Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Braunschweig Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Tobias Kamke 2 1 6 6
Attila Balazs 1 6 4 4
11.07.19
Kwartfinale
Henri Laaksonen 2 7 6 6
Lukas Rosol 1 64 74 3
11.07.19
Kwartfinale
Thiago Moura Monteiro 2 6 6 6
Casper Ruud 1 4 77 3
11.07.19
Kwartfinale
Javier Barranco Cosano 2 7 7
Jozef Kovalik 0 65 65
Heren enkelspel Hard Kazakhstan M15 Almaty sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Andrey Golubev 2 6 6
Shonigmatjon Shofayziyev 0 1 3
11.07.19
2e ronde
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Alexandr Binda 0 3 3
11.07.19
2e ronde
Marsel Ilhan 2 6 7
Gleb Blekher 0 2 5
11.07.19
2e ronde
Denis Yevseyev 2 7 6
Alexander Pavlioutchenkov 0 5 0
11.07.19
2e ronde
Ji Sung Nam 2 6 3 6
Sagadat Ayap 1 1 6 1
11.07.19
2e ronde
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 4 1
11.07.19
2e ronde
Sebastian Korda 2 6 6
Anton Chekhov 0 0 0
11.07.19
2e ronde
Dostanbek Tashbulatov 2 6 6
Saida'Lo Saidkarimov 0 1 2
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Francisco Vittar 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Lucas Luini 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Luciano Carraro 0 4 4
11.07.19
2e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Leonardo Aboian 0 2 2
11.07.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 7
Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 3 64
11.07.19
2e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 7
Mateus Alves (2001) 0 2 5
11.07.19
2e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Santiago Bramajo 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Camilo Ugo Carabelli 2 4 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 1 6 4 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Alejandro Mendoza 2 6 2 6
Alexander Jhun 1 1 6 3
11.07.19
2e ronde
Luis Patino 2 6 7
Ricardo David Mayagoitia 0 4 60
11.07.19
2e ronde
Naoki Nakagawa 2 6 6
Carlos Hassey 0 2 4
11.07.19
2e ronde
Gage Brymer 2 4 6 6
Eric Hadigian 1 6 2 0
11.07.19
2e ronde
Aron Pierce 2 6 6
Ben Jones 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Nicolas Moreno De Alboran 2 5 6 6
Jody Maginley 1 7 4 2
11.07.19
2e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 1 3
11.07.19
2e ronde
Jack Draper 2 6 6
Peter Bertran 0 1 3
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Idanha A sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Frederico Gil 2 6 6
Henry Craig 0 1 0
11.07.19
2e ronde
Francisco Dias 2 4 7 7
William Griffith 1 6 65 61
11.07.19
2e ronde
David Jorda Sanchis 2 6 6
Goncalo Falcao 0 3 0
11.07.19
2e ronde
Francisco Cabral 2 6 4 7
Michel Vernier 1 3 6 64
11.07.19
2e ronde
Baptiste Crepatte 2 7 7
Albert Roglan 0 63 65
11.07.19
2e ronde
Jonathan Gray 2 6 7
Loic Ratsaratany 0 3 62
11.07.19
2e ronde
Aidan Mchugh 2 6 6
Luis Faria 0 4 3
11.07.19
2e ronde
Robert Strombachs 2 3 6 6
Filipe Brandao 1 6 1 1
Heren enkelspel Clay Peru M15 Lima sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Cristian Rodriguez 2 7 6
Rayane Oumaouche 0 5 0
11.07.19
2e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo 0 0 1
11.07.19
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Felipe Santamaria 0 1 0
