Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Barcelona Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
3e ronde
Pedro Sousa 2 6 7
Steven Diez 0 3 5
03.10.19
3e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 6 6
Filip Horansky 1 66 77 4
03.10.19
3e ronde
Mohamed Safwat 2 6 5 6
Pedro Martinez Portero 1 4 7 3
03.10.19
3e ronde
Jozef Kovalik 1 5 7 3
Roberto Carballes Baena scratch 0 7 5 0
03.10.19
3e ronde
Salvatore Caruso 2 3 6 6
Tommy Robredo 1 6 4 1
03.10.19
3e ronde
Filippo Baldi 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 4 1
03.10.19
3e ronde
Carlos Taberner 2 6 7
Federico Gaio 0 2 65
03.10.19
3e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 1 w/o
Rudolf Molleker 0
Heren enkelspel Clay Brazil Campinas Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
3e ronde
Thomaz Bellucci 1 w/o
Leonardo Mayer 0
03.10.19
3e ronde
Diego Hidalgo 2 7 4 6
Maxime Hamou 1 65 6 3
03.10.19
3e ronde
Federico Coria 2 6 4 6
Alejandro Tabilo 1 3 6 4
03.10.19
3e ronde
Juan Pablo Varillas 2 7 6
Andrea Collarini 0 65 2
03.10.19
3e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 1 2
03.10.19
3e ronde
Sumit Nagal 2 7 6
Orlando Luz 0 5 3
03.10.19
3e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Alejandro Gonzalez 0 3 3
03.10.19
3e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Hugo Dellien 0 4 1
Heren enkelspel Hard China Beijing sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Sam Querrey 2 7 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 1 62 76 3
03.10.19
2e ronde
John Isner 2 7 7
Daniel Evans 0 63 5
03.10.19
2e ronde
Alexander Zverev 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 3 1
03.10.19
2e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 4 6 6
Nikoloz Basilashvili 1 6 3 2
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Marsel Ilhan 2 6 6
Kristof Minarik 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Peter Heller 2 6 7
Aleksandre Bakshi 0 0 5
03.10.19
2e ronde
Alejandro Hoyos Franco 2 2 7 6
Kai Wehnelt 1 6 5 2
03.10.19
2e ronde
Bart Stevens 2 6 6
Cayetano March 0 3 4
03.10.19
2e ronde
Adil Kalyanpur 2 7 6
Alexander Shevchenko 0 67 4
03.10.19
2e ronde
Michael Vrbensky 2 7 6
Yanki Erel 0 61 3
03.10.19
2e ronde
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Aziz Kijametovic 0 66 3
Heren enkelspel Clay China M15 Nanchang sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Vladimir Ivanov 2 6 6
Kousuke Ogura 0 1 2
03.10.19
Kwartfinale
Vladimir Ivanov 2 3 6 6
Ray Ho 1 6 3 3
03.10.19
2e ronde
Oleg Khotkov 2 6 6 7
Bang Shuo Yin 1 75 1 63
03.10.19
2e ronde
Chukang Wang 2 6 2 6
Daisuke Sumizawa 1 4 6 4
03.10.19
2e ronde
Dusty H. Boyer 2 6 6
Huixin Wang 0 4 1
03.10.19
2e ronde
Tsung-Hao Huang 2 6 7
N. Vijay Sundar Prashanth 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Ray Ho 2 6 1 6
Li-Wie Tan 1 2 6 4
03.10.19
2e ronde
Ye Cong Mo 1 6 3
Chuhan Wang scratch 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Taisei Ichikawa 2 6 7
Natthasith Kunsuwan 0 0 64
Heren enkelspel Hard JAR M15 Pretoria sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Arsenije Zlatanovic 2 6 3 7
Lance-Pierre Du Toit 1 1 6 5
03.10.19
2e ronde
