Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Holland Amersfoort Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
10:00
2e ronde
Guilherme Clezar  
Tobias Kamke [15]  
17.07.19
10:00
2e ronde
Nicola Kuhn [8]  
Ivan Gakhov  
17.07.19
10:00
2e ronde
Jesper De Jong [WC]  
Zdenek Kolar [9]  
17.07.19
11:30
2e ronde
Daniel Gimeno-Traver [10]  
Emil Ruusuvuori  
17.07.19
11:30
2e ronde
Pedro Martinez Portero [1]  
Karim-Mohamed Maamoun [ITF]  
17.07.19
13:00
2e ronde
Elliot Benchetrit [6]  
Kenny de Schepper  
17.07.19
13:00
2e ronde
Holger Vitus Nodskov Rune [WC]  
Daniel Masur [11]  
17.07.19
13:30
2e ronde
Thomaz Bellucci [12]  
Jelle Sels  
17.07.19
15:00
2e ronde
Igor Sijsling [q]  
Johan Sebastien Tatlot [16]  
17.07.19
18:30
2e ronde
Tallon Griekspoor [4]  
Sebastian Fanselow  
Heren enkelspel Hard Canada Gatineau Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:30
1e ronde
Liam Draxl [WC]  
Jordi Arconada [ITF]  
17.07.19
15:00
2e ronde
Peter Polansky [3]  
Kaichi Uchida  
17.07.19
15:00
2e ronde
Vasek Pospisil [9WC]  
Maximilian Neuchrist [ALT]  
17.07.19
15:00
2e ronde
Jason Murray Kubler [10]  
Hiroki Moriya  
17.07.19
15:00
2e ronde
Michael Redlicki  
Dudi Sela [5]  
17.07.19
15:00
2e ronde
Skander Mansouri [ITF]  
Norbert Gombos [6]  
Heren enkelspel Grass USA Newport sets 1 2 3 4 5
17.07.19
17:00
2e ronde
Marcel Granollers  
Jordan Thompson [3]  
17.07.19
17:00
2e ronde
John Isner [1WC]  
Kamil Majchrzak  
17.07.19
17:00
2e ronde
Matthew Ebden  
Denis Kudla  
17.07.19
17:00
2e ronde
Tennys Sandgren  
Adrian Mannarino [2]  
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
2e ronde
Jack Draper [1]  
Isaac Stoute  
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Castelo Branco sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Goncalo Falcao [q]  
Eduardo Struvay [6]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Filipe Brandao [q]  
Pedro Gabriel Rodrigues [WC]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Maxime Tchoutakian  
Loic Ratsaratany [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Pablo Vivero Gonzalez [5]  
Harry David Meehan [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona [JR]  
Fabio Coelho [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Gabriel Ciro Da Silva [q]  
Romain Bauvy [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Andre Rodeia [LL]  
Terence Das [q]  
Heren enkelspel Clay Italy M15 Gubbio sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Adelchi Virgili  
Tomas Gerini [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Giovanni Rizzuti [q]  
Alessio De Bernardis [WC]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Federico Arnaboldi [q]  
Alessandro Ceppellini  
17.07.19
00:00
1e ronde
Francesco Passaro [JR]  
Lorenzo Bresciani [q]  
17.07.19
11:30
1e ronde
Riccardo Maiga  
Pasquale De Giorgio [WC]  
17.07.19
11:30
1e ronde
Stefano Baldoni [6]  
Giorgio Ricca  
17.07.19
13:00
1e ronde
Mattia Frinzi  
Matteo Arnaldi [JR]  
17.07.19
14:30
1e ronde
Gonzalo Villanueva [3]  
David Barclay  
17.07.19
14:30
1e ronde
Davide Galoppini [8]  
Filippo Moroni  
17.07.19
16:30
1e ronde
Kirill Kivattsev [1]  
Marco Miceli  
17.07.19
18:30
1e ronde
Omar Giacalone  
Gianluca Di Nicola [5]  
Heren enkelspel Clay Austria M15 Kramsach sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Christoph Negritu [7]  
Nicolas Parizzia [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Philipp Dittmer [q]  
William Ma [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Luis Humberto Lopez [q]  
