien Tatlot 2 7 6
Zdenek Kolar 0 5 4
10.06.19
1e ronde
Sumit Nagal 2 6 6
Hugo Nys 0 4 2
10.06.19
Kwalif.
Benjamin Bonzi 2 5 6 6
Hugo Grenier 1 7 3 4
10.06.19
1e ronde
Manuel Guinard 2 7 1 6
Peter Heller 1 63 6 3
10.06.19
Kwalif.
Borna Gojo 2 6 4 6
Aslan Karatsev 1 3 6 4
10.06.19
1e ronde
Elliot Benchetrit 2 6 7
Roberto Ortega-Olmedo 0 1 5
10.06.19
1e ronde
Hugo Gaston 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 1 3
Heren enkelspel Carpet Japan M15 Akishima sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Oh-Hee Kwon 2 6 6
Mao Takada 0 0 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ko Suzuki 2 6 6
Masayoshi Ono 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
David Barclay 2 6 7
Takuya Kureoka 0 3 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shunrou Takeshima 2 7 6
Seiya Nakanishi 0 5 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ken Onoda 1 w/o
Takuya Kumasaka 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kyohei Yamanaka 2 6 3 10
Kento Tagashira 1 1 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Winter Meagher 2 2 7 10
Yukikazu Meguro 1 6 5 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kenta Kurita 2 7 6
Ren Takaba 0 64 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yuga Tashiro 2 6 6
Anatole Bizimana 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yunosuke Tanaka 2 6 6
Tsubasa Koga 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yuta Kikuchi 2 7 7
Takeru Yuzuki 0 64 67
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kazuki Shimizu 2 6 6
Hikaru Takeda 0 0 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Len Schouten 2 6 6
Takumi Gondo 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kosuke Okagaki 2 6 6
Sam Ryan Ziegann 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tamaki Yamao 2 6 2 10
Taisei Miyamoto 1 4 6 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Taiyo Hirano 2 6 6
Seounghun Lee 0 4 2
Heren enkelspel Hard Izrael M15 Akko sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dor Wertheimer 2 6 6
Daniel Gageav 0 2 2
10.06.19
Kwalif.
Dor Wertheimer 2 6 6
Courtney John Lock 0 4 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sergey Dorozhkin 2 6 6
Adam Levi 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Boris Pokotilov 2 6 6
Daniel Dudockin 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Boris Pokotilov 2 6 6
Daniel Sela 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Daniel Dudockin 2 4 6 10
Demetris Azoides 1 6 2 7
10.06.19
Kwalif.
Jack Oswald 2 6 6
Victor Gurevich 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jack Oswald 2 7 6
Hod Cohen 0 5 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Aleksei Khomich 2 6 6
Rotem Sobol 0 3 2
10.06.19
Kwalif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Sergey Dorozhkin 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Victor Gurevich 2 6 6
Eitan Dray 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Courtney John Lock 2 6 6
Shahar Gabay 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ofek Amoyal 2 6 6
Nir Vodavoz 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Kento Yamada 2 6 6
Tom Hands 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kento Yamada 2 6 6
Gleb Blekher 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lior Goldenberg 2 6 7
Horst Rieder 0 4 5
10.06.19
Kwalif.
Lior Goldenberg 2 6 6
Ofek Amoyal 0 4 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Rikhardt Bierman 2 6 6
Amit Cohen 0 1 1
10.06.19
Kwalif.
Noah Schachter 1 6 3
Rikhardt Bierman scratch 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Noah Schachter 2 6 7
Orel Ovil 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Picchione 2 7 6
Guy Dagan 0 63 1
10.06.19
Kwalif.