11.07.19
2e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Agustin Maria Gascia 0 1 2
11.07.19
2e ronde
Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Marco Saffratti 0 3 0
11.07.19
2e ronde
Facundo Juarez 2 6 7
Juan Sebastian Gomez 0 1 5
11.07.19
2e ronde
Matias Soto 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 0 3 2
11.07.19
2e ronde
Francisco Comesana 2 6 2 6
Ignacio Carou 1 1 6 2
Heren enkelspel Clay Germany M15 Marburg sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Kai Wehnelt 2 6 6
Ondrej Krstev 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Mats Rosenkranz 2 7 6
Buvaysar Gadamauri 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Louis Wessels 2 0 6 6
Karlo Cubelic 1 6 3 2
Heren enkelspel Hard USA M15 Norman sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Mark Whitehouse 2 3 6 6
Alexander Klintcharov 1 6 4 3
11.07.19
2e ronde
Nathan Ponwith 2 7 6
Spencer Papa 0 64 4
11.07.19
2e ronde
Austin Rapp 2 7 6
Neel Rajesh 0 5 1
11.07.19
2e ronde
Ezekiel Clark 2 6 3 6
Bradley Frye 1 4 6 4
11.07.19
2e ronde
Jake Van Emburgh 2 7 6
Abraham Asaba 0 5 4
11.07.19
2e ronde
Andrew Fenty 2 6 2 7
Christian Lakoseljac 1 1 6 64
11.07.19
2e ronde
Ronan Jachuck 2 6 6
Vasile-Alexandru Ghilea 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Sumit Sarkar 2 5 6 7
Gianni Ross 1 7 4 5
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Gabriele Maria Noce 2 6 7 6
Anas Fattar 1 78 5 0
11.07.19
2e ronde
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6
Manfred Fellin 0 4 2
11.07.19
2e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Alen Rogic Hadzalic 0 2 4
11.07.19
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Mattia Bellucci 0 2 0
11.07.19
2e ronde
Marco Miceli 2 6 4 7
Franco Feitt 1 1 6 69
11.07.19
2e ronde
Fermin Tenti 1 2 7 8 4
Siddhant Banthia scratch 0 6 6 1
11.07.19
2e ronde
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 7
Duje Ajdukovic 0 3 5
11.07.19
2e ronde
Guido Ivan Justo 2 6 6
Mauro De Maio 0 2 2
Heren enkelspel Clay Austria M15 Telfs sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Sandro Ehrat 2 6 6
Stefano Battaglino 0 2 4
11.07.19
2e ronde
Alexander Erler 2 7 6
Andrea Bolla 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Mick Veldheer 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 3 3
11.07.19
2e ronde
Petr Nouza 2 7 6
Dominik Boehler 0 65 4
11.07.19
2e ronde
Vit Kopriva 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Jakob Aichhorn 2 2 6 6
Lenny Hampel 1 6 4 4
11.07.19
2e ronde
Tomas Machac 2 6 6
Julian Schubert 0 0 2
Heren enkelspel Clay Lithuania M15 Vilnius sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Laurent Rochette 1 4
Mikhail Korovin scratch 0 2
11.07.19
2e ronde
Ivan Nedelko 2 6 7
Matvey Minin 0 1 64
11.07.19
2e ronde
Martins Podzus 2 6 3 6
Alexey Zakharov 1 4 6 1
11.07.19
2e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Alexander Shevchenko 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Denys Klok 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 4 2
11.07.19
2e ronde
Robertas Vrzesinski 2 1 6 6
Tomas Lipovsek Puches 1 6 3 3
11.07.19
2e ronde
Georgii Kravchenko 2 7 6
