Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Pedro Sousa 2 7 6
Juan Pablo Varillas 0 63 3
19.06.19
2e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Kaichi Uchida 0 4 4
19.06.19
2e ronde
Lorenzo Giustino 2 3 6 6
Alexandre Muller 1 6 4 4
19.06.19
2e ronde
Steven Diez 2 6 6
Manuel Guinard 0 4 3
19.06.19
2e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Carlos Berlocq 0 4 4
19.06.19
2e ronde
Constant Lestienne 2 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 0 4 3
19.06.19
2e ronde
Kimmer Coppejans 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 1 3
19.06.19
2e ronde
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Matteo Martineau 0 3 63
19.06.19
2e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 4 6 6
Botic Van De Zandschulp 1 6 1 4
19.06.19
2e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 0
Heren enkelspel Clay Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Andrej Martin 2 6 6 6
Jeremy Jahn 1 75 2 2
19.06.19
2e ronde
Martin Klizan 2 6 7
Lucas Gerch 0 4 5
19.06.19
2e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 7
Jonas Forejtek 0 4 5
19.06.19
2e ronde
Jozef Kovalik 2 6 6
Sekou Bangoura 0 3 4
19.06.19
2e ronde
Blaz Rola 2 6 6
Benjamin Hassan 0 3 4
19.06.19
2e ronde
Alexey Vatutin 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 4 4
19.06.19
2e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 2 1
19.06.19
2e ronde
Adam Pavlasek 2 7 6
Elliot Benchetrit 0 63 2
19.06.19
2e ronde
Vaclav Safranek 2 4 7 6
Corentin Moutet 1 6 64 4
19.06.19
2e ronde
Sumit Nagal 2 6 6
Gerard Granollers 0 3 1
Heren enkelspel Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Aldin Setkic 2 6 6
Saida'Lo Saidkarimov 0 2 3
19.06.19
2e ronde
Di Wu 2 6 7
Alexander Zhurbin 0 0 64
19.06.19
2e ronde
Gleb Sakharov 2 7 7
Maximilian Neuchrist 0 67 5
19.06.19
2e ronde
Cem Ilkel 2 7 6 6
Sebastian Korda 1 65 710 3
19.06.19
2e ronde
Edan Leshem 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 4 4
19.06.19
2e ronde
Ivan Gakhov 2 6 7
Denis Yevseyev 0 4 69
19.06.19
2e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 w/o
Shuichi Sekiguchi 0
19.06.19
2e ronde
Emil Ruusuvuori 2 4 6 6
Pedja Krstin 1 6 4 0
19.06.19
2e ronde
Pavel Kotov 2 6 6
Sidharth Rawat 0 4 3
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Feliciano Lopez 1 w/o
Juan Martin Del Potro 0
19.06.19
1e ronde
Feliciano Lopez 2 6 6 6
Marton Fucsovics 1 74 3 4
19.06.19
1e ronde
Stan Wawrinka 2 6 6
Daniel Evans 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Juan Martin Del Potro 2 7 6
Denis Shapovalov 0 5 4
19.06.19
1e ronde
Jeremy Chardy 2 6 6
Mikhail Kukushkin 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Aljaz Bedene 2 3 6 6
Alex De Minaur 1 6 4 4
19.06.19
1e ronde
Milos Raonic 2 6 6
Marco Cecchinato 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Lucas Pouille 2 7 6
Jay Clarke 0 62 1
Heren enkelspel Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Go Soeda 2 0 6 6
Salvatore Caruso 1 6 1 4
19.06.19
2e ronde
Lukas Rosol 2 6 4 6
Denis Istomin 1 3 6 4
19.06.19
2e ronde
Marius Copil 2 7 7
Mitchell Krueger 0 65 64
19.06.19
2e ronde
Jason Jung 2 7 6
Alex Bolt 0 62 1
19.06.19
2e ronde
Ruben Bemelmans 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 1
19.06.19
2e ronde
Jiri Vesely 2 6 6
Bjorn Fratangelo 0 1 4
19.06.19
2e ronde
Antoine Hoang 2 6 7
Lukas Lacko 0 3 5
19.06.19
2e ronde
Soon-Woo Kwon 2 4 6 6
Gianluca Mager 1 6 2 0
19.06.19
2e ronde
Dominik Koepfer 2 6 6
Yannick Maden 0 2 4
19.06.19
2e ronde
Mikael Ymer 2 6 6
Brydan Klein 0 3 1
19.06.19
2e ronde
Ugo Humbert 2 4 6 6
Stefano Napolitano 1 6 4 0
Heren enkelspel Clay Hungary M15 Balatonalmadi sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Pascal Meis 2 7 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 1 5 73 4
19.06.19
1e ronde
Gabor Borsos 2 6 6
Marek Semjan 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Marko Tepavac 2 5 6 6
Raphael Baltensperger 1 7 4 3
19.06.19
1e ronde
Darko Jandric 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Rinky Hijikata 0 2 1
19.06.19
1e ronde
Gergely Madarasz 2 6 6
Lenny Hampel 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Pavel Nejedly 2 3 6 6