Takanyi Garanganga 2 6 6
Len Schouten 0 4 1
03.10.19
2e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Dylan Salton 0 2 1
03.10.19
2e ronde
Marco Brugnerotto 2 6 6
Chrisjan Van Wyk 0 1 0
03.10.19
2e ronde
David Pichler 2 6 6
Raheel Manji 0 3 3
03.10.19
2e ronde
Alexander Donski 2 7 6
Joshua Luck 0 5 3
03.10.19
2e ronde
Mehluli Don Ayanda Sibanda 2 6 7
Jordan Hasson 0 3 65
03.10.19
2e ronde
Arthur Cazaux 2 4 7 7
Hamid Reza Nadaf 1 6 64 5
Heren enkelspel Clay Spain M15 Sabadell sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Juan Ignacio Galarza 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Johan Nikles 1 6 3
Samuel Bensoussan scratch 0 1 1
03.10.19
2e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 0 74 3
03.10.19
2e ronde
Maxime Mora 2 6 7
Pol Martin Tiffon 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Sergi Perez Contri 2 6 3 6
Carlos Gimeno Valero 1 3 6 4
03.10.19
2e ronde
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 4 6
Pablo Llamas Ruiz 1 4 6 4
03.10.19
2e ronde
Kirill Kivattsev 2 6 7 6
Benjamin Winter Lopez 1 72 5 1
03.10.19
2e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 3 2
Heren enkelspel Hard El Salvador M15 Santa Tecla sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Nicholas Alexander Reyes 0 1 3
03.10.19
2e ronde
Eric Vanshelboim 2 6 6
Aron Pierce 0 1 2
Heren enkelspel Clay Chile M15 Santiago sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6 6
Santiago Besada 1 2 76 4
03.10.19
2e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 7
Nicolas Bruna 0 2 5
03.10.19
2e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 4 1
03.10.19
2e ronde
Sebastian Baez 2 6 6
Luciano Carraro 0 2 2
03.10.19
2e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 4 6 6
Jose Pereira 1 6 4 2
03.10.19
2e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 4 4
03.10.19
2e ronde
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6 6
Leonardo Aboian 1 75 1 3
03.10.19
2e ronde
Juan Bautista Torres 2 7 2 6
Nicolas Alberto Arreche 1 67 6 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Anis Ghorbel 2 6 6
Eric Jr. Olivarez 0 1 1
03.10.19
2e ronde
Alessandro Bega 2 6 6
Athanassios Manekas 0 4 4
03.10.19
2e ronde
Francesco Vilardo 2 6 6
Luis Humberto Lopez 0 4 3
03.10.19
2e ronde
David Perez Sanz 2 6 7
Nicolas Uryson 0 3 5
03.10.19
2e ronde
Giorgio Ricca 2 6 7
Luca Potenza 0 1 5
03.10.19
2e ronde
Vitaliy Sachko 2 7 6
Federico Arnaboldi 0 64 2
03.10.19
2e ronde
Marek Gengel 2 6 6
Tom Pisane 0 0 1
03.10.19
2e ronde
Michal Dembek 2 6 6
Dominik Palan 0 3 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
George Von Massow 2 6 6 7
Luca Prevosto 1 2 74 65
03.10.19
2e ronde
Bogdan Bobrov 2 6 6
Simon Beaupain 0 2 0
03.10.19
2e ronde
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Boris Butulija 0 1 4
03.10.19
2e ronde
Damien Wenger 2 1 6 6
Zachary Eisinga 1 6 2 2
03.10.19
2e ronde
Fermin Tenti 2 6 6
Marc Dijkhuizen 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 7
Ignacio Monzon 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Arnaud Bovy 2 6 7
Franco Feitt 0 2 5
03.10.19
2e ronde
Ilarion Danilchenko 2 6 2 6
Gabriele Maria Noce 1 4 6 2
