Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Dames enkelspel Clay Romania Bucharest sets 1 2 3 4 5
20:30
1e ronde
Elena Gabriela Ruse [WC] Elena Gabriela Ruse podáva 0 0 0
Barbora Krejcikova 0 0 0
Heren enkelspel Hard Canada Gatineau Challenger sets 1 2 3 4 5
18:10
2e ronde
Mikael Torpegaard [7] 0 2 15
Cem Ilkel Cem Ilkel podáva 0 3 0
19:40
1e ronde
Yosuke Watanuki 0 2 40
Jacob Grills [q] Jacob Grills podáva 0 2 15
20:10
2e ronde
Shintaro Imai [ITF] 0 1 15
Soon-Woo Kwon [2] Soon-Woo Kwon podáva 0 0 40
Heren enkelspel Grass USA Newport sets 1 2 3 4 5
19:00
1e ronde
Ramkumar Ramanathan [q] 1 5 7 4 0
Sergiy Stakhovsky Sergiy Stakhovsky podáva 1 7 66 0 15
19:00
1e ronde
Viktor Troicki [q] 1 3 7 3 40
Jason Jung Jason Jung podáva 1 6 5 2 30
Heren dubbelspel Grass USA Newport sets 1 2 3 4 5
21:00
1e ronde
Ben McLachlan/John-Patrick Smith [4] 0 2 0
Ugo Humbert/Hugo Nys Ugo Humbert/Hugo Nys podáva 0 1 15
Dames enkelspel Clay Switzerland Lausanne sets 1 2 3 4 5
18:00
1e ronde
Timea Bacsinszky Timea Bacsinszky podáva 1 2 7 1 A
Jil Teichmann 1 6 5 4 40
Dames dubbelspel Clay Switzerland Lausanne sets 1 2 3 4 5
17:00
1e ronde
Daria Gavrilova/Pauline Parmentier Daria Gavrilova/Pauline Parmentier podáva 0 0 0
Alison Bai/Nicola Geuer 0 0 0
Heren enkelspel Clay Italy M15 Gubbio sets 1 2 3 4 5
20:10
1e ronde
Andres Gabriel Ciurletti Andres Gabriel Ciurletti podáva 0 0 0
Tomas Martin Etcheverry [7] 0 3 0
Heren enkelspel Clay Spain M25 Gandia sets 1 2 3 4 5
18:00
1e ronde
Carlos Lopez Montagud [IR] Carlos Lopez Montagud podáva 0 5 1 40
Benjamin Winter Lopez 1 7 4 0
18:00
1e ronde
Sheil Kotecha [WC] 1 4 7 0 15
Aryan Goveas [IR] Aryan Goveas podáva 1 6 5 1 15
Heren enkelspel Hard USA M25 Iowa City sets 1 2 3 4 5
19:30
Kwalif.
Alexander Klintcharov Alexander Klintcharov podáva 1 6 6 0 0
Gui Gomes 1 3 73 0 0
19:30
Kwalif.
Alfredo Perez Alfredo Perez podáva 2 6 6
Darryl Hale 0 0 2
19:30
Kwalif.
