Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Holland M15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Igor Sijsling 2 6 6
Michiel De Krom 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Bastian Malla 2 6 6 6
Alec Deckers 1 76 1 3
27.06.19
2e ronde
Colin Sinclair 2 7 6
Luca Gelhardt 0 61 3
27.06.19
2e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Guy Den Heijer 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Niels Lootsma 2 6 6
Roland Stuurman 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Andrea Bolla 2 7 6
Zachary Eisinga 0 64 3
27.06.19
2e ronde
Jesper De Jong 2 6 6
Dax Donders 0 4 3
Heren enkelspel Clay Republic of Korea M15 Anseong sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Seong-Gook Oh 2 6 6
Oh-Hee Kwon 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Kelsey Stevenson 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Thomas Fancutt 2 6 6
Sung Hun Kim 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Jean Thirouin 2 7 7
Young-Hoon Jeong 0 63 5
27.06.19
2e ronde
Haru Inoue 2 6 6
Ryota Tanuma 0 2 2
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Nick Chappell 2 5 6 6
Karl Poling 1 7 4 2
27.06.19
2e ronde
Gage Brymer 2 7 6
Kevin Major 0 63 2
27.06.19
2e ronde
Connor Farren 2 6 6
Naoki Takeda 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Justin Roberts 2 7 6
Christian Langmo 0 5 2
27.06.19
2e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Juan Ignacio Batalla 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Benjamin Sigouin 2 6 7 6
Juan Alejandro Hernandez 1 74 5 1
27.06.19
2e ronde
Axel Geller 2 6 6
Isaac Stoute 0 2 2
Heren enkelspel Clay Brazil M15 Curitiba sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Matias Soto 0 3 0
27.06.19
2e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 1 6 6
Facundo Juarez 1 6 3 4
27.06.19
2e ronde
Hernan Casanova 2 6 3 6
Alex Blumenberg 1 4 6 4
27.06.19
2e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Wilson Leite 0 4 4
27.06.19
2e ronde
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6 6
Enrique Bogo 1 72 3 2
Heren enkelspel Hard Zimbabwe M15 Harare sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Takanyi Garanganga 1 6
S D Prajwal Dev scratch 0 3
27.06.19
2e ronde
Hamid Reza Nadaf 2 6 6
Anurag Nenwani 0 0 2
27.06.19
2e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Michael-John Every 0 3 1
27.06.19
2e ronde
Riaan Du Toit 2 6 5 6
Joshua Paris 1 4 7 4
27.06.19
2e ronde
Martin Beran 2 6 7
Simon Yitbarek 0 1 5
27.06.19
2e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Patrick Foley 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Dhruv Sunish 2 6 1 6
Ishaque Eqbal 1 4 6 3
27.06.19
2e ronde
Charl Morgan 2 6 6
Rishi Reddy 0 1 1
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Yannik Steinegger 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Riccardo Maiga 2 7 7
Nik Razborsek 0 5 61
27.06.19
2e ronde
Pascal Meis 2 3 6 6
Mats Rosenkranz 1 6 3 4
27.06.19
2e ronde
Peter Heller 2 6 6
Paul Woerner 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 4 4
27.06.19
2e ronde
James Frawley 2 6 6
Luca Staeheli 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Karlo Cubelic 0 0 2
