Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard USA Fairfield Challenger sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Donald Young 2 2 6 6
Alexander Sarkissian 1 6 4 0
09.10.19
2e ronde
Peter Polansky 2 6 5 6
Alexander Ritschard 1 3 7 4
09.10.19
2e ronde
James Duckworth 2 6 7 6
Felix Corwin 1 75 5 0
09.10.19
2e ronde
Blaz Rola 2 6 6
Agustin Velotti 0 1 4
09.10.19
2e ronde
Denis Kudla 2 6 3 6
Zachary Svajda 1 1 6 4
09.10.19
2e ronde
Darian King 2 5 6 7
Sebastian Korda 1 7 0 5
09.10.19
2e ronde
Kevin King 2 7 6
Ernesto Escobedo 0 5 4
09.10.19
2e ronde
Nicola Kuhn 2 6 2 6
Michail Pervolarakis 1 4 6 0
09.10.19
2e ronde
Brandon Nakashima 2 6 6
Dennis Novikov 0 2 4
09.10.19
2e ronde
Jack Draper 2 3 7 6
Jack Sock 1 6 62 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Peter Heller 2 6 6
Kelsey Stevenson 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Markos Kalovelonis 2 3 7 6
Alexander Shevchenko 1 6 65 4
09.10.19
1e ronde
Aleksandre Metreveli 2 6 6
Philip Bachmaier 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Gustav Hansson 2 6 3 6
Mariano Alberto Hasenkopf 1 3 6 3
09.10.19
1e ronde
Matija Pecotic 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Denys Klok 2 6 6
Peter Makk 0 4 1
09.10.19
1e ronde
Alejandro Hoyos Franco 2 6 6
Umut Akkoyun 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Lucas Krainer 2 6 6
Oleksandr Bielinskyi 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Mate Voros 2 6 6
Michael Weindl 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
Alessandro Coppini 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Berk Ilkel 2 6 6
Kaan Cepel 0 0 4
09.10.19
1e ronde
Peter Fajta 2 7 6
Cayetano March 0 64 1
Heren enkelspel Carpet Germany M15 Bad Salzdetfurth sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Stefan Seifert 2 6 7
Petr Michnev 0 4 68
09.10.19
1e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Aloys Johannes Willem Van Baal 0 2 4
09.10.19
1e ronde
Justin Eleveld 2 6 6
Nils Brinkman 0 4 1
09.10.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Sidane Pontjodikromo 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Ondrej Krstev 2 6 6
Jakub Paul 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Dominik Boehler 2 7 6
Bastien Presuhn 0 61 2
09.10.19
1e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Dominik Recek 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Mats Rosenkranz 2 6 6
Jeremy Schifris 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Daniel De Jonge 2 6 6 6
Christopher Patzanovsky 1 75 4 4
09.10.19
1e ronde
Niklas Schell 2 6 6
Tim Van Der Horst 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Leopold Zima 2 6 6 6
James Frawley 1 3 71 2
09.10.19
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 6
Adrian Barbu 0 3 1
Heren enkelspel Clay Bulgaria M15 Burgas sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Fabrizio Ornago 2 3 6 6
Jan Kupcic 1 6 2 2
09.10.19
1e ronde
Marko Tepavac 2 6 5 6
Petru-Alexandru Luncanu 1 4 7 2
09.10.19
1e ronde
Peter Nagy 2 6 3 6
Juan Pablo Paz 1 1 6 0
09.10.19
1e ronde
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 0 3
09.10.19
1e ronde
Luca Gelhardt 2 6 7
Simeon Terziev 0 2 61
09.10.19
1e ronde
Calin Manda 2 7 6
Anthony Genov 0 5 4
09.10.19
1e ronde
Vasko Mladenov 2 4 7 6
Nikita Mashtakov 1 6 62 4
09.10.19
1e ronde
Alexander Donski 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Valentin Vanta 2 2 6 6
Michael Gloeckler 1 6 1 2
09.10.19
1e ronde
Simon Anthony Ivanov 2 1 6 6
Vladimir Filip 1 6 2 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 1 6
Kiranpal Pannu 1 4 6 3
09.10.19
1e ronde
Mauricio Astorga 2 4 6 7
Tim Handel 1 6 3 67
09.10.19
1e ronde
Adam El Mihdawy 2 6 6
Keaton Cullimore 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Tigre Hank 2 6 7
David Volfson 0 4 65
09.10.19
1e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Nicholas Bybel 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Justin Butsch 2 7 6
Tyler Mercier 0 5 3
09.10.19
1e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 6
