Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Matteo Viola 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 3
22.10.19
2e ronde
Evgeny Donskoy 2 7 6
Teimuraz Gabashvili 0 5 4
22.10.19
2e ronde
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Enzo Couacaud 0 2 4
22.10.19
2e ronde
Antoine Hoang 2 2 6 6
Blaz Kavcic 1 6 1 2
22.10.19
1e ronde
Viktor Durasovic 2 6 3 6
Tristan Lamasine 1 3 6 3
22.10.19
2e ronde
Hugo Grenier 2 7 6
Yannick Maden 0 64 4
22.10.19
1e ronde
Carlos Taberner 2 7 2 7
Benjamin Bonzi 1 65 6 62
22.10.19
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 3 3
22.10.19
2e ronde
Corentin Moutet 2 6 6
Mathias Bourgue 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Pavel Kotov 2 6 6
Manuel Guinard 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Hugo Gaston 2 7 6
Constant Lestienne 0 63 2
Heren enkelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Fernando Verdasco 2 4 6 6
Nikoloz Basilashvili 1 6 2 1
22.10.19
1e ronde
Gilles Simon 2 6 6
Feliciano Lopez 0 4 3
22.10.19
1e ronde
Aljaz Bedene 2 6 6
Guido Pella 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Dominic Thiem 2 6 7
Jo-Wilfried Tsonga 0 4 62
22.10.19
1e ronde
Hyeon Chung 2 6 7
Milos Raonic 0 4 5
22.10.19
1e ronde
Jannik Sinner 2 6 6
Philipp Kohlschreiber 0 3 4
Heren enkelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
2e ronde
Viktor Troicki 2 4 7 6
Steve Darcis 1 6 63 3
22.10.19
1e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 1 6
Roberto Marcora scratch 0 3
22.10.19
2e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Gian Marco Moroni 0 1 2
22.10.19
2e ronde
Filip Horansky 2 4 7 6
Andrea Pellegrino 1 6 63 1
22.10.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 6 6
Jan Choinski 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Jelle Sels 2 7 6
Niklas Guttau 0 60 2
22.10.19
1e ronde
Cem Ilkel 2 7 6
Johannes Haerteis 0 5 1
22.10.19
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Osman Torski 0 1 3
22.10.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 7
Vadym Ursu 0 1 5
22.10.19
1e ronde
Maxime Cressy 2 7 3 6
Kacper Zuk 1 65 6 1
Heren enkelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Alejandro Gonzalez 2 5 7 6
Pedro Iamachkine 1 7 64 2
22.10.19
2e ronde
Leonardo Mayer 2 6 6
Inigo Cervantes 0 2 3
22.10.19
2e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 7
Martin Cuevas 0 3 64
22.10.19
1e ronde
Guilherme Clezar 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 2 3
22.10.19
2e ronde
Yannick Hanfmann 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 3 3
22.10.19
2e ronde
Federico Coria 2 7 6
Francisco Cerundolo 0 5 4
22.10.19
1e ronde
Rafael Matos 2 6 6
Conner Huertas Del Pino 0 4 1
22.10.19
2e ronde
Joao Menezes 1 4 6 3
Pedja Krstin scratch 0 6 1 0
22.10.19
2e ronde
Mario Vilella Martinez 2 4 6 7
Pedro Sakamoto 1 6 3 63
22.10.19
2e ronde
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Facundo Mena 0 1 4
22.10.19
2e ronde
Orlando Luz 2 6 6
Sumit Nagal 0 1 4
22.10.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Pedro Sousa 0 4 2
22.10.19
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 0 2 3
Heren enkelspel Hard China Liuzhou Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Toshihide Matsui 2 4 6 6
Hao Wu 1 6 1 4
22.10.19
1e ronde
Konstantin Kravchuk 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 2 2
22.10.19
2e ronde
Malek Jaziri 2 6 6
Yecong He 0 1 0
22.10.19
2e ronde
Zhe Li 2 6 6
Sidharth Rawat 0 2 3
22.10.19
2e ronde
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Ji Sung Nam 2 6 7
Kaichi Uchida 0 3 64
22.10.19
1e ronde
Matej Sabanov 2 6 6
Yuanfeng Li 0 3 2
22.10.19
2e ronde
Roman Safiullin 2 7 6
Danylo Kalenichenko 0 5 4
22.10.19
2e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 1 3
22.10.19
2e ronde
Borna Gojo 2 7 6
Yan Bai 0 65 0
22.10.19
2e ronde
Jie Cui 2 6 6
Duckhee Lee 0 2 4
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Mike Urbanija 2 6 6
Arda Azkara 0 1 1
22.10.19
1e ronde
Davide Galoppini 2 6 6 6
Mert Alkaya 1 2 75 3
22.10.19
Kwalif.