Christoffer Solberg 0 5 1
11.07.19
2e ronde
Savriyan Danilov 2 6 1 6
Oleksii Krutykh 1 3 6 3
Heren enkelspel Clay Italy M25 Casinalbo sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Sadio Doumbia 2 7 6
Maxime Chazal 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Pedro Sakamoto 2 6 6 6
Antonio Massara 1 75 2 4
11.07.19
2e ronde
Mircea-Alexandru Jecan 2 4 7 7
Andrea Basso 1 6 62 65
11.07.19
2e ronde
Christopher O'Connell 2 6 6
Giovanni Fonio 0 1 2
11.07.19
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Alessandro Dragoni 0 1 5
11.07.19
2e ronde
Gijs Brouwer 2 7 6
Peter Torebko 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Francesco Forti 2 7 2 7
Gonzalo Villanueva 1 5 6 5
Heren enkelspel Clay Spain M25 Getxo sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Federico Zeballos 2 6 3 7
Ben Patael 1 2 6 66
11.07.19
2e ronde
Alejandro Gomez 2 6 6
Cayetano March 0 1 0
11.07.19
2e ronde
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 4 6
Mathieu Perchicot 1 0 6 2
11.07.19
2e ronde
Bastian Malla 2 6 6
Andrey Chepelev 0 4 4
11.07.19
2e ronde
Luis Diego Chavez Villalpando 2 6 7
Louis Dussin 0 1 64
11.07.19
2e ronde
Michael Geerts 2 4 7 6
Sergio Martos Gornes 1 6 67 0
11.07.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 6
Johan Nikles 0 1 2
11.07.19
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Hugo Gaston 0 4 3
Heren enkelspel I. hard China M25 Qujing sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Kento Takeuchi 2 6 6
Jie Cui 0 4 1
11.07.19
Kwartfinale
Yan Bai 2 6 6
Kento Takeuchi 0 1 1
11.07.19
2e ronde
Yan Bai 2 6 6
Rhett Purcell 0 1 2
11.07.19
Kwartfinale
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Chukang Wang 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Tsung-Hua Yang 2 7 6
Sam Taylor 0 61 1
11.07.19
2e ronde
Jonathan Mridha 2 5 6 6
Chuhan Wang 1 7 3 2
11.07.19
2e ronde
Jumpei Yamasaki 2 2 6 7
Makoto Ochi 1 6 3 63
11.07.19
2e ronde
Fajing Sun 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 2 3
11.07.19
Kwartfinale
Fajing Sun 2 7 6
Jonathan Mridha 0 63 1
11.07.19
2e ronde
Chukang Wang 2 6 6
Hanyi Liu 0 4 2
11.07.19
2e ronde
Rio Noguchi 2 6 6
Daisuke Sumizawa 0 3 0
Heren enkelspel Hard France M25+H Ajaccio sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Agustin Velotti 2 6 6
Yannick Jankovits 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6
Yannick Mertens 0 1 4
11.07.19
2e ronde
Quentin Robert (1994) 2 6 4 6
Tom Jomby 1 4 6 1
11.07.19
2e ronde
Benjamin Lock 2 6 7
Hugo Pontico 0 2 64
11.07.19
2e ronde
Hugo Grenier 1 6 5
Antoine Escoffier scratch 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 4 6 6
Jonathan Kanar 1 6 0 2
11.07.19
2e ronde
Alafia Ayeni 2 6 6
Lilian Prod'Homme 0 0 2
11.07.19
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Maxime Tchoutakian 0 4 3
Heren enkelspel Clay Italy Perugia Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
3e ronde
Guillermo Garcia-Lopez 2 7 6
Pedro Sousa 0 63 2
11.07.19
3e ronde
Albert Ramos-Vinolas 2 2 6 7
Stefano Napolitano 1 6 2 63
11.07.19
3e ronde
Alessandro Giannessi 1 6 6 3
Facundo Bagnis scratch 0 4 7
11.07.19
3e ronde
Federico Delbonis 2 6 6
Emilio Gomez 0 3 3
11.07.19
