Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard USA Columbus Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
3e ronde
Dudi Sela 2 6 6
Duckhee Lee 0 3 1
13.06.19
3e ronde
Emilio Gomez 2 7 5 6
Collin Altamirano 1 5 7 0
13.06.19
3e ronde
Yasutaka Uchiyama 2 3 6 6
Carlos Gomez-Herrera 1 6 3 4
13.06.19
3e ronde
Ji Sung Nam 2 6 6
Alejandro Gonzalez 0 4 2
13.06.19
3e ronde
Thai Kwiatkowski 2 3 7 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 5 2
13.06.19
3e ronde
Mikael Torpegaard 2 6 6
Tim Smyczek 0 2 1
13.06.19
3e ronde
Joao Menezes 1 6 4
Dennis Novikov scratch 0 2 1
13.06.19
3e ronde
Zhizhen Zhang 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 4 4
13.06.19
2e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6 6
Roberto Quiroz 1 1 79 0
Heren enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Adrian Mannarino 2 1 6 6
Fernando Verdasco 1 6 3 4
13.06.19
2e ronde
David Goffin 2 6 7
Pierre-Hugues Herbert 0 3 5
13.06.19
2e ronde
Christian Garin 2 7 7
Robin Haase 0 5 5
13.06.19
2e ronde
Nicolas Jarry 2 6 3 6
Stefanos Tsitsipas 1 4 6 4
Heren enkelspel Clay France Lyon Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
3e ronde
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Hugo Gaston 0 2 1
13.06.19
3e ronde
Mohamed Safwat 2 6 6
Facundo Arguello 0 4 4
13.06.19
3e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Pablo Andujar 0 4 2
13.06.19
3e ronde
Kimmer Coppejans 2 6 6
Pedro Sousa 0 2 3
13.06.19
3e ronde
Elias Ymer 2 2 6 6
Maxime Janvier 1 6 2 1
13.06.19
3e ronde
Sumit Nagal 2 6 3 6
Uladzimir Ignatik 1 1 6 3
13.06.19
3e ronde
Manuel Guinard 2 6 3 7
Rudolf Molleker 1 4 6 5
13.06.19
3e ronde
Corentin Moutet 2 5 6 6
Alexey Vatutin 1 7 1 4
Heren enkelspel Carpet Japan M15 Akishima sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Sho Katayama 2 6 6
Kosuke Okagaki 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Kazuma Kawachi 2 6 6
Rimpei Kawakami 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Rio Noguchi 2 6 2 6
Shota Tange 1 2 6 1
13.06.19
2e ronde
Yuta Kikuchi 2 6 6
Hiroyasu Ehara 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Yuta Kawahashi 2 6 4 6
Sho Shimabukuro 1 2 6 3
13.06.19
2e ronde
Hikaru Shiraishi 2 7 6
Shohei Chikami 0 5 3
13.06.19
2e ronde
Ryohei Tagata 2 4 6 6
Haru Inoue 1 6 3 2
13.06.19
2e ronde
Keisuke Saitoh 2 7 6
Gengo Kikuchi 0 5 0
Heren enkelspel Hard Izrael M15 Akko sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Kento Yamada 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Alexander Igoshin 2 6 1 6
Shahar Elbaz 1 1 6 2
13.06.19
2e ronde
Igor Smilansky 2 6 6 6
Markos Kalovelonis 1 75 3 1
13.06.19
2e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Gilad Tamar 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Peter Kobelt 2 6 6
Lior Goldenberg 0 0 3
13.06.19
2e ronde
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Noah Schachter 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Yshai Oliel 2 6 6
Aleksei Khomich 0 0 1
13.06.19
2e ronde
Gilbert Soares Klier Junior 2 2 6 6
Roee Benya 1 6 4 0
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Alejandro Mendoza 2 6 6
Kalman L. Boyd 0 3 0
13.06.19
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 7
Juan Alejandro Hernandez 0 4 65