Jose Daniel Bendeck 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Luciano Doria 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Skyler Butts 1 7 6 3
Toby Alex Kodat scratch 0 6 4
09.10.19
1e ronde
Alexander Knight 2 6 7
Ricardo David Mayagoitia 0 3 5
09.10.19
1e ronde
Ignacio Carou 2 6 6
Henry Barrett 0 1 1
Heren enkelspel Hard Uzbekistan M15 Karshi sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Sanjar Fayziev 2 6 6
Sergey Shipilov 0 4 3
09.10.19
1e ronde
Shalva Dzhanashia 2 6 6
Sagadat Ayap 0 1 4
09.10.19
1e ronde
Alexander Igoshin 2 6 5 7
George Tsivadze 1 3 7 64
09.10.19
1e ronde
Timur Khabibulin 2 7 6
Sergei Pogosian 0 62 2
09.10.19
1e ronde
Khumoun Sultanov 2 7 6
Aliaksandr Liaonenka 0 5 3
09.10.19
1e ronde
Roman Blokhin 2 6 7
Saida'Lo Saidkarimov 0 4 64
09.10.19
1e ronde
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Martin Borisiouk 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Beibit Zhukayev 2 7 6
Mark Tryakshin 0 5 1
09.10.19
1e ronde
Ibrokhimjon Urinov 2 6 6
Vladislav Sveridenko 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Olimjon Nabiev 2 6 6
Oleg Khotkov 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Egor Noskin 1 6 3
Sergey Fomin scratch 0 4 0
09.10.19
1e ronde
Savriyan Danilov 2 7 6
Maxim Ratniuk 0 63 3
09.10.19
1e ronde
Alexandr Binda 2 6 6 6
Saba Purtseladze 1 73 3 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Anis Ghorbel 2 6 4 6
Petr Hajek 1 3 6 3
09.10.19
1e ronde
Jordi Munoz-Abreu 2 6 6
Paolo Dagnino 0 0 2
09.10.19
1e ronde
David Perez Sanz 2 6 7
Michal Mikula 0 4 63
09.10.19
1e ronde
Darko Jandric 2 6 6
Amr Asrawy 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Giorgio Ricca 2 6 6
Ronald Gabas 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Adam Moundir 2 3 7 6
Dominik Palan 1 6 5 3
09.10.19
1e ronde
Luis Humberto Lopez 2 3 6 6
Arthur Fery 1 6 3 1
09.10.19
1e ronde
Andrea Borroni 2 6 3 6
Timur Kiuamov 1 3 6 3
09.10.19
1e ronde
Mason Recci 2 6 6
Tomas Papik 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Kalman L. Boyd 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Marek Gengel 2 6 6
Illya Beloborodko 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Michal Dembek 2 6 6
Nicolas Uryson 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Boris Fassbender 2 6 4 6
Kristjan Tamm 1 3 6 3
09.10.19
1e ronde
Naoki Tajima 2 6 6
Daniele Catini 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Luca Potenza 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 1 1
09.10.19
1e ronde
Gauthier Onclin 2 5 7 6
Jirat Navasirisomboon 1 7 5 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Jonathan Eysseric 2 6 6
William Grant 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Sebastian Defilippis 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Boris Butulija 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Ignacio Monzon 2 2 7 6
Luca Prevosto 1 6 5 4
09.10.19
1e ronde
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Ignacio Vinas 0 1 4
09.10.19
1e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Mohamed Nazim Makhlouf 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Felipe Martinez Sarrasague 2 1 6 6
Boruch Skierkier 1 6 4 2
09.10.19
1e ronde
Alexander Weis 2 7 6
Niklas Guttau 0 66 2
09.10.19
1e ronde
Fermin Tenti 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Edward Hubner 2 6 6
Jason Janis 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Mariano Navone 2 6 6
Mirko Martinez 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Julian Cundom 1 7 2
Jose Joaquin Miranda Cisneros scratch 0 5 1
Heren enkelspel Hard USA M25 Claremont sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Ruan Roelofse 2 6 7
Simon Carr 0 4 69
09.10.19
1e ronde
Raymond Sarmiento 2 6 6
Christian Langmo 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Liam Broady 2 6 6
Keenan Mayo 0 1 1
09.10.19
1e ronde
Evan Song 2 6 6
Joshua Ortlip 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Connor Farren 2 3 6 6
Jonathan Gray 1 6 3 4
09.10.19
1e ronde