27.06.19
2e ronde
Alexandar Lazarov 2 6 6
Dominik Boehler 0 1 3
Heren enkelspel Clay USA M15 Rochester sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Wil Spencer 2 6 7
Adam El Mihdawy 0 3 65
27.06.19
2e ronde
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Drew Baird 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Justin Butsch 2 5 7 6
Alexandre Rotsaert 1 7 5 4
27.06.19
2e ronde
Strong Kirchheimer 2 6 6
Blaise Bicknell 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Kyle Seelig 2 6 6
Michael Shabaz 0 3 2
27.06.19
2e ronde
Ronan Jachuck 2 2 7 6
Paul Oosterbaan 1 6 61 2
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Setubal sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Frederico Gil 2 6 5 6
August Holmgren 1 4 7 2
27.06.19
2e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Marat Deviatiarov 2 7 6
Gabriel Petit 0 5 3
27.06.19
2e ronde
Hugo Grenier 2 7 6
Julian Bradley 0 66 3
27.06.19
2e ronde
Nuno Borges 2 6 6
Michel Vernier 0 0 3
27.06.19
2e ronde
Luis Faria 2 4 6 6
Juan Carlos Manuel Aguilar 1 6 4 4
27.06.19
2e ronde
Henry Craig 2 6 6
Edoardo Graziani 0 0 3
27.06.19
2e ronde
Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Robert Strombachs 0 3 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Ivan Nedelko 2 6 6
Pierre Delage 0 4 4
27.06.19
2e ronde
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Adam Moundir 0 66 2
27.06.19
2e ronde
Alexander Weis 2 6 7
Guido Ivan Justo 0 2 5
27.06.19
2e ronde
Andrey Chepelev 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 4 3
27.06.19
2e ronde
Yan Bondarevskiy 2 6 7
David Pichler 0 3 63
27.06.19
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Tom Pisane 0 3 0
27.06.19
2e ronde
Tristan Boyer 2 6 6
Ivan Davydov 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
Anas Fattar 0 4 0
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Gonzalo Villanueva 2 7 6
Sadio Doumbia 0 5 3
27.06.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 3 6
Maxime Chazal 1 4 6 1
27.06.19
2e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 2 4
27.06.19
2e ronde
Alexander Donski 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 4
27.06.19
2e ronde
Dan Added 2 7 6
Alexander Zhurbin 0 63 3
27.06.19
2e ronde
Hugo Gaston 2 6 6
Albert Alcaraz Ivorra 0 3 4
27.06.19
2e ronde
Clement Tabur 2 3 7 6
Antoine Escoffier 1 6 65 3
27.06.19
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7
Florent Bax 0 2 63
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Adam Pavlasek 2 7 6
Jonas Forejtek 0 64 4
27.06.19
2e ronde
Vaclav Safranek 2 6 6
Mauricio Echazu 0 2 0
27.06.19
2e ronde
Pavel Nejedly 2 5 6 6
Andrew Paulson 1 7 4 0
27.06.19
2e ronde
Mariano Kestelboim 2 7 6
Aziz Dougaz 0 5 2
27.06.19
2e ronde
Manuel Guinard 2 6 6
Lenny Hampel 0 4 1
27.06.19
2e ronde
Lukas Klein 2 3 7 6
Pietro Rondoni 1 6 5 3
27.06.19
2e ronde
Vit Kopriva 1 w/o
Jaroslav Pospisil 0
27.06.19
2e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
David Poljak 0 1 3
Heren enkelspel Clay Belgium M25+H Arlon sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 4 7 6
Arnaud Bovy 1 6 5 3
27.06.19
1e ronde