Heren enkelspel Hard Australia M25 Brisbane sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Dayne Kelly 2 6 0 6
Aleksandar Vukic 1 3 6 3
03.10.19
2e ronde
Thomas Fancutt 2 6 6 7
Jacob Grills 1 75 3 5
03.10.19
2e ronde
Kuan-Yi Lee 2 6 4 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 1 2 6 4
03.10.19
2e ronde
Yu Hsiou Hsu 2 6 6
Harry Bourchier 0 4 2
03.10.19
2e ronde
Tristan Schoolkate 2 6 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 2 3
Heren enkelspel I. hard Sweden M25 Falun sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Martins Podzus 2 6 6
Karl Friberg 0 3 4
03.10.19
Kwartfinale
Patrik Niklas-Salminen 2 6 7
Daniil Glinka 0 3 66
03.10.19
Kwartfinale
Christian Samuelsson 2 6 6
Mick Veldheer 0 4 4
03.10.19
Kwartfinale
Wojciech Marek 2 6 6
Filip Bergevi 0 3 4
Heren enkelspel Clay Lebanon M25 Jounieh sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Jonathan Eysseric 2 6 6
Mate Valkusz 0 4 1
03.10.19
2e ronde
Laurynas Grigelis 2 6 6
Mayeul Darras 0 1 0
03.10.19
2e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Daniele Capecchi 0 1 1
03.10.19
2e ronde
Jonathan Mridha 2 6 6
Corentin Denolly 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Matija Pecotic 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 2 3
03.10.19
2e ronde
Adam Moundir 2 6 6
Vladimir Filip 0 0 1
03.10.19
2e ronde
Yan Bondarevskiy 2 6 3 6
Alexandros Skorilas 1 2 6 3
03.10.19
2e ronde
Clement Tabur 2 6 6 6
Paul Valsecchi 1 3 73 3
Heren enkelspel Hard USA M25 Norman sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Sekou Bangoura 2 7 6
Eero Vasa 0 64 1
03.10.19
2e ronde
Sebastian Fanselow 2 6 3 7
Strong Kirchheimer 1 4 6 5
03.10.19
2e ronde
Spencer Papa 2 6 7
Nathan Ponwith 0 2 66
03.10.19
2e ronde
Kevin King 2 6 6
Alexander Cozbinov 0 1 0
03.10.19
2e ronde
Michael Geerts 2 6 6
Nick Chappell 0 3 3
03.10.19
2e ronde
Reese Stalder 2 6 6
Jonathan Gray 0 4 4
03.10.19
2e ronde
Evan Zhu 2 7 4 6
Lucas Gerch 1 5 6 3
03.10.19
2e ronde
Hugo Gaston 2 7 6
Felix Corwin 0 5 3
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Toby Martin 2 6 6
Luca Tomasetto 0 1 4
03.10.19
2e ronde
Gianluca Di Nicola 2 7 0 6
Alessandro Ingarao 1 5 6 1
03.10.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Louis Wessels 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Nino Serdarusic 2 6 7
Marvin Netuschil 0 3 5
03.10.19
2e ronde
Julian Ocleppo 2 6 7
Luca Nardi 0 1 69
03.10.19
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 4 6 6
Giovanni Fonio 1 6 3 4
03.10.19
2e ronde
Jacopo Berrettini 2 7 6
Matteo Arnaldi 0 5 0
03.10.19
2e ronde
Emiliano Maggioli 2 7 6
Adrian Bodmer 0 5 1
Heren enkelspel Hard Portugal M25 Tavira sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 0 4 2
03.10.19
2e ronde
Eduardo Struvay 1 5
Marat Deviatiarov scratch 0 2
03.10.19
2e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Ivan Davydov 0 2 2
03.10.19
2e ronde
Evan Hoyt 1 3
Filipe Brandao scratch 0 0
03.10.19
2e ronde
Skander Mansouri 2 6 6
Alberto Barroso Campos 0 2 3
03.10.19
2e ronde
Alexandre Muller 1 7 3
Julius Tverijonas scratch 0 5 0
03.10.19
2e ronde
Tiago Cacao 2 6 7
Pablo Vivero Gonzalez 0 4 64
03.10.19