Andrea Picchione 2 6 6
Llewelyn Bevan 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tom Hands 2 6 6
Yaron Guberman 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Llewelyn Bevan 2 6 1 10
Omer Yeshaya 1 4 6 8
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mikal Statham 2 6 6
Daniel Esteban Sanchez Rojas 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ricardo David Mayagoitia 2 7 6
Chih Chi Huang 0 65 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sebastian Eguez 2 6 6
Johan Alexander Rodriguez 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hillel Rousseau 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
George Goldhoff 2 6 6
Diego Bustamante 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Felipe Santamaria 2 4 6 11
Arturo Langle 1 6 2 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Gustavo Lavandoski 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nicholas Alexander Reyes 2 6 6
Sebastian Murillo 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kalman L. Boyd 2 6 6
Razvan Baiant 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Eduardo Ribeiro 2 3 7 11
Charl Morgan 1 6 66 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Rowland Phillips 2 6 6
Lance Amaury Lage Castelan 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dan Martin 2 7 6
Ricardo Fernando Romero Estrada 0 64 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kamen Damov 2 6 6
Nicholas Shamma 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lucas Gessner 2 6 6
Wulfrano Martinez Mora Esdras 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nevin Arimilli 2 6 6
Michel-Alexandre Fortin 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cleeve Harper 2 6 6
Skyler Butts 0 1 3
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hyung-Chan Lim 2 6 6
Min Seong Kim 0 2 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Seunghun Shin 2 6 6
Kangjae Kim 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ken Onishi 2 6 7
Suk Ann 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sung Jun Park 2 6 6
Dong Ju Kim 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Artur Shakhnubaryan 2 6 6
Woo Young Lee 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Chanchin Sookton-Eng 2 6 6
Dae-Hee Lee 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hyun Sik Go 2 6 3 10
Jae-Won Choi 1 4 6 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sung Hun Kim 2 6 6
Seungri Choi 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Joseph W. Van Meter 2 6 7
Jaewoo Kim 0 1 62
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shunsuke Wakita 2 6 6
Yu-Seob Kim 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jaeheon Yoon 1 6 1
Dylan Seong-Kwan Kim scratch 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 6 6
Ho-Min Kang 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Geun Jun Kim 2 6 6
Chen Chang 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jeong Heon Lee 2 6 6
Seong Jae Han 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Seita Watanabe 2 6 6
Jin Sung Han 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jungwon Park 2 7 6
Hyeon Il Jung 0 64 3
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Paul Woerner 2 6 5 11
Justin Roberts 1 2 7 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Paul Woerner 2 6 6
Jordi Walder 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Denys Klok 2 6 6
Benedict Moerl 0 2 0
10.06.19
Kwalif.
Denys Klok 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 2 3
10.06.19
Kwalif.
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Hazem Naow 0 64 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Henri Squire 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Justin Roberts 2 6 6
Jason Jeremy Hildebrandt 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Remy Bertola 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 1 4
10.06.19
Kwalif.
Mats Rosenkranz 2 7 6
Niklas Schell 0 60 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mats Rosenkranz 2 6 6
Noel Larwig 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nitin Kumar Sinha 2 3 6 10
Hasan Ibrahim 1 6 3 5
10.06.19
Kwalif.
Damien Wenger 2 6 6
Remy Bertola 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Damien Wenger 2 1 6 10
Savriyan Danilov 1 6 1 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Matthew Dellavedova 2 6 6
Patrick Mayer (GER) 0 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Petr Nouza 2 6 7
Tillmann Erdbories 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hazem Naow 2 6 6
Petr Hajek 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Niklas Schell 2 6 6
Christoffer Solberg 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Bastien Presuhn 1 5
Max Houkes scratch 0 4
10.06.19
Kwalif.
Bastien Presuhn 2 7 1 10
Petr Nouza 1 5 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ondrej Styler 2 7 7
Filip Bergevi 0 5 64
10.06.19
Kwalif.
Ondrej Styler 2 6 6
Tomas Jirousek 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Michael-John Every 0 2 0
10.06.19
Kwalif.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tomas Jirousek 2 6 6
Jim Walder 0 2 2
Heren enkelspel Hard Singapore M15 Singapore sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mesa Mei 2 6 6
Chinmay Bakshi 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jesse Ross 2 5 6 13
Danielle Abadia 1 7 3 11
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cheraag Bajwa 2 6 6
Muhammad Syabil Md Shaharudin 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Vidit Vaghela 2 5 6 10
Yeswanth Loganathan 1 7 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Benard Bruno Nkomba 2 6 6
Matthew Johnstone 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Benard Bruno Nkomba 1 6
Phongsapak Kerdlaphee scratch 0 3
10.06.19
Kwalif.
Jesse Delaney 2 4 6 10
Mesa Mei 1 6 4 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jesse Delaney 2 6 6
Leonide Lin 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Phongsapak Kerdlaphee 2 6 6
Gareth Ong 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yuvraj Singh 2 6 2 10
James Ibrahim 1 3 6 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jagmeet Singh 2 7 6
Sai Saran Reddy Byreddy 0 63 3
10.06.19
Kwalif.
Jagmeet Singh 2 6 6
Cheraag Bajwa 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Gokul Suresh 2 6 7
Timothy Lim 0 2 63
10.06.19
Kwalif.
