Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Holland M15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Matias Zukas 1 6 3
Bastian Malla scratch 0 1 0
28.06.19
Kwartfinale
Niels Lootsma 2 6 6
Colin Sinclair 0 1 1
28.06.19
Kwartfinale
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Andrea Bolla 0 2 0
28.06.19
Kwartfinale
Jesper De Jong 2 7 3 6
Igor Sijsling 1 63 6 4
Heren enkelspel Clay Republic of Korea M15 Anseong sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Cheong-Eui Kim 2 6 6
Jung-Woong Na 0 2 2
28.06.19
Kwartfinale
Kelsey Stevenson 2 6 3 6
Cing-Yang Meng 1 0 6 1
28.06.19
Kwartfinale
Thomas Fancutt 2 7 7
Seong-Gook Oh 0 66 62
28.06.19
Kwartfinale
Haru Inoue 2 7 4 6
Jean Thirouin 1 5 6 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Nick Chappell 2 6 3 7
Justin Roberts 1 3 6 66
28.06.19
Kwartfinale
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Nicolas Mejia 0 2 4
28.06.19
Kwartfinale
Benjamin Sigouin 2 6 6
Gage Brymer 0 2 3
28.06.19
Kwartfinale
Axel Geller 2 7 6
Connor Farren 0 68 2
Heren enkelspel Clay Brazil M15 Curitiba sets 1 2 3 4 5
28.06.19
2e ronde
Maximiliano Estevez 2 3 6 6
Juan Bautista Otegui 1 6 3 1
28.06.19
Kwartfinale
Joao Pedro Sorgi 2 7 6
Hernan Casanova 0 5 2
28.06.19
Kwartfinale
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 2 6
Rafael Matos 1 2 6 4
28.06.19
Kwartfinale
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 3 3
28.06.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Christian Oliveira 0 1 2
28.06.19
2e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Mateus Alves (2001) 0 4 1
28.06.19
Kwartfinale
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Maximiliano Estevez 0 4 1
Heren enkelspel Hard Zimbabwe M15 Harare sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Takanyi Garanganga 1 6 2
Martin Beran scratch 0 2 0
28.06.19
Kwartfinale
Benjamin Lock 2 6 7
Hamid Reza Nadaf 0 3 5
28.06.19
Kwartfinale
Lucas Catarina 2 6 6
Riaan Du Toit 0 1 3
28.06.19
Kwartfinale
Charl Morgan 2 7 4 6
Dhruv Sunish 1 63 6 4
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Pascal Meis 2 7 7
James Frawley 0 5 65
28.06.19
Kwartfinale
Peter Heller 2 6 6
Riccardo Maiga 0 1 0
28.06.19
Kwartfinale
Javier Barranco Cosano 2 7 6
Daniel Dutra Da Silva 0 64 3
28.06.19
Kwartfinale
Alexandar Lazarov 2 6 7
Ronald Slobodchikov 0 4 65
Heren enkelspel Clay USA M15 Rochester sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Diego Hidalgo 2 7 3 6
Wil Spencer 1 5 6 4
28.06.19
2e ronde
Diego Hidalgo 2 6 6
Jordan Parker 0 4 2
28.06.19
Kwartfinale
Strong Kirchheimer 2 6 7
Ricardo Rodriguez-Pace 0 4 5
28.06.19
2e ronde
Simon Freund 2 6 0 6
Zachary Svajda 1 4 6 3
28.06.19
Kwartfinale
Simon Freund 2 6 6
Ronan Jachuck 0 2 4
28.06.19
Kwartfinale
Kyle Seelig 2 6 6
Justin Butsch 0 0 2
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Setubal sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Frederico Gil 2 6 0 6
