Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
10:00
2e ronde
Carlos Berlocq [5]  
Oriol Roca Batalla  
18.06.19
10:00
2e ronde
Peter Torebko [ITF]  
Federico Coria [8]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Roberto Ortega-Olmedo  
Pedro Cachin [12]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Jose Hernandez-Fernandez  
Pedro Martinez Portero [2]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Pedro Sakamoto  
Geoffrey Blancaneaux  
18.06.19
10:00
2e ronde
Mathias Bourgue [11]  
Scott Griekspoor  
18.06.19
10:00
1e ronde
Alexandre Muller  
Jelle Sels  
18.06.19
10:00
2e ronde
Arthur Rinderknech [ITF]  
Facundo Arguello [9]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Bernabe Zapata Miralles [13]  
Botic Van De Zandschulp [ITF]  
Heren enkelspel Clay Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
10:00
2e ronde
Attila Balazs [7]  
Jeroen Vanneste [ITF]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Mohamed Safwat [13]  
Ben Patael  
18.06.19
10:00
2e ronde
Marcelo Arevalo  
Henri Laaksonen [2]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Ricardo Ojeda Lara  
Norbert Gombos [8]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Sebastian Fanselow  
Alexey Vatutin [9]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Aslan Karatsev  
Zdenek Kolar [11]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Pietro Rondoni [ITF]  
Benjamin Hassan  
18.06.19
10:00
2e ronde
Goncalo Oliveira [14]  
Frederico Ferreira Silva  
18.06.19
10:00
1e ronde
Jonas Forejtek [WC]  
Skander Mansouri [ITF]  
Heren enkelspel Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
07:00
2e ronde
Aldin Setkic [13]  
Saida'Lo Saidkarimov [WC]  
18.06.19
07:00
1e ronde
Maximilian Neuchrist  
Alexey Zakharov [q]  
18.06.19
07:00
2e ronde
Denis Yevseyev [9]  
Ivan Gakhov  
18.06.19
07:00
2e ronde
Andres Artunedo Martinavarr  
Roberto Cid [12]  
18.06.19
07:00
1e ronde
Vladyslav Manafov  
Sidharth Rawat  
18.06.19
07:00
2e ronde
Edan Leshem  
Alejandro Tabilo [15]  
18.06.19
07:00
1e ronde
Sebastian Korda  
Timur Khabibulin [q]  
18.06.19
08:00
2e ronde
Tsung-Hua Yang [8]  
Teimuraz Gabashvili  
18.06.19
08:00
2e ronde
Evan King [11]  
Olimjon Nabiev [WC]  
18.06.19
08:00
1e ronde
Emil Ruusuvuori  
Dimitriy Voronin  
18.06.19
09:00
2e ronde
Konstantin Kravchuk [ITF]  
Baptiste Crepatte [14]  
18.06.19
09:00
2e ronde
Marc-Andrea Huesler [3]  
Khumoun Sultanov  
18.06.19
10:00
2e ronde
Shuichi Sekiguchi  
Marcelo Tomas Barrios Vera [6]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Sanjar Fayziev [ITF]  
Aleksandar Vukic [10]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Sasi Kumar Mukund [5]  
Altug Celikbilek  
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
18.06.19
11:00
1e ronde
Stan Wawrinka [7]  
Daniel Evans [WC]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Juan Martin Del Potro [3]  
Denis Shapovalov  
18.06.19
11:00
1e ronde
Jeremy Chardy  
Mikhail Kukushkin  
18.06.19
11:00
1e ronde
Grigor Dimitrov  
Felix Auger Aliassime [8]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Marton Fucsovics  
Feliciano Lopez [WC]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Marco Cecchinato  
Milos Raonic [6]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Nick Kyrgios  
Adrian Mannarino [SE]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Jay Clarke [WC]  
Lucas Pouille  
18.06.19
11:00
1e ronde
Stefanos Tsitsipas [1]  
Kyle Edmund  
18.06.19
11:00
1e ronde
Alex De Minaur  
Aljaz Bedene [q]  
Heren enkelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
18.06.19
11:00
1e ronde
Roger Federer [1]  
John Millman  
18.06.19