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Lorenzo Frigerio 0 1 1
27.06.19
2e ronde
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Facundo Mena 2 3 6 6
Botic Van De Zandschulp 1 6 0 3
27.06.19
2e ronde
Sandro Ehrat 2 6 6
Nick Hardt 0 1 4
27.06.19
2e ronde
Marvin Netuschil 2 6 5 6
Filip Bergevi 1 3 7 3
27.06.19
2e ronde
Jeroen Vanneste 2 6 6
Jacopo Berrettini 0 1 4
27.06.19
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Michael Geerts 0 2 0
27.06.19
2e ronde
Zizou Bergs 2 6 6
Markus Eriksson 0 4 4
Heren enkelspel Hard Spain M25+H Palma Del sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Tom Jomby 2 6 6
Miguel Damas 0 3 4
27.06.19
2e ronde
Kevin King 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Arthur Rinderknech 2 3 6 6
Alberto Barroso Campos 1 6 4 2
27.06.19
2e ronde
Benjamin Winter Lopez 1 w/o
Edan Leshem 0
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
27.06.19
3e ronde
Tommy Robredo 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 2 3
27.06.19
3e ronde
Marcelo Arevalo 2 6 6
Alexandre Muller 0 2 3
27.06.19
3e ronde
Danilo Petrovic 2 6 7
Nino Serdarusic 0 3 5
27.06.19
3e ronde
Hugo Dellien 2 6 6 6
Renzo Olivo 1 2 74 3
27.06.19
3e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 4 2
27.06.19
3e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Pedro Sousa 0 1 2
27.06.19
3e ronde
Sumit Nagal 1 6 2
Martin Cuevas scratch 0 3 1
27.06.19
3e ronde
Lorenzo Musetti 1 7 3
Jose Hernandez-Fernandez scratch 0 5 0
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Sam Querrey 2 7 6
Fernando Verdasco 0 64 2
27.06.19
Kwartfinale
Thomas Fabbiano 2 6 6
Gilles Simon 0 4 3
27.06.19
Kwartfinale
Kyle Edmund 2 1 6 6
Daniel Evans 1 6 3 4
27.06.19
Kwartfinale
Taylor Harry Fritz 2 6 7
Hubert Hurkacz 0 4 65
Heren enkelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Pablo Carreno-Busta 2 6 6 6
Bernard Tomic 1 77 4 4
27.06.19
Kwartfinale
Jordan Thompson 1 7 1
Damir Dzumhur scratch 0 5 0
27.06.19
Kwartfinale
Lorenzo Sonego 2 3 7 6
Adrian Mannarino 1 6 63 3
27.06.19
Kwartfinale
Miomir Kecmanovic 2 6 6
Viktor Troicki 0 3 4
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwalif.
Marcel Granollers 3 7 6 6
Attila Balazs 0 65 3 3
27.06.19
Kwalif.
Andrea Arnaboldi 3 6 6 3 4 6
Evgeny Karlovskiy 2 4 3 6 6 3
27.06.19
Kwalif.
Yuichi Sugita 3 6 6 6
Lukas Rosol 0 4 3 2
27.06.19
Kwalif.
Ruben Bemelmans 3 6 6 6
Donald Young 0 4 4 1
27.06.19
Kwalif.
Thiago Moura Monteiro 3 3 7 6 6
Yosuke Watanuki 1 6 63 3 3
27.06.19
Kwalif.
Yasutaka Uchiyama 3 6 4 5 6 6
Jason Murray Kubler 2 3 6 7 3 3
27.06.19
Kwalif.
Salvatore Caruso 3 6 6 6
Brayden Schnur 0 3 2 1
27.06.19
Kwalif.
Jiri Vesely 3 6 6 6
Tommy Paul 0 2 3 3
27.06.19
Kwalif.
Marcos Giron 3 7 6 2 6
Viktor Galovic 1 5 2 6 4
27.06.19
Kwalif.
Gregoire Barrere 3 3 0 6 6 6
Liam Broady 2 6 6 2 4 3
27.06.19
Kwalif.
Dennis Novak 3 7 7 4 6
Mikael Ymer 1 64 61 6 2
27.06.19
Kwalif.
Noah Rubin 3 7 6 4 6
Yannick Hanfmann 1 65 2 6 2
27.06.19
Kwalif.
Soon-Woo Kwon 3 6 6 6 6
Daniel Brands 1 2 76 1 0
27.06.19
Kwalif.
Kamil Majchrzak 3 6 6 6
Enzo Couacaud 0 2 4 0
27.06.19
Kwalif.
Alexei Popyrin 3 6 7 6 7
Bjorn Fratangelo 1 3 66 74 66
27.06.19
Kwalif.