Neil Oberleitner 1 6 1 0
19.06.19
1e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 6
Tadeas Paroulek 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Zizou Bergs 1 6 3
Matyas Fuele scratch 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Artem Dubrivnyy 2 6 6
Flemming Peters 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Charles Broom 2 6 3 6
David Szintai 1 3 6 4
19.06.19
1e ronde
Marko Miladinovic 2 6 7
David Poljak 0 3 5
19.06.19
1e ronde
Fabian Marozsan 2 6 6
Alexander Erler 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Georgii Kravchenko 2 6 6
Peter Nagy 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Ryan Nijboer 2 6 6
Naoki Tajima 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Dalibor Svrcina 2 6 2 6
Bruno Sant'Anna 1 4 6 1
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Oh-Hee Kwon 2 4 7 6
Daisuke Sumizawa 1 6 65 3
19.06.19
1e ronde
Ju-Hae Moon 2 7 6
Chanchin Sookton-Eng 0 65 1
19.06.19
1e ronde
Takuto Niki 2 6 6
Conor Berg 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Jung-Woong Na 2 6 6
Seong Taek Im 0 0 0
19.06.19
1e ronde
Seong Chan Hong 2 6 6
Sung Hun Kim 0 0 1
19.06.19
1e ronde
Jean Thirouin 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Seon Yong Han 2 7 6 6
Dominik Palan 1 65 74 4
19.06.19
2e ronde
Sanhui Shin 1 5 6 3
Jung-Woong Na scratch 0 7 4 0
19.06.19
1e ronde
Yuta Shimizu 2 6 6
Jirat Navasirisomboon 0 0 4
19.06.19
2e ronde
Yuta Shimizu 1 6 6 4 5
Jean Thirouin scratch 0 3 7 2
19.06.19
1e ronde
Yeongseok Jeong 2 2 6 6
Shao-Fan Liu 1 6 1 1
19.06.19
1e ronde
Minjong Park 2 6 6
Dong Ju Kim 0 4 0
Heren enkelspel Hard Zimbabwe M15 Harare sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Benjamin Lock 1 6 3
Anurag Nenwani scratch 0 2 0
19.06.19
1e ronde
Markus Schultz 2 6 6
Aryan Goveas 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Joshua Paris 2 7 6
Michael-John Every 0 5 4
19.06.19
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Vasilios Caripi 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Courtney John Lock 2 6 6
Thabo Ncube 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Muzingaye Dickson Andile Sibanda 2 2 6 6
Patrick Foley 1 6 4 4
19.06.19
1e ronde
Mehluli Don Ayanda Sibanda 2 6 6
Anvit Bendre 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Joshua Howard-Tripp 2 6 1 7
Charl Morgan 1 2 6 63
Heren enkelspel Hard Izrael M15 Netanya sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Roi Ginat 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Or Ram-Harel 2 6 6
Yaron Guberman 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Peter Kobelt 2 6 7
Julian Bradley 0 2 5
19.06.19
1e ronde
Piotr Grynkowski 2 6 6
Kento Yamada 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Horst Rieder 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Jordan Hasson 2 6 7
Boris Pokotilov 0 4 64
19.06.19
1e ronde
Ran Amar 2 6 6
Gleb Blekher 0 0 0
19.06.19
1e ronde
Yshai Oliel 2 6 6
Lior Goldenberg 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Ugo Blanchet 2 6 6
Emmanuel Luria 0 0 1
19.06.19
1e ronde
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Yannai Barkai 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Demetris Azoides 2 7 7
Roee Benya 0 66 63
19.06.19
1e ronde
Noah Schachter 2 7 6 7
Andrea Picchione 1 5 72 63
Heren enkelspel Clay USA M15 Orlando sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Diego Hidalgo 2 6 6
Trey Hilderbrand 0 2 0
19.06.19
1e ronde
Alan Kohen 2 6 6
Alexandre Rotsaert 0 2 1
19.06.19
1e ronde
Strong Kirchheimer 2 6 6
Alexander Knight 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Paul Oosterbaan 2 6 6 6
Michael Shabaz 1 4 73 3
19.06.19
1e ronde
Peter Bertran 2 7 6
Trent Bryde 0 65 4
19.06.19
1e ronde
Mwendwa Mbithi 2 6 6
David Volfson 0 1 3
19.06.19
1e ronde
George Botezan 2 6 6
Janmagnus Johnson 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Felix Corwin 2 6 6
Zachary Svajda 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Aleksandar Kovacevic 2 7 6
Cash Hanzlik 0 62 4
19.06.19
1e ronde
Drew Baird 2 7 6
Marcus McDaniel 0 5 3
19.06.19
1e ronde
Ronan Jachuck 1 4
Dragos Nicolae Madaras scratch 0 2
19.06.19