Michael Geerts 2 6 6
Logan Smith 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Mark Whitehouse 2 7 7
Austin Rapp 0 5 66
09.10.19
1e ronde
Alexander Cozbinov 2 6 6
Ben Goldberg 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Hendrik Jebens 2 6 6
Gage Brymer 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Jakob Schnaitter 2 0 6 7
Diego Nava 1 6 4 64
09.10.19
1e ronde
Isaiah Strode 2 6 7
Karue Sell 0 2 65
09.10.19
1e ronde
Benjamin Sigouin 2 6 6
Alessandro-Damiano Ventre 0 4 0
09.10.19
1e ronde
Tanner K Smith 2 6 7
Reese Stalder 0 3 64
09.10.19
1e ronde
Govind Nanda 2 6 6
Lucas Gomez 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Alexander Lebedev 2 7 6 7
Ben Patael 1 65 73 64
09.10.19
1e ronde
Zane Khan 2 6 6 6
Errol Smith 1 4 75 3
Heren enkelspel Clay Spain Roja de sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Inigo Cervantes 2 7 6
Carlos Alcaraz Garfia 0 65 2
09.10.19
1e ronde
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Ricardo Ojeda Lara 1 6 1
Lamine Ouahab scratch 0 1 0
09.10.19
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 7 6 7
Timofey Skatov 1 65 75 5
09.10.19
1e ronde
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 3 6 6
Carlos Sanchez Jover 1 6 2 4
09.10.19
1e ronde
Johan Nikles 2 6 6
Alex Marti Pujolras 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona 2 0 6 6
Carlos Lopez Montagud 1 6 4 4
09.10.19
1e ronde
Carlos Gimeno Valero 2 6 7
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 2 63
09.10.19
1e ronde
Georgii Kravchenko 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 4 2
Heren enkelspel Clay Brazil M25 Rio De sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Wilson Leite 2 6 6
Aaron Schmid 0 2 2
Heren enkelspel Clay Italy M25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Peter Torebko 2 7 6
Riccardo Balzerani 0 63 3
09.10.19
2e ronde
Bruno Sant'Anna 2 6 6
Erik Crepaldi 0 2 2
09.10.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 3 6
Jonas Trinker 1 2 6 4
09.10.19
1e ronde
Jonas Trinker 2 3 6 6
Nicolas Parizzia 1 6 4 3
09.10.19
2e ronde
Julian Ocleppo 2 4 6 6
Lorenzo Musetti 1 6 3 4
09.10.19
1e ronde
Riccardo Balzerani 2 7 6
Gianluca Di Nicola 0 64 2
09.10.19
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 7
Marco Bortolotti 0 2 5
09.10.19
2e ronde
Alessandro Ingarao 1 6 2
Nino Serdarusic scratch 0 4 0
09.10.19
2e ronde
Federico Iannaccone 1 4 7 3 4
Raul Brancaccio scratch 0 6 6 1
09.10.19
2e ronde
Giulio Zeppieri 2 6 1 7
Toby Martin 1 4 6 5
Heren enkelspel Hard Vietnam M25 Tay Ninh sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Yan Bai 2 6 7
Nam Hoang Ly 0 4 65
09.10.19
1e ronde
Denis Yevseyev 2 6 6
Phuong Van Nguyen 0 4 3
09.10.19
1e ronde
Daniel Nguyen 2 6 6
Hiroyasu Ehara 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Syed Mohd Agil Syed Naguib 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Billy Harris 2 6 6
Linh Giang Trinh 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Jumpei Yamasaki 2 6 6
Christian Didier Chin 0 2 0
09.10.19
1e ronde
Kazuki Nishiwaki 2 2 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 4 4
09.10.19
1e ronde
Manish Sureshkumar 2 6 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Daisuke Sumizawa 2 6 6
Krittin Koaykul 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Rio Noguchi 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Dac Tien Nguyen 0 3 1
Heren enkelspel Hard Australia M25 Toowoomba sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Dayne Kelly 2 6 7
Jesse Delaney 0 4 64
09.10.19
1e ronde
Maverick Banes 2 7 7
Brandon Walkin 0 64 5
09.10.19
1e ronde
Alexis Musialek 1 7 0 4
Benard Bruno Nkomba scratch 0 6 2
09.10.19
1e ronde
Harry Bourchier 2 6 7
Calum Puttergill 0 3 63
09.10.19
2e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 7
Jai Corbett 0 2 5
09.10.19
1e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 1 6 3
Thomas Fancutt scratch 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Martin Beran 2 3 7 7
Brydan Klein 1 6 61 67
09.10.19
1e ronde
Jai Corbett 2 7 6
Yu Hsiou Hsu 0 5 2