13.06.19
2e ronde
Connor Farren 2 7 6
Lucas Gomez 0 63 3
13.06.19
2e ronde
Brandon Walkin 2 6 6
Kamen Damov 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Nevin Arimilli 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Christian Langmo 1 2 6 3
Maximiliano Estevez scratch 0 6 3 0
13.06.19
2e ronde
Hady Habib 2 7 6
Errol Smith 0 61 4
13.06.19
2e ronde
Eduardo Ribeiro 2 6 5 6
Eduardo Roldan 1 4 7 4
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Yong-Kyu Lim 1 w/o
Min-Kyu Song 0
13.06.19
2e ronde
Min-Kyu Song 2 6 1 6
Uisung Park 1 4 6 4
13.06.19
2e ronde
Sung Jun Park 2 1 7 6
Seong-Gook Oh 1 6 5 4
13.06.19
2e ronde
Seong Chan Hong 2 6 6
Ken Onishi 0 1 2
13.06.19
2e ronde
Thomas Fancutt 2 7 6 6
Dominik Palan 1 66 74 3
13.06.19
2e ronde
Jean Thirouin 2 6 6
Jung-Woong Na 0 2 3
13.06.19
2e ronde
Seon Yong Han 2 3 6 7
Young-Hoon Jeong 1 6 3 5
13.06.19
2e ronde
Yuta Shimizu 2 2 7 6
Sanhui Shin 1 6 5 2
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Markus Eriksson 2 6 6 6
Alexander Erler 1 0 76 4
13.06.19
Kwartfinale
Christian Lindell 1 6 2
Cedrik-Marcel Stebe scratch 0 4 1
13.06.19
Kwartfinale
Daniel Altmaier 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 1 3
13.06.19
Kwartfinale
Damien Wenger 2 2 6 6
Altug Celikbilek 1 6 2 1
Heren enkelspel Hard Singapore M15 Singapore sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Kelsey Stevenson 2 6 4 6
Kasidit Samrej 1 4 6 2
13.06.19
2e ronde
Alec Adamson 2 6 6
Jesse Delaney 0 0 4
13.06.19
2e ronde
Kazuki Nishiwaki 2 7 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 64 2
13.06.19
2e ronde
Jonathan Gray 2 4 6 6
Congsup Congcar 1 6 2 3
13.06.19
2e ronde
Manish Sureshkumar 2 6 6
Cameron Green 0 1 1
13.06.19
2e ronde
Aidan Mchugh 2 6 6
Thanapet Chanta 0 2 1
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 7 6
Michiel De Krom 0 61 1
13.06.19
2e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Toby Martin 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Mathieu Perchicot 2 7 6
Lucas Poullain 0 5 3
13.06.19
2e ronde
Simon Beaupain 2 4 6 6
Mikhail Fufygin 1 6 4 4
13.06.19
2e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 4 7 6
Stefano Battaglino 1 6 5 2
13.06.19
2e ronde
Andrey Chepelev 2 6 6
Simone Roncalli 0 2 1
13.06.19
2e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche 0 2 0
Heren enkelspel Hard Hongkong M25 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Agustin Velotti 2 7 6
Scott Duncan 0 5 4
13.06.19
2e ronde
Xin Gao 2 7 6
Maksim Tikhomirov 0 66 1
13.06.19
2e ronde
Sidharth Rawat 2 6 6
Alexander Crnokrak 0 4 4
13.06.19
2e ronde
Shintaro Imai 2 6 3 6
Hong Kit Wong 1 3 6 1
13.06.19
2e ronde
Nam Hoang Ly 2 6 6
Sagadat Ayap 0 3 0
13.06.19
2e ronde
Yusuke Takahashi 2 6 3 6
Michael Zhu 1 3 6 3
13.06.19
2e ronde
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Yuki Mochizuki 2 6 7
Jayden Court 0 2 66
Heren enkelspel Clay Spain M25 Huelva sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Tobias Simon 2 6 6 6
Evan Furness 1 3 76 1
13.06.19
2e ronde
Pedro Sakamoto 2 6 6
Pablo Llamas Ruiz 0 4 4
13.06.19
2e ronde
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Mauricio Echazu 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Jeroen Vanneste 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 4 3