Marat Deviatiarov 1 3 6 3
28.06.19
Kwartfinale
Hugo Grenier 2 7 6
Simon Anthony Ivanov 0 5 3
28.06.19
Kwartfinale
Nuno Borges 2 6 6
Luis Faria 0 3 4
28.06.19
Kwartfinale
Henry Craig 2 6 6
Erik Crepaldi 0 3 3
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Ivan Nedelko 2 7 6
Yan Bondarevskiy 0 5 3
28.06.19
Kwartfinale
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Tristan Boyer 0 3 4
28.06.19
Kwartfinale
Andrey Chepelev 2 7 6
Daniel Michalski 0 67 1
28.06.19
Kwartfinale
Pol Martin Tiffon 2 3 6 6
Alexander Weis 1 6 1 4
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Jules Okala 2 6 6
Alexander Donski 0 2 1
28.06.19
Kwartfinale
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Clement Tabur 0 4 4
28.06.19
Kwartfinale
Dan Added 2 4 6 7
Antoine Cornut-Chauvinc 1 6 2 5
28.06.19
Kwartfinale
Hugo Gaston 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 4 1
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Vaclav Safranek 2 6 2 6
Pavel Nejedly 1 3 6 2
28.06.19
Kwartfinale
Mariano Kestelboim 2 2 6 7
Michael Vrbensky 1 6 4 65
28.06.19
Kwartfinale
Manuel Guinard 2 6 4 6
Vit Kopriva 1 2 6 0
28.06.19
Kwartfinale
Lukas Klein 2 4 7 6
Adam Pavlasek 1 6 63 3
Heren enkelspel Hard China M25 Yinchuan sets 1 2 3 4 5
28.06.19
1e ronde
Yan Bai 1 6 3
Hong Kit Wong scratch 0 0 1
28.06.19
2e ronde
Yan Bai 2 6 6
Chukang Wang 0 4 1
28.06.19
Kwartfinale
Yan Bai 2 6 7
Fajing Sun 0 4 5
28.06.19
2e ronde
Takuto Niki 2 7 7
Ivan Liutarevich 0 67 5
28.06.19
Kwartfinale
Takuto Niki 2 6 6
Xin Gao 0 2 4
28.06.19
1e ronde
Takuto Niki 2 6 4 6
Chien-Hsun Lo 1 3 6 0
28.06.19
1e ronde
Michael Zhu 2 6 6
Martin Borisiouk 0 3 1
28.06.19
2e ronde
Xin Gao 2 6 6
Shinji Hazawa 0 2 4
28.06.19
1e ronde
Xin Gao 2 6 6
Liran Chen 0 4 2
28.06.19
1e ronde
Ivan Liutarevich 2 6 6
Rui-Xuan Wang 0 2 4
28.06.19
1e ronde
Li-Wie Tan 2 6 6
Sheng Hao Zhou 0 3 2
28.06.19
1e ronde
Luca Castelnuovo 2 7 6
Yuanfeng Li 0 64 1
28.06.19
2e ronde
Luca Castelnuovo 2 6 6
Wei Qiang Zheng 0 1 2
28.06.19
2e ronde
Runhao Hua 2 6 6
Zhao Zhao 0 0 0
28.06.19
1e ronde
Fajing Sun 2 6 6
Ye Cong Mo 0 4 3
28.06.19
2e ronde
Fajing Sun 2 6 6
Li-Wie Tan 0 0 4
28.06.19
1e ronde
Yuta Shimizu 2 4 6 7
Garrett Johns 1 6 4 5
28.06.19
2e ronde
Yuta Shimizu 2 6 6
Lucas Krainer 0 1 2
28.06.19
2e ronde
Rio Noguchi 2 7 6
Michael Zhu 0 63 3
28.06.19
1e ronde
Lucas Krainer 2 7 6
Aoran Wang 0 5 1
28.06.19
1e ronde
Zhao Zhao 2 6 6
Guan Kai Wang 0 2 1
28.06.19
1e ronde
Shinji Hazawa 2 6 6
Zhou Mingzhou 0 4 2
Heren enkelspel Clay Belgium M25+H Arlon sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Yannick Vandenbulcke 2 6 7
Teimuraz Gabashvili 0 4 63
28.06.19
Kwartfinale
Sandro Ehrat 2 7 6
Zizou Bergs 0 64 4
28.06.19
Kwartfinale
Jeroen Vanneste 2 6 6
Facundo Mena 0 3 3
28.06.19
Kwartfinale
Juan Pablo Varillas 2 3 6 6
Marvin Netuschil 1 6 4 3
Heren enkelspel Hard Spain M25+H Palma Del sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Ruan Roelofse 2 7 4 6