Bogdan Borza 2 6 6
Kristof Minarik 0 3 1
22.10.19
Kwalif.
Alexis Boureau 2 6 6
Berk Ilkel 0 0 1
22.10.19
Kwalif.
Edoardo Lavagno 1 6
Hasan Ibrahim scratch 0 3
22.10.19
Kwalif.
Lucas Hellfritsch 2 7 6
Benedikt Emesz 0 64 3
22.10.19
1e ronde
Bart Stevens 2 5 6 6
Sebastian Prechtel 1 7 4 4
22.10.19
1e ronde
Stuart Parker 2 6 6
Denys Klok 0 3 2
22.10.19
Kwalif.
Stefan Palosi 2 6 1 10
Patric Prinoth 1 1 6 3
22.10.19
Kwalif.
Samuel Puskar 2 7 6
Oscar Galimardanov 0 62 4
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Joshua Ortlip 2 6 6
Adam El Mihdawy 0 3 3
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Marek Semjan 2 6 2 10
Leopold Zima 1 2 6 7
22.10.19
Kwalif.
Francis Casey Alcantara 2 6 7
Michael Zhu 0 4 5
22.10.19
Kwalif.
Florian Fallert 2 6 6
Elliott Farmer 0 1 4
22.10.19
Kwalif.
Yurii Dzhavakian 2 4 6 10
Aleksei Khomich 1 6 2 5
22.10.19
Kwalif.
Sam Taylor 2 6 7
Muzammil Murtaza 0 3 5
22.10.19
Kwalif.
Mikalai Haliak 2 6 2 10
Joao Marcos Nusdeo 1 2 6 4
22.10.19
Kwalif.
Chukang Wang 1 6 3
Alexander Jhun scratch 0 4 0
22.10.19
Kwalif.
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Vital Flurin Leuch 0 2 3
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Junin sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Esteban Bruna 2 6 6
Juan Pablo Becker 0 2 2
22.10.19
1e ronde
Franco Emanuel Egea 1 6 4
Aaron Schmid scratch 0 4 0
22.10.19
Kwalif.
Alan Postay 2 6 1 10
Matias Riva 1 4 6 8
22.10.19
1e ronde
Santiago Besada 2 7 2 6
Francisco Comesana 1 64 6 1
22.10.19
Kwalif.
Luciano Carraro 2 6 7
Nicolas Bruna 0 4 65
22.10.19
Kwalif.
Gaston Erhardt 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 4 4
22.10.19
Kwalif.
Francisco Aranguren 2 6 4 10
Franco Roncadelli 1 4 6 3
22.10.19
1e ronde
Guido Ivan Justo 2 6 6
Federico Moreno 0 2 2
22.10.19
Kwalif.
Santiago Bramajo 2 6 6
Nicolas Agustin Lema 0 3 1
22.10.19
Kwalif.
Facundo Arias Bisso 1 6
Jeremias Rocco scratch 0 3
22.10.19
Kwalif.
Bautista Vilicich 2 6 6
Lucio Carnevalle 0 4 3
Heren enkelspel Carpet Czech Republic M15 Liberec sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Stefan Seifert 2 6 6
Karlo Cubelic 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Dominik Langmajer 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Petr Michnev 2 6 6
Kristian Kubik 0 2 4
22.10.19
1e ronde
Adrian Bodmer 2 6 7
Piotr Grynkowski 0 4 5
22.10.19
Kwalif.
Dominik Recek 2 4 6 10
Nikolay Vylegzhanin 1 6 2 8
22.10.19
Kwalif.