13.06.19
2e ronde
Bastian Malla 2 6 4 7
Andrea Basso 1 4 6 64
13.06.19
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Colin Sinclair 0 0 4
13.06.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 7
Albert Alcaraz Ivorra 0 1 62
13.06.19
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 1 7
Carlos Boluda-Purkiss 1 4 6 63
Heren enkelspel Hard China M25 Shenzhen sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Laurent Rochette 2 2 6 6
Arsenije Zlatanovic 1 6 3 0
13.06.19
2e ronde
Yan Bai 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 0 1
13.06.19
2e ronde
Yecong He 2 7 5 6
Rhett Purcell 1 5 7 4
13.06.19
2e ronde
Yuanfeng Li 2 6 3 6
Li-Wie Tan 1 4 6 3
13.06.19
2e ronde
Luca Castelnuovo 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 1 1
13.06.19
2e ronde
Jie Cui 2 7 6
Hanyi Liu 0 62 2
13.06.19
2e ronde
Yu Hsiou Hsu 2 6 6
Shao-Fan Liu 0 3 4
13.06.19
2e ronde
Ye Cong Mo 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 3 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Wichita sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Alexander Ritschard 2 6 6
Kareem Allaf 0 4 3
13.06.19
2e ronde
Jordi Arconada 2 6 3 7
William Bushamuka 1 4 6 5
13.06.19
2e ronde
Evan Zhu 2 3 6 6
Andrew Fenty 1 6 3 2
13.06.19
2e ronde
Jacob Dunbar 2 6 7
Martin Redlicki 0 4 64
13.06.19
2e ronde
Sam Riffice 2 6 6
Ezekiel Clark 0 4 4
13.06.19
2e ronde
Brandon Holt 2 6 6
Alexander Cozbinov 0 0 2
13.06.19
2e ronde
Oliver Crawford 2 6 6
Alexander Lebedev 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Sumit Sarkar 2 7 2 6
Mark Whitehouse 1 66 6 2
Heren enkelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Dustin Brown 2 6 6 6
Alexander Zverev 1 4 73 3
13.06.19
2e ronde
Denis Kudla 2 7 6 7
Gael Monfils 1 5 73 63
13.06.19
2e ronde
Matteo Berrettini 2 6 6
Karen Khachanov 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Felix Auger Aliassime 2 7 6
Gilles Simon 0 5 4
Heren enkelspel Grass United Kingdom Nottingham Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Go Soeda 2 6 6
Oscar Otte 0 2 3
13.06.19
2e ronde
Lukas Rosol 2 6 6 6
John-Patrick Smith 1 1 74 3
13.06.19
2e ronde
Tatsuma Ito 2 6 7
Marcel Granollers 0 3 5
13.06.19
2e ronde
Daniel Evans 2 7 6
Jack Draper 0 5 3
13.06.19
2e ronde
James Duckworth 2 6 7 6
Peter Polansky 1 74 64 3
13.06.19
2e ronde
Sebastian Ofner 2 6 7
Saketh-Sai Myneni 0 4 5
13.06.19
2e ronde
Dominik Koepfer 2 6 6
Kamil Majchrzak 0 3 4
13.06.19
2e ronde
Mikael Ymer 2 6 3 6
Christopher Eubanks 1 4 6 2
Heren enkelspel Clay Kazakhstan Shymkent Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
3e ronde
Daniel Gimeno-Traver 2 6 7
Malek Jaziri 0 1 5
13.06.19
3e ronde
Aleksandr Nedovesov 2 1 6 6
Steven Diez 1 6 3 3
13.06.19
3e ronde
Andrej Martin 2 6 6
Nino Serdarusic 0 3 4
13.06.19
3e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
Kaichi Uchida 0 3 2
13.06.19
3e ronde
Stefano Travaglia 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 3
13.06.19
3e ronde
Federico Coria 2 6 6
Pedja Krstin 0 4 1
13.06.19
3e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Marc Polmans 0 3 0
13.06.19
3e ronde
Nicola Kuhn 2 4 6 6
Riccardo Bonadio 1 6 4 4
Dames enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Ysaline Bonaventure 0 3 4