Corentin Moutet 3 6 6 6
Andrew Harris 0 2 4 4
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Angelique Kerber 2 6 6
Simona Halep 0 4 3
27.06.19
Kwartfinale
Karolina Pliskova 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 2 0
27.06.19
Kwartfinale
Kiki Bertens 2 6 3 6
Aryna Sabalenka 1 4 6 4
27.06.19
Kwartfinale
Ons Jabeur 2 1 7 6
Alize Cornet 1 6 5 3
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Marina Yudanov 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Anastasia Pribylova 1 w/o
Alina Silich 0
27.06.19
2e ronde
Emily Arbuthnott 2 7 6
Nika Kukharchuk 0 5 3
27.06.19
2e ronde
Astrid Wanja Brune Olsen 2 6 7
Claudia Hoste Ferrer 0 4 64
27.06.19
2e ronde
Suzan Lamens 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Eva Vedder 2 6 3 6
Gabriella Da Silva Fick 1 4 6 3
27.06.19
2e ronde
Mylene Halemai 2 6 6
Katharina Hering 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Lexie Stevens 2 6 6
Anna Pribylova 0 3 3
Dames enkelspel Clay Hungary W15 Budapest sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Lisa Sabino 2 6 6 6
Dorka Drahota Szabo 1 3 75 3
27.06.19
2e ronde
Vanda Lukacs 2 6 7
Romana Cisovska 0 1 62
27.06.19
2e ronde
Chantal Skamlova 2 7 6
Linda Fruhvirtova 0 5 3
27.06.19
2e ronde
Ipek Oz 2 6 6 6
Denisa Hindova 1 3 73 4
27.06.19
2e ronde
Satsuki Takamura 2 1 6 7
Adrienn Nagy 1 6 4 63
27.06.19
2e ronde
Ania Hertel 2 6 6 6
Agnes Bukta 1 75 2 3
27.06.19
2e ronde
Nikola Breckova 2 2 6 6
Joanna Zawadzka 1 6 3 3
27.06.19
2e ronde
Nika Radisic 2 6 3 6
Katarina Kuzmova (2001) 1 3 6 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Jessica Failla 2 0 6 7
Sophia Whittle 1 6 2 60
27.06.19
2e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Madison Bourguignon 0 1 2
27.06.19
2e ronde
Madison Westby 2 6 6
Shria Atturu 0 0 0
27.06.19
2e ronde
Layne Sleeth 2 7 1 6
Salma Ewing 1 65 6 4
27.06.19
2e ronde
Ramona Mataruga 2 6 6
Darya Lebesheva 0 1 1
27.06.19
2e ronde
Gianna Pielet 2 6 6
Eduarda Piai 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Alyssa Tobita 1 6 2
Leolia Jeanjean scratch 0 3 1
27.06.19
2e ronde
Elle Christensen 2 6 7
Ingrid Gamarra Martins 0 3 60
Dames enkelspel Hard Indonesia W15 Jakarta sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Jessy Rompies 2 6 3 7
Ines Ibbou 1 2 6 5
27.06.19
2e ronde
Michika Ozeki 2 6 6
Likhitha Kalava 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Mihika Yadav 0 0 2
27.06.19
2e ronde
Arianne Hartono 2 6 6
Mio Kozaki 0 1 1
27.06.19
2e ronde
Rifanty Kahfiani 2 6 7
Nudnida Luangnam 0 2 5
27.06.19
Kwartfinale
Rifanty Kahfiani 2 6 7
Jessy Rompies 0 3 66
27.06.19
2e ronde
Yexin Ma 2 2 6 6
Bhuvana Kalva 1 6 2 0
27.06.19
2e ronde
Ramu Ueda 1 6
Anna Zhang scratch 0 1
27.06.19
2e ronde
Sakura Hondo 2 7 6
Fadona Titalyana Kusumawati 0 5 4
Dames enkelspel Hard Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Vlada Ekshibarova 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 3 4
27.06.19
2e ronde
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Lenka Stara 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Julia Terziyska 2 6 6
Natalia Orlova 0 4 3
27.06.19
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 3 6
Alba Carrillo Marin 1 4 6 3
27.06.19
2e ronde
Lidia Moreno Arias 2 6 6
Lou Adler 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Qinwen Zheng 2 6 6
Alicia Herrero Linana 0 2 4
27.06.19
2e ronde
Alba Rey Garcia 2 6 6 7
Josephine Boualem 1 4 77 63
Dames enkelspel Clay USA W15 Shreveport sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Salome Devidze 2 6 6
Keisha R. Clousing 0 3 0
27.06.19
2e ronde
Jennifer Elie 2 6 4 6