Gokul Suresh 2 2 7 10
Rafael E. Grovas 1 6 5 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Arjun Mahadevan 2 6 6
Raahil Doshi 0 4 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Palaphoom Kovapitukted 2 6 6
Mohit Bhardwaj 0 2 3
10.06.19
Kwalif.
Palaphoom Kovapitukted 2 6 7
Rishi Paventhan 0 1 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Rafael E. Grovas 2 6 6
Kai En Matthew Lim 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Christian Didier Chin 2 4 6 10
Jesse Ross 1 6 1 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Christian Didier Chin 2 6 6
Hesam Yazdi 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Atharva Sharma 2 5 6 12
Pattanapong Borisutpong 1 7 2 10
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Rishi Paventhan 2 6 6 10
Aneish Jose Sawney 1 75 3 7
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mason Recci 2 6 6
Koonwar Gupta 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Valentin Vacherot 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Simon Beaupain 2 6 6
Terence Das 0 2 2
10.06.19
Kwalif.
Simon Beaupain 2 7 3 10
Imanol Lopez Morillo 1 64 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Barnaby Smith 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Michiel De Krom 2 6 1 10
Mason Recci 1 3 6 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Michiel De Krom 2 6 6
Francesco Cano 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Daniel Batista 2 6 3 10
Lluis Dolz 1 2 6 7
10.06.19
Kwalif.
Daniel Batista 2 1 6 10
Valentin Vacherot 1 6 4 6
10.06.19
Kwalif.
Stefano Battaglino 2 6 6
Emanuele Mazzeschi 0 4 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Stefano Battaglino 2 6 6
Daiki Ishii 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Juan Ignacio Alcalde 2 7 6
Pierre Faivre 0 65 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Imanol Lopez Morillo 2 7 6
Federico Juan Aguilar 0 5 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Maxim Turyev 0 3 0
10.06.19
Kwalif.
Juan Manuel Cerundolo 2 7 6
Tristan Boyer 0 5 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tristan Boyer 2 7 6
Anze Arh 0 5 4
10.06.19
Kwalif.
Guido Ivan Justo 2 6 6 12
Barnaby Smith 1 4 79 10
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Guido Ivan Justo 2 6 6
Luis Britto 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Marco Saffratti 2 5 6 11
Timur Kiuamov 1 7 3 9
10.06.19
Kwalif.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Martin Van Der Meerschen 2 7 2 10
Toby D. Boyer 1 67 6 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emanuele Mazzeschi 2 7 3 11
Pedro Gabriel Rodrigues 1 5 6 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mattia Bellucci 2 6 6
Mousa Alkotop 0 1 2
10.06.19
Kwalif.
Mattia Bellucci 2 6 6
Marco Saffratti 0 4 4
Heren enkelspel Hard Hongkong M25 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Harry David Meehan 2 6 6
Ching Yeung Michael Tam 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Zheng Qi Jonathan Zhang 2 2 6 10
Dave Sebastian Mosqueda 1 6 3 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emilien Voisin 2 6 6
Peter Alester Magalit 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Douglas Geiwald 2 6 6
Bruno Loeffler 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Pak Hong Issac Chan 2 6 6
Kwok Yuen 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tsz Yan Adrian Yao 2 6 6
Adrian Kristofer Tsui 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ching Wah Wai 2 6 6
Kurt Dewey Mosqueda 0 0 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Malhar Rajpal 2 6 6
Per Nordstrom 0 1 3
Heren enkelspel Clay Spain M25 Huelva sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mauricio Echazu 2 6 6
Alex Marti Pujolras 0 4 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Federico Zeballos 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ruan Roelofse 2 6 6
Akim Zarichanskyy 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Albert Alcaraz Ivorra 2 6 6
Pau Perez Contri 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Johan Nikles 2 6 6
Noam Okala 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Albert Roglan 2 6 6
Goncalo Falcao 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Luis Faria 2 6 2 10
Francisco Cabral 1 3 6 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 4 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cayetano March 2 6 6
Carlos Garcia Vazquez 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Filip Ambrozy 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Juan Jose Lopez Gomez 0 4 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Pablo Llamas Ruiz 2 7 6
Clement Tabur 0 5 1
Heren enkelspel Hard China M25 Shenzhen sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Arsenije Zlatanovic 2 6 4 10
Hu Liu 1 3 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Chuhan Wang 2 6 6
Haitong Xia 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yu Hsiang Chiu 2 6 6
Tianjia Guo 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sheng Hao Zhou 2 6 6
Yanjie Zheng 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Zhe Zhou 2 6 7
Ang Ji 0 4 62
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 6 5 10
Qun Gao 1 4 7 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Liran Chen 2 6 6
Yuchen Wu (2000) 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Aliaksandr Liaonenka 2 2 6 10
Guan Kai Wang 1 6 4 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Changli Zhang 2 3 6 10
William Ma 1 6 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ye Cong Mo 2 6 6
Xiaoyang Zhang 0 0 2
10.06.19
Kwalif.