11:00
1e ronde
Andreas Seppi [q]  
Mats Moraing [q]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
Benoit Paire  
18.06.19
11:00
1e ronde
Guido Pella [8]  
David Goffin  
18.06.19
11:00
1e ronde
Peter Gojowczyk [WC]  
Richard Gasquet  
18.06.19
11:00
1e ronde
Jan-Lennard Struff  
Laslo Djere  
18.06.19
11:00
1e ronde
Nikoloz Basilashvili [6]  
Matteo Berrettini  
18.06.19
11:00
1e ronde
Borna Coric [4]  
Jaume Antoni Munar Clar  
18.06.19
11:00
1e ronde
Taylor Harry Fritz  
Roberto Bautista Agut [7]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Rudolf Molleker [WC]  
Sergiy Stakhovsky [q]  
Heren enkelspel Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
11:00
1e ronde
Lukas Rosol  
Sebastian Ofner  
18.06.19
11:00
1e ronde
Lukas Lacko  
Adrian Menendez-Maceiras  
18.06.19
11:00
1e ronde
Tatsuma Ito  
Ruben Bemelmans  
18.06.19
11:00
1e ronde
Marc Polmans  
Dominik Koepfer  
18.06.19
12:00
1e ronde
Evgeny Donskoy  
Alex Bolt  
18.06.19
12:00
1e ronde
Mitchell Krueger  
Emilio Gomez  
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
18.06.19
00:00
1e ronde
Conor Berg  
Takuto Niki [5]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Jean Thirouin  
Cing-Yang Meng  
18.06.19
00:00
1e ronde
Yuta Shimizu [1]  
Jirat Navasirisomboon  
18.06.19
05:00
1e ronde
Ryota Tanuma [6]  
Jaewoo Kim [WC]  
18.06.19
06:00
1e ronde
Jin Sung Han [WC]  
Cheong-Eui Kim [2]  
18.06.19
06:00
1e ronde
Uisung Park  
Yong-Kyu Lim  
18.06.19
06:00
1e ronde
Sanhui Shin  
Seong-Gook Oh [8]  
18.06.19
06:00
1e ronde
Taisei Ichikawa [JR]  
Thomas Fancutt [4]  
Heren enkelspel Hard China M25 Hengyang sets 1 2 3 4 5
18.06.19
12:00
1e ronde
Aoran Wang [IR]  
Chenhe Li [WC]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Wei-De Lin [IR]  
Chien-Hsun Lo [5]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Hong Kit Wong  
Rhett Purcell  
Heren enkelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
10:00
2e ronde
Daniel Gimeno-Traver [11]  
Raul Brancaccio  
18.06.19
10:00
2e ronde
Andrea Arnaboldi [7]  
Martin Cuevas  
18.06.19
10:00
2e ronde
Andrea Collarini  
Laurynas Grigelis [16]  
18.06.19
10:00
2e ronde
Federico Gaio [6]  
Alessandro Bega  
18.06.19
10:00
2e ronde
Sandro Ehrat [ITF]  
Tommy Robredo [8]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Riccardo Bonadio [ITF]  
Julian Lenz  
18.06.19
10:00
2e ronde
Taro Daniel [3]  
Jacob Grills  
18.06.19
10:00
1e ronde
Gianluca Di Nicola [WC]  
Antoine Escoffier  
Dames enkelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
18.06.19
14:00
1e ronde
Victoria Azarenka  
Caroline Garcia [6]  
18.06.19
14:00
1e ronde
Saisai Zheng  
Samantha Stosur [WC]  
18.06.19
14:00
1e ronde
Paula Badosa Gibert [WC]  
Alison Riske  
18.06.19
14:00
1e ronde
Viktoria Kuzmova  
Maria Sharapova [WC]  
Dames enkelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
18.06.19
12:00
1e ronde
Venus Williams [WC]  
Aliaksandra Sasnovich  
18.06.19
12:00
1e ronde
Jennifer Brady  
Lesya Tsurenko  
18.06.19
12:00
1e ronde
Donna Vekic  
Ashleigh Barty [2]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Ekaterina Alexandrova  
Petra Martic  
18.06.19
12:00
1e ronde
Harriet Dart [WC]  
Yulia Putintseva  
18.06.19
12:00
1e ronde
Naomi Osaka [1]  
Maria Sakkari  
18.06.19
12:00
1e ronde
Dayana Yastremska  
Julia Goerges [8]  
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
18.06.19
00:00
1e ronde
Daria Mishina [1]  
Ayaka Okuno  
18.06.19
00:00
1e ronde
Hyojung Yea [WC]  
Yeong Won Jeong  
18.06.19
00:00
1e ronde
Yu Jin Ahn  
Shiori Fukuda [5]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Misaki Matsuda  
Aiko Yoshitomi  
18.06.19
03:00
Kwalif.