1e ronde
Logan Zapp 2 6 6
Alexander Bernard 0 1 3
Heren enkelspel Clay Brazil M15 Sao Jose sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Andre Miele 2 7 6
Oscar Gabriel Ortiz 0 5 3
19.06.19
1e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Henrique Fukushima 0 2 0
19.06.19
1e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Agustin Riquelme 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Alex Blumenberg 2 7 6
Juan Bautista Otegui 0 61 4
19.06.19
1e ronde
Joao Hinsching 2 7 6
Aaron Schmid 0 63 3
19.06.19
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 7
Gustavo Heide 0 4 62
19.06.19
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 6
Igor Gimenez 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Gabriel Ciro Da Silva 2 6 6
Leonardo Aboian 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Christian Oliveira 2 7 6
Mateus Alves (2001) 0 66 1
19.06.19
1e ronde
Fermin Tenti 2 6 6
Javier Naser 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Mariano Navone 2 6 6
Natan Rodrigues 0 3 2
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Tomislav Jotovski 2 6 6
Eric Caleguer 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Michel Vernier 2 6 6
Maxime Pauwels 0 2 1
19.06.19
1e ronde
Toby Martin 2 6 3 7
Franco Feitt 1 1 6 64
19.06.19
1e ronde
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6 6
Luca Tomasetto 1 75 3 4
19.06.19
1e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Alexander Weis 2 4 6 6
Jakub Paul 1 6 4 3
19.06.19
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 1 6 6
Michiel De Krom 1 6 2 4
19.06.19
1e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Maximiliano Roman Mayorga 0 2 1
19.06.19
1e ronde
Yan Bondarevskiy 2 7 2 6
Manuel Pena Lopez 1 63 6 0
19.06.19
1e ronde
Stefano Battaglino 2 5 6 6
Valentin Vacherot 1 7 2 1
Heren enkelspel Hard China M25 Hengyang sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Laurent Rochette 2 6 6
Naifu Zhang 0 0 0
19.06.19
1e ronde
Yan Bai 2 6 7
Runhao Hua 0 0 67
19.06.19
1e ronde
Harry Bourchier 1 7 6
Jie Cui scratch 0 6
19.06.19
1e ronde
Pak Long Yeung 2 6 6
Chenyu Fang 0 0 0
19.06.19
1e ronde
Shintaro Imai 2 6 6
Li-Wie Tan 0 4 0
19.06.19
1e ronde
Sheng Hao Zhou 2 6 6
Arturs Lazdins 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Chien-Hsun Lo 2 3 6 6
Wei-De Lin 1 6 2 3
19.06.19
1e ronde
William Ma 2 6 6
Zhuoyang Qiu 0 0 0
19.06.19
1e ronde
Fajing Sun 1 3
Ye Cong Mo scratch 0 2
19.06.19
1e ronde
Zihao Xia 2 6 6
Yu Hsiang Chiu 0 0 2
19.06.19
1e ronde
Hong Kit Wong 2 1 6 7
Rhett Purcell 1 6 3 5
19.06.19
1e ronde
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Wei Qiang Zheng 0 4 1
19.06.19
2e ronde
Tsung-Hao Huang 1 w/o
Zihao Xia 0
19.06.19
1e ronde
Tsung-Hao Huang 2 6 6
Bingyu Yu 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Rio Noguchi 2 6 7
Chukang Wang 0 4 5
19.06.19
1e ronde
Lucas Krainer 2 6 6
Chenhe Li 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Garrett Johns 2 3 6 6
Ang Ji 1 6 1 4
Heren enkelspel Hard Spain M25 Martos sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Yannick Mertens 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Federico Zeballos 2 6 6
Romain Bauvy 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Eduardo Struvay 2 6 6
Pavel Krainik 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Tom Jomby 2 6 6
Nuno Borges 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Mick Lescure 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Kevin King 2 6 5 6
James Frawley 1 1 7 3
19.06.19
1e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Jaume Pla Malfeito 0 62 4
19.06.19
1e ronde
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Andres Fernandez Canovas 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Gabriel Petit 2 7 1 7
David Jorda Sanchis 1 68 6 65
19.06.19
1e ronde
Benjamin Winter Lopez 2 4 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 1 6 2 4
19.06.19
1e ronde
Carlos Alcaraz Garfia 2 4 6 6
Simon Carr 1 6 3 3
19.06.19
1e ronde
Sumit Sarkar 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 3 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Tulsa sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Alexander Sarkissian 2 6 6