13.06.19
2e ronde
Veronika Kudermetova 2 6 6
Destanee Aiava 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Elena Rybakina 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 3 4
Dames enkelspel Grass United Kingdom Nottingham sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Tatjana Maria 2 5 7 6
Bernarda Pera 1 7 65 3
13.06.19
2e ronde
Kristina Mladenovic 2 6 7
Astra Sharma 0 1 5
13.06.19
2e ronde
Ajla Tomljanovic 2 6 6 6
Harriet Dart 1 75 1 2
13.06.19
2e ronde
Caroline Garcia 2 6 6
Maia Lumsden 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Jennifer Brady 2 6 3 7
Sara Sorribes Tormo 1 4 6 5
13.06.19
2e ronde
Donna Vekic 2 6 6
Chloe Paquet 0 1 2
13.06.19
2e ronde
Maria Sakkari 2 6 6
Ivana Jorovic 0 2 4
13.06.19
2e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 7 4 6
Viktorija Golubic 1 63 6 4
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Amarante sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Ainhoa Atucha Gomez 2 5 6 7
Aneta Laboutkova 1 7 2 611
13.06.19
2e ronde
Lou Brouleau 2 6 6
Klara Hajkova 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Alba Carrillo Marin 2 6 7
Francisca Jorge 0 1 5
13.06.19
2e ronde
Justina Mikulskyte 2 6 6
Sara Lanca 0 1 0
13.06.19
2e ronde
Christina Rosca 2 6 6
Alexandra Damaschin 0 2 3
13.06.19
2e ronde
Georgia Drummy 2 6 6
Celia Cervino Ruiz 0 1 0
13.06.19
2e ronde
Karolina Berankova 2 6 6
Svenja Ochsner 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Maria Ines Fonte 2 1 7 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 1 6 5 4
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 0 0
13.06.19
2e ronde
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Roosh Wijesundera 0 0 2
13.06.19
2e ronde
Melany Solange Krywoj 2 6 6
Jessica Hinojosa Gomez 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Fernanda Labrana 2 6 6
Demi Tran 0 2 3
13.06.19
2e ronde
Yuka Hosoki 2 6 6
Maria Camila Torres Murcia 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Tiphanie Fiquet 2 7 5 7
Gianna Pielet 1 5 7 5
13.06.19
2e ronde
Solymar Colling 1 w/o
Emilie Lindh Gallagher 0
13.06.19
2e ronde
Alyssa Tobita 2 6 7
Daria Kuczer 0 2 62
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Hyojung Yea 0 3 4
13.06.19
2e ronde
So-Ra Lee 2 6 5 6
Dabin Oh 1 3 7 4
13.06.19
2e ronde
Sunam Jeong 2 6 6
Da Hye Kim 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Shiori Fukuda 2 7 6
Sakura Hosogi 0 5 0
13.06.19
2e ronde
Da Ye Kim 2 6 5 6
Ayaka Okuno 1 4 7 4
13.06.19
2e ronde
Eunhye Lee 2 6 6
Olga Helmi 0 2 4
13.06.19
2e ronde
Ayumi Koshiishi 2 7 6
Shou Na Mu 0 5 3
13.06.19
2e ronde
Misaki Matsuda 2 6 6
Kanako Morisaki 0 1 2
Dames enkelspel Clay Germany W15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Catalina Pella 2 6 5 6
Michaela Bayerlova 1 0 7 3
13.06.19
Kwartfinale
Yuki Naito 2 6 6
Eva Vedder 0 1 0
13.06.19
Kwartfinale
Clara Tauson 2 6 6
Chiara Grimm 0 3 4
13.06.19
Kwartfinale
Natsumi Kawaguchi 2 6 6
Oana Georgeta Simion 0 4 4
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Noelia Zeballos 2 6 6
Noelia Bouzo Zanotti 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 4 6 7
Martina Capurro Taborda 1 6 4 5
13.06.19
2e ronde
Lea Tholey 2 6 6
Giorgia Pinto 0 1 3