Preston Touliatos Preston Touliatos podáva 1 6 4 0
Andrew Fenty 0 4 1 0
Heren enkelspel Clay Peru M25 Lima sets 1 2 3 4 5
19:00
1e ronde
Francisco Cerundolo [3] Francisco Cerundolo podáva 1 6 5 40
Mateo Vereau [WC] 0 3 1 15
18:30
1e ronde
Joao Pedro Sorgi [7] Joao Pedro Sorgi podáva 0 4 15
Gonzalo Bueno [WC] 0 0 15
Heren enkelspel Clay Croatia Umag sets 1 2 3 4 5
18:40
1e ronde
Pablo Andujar Pablo Andujar podáva 0 1 3 40
Leonardo Mayer [8] 1 6 3 30
18:30
1e ronde
Attila Balazs [q] Attila Balazs podáva 1 6 6 2 0
Viktor Galovic [WC] 1 0 75 3 15
21:00
1e ronde
Taro Daniel Taro Daniel podáva 0 0 0
Filip Krajinovic [6] 0 0 0
Heren enkelspel Clay Italy San Benedetto Challenger sets 1 2 3 4 5
19:30
2e ronde
Francesco Forti [WC] Francesco Forti podáva 1 6 5 0
Gianluca Mager [2] 0 3 2 0
20:30
2e ronde
Andrea Vavassori 0 0 30
Federico Coria [5] Federico Coria podáva 0 0 15
Heren dubbelspel Clay Italy San Benedetto Challenger sets 1 2 3 4 5
15.07.19
18:10
1e ronde
Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo podáva 0 0 0
Matias Franco Descotte/Tung-Lin Wu 0 0 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19:20
1e ronde
Katya Ramirez [WC] 0 3 30
Elizaveta Koklina [4] Elizaveta Koklina podáva 0 5 40
19:40
1e ronde
Olivia Gram [WC] Olivia Gram podáva 1 6 0 0
Mayuka Aikawa 0 4 1 0
Dames enkelspel Clay Peru W15 Lima sets 1 2 3 4 5
19:00
1e ronde
Micaela Ode [WC] Micaela Ode podáva 0 1 2 15
Anastasia Iamachkine [WC] 1 6 3 30
20:30
1e ronde
Anna Makhorkina [8] Anna Makhorkina podáva 0 1 40
Bianca Jolie Fernandez 0 1 A
Dames enkelspel Hard Canada W25 Gatineau sets 1 2 3 4 5
18:00
1e ronde
Anna Morgina [IR] 0 2 30
Maria Mateas Maria Mateas podáva 0 5 40
Dames enkelspel Carpet Italy W25 Imola sets 1 2 3 4 5
20:20
1e ronde
Ksenia Laskutova [7] 0 1 40
Angelica Moratelli Angelica Moratelli podáva 0 1 A
Dames enkelspel Hard USA W60 Berkeley sets 1 2 3 4 5
20:40
Kwalif.
Luisa Stefani Luisa Stefani podáva 0 0 15
Alycia Parks 0 1 0
Dames enkelspel Clay France W80 Biarritz sets 1 2 3 4 5
19:00
1e ronde
Veronica Cepede Royg [1] 1 6 0 0
Audrey Albie Audrey Albie podáva 0 4 1 0
Dames enkelspel Clay Romania Bucharest sets 1 2 3 4 5
17:40
1e ronde
geschorst
Varvara Lepchenko Varvara Lepchenko podáva 1 6 1 0 0
Martina Di Giuseppe [q] 1 3 6 0 0
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
16:20
1e ronde
geschorst
Jean Thirouin 0 5 0
Maximiliano Estevez [4] Maximiliano Estevez podáva 0 0 0
Heren enkelspel Clay Italy M15 Gubbio sets 1 2 3 4 5
12:30
Kwalif.
geschorst
Maurizio Speziali Maurizio Speziali podáva 1 6 6 0 0
Alessandro Procopio 1 4 73 0 0
Heren enkelspel Clay Spain M25 Gandia sets 1 2 3 4 5
16:00
1e ronde
geschorst
Cayetano March [IR] 0 4 6 3
Alejandro Garcia [WC] Alejandro Garcia podáva 1 6 6 6
Heren enkelspel Hard USA M25 Iowa City sets 1 2 3 4 5
18:00
Kwalif.
geschorst
Joshua Peck Joshua Peck podáva 1 4 7 0 9
Vuk Budic 1 6 63 0 5
Heren enkelspel Clay Peru M25 Lima sets 1 2 3 4 5
14:10
Kwalif.
geschorst
Anatoliy Petrenko 1 4 7 0 8
Gaston Erhardt Gaston Erhardt podáva 1 6 5 0 9
18:30
Kwalif.
geschorst
Agustin Maria Gascia Agustin Maria Gascia podáva 1 3 6 0 0
Alberto Odiseo Alvarado Berrospi 1 6 0 0 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
17:00
1e ronde
geschorst
Juliana Valero 0 2 30
Emma Lene [2] Emma Lene podáva 0 2 15
Dames enkelspel Carpet Spain W15 Don Benito sets 1 2 3 4 5
14:20
1e ronde
geschorst
Olga Helmi [8] Olga Helmi podáva 1 6 1 0
Yesica De Lucas [q] 0 1 5 0
16:20
1e ronde
geschorst
Ruxandra Schech 0 1 15
Nikol Dobrilova [LL] Nikol Dobrilova podáva 0 4 0
Dames enkelspel Clay Peru W15 Lima sets 1 2 3 4 5
18:30
1e ronde
geschorst
Fernanda Brito [1] 0 1 0
Anastasia Kuprina 0 0 0
<