Eun Se Jang  
Eunji Lim  
18.06.19
03:00
Kwalif.
Dami Lee  
Seon Young Um  
18.06.19
03:00
Kwalif.
Honoka Kobayashi  
Chihiro Takayama  
18.06.19
04:30
1e ronde
Da Hye Kim  
Man Ying Maggie Ng [2]  
18.06.19
04:30
Kwalif.
Da Ye Kim  
Mijeong Park  
18.06.19
04:30
Kwalif.
Shou Na Mu  
Hwui Won Wi  
18.06.19
04:30
Kwalif.
Jiho Shin  
Dabin Oh  
18.06.19
05:00
1e ronde
Cherry Kim [WC]  
So-Ra Lee [6]  
18.06.19
06:00
1e ronde
Gyung Eun Song [WC]  
Sakura Hosogi  
18.06.19
06:00
1e ronde
Satsuki Koike  
Olga Helmi  
Dames enkelspel Hard Indonesia W25 Jakarta sets 1 2 3 4 5
18.06.19
05:00
Kwalif.
Michika Ozeki  
Plobrung Plipuech  
18.06.19
05:00
Kwalif.
Chompoothip Jandakate  
Rifanty Kahfiani  
Dames enkelspel Clay Switzerland W25 Klosters sets 1 2 3 4 5
18.06.19
00:00
1e ronde
Lisa Sabino  
Mana Ayukawa  
18.06.19
00:00
1e ronde
Isabella Shinikova [1]  
Nathaly Kurata  
18.06.19
00:00
1e ronde
Vanda Lukacs [IR]  
Kathinka Von Deichmann [2]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Katharina Gerlach [5]  
Joanne Zuger [WC]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Jaimee Fourlis [4]  
Estelle Cascino  
18.06.19
00:00
1e ronde
Leonie Kung  
Nina Stadler [WC]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Yuki Naito  
Simona Waltert [IR]  
Dames enkelspel Clay France W25+H Montpellier sets 1 2 3 4 5
18.06.19
00:00
1e ronde
Elitsa Kostova [1]  
Eleonora Molinaro [IR]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Irina Ramialison  
Oana Georgeta Simion [IR]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Julie Gervais  
Olga Saez Larra [3]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Marie Benoit [4]  
Marina Melnikova  
18.06.19
00:00
1e ronde
Jessica Pieri  
Amandine Hesse [2]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Lucie Wargnier [WC]  
Renata Zarazua [6]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Lara Salden [IR]  
Claudia Hoste Ferrer [IR]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Varvara Gracheva [5]  
Alice Rame [IR]  
18.06.19
00:00
1e ronde
Mylene Halemai [WC]  
Audrey Albie [8]  
Heren dubbelspel Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
10:00
1e ronde
Jose Hernandez-Fernandez/Pedro Sousa  
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles  
18.06.19
10:00
1e ronde
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech [WC]  
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan [ITF]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Ruben Gonzales/Vishnu Vardhan [1]  
Corentin Denolly/Alexandre Muller  
18.06.19
10:00
1e ronde
Roberto Ortega-Olmedo/Ruben Ramirez-Hidalgo [PR]  
Sergio Galdos/Andreas Siljestrom [4]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Steven Diez/Renzo Olivo  
Jonathan Eysseric/Tristan Lamasine [2]  
18.06.19
17:00
1e ronde
Jelle Sels/Tim Van Rijthoven [ITF]  
Sadio Doumbia/Juan Pablo Varillas  
Heren dubbelspel Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
13:00
1e ronde
Evan King/Hunter Reese [1]  
Adil Karimov/Amal Sultanbekov [WC]  
18.06.19
17:00
1e ronde
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov [3]  
Teimuraz Gabashvili/Aldin Setkic  
Heren dubbelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
18.06.19
12:00
1e ronde
Marin Cilic/Ivan Dodig  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin [q]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Feliciano Lopez/Andy Murray [PR]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Henri Kontinen/John Peers [3]  
Juan Martin del Potro/Horacio Zeballos  
18.06.19
12:00
1e ronde
Daniel Evans/Ken Skupski [WC]  
Felix Auger Aliassime/Alex de Minaur  
18.06.19
12:00
1e ronde