Ye Cong Mo 1 7 4
Yu Hsiang Chiu scratch 0 5 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Chenhe Li 2 6 6 10
Sheng Tang 1 76 2 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cheng Han 2 2 6 21
Zhao Zhao 1 6 4 19
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Zhenxiong Dong 2 6 6
Naifu Zhang 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jiaji Wang 2 6 3 10
Anatoliy Petrenko 1 3 6 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yong Jia Cai 2 3 6 12
Yukun Wang 1 6 3 10
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Isaac Becroft 2 7 5 10
Ruikai Wang 1 64 7 8
Heren enkelspel Hard USA M25 Wichita sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alessandro-Damiano Ventre 2 6 6
Juan Jose Mateus Rubiano 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nathan Ponwith 2 6 6
Maxwell Giddens 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emmett Ward 2 7 7
Bruno Serra 0 5 66
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mcclain Kessler 2 6 7
Rafael Serra 0 1 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ian Chadwell 2 6 6
Alexander Pozo 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nicaise Muamba 2 6 7
Tanner K Smith 0 3 62
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Samuel Beren 2 6 6
Sebastian Zapata Ramirez 0 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kareem Allaf 2 6 6
Leighton Allen 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ezekiel Clark 2 6 6
Luke Vandecasteele 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Brandon Lam 2 7 6
Daniel Fainblum 0 63 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Pierce Rollins 2 6 6
Austin Williams 0 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Quinn Vandecasteele 2 6 5 16
Jonathan Sorbo 1 3 7 14
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Zachary Svajda 2 6 6
Kooros Ghasemi 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alexander Richards 2 6 6
Abraham Asaba 0 2 2
Heren enkelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Feliciano Lopez 2 7 6
Alexander Bublik 0 5 4
10.06.19
1e ronde
Jo-Wilfried Tsonga 2 6 6
Mischa Zverev 0 3 0
10.06.19
1e ronde
Miomir Kecmanovic 2 4 7 6
Philipp Kohlschreiber 1 6 5 3
Heren enkelspel Grass United Kingdom Nottingham Challenger sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Brydan Klein 2 7 6
Lloyd Glasspool 0 65 2
10.06.19
Kwalif.
Ryan Peniston 2 6 6
Luke Saville 0 4 2
Heren enkelspel Clay Kazakhstan Shymkent Challenger sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Tomislav Brkic 2 1 6 7
Mario Vilella Martinez 1 6 2 5
10.06.19
1e ronde
Evan King 2 6 6
Sanjar Fayziev 0 2 2
10.06.19
1e ronde
Andrea Collarini 2 6 6
Timofey Skatov 0 3 4
10.06.19
1e ronde
Gleb Sakharov 2 2 6 7
Ergi Kirkin 1 6 2 5
10.06.19
1e ronde
Riccardo Bonadio 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 4 0
10.06.19
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 2 7
Sergey Fomin 1 2 6 62
10.06.19
1e ronde
Aleksandar Vukic 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 3 1
10.06.19
1e ronde
Nino Serdarusic 2 6 1 6
Konstantin Kravchuk 1 3 6 1
10.06.19
1e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Denis Yevseyev 0 1 1
10.06.19
Kwalif.
Alejandro Tabilo 2 6 6
Alexandar Lazarov 0 0 2
10.06.19
1e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 4 6 6
Roberto Cid 1 6 4 4
10.06.19
1e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 2 4
10.06.19
1e ronde
Nicola Kuhn 2 3 6 6
Roman Safiullin 1 6 2 2
10.06.19
Kwalif.