Christian Samuelsson 2 6 6
Tim Van Der Horst 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Vitek Horak 0 2 4
22.10.19
Kwalif.
Pelle Boerma 2 6 6
Dominik Nazaruk 0 4 4
22.10.19
Kwalif.
Niklas Schell 2 6 6
Yvo Panak 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Antonin Stepanek 2 6 6
Martin Krumich 0 1 4
22.10.19
1e ronde
Andrew Paulson 2 6 6
Jonas Trinker 0 4 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Haadin Bava 2 7 6
Mihailo Popovic 0 62 4
22.10.19
Kwalif.
Marco Mosciatti 1 6 6 4
Raffaele Giuliano scratch 0 7 2
22.10.19
Kwalif.
Billy Harris 2 6 6
Bingyu Yu 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Boris Pokotilov 2 6 7
Vladimir Uzhylovsky 0 2 5
22.10.19
Kwalif.
Neil Oberleitner 2 7 3 11
Lodewijk Weststrate 1 67 6 9
22.10.19
Kwalif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 4 6 10
Michael-John Every 1 6 3 7
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 0 0
22.10.19
1e ronde
Daniele Capecchi 2 6 6
Ivan Davydov 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Ignacio Monzon 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Nicholas David Ionel 2 6 6
Taha Baadi 0 4 1
22.10.19
1e ronde
Mariano Navone 2 7 6
Octavio Volpi 0 5 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Dominik Kellovsky 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 4 4
22.10.19
Kwalif.
Oscar Mesquida Berg 2 7 6
Jose Dominguez Alonso 0 64 1
22.10.19
Kwalif.
Julian Bradley 2 6 6
Mate Zsiga 0 4 0
22.10.19
Kwalif.
Trent Bryde 2 6 6
Mathieu Scaglia 0 0 0
22.10.19
Kwalif.
Timo Stodder 2 6 7
Elio Jose Ribeiro Lago 0 1 5
22.10.19
Kwalif.
Murphy Cassone 2 6 2 10
J Mercer 1 3 6 8
Heren enkelspel Hard USA M25 Fort Worth sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Liam Broady 2 6 6
Jonathan Gray 0 0 2
22.10.19
1e ronde
Martin Redlicki 2 3 6 6
Luke Johnson 1 6 1 4
22.10.19
1e ronde
Ryan Peniston 2 7 6
Harrison Adams 0 66 0
22.10.19
Kwalif.
Hendrik Jebens 1 6 3
Tanner K Smith scratch 0 4 0
22.10.19
Kwalif.
Alfredo Perez 2 6 6
Rodrigo Banzer 0 1 2
22.10.19
1e ronde
Gijs Brouwer 2 7 6
Alexander Lebedev 0 64 1
22.10.19
Kwalif.
Valentin Vacherot 2 6 6
Matt Kuhar 0 4 3
22.10.19
Kwalif.
Brian Cernoch 2 6 6
Reese Stalder 0 4 2
22.10.19
1e ronde
Tadeas Paroulek 2 6 6
Lloyd Glasspool 0 4 3
22.10.19
1e ronde
Ryan Nijboer 2 6 2 6
Evan Zhu 1 4 6 3
22.10.19
Kwalif.
Jacob Fearnley 2 2 7 10
Luc Fomba 1 6 5 6
22.10.19
Kwalif.