Andrea Bolla [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Kai Lemstra [q]  
Bart Van Den Berg  
17.07.19
00:00
1e ronde
Edward Hubner [q]  
Edoardo Lavagno [q]  
17.07.19
12:30
1e ronde
Michiel De Krom  
David Pichler [2]  
17.07.19
12:30
1e ronde
Davide Tortora [JR]  
Toby Martin  
17.07.19
14:00
1e ronde
Gabriel Donev  
Patrik Hartmeier  
17.07.19
14:40
1e ronde
Johannes Bangratz  
Mariano Kestelboim [6]  
Heren enkelspel Clay Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
17.07.19
09:00
1e ronde
Maxim Ratniuk  
Oleg Prihodko [7]  
17.07.19
09:00
1e ronde
Kristjan Tamm  
Luigi Sorrentino  
17.07.19
09:00
1e ronde
Siim Troost [WC]  
Karl Friberg [5]  
17.07.19
09:00
1e ronde
Niklas Guttau  
Georgii Kravchenko  
Heren enkelspel Clay Slovakia M15 Piestany sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Marek Semjan  
Zdenek Derkas [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Yvo Panak [q]  
Artem Dubrivnyy [4]  
17.07.19
00:00
1e ronde
David Szintai [q]  
Fabian Marozsan  
17.07.19
00:00
1e ronde
Isa Mammetgulyyev [q]  
Vladislav Melnic [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Lukas Klein [1]  
Jiri Jenicek [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Oleksii Krutykh  
Vincentiu Andrei Niculescu [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Dominik Palan  
Vitaliy Sachko [q]  
Heren enkelspel Clay Georgia M15 Telavi sets 1 2 3 4 5
17.07.19
08:00
1e ronde
David Poljak [1]  
Yanki Erel [JR]  
17.07.19
08:00
1e ronde
Saida'Lo Saidkarimov [3]  
Ivan Mikhaylyuk [q]  
17.07.19
08:00
1e ronde
Amaury Delmas [q]  
Shalva Dzhanashia [6]  
17.07.19
09:30
1e ronde
Sagadat Ayap  
Yan Bondarevskiy [8]  
17.07.19
09:30
1e ronde
Koray Kirci  
A.j. Catanzariti [q]  
17.07.19
09:30
1e ronde
Uladzislau Zhuk [q]  
Djurabeck Karimov  
17.07.19
09:30
1e ronde
Jordan Hasson  
Roman Nashatyrkin [q]  
17.07.19
09:30
1e ronde
Alexey Zakharov [5]  
Zura Tkemaladze [WC]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Valentin Vacherot [q]  
Maksim Tikhomirov [4]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Mykhailo Kvantaliani [WC]  
Viktor Nikitin [q]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Eric Vanshelboim [7]  
Matvey Khomentovskiy [q]  
Heren enkelspel Clay France M15 Uriage sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Joffrey De Schepper  
Lucas Bouquet [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Antoine Fouche [q]  
Ivan Davydov  
17.07.19
00:00
1e ronde
Thomas Yaka Kofi Setodji [q]  
Gianni Mina [WC]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Dan Added [1]  
Nicolas Uryson [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Loris Pourroy [JR]  
Nicolas Bruna [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Simon Reveniau [q]  
Samuel Brosset [8]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Raphael Lambling [q]  
Esteban Bruna [q]  
Heren enkelspel Clay Spain M25 Gandia sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Junior A. Ore [q]  
Jordan Correia Passos Do Carmo [6]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Jaume Pla Malfeito [7]  
Alex Marti Pujolras [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Alberto Barroso Campos [q]  
Andrey Chepelev [8]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Remy Bertola [q]  
Jonathan Eysseric [4]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Vicente Oliver Moratalla [q]  
Mario Mansilla Diez [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Pablo Llamas Ruiz [q]  
Alejandro Gomez [2]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Gerard Planelles Ripoll [WC]  