13.06.19
2e ronde
Yana Mogilnitskaya 2 6 6
Monica Cappelletti 0 1 1
13.06.19
2e ronde
Maria Marfutina 2 6 4 6
Elvina Kalieva 1 4 6 2
13.06.19
2e ronde
Martina Kudelova 2 7 6
Ingrid Vojcinakova 0 67 0
13.06.19
2e ronde
Eugenia Ganga 2 6 6
Andreea Velcea 0 1 2
13.06.19
2e ronde
Margaux Rouvroy 2 6 1 6
Justine Pysson 1 2 6 3
Dames enkelspel Clay USA W15 Wesley Chapel sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Lauren Proctor 2 6 7
Steffi Carruthers 0 2 5
13.06.19
2e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Maribella Zamarripa 0 2 1
13.06.19
2e ronde
Giorgie Jones 2 6 7
Andie K. Daniell 0 4 63
13.06.19
2e ronde
Victoria Emma 2 6 6
Kylie Collins 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Anna Sinclair Rogers 2 6 6
Tricia Mar 0 0 1
13.06.19
2e ronde
Allura Zamarripa 1 5 7 4
Alana Smith scratch 0 7 5 1
Dames enkelspel Hard Izrael W25 Akko sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Julia Glushko 2 6 6 6
Estelle Cascino 1 4 75 1
13.06.19
2e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 6 7
Claudia Coppola 0 3 5
13.06.19
2e ronde
Victoria Muntean 2 6 6
Shavit Kimchi 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Nadia Podoroska 2 6 6
Shelly Bereznyak 0 2 4
13.06.19
2e ronde
Susan Bandecchi 2 6 6
Fanny Ostlund 0 1 3
13.06.19
2e ronde
Valeriya Yushchenko 2 6 7
Berfu Cengiz 0 4 5
13.06.19
2e ronde
Leonie Kung 2 6 6
Maya Tahan 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Daria Snigur 2 6 7
Ekaterina Vishnevskaya 0 1 64
Dames enkelspel Hard China W25 Hengyang sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Fangzhou Liu 2 7 6
Xu Liu Sun 0 63 0
13.06.19
2e ronde
Ziyue Sun 2 6 6
Xiaodi You 0 4 3
13.06.19
2e ronde
Maegan Manasse 2 4 6 6
Victoria Rodriguez 1 6 0 1
13.06.19
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Fang Ying Xun 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Wushuang Zheng 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 1 1
13.06.19
2e ronde
Yue Yuan 2 6 6
Yidi Yang 0 1 1
13.06.19
2e ronde
Xin Yu Wang 2 6 6
Xinyu Gao 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Sijia Wei 1 6
Zuzana Zlochova scratch 0 0
Dames enkelspel Clay Belarus W25 Minsk sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Alexandra Perper 2 7 6
Katyarina Paulenka 0 62 1
13.06.19
2e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 6
Daria Lodikova 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Irina Fetecau 2 6 6
Viktoriya Kanapatskaya 0 0 1
13.06.19
2e ronde
Iryna Shymanovich 2 7 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 5 3
13.06.19
2e ronde
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Victoria Kan 0 2 4
13.06.19
2e ronde
Georgia Andreea Craciun 1 7 10 2
Maryna Chernyshova scratch 0 6 1
13.06.19
2e ronde
Francesca Jones 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 4 4
Dames enkelspel Clay Czech Republic W25 Prerov sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Elitsa Kostova 2 6 7
Oksana Selekhmeteva 0 2 64
13.06.19
2e ronde
Amanda Carreras 2 6 6
Oona Orpana 0 4 2
13.06.19
2e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 4 6
Barbara Gatica 1 2 6 3
13.06.19
2e ronde
Chantal Skamlova 2 6 6