Zachary Svajda 2 6 6
Spencer Papa 0 1 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M25 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Anis Ghorbel 0 1 1
22.10.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 7 7
Gabriel Petit 0 5 64
22.10.19
1e ronde
Maksim Tikhomirov 2 6 1 6
Petros Tsitsipas 1 2 6 1
22.10.19
1e ronde
Filip Bergevi 2 7 7
Antoine Cornut-Chauvinc 0 63 64
22.10.19
1e ronde
Maxime Tchoutakian 2 6 6
Ronan Joncour 0 2 0
22.10.19
1e ronde
Majed Kilani 2 6 7
Raul Brancaccio 0 3 5
22.10.19
1e ronde
Lucas Poullain 2 6 6
Eduardo Struvay 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Leonardo Taddia 2 6 1 6
Hugo Pontico 1 0 6 3
Heren enkelspel I. hard Switzerland Basel sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Richard Gasquet 2 6 7
Juan Ignacio Londero 0 1 64
22.10.19
1e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 7
Marius Copil 0 4 5
22.10.19
1e ronde
Fabio Fognini 2 6 6
Alexei Popyrin 0 2 4
22.10.19
1e ronde
Radu Albot 2 2 6 6
Dusan Lajovic 1 6 3 4
22.10.19
1e ronde
Reilly Opelka 2 7 7
Christian Garin 0 65 610
22.10.19
1e ronde
Taylor Harry Fritz 2 7 6
Alexander Zverev 0 67 4
22.10.19
1e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 7
Albert Ramos-Vinolas 0 3 66
Heren enkelspel Hard Australia Traralgon Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Harri Heliovaara 2 6 6
Aaron Addison 0 3 0
22.10.19
1e ronde
Evan King 2 6 6
James Ibrahim 0 4 2
22.10.19
1e ronde
Maverick Banes 2 6 4 6
Alexis Musialek 1 3 6 2
22.10.19
2e ronde
Shuichi Sekiguchi 2 6 2 7
Dayne Kelly 1 4 6 67
22.10.19
2e ronde
Harry Bourchier 2 6 6
Thomas Fancutt 0 3 3
22.10.19
1e ronde
Blake Mott 2 6 6
Brandon Walkin 0 4 4
22.10.19
2e ronde
Akira Santillan 2 6 6
Nick Hardt 0 1 2
22.10.19
2e ronde
Sasi Kumar Mukund 2 7 6
Sebastian Fanselow 0 66 3
22.10.19
2e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Cameron Green 0 2 4
22.10.19
2e ronde
Alejandro Tabilo 2 7 6 7
Luke Saville 1 5 72 5
22.10.19
2e ronde
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 3 6
Aleksandar Vukic 1 1 6 3
22.10.19
2e ronde
Yosuke Watanuki 2 6 6
Tristan Schoolkate 0 4 2
Dames enkelspel Clay Hungary W100 Szekesfehervar sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Greta Arn 2 4 7 12
Lea Boskovic 1 6 62 10
22.10.19
Kwalif.
Alexandra Cadantu 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 4 3
22.10.19
1e ronde
Viktoriya Tomova 2 7 7
Kristina Kucova 0 5 5
22.10.19
Kwalif.
Victoria Kan 2 6 4 10
Olga Govortsova 1 3 6 4
22.10.19
1e ronde
Jasmine Paolini 2 6 7
Isabella Shinikova 0 2 5
22.10.19
Kwalif.
Marie Benoit 2 2 6 10
Despina Papamichail 1 6 3 5
22.10.19
Kwalif.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 7
Georgina Garcia-Perez 0 4 5
22.10.19
Kwalif.
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 4 10
Magdalena Frech 1 3 6 8
22.10.19
Kwalif.
Maja Chwalinska 2 6 7
Jesika Maleckova 0 2 5
22.10.19
Kwalif.
Dorka Drahota Szabo 2 7 6
Irina Fetecau 0 68 3
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Dia Evtimova 2 6 7
Sapfo Sakellaridi 0 1 5
22.10.19
1e ronde
Ioana Gaspar 2 6 7
Aleksandra Pospelova 0 4 63
22.10.19
Kwalif.
Yana Karpovich 2 6 6
Corina Mader 0 1 3
22.10.19
Kwalif.
Alexa Pirok 2 6 6
Petra Csabi 0 4 4
22.10.19
Kwalif.
Sabrina Rittberger 2 6 6
Ilayda Baykan 0 4 2
22.10.19
1e ronde
Mira Antonitsch 2 6 6
Angelica Raggi 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Alexandra Vecic 2 6 6 6
Gabriela Nicole Tatarus 1 1 75 3
22.10.19
Kwalif.
Adrienn Horvath 2 6 6
Maria Sara Popa 0 2 3
22.10.19
Kwalif.
Veronika Pepelyaeva 2 6 6
Anna Laura Hinka 0 1 2
22.10.19
Kwalif.
Vladislava Petrovskaia 2 6 6
Carla Touly 0 4 2
Dames enkelspel Hard USA W15 Austin sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Mara Schmidt 2 6 6
Maria Aran Teixido Garcia 0 3 4
22.10.19
1e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Kristina Novak 0 2 2
22.10.19
Kwalif.