Mattia Bellucci [q]  
Heren enkelspel Hard Taipei (CHN) M25 Taipei sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Pak Long Yeung [q]  
Renta Tokuda [2]  
17.07.19
04:00
1e ronde
Yan Bai [1]  
Seita Watanabe [q]  
17.07.19
04:00
1e ronde
Jumpei Yamasaki [IR]  
Kousuke Ogura [q]  
17.07.19
04:00
1e ronde
Luca Castelnuovo [IR]  
Taisei Ichikawa [q]  
17.07.19
04:00
1e ronde
Makoto Ochi [3]  
Jie-Ming Pai [q]  
17.07.19
04:00
1e ronde
Hong Kit Wong  
Sora Fukuda  
17.07.19
05:30
1e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul [6]  
Jesse Delaney [q]  
17.07.19
05:30
1e ronde
Li-Wie Tan [WC]  
Shao-Fan Liu [q]  
17.07.19
05:30
1e ronde
Jie Cui  
Wei-De Lin [q]  
Heren enkelspel Clay Germany M25+H Kassel sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Marvin Netuschil [4]  
Maxime Mora [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Pavle Daljev [q]  
Federico Moreno [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Valentin Guenther [q]  
Fabien Reboul [8]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Marek Gengel [q]  
Mauricio Echazu [IR]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Mats Rosenkranz [q]  
Vasile Antonescu [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Louis Wessels [6]  
Adrien Bossel [q]  
Heren enkelspel Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
07:00
2e ronde
Aleksandr Nedovesov [5]  
Facundo Mena  
17.07.19
07:00
2e ronde
Yunseong Chung [8]  
Edan Leshem  
17.07.19
07:00
2e ronde
Jurij Rodionov [11]  
Khumoun Sultanov  
17.07.19
08:00
2e ronde
Denis Yevseyev  
Lucas Miedler [7]  
17.07.19
08:00
2e ronde
Sasi Kumar Mukund [13]  
Arthur Rinderknech  
17.07.19
09:00
2e ronde
Sidharth Rawat  
Matteo Viola [10]  
17.07.19
09:00
2e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo [ITF]  
Mirza Basic [6]  
17.07.19
10:00
2e ronde
Aleksandar Vukic [14]  
Tsung-Hua Yang  
Heren enkelspel Clay Croatia Umag sets 1 2 3 4 5
17.07.19
16:00
2e ronde
Fabio Fognini [1]  
Stefano Travaglia  
17.07.19
16:00
2e ronde
Aljaz Bedene  
Jannik Sinner [WC]  
17.07.19
16:00
2e ronde
Facundo Bagnis  
Nino Serdarusic [WC]  
Heren enkelspel Clay Italy San Benedetto Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
13:00
2e ronde
Jose Hernandez-Fernandez [14]  
Thiago Seyboth Wild  
17.07.19
13:00
2e ronde
Riccardo Bonadio [ITF]  
Andrea Arnaboldi [8]  
17.07.19
13:00
2e ronde
Giulio Zeppieri [ALT]  
Alexandre Muller [16]  
17.07.19
14:30
2e ronde
Pedro Sakamoto  
Federico Gaio [4]  
17.07.19
17:00
2e ronde
Roberto Marcora [7]  
Andrea Collarini  
17.07.19
19:30
2e ronde
Gianluigi Quinzi [13W]  
Renzo Olivo  
17.07.19
20:30
2e ronde
Manuel Guinard  
Tung-Lin Wu [15]  
17.07.19
21:10
2e ronde
Alessandro Giannessi [3]  
Christopher O'Connell [ITF]  
Heren enkelspel Clay Sweden Bastad sets 1 2 3 4 5
17.07.19
11:00
2e ronde
Christian Garin [1]  
Jeremy Chardy  
17.07.19
12:30
2e ronde
Mikael Ymer [WC]  
Nicolas Jarry [5]  
17.07.19
14:00
2e ronde
Albert Ramos-Vinolas  
Fernando Verdasco [2]  
17.07.19
15:30
2e ronde
Damir Dzumhur  
Roberto Carballes Baena  
Dames enkelspel Clay Romania Bucharest sets 1 2 3 4 5
17.07.19
13:00
2e ronde
Kaja Juvan  
Irina-Camelia Begu  
17.07.19
14:30
2e ronde
Lara Arruabarrena  
Laura Siegemund [6]  
17.07.19
16:00
2e ronde
Ysaline Bonaventure  
Kristyna Pliskova [8]  
17.07.19
19:00
2e ronde
Jaimee Fourlis [q]  
Viktoria Kuzmova [2]  
Dames enkelspel Clay Switzerland Lausanne sets 1 2 3 4 5
17.07.19
13:30
2e ronde
Natalia Vikhlyantseva  
Daria Gavrilova [7]  
17.07.19
15:30
2e ronde
Alize Cornet [3]  
Jasmine Paolini [q]  
17.07.19
17:30