Nevin Arimilli 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Nick Chappell 2 6 7
Jacob Dunbar 0 3 68
19.06.19
1e ronde
Mate Zsiga 2 6 6
Bernardo Saraiva 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Michael Redlicki 2 3 6 6
Emil Reinberg 1 6 2 3
19.06.19
1e ronde
Martin Redlicki 2 6 6
Simon Freund 0 4 3
19.06.19
1e ronde
George Goldhoff 2 6 6
Justin Butsch 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Alexander Brown 2 3 6 6
Andrew Fenty 1 6 4 4
19.06.19
1e ronde
Ezekiel Clark 2 6 6
Emmett Ward 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Colin Markes 2 6 7
Alexander Lebedev 0 3 5
19.06.19
1e ronde
Sam Riffice 2 6 6
Kody Pearson 0 1 4
Heren enkelspel Clay France M25+H Toulouse sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Laurent Lokoli 2 7 6
Maxime Tchoutakian 0 65 2
19.06.19
1e ronde
Yanais Laurent 2 6 1 6
Jules Okala 1 3 6 3
19.06.19
1e ronde
Gregoire Jacq 1 6 3
Ronald Slobodchikov scratch 0 2 0
19.06.19
1e ronde
Benjamin Bonzi 2 6 7
Mats Rosenkranz 0 3 64
19.06.19
1e ronde
Alexis Gautier 2 6 6
Alejo Vilaro 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Mathieu Perchicot 2 6 4 6
Amaury Delmas 1 3 6 0
19.06.19
1e ronde
Giovanni Fonio 2 3 6 6
Federico Moreno 1 6 2 2
19.06.19
1e ronde
Arthur Reymond 2 7 4 7
Fabien Reboul 1 5 6 65
19.06.19
1e ronde
Dan Added 2 7 4 6
Rayane Roumane 1 5 6 3
19.06.19
1e ronde
Petr Nouza 1 5
Maxence Broville scratch 0 0
19.06.19
1e ronde
Hugo Gaston 1 6 2
Christian Lindell scratch 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Florent Bax 2 7 6
Arthur Cazaux 0 5 1
Heren enkelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
David Goffin 2 4 6 6
Radu Albot 1 6 4 3
19.06.19
2e ronde
Pierre-Hugues Herbert 2 2 7 6
Sergiy Stakhovsky 1 6 62 4
19.06.19
2e ronde
Borna Coric 2 7 5 7
Joao Sousa 1 64 7 64
19.06.19
2e ronde
Karen Khachanov 2 6 3 6
Jan-Lennard Struff 1 3 6 4
Heren enkelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Tommy Robredo 2 7 6
Sandro Ehrat 0 5 3
19.06.19
2e ronde
Stefano Travaglia 2 7 6
Dimitar Kuzmanov 0 5 4
19.06.19
2e ronde
Maverick Banes 2 6 7
Andrea Basso 0 1 63
19.06.19
2e ronde
Federico Gaio 2 6 6 6
Alessandro Bega 1 4 75 4
19.06.19
2e ronde
Martin Cuevas 2 6 7 6
Andrea Arnaboldi 1 74 64 4
19.06.19
2e ronde
Julian Lenz 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 1 4
19.06.19
2e ronde
Filip Peliwo 2 6 6
Gianluca Di Nicola 0 3 3
19.06.19
2e ronde
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Marco Bortolotti 0 1 3
19.06.19
2e ronde
Andrea Pellegrino 2 5 7 6
Guilherme Clezar 1 7 65 4
19.06.19
2e ronde
Raul Brancaccio 2 7 6
Daniel Gimeno-Traver 0 64 3
Dames enkelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
19.06.19
2e ronde
Anastasija Sevastova 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 2 1
19.06.19
2e ronde
Yafan Wang 2 7 6
Alison Van Uytvanck 0 63 3
19.06.19
2e ronde
Elise Mertens 2 6 6
Samantha Stosur 0 3 3
19.06.19
2e ronde
Sofia Kenin 1 6 2
Ons Jabeur scratch 0 2 0
Dames enkelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Venus Williams 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 3 4
19.06.19
2e ronde
Barbora Strycova 2 7 6
Su-Wei Hsieh 0 63 3
19.06.19
2e ronde
Petra Martic 2 6 7
Margarita Gasparyan 0 3 64
19.06.19
2e ronde
Kristyna Pliskova 2 6 3 7
Karolina Pliskova 1 2 6 67
19.06.19
1e ronde
Qiang Wang 2 6 6
Lauren Davis 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Ashleigh Barty 2 6 6
Donna Vekic 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Jennifer Brady 2 6 6
Lesya Tsurenko 0 3 3
19.06.19
2e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 6
Johanna Konta 0 3 4
Dames enkelspel Grass United Kingdom W100 Ilkley sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Magdalena Rybarikova 2 7 6
Conny Perrin 0 65 2
19.06.19
1e ronde
Martina Di Giuseppe 2 6 6 6
Olga Danilovic 1 77 2 4
19.06.19
1e ronde
Veronica Cepede Royg 2 4 6 6
Xiyu Wang 1 6 2 2
19.06.19
1e ronde
Magda Linette 2 6 3 6
Nao Hibino 1 4 6 4
19.06.19
1e ronde
Timea Babos 2 6 7
Lesley Kerkhove 0 3 64
19.06.19
1e ronde
Robin Anderson 2 4 7 6
Marta Kostyuk 1 6 60 2
19.06.19
1e ronde