Eleana Yu 1 2 6 3
27.06.19
2e ronde
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Vanessa Ong 0 4 3
27.06.19
2e ronde
Nastja Kolar 2 6 6
Joelle Kissell 0 1 1
27.06.19
2e ronde
Alexa Graham 2 6 6
Ariana Arseneault 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Alycia Parks 2 6 6
Katya Townsend 0 4 3
27.06.19
2e ronde
Chelsea Kung 2 6 6
Emerald Able 0 0 4
27.06.19
2e ronde
Peyton Stearns 2 6 6
Gracie Epps 0 3 1
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Constance Sibille 2 6 7
Maria Paulina Perez Garcia 0 3 5
27.06.19
2e ronde
Yvonne Neuwirth 2 6 6
Fiona Codino 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Fanny Ostlund 2 6 6
Eugenia Ganga 0 4 0
27.06.19
2e ronde
Yana Mogilnitskaya 2 6 7
Julia Stamatova 0 2 63
27.06.19
2e ronde
Anna Turati 2 6 6
Elena Milovanovic 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Martina Capurro Taborda 2 6 6
Karolayne Da Rosa 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Nuria Brancaccio 2 6 6
Doroteja Joksovic 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Salma Djoubri 2 6 6
Andjela Jocovic 0 2 2
Dames enkelspel Clay Germany W25 Darmstadt sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Olga Govortsova 2 6 6
Katarzyna Piter 0 0 2
27.06.19
2e ronde
Stephanie Wagner 2 6 7
Simona Waltert 0 4 5
27.06.19
2e ronde
Yana Morderger 2 6 6
Quirine Lemoine 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Julia Grabher 2 6 6
Gabriela Horackova 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Sofya Lansere 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Katharina Hobgarski 2 6 4 6
Caroline Werner 1 3 6 2
27.06.19
2e ronde
Jule Niemeier 2 6 1 6
Marina Melnikova 1 4 6 2
27.06.19
2e ronde
Clara Tauson 2 6 6
Monika Kilnarova 0 0 3
Dames enkelspel Hard China W25 Naiman sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Aleksandrina Naydenova 2 4 6 6
Anastasia Nefedova 1 6 2 1
27.06.19
2e ronde
Hiroko Kuwata 2 6 6
Dan Ni Wang 0 3 1
27.06.19
2e ronde
Ziyue Sun 2 6 6
Zuzana Zlochova 0 4 1
27.06.19
2e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Wushuang Zheng 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Anastasia Gasanova 2 7 6
Ziyi Yang 0 5 3
27.06.19
2e ronde
Xinyu Gao 2 6 4 6
Yue Yuan 1 4 6 3
27.06.19
2e ronde
Shuo Feng 2 6 6
Miharu Imanishi 0 2 1
Dames enkelspel Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Diana Marcinkevica 2 6 3 6
Maria Herazo Gonzalez 1 1 6 4
27.06.19
1e ronde
Marine Partaud 2 3 7 7
Anna Danilina 1 6 5 5
27.06.19
2e ronde
Marine Partaud 2 6 3 6
Daniela Vismane 1 2 6 4
27.06.19
2e ronde
Cristina Ene 2 6 7
Andrea Lazaro Garcia 0 4 66
27.06.19
2e ronde
Harmony Tan 2 6 6
Yana Sizikova 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Mallaurie Noel 2 6 6
Maelys Bougrat 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 5 6
Marina Bassols Ribera 1 2 7 4
27.06.19
2e ronde
Alice Rame 2 6 7
Valeriya Strakhova 0 3 66
27.06.19
2e ronde
Varvara Gracheva 2 6 6 7
Irene Burillo Escorihuela 1 1 73 63
Dames enkelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Paula Cristina Goncalves 2 6 7 6
Stefania Rubini 1 75 5 2
27.06.19
2e ronde
Reka-Luca Jani 2 1 6 6
Greta Arn 1 6 2 1
27.06.19
2e ronde
Gabriela Ce 2 6 6
Martina Colmegna 0 3 2
27.06.19
2e ronde
Tena Lukas 2 6 6
Anna Morgina 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Pia Cuk 2 6 6
Jana Fett 0 4 3
27.06.19
2e ronde
Bianca Turati 2 7 6
Natalija Kostic 0 66 4
27.06.19
2e ronde
Jaimee Fourlis 2 3 6 6
Gaia Sanesi 1 6 3 3
27.06.19
2e ronde
Miriam Bianca Bulgaru 2 7 6
Deborah Chiesa 0 5 1
Dames enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwalif.