John Echeverria 1 67 6 3
28.06.19
2e ronde
Ruan Roelofse 2 6 6 7
Eduardo Struvay 1 3 74 62
28.06.19
2e ronde
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 1
28.06.19
Kwartfinale
Tom Jomby 2 7 5 6
Benjamin Winter Lopez 1 64 7 4
28.06.19
2e ronde
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 6
Albano Olivetti 0 4 4
28.06.19
Kwartfinale
Andres Artunedo Martinavarr 2 6 7
Kevin King 0 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Arthur Rinderknech 2 6 7
Ricardo Ojeda Lara 0 3 64
28.06.19
2e ronde
John Echeverria 2 6 6
Mick Lescure 0 4 2
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Danilo Petrovic 2 6 6
Frederico Ferreira Silva 0 3 4
28.06.19
Kwartfinale
Hugo Dellien 2 6 6
Tommy Robredo 0 2 3
28.06.19
Kwartfinale
Sumit Nagal 2 6 7
Aslan Karatsev 0 4 64
28.06.19
Kwartfinale
Lorenzo Musetti 2 7 6
Marcelo Arevalo 0 64 2
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Halve finale
Sam Querrey 2 6 6 6
Thomas Fabbiano 1 3 74 3
28.06.19
Halve finale
Taylor Harry Fritz 2 7 6
Kyle Edmund 0 68 3
Heren enkelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Halve finale
Miomir Kecmanovic 2 6 7 7
Jordan Thompson 1 75 65 61
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Halve finale
Angelique Kerber 1 w/o
Ons Jabeur 0
28.06.19
Halve finale
Karolina Pliskova 2 6 6
Kiki Bertens 0 1 2
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Marina Yudanov 2 6 4 6
Emily Arbuthnott 1 2 6 3
28.06.19
Kwartfinale
Anastasia Pribylova 2 2 6 6
Astrid Wanja Brune Olsen 1 6 3 2
28.06.19
Kwartfinale
Suzan Lamens 2 6 6
Mylene Halemai 0 1 3
28.06.19
Kwartfinale
Eva Vedder 2 6 6
Lexie Stevens 0 3 0
Dames enkelspel Clay Hungary W15 Budapest sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Vanda Lukacs 2 6 3 6
Lisa Sabino 1 4 6 2
28.06.19
Kwartfinale
Chantal Skamlova 2 7 6
Nikola Breckova 0 5 1
28.06.19
Kwartfinale
Ipek Oz 2 6 6
Ania Hertel 0 4 4
28.06.19
Kwartfinale
Nika Radisic 2 6 6
Satsuki Takamura 0 1 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Thaisa Grana Pedretti 1 w/o
Jessica Failla 0
28.06.19
Kwartfinale
Layne Sleeth 2 6 6
Gianna Pielet 0 0 2
28.06.19
Kwartfinale
Ramona Mataruga 2 6 6
Alyssa Tobita 0 3 3
28.06.19
Kwartfinale
Elle Christensen 2 6 3 6
Madison Westby 1 1 6 2
Dames enkelspel Hard Indonesia W15 Jakarta sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Michika Ozeki 2 3 6 6
Yexin Ma 1 6 4 2
28.06.19
Kwartfinale
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Sakura Hondo 0 1 3
28.06.19
Kwartfinale
Arianne Hartono 2 6 6
Ramu Ueda 0 2 3
Dames enkelspel Hard Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Ivonne Cavalle-Reimers 2 0 7 6
Alba Rey Garcia 1 6 64 1
28.06.19
Kwartfinale
Ioana Loredana Rosca 2 7 7
Jacqueline Cabaj Awad 0 64 5
28.06.19
Kwartfinale
Julia Terziyska 2 6 7 6
Vlada Ekshibarova 1 74 5 0
28.06.19
Kwartfinale
Qinwen Zheng 1 4
Lidia Moreno Arias scratch 0 1