Jana Cepelova 2 6 6
Ivana Jorovic 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Varvara Flink 2 6 6
Maia Lumsden 0 3 1
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W15 Gimcheon sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Hyojung Yea 1 6 4
Yeong Won Jeong scratch 0 3 2
19.06.19
2e ronde
So-Ra Lee 2 6 6 6
Zhuoma Ni Ma 1 4 73 2
19.06.19
1e ronde
Kanako Morisaki 2 6 6
Da Ye Kim 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Sunam Jeong 2 7 6
Dayeon Back 0 66 4
19.06.19
1e ronde
Shiori Fukuda 2 3 6 6
Yu Jin Ahn 1 6 1 1
19.06.19
1e ronde
Zhuoma Ni Ma 2 3 6 7
Eun Se Jang 1 6 2 5
19.06.19
1e ronde
Yidi Yang 2 7 6
Jeongyun Lee 0 62 2
19.06.19
1e ronde
Eunhye Lee 2 6 6
Jiho Shin 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Ayumi Koshiishi 2 4 6 6
Honoka Kobayashi 1 6 4 4
19.06.19
1e ronde
Misaki Matsuda 2 6 6
Aiko Yoshitomi 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Hwui Won Wi 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 3 2
Dames enkelspel Hard Izrael W15 Netanya sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Iveta Dapkute 2 6 6
Neta Tamir 0 0 2
19.06.19
1e ronde
Fiona Codino 2 6 7
Sylvie Zund 0 3 5
19.06.19
1e ronde
Lou Adler 2 6 6
Liisa Vehvilainen 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Shahar Biran 2 4 6 6
Claudia Coppola 1 6 3 3
19.06.19
1e ronde
Yuval Keren 2 6 6
Hili Kronzon 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Yarden Akler 2 6 6
Koral Koldobski 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Evgeniya Levashova 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Stefani Sandoiu Shtein 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Kristin Younes 2 7 4 6
Adva Dabah 1 62 6 1
19.06.19
1e ronde
Nicole Nadel 2 6 6
Martina Capurro Taborda 0 2 4
Dames enkelspel Clay USA W15 Orlando sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Tori Kinard 2 6 6
Steffi Carruthers 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Grace Min 2 6 6
Amy Zhu 0 2 1
19.06.19
1e ronde
Madeleine Kobelt 2 7 6
Mccartney Kessler 0 64 4
19.06.19
1e ronde
Lauren Proctor 2 6 6
Madison Westby 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Alana Smith 2 6 6
Kelly Williford 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Giorgie Jones 2 6 6
Tricia Mar 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Natasha Subhash 2 7 6
Kylie Collins 0 67 3
19.06.19
1e ronde
Gianna Pielet 2 6 6
Anastasia Reimchen 0 0 1
19.06.19
1e ronde
Elizabeth Coleman 2 6 6
Emma Davis 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Kimmi Hance 2 6 6
Victoria Hu 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Karina Miller 2 7 6
Mayuka Aikawa 0 5 4
19.06.19
1e ronde
Eleana Yu 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 2 3
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Noelia Zeballos 2 6 3 7
Irene Lavino 1 3 6 64
19.06.19
1e ronde
Julia Stamatova 2 6 2 6
Martina Kudelova 1 1 6 4
19.06.19
1e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 6
Mouna Bouzgarrou 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Carla Touly 2 6 7
Yana Mogilnitskaya 0 0 61
19.06.19
1e ronde
Julieta Estable 2 6 6
Doroteja Joksovic 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Karolayne Da Rosa 2 6 6
Lara Panfilov 0 4 2
19.06.19
1e ronde
Angela Fita Boluda 2 6 6
Emma Lene 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Irys Ekani 2 6 6
Audrey Dabomve 0 0 2
19.06.19
1e ronde
Eugenia Ganga 2 6 6
Andjela Jocovic 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Nuria Brancaccio 2 6 6
Alisa Rastegaeva 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Margaux Rouvroy 2 6 6
Daria Nazarkina 0 4 0
19.06.19
1e ronde
Elena Milovanovic 2 4 7 6
Giorgia Pinto 1 6 64 1
Dames enkelspel Hard USA W25 Denver sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Sanaz Marand 2 6 6
Rhiann Newborn 0 2 0
19.06.19
1e ronde
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Lorraine M. Guillermo 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Marcela Zacarias 2 6 6
Nastja Kolar 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Victoria Duval 2 6 4 6
Tess Sugnaux 1 3 6 4
19.06.19
1e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6