3e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Roberto Quiroz 0 4 3
11.07.19
3e ronde
Gianluigi Quinzi 2 6 4 7
Guilherme Clezar 1 3 6 63
11.07.19
3e ronde
Daniel Elahi Galan 2 7 6
Paolo Lorenzi 0 65 2
11.07.19
3e ronde
Gian Marco Moroni 2 7 4 6
Federico Coria 1 5 6 1
Heren enkelspel Grass United Kingdom Wimbledon (juniors) sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Carlos Gimeno Valero 2 4 6 7
Dalibor Svrcina 1 6 3 5
11.07.19
Kwartfinale
Harold Mayot 2 6 6
Illya Beloborodko 0 4 4
11.07.19
Kwartfinale
Martin Damm 2 6 6
Carlos Alcaraz Garfia 0 1 4
11.07.19
Kwartfinale
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Anton Matusevich 0 3 3
Heren enkelspel Hard USA Winnetka Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
3e ronde
Denis Istomin 2 6 6
Collin Altamirano 0 3 0
11.07.19
3e ronde
Jason Jung 2 6 6
Michail Pervolarakis 0 2 4
11.07.19
3e ronde
Bradley Klahn 2 6 6
Donald Young 0 1 3
11.07.19
3e ronde
Jason Murray Kubler 2 6 6
Stefan Kozlov 0 2 3
11.07.19
3e ronde
Bjorn Fratangelo 2 6 6
Roy Smith 0 3 3
11.07.19
3e ronde
Thanasi Kokkinakis 1 7 5 4
Guido Andreozzi scratch 0 6 0
11.07.19
3e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Jc Aragone 0 66 3
11.07.19
3e ronde
Christopher Eubanks 2 7 6
Ernesto Escobedo 0 62 4
Heren enkelspel Hard Canada Winnipeg Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
3e ronde
Zhe Li 2 1 7 6
Bernard Tomic 1 6 67 4
11.07.19
3e ronde
Hiroki Moriya 2 6 5 7
Peter Polansky 1 4 7 61
11.07.19
3e ronde
Norbert Gombos 2 4 6 6
Andrew Harris 1 6 2 3
11.07.19
3e ronde
Daniel Nguyen 2 1 6 6
Enzo Couacaud 1 6 3 2
11.07.19
3e ronde
Cem Ilkel 2 7 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 69 3
11.07.19
3e ronde
Brayden Schnur 2 6 6 6
Justin Boulais 1 4 70 3
11.07.19
3e ronde
Antoine Hoang 2 4 6 6
Lucas Catarina 1 6 3 0
11.07.19
3e ronde
Maxime Cressy 2 7 7
Darian King 0 5 65
Dames enkelspel Clay Sweden Bastad sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Misaki Doi 2 6 3 6
Mona Barthel 1 2 6 2
11.07.19
Kwartfinale
Aleksandra Krunic 2 6 6 6
Johanna Larsson 1 4 75 4
11.07.19
Kwartfinale
Katarzyna Kawa 2 6 6
Fiona Ferro 0 0 2
11.07.19
Kwartfinale
Danka Kovinic 2 6 6
Natalia Vikhlyantseva 0 2 2
Dames enkelspel Clay France W100 Contrexeville sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Stefanie Voegele 2 6 5 6
Amandine Hesse 1 3 7 3
11.07.19
2e ronde
Ulrikke Eikeri 2 6 5 7
Daniela Seguel 1 3 7 5
11.07.19
2e ronde
Georgina Garcia-Perez 2 4 6 6
Kurumi Nara 1 6 4 2
11.07.19
2e ronde
Martina Trevisan 2 6 6
Jana Fett 0 3 3
11.07.19
2e ronde
Cristina Bucsa 2 1 7 6
Chloe Paquet 1 6 5 1
11.07.19
2e ronde
Tessah Andrianjafitrimo 2 1 6 6
Varvara Lepchenko 1 6 1 0
11.07.19
2e ronde
Sara Cakarevic 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 4 2
11.07.19
2e ronde
Katarina Zavatska 2 6 6
Mandy Minella 0 3 1
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Laura Schaeder 1 3 6
Alexandra Damaschin scratch 0 6 4
11.07.19
2e ronde
Federica Arcidiacono 2 3 6 6
Andreea Prisacariu 1 6 4 3
11.07.19
2e ronde
Bojana Marinkovic 2 6 6
Gabriela Duca 0 2 2
11.07.19
2e ronde
Valeriya Urzhumova 2 6 6
Jana Bojovic 0 2 2
11.07.19
2e ronde