09.10.19
1e ronde
Moerani Bouzige 2 3 7 7
Jake Delaney 1 6 66 5
09.10.19
1e ronde
Jayden Court 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 4 3
Heren enkelspel Hard Nigeria M25+H Lagos sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Aldin Setkic 2 6 6
Tristan Meraut 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Takanyi Garanganga 2 6 7
Alexey Dubinin 0 1 66
09.10.19
1e ronde
Jatin Dahiya 2 6 6
Abayomi Oluseyi Philips 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Calvin Hemery 2 6 6
Sylvester Emmanuel 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Skander Mansouri 2 7 6
Gianni Mina 0 64 3
09.10.19
1e ronde
Emmanuel Idoko 2 7 6
Ibrahim Kibet Yego 0 5 1
09.10.19
1e ronde
David Pichler 2 6 6
Benjamin Fumi 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Joseph Imeh Ubon 2 6 6
Mohammed Mohammed 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Arnaud Sewanou 0 3 2
09.10.19
1e ronde
William Bushamuka 2 6 4 7
Dhruv Sunish 1 4 6 65
09.10.19
1e ronde
Thomas Yaka Kofi Setodji 1 6 2
Hamid Reza Nadaf scratch 0 4 1
09.10.19
1e ronde
Aryan Goveas 2 7 6
Courtney John Lock 0 5 0
09.10.19
1e ronde
Mehluli Don Ayanda Sibanda 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Aziz Ouakaa 2 6 6
Tushar Madan 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Kevin Cheruiyot 2 6 6
Paul Emmanuel 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Yash Chaurasia 2 6 6
Mukhtar Andu 0 4 4
Heren enkelspel I. hard France Mouilleron Le Captif sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Paolo Lorenzi 2 7 6
Rayane Roumane 0 69 2
09.10.19
2e ronde
Henri Laaksonen 2 7 6
Carlos Taberner 0 64 4
09.10.19
2e ronde
Jiri Vesely 2 6 3 7
Daniel Masur 1 4 6 67
09.10.19
2e ronde
Mathias Bourgue 2 6 6
Norbert Gombos 0 3 4
09.10.19
2e ronde
Oscar Otte 1 2 7 5 2
Ernests Gulbis scratch 0 6 6 0
09.10.19
2e ronde
Dennis Novak 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 2
09.10.19
2e ronde
Alexandre Muller 2 2 6 6
Corentin Moutet 1 6 3 3
09.10.19
2e ronde
Mikael Ymer 2 6 6 6
Luca Vanni 1 3 75 1
09.10.19
2e ronde
Ugo Humbert 2 6 6
Robin Haase 0 2 1
Heren enkelspel Clay Dominican Republic Santo Domingo Challenger sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Federico Zeballos 2 1 7 6
Pedro Martinez Portero 1 6 5 4
09.10.19
2e ronde
Alessandro Giannessi 2 6 6
Thiago Seyboth Wild 0 1 4
09.10.19
2e ronde
Federico Delbonis 2 3 7 7
Gian Marco Moroni 1 6 64 5
09.10.19
2e ronde
Guido Andreozzi 2 6 6
Orlando Luz 0 4 3
09.10.19
2e ronde
Guilherme Clezar 2 6 1 7
Leonardo Mayer 1 3 6 65
09.10.19
2e ronde
Federico Coria 2 6 6
Jose Hernandez-Fernandez 0 4 1
09.10.19
2e ronde
Joao Menezes 2 6 4 6
Facundo Mena 1 2 6 0
09.10.19
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 2 3
Heren enkelspel Hard China Shanghai sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 7
Reilly Opelka 0 4 5
09.10.19
2e ronde
John Isner 2 7 6
Lucas Pouille 0 5 3
09.10.19
2e ronde
Novak Djokovic 2 6 6
Denis Shapovalov 0 3 3
09.10.19
2e ronde
David Goffin 1 6 3
Mikhail Kukushkin scratch 0 2 0
09.10.19
2e ronde
Dominic Thiem 2 7 6
Pablo Carreno-Busta 0 63 3
09.10.19
2e ronde
Alexander Zverev 2 7 7
Jeremy Chardy 0 613 63
09.10.19
2e ronde
Karen Khachanov 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 2 4
09.10.19
2e ronde
Andrey Rublev 2 6 6
John Millman 0 2 0
09.10.19
2e ronde
Matteo Berrettini 2 6 6
Christian Garin 0 3 3
09.10.19
2e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 7 7
Felix Auger Aliassime 0 63 63
Dames enkelspel Hard China Tianjin sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Ons Jabeur 2 6 6
Xiyu Wang 0 4 2
09.10.19
2e ronde
Yulia Putintseva 2 6 6
Samantha Stosur 0 1 2
09.10.19
2e ronde
Yafan Wang 2 6 6
Caroline Garcia 0 4 2
09.10.19
2e ronde
Rebecca Peterson 1 7 3
Xin Yu Wang scratch 0 5 2
Dames enkelspel I. hard Austria Linz sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Andrea Petkovic 2 7 6
Julia Goerges 0 62 0
09.10.19
1e ronde
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Barbara Haas 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Kiki Bertens 2 6 7