Ellie Douglas 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Sophie Chang 2 6 6
Jada Robinson 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Usue Maitane Arconada 2 3 6 7
Andrea Renee Villarreal 1 6 2 5
19.06.19
1e ronde
Tereza Mihalikova 2 6 3 6
Alexandra Osborne 1 2 6 4
19.06.19
1e ronde
Dominique Schaefer 2 6 6
Nika Kukharchuk 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Gergana Topalova 2 7 6
Salome Devidze 0 5 3
19.06.19
1e ronde
Alycia Parks 2 6 6 7
Kelly Chen 1 1 74 62
19.06.19
1e ronde
Sophia Whittle 2 6 7
Hailey Baptiste 0 2 5
Dames enkelspel Hard Indonesia W25 Jakarta sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Nudnida Luangnam 2 6 6
Victoria Rodriguez 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Erika Sema 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Beatrice Gumulya 2 6 6
Deria Nur Haliza 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Peangtarn Plipuech 2 5 6 6
Mariana Drazic 1 7 0 4
19.06.19
1e ronde
Miharu Imanishi 2 6 6
Mio Kozaki 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Risa Ozaki 2 6 6
Janice Tjen 0 0 2
19.06.19
1e ronde
Michika Ozeki 2 6 6
Akari Inoue 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Hiroko Kuwata 2 6 1 7
Jessy Rompies 1 2 6 5
19.06.19
1e ronde
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Fitriani Sabatini 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Abigail Tere-Apisah 2 6 6
Nadia Ravita 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Arianne Hartono 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Anastasia Nefedova 2 6 7
Haruka Kaji 0 3 5
19.06.19
1e ronde
Risa Ushijima 2 6 6
Chompoothip Jandakate 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Yexin Ma 2 6 6
Riya Bhatia 0 0 2
19.06.19
1e ronde
Momoko Kobori 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Ramu Ueda 2 6 6
Junri Namigata 0 3 2
Dames enkelspel Clay Switzerland W25 Klosters sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Dia Evtimova 2 6 6
Manon Leonard 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Nathaly Kurata 2 2 6 6
Isabella Shinikova 1 6 2 4
19.06.19
1e ronde
Anita Husaric 2 6 6
Chiara Grimm 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Julia Grabher 2 6 6
Anna Klasen 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Nina Stadler 2 4 6 6
Leonie Kung 1 6 4 2
19.06.19
1e ronde
Barbara Gatica 2 6 6
Lara Schmidt 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Karin Kennel 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Gaia Sanesi 0 1 3
19.06.19
1e ronde
Jaimee Fourlis 2 6 6
Estelle Cascino 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Daniela Vismane 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Joanne Zuger 2 6 6
Katharina Gerlach 0 4 2
19.06.19
1e ronde
Michaela Bayerlova 2 6 6
Fiona Ganz 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Yuki Naito 2 1 6 6
Simona Waltert 1 6 2 3
19.06.19
1e ronde
Draginja Vukovic 2 6 7
Yana Morderger 0 2 64
Dames enkelspel Hard Spain W25 Madrid sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6 6
Gemma Lairon Navarro 1 1 76 4
19.06.19
1e ronde
Ainhoa Atucha Gomez 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 3 7 6
Cristina Ene 1 6 63 3
19.06.19
1e ronde
Yana Sizikova 2 7 3 7
Adithya Karunaratne 1 69 6 63
19.06.19
1e ronde
Mari Osaka 2 4 6 7
Polina Monova 1 6 3 5
19.06.19
1e ronde
Lidia Moreno Arias 2 2 6 6
Isabel Adrover Gallego 1 6 3 3
19.06.19
1e ronde
Susan Bandecchi 2 7 6
Vlada Ekshibarova 0 5 3
19.06.19
2e ronde
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Ainhoa Atucha Gomez 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Yuriko Miyazaki 2 2 7 6
Helene Pellicano 1 6 5 0
19.06.19
1e ronde
Julia Payola 2 6 4 7
Caroline Romeo 1 2 6 63
19.06.19
1e ronde
Marina Bassols Ribera 2 6 7
Ksenia Laskutova 0 1 66
19.06.19
1e ronde
Guiomar Zuleta De Reales 2 7 6
Maria Gutierrez Carrasco 0 5 4
19.06.19
1e ronde
Qinwen Zheng 2 7 7
Ioana Loredana Rosca 0 5 62
Dames enkelspel Clay Italy W25 Padova sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Federica Di Sarra 2 6 6
Federica Trevisan 0 3 3
19.06.19
1e ronde
Nastassja Burnett 2 6 7