Madison Appel 2 7 6
Alicia Herrero Linana 0 62 4
22.10.19
Kwalif.
Gianna Pielet 2 6 6
Mary Closs 0 2 1
22.10.19
Kwalif.
Fiona Crawley 2 6 6
Kei Kato 0 2 0
22.10.19
Kwalif.
Anastasia Sysoeva 2 7 2 10
Anastasia Reimchen 1 610 6 5
22.10.19
1e ronde
Charlotte Chavatipon 2 6 6
Brittany Collens 0 1 4
22.10.19
Kwalif.
Jeanette Mireles 2 6 6
Madeleine Kobelt 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Ashlyn Krueger 2 6 6
Laura Bente 0 4 2
22.10.19
Kwalif.
Malaika Rapolu 2 5 7 10
Karina Miller 1 7 5 5
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 7
Mariana Campino 0 4 5
22.10.19
1e ronde
Ainhoa Atucha Gomez 2 6 7
Shelly Bereznyak 0 1 67
22.10.19
1e ronde
Ines Murta 2 6 4 6
Leonor Oliveira 1 2 6 2
22.10.19
1e ronde
Angeles Moreno Barranquero 2 6 6
Madalena Amil 0 3 3
22.10.19
1e ronde
Aubane Droguet 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 4 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Metepec sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Eva Raszkiewicz 2 6 6
Layla Bryant 0 0 2
22.10.19
1e ronde
Kelly Williford 2 6 6
Tricia Mar 0 2 3
22.10.19
1e ronde
Tea Jandric 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 1 0
22.10.19
1e ronde
Brenda Sarahi Baez 2 6 6
Morocco Hitt 0 1 1
22.10.19
1e ronde
Akilah James 2 6 6
Mariana Ossa 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Diana Martynov 2 6 6
Anfisa Danilchenko 0 2 4
22.10.19
1e ronde
Amber Washington 2 6 6
Julia Klimovicz 0 4 3
Dames enkelspel I. hard Norway W15 Oslo sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Martina Pradova 2 6 6
Liisa Vehvilainen 0 3 4
22.10.19
1e ronde
Iveta Dapkute 2 6 6
Keira Blackbeard 0 1 2
22.10.19
1e ronde
Ingrid Vojcinakova 2 6 6
Elizaveta Kuznetsova 0 2 2
22.10.19
1e ronde
Verena Meliss 2 4 6 6
Elena Jamshidi 1 6 4 2
22.10.19
1e ronde
Malene Helgo 2 7 7
Nora Niedmers 0 5 66
22.10.19
1e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 7
Emily Morton 0 0 62
22.10.19
1e ronde
Olga Helmi 2 6 6
Maileen Nuudi 0 0 4
22.10.19
1e ronde
Lilly Elida Haseth 2 6 6
Sofia Milatova 0 1 4
22.10.19
1e ronde
Anna Popescu 2 7 4 7
Hannah Viller Moller 1 65 6 67
22.10.19
1e ronde
Katriin Saar 2 7 4 7
Maria Vittoria Viviani 1 63 6 5
22.10.19
1e ronde
Aleksandra Julia Jelen 2 6 6
Paulina Jastrzebska 0 0 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Arlinda Rushiti 2 6 2 7
Katyarina Paulenka 1 2 6 62
22.10.19
1e ronde
Barbora Matusova 2 6 6 6
Joanna Zawadzka 1 78 1 2
22.10.19
1e ronde
Gabriella Mujan 2 6 6
Julia Oczachowska 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Jana Kolodynska 2 7 7
Constanze Stepan 0 62 62
Dames enkelspel I. hard Sweden W15 Stockholm sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Anette Munozova 2 6 6
Martina Petrovic 0 4 3
22.10.19
1e ronde
Tiffany William 2 6 3 6
Alina Silich 1 4 6 0
22.10.19
1e ronde
Anna Ukolova 2 7 6
Noel Saidenova 0 5 4
22.10.19
Kwalif.
Maria Lota Kaul 2 7 7
Jamilah Snells 0 5 62
22.10.19
Kwalif.