Misaki Doi 0 4 5
09.10.19
1e ronde
Ekaterina Alexandrova 2 3 6 6
Kristyna Pliskova 1 6 0 1
09.10.19
1e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 6
Tamara Korpatsch 0 1 3
09.10.19
2e ronde
Elena Rybakina 2 6 5 6
Anna-Lena Friedsam 1 3 7 4
09.10.19
2e ronde
Cori Gauff 1 4 6 2
Kateryna Kozlova scratch 0 6 4 0
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Claudia Giovine 2 6 6
Lia Karatancheva 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Ioana Gaspar 2 6 6 6
Antonia Schmidt 1 4 72 1
09.10.19
1e ronde
Melis Sezer 2 6 7
Sapfo Sakellaridi 0 3 60
09.10.19
1e ronde
Ena Kajevic 2 6 6
Olivia Gram 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Romy Koelzer 2 6 6 6
Stephanie Judith Visscher 1 4 75 3
09.10.19
1e ronde
Adriana Rajkovic 2 3 6 6
Irina Dshandshgava 1 6 3 4
09.10.19
1e ronde
Yukina Saigo 2 6 4 6
Anna Gabric 1 4 6 1
09.10.19
1e ronde
Ipek Oz 2 1 6 6
Viktoriya Petrenko 1 6 3 3
09.10.19
1e ronde
Carmen Schultheiss 2 7 3 6
Melis Ayda Uyar 1 5 6 4
09.10.19
1e ronde
Gergana Topalova 2 6 6
Zeynep Sena Sarioglan 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Michaela Niedermeier 2 3 7 6
Anna Makhorkina 1 6 65 3
Dames enkelspel Clay Argentina W15 Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Sofia Luini 2 7 6
Betina Buris 0 61 0
09.10.19
1e ronde
Eduarda Piai 2 6 6
Heydi Doldan 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Delfina Glorioso 2 6 6
Ornella Marcela Spinetta 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Maria Jazmin Amicuzi 2 6 6
Tatiana Terwindt 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Andrea Agostina Farulla Di Palma 2 6 6
Susan Doldan 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Anfisa Danilchenko 2 1 6 6
Maria Victoria Marchesini 1 6 2 1
09.10.19
1e ronde
Jessica Plazas 2 6 6
Chiara Desia D'Abarno 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Jazmin Ortenzi 2 6 6
Chiara Di Genova 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Solana Sierra 2 6 6
Emma Erin Kiernan 0 3 3
Dames enkelspel Hard Thailand W15 Hua Hin sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Vlada Katic 2 6 3 7
Yuqi Sheng 1 3 6 5
09.10.19
1e ronde
Shiho Akita 2 6 6
Kamonwan Buayam 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Man Ying Maggie Ng 2 6 6
Chang Liu 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Patcharin Cheapchadej 2 7 6
Mai Napatt Nirundorn 0 5 2
09.10.19
1e ronde
Tamachan Momkoonthod 2 6 6
Yu-Ting Hsieh 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Yexin Ma 2 6 6
Olga Helmi 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Watsachol Sawasdee 2 7 6
Jessica Fowler 0 5 3
09.10.19
1e ronde
Jia Qi Kang 2 6 6
Mingyang Liu 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Nikita Uberoi 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Yui Chikaraishi 2 6 6 6
Moyuka Uchijima 1 4 75 3
09.10.19
1e ronde
Ya Hsin Lee 2 6 6
Ai Yamaguchi 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Mananchaya Sawangkaew 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Hong Yi Cody Wong 2 7 1 6
Hurricane Tyra Black 1 63 6 1
09.10.19
1e ronde
Punnin Kovapitukted 2 6 6
Natthapat Piwbangruk 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Sakura Hosogi 2 3 6 6
Aunchisa Chanta 1 6 2 2
09.10.19
1e ronde
Jiangxue Han 2 6 7
Supapitch Kuearum 0 4 66
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Martina Pradova 2 6 6
Theiviya Selvarajoo 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Nadia Echeverria Alam 2 6 7
Katarina Kuzmova (2001) 0 1 65
09.10.19
1e ronde
Dasha Ivanova 2 6 6
Suhana Sofia Mohd Adam Das 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Anne-Sophie Morandais 2 7 3 6
Yu Shan 1 5 6 2
09.10.19
1e ronde
Chiara Catini 2 7 6
Ivana Sebestova 0 62 3
09.10.19
1e ronde
Paige Cline 2 6 6
Barbora Matusova 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Stefania Rogozinska Dzik 1 2
Jawairiah Noordin scratch 0 3
09.10.19
1e ronde
Urszula Nebelska 2 2 6 6
Tamara Bizhukova 1 6 3 4
09.10.19