Giulia Gatto-Monticone 2 3 7 6
Oceane Dodin 1 6 5 1
27.06.19
Kwalif.
Yanina Wickmayer 2 6 6
Liudmila Samsonova 0 4 3
27.06.19
Kwalif.
Arina Rodionova 2 0 6 6
Danielle Lao 1 6 1 1
27.06.19
Kwalif.
Ana Bogdan 2 6 6
Marie Bouzkova 0 3 1
27.06.19
Kwalif.
Lesley Kerkhove 2 0 6 6
Sabine Lisicki 1 6 4 4
27.06.19
Kwalif.
Kristie Ahn 2 6 7
Lauren Davis 0 4 5
27.06.19
Kwalif.
Ysaline Bonaventure 2 3 6 6
Arantxa Rus 1 6 1 4
27.06.19
Kwalif.
Tereza Martincova 2 4 6 7
Anna Blinkova 1 6 3 5
27.06.19
Kwalif.
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Olga Danilovic 0 4 4
27.06.19
Kwalif.
Varvara Flink 2 6 4 8
Elena Rybakina 1 3 6 6
27.06.19
Kwalif.
Paula Badosa Gibert 2 6 2 6
Samantha Murray 1 4 6 3
27.06.19
Kwalif.
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Katarzyna Kawa 0 5 1
27.06.19
Kwalif.
Anna Kalinskaya 2 6 6
Antonia Lottner 0 3 3
27.06.19
Kwalif.
Kaja Juvan 2 6 6
Christina Mchale 0 2 1
27.06.19
Kwalif.
Caty McNally 2 6 6
Jana Cepelova 0 4 3
27.06.19
Kwalif.
Cori Gauff 2 6 6
Greetje Minnen 0 1 1
Heren dubbelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 3 10
David Marrero/Roberto Maytin 1 3 6 7
27.06.19
Kwartfinale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 6
Fabricio Neis/Fernando Romboli 0 64 3
27.06.19
Kwartfinale
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 6 6
Riccardo Bonadio/Christopher Heyman 0 3 1
27.06.19
Kwartfinale
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori 2 6 7
Hans Hach Verdugo/Nathan Pasha 0 1 65
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Halve finale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Dominic Inglot/Austin Krajicek 0 4 610
27.06.19
Halve finale
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 2 3 6 10
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin 1 6 3 4
Heren dubbelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Halve finale
Jonathan Erlich/Artem Sitak 2 6 6
Roman Jebavy/Philipp Oswald 0 4 4
27.06.19
Halve finale
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 4 7 10
Denys Molchanov/Igor Zelenay 1 6 62 6
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 1 w/o
Raquel Atawo/Vera Zvonareva 0
27.06.19
1e ronde
Aryna Sabalenka/Dayana Yastremska 2 6 2 10
Samantha Stosur/Shuai Zhang 1 4 6 1
27.06.19
1e ronde
Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Nadiya Kichenok/Abigail Spears 0 4 2
<