2e ronde
Bernarda Pera  
Caroline Garcia [2]  
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
2e ronde
Ramona Mataruga  
Lina Glushko [5]  
Dames enkelspel Hard France W15 Dijon sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
2e ronde
Maria Herazo Gonzalez [1]  
Natalia Orlova  
Dames enkelspel Carpet Spain W15 Don Benito sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
2e ronde
Olga Parres Azcoitia  
Ares Teixido Garcia [q]  
17.07.19
00:00
2e ronde
Ekaterina Shalimova [1]  
Carolina Azadinho [q]  
17.07.19
00:00
2e ronde
Marina Benito  
Karolina Berankova [5]  
17.07.19
00:00
2e ronde
Angeles Moreno Barranquero  
Alba Carrillo Marin [3]  
Dames enkelspel Clay Estonia W15 Parnu sets 1 2 3 4 5
17.07.19
09:00
1e ronde
Ekaterina Reyngold  
Andreea Velcea  
17.07.19
10:30
1e ronde
Anastasia Kulikova [4]  
Maileen Nuudi [WC]  
17.07.19
12:00
1e ronde
Fiona Ganz [1]  
Sabrina Rittberger  
17.07.19
13:30
1e ronde
Lilly Elida Haseth  
Darja Semenistaja [JR]  
Dames enkelspel Clay Hungary W25 Baja sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Silvia Njiric [q]  
Cindy Burger  
17.07.19
00:00
1e ronde
Gabriela Duca [q]  
Mariam Dalakishvili [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Tena Lukas [4]  
Eszter Meri [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Bianka Bekefi [WC]  
Laura Svatikova [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Lea Boskovic  
Veronika Erjavec [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Kristina Novak [q]  
Reka-Luca Jani [2]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Oleksandra Oliynykova [q]  
Dejana Radanovic [3]  
Dames enkelspel Clay Czech Republic W25 Olomouc sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Rutuja Bhosale  
Nikola Tomanova [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Tayisiya Morderger [q]  
Valeriya Strakhova [2]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Yana Morderger [q]  
Gabriela Pantuckova [IR]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Anastasia Pribylova [q]  
Jesika Maleckova  
17.07.19
00:00
1e ronde
Monika Kilnarova  
Darja Vidmanova [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Nika Radisic [q]  
Natalie Augustinova [WC]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Petra Csabi [q]  
Chantal Skamlova [q]  
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Palmela sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Andrea Ka [q]  
Tamara Curovic [IR]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto [WC]  
Anastasiya Poplavska [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Sara Lanca [q]  
Guiomar Zuleta De Reales [6]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Elizabet Hamaliy [WC]  
Arlinda Rushiti [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Sathwika Sama [q]  
Eva Guerrero Alvarez [3]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Valentina Ivanov [q]  
Yuliya Hatouka [5]  
Dames enkelspel I. hard China W25 Qujing sets 1 2 3 4 5
17.07.19
00:00
1e ronde
Aleksandrina Naydenova  
Michika Ozeki [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Alana Parnaby [q]  
Anastasia Sukhotina [IR]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Xinyu Gao [q]  
Peangtarn Plipuech [5]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Meiling Wang [8]  
Jia Qi Kang [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Zheng Hua Xiao [q]  
Mana Kawamura [q]  
17.07.19
00:00
1e ronde
Cong Ying Zhao [WC]  
Yidi Yang [q]  
Dames enkelspel Hard USA W60 Berkeley sets 1 2 3 4 5
17.07.19
01:00
1e ronde
Yuxuan Zhang  