Denisa Hindova 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Gabriela Talaba 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 1 4
13.06.19
2e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 4 6
Cristina Ene 1 0 6 2
13.06.19
2e ronde
Miriam Bianca Bulgaru 2 7 6
Katarzyna Piter 0 5 3
13.06.19
2e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Nina Potocnik 0 2 4
Dames enkelspel Hard USA W25 Sumter sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Marcela Zacarias 2 6 6
Katie Volynets 0 3 1
13.06.19
2e ronde
Victoria Duval 2 6 6
Carson Branstine 0 2 0
13.06.19
2e ronde
Dea Herdzelas 2 7 6
Ellie Douglas 0 5 3
13.06.19
1e ronde
Petia Arshinkova 2 7 6
Andreea Ghitescu 0 64 1
13.06.19
2e ronde
Sophie Chang 2 4 6 6
Pamela Montez 1 6 2 3
13.06.19
2e ronde
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Petia Arshinkova 0 4 4
13.06.19
2e ronde
Katharine Fahey 2 6 3 6
Kenya Jones 1 3 6 2
13.06.19
2e ronde
Natasha Subhash 2 6 7
Gergana Topalova 0 2 65
13.06.19
1e ronde
Natasha Subhash 2 6 6
Tereza Mihalikova 0 3 2
13.06.19
2e ronde
Hailey Baptiste 2 4 6 6
Hayley Carter 1 6 2 4
Dames enkelspel Clay Spain W60 Barcelona sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 1 4
13.06.19
2e ronde
Xinyun Han 2 6 6
Vivien Juhaszova 0 3 3
13.06.19
2e ronde
Richel Hogenkamp 2 6 6
Amandine Hesse 0 1 3
13.06.19
2e ronde
Irina Maria Bara 2 7 3 6
Daniela Seguel 1 5 6 3
13.06.19
2e ronde
Allie Kiick 2 6 7
Cristina Bucsa 0 3 5
13.06.19
2e ronde
Nina Stojanovic 2 6 2 6
Margot Yerolymos 1 4 6 1
13.06.19
2e ronde
Irene Burillo Escorihuela 2 6 7
Renata Zarazua 0 4 5
13.06.19
2e ronde
Jaimee Fourlis 2 2 6 7
Marina Bassols Ribera 1 6 2 5
Dames enkelspel Clay Italy W60+H Rome sets 1 2 3 4 5
13.06.19
2e ronde
Sara Errani 2 3 6 6
Olga Danilovic 1 6 2 2
13.06.19
2e ronde
Conny Perrin 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou 0 2 2
13.06.19
2e ronde
Ulrikke Eikeri 2 5 6 6
Anastasia Grymalska 1 7 2 4
13.06.19
2e ronde
Barbara Haas 2 6 6
Mandy Minella 0 4 1
13.06.19
2e ronde
Nao Hibino 2 4 6 6
Isabella Shinikova 1 6 2 3
13.06.19
2e ronde
Varvara Flink 2 4 6 6
Martina Di Giuseppe 1 6 3 2
13.06.19
2e ronde
Jessica Pieri 2 6 6
Lara Salden 0 4 3
13.06.19
2e ronde
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Stephanie Wagner 0 4 2
Heren dubbelspel Hard USA Columbus Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
1e ronde
Harri Heliovaara/Alex Lawson 2 6 6
Cannon Kingsley/John Mcnally 0 2 2
13.06.19
Kwartfinale
Roberto Maytin/Jack Withrow 2 4 6 10
Maxime Cressy/Bernardo Saraiva 1 6 3 7
13.06.19
1e ronde
John-Paul Fruttero/Ji Sung Nam 2 6 6
Alexis Galarneau/Zhizhen Zhang 0 1 4
13.06.19
1e ronde
Nicolas Alvarez/Gijs Brouwer 1 w/o
Emilio Gomez/Facundo Mena 0
Heren dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Robin Haase/Jean-Julien Rojer 2 7 6
Jamie Murray/Neal Skupski 0 5 3
13.06.19
Kwartfinale
Alex de Minaur/David Vega Hernandez 2 6 4 10
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 3 6 8
13.06.19
Kwartfinale
Marcus Daniell/Wesley Koolhof 2 6 7
Raven Klaasen/Michael Venus 0 4 63
13.06.19
Kwartfinale
Dominic Inglot/Austin Krajicek 2 5 6 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 7 3 3
Heren dubbelspel Clay France Lyon Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
1e ronde