Dames enkelspel Clay USA W15 Shreveport sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Jennifer Elie 2 6 6
Chelsea Kung 0 1 1
28.06.19
Kwartfinale
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Peyton Stearns 0 4 2
28.06.19
Kwartfinale
Nastja Kolar 2 3 6 7
Alexa Graham 1 6 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Alycia Parks 1 6 3
Salome Devidze scratch 0 1 0
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Fanny Ostlund 2 6 6
Martina Capurro Taborda 0 2 2
28.06.19
Kwartfinale
Anna Turati 2 6 6
Yana Mogilnitskaya 0 2 1
28.06.19
Kwartfinale
Nuria Brancaccio 2 6 6
Yvonne Neuwirth 0 2 4
28.06.19
Kwartfinale
Salma Djoubri 2 6 5 6
Constance Sibille 1 4 7 3
Dames enkelspel Clay Germany W25 Darmstadt sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Olga Govortsova 2 6 3 6
Anastasiya Komardina 1 4 6 4
28.06.19
Kwartfinale
Stephanie Wagner 2 7 6
Yana Morderger 0 65 4
28.06.19
Kwartfinale
Katharina Hobgarski 1 6 3 5
Jule Niemeier scratch 0 4 6 6
28.06.19
Kwartfinale
Clara Tauson 2 6 6
Julia Grabher 0 2 2
Dames enkelspel Hard China W25 Naiman sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Aleksandrina Naydenova 2 4 6 6
Jovana Jaksic 1 6 3 4
28.06.19
Kwartfinale
Xiaodi You 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 2 1
28.06.19
Kwartfinale
Xinyu Gao 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 3 4
28.06.19
Kwartfinale
Shuo Feng 2 6 6
Ziyue Sun 0 1 2
Dames enkelspel Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Harmony Tan 2 6 6
Mallaurie Noel 0 4 2
28.06.19
Kwartfinale
Tessah Andrianjafitrimo 2 6 6
Cristina Ene 0 0 0
28.06.19
Kwartfinale
Alice Rame 2 2 6 7
Diana Marcinkevica 1 6 3 5
28.06.19
Kwartfinale
Varvara Gracheva 2 7 6
Marine Partaud 0 5 4
Dames enkelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Kwartfinale
Paula Cristina Goncalves 2 6 4 6
Tena Lukas 1 3 6 4
28.06.19
Kwartfinale
Reka-Luca Jani 2 3 7 6
Jaimee Fourlis 1 6 5 3
28.06.19
Kwartfinale
Gabriela Ce 2 6 5 6
Miriam Bianca Bulgaru 1 1 7 1
28.06.19
Kwartfinale
Bianca Turati 2 6 6
Pia Cuk 0 4 3
Heren dubbelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Halve finale
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 7 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 5 3
28.06.19
Halve finale
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori 2 6 6
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 0
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Finale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 3 7 10
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos 1 6 64 6
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
28.06.19
Halve finale
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 2 6 6
Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam 0 0 4
28.06.19
Halve finale
Kirsten Flipkens/Bethanie Mattek-Sands 2 6 6 10
Simona Halep/Raluca Olaru 1 74 2 8
28.06.19
Kwartfinale
Mihaela Buzarnescu/Anna-Lena Friedsam 2 6 6
Aryna Sabalenka/Dayana Yastremska 0 2 1
<