Sebastian Korda 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 0 0
Dames enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Arantxa Rus 2 7 6
Bibiane Schoofs 0 5 4
10.06.19
1e ronde
Margarita Gasparyan 2 2 7 6
Viktoria Kuzmova 1 6 65 4
10.06.19
1e ronde
Veronika Kudermetova 2 6 6
Ons Jabeur 0 3 4
10.06.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Priscilla Hon 0 4 3
10.06.19
1e ronde
Greetje Minnen 2 7 6
Mona Barthel 0 5 4
10.06.19
1e ronde
Elena Rybakina 2 6 6
Varvara Lepchenko 0 1 2
Dames enkelspel Grass United Kingdom W100 Manchester sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Samantha Murray 2 6 6 10
Natalija Kostic 1 74 2 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Samantha Murray 2 6 6
Lillian Mould 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Maria Sanchez 2 6 6
Kimberly Mpukusa 0 2 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Natalija Kostic 2 7 7
Victoria Allen 0 65 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Vivian Heisen 2 6 6
Katarzyna Pitak 0 1 2
10.06.19
Kwalif.
Mayo Hibi 2 6 6
Jana Fett 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mayo Hibi 2 6 6
Scarlett Hutchinson 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jana Fett 2 6 6
Aleksandra Pitak 0 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Luisa Stefani 2 6 6
Alice Gillan 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Maddison Inglis 2 7 6
Holly Hutchinson 0 5 3
10.06.19
Kwalif.
Maddison Inglis 2 6 7
Emily Appleton 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yuriko Miyazaki 2 3 6 11
Urszula Radwanska 1 6 1 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ingrid Neel 2 6 6
Ellie Tsimbilakis 0 1 0
10.06.19
Kwalif.
Ingrid Neel 2 4 7 10
Maria Sanchez 1 6 63 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emily Appleton 2 6 7
Quinn Gleason 0 3 63
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Qianhui Tang 2 2 7 10
Laura-Ioana Andrei 1 6 5 7
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Amarante sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Amandine Cazeaux 2 6 6
Muskan Gupta 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Magdalena Stoilkovska 2 6 6
Marie Lou Faoro 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Noelly Longi Nsimba 2 6 6
Anoushka Wooller 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ali Collins 2 6 6
Amrita Yadav 0 0 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emma Mazzoni 2 6 6
Micol Sanna 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Christina Rosca 2 6 6
Mariami Akhalaia 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Laia Conde Monfort 2 6 3 10
Liz Keller 1 2 6 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Georgia Drummy 2 6 6
Ambre Feder 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Maileen Nuudi 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lucia Quiterio 2 6 6
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Helena Narmont 2 6 6
Tomoe Yazawa 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Klara Hajkova 2 6 6
Maria Santos 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Elena Jamshidi 2 6 6
Madalena Amil 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ayline Esina Samardzic 2 6 6
Carolina Azadinho 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sathwika Sama 2 6 6
Sara Neto 0 1 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Barbora Vykydalova 2 6 7
Brianna Tulloch 0 4 65
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jessica Hinojosa Gomez 2 7 6
Nazari Urbina 0 5 3
10.06.19
Kwalif.
Sara Kelly 2 6 6
Averie Bowen 0 1 0
10.06.19
Kwalif.
Yu Chen 2 6 6
Katya Ramirez 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Gianna Pielet 2 6 6
Marne Dercksen 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Amanda Carolina Nava Elkin 2 6 6
Silvana Rivero 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Camille Townsend 2 6 6
Gabriela Tevez 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Julia Jordan 2 6 6
Andrea Isabel Perez Morales 0 0 0
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hyojung Yea 2 6 6
Mijeong Park 0 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Haine Ogata 2 7 7
Anna Zhang 0 5 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dabin Oh 2 6 6
Chihiro Takayama 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
You-Na Sul 2 6 6
Jeong Moon 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jeongyun Lee 2 6 3 10
Suzuho Oshino 1 3 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Seon Young Um 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 2 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Eun Se Jang 2 6 7
Na Hyun Kang 0 1 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Subin Park 2 6 6
Ha Yeong Ryu 0 4 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Da Ye Kim 2 6 6
Ji Young Seo 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shou Na Mu 2 7 6
Mi Jin Kim 0 612 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Eunhye Lee 2 6 6
Dami Lee 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cherry Kim 2 6 2 10
Jiho Shin 1 2 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dayeon Back 2 7 6
Ah Song 0 5 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Heejin Han 2 7 0 10
Eunji Lee (2001) 1 64 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sihyeong Cho 2 5 7 10
Yu Shan 1 7 5 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Honoka Kobayashi 2 6 6
Sinhee Kim 0 3 1
Dames enkelspel Clay Germany W15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nora Niedmers 2 3 6 10
Albina Khabibulina 1 6 4 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Maria Patrascu 2 6 6
Katharina Huhnholz 0 0 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alina Silich 2 6 6
Zoi Meers 0 0 2
10.06.19
Kwalif.
