Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Philipp Kohlschreiber 2 6 7
Sebastian Ofner 0 4 5
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Aljaz Bedene 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Federico Delbonis 2 7 4 6
Ilya Ivashka 1 67 6 3
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Stefano Travaglia 2 7 6
Lucas Miedler 0 65 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Damir Dzumhur 2 6 6
Nicolas Jarry 0 4 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Marton Fucsovics 2 6 6
Egor Gerasimov 0 4 1
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Alexander Bublik 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 61 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Cameron Norrie 2 6 6
Alexander Erler 0 4 2
Heren enkelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Andy Murray 2 3 7 6
Ugo Humbert 1 6 5 2
19.10.19
Halve finale
Stan Wawrinka 2 6 6
Jannik Sinner 0 3 2
Heren enkelspel I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Filip Krajinovic 2 4 6 6
Pablo Carreno-Busta 1 6 3 3
19.10.19
Halve finale
Denis Shapovalov 2 7 6
Yuichi Sugita 0 5 2
Heren enkelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Lukas Lacko 2 6 3 7
Julian Lenz 1 3 6 610
19.10.19
Halve finale
Maxime Cressy 2 6 6 6
Jiri Vesely 1 74 4 4
Heren enkelspel I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Adrian Mannarino 2 6 6
Andreas Seppi 0 3 4
19.10.19
Halve finale
Andrey Rublev 2 7 6
Marin Cilic 0 5 4
Heren enkelspel Hard USA Las Vegas Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Vasek Pospisil 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 3
19.10.19
Halve finale
James Duckworth 2 6 7
Ernesto Escobedo 0 4 65
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Fabian Marozsan 2 6 6
Peter Fajta 0 4 4
19.10.19
Halve finale
Lorenzo Musetti 2 1 7 6
Mate Valkusz 1 6 60 4
Heren enkelspel Hard Uzbekistan M15 Bukhara sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Shalva Dzhanashia 2 3 6 6
Ivan Liutarevich 1 6 4 4
19.10.19
Halve finale
Maxim Ratniuk 2 6 6
Egor Noskin 0 1 0
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Cristian Rodriguez 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 3 1
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Changwon sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Dusty H. Boyer 2 5 6 7
Naoki Nakagawa 1 7 3 5
19.10.19
Halve finale
Sanhui Shin 2 6 7
Yuta Shimizu 0 4 67
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Tobias Simon 2 6 6
Marat Deviatiarov 0 3 4
19.10.19
Halve finale
Bogdan Bobrov 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 0 4
Heren enkelspel Hard Spain M15 Getafe Madrid sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Lucas Catarina 0 2 3
19.10.19
Halve finale
Anton Matusevich 2 2 6 7
Alejandro Garcia 1 6 3 5
Heren enkelspel Carpet Czech Republic M15 Olomouc sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Jaroslav Pospisil 2 7 6
Niels Lootsma 0 65 2
19.10.19
Halve finale
Robin Stanek 2 6 5 7
Elmar Ejupovic 1 3 7 66
Heren enkelspel Clay Brazil M15 Sao Paulo sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Kwartfinale
Rafael Matos 1 6 4 6 3
Gilbert Klier Junior scratch 0 7 3 0
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Francesco Vilardo 0 2 3
19.10.19
Halve finale
Marek Gengel 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 4 4
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Pol Toledo Bague 2 4 6 6
Nicolas Alberto Arreche 1 6 4 3
19.10.19
Halve finale
Duje Ajdukovic 2 6 6
Manuel Pena Lopez 0 4 3
Heren enkelspel Hard USA M25 Waco sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Michael Geerts 2 7 7
Matias Soto 0 5 64
Heren enkelspel Hard Nigeria M25+H Lagos sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Aldin Setkic 2 6 6
Takanyi Garanganga 0 2 2
19.10.19
Halve finale
Calvin Hemery 2 7 6
Aziz Ouakaa 0 63 2
Heren enkelspel I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Benjamin Bonzi 2 7 6
Christopher Heyman 0 62 3
19.10.19
Halve finale
Hugo Gaston 2 7 6
Yannick Mertens 0 60 4
Heren enkelspel Hard China Ningboo Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Steven Diez 2 6 6
Alejandro Davidovich Fokina 0 1 3
19.10.19
Halve finale
Yasutaka Uchiyama 2 4 6 6
Bradley Klahn 1 6 4 3
Heren enkelspel I. hard Switzerland Basel sets 1 2 3 4 5
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Peter Gojowczyk 2 6 6
Ivo Karlovic 0 2 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Richard Berankis 2 3 6 6
Hugo Nys 1 6 1 2
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Hugo Dellien 2 7 2 6
Sandro Ehrat 1 65 6 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere 2 6 6