2e ronde
Simon Carr 2 6 6
Frederico Gil 0 1 1
Heren enkelspel Hard Vietnam M25 Tay Ninh sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Yan Bai 2 6 6
Sidharth Rawat 0 1 3
03.10.19
2e ronde
Daniel Nguyen 2 4 6 7
Makoto Ochi 1 6 4 5
03.10.19
2e ronde
Nam Hoang Ly 2 6 7
Manish Sureshkumar 0 3 69
03.10.19
2e ronde
Goncalo Oliveira 1 4
Takashi Saito scratch 0 1
03.10.19
2e ronde
Yusuke Takahashi 2 6 6
Naoki Nakagawa 0 4 3
03.10.19
2e ronde
Kazuki Nishiwaki 2 4 6 6
Shao-Fan Liu 1 6 2 3
03.10.19
2e ronde
Rimpei Kawakami 2 7 6
Arthur Weber 0 65 1
03.10.19
2e ronde
Alexey Zakharov 2 7 6
Rio Noguchi 0 5 3
Heren enkelspel I. hard France M25+H Nevers sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Laurent Rochette 1 6 2
Gianni Mina scratch 0 0 1
03.10.19
2e ronde
Mathias Bourgue 2 6 6
Mick Lescure 0 3 4
03.10.19
2e ronde
Quentin Halys 2 6 6
Joffrey De Schepper 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Gregoire Jacq 2 6 6 6
Maxence Beauge 1 3 76 4
03.10.19
2e ronde
Alexis Gautier 2 6 7
Antoine Escoffier 0 4 63
03.10.19
2e ronde
Arthur Reymond 2 6 6
Albano Olivetti 0 4 3
03.10.19
2e ronde
Dan Added 2 6 6
Valentin Guenther 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Arthur Bouquier 2 6 3 6
Evan Furness 1 3 6 1
Heren enkelspel I. hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
3e ronde
Konstantin Kravchuk 2 1 6 6
Ilya Ivashka 1 6 3 2
03.10.19
3e ronde
Illya Marchenko 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 4 2
03.10.19
3e ronde
Ruben Bemelmans 1 6 6
Denis Istomin scratch 0 4 6
03.10.19
3e ronde
Yannick Maden 2 6 7
Khumoun Sultanov 0 3 63
03.10.19
3e ronde
Evgeny Donskoy 2 6 6
Cem Ilkel 0 4 2
03.10.19
3e ronde
Alexey Vatutin 2 4 7 6
Aleksandr Nedovesov 1 6 5 2
03.10.19
3e ronde
Corentin Moutet 2 6 4 6
Jurij Rodionov 1 3 6 3
03.10.19
3e ronde
Tomas Machac 2 7 7
Malek Jaziri 0 65 63
Heren enkelspel Hard Japan Tokyo sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
John Millman 2 6 6
Lloyd Harris 0 3 2
03.10.19
2e ronde
David Goffin 2 7 7
Denis Shapovalov 0 65 62
03.10.19
2e ronde
Taro Daniel 2 6 7
Jordan Thompson 0 4 63
03.10.19
2e ronde
Hyeon Chung 2 6 3 6
Marin Cilic 1 4 6 1
Dames enkelspel Hard China Beijing sets 1 2 3 4 5
03.10.19
3e ronde
Caroline Wozniacki 2 7 6
Katerina Siniakova 0 5 4
03.10.19
3e ronde
Naomi Osaka 2 6 6
Alison Riske 0 4 0
03.10.19
3e ronde
Daria Kasatkina 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 4 3
03.10.19
3e ronde
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Jennifer Brady 0 1 3
Dames enkelspel I. hard France W15 Andrezieux Boutheon sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Xenia Knoll 2 4 6 6
Maria Herazo Gonzalez 1 6 2 4
03.10.19
2e ronde
Arianne Hartono 2 7 7
Clemence Fayol 0 66 5
03.10.19
2e ronde
Theo Gravouil 2 6 6
Emily Appleton 0 4 4
03.10.19
2e ronde
Alice Rame 2 6 6
Amandine Monnot 0 0 2
03.10.19
2e ronde
Lucie Wargnier 2 6 6
Mallaurie Noel 0 3 4
03.10.19
2e ronde
Anastasia Kulikova 2 4 6 6
Alice Tubello 1 6 4 4
03.10.19
2e ronde
Alice Robbe 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 1 3
03.10.19
2e ronde
Manon Leonard 2 7 6
Loudmilla Bencheikh 0 65 2