Gabriela Nicole Tatarus 2 7 6
Aneta Laboutkova 0 62 2
11.07.19
2e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 7
Barbora Miklova 0 3 62
11.07.19
2e ronde
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Maria Shusharina 2 6 1 6
Anastasia Vdovenco 1 2 6 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 0 6
Yuval Keren 1 2 6 4
11.07.19
2e ronde
Angela Kulikov 2 3 7 6
Adesuwa Osabuohien 1 6 64 3
11.07.19
2e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Solymar Colling 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Maria Lourdes Carle 2 4 6 6
Maria Kozyreva 1 6 4 4
11.07.19
2e ronde
Lina Glushko 2 6 6
Ingrid Gamarra Martins 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Linnea Malmqvist 2 3 6 6
Nicole Nadel 1 6 2 3
11.07.19
2e ronde
Alexandra Mikhailuk 2 6 6
Lorelyz Marruffo 0 1 3
11.07.19
2e ronde
Adriana Reami 2 6 6
Emma Lene 0 3 3
Dames enkelspel Hard Thailand W15 Hua Hin sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Sowjanya Bavisetti 2 6 6 6
Himeno Sakatsume 1 2 76 3
11.07.19
2e ronde
Lou Brouleau 2 6 6
Zeel Desai 0 1 1
11.07.19
2e ronde
Da Hye Kim 1 6 3 4
Sakura Hosogi scratch 0 2 6 1
11.07.19
2e ronde
Aiko Yoshitomi 2 6 6
Nana Kawagishi 0 3 4
11.07.19
2e ronde
Bunyawi Thamchaiwat 2 6 6
Alicia Smith 0 3 2
11.07.19
2e ronde
Watsachol Sawasdee 1 3 6 5
Sunam Jeong scratch 0 6 1 2
11.07.19
2e ronde
Mei Yamaguchi 2 6 6
Ambre Feder 0 1 2
11.07.19
2e ronde
Himari Sato 2 6 6
Mihika Yadav 0 2 3
Dames enkelspel Clay Peru W15 Lima sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Catalina Pella 2 6 6
Camila Romero 0 4 0
11.07.19
2e ronde
Nadia Echeverria Alam 2 6 6
Anoushka Wooller 0 0 0
11.07.19
2e ronde
Dominique Schaefer 2 6 6
Romina Ccuno 0 2 0
11.07.19
2e ronde
Lara Escauriza 2 6 7
Anastasia Iamachkine 0 3 5
11.07.19
2e ronde
Akilah James 2 6 6
Daianne Hayashida 0 1 1
11.07.19
2e ronde
Raphaelle Lacasse 2 6 4 7
Katya Townsend 1 4 6 64
11.07.19
2e ronde
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6
Rebecca Lynn 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Camila Soares 2 6 6
Alessia Martinez 0 0 3
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Prokuplje sets 1 2 3 4 5
11.07.19
1e ronde
Szabina Szlavikovics 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 0 0
11.07.19
1e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6
Sara Gvozdenovic 0 1 0
11.07.19
1e ronde
Seone Mendez 2 6 6
Doroteja Joksovic 0 1 4
11.07.19
1e ronde
Darya Astakhova 2 6 6
Draginja Vukovic 0 2 2
11.07.19
1e ronde
Galateia Mesochoritou 2 6 6
Laura Svatikova 0 4 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Ioana Gaspar 2 6 6
Marie Mettraux 0 2 3
11.07.19
2e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 6 6
Vivian Wolff 1 3 710 0
11.07.19
2e ronde
Louise Brunskog 1 7 4 3
Melany Solange Krywoj scratch 0 6 0
11.07.19
2e ronde
Sadafmoh Tolibova 2 7 6
Lisa-Maria Moser 0 5 1
11.07.19
2e ronde
Martina Capurro Taborda 1 2
Lamis Alhussein Abdel Aziz scratch 0 2
11.07.19
2e ronde
Gloria Ceschi 2 7 6
Nicole Gadient 0 5 2
11.07.19
2e ronde
Anna Siskova 2 6 6
Greta Medeghini 0 1 4
11.07.19
2e ronde
Andrea Agostina Farulla Di Palma 2 6 6 7
Diana Khodan 1 1 75 5