Mayo Hibi  
17.07.19
01:00
1e ronde
Lizette Cabrera  
Ayano Shimizu  
17.07.19
02:00
1e ronde
Francesca Di Lorenzo [4]  
Arina Rodionova  
17.07.19
19:00
1e ronde
Deniz Khazaniuk  
Usue Maitane Arconada  
17.07.19
19:00
1e ronde
Jovana Jaksic  
Natasha Subhash [WC]  
17.07.19
19:00
1e ronde
Maegan Manasse [WC]  
Sachia Vickery [2]  
17.07.19
19:00
1e ronde
Katie Swan [8]  
Hailey Baptiste  
17.07.19
19:00
1e ronde
Katie Volynets [WC]  
Caroline Dolehide  
Dames enkelspel Clay France W80 Biarritz sets 1 2 3 4 5
17.07.19
11:00
1e ronde
Irina Ramialison [q]  
Sara Cakarevic [WC]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Alize Lim [WC]  
Kelia Le Bihan [q]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Georgina Garcia-Perez [8]  
Diane Parry [q]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Viktoriya Tomova [4]  
Ioana Loredana Rosca [q]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Gaia Sanesi [q]  
Loudmilla Bencheikh [WC]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Kimberley Zimmermann  
Olga Saez Larra  
17.07.19
11:00
1e ronde
Victoria Rodriguez [q]  
Danka Kovinic [3]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Tessah Andrianjafitrimo  
Margot Yerolymos  
17.07.19
11:00
1e ronde
Lucia Cortez Llorca [q]  
Bibiane Schoofs [2]  
17.07.19
11:00
1e ronde
Selena Janicijevic [WC]  
Sofia Shapatava [q]  
Dames enkelspel Hard Kazakhstan W80 Nur Sultan sets 1 2 3 4 5
17.07.19
07:00
1e ronde
Nigina Abduraimova  
Olga Doroshina  
17.07.19
07:00
1e ronde
Kyoka Okamura  
Shalimar Talbi [q]  
17.07.19
07:00
1e ronde
Gozal Ainitdinova [WC]  
Anastasia Gasanova [8]  
17.07.19
07:00
1e ronde
Xin Yu Wang [5]  
Berfu Cengiz  
17.07.19
08:20
1e ronde
Greta Arn  
Iryna Shymanovich [q]  
17.07.19
08:20
1e ronde
Sabina Sharipova [4]  
Polina Monova  
17.07.19
08:20
1e ronde
Natalija Kostic [7]  
Dariya Detkovskaya [WC]  
17.07.19
08:20
1e ronde
Marianna Zakarlyuk [q]  
Vlada Ekshibarova [q]  
17.07.19
09:50
1e ronde
Akiko Omae  
Vlada Koval [q]  
17.07.19
09:50
1e ronde
Ipek Oz [q]  
Mariam Bolkvadze [3]  
17.07.19
09:50
1e ronde
Yekaterina Dmitrichenko [WC]  
Anastasia Zakharova [q]  
17.07.19
10:30
1e ronde
Ksenia Palkina [q]  
Valeria Savinykh [2]  
17.07.19
12:30
1e ronde
Ekaterina Yashina  
Zhibek Kulambayeva [WC]  
17.07.19
14:30
1e ronde
Marie Bouzkova [1]  
Anna Danilina  
Heren dubbelspel Clay Holland Amersfoort Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
12:00
1e ronde
N. Vijay Sundar Prashanth/Vishnu Vardhan [3]  
Corentin Denolly/Scott Puodziunas [ITF]  
17.07.19
14:40
1e ronde
Uladzimir Ignatik/Blaz Rola  
Geoffrey Blancaneaux/Sergio Martos Gornes  
17.07.19
15:00
1e ronde
Gonzalo Escobar/Sem Verbeek [1]  
Jesper De Jong/Ryan Nijboer [WC]  
17.07.19
16:20
1e ronde
Andre Begemann/Julian Lenz  
Hunter Johnson/Yates Johnson  
Heren dubbelspel Hard Canada Gatineau Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
16:00
1e ronde
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov  
Maverick Banes/Akira Santillan  
17.07.19
16:00
1e ronde
Evan Hoyt/Skander Mansouri [ITF]  
Alexis Galarneau/Benjamin Sigouin [WC]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Alex Lawson/Marc Polmans [3]  
Shintaro Imai/Bernardo Saraiva [ITF]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Enzo Couacaud/Gleb Sakharov  
Andrew Harris/Zhe Li  
17.07.19
16:00
1e ronde
Maxime Janvier/Toshihide Matsui  
John-Paul Fruttero/Ruben Gonzales [4]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Norbert Gombos/Cem Ilkel  
Hunter Reese/Adil Shamasdin [2]  
Heren dubbelspel Grass USA Newport sets 1 2 3 4 5