1e ronde
Karolina Vlckova 2 6 6
Alisa Axyanova 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Victoria Kalaitzis 2 6 6
Angelika Shapovalova 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Michaela Kadleckova 2 6 6
Anita Bertoloni 0 0 2
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 6
Irene Lavino 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Ani Vangelova 2 6 7
Yasmine Mansouri 0 3 5
09.10.19
1e ronde
Sofia Dmitrieva 2 4 6 6
Martina Biagianti 1 6 1 3
09.10.19
1e ronde
Martina Colmegna 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 4 3
09.10.19
1e ronde
Celine Fritsch 2 6 6
Vibhasree Gowda 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Julie Belgraver 2 6 6
Sveva Mazzari 0 4 0
Dames enkelspel Clay Georgia W15 Telavi sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Anastasia Vdovenco 2 6 6
Tatsiana Sasnouskaya 0 4 0
09.10.19
1e ronde
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Olga Lesnikova 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Izabela Gabriela Novac 2 6 6
Maria Toma 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Nonna Kurginyan 2 7 6
Irina Shchetinina 0 5 2
09.10.19
1e ronde
Anna Siskova 2 6 6
Elizaveta Shebekina 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Taisya Pachkaleva 2 7 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 5 3
09.10.19
1e ronde
Iveta Daujotaite 2 6 6
Kerstin Peckl 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Anastasia Zolotareva 2 6 6 6
Ekaterina Nikiforova 1 74 2 3
Dames enkelspel Hard USA W25 Claremont sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Angelina Gabueva 2 6 6
Kylie Mckenzie 0 2 1
09.10.19
1e ronde
Tori Kinard 2 6 6
Dalayna Hewitt 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Danielle Lao 2 6 6
Kimmi Hance 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Giuliana Olmos 2 6 6
Robin Anderson 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Catherine Harrison 2 6 7
Anna Morgina 0 0 61
09.10.19
1e ronde
Alicia Barnett 2 6 6
Jacqueline Cako 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Rianna Valdes 2 1 6 6
Sarah Lee 1 6 3 1
09.10.19
1e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 7
Jodie Anna Burrage 0 3 5
09.10.19
1e ronde
Katherine Sebov 2 6 6
Emma Davis 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Kayla Day 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Mary Closs 0 2 4
09.10.19
1e ronde
Katie Swan 2 6 6
Dominique Schaefer 0 1 4
09.10.19
1e ronde
Anhzelika Isaeva 2 7 6
Sophia Whittle 0 5 4
09.10.19
1e ronde
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Brynn Boren 0 3 0
09.10.19
1e ronde
Charlotte Chavatipon 2 6 6
Olivia Tjandramulia 0 4 3
Dames enkelspel Clay USA W25 Hilton Head sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Andrea Renee Villarreal 2 0 7 7
Deniz Khazaniuk 1 6 65 68
09.10.19
1e ronde
Anna Danilina 2 6 6
Suzan Lamens 0 4 3
09.10.19
1e ronde
Nina Stadler 2 6 6
Shalimar Talbi 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Renata Zarazua 2 6 7
Lauren Proctor 0 3 65
09.10.19
1e ronde
Elizabeth Halbauer 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 1 0
09.10.19
1e ronde
Maria Mateas 2 6 6
Katharine Fahey 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Emiliana Arango 2 6 7
Hailey Baptiste 0 4 65
09.10.19
1e ronde
Emma Navarro 2 0 6 6
Elizabeth Scotty 1 6 4 4
09.10.19
1e ronde
Peyton Stearns 2 6 6 6
Sophie Chang 1 75 1 0
09.10.19
1e ronde
Kylie Collins 2 6 6
Victoria Hu 0 3 2
Dames enkelspel Hard Nigeria W25 Lagos sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Blessing Samuel 2 6 6
Anu Ayegbusi 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Nika Kukharchuk 2 6 6
Omolade Aderemi 0 1 0
09.10.19
1e ronde
Nastja Kolar 2 6 6
Celestine Avomo Ella 0 1 0
09.10.19
1e ronde
Tamara Curovic 2 6 7
Sarah Adegoke 0 0 5
09.10.19
1e ronde
Sowjanya Bavisetti 2 7 6
Adesuwa Osabuohien 0 5 2
09.10.19
1e ronde
Laura Pigossi 2 6 6
Saumya Vig 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Rutuja Bhosale 2 6 6