Dames enkelspel Clay Spain W25 Getxo sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Despina Papamichail 2 7 6
Lina Gjorcheska 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 4 7 6
Ivonne Cavalle-Reimers 1 6 63 3
11.07.19
2e ronde
Nadia Podoroska 2 6 0 6
Julia Payola 1 1 6 2
11.07.19
2e ronde
Sandra Samir 2 3 6 6
Rosa Vicens Mas 1 6 2 2
11.07.19
2e ronde
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Mallaurie Noel 0 1 1
11.07.19
2e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Nina Stadler 0 0 4
11.07.19
2e ronde
Magali Kempen 2 6 6 6
Lucrezia Stefanini 1 74 3 2
11.07.19
2e ronde
Claudia Hoste Ferrer 2 6 7
Valeriya Strakhova 0 4 61
Dames enkelspel Hard Canada W25 Saskatoon sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Marcela Zacarias 2 3 6 6
Ashley Kratzer 1 6 2 2
11.07.19
2e ronde
Carol Zhao 2 2 6 6
Anna Morgina 1 6 3 3
11.07.19
2e ronde
Haruka Kaji 2 6 6
Ariana Arseneault 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Olivia Tjandramulia 1 1
Miharu Imanishi scratch 0 0
11.07.19
2e ronde
Maddison Inglis 2 6 6 6
Dasha Ivanova 1 73 3 1
11.07.19
2e ronde
Madison Westby 2 4 6 6
Olivia Rogowska 1 6 3 3
11.07.19
2e ronde
Hanna Chang 2 6 6
Momoko Kobori 0 3 3
11.07.19
2e ronde
Katherine Sebov 2 6 7
Pamela Montez 0 3 62
Dames enkelspel Clay Italy W25 Torino sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Claudia Giovine 2 7 5 6
Shilin Xu 1 5 7 3
11.07.19
2e ronde
Anastasia Grymalska 2 7 4 6
Dalila Spiteri 1 5 6 1
11.07.19
2e ronde
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Bianca Turati 0 2 3
11.07.19
2e ronde
Angelica Moratelli 2 5 7 6
Deborah Chiesa 1 7 5 3
11.07.19
2e ronde
Maria Marfutina 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 2 4
11.07.19
2e ronde
Simona Waltert 2 7 7
Mayar Sherif 0 5 65
11.07.19
2e ronde
Yuki Naito 2 6 7
Ipek Soylu 0 4 5
11.07.19
2e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 0 7 6
Gaia Sanesi 1 6 66 3
Dames enkelspel Hard China W25 Ulanqab sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Jia-Jing Lu 1 6 3
Ziyue Sun scratch 0 1 0
11.07.19
2e ronde
Aleksandrina Naydenova 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 3 2
11.07.19
2e ronde
Fangzhou Liu 2 6 6
Chang Liu 0 4 3
11.07.19
Kwartfinale
Yue Yuan 2 6 6
Fang Ying Xun 0 3 2
11.07.19
2e ronde
Yue Yuan 2 6 6
Wushuang Zheng 0 4 2
Dames enkelspel Hard USA W60 Honolulu sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Nicole Gibbs 2 6 6
Alycia Parks 0 2 2
11.07.19
2e ronde
Jamie Loeb 2 7 6
Mai Hontama 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Quinn Gleason 2 1 6 6
Deniz Khazaniuk 1 6 4 1
11.07.19
2e ronde
Mayo Hibi 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 2
11.07.19
2e ronde
Usue Maitane Arconada 2 2 6 6
Maegan Manasse 1 6 2 2
11.07.19
2e ronde
Caroline Dolehide 2 6 6
Natasha Subhash 0 2 3
11.07.19
2e ronde
Kayla Day 2 7 6
Risa Ozaki 0 5 3
11.07.19
2e ronde
Whitney Osuigwe 1 3
Emina Bektas scratch 0 2
Dames enkelspel Clay Germany W60 Versmold sets 1 2 3 4 5
11.07.19
2e ronde
Lucie Hradecka 2 3 6 6
Anna Bondar 1 6 3 2
11.07.19
2e ronde
Teliana Pereira 2 6 6
Olga Govortsova 0 2 4
11.07.19
2e ronde
Bibiane Schoofs 2 7 6
Marie Benoit 0 62 3
11.07.19
2e ronde