17.07.19
17:00
1e ronde
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [1]  
Bradley Klahn/Denis Kudla  
17.07.19
17:00
1e ronde
Matthew Ebden/Robert Lindstedt  
Alexander Bublik/Denis Istomin  
17.07.19
17:00
1e ronde
Marcel Granollers/Sergiy Stakhovsky  
Jonathan Erlich/Artem Sitak [2]  
Heren dubbelspel Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
10:00
1e ronde
Bulat Galiev/Marsel Ilhan [WC]  
Illya Marchenko/Goncalo Oliveira  
17.07.19
11:00
1e ronde
Yunseong Chung/Ji Sung Nam [4]  
Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov [WC]  
17.07.19
11:20
1e ronde
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov [WC]  
Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov [2]  
17.07.19
11:30
1e ronde
Sebastian Ofner/Aldin Setkic  
Baptiste Crepatte/Arthur Rinderknech [ITF]  
17.07.19
12:40
1e ronde
Nicolas Barrientos/Facundo Mena [PR]  
Arjun Kadhe/Denis Yevseyev [3]  
Heren dubbelspel Clay Croatia Umag sets 1 2 3 4 5
17.07.19
16:00
1e ronde
Filip Krajinovic/Nenad Zimonjic [PR]  
Antonio Sancic/Nino Serdarusic [WC]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Pablo Andujar/Gerard Granollers  
Denys Molchanov/Igor Zelenay [3]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Leonardo Mayer/Andres Molteni [4]  
Fabricio Neis/Cedrik-Marcel Stebe  
17.07.19
16:00
1e ronde
Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn  
Tomislav Brkic/Ante Pavic [WC]  
17.07.19
16:00
1e ronde
Andrey Rublev/Andrei Vasilevski  
Robin Haase/Philipp Oswald [2]  
Heren dubbelspel Clay Italy San Benedetto Challenger sets 1 2 3 4 5
17.07.19
14:20
1e ronde
Emilio Gomez/Luis David Martinez [3]  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
17.07.19
14:20
1e ronde
Andrea Basso/Walter Trusendi [WC]  
Andreas Siljestrom/Szymon Walkow [2]  
17.07.19
15:30
1e ronde
Riccardo Balzerani/Francesco Forti [WC]  
Roberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez  
17.07.19
15:40
1e ronde
Riccardo Bonadio/Jeroen Vanneste [ITF]  
Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas [4]  
Heren dubbelspel Clay Sweden Bastad sets 1 2 3 4 5
17.07.19
12:00
1e ronde
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop [1]  
Hugo Dellien/Juan Ignacio Londero  
17.07.19
14:00
1e ronde
Christian Garin/David Vega Hernandez  
Federico Delbonis/Horacio Zeballos [3]  
17.07.19
15:00
1e ronde
Pablo Cuevas/Guillermo Duran  
Marcelo Demoliner/Nicolas Jarry [2]  
17.07.19
15:30
1e ronde
Markus Eriksson/Andre Goransson [WC]  
Elias Ymer/Mikael Ymer [WC]  
17.07.19
16:30
Kwartfinale
Treat Conrad Huey/Frederik Nielsen [PR]  
Sander Gille/Joran Vliegen  
Dames dubbelspel Clay Romania Bucharest sets 1 2 3 4 5
17.07.19
13:00
1e ronde
Irina Maria Bara/Patricia Maria Tig [WC]  
Cristina Bucsa/Prarthana Thombare  
17.07.19
13:00
1e ronde
Ana Bogdan/Isabella Shinikova  
Aleksandra Krunic/Bethanie Mattek-Sands [2]  
17.07.19
14:30
1e ronde
Elena Bogdan/Alexandra Cadantu [ALT]  
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse  
17.07.19
16:00
1e ronde
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru [1]  
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi  
Dames dubbelspel Clay Switzerland Lausanne sets 1 2 3 4 5
17.07.19
12:00
1e ronde
Ankita Raina/Rosalie Van Der Hoek  
Oksana Kalashnikova/Ena Shibahara [4]  
17.07.19
13:30
1e ronde
Mona Barthel/Xenia Knoll [3]  
Tess Sugnaux/Simona Waltert [WC]  
17.07.19
15:00
Kwartfinale
Anastasia Potapova/Yana Sizikova  
Ylena In-Albon/Conny Perrin [WC]  
17.07.19
16:30
1e ronde
Elixane Lechemia/Eva Wacanno  
Bernarda Pera/Jil Teichmann  
<