Benjamin Bonzi/Jonathan Eysseric 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc/Hugo Gaston 0 4 3
13.06.19
Kwartfinale
Enrique Lopez-Perez/David Marrero 2 7 3 10
Andreas Siljestrom/Elias Ymer 1 62 6 8
13.06.19
Kwartfinale
Simone Bolelli/Andrea Pellegrino 2 6 6
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn 0 1 3
13.06.19
1e ronde
Hugo Nys/Fernando Romboli 1 w/o
Elliot Benchetrit/Johan Sebastien Tatlot 0
13.06.19
1e ronde
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 2 6 7
Pedro Martinez Portero/Mark Vervoort 0 4 65
Heren dubbelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Oliver Marach/Jurgen Melzer 2 6 6
Robert Lindstedt/Milos Raonic 0 2 4
13.06.19
Kwartfinale
Nick Kyrgios/Matt Reid 2 6 6
Luke Bambridge/Jonny O'Mara 0 3 4
13.06.19
Kwartfinale
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 6 6
Lucas Pouille/Jo-Wilfried Tsonga 0 4 3
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Nottingham Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
1e ronde
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 1 10
Jonathan Erlich/Treat Conrad Huey 1 4 6 4
13.06.19
1e ronde
Liam Broady/Scott Clayton 2 7 4 10
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 1 61 6 6
13.06.19
1e ronde
Nicholas Monroe/Luke Saville 2 2 6 10
Dennis Novak/Sebastian Ofner 1 6 4 8
13.06.19
1e ronde
Ken Skupski/John-Patrick Smith 2 6 7
Rameez Junaid/Leander Paes 0 4 64
Heren dubbelspel Clay Kazakhstan Shymkent Challenger sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Andrej Martin/Hans Podlipnik-Castillo 2 4 6 10
Evan King/Hunter Reese 1 6 4 6
13.06.19
Kwartfinale
Max Purcell/Akira Santillan 2 6 6
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov 0 4 4
13.06.19
Kwartfinale
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 2 7 6
Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski 0 5 3
13.06.19
Kwartfinale
Nikola Cacic/Tsung-Hua Yang 2 4 7 11
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 1 6 5 9
Dames dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
13.06.19
Kwartfinale
Lesley Kerkhove/Bibiane Schoofs 2 6 7
Nicola Geuer/Paula Kania 0 3 5
13.06.19
Kwartfinale
Lesya Tsurenko/Yafan Wang 2 6 6
Kristyna Pliskova/Barbora Stefkova 0 3 2
13.06.19
Kwartfinale
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic 2 6 7
Ekaterina Alexandrova/Galina Voskoboeva 0 2 64
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Nottingham sets 1 2 3 4 5
13.06.19
1e ronde
Sarah Beth Grey/Eden Silva 2 4 7 10
Cornelia Lister/Sabrina Santamaria 1 6 5 3
13.06.19
1e ronde
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 2 6 6
Makoto Ninomiya/Renata Voracova 0 3 4
13.06.19
1e ronde
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu 2 6 6
Caroline Garcia/Shuai Zhang 0 2 2
13.06.19
1e ronde
Alexa Guarachi/Erin Routliffe 2 7 7
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang 0 5 65
13.06.19
1e ronde
Ellen Perez/Arina Rodionova 2 6 6
Naiktha Bains/Freya Christie 0 3 1
13.06.19
1e ronde
Darija Jurak/Katarina Srebotnik 2 4 6 10
Astra Sharma/Ena Shibahara 1 6 3 7
13.06.19
1e ronde
Xenia Knoll/Vera Lapko 2 6 6
Oksana Kalashnikova/Evgeniya Rodina 0 4 1
13.06.19
1e ronde
Monica Niculescu/Elena Gabriela Ruse 2 6 5 10
Sharon Fichman/Miyu Kato 1 3 7 8
<