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Sabina Sharipova 2 6 7 6
Mariia Tkacheva 1 72 63 1
03.10.19
2e ronde
Kathleen Kanev 2 6 1 6
Anna Kubareva 1 4 6 4
03.10.19
2e ronde
Fiona Ganz 2 6 6
Adriana Rajkovic 0 1 4
03.10.19
2e ronde
Franziska Sziedat 2 6 7
Doga Turkmen 0 0 65
03.10.19
2e ronde
Rina Saigo 2 7 3 6
Jantje Tilbuerger 1 62 6 3
03.10.19
2e ronde
Maria Timofeeva 2 6 6
Yukina Saigo 0 1 4
03.10.19
2e ronde
Martyna Kubka 2 6 3 7
Eliessa Vanlangendonck 1 1 6 69
03.10.19
2e ronde
Anja Wildgruber 1 6 4
Anna Ozerova scratch 0 2 2
Dames enkelspel Clay Ukraine W15 Chornomorsk sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Federica Arcidiacono 2 7 6
Jana Kolodynska 0 5 2
03.10.19
2e ronde
Elina Nepliy 2 6 6
Anastasia Vdovenco 0 4 2
03.10.19
2e ronde
Evgeniya Levashova 2 6 6
Viktoriya Petrenko 0 3 1
03.10.19
2e ronde
Valeriya Olyanovskaya 2 7 6
Shelly Bereznyak 0 63 1
03.10.19
2e ronde
Taisya Pachkaleva 2 6 6
Justyna Malatinska 0 1 3
03.10.19
2e ronde
Anna Ureke 2 7 6
Nadiya Kolb 0 5 4
03.10.19
2e ronde
Yulia Zhytelna 2 7 6
Bojana Marinkovic 0 5 2
03.10.19
2e ronde
Lucie Petruzelova 2 6 7
Anna Martemyanova 0 2 5
Dames enkelspel Hard USA W15 Norman sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Amy Zhu 2 6 6
Martha Matoula 0 2 1
03.10.19
2e ronde
Anna Turati 2 6 6
Ashlyn Krueger 0 3 3
03.10.19
2e ronde
Andie K. Daniell 2 6 6
Tiphanie Fiquet 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Dalayna Hewitt 2 6 6
Fernanda Labrana 0 4 1
03.10.19
2e ronde
Lorraine M. Guillermo 2 6 6 6
Charlotte Chavatipon 1 3 76 4
03.10.19
2e ronde
Carmen Corley 2 3 6 6
Martina Zerulo 1 6 4 2
03.10.19
2e ronde
Savannah Broadus 2 4 6 6
Gianna Pielet 1 6 4 4
03.10.19
2e ronde
Emma Davis 2 4 7 6
Ayumi Miyamoto 1 6 5 2
Dames enkelspel Hard JAR W15 Pretoria sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Chanel Simmonds 2 6 6
Ntokozo Zungu 0 2 3
03.10.19
2e ronde
Yvonne Neuwirth 2 6 6
Maria Vittoria Viviani 0 3 3
03.10.19
2e ronde
Caroline Romeo 2 6 6
Sri Peddi Reddy 0 2 4
03.10.19
2e ronde
Zeel Desai 2 6 6
Alexandra Riley 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Merel Hoedt 1 2
Stephanie Kent scratch 0 1
03.10.19
2e ronde
Tina Nadine Smith 2 6 6
Snehal Mane 0 0 2
03.10.19
2e ronde
Lian Tran 2 6 6
Lauren Cooper 0 3 1
03.10.19
2e ronde
Clara Vlasselaer 2 6 3 6
Tamara Barad Itzhaki 1 0 6 1
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Santarem sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 7 6
Ana Filipa Santos 0 5 4
03.10.19
2e ronde
Iveta Dapkute 2 6 6
Caijsa Wilda Hennemann 0 0 2
03.10.19
2e ronde
Olga Parres Azcoitia 2 3 6 7
Matilde Jorge 1 6 0 63
03.10.19
2e ronde
Ines Murta 2 6 6
Matilde Morais 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Carmen Gallardo Guevara 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Ekaterina Shalimova 2 6 7
Laetitia Pulchartova 0 1 5
03.10.19
2e ronde
Katriin Saar 2 6 2 6
Francisca Jorge 1 2 6 4
03.10.19
2e ronde
Maria Ines Fonte 2 6 6
Sashi Kempster 0 3 1
Dames enkelspel Clay Chile W15 Santiago sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Fernanda Brito 2 6 6
Maria Yapur Lopez 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Ivania Martinich 2 4 7 6