Alina Silich 2 6 2 10
Marie Mettraux 1 3 6 8
10.06.19
Kwalif.
Chiara Grimm 2 1 6 10
Nikola Breckova 1 6 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Chiara Grimm 2 6 6
Emily Casteleyn 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Nina Kruijer 2 7 5 10
Franziska Kommer 1 5 7 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nina Kruijer 2 6 6
Ivana Sebestova 0 2 2
10.06.19
Kwalif.
Joanna Zawadzka 2 6 6
Maria Patrascu 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Joanna Zawadzka 2 6 6
Alicia Melosch 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kathleen Kanev 2 6 5 10
Chantal Sauvant 1 0 7 8
10.06.19
Kwalif.
Kathleen Kanev 2 7 6
Fabienne Gettwart 0 63 4
10.06.19
Kwalif.
Suzan Lamens 2 6 6
Nora Niedmers 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Suzan Lamens 2 6 6
Jennifer Wacker 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Franziska Kommer 2 6 6
Kim Juliane Auerswald 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Marie Mettraux 2 7 6
Anna Marie Weissheim 0 5 0
10.06.19
Kwalif.
Ludmila Kareisova 2 6 6
Sibel Demirbaga 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ludmila Kareisova 2 6 6
Luna Meers 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nikola Breckova 2 6 6
Alisa Axyanova 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sibel Demirbaga 2 1 6 10
Pauline Wuarin 1 6 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Stephanie Judith Visscher 2 6 7
Mariia Bergen 0 3 66
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Karolina Vlckova 2 7 6
Laura Boehner 0 5 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Fabienne Gettwart 2 6 6
Lilly Dueffert 0 1 0
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Yana Mogilnitskaya 2 6 6
Julia Riera 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yana Mogilnitskaya 2 6 6
Radhika Yadav 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Martina Capurro Taborda 2 7 6
Lara Kaiser 0 5 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Martina Kudelova 2 6 6
Daria Kononchuk 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Martina Kudelova 2 6 6
Ilaria Sposetti 0 0 1
10.06.19
Kwalif.
Irene Lavino 2 7 7
Laura Ashley 0 63 62
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Estella Jaeger 2 6 6
Maria Gomez 0 0 1
10.06.19
Kwalif.
Estella Jaeger 1 6 4
Iana Tishchenko scratch 0 1 0
10.06.19
Kwalif.
Silvia Saccani 2 6 6 10
Yasmina El Sayed 1 76 4 8
10.06.19
Kwalif.
Nikol Dobrilova 2 1 6 10
Gabriela Martinez Asensi 1 6 3 8
10.06.19
Kwalif.
Margaux Rouvroy 2 6 6
Audrey Dabomve 0 0 3
Dames enkelspel Clay USA W15 Wesley Chapel sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Megan Mccray 2 6 6 10
Anastasia Sysoeva 1 76 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alicia Robinson 2 6 6
Morgan Mccray 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Adesuwa Osabuohien 2 7 6 10
Zoe Hitt 1 5 74 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Andie K. Daniell 2 6 6
Payton Andrews 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Anna Mamalat 0 1 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alana Smith 2 6 6
Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Giorgie Jones 2 6 7
Carolyn Campana 0 3 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Victoria Emma 2 6 6
Jocelijn Cavero Roeper 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emma Lella 2 6 6
Jane Wasserson 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ava Hrastar 2 6 6
Jacqueline Payne 0 4 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shatoo Mohamad 2 6 7
Brooke Biddle 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jaleesa Leslie 2 6 1 10
Mara Schmidt 1 1 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Emma Davis 2 6 6
Victoria Hu 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sophie Williams 2 6 6
Gabriella Broadfoot 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Isabelle Kouzmanov 2 6 6
Sanyukta Gawande 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alana Wolfberg 2 1 6 10
Madison Bourguignon 1 6 4 6
Dames enkelspel Hard Izrael W25 Akko sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Margarita Lazareva 2 6 6
Keren Mor 0 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Claudia Coppola 2 6 6
Shachf Lieberman 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Fiona Codino 2 6 6 10
Koral Koldobski 1 75 0 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sadafmoh Tolibova 2 6 6
Emmy Yaron 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Fanny Ostlund 2 6 6
Diana Nekhorosheva 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shir Azran 2 4 6 10
Barbora Matusova 1 6 3 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shahar Biran 2 6 6
Adva Dabah 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yarden Akler 2 6 6
Shiran Arol Wiegand 0 3 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Ester Masuri 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tamara Barad Itzhaki 2 6 6
Diana Smelansky 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shelly Bereznyak 2 6 6
Roni Lior 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Adelina Baravi 2 3 6 10
Ofer Kivity 1 6 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 6
Nitzan Bruner 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Liisa Vehvilainen 2 7 0 10
Talya Zandberg 1 65 6 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Isabella Bozicevic 2 6 6
Neta Tamir 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mika Dagan Fruchtman 2 6 6
Kristin Younes 0 3 4
Dames enkelspel Hard China W25 Hengyang sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Qianqian Zhao 2 6 6
Jiatian Qi 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dan Ni Wang 2 6 6
Jiayun Zhu 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jiahui Chen 2 5 7 10
Meiting Liu 1 7 5 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Xu Liu Sun 2 6 6
Sarah Pang 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kwan Yau Ng 2 6 6
Yi Liu 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alana Parnaby 2 1 6 10
Qian Yang 1 6 4 4
10.06.19
Kwalif.