Carolina M. Alves 0 4 65
19.06.19
1e ronde
Martina Caregaro 2 6 6
Dalila Spiteri 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Paula Cristina Goncalves 2 7 6
Lara Escauriza 0 5 1
19.06.19
1e ronde
Gabriela Ce 2 7 6
Camilla Rosatello 0 65 4
19.06.19
1e ronde
Stefania Rubini 2 6 6
Georgia Brescia 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Tena Lukas 2 5 6 6
Georgia Andreea Craciun 1 7 1 3
19.06.19
1e ronde
Nina Potocnik 2 6 6
Jana Fett 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 3 7
Angelica Moratelli 1 3 6 65
19.06.19
1e ronde
Manca Pislak 2 6 7
Maria Vittoria Viviani 0 1 5
19.06.19
1e ronde
Melania Delai 2 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 0 4 2
Dames enkelspel Clay Sweden W25 Ystad sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Marina Yudanov 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Despina Papamichail 2 6 6
Viktoria Morvayova 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Richel Hogenkamp 2 6 6
Romy Koelzer 0 1 4
19.06.19
1e ronde
Cindy Burger 2 6 6
Kajsa Rinaldo Persson 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 7 6
Mallaurie Noel 0 67 4
19.06.19
1e ronde
Iva Primorac 1 6 4
Anna Danilina scratch 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Melanie Stokke 2 7 6
Lisa Matviyenko 0 68 3
19.06.19
1e ronde
Anastasiya Komardina 2 7 4 6
Nefisa Berberovic 1 5 6 1
19.06.19
1e ronde
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Clara Tauson 2 6 6
Alexandra Viktorovitch 0 2 3
Dames enkelspel Hard Portugal W25+H Figueira Da sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Angelina Gabueva 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Fatma Al Nabhani 2 2 6 6
Oona Orpana 1 6 3 1
19.06.19
1e ronde
Amanda Carreras 2 6 6
Linnea Malmqvist 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Ulrikke Eikeri 1 6
Montserrat Gonzalez scratch 0 2
19.06.19
1e ronde
Ipek Soylu 2 6 6
Moyuka Uchijima 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Rutuja Bhosale 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Julia Terziyska 2 6 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 1 1 75 3
19.06.19
1e ronde
Katharina Hobgarski 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Cristina Bucsa 1 4
Alba Carrillo Marin scratch 0 1
19.06.19
1e ronde
Mai Hontama 2 6 6
Lou Brouleau 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Francisca Jorge 2 0 7 6
Arlinda Rushiti 1 6 5 2
19.06.19
1e ronde
Karolina Berankova 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 1 4
Dames enkelspel Clay France W25+H Montpellier sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Elitsa Kostova 2 7 6
Eleonora Molinaro 0 64 3
19.06.19
1e ronde
Marina Melnikova 2 3 6 6
Marie Benoit 1 6 4 4
19.06.19
1e ronde
Amandine Hesse 2 6 3 6
Jessica Pieri 1 3 6 4
19.06.19
1e ronde
Irina Ramialison 2 6 7
Oana Georgeta Simion 0 4 5
19.06.19
1e ronde
Mathilde Armitano 2 6 6
Valentine Vigne 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Harmony Tan 2 6 6
Vivien Juhaszova 0 1 2
19.06.19
1e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Lucie Wargnier 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Margot Yerolymos 2 6 6
Ekaterina Kazionova 0 3 0
19.06.19
1e ronde
Elizabeth Halbauer 1 6 3
Agustina Chlpac scratch 0 1 0
19.06.19
1e ronde
Gabriella Da Silva Fick 2 5 7 6
Valeriya Strakhova 1 7 5 1
19.06.19
1e ronde
Diane Parry 2 6 6
Zoe Kruger 0 3 3
Dames enkelspel Clay Czech Republic W60+H Stare Splavy sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Olga Govortsova 2 7 6
Nina Stojanovic 0 63 3
19.06.19
1e ronde
Alexandra Cadantu 2 7 7
Teliana Pereira 0 64 5
19.06.19
1e ronde
Kristina Kucova 2 6 4 6
Anastasia Grymalska 1 2 6 3
19.06.19
1e ronde
Paula Ormaechea 2 6 7
Gabriela Talaba 0 2 5
19.06.19
1e ronde
Paula Kania 2 7 7
Giorgia Marchetti 0 65 5
19.06.19
1e ronde
Daniela Seguel 2 6 6
Anastasia Zarycka 0 2 2
19.06.19
1e ronde
Denisa Allertova 2 6 6
Kyoka Okamura 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Barbora Krejcikova 2 6 6
Nikola Tomanova 0 2 4
19.06.19
1e ronde
Dejana Radanovic 2 4 6 7
Monika Kilnarova 1 6 3 5
19.06.19
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Amina Anshba 0 4 0