Antonia Samudio 1 6 61 1
03.10.19
2e ronde
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 6
Jimar Geraldine Gerald Gonzalez 0 4 3
03.10.19
2e ronde
Pauline Wuarin 2 3 7 6
Maria Jazmin Amicuzi 1 6 63 2
03.10.19
2e ronde
Eugenia Ganga 2 6 6
Tatiana Carpio 0 2 2
03.10.19
2e ronde
Julia Riera 2 3 6 6
Sofia Luini 1 6 2 4
03.10.19
2e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 7
Melisa Morales 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Romina Ccuno 2 6 6
Maria Daniela Frascini 0 4 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Jawairiah Noordin 2 6 6
Stefania Rogozinska Dzik 0 0 1
03.10.19
2e ronde
Dasha Ivanova 2 6 6
Tamara Bizhukova 0 4 2
03.10.19
2e ronde
Anne-Sophie Morandais 2 2 6 7
Nastja Kolar 1 6 4 65
03.10.19
2e ronde
Aleksandra Pitak 2 6 6
Romana Cisovska 0 2 3
03.10.19
2e ronde
Yu Shan 2 7 6
Justina Mikulskyte 0 5 3
03.10.19
2e ronde
Sathwika Sama 2 6 7
Anastasiya Poplavska 0 1 5
03.10.19
2e ronde
Victoria Kalaitzis 2 6 6
Aaliya Ebrahim 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Taylor Cataldi 2 6 6
Martina Pradova 0 4 2
Dames enkelspel Hard Bulgaria W15 Sozopol sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Gebriela Mihaylova 2 1 6 7
Mariam Dalakishvili 1 6 3 65
03.10.19
2e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6
Lara Panfilov 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Zinovia Vaneva 2 7 6
Ania Hertel 0 5 3
03.10.19
2e ronde
Oona Orpana 2 6 6
Stefana Lazar 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Eleni Mtsentlitze 2 6 6
Ani Vangelova 0 3 0
03.10.19
2e ronde
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Lia Karatancheva 0 4 3
03.10.19
2e ronde
Stela Peeva 2 6 7
Oana Gavrila 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Michaela Kadleckova 2 7 6
Denislava Glushkova 0 5 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Noelia Zeballos 2 6 6
Ines Nicault 0 1 1
03.10.19
2e ronde
Giulia Crescenzi 2 6 6
Agustina Chlpac 0 1 2
03.10.19
2e ronde
Anna Pribylova 2 6 6
Daniella Dimitrova 0 1 1
03.10.19
2e ronde
Aline Thommen 2 6 3 6
Silvia Saccani 1 0 6 2
03.10.19
2e ronde
Irene Lavino 2 1 6 6
Sadafmoh Tolibova 1 6 0 1
03.10.19
2e ronde
Julie Belgraver 2 6 7
Aurora Zantedeschi 0 2 5
03.10.19
2e ronde
Sofia Nami Samavati 2 6 6
Emma Lene 0 3 4
03.10.19
2e ronde
Sophia Biolay 2 6 7
Isabelle Haverlag 0 4 5
Dames enkelspel Hard Australia W25 Brisbane sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Abbie Myers 2 6 6
Ya-Hsuan Lee 0 3 3
03.10.19
2e ronde
Priscilla Hon 1 7 6 7 4
Magali Kempen scratch 0 5 7 0
03.10.19
2e ronde
Maddison Inglis 2 4 6 7
Kyoka Okamura 1 6 4 5
03.10.19
2e ronde
Chihiro Muramatsu 2 7 6
Akiko Omae 0 63 3
03.10.19
2e ronde
Ivana Popovic 2 6 6
Destanee Aiava 0 2 3
03.10.19
2e ronde
Sohyun Park 2 7 4 6
Belinda Woolcock 1 5 6 0
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Teliana Pereira 2 3 6 6
Martina Di Giuseppe 1 6 3 2
03.10.19
2e ronde
Elitsa Kostova 2 6 4 6
Anastasia Detiuc 1 4 6 1
03.10.19
2e ronde
Federica Di Sarra 2 6 7
Basak Eraydin 0 2 5
03.10.19
2e ronde
Angelica Moratelli 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 3 2
03.10.19