Maja Radenkovic 2 6 6
Helena Narmont 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Sofia Nami Samavati 2 6 6
Sinja Kraus 0 1 2
22.10.19
1e ronde
Julia Lovqvist 2 6 6
Vanessa Ersoz 0 1 4
22.10.19
Kwalif.
Aminata Sall 2 6 6
Wilma Bergqvist 0 2 4
22.10.19
Kwalif.
Isabelle Haverlag 2 4 6 10
Sofiya Chekhlystova 1 6 2 3
22.10.19
Kwalif.
Olivia Malm 2 7 6
Vilena Petrova 0 5 3
22.10.19
Kwalif.
Victoria Carlsten 2 4 6 10
Naima Karamoko 1 6 3 3
22.10.19
Kwalif.
Louise Wikander 2 7 6
Anastasia Veselova 0 5 4
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 3 6
Yasmine Mansouri 1 4 6 3
22.10.19
1e ronde
Chelsea Vanhoutte 2 1 6 6
Alice Gillan 1 6 3 1
22.10.19
1e ronde
Nefisa Berberovic 2 6 6
Andjela Jocovic 0 1 1
22.10.19
1e ronde
Diana Chehoudi 2 6 1 7
Emily Meyer 1 0 6 5
22.10.19
1e ronde
Selina Pichler 2 6 6 6
Humera Begum Shaik 1 74 3 3
Dames enkelspel Clay Colombia W25 Cucuta sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Conny Perrin 2 6 7 6
Lara Escauriza 1 73 65 4
22.10.19
1e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 0 3
22.10.19
1e ronde
Nathaly Kurata 2 6 6
Ana M Becerra 0 1 1
22.10.19
1e ronde
Victoria Bosio 2 6 6
Maria Camila Torres Murcia 0 0 0
22.10.19
1e ronde
Allie Kiick 2 6 6
Maria Paulina Perez Garcia 0 1 0
22.10.19
1e ronde
Carolina M. Alves 2 6 6
Jazmin Ortenzi 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Anna Danilina 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Rebeca Pereira 2 6 6
Sofia Cardenas Galvis 0 0 1
22.10.19
1e ronde
Barbara Gatica 2 6 6
Gabriela Carvajal Melendez 0 0 2
22.10.19
1e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Mariana Carvajal 0 1 0
22.10.19
1e ronde
Antonia Samudio 2 6 6
Angie Carolina Yepes Medina 0 4 2
Dames enkelspel Hard USA W25 Dallas sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Natalia Siedliska 2 7 6
Emma Shelton 0 5 3
22.10.19
Kwalif.
Marine Partaud 2 6 7
Jacquline Nylander Altelius 0 2 5
22.10.19
1e ronde
Jamie Loeb 2 7 6
Thaisa Grana Pedretti 0 5 3
22.10.19
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Paige Mary Hourigan 0 4 2
22.10.19
Kwalif.
Ingrid Gamarra Martins 2 6 6
Isabella Tcherkes Zade 0 4 1
22.10.19
Kwalif.
Katharine Fahey 2 5 6 10
Sybille Gauvain 1 7 2 4
22.10.19
1e ronde
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Amy Zhu 0 4 4
22.10.19
Kwalif.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Rhiann Newborn 0 4 3
22.10.19
Kwalif.
Lorraine M. Guillermo 2 6 6
Hind Abdelouahid 0 1 0
22.10.19
Kwalif.
Ania Hertel 2 6 3 11
Jessica Failla 1 1 6 9
22.10.19
Kwalif.
Vanessa Ong 2 6 6
Sophie Abrams 0 4 0
22.10.19
Kwalif.