Xinyu Gao 1 6 3
Shuo Feng scratch 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Xinyu Gao 2 7 6
Zhou Mingjun 0 5 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Wanning Zhu 2 4 6 10
Wei Zheng 1 6 3 6
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Shuo Feng 2 6 6
Hongding Dong 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mei Xu Wu 1 6 2
Xinrui Liu scratch 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ziyi Yang 2 6 6
Katya Malikova 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yuping Wang 1 6 6
Jiaying He scratch 0 3 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sijia Wei 2 1 6 10
Chengyiyi Yuan 1 6 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Zheng Hua Xiao 2 7 6
Nikita Uberoi 0 64 4
Dames enkelspel Clay Belarus W25 Minsk sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ksenia Palkina 2 6 4 10
Katsiaryna Skachkova 1 4 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Montserrat Gonzalez 2 6 6
Maria Daniels Sierra 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sviatlana Pirazhenka 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 4 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alexandra Perper 2 6 6
Hanna Vinahradava 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Victoria Kan 2 6 6
Eva Garkusha 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Iryna Shymanovich 2 6 6
Hanna Sokal 0 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Anastasia Pribylova 2 2 7 10
Alesya Yakubovich 1 6 63 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Diana Demidova 1 6 1
Ipek Oz scratch 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Sara Cakarevic 2 6 6
Kseniya Yersh 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Kazionova 1 6 1
Vlada Zvereva scratch 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Anastasia Detiuc 2 6 6
Tatsiana Sasnouskaya 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Anna Ukolova 2 4 6 10
Ilona Kremen 1 6 2 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Liubov Demidova 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Daniela Vismane 2 6 6
Kristina Dmitruk 0 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Vlada Koval 2 6 6
Nika Shytkouskaya 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 3 6 15
Melanie Stokke 1 6 3 13
Dames enkelspel Clay Czech Republic W25 Prerov sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Amanda Carreras 2 6 3 10
Sabina Machalova 1 1 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Martina Pradova 2 4 6 10
Ani Vangelova 1 6 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cristina Ene 2 6 6
Rebeca Pereira 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Bojana Marinkovic 2 6 6
Natalie Augustinova 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nikola Tomanova 2 6 6
Sofia Milatova 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Yana Morderger 2 6 6
Sabina Brichackova 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Timea Jaruskova 2 6 6
Denisa Pospisilova 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kristyna Hrabalova 2 6 6
Lenka Stara 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Janika Kusy Alzugaray 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nefisa Berberovic 2 6 6
Barbora Pokorna 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alexandra Silna 2 6 6
Ange Oby Kajuru 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Karolina Kubanova 2 6 6
Lucie Petruzelova 0 3 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Michaela Kucharova (2001) 1 0
Barbora Miklova scratch 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Sabina Richtrova 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Petra Csabi 2 4 7 10
Valentina Ivanov 1 6 5 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Katerina Mandelikova 2 7 6
Laura Maluniakova 0 5 2
Dames enkelspel Hard USA W25 Sumter sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Salome Devidze 2 6 6
Aleah Marrow 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Brynn Boren 2 6 6
Epiphany Turner 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Joelle Kissell 2 6 6
Sylvia Schenck 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mary Closs 2 6 6
Arushi Gupta 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Petia Arshinkova 2 6 6
Zaina Nait Omar 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Andreea Ghitescu 2 6 6
Eva Raszkiewicz 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Kenya Jones 2 5 6 10
Ashlyn Krueger 1 7 3 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jada Robinson 2 6 5 10
Madeleine Kobelt 1 4 7 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Carson Branstine 2 6 6
Julia Sorrells 0 1 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Haley Giavara 2 6 6
Emerald Able 0 2 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alycia Parks 2 6 6
Ty Ana Williams 0 0 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mccartney Kessler 2 6 7
Gabriella Price 0 0 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Peyton Stearns 2 6 6
Spirit Edley 0 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Allie Gretkowski 2 6 6
Alexandra Osborne 0 0 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Carson Tanguilig 2 7 6
Amber Washington 0 66 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Connie Ma 2 6 4 10
Elizabeth Coleman 1 3 6 4
Dames enkelspel Clay Spain W60 Barcelona sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Kwalif.