Jasmin Jebawy 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Fanny Ostlund 2 6 6
Allyson Nancy Onya 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Sri Peddi Reddy 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Riya Bhatia 2 6 6
Ozi-Oiza Josephine Yakubu 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Sada Nahimana 2 6 6
Alexandra Riley 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Zoe Kruger 2 6 6
Chiraz Bechri 0 4 4
09.10.19
1e ronde
Lexie Stevens 2 6 6
Anette Munozova 0 1 3
09.10.19
1e ronde
Barakat Oyinlomo Quadre 2 6 6
Patience Onebamhoin 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Sathwika Sama 2 6 6
Divine Dasam Nweke 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Isabella Kruger 2 3 6 6
Valeriya Strakhova 1 6 0 4
Dames enkelspel Carpet Japan W25 Makinohara sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Junri Namigata 2 6 6
Draginja Vukovic 0 2 1
09.10.19
2e ronde
Junri Namigata 2 6 6
Funa Kozaki 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Karin Kennel 2 6 7
Yuka Hosoki 0 2 5
09.10.19
1e ronde
Aldila Sutjiadi 2 6 6 6
Miyabi Inoue 1 73 1 1
09.10.19
1e ronde
Eudice Wong Chong 2 6 6
Mami Hasegawa 0 4 3
09.10.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Satsuki Koike 0 1 1
09.10.19
1e ronde
Risa Ushijima 2 6 6
Himeno Sakatsume 0 4 0
09.10.19
1e ronde
Erina Hayashi 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 2 4
09.10.19
1e ronde
Momoko Kobori 2 6 6
Utaka Kishigami 0 4 0
09.10.19
1e ronde
Mai Hontama 2 6 6
Ari Matsumoto 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Ramu Ueda 2 6 2 6
Mana Ayukawa 1 2 6 2
09.10.19
1e ronde
Eri Shimizu 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 0 1
09.10.19
1e ronde
Sakura Hondo 2 5 6 6
Minami Shuto 1 7 4 2
09.10.19
1e ronde
Funa Kozaki 2 6 7
Mei Yamaguchi 0 3 5
Dames enkelspel Clay Spain Roja De sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Sara Errani 0 0 4
09.10.19
1e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 4 6
Ana Sofia Sanchez 1 3 6 3
09.10.19
1e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 6 7
Julyette Steur 0 2 5
09.10.19
1e ronde
Irina Maria Bara 2 6 7
Maria Gutierrez Carrasco 0 1 5
09.10.19
1e ronde
Mayar Sherif 2 6 6 7
Alexandra Cadantu 1 75 3 5
09.10.19
1e ronde
Caroline Werner 2 2 6 6
Kristina Kucova 1 6 4 4
09.10.19
1e ronde
Dejana Radanovic 2 6 6
Daniela Vismane 0 2 0
09.10.19
1e ronde
Katharina Gerlach 2 6 6
Teliana Pereira 0 1 4
09.10.19
2e ronde
Katharina Gerlach 2 6 6
Marta Custic 0 1 1
09.10.19
1e ronde
Seone Mendez 2 7 7
Angela Fita Boluda 0 63 5
09.10.19
1e ronde
Marina Bassols Ribera 2 6 7
Emilie Lindh Gallagher 0 4 64
09.10.19
1e ronde
Ane Mintegi Del Olmo 2 7 4 6
Ioana Loredana Rosca 1 5 6 4
Dames enkelspel Clay Italy W25 Santa Margherita sets 1 2 3 4 5
09.10.19
2e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Manca Pislak 0 2 2
09.10.19
2e ronde
Corinna Dentoni 2 7 6
Anastasia Detiuc 0 64 1
09.10.19
2e ronde
Martina Trevisan 2 6 6
Lucrezia Stefanini 0 4 1
09.10.19
2e ronde
Angelica Moratelli 2 6 2 6
Eri Hozumi 1 1 6 2
09.10.19
2e ronde
Nadia Podoroska 2 6 6
Verena Meliss 0 3 3
09.10.19
2e ronde
Amina Anshba 2 6 5 7
Jessica Pieri 1 1 7 63
09.10.19
2e ronde
Yuki Naito 2 6 6
Susanne Celik 0 2 2
09.10.19
2e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Tatiana Pieri 0 1 3
Dames enkelspel Hard Australia W25 Toowoomba sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Olivia Rogowska 2 4 6 6
Alicia Smith 1 6 1 2
09.10.19
1e ronde
Miharu Imanishi 2 6 6
Annerly Poulos 0 3 1
09.10.19
1e ronde
Belinda Woolcock 2 6 7
Alana Parnaby 0 2 5
09.10.19
1e ronde
Alexandra Bozovic 2 6 6
Asia Muhammad 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Maddison Inglis 2 6 6
Tereza Mihalikova 0 1 1
09.10.19
1e ronde
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Amber Marshall 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Gabriella Da Silva Fick 2 6 5 7
Naiktha Bains 1 1 7 65
Dames enkelspel I. hard France W25+H Cherbourg En sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Salma Djoubri 0 4 2