19.06.19
1e ronde
Rebecca Sramkova 2 6 7
Jesika Maleckova 0 2 5
19.06.19
1e ronde
Louisa Chirico 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 4 3
19.06.19
1e ronde
Maja Chwalinska 2 6 6
Sara Errani 0 3 3
Heren dubbelspel Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Nicolas Barrientos/Facundo Mena 2 6 6
Facundo Arguello/Mark Vervoort 0 3 4
19.06.19
1e ronde
Jonathan Eysseric/Tristan Lamasine 2 6 6
Steven Diez/Renzo Olivo 0 4 0
19.06.19
1e ronde
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles 2 6 6 10
Jose Hernandez-Fernandez/Pedro Sousa 1 74 4 6
19.06.19
1e ronde
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 6 7
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto 0 4 64
Heren dubbelspel Clay Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 4 10
Rameez Junaid/Adil Shamasdin 1 1 6 4
19.06.19
1e ronde
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 7 6
Lucas Miedler/Blaz Rola 0 64 4
19.06.19
1e ronde
Lukas Klein/Alex Molcan 2 3 7 11
Pietro Rondoni/Jeroen Vanneste 1 6 65 9
19.06.19
1e ronde
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 7 6
Tuna Altuna/Attila Balazs 0 65 4
Heren dubbelspel Hard Uzbekistan Fergana Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Arjun Kadhe/N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 7
Pavel Kotov/Alexander Pavlioutchenkov 0 2 62
19.06.19
1e ronde
Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov 2 7 7
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 0 65 5
19.06.19
1e ronde
John-Paul Fruttero/Ivan Gakhov 2 7 6 10
Edan Leshem/Aleksandar Vukic 1 65 76 5
19.06.19
1e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera/Roberto Cid 2 4 6 10
Maximilian Neuchrist/Gleb Sakharov 1 6 2 8
19.06.19
1e ronde
Andres Artunedo Martinavarr/Emil Ruusuvuori 2 6 6
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 1 4
Heren dubbelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 6
Christian Garin/Diego Sebastian Schwartzman 0 66 4
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 2 6 6
Jason Jung/Thiago Moura Monteiro 0 3 1
19.06.19
1e ronde
Matt Reid/John-Patrick Smith 2 6 6
Paul Jubb/Ryan Peniston 0 1 1
19.06.19
1e ronde
Nicholas Monroe/David Vega Hernandez 2 5 6 10
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 1 7 4 8
19.06.19
1e ronde
Marius Copil/Ugo Humbert 2 6 7
N.Sriram Balaji/James Cerretani 0 1 5
19.06.19
1e ronde
Marcus Daniell/Leander Paes 2 6 3 10
Jan Choinski/Evan Hoyt 1 2 6 7
Heren dubbelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Wesley Koolhof/Matwe Middelkoop 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Raven Klaasen/Michael Venus 2 7 7
Dominic Inglot/Austin Krajicek 0 64 66
19.06.19
1e ronde
Matteo Berrettini/Jean-Julien Rojer 2 6 6
Radu Albot/Karen Khachanov 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Riccardo Balzerani/Francesco Forti 0 4 1
19.06.19
1e ronde
Fernando Romboli/Andrea Vavassori 2 6 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 3 2
19.06.19
1e ronde
Andrea Basso/Enrico Dalla Valle 2 6 3 10
Tomislav Draganja/Julian Ocleppo 1 3 6 5
19.06.19
1e ronde
Laurynas Grigelis/Andrea Pellegrino 2 6 7
Jacob Grills/Max Jacob Schnur 0 4 63
19.06.19
1e ronde
Jacopo Berrettini/Raul Brancaccio 2 7 1 12
Martin Cuevas/Roberto Maytin 1 5 6 10
Dames dubbelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Maria-Jose Martinez Sanchez/Sara Sorribes Tormo 2 7 6
Xinyun Han/Fanny Stollar 0 65 2
19.06.19
1e ronde
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 2 6 6
Miyu Kato/Xenia Knoll 0 2 3
19.06.19
1e ronde
Belinda Bencic/Viktoria Kuzmova 2 6 6
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam 0 4 4
19.06.19
1e ronde
Elise Mertens/Shuai Zhang 2 6 7
Irina Maria Bara/Andreea Mitu 0 1 64
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
19.06.19
1e ronde
Nicole Melichar/Kveta Peschke 2 6 7
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang 0 1 5
19.06.19
1e ronde
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 2 6 5 10
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 1 4 7 4
19.06.19
Kwartfinale
Ashleigh Barty/Julia Goerges 2 6 6
Qiang Wang/Dayana Yastremska 0 0 3
<