Hadley Doyle 2 6 6
Sofia Sewing 0 1 4
Dames enkelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Pemra Ozgen 2 6 6
Deborah Chiesa 0 2 4
22.10.19
1e ronde
Elitsa Kostova 2 7 6
Berfu Cengiz 0 5 0
22.10.19
1e ronde
Katarzyna Piter 2 6 4 6
Anastasia Pribylova 1 2 6 2
22.10.19
1e ronde
Cristiana Ferrando 2 6 3 6
Valentyna Ivakhnenko 1 1 6 0
22.10.19
1e ronde
Dea Herdzelas 2 6 3 6
Lara Salden 1 4 6 3
22.10.19
1e ronde
Jaqueline Cristian 2 7 6
Stephanie Judith Visscher 0 66 3
22.10.19
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Basak Eraydin 0 3 1
22.10.19
1e ronde
Susan Bandecchi 2 6 7
Martina Caregaro 0 2 5
22.10.19
1e ronde
Olga Danilovic 1 6 5
Lucia Bronzetti scratch 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Anna Kubareva 2 6 6
Ipek Oz 0 3 1
22.10.19
1e ronde
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 2 2
22.10.19
1e ronde
Jule Niemeier 2 6 6
Polina Leykina 0 3 1
22.10.19
1e ronde
Vlada Koval 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 4 2
22.10.19
1e ronde
Anastasia Zakharova 2 6 6 6
Lina Gjorcheska 1 76 4 2
Dames enkelspel Hard China W25 Nanning sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Arina Rodionova 2 6 6
Nudnida Luangnam 0 0 4
22.10.19
1e ronde
Jia-Jing Lu 2 6 6 6
Moyuka Uchijima 1 0 78 2
22.10.19
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 1 6 3
Shuo Feng scratch 0 4 0
22.10.19
1e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Sijia Wei 0 1 1
22.10.19
Kwalif.
Ying Zhang 2 6 7
Xu Liu Sun 0 3 5
22.10.19
Kwalif.
Yexin Ma 2 6 6
Chengyiyi Yuan 0 4 2
Dames enkelspel Hard Australia W60 Bendigo sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Asia Muhammad 2 7 6
Haruna Arakawa 0 5 0
22.10.19
1e ronde
Risa Ozaki 2 7 6
Naiktha Bains 0 64 4
22.10.19
Kwalif.
Storm Sanders 2 6 6
Emily Fanning 0 1 2
22.10.19
Kwalif.
Alana Parnaby 2 6 6
Evana Bowell 0 1 2
22.10.19
1e ronde
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Alison Bai 0 4 1
22.10.19
Kwalif.
Laura Ashley 2 6 1 10
Erina Hayashi 1 4 6 6
Dames enkelspel I. hard Canada W60 Saguenay sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Anna Morgina 2 4 6 10
Steffi Carruthers 1 6 0 8
22.10.19
1e ronde
Robin Anderson 2 7 2 6
Jada Bui 1 66 6 1
22.10.19
1e ronde
Kimberley Zimmermann 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 1 0
22.10.19
1e ronde
Jessika Ponchet 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 3 2
22.10.19
Kwalif.
Ayan Broomfield 2 2 7 10
Safiya Carrington 1 6 65 7
22.10.19
Kwalif.
Jasmin Jebawy 2 6 6
Kriti Williams 0 2 1
22.10.19
1e ronde
Francesca Di Lorenzo 2 4 6 7
Emina Bektas 1 6 0 64
22.10.19
Kwalif.
Kennedy Shaffer 2 6 7
Louise Kwong 0 1 65
22.10.19
Kwalif.
Jessica Livianu 2 6 6
Shatoo Mohamad 0 2 0
22.10.19
Kwalif.
Ariana Arseneault 2 6 3 10
Noelly Longi Nsimba 1 1 6 8
22.10.19
Kwalif.
Sarah-Maude Fortin 2 6 7
Catherine Leduc 0 2 64
22.10.19
Kwalif.
Marina Stakusic 2 2 7 10
Dalayna Hewitt 1 6 65 6
Dames enkelspel Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kwalif.
Sanaz Marand 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Irina Falconi 2 6 6
Peyton Stearns 0 2 4
22.10.19
Kwalif.
Andrea Renee Villarreal 2 6 7
Emerald Able 0 0 5
22.10.19
Kwalif.
Estela Perez-Somarriba 2 7 6
Katarina Jokic 0 62 4
22.10.19
Kwalif.
Ingrid Neel 2 6 3 10
Andie K. Daniell 1 2 6 6
22.10.19
Kwalif.
Anhzelika Isaeva 2 6 7
Anastasia Sukhotina 0 1 5
22.10.19
Kwalif.