Nina Stojanovic 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Louisa Chirico 2 6 2 7
Valentini Grammatikopoulou 1 4 6 63
11.07.19
2e ronde
Katharina Hobgarski 2 6 6
Ankita Raina 0 3 1
Dames enkelspel Grass United Kingdom Wimbledon (juniors) sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Emma Navarro 2 4 6 6
Natsumi Kawaguchi 1 6 1 1
11.07.19
Kwartfinale
Diane Parry 2 6 6
Elsa Jacquemot 0 1 4
11.07.19
Kwartfinale
Alexa Noel 2 7 6
Priska Madelyn Nugroho 0 64 2
11.07.19
Kwartfinale
Daria Snigur 2 6 6
Polina Kudermetova 0 2 4
Dames enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Halve finale
Serena Williams 2 6 6
Barbora Strycova 0 1 2
11.07.19
Halve finale
Simona Halep 2 6 6
Elina Svitolina 0 1 3
Heren dubbelspel Clay Germany Braunschweig Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Fabricio Neis/Fernando Romboli 2 6 3 10
Andreas Siljestrom/Elias Ymer 1 4 6 3
11.07.19
Kwartfinale
Simone Bolelli/Guillermo Duran 2 6 6
Steven Diez/Joao Domingues 0 0 4
11.07.19
Halve finale
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 2 6 6
Nicola Kuhn/Daniel Masur 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Italy Perugia Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
1e ronde
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 2 6 6
Viktor Galovic/Stefano Napolitano 0 3 1
11.07.19
Kwartfinale
Marc-Andrea Huesler/Luis David Martinez 2 5 6 15
Nikola Cacic/Luca Margaroli 1 7 4 13
11.07.19
1e ronde
Guillermo Garcia-Lopez/Julian Ocleppo 2 6 6
Alessio De Bernardis/Walter Trusendi 0 3 0
Heren dubbelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Halve finale
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 3 6 7 7
Ivan Dodig/Filip Polasek 0 2 67 62
11.07.19
Halve finale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 3 6 6 7 6
Raven Klaasen/Michael Venus 1 4 74 62 4
Heren dubbelspel Hard USA Winnetka Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Jason Jung/Evan King 2 6 6
Tom Fawcett/Anderson Reed 0 4 4
11.07.19
Kwartfinale
Christopher Eubanks/Thai Kwiatkowski 1 0
Max Purcell/Luke Saville scratch 0 0
11.07.19
1e ronde
JC Aragone/Bradley Klahn 1 w/o
Quentin Halys/Ramkumar Ramanathan 0
11.07.19
Kwartfinale
Denis Istomin/Evgeny Karlovskiy 1 w/o
Bjorn Fratangelo/Mitchell Krueger 0
Heren dubbelspel Hard Canada Winnipeg Challenger sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Zhe Li/Hiroki Moriya 2 6 4 10
Jacob Grills/Shintaro Imai 1 2 6 7
11.07.19
Kwartfinale
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov 2 6 7
Gabriel Diallo/Nicaise Muamba 0 3 66
11.07.19
Kwartfinale
Hunter Reese/Adil Shamasdin 2 4 7 10
Marcelo Tomas Barrios Vera/Joao Menezes 1 6 67 6
11.07.19
1e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera/Joao Menezes 2 4 6 10
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 1 6 4 3
Dames dubbelspel Clay Sweden Bastad sets 1 2 3 4 5
11.07.19
Kwartfinale
Misaki Doi/Natalia Vikhlyantseva 2 4 7 11
Alison Bai/Elixane Lechemia 1 6 64 9
11.07.19
Kwartfinale
Elena Bogdan/Rosalie Van Der Hoek 2 7 3 10
Mona Barthel/Xenia Knoll 1 5 6 8
11.07.19
Kwartfinale
Alexa Guarachi/Danka Kovinic 2 6 5 10
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi 1 3 7 7
<