2e ronde
Mayar Sherif 2 1 6 6
Laura Schaeder 1 6 3 4
03.10.19
2e ronde
Carolina M. Alves 2 5 6 6
Tereza Mrdeza 1 7 1 3
03.10.19
2e ronde
Nadia Podoroska 2 7 6
Amina Anshba 0 5 4
03.10.19
2e ronde
Tena Lukas 2 6 6
Sara Cakarevic 0 2 1
Dames enkelspel Clay USA W60 Charleston sets 1 2 3 4 5
03.10.19
2e ronde
Marina Melnikova 2 6 6
Gaia Sanesi 0 1 3
03.10.19
2e ronde
Grace Min 2 6 2 7
Hailey Baptiste 1 3 6 5
03.10.19
2e ronde
Anna Danilina 2 3 7 6
Alexa Glatch 1 6 5 2
03.10.19
2e ronde
Renata Zarazua 2 6 7 6
Shalimar Talbi 1 74 65 0
03.10.19
2e ronde
Elizabeth Halbauer 2 6 7
Usue Maitane Arconada 0 4 5
03.10.19
2e ronde
Caroline Dolehide 2 6 6
Marine Partaud 0 2 0
03.10.19
2e ronde
Maria Mateas 2 6 7
Mari Osaka 0 1 64
03.10.19
2e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Elizabeth Mandlik 0 4 1
Heren dubbelspel Clay Spain Barcelona Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Roman Jebavy/Nicholas Monroe 2 6 2 16
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 1 4 6 14
03.10.19
Kwartfinale
Simone Bolelli/David Vega Hernandez 2 6 6
Sandro Ehrat/Markus Eriksson 0 4 2
03.10.19
Kwartfinale
Sergio Martos Gornes/Ramkumar Ramanathan 2 5 6 12
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 1 7 3 10
03.10.19
Kwartfinale
Nikola Cacic/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 7
Ariel Behar/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 5
Heren dubbelspel Clay Brazil Campinas Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 2 6 6
Martin Cuevas/Facundo Mena 0 4 3
03.10.19
Kwartfinale
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Joao Menezes/Alejandro Tabilo 0 5 4
Heren dubbelspel Hard China Beijing sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 7
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0 1 5
03.10.19
Kwartfinale
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 6
Fabio Fognini/Dominic Thiem 0 4 4
Heren dubbelspel I. hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 6 6
Viktor Durasovic/Ivan Gakhov 0 4 4
03.10.19
Kwartfinale
Teimuraz Gabashvili/Aslan Karatsev 2 6 6 10
Konstantin Kravchuk/Aleksandr Nedovesov 1 3 79 6
03.10.19
Kwartfinale
Ruben Bemelmans/Zdenek Kolar 2 6 7
Viktor Troicki/Nenad Zimonjic 0 1 63
03.10.19
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Illya Marchenko 1 w/o
Mikhail Elgin/Denis Istomin 0
Heren dubbelspel Hard Japan Tokyo sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Nikola Mektic/Franko Skugor 2 6 5 11
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 1 4 7 9
03.10.19
Kwartfinale
Dominic Inglot/Austin Krajicek 2 7 7
Mate Pavic/Bruno Soares 0 66 66
03.10.19
Kwartfinale
Lucas Pouille/Jan-Lennard Struff 2 3 6 11
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 6 4 9
Dames dubbelspel Hard China Beijing sets 1 2 3 4 5
03.10.19
Kwartfinale
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 2 6 6
Timea Babos/Kristina Mladenovic 0 3 4
03.10.19
Kwartfinale
Jelena Ostapenko/Dayana Yastremska 2 6 6
Nicole Melichar/Kveta Peschke 0 2 2
03.10.19
Kwartfinale
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 2 6 10
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs 1 6 4 8
<