Lukas Rosol 0 2 3
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Attila Balazs 0 3 2
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Soon-Woo Kwon 2 4 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 3 3
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Casper Ruud 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 3 4
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Alexei Popyrin 2 6 6
Joao Sousa 0 1 4
Dames enkelspel I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Julia Goerges 2 6 6
Elena Rybakina 0 3 4
19.10.19
Halve finale
Jelena Ostapenko 2 3 6 6
Anna Blinkova 1 6 3 2
Dames enkelspel I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6 6
Karolina Muchova 1 4 76 1
19.10.19
Halve finale
Belinda Bencic 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 3 4
Dames enkelspel Hard China W100 Suzhou sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Shuai Peng 2 6 7
Nao Hibino 0 4 62
19.10.19
Halve finale
Lin Zhu 2 6 6
Yafan Wang 0 3 3
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Gabriella Taylor 2 6 6
Eva Vedder 0 2 3
19.10.19
Halve finale
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 1 2
Dames enkelspel Hard Thailand W15 Hua Hin sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Mananchaya Sawangkaew 2 6 6
Olga Helmi 0 2 1
19.10.19
Halve finale
Moyuka Uchijima 2 6 6
Sakura Hosogi 0 1 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Metepec sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Sarah Lee 2 1 6 7
Stacey Fung 1 6 3 62
19.10.19
Halve finale
Arisha Ladhani 2 7 7
Kirsten-Andrea Weedon 0 65 5
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Dasha Ivanova 2 7 6
Valentina Ryser 0 65 3
19.10.19
Halve finale
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Linnea Malmqvist 0 0 1
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Julia Stamatova 2 6 6
Ines Nicault 0 3 2
19.10.19
Halve finale
Nefisa Berberovic 2 6 5 6
Chelsea Vanhoutte 1 3 7 4
Dames enkelspel Clay Georgia W15 Telavi sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Oana Georgeta Simion 2 7 7
Darya Astakhova 0 5 5
19.10.19
Finale
Daria Kudashova 2 6 4 6
Oana Georgeta Simion 1 2 6 4
Dames enkelspel Hard USA W25 Florence sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Claire Liu 2 6 6
Marina Melnikova 0 4 4
19.10.19
Halve finale
Peyton Stearns 1 6 1
Hanna Chang scratch 0 3 1
Dames enkelspel Carpet Japan W25 Hamamatsu sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Eri Hozumi 2 6 6
Mei Yamaguchi 0 2 1
19.10.19
Halve finale
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Hiromi Abe 0 2 2
Dames enkelspel Hard Nigeria W25 Lagos sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Nastja Kolar 2 6 3 6
Valeriya Strakhova 1 3 6 1
19.10.19
Halve finale
Riya Bhatia 2 4 7 7
Rutuja Bhosale 1 6 65 5
Dames enkelspel Hard China W25 Nanning sets 1 2 3 4 5
19.10.19
1e ronde van de kwal.
Ying Zhang 1 w/o
Yixuan Li 0
Dames enkelspel Clay Spain W25 Seville sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Arantxa Rus 2 7 6
Julia Grabher 0 64 4
19.10.19
Halve finale
Patricia Maria Tig 2 6 6
Mayar Sherif 0 2 2
Dames enkelspel Hard USA W25 Waco sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Anna Danilina 0 3 1
19.10.19
Halve finale
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Catherine Harrison 0 1 4
Dames enkelspel Clay Hungary W60 Szekesfehervar sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Irina Maria Bara 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 4 3
19.10.19
Halve finale
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Irina-Camelia Begu 0 4 0
Heren dubbelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Paolo Lorenzi/Jannik Sinner 0 1 5
19.10.19
Halve finale
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 75 4 4
Heren dubbelspel I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 2 5
Heren dubbelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Quentin Halys/Tristan Lamasine 2 6 7
Harri Heliovaara/Illya Marchenko 0 3 64
Heren dubbelspel I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Finale
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 6 6
Simone Bolelli/Andres Molteni 0 1 2
Heren dubbelspel Hard China Ningboo Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Halve finale
Alex Bolt/Matt Reid 2 3 6 10
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 1 6 4 4
19.10.19
Halve finale
Andrew Harris/Marc Polmans 2 6 6
Zhe Li/Goncalo Oliveira 0 4 3
Dames dubbelspel I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
19.10.19
Finale
Cori Gauff/Caty McNally 2 6 6
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi 0 2 2
<