Lucas Pouille/Stan Wawrinka  
Mate Pavic/Bruno Soares [2]  
18.06.19
12:00
1e ronde
Jamie Murray/Neal Skupski  
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin  
18.06.19
12:00
1e ronde
Christian Garin/Diego Sebastian Schwartzman  
Rajeev Ram/Joe Salisbury  
Heren dubbelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
18.06.19
11:00
1e ronde
Oliver Marach/Jurgen Melzer  
Marcelo Demoliner/Divij Sharan [q]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Alexander Zverev/Mischa Zverev [WC]  
Ben Mclachlan/Jan-Lennard Struff  
18.06.19
11:00
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Wesley Koolhof/Matwe Middelkoop  
18.06.19
11:00
1e ronde
Kevin Krawietz/Andreas Mies [4]  
Dustin Brown/Tim Puetz [WC]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Guido Pella/Joao Sousa  
David Goffin/Pierre-Hugues Herbert  
18.06.19
11:00
1e ronde
Robin Haase/Frederik Nielsen  
Nikola Mektic/Franko Skugor [3]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Dominic Inglot/Austin Krajicek  
Raven Klaasen/Michael Venus [2]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Matteo Berrettini/Jean-Julien Rojer  
Radu Albot/Karen Khachanov  
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
11:00
1e ronde
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [1]  
Jason Jung/Thiago Moura Monteiro  
18.06.19
11:00
1e ronde
Matt Reid/John-Patrick Smith  
Paul Jubb/Ryan Peniston [WC]  
18.06.19
11:00
1e ronde
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat [3]  
Alex Bolt/Max Purcell  
18.06.19
11:00
1e ronde
Liam Broady/Scott Clayton [WC]  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja [4]  
18.06.19
11:00
1e ronde
N.Sriram Balaji/James Cerretani  
Marius Copil/Ugo Humbert  
18.06.19
11:00
1e ronde
Jan Choinski/Evan Hoyt [WC]  
Marcus Daniell/Leander Paes [2]  
Heren dubbelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
18.06.19
10:00
1e ronde
Andre Goransson/Sem Verbeek [3]  
Riccardo Balzerani/Francesco Forti [WC]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas [ITF]  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [2]  
18.06.19
10:00
1e ronde
Laurynas Grigelis/Andrea Pellegrino  
Taro Daniel/Daniel Gimeno-Traver  
18.06.19
10:00
1e ronde
Matias Franco Descotte/Filip Peliwo  
Martin Cuevas/Roberto Maytin [4]  
18.06.19
17:00
1e ronde
Riccardo Bonadio/Christopher Heyman [ITF]  
Lorenzo Frigerio/Adelchi Virgili [WC]  
Dames dubbelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
18.06.19
14:00
1e ronde
Makoto Ninomiya/Renata Voracova  
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos  
18.06.19
14:00
1e ronde
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria  
Miyu Kato/Xenia Knoll  
18.06.19
14:00
1e ronde
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam [WC]  
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova  
18.06.19
14:00
1e ronde
Lidziya Marozava/Storm Sanders  
Monique Adamczak/Oksana Kalashnikova  
18.06.19
14:00
1e ronde
Elise Mertens/Shuai Zhang [1]  
Irina Maria Bara/Andreea Mitu  
18.06.19
14:00
1e ronde
Monica Puig/Anastasija Sevastova  
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson [2]  
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
18.06.19
12:30
1e ronde
Mihaela Buzarnescu/Heather Watson  
Raquel Atawo/Lyudmyla Kichenok  
18.06.19
12:30
1e ronde
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [4]  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan  
18.06.19
12:30
1e ronde
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
Nicole Melichar/Kveta Peschke [3]  
18.06.19
12:30
1e ronde
Darija Jurak/Katarina Srebotnik  
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova [2]  
<