Alison Bai 2 6 6 10
Jade Suvrijn 1 76 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Alison Bai 2 4 6 10
Rebeka Masarova 1 6 4 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Gamiz 2 6 6
Maria Aran Teixido Garcia 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Andrea Gamiz 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Despina Papamichail 2 6 6
Louise Lampla 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Despina Papamichail 2 6 0 10
Agnes Bukta 1 0 6 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Agnes Bukta 2 6 6
Julie Gervais 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Vivien Juhaszova 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 4 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jade Suvrijn 1 2
Nadja Bay Christians scratch 0 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Julia Payola 0 3 3
10.06.19
Kwalif.
Manon Arcangioli 2 6 6
Andrea Lazaro Garcia 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Manon Arcangioli 2 6 7
Nora Ayala Serra 0 1 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Marine Partaud 2 6 4 10
Laura Pigossi 1 2 6 7
10.06.19
Kwalif.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6 10
Vivien Juhaszova 1 76 2 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Syuzen Afifi 0 0 1
10.06.19
Kwalif.
Margot Yerolymos 2 1 6 10
Marine Partaud 1 6 2 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Margot Yerolymos 2 6 6
Julia Wachaczyk 0 3 3
10.06.19
Kwalif.
Jaimee Fourlis 2 6 6
Moyuka Uchijima 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Jaimee Fourlis 2 6 6
Esther Lopez Alcaraz 0 4 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Alicia Alegre 0 0 0
10.06.19
Kwalif.
Marina Bassols Ribera 1 6 1
Ivana Popovic scratch 0 4 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Zoe Kruger 0 0 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ivana Popovic 2 6 2 10
Kyoka Okamura 1 2 6 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Moyuka Uchijima 2 6 6
Lucia Santos Sanchez 0 1 2
Dames enkelspel Clay Italy W60+H Rome sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Federica Di Sarra 2 7 6
Martina Biagianti 0 62 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Martina Caregaro 2 7 6
Giorgia Marchetti 0 5 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ulrikke Eikeri 2 4 6 10
Camilla Rosatello 1 6 2 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Paula Cristina Goncalves 2 6 4 10
Beatrice Lombardo 1 1 6 8
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Cristina Dinu 2 6 6
Claudia Giovine 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Stefania Rubini 2 6 6
Federica Bilardo 0 3 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nicoleta Dascalu 2 7 6
Ganna Poznikhirenko 0 65 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Carolina M. Alves 2 6 4 11
Camilla Scala 1 2 6 9
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tatiana Pieri 2 6 7
Deborah Chiesa 0 1 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lucia Bronzetti 2 6 1 10
Teliana Pereira 1 3 6 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Dalila Spiteri 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 1 1
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Lara Salden 2 4 6 10
Nathaly Kurata 1 6 4 5
Heren dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 6
Romain Arneodo/Pierre-Hugues Herbert 0 5 2
10.06.19
1e ronde
Dominic Inglot/Austin Krajicek 2 7 6
Thiemo de Bakker/David Pel 0 5 2
Heren dubbelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Denys Molchanov/Artem Sitak 2 5 7 11
Marcelo Demoliner/Divij Sharan 1 7 614 9
10.06.19
1e ronde
Nick Kyrgios/Matt Reid 2 6 3 10
Nikola Mektic/Franko Skugor 1 4 6 4
10.06.19
1e ronde
Robert Lindstedt/Milos Raonic 2 6 7
Steve Johnson/Gilles Simon 0 3 5
Dames dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
10.06.19
1e ronde
Lesya Tsurenko/Yafan Wang 2 0 6 10
Nicole Melichar/Kveta Peschke 1 6 3 7
10.06.19
1e ronde
Kristyna Pliskova/Barbora Stefkova 2 6 1 10
Lidziya Marozava/Storm Sanders 1 2 6 7
<