Elysia Bolton 2 7 2 10
Keisha R. Clousing 1 61 6 3
22.10.19
Kwalif.
Gabriella Price 2 6 3 10
Suzan Lamens 1 1 6 6
Dames enkelspel I. hard France W80 Poitiers sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Lou Adler 0 5 2
22.10.19
1e ronde
Myrtille Georges 2 7 6
Marta Kostyuk 0 5 4
22.10.19
Kwalif.
Lidziya Marozava 2 6 7
Manca Pislak 0 1 5
22.10.19
Kwalif.
Angelica Moratelli 2 6 6
Alice Rame 0 3 4
22.10.19
1e ronde
Varvara Flink 2 7 6
Viktoria Kuzmova 0 63 1
22.10.19
Kwalif.
Yana Morderger 2 6 2 10
Julia Terziyska 1 2 6 5
22.10.19
Kwalif.
Magali Kempen 2 7 7
Irina Ramialison 0 65 64
22.10.19
Kwalif.
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Naomi Broady 0 4 4
22.10.19
1e ronde
Natalia Vikhlyantseva 2 6 6
Manon Leonard 0 2 0
22.10.19
Kwalif.
Margot Yerolymos 2 6 6
Tayisiya Morderger 0 1 3
22.10.19
Kwalif.
Sara Cakarevic 2 6 6
Mylene Halemai 0 3 4
22.10.19
Kwalif.
Lucrezia Stefanini 2 7 6
Justina Mikulskyte 0 5 4
Dames enkelspel Hard China Zhuhai sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Kiki Bertens 2 7 6
Donna Vekic 0 65 2
22.10.19
Saisai Zheng 2 6 6
Madison Keys 0 4 2
22.10.19
Aryna Sabalenka 2 6 6
Maria Sakkari 0 3 4
Heren dubbelspel I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 6
Quentin Gueydan/Mathis Moysan 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Denys Molchanov/Andrei Vasilevski 2 7 7
Corentin Denolly/Alexandre Muller 0 64 67
22.10.19
1e ronde
Jonathan Erlich/Lloyd Harris 2 7 7
Romain Arneodo/Hugo Nys 0 65 5
Heren dubbelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Andres Molteni/Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6 10
Dominic Inglot/Austin Krajicek 1 75 3 5
22.10.19
1e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Grigor Dimitrov/Feliciano Lopez 0 1 4
22.10.19
1e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 7
Karen Khachanov/Andrey Rublev 0 4 64
Heren dubbelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 5 7 16
Sander Arends/David Pel 1 7 66 14
22.10.19
1e ronde
Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky 2 4 6 10
Tobias Kamke/Julian Reister 1 6 3 8
22.10.19
1e ronde
Ken Skupski/John-Patrick Smith 2 6 7
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 0 4 60
Heren dubbelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 2 6 7 10
Joao Domingues/Lorenzo Giustino 1 71 61 5
Heren dubbelspel Hard China Liuzhou Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Mikhail Elgin/Denis Istomin 2 6 6
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez 0 3 2
22.10.19
1e ronde
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 6
Jeevan Nedunchezhiyan/Adil Shamasdin 0 4 3
22.10.19
1e ronde
Christopher Eubanks/Kaichi Uchida 2 7 6
Steven Diez/Mohamed Safwat 0 61 4
Heren dubbelspel I. hard Switzerland Basel sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 6 10
Nikola Mektic/Franko Skugor 1 3 77 5
22.10.19
1e ronde
Raven Klaasen/Michael Venus 2 6 6
Christian Garin/Benoit Paire 0 3 3
22.10.19
1e ronde
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 7 7
Luca Margaroli/Jan-Lennard Struff 0 66 5
Heren dubbelspel Hard Australia Traralgon Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.19
1e ronde
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6
Adam Taylor/Jason Taylor 0 3 1
22.10.19
1e ronde
Brydan Klein/Scott Puodziunas 2 6 6
Tristan Schoolkate/Dane Sweeny 0 2 3
Dames dubbelspel Hard China Zhuhai sets 1 2 3 4 5
22.10.19
Xinyu Jiang/Qianhui Tang 2 6 4 10
Oksana Kalashnikova/Sofia Kenin 1 2 6 7
<