09.10.19
1e ronde
Amandine Hesse 2 6 6
Margot Yerolymos 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Lesley Kerkhove 2 7 7
Arlinda Rushiti 0 66 64
09.10.19
1e ronde
Julie Gervais 2 7 6
Kimberley Zimmermann 0 5 2
09.10.19
1e ronde
Myrtille Georges 2 6 6
Mylene Halemai 0 1 2
09.10.19
1e ronde
Lou Brouleau 2 6 6
Chloe Paquet 0 3 3
09.10.19
1e ronde
Mallaurie Noel 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 3 2
09.10.19
1e ronde
Alice Rame 2 6 6
Emeline Dartron 0 2 2
09.10.19
1e ronde
Oona Orpana 2 6 6
Manon Leonard 0 3 2
Heren dubbelspel Hard USA Fairfield Challenger sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Santiago Gonzalez/Treat Conrad Huey 2 6 6
Mitchell Krueger/Alex Lawson 0 3 4
09.10.19
1e ronde
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Denis Kudla/Roberto Quiroz 0 0 4
09.10.19
1e ronde
Evan King/Hunter Reese 2 7 6
Martin Redlicki/Jack Withrow 0 68 4
09.10.19
1e ronde
James Cerretani/Korey Lovett 2 2 6 10
Robert Galloway/Roberto Maytin 1 6 4 3
09.10.19
1e ronde
Deiton Baughman/Brandon Holt 2 4 7 10
Sekou Bangoura/Michael Mmoh 1 6 64 7
Heren dubbelspel I. hard France Mouilleron Le Captif sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 7
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 3 62
09.10.19
1e ronde
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Quentin Halys/Tristan Lamasine 0 0 2
09.10.19
1e ronde
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 2 7 7
Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn 0 65 67
09.10.19
1e ronde
Ramkumar Ramanathan/Stefano Travaglia 2 4 6 14
Lucas Poullain/Vincent Stouff 1 6 3 12
Heren dubbelspel Clay Dominican Republic Santo Domingo Challenger sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Facundo Bagnis/Facundo Mena 2 6 7
Victor Estrella/Nick Hardt 0 1 65
09.10.19
1e ronde
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 7
Diego Hidalgo/Fernando Romboli 0 3 64
09.10.19
1e ronde
Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto 2 6 7
Joao Menezes/Alejandro Tabilo 0 4 5
09.10.19
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Pedja Krstin/Sumit Nagal 0 2 4
09.10.19
1e ronde
Orlando Luz/Luis David Martinez 2 6 7
Nicolas Alvarez/Roberto Cid 0 2 5
09.10.19
1e ronde
Carlos Gomez-Herrera/Jose Hernandez-Fernandez 2 2 7 10
Guido Andreozzi/Andres Molteni 1 6 5 8
Heren dubbelspel Hard China Shanghai sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 0 4 3
09.10.19
2e ronde
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
John Isner/Sam Querrey 0 0 4
09.10.19
1e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 7 6
Diego Sebastian Schwartzman/Joao Sousa 0 5 3
09.10.19
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 7
Borna Coric/Runhao Hua 0 4 5
09.10.19
2e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 6
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 0 66 3
09.10.19
2e ronde
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Hubert Hurkacz/Benoit Paire 0 1 5
09.10.19
1e ronde
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 6
Christian Garin/Dusan Lajovic 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Felix Auger Aliassime/Matteo Berrettini 2 6 7 10
Nikola Mektic/Franko Skugor 1 74 65 4
Dames dubbelspel Hard China Tianjin sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Nao Hibino/Miyu Kato 2 6 6
Kateryna Bondarenko/Arina Rodionova 0 0 0
09.10.19
1e ronde
Xinyun Han/Lin Zhu 2 4 6 10
Harriet Dart/Heather Watson 1 6 4 2
09.10.19
1e ronde
Ying-Ying Duan/Shuai Peng 1 w/o
Xin Yu Wang/Fang Ying Xun 0
09.10.19
1e ronde
Darija Jurak/Desirae Krawczyk 2 6 6
Kwan Yau Ng/Saisai Zheng 0 0 2
Dames dubbelspel I. hard Austria Linz sets 1 2 3 4 5
09.10.19
1e ronde
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 1 w/o
Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko 0
09.10.19
1e ronde
Cori Gauff/Caty McNally 2 6 6
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi 0 2 3
09.10.19
1e ronde
Viktoria Kuzmova/Yana Sizikova 2 6 6
Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria 0 4 3
<