Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Colin Van Beem 2 6 6
Fariduni Hamid 0 1 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Colin Van Beem 2 6 6
Moritz Trocker 0 3 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Gokberk Ergeneman 2 7 6
Simone Cacciapuoti 0 64 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Darko Jandric 2 6 6
Basaran Simsek 0 2 2
16.12.19
Finale
Alvaro Lopez San Martin 2 4 6 6
Mate Valkusz 1 6 2 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Lucas Bouquet 2 6 4 10
Nathan Seateun 1 4 6 8
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Pavel Shchaya-Zubrov 2 6 6
Rok Komac 0 2 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Pietro Mugelli 2 6 6
Leonid Mazo 0 1 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Glenn Smits 2 6 6
Guney Ege Cetin 0 0 2
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Glenn Smits 2 6 6
Dmitrii Baskov 0 3 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Grgo Dujmovic 0 1 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Ivan Zaytsev 0 1 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Nathan Seateun 2 6 6
Vlad Stoica 0 2 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Karlo Cubelic 2 6 6
Mikhail Yehayan 0 1 0
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Niklas Schell 2 6 6
Pietro Mugelli 0 2 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Riccardo Mascarini 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 3 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Linus Frost 2 6 6
Takuya Kureoka 0 1 0
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Takuya Kumasaka 2 6 6
Augusto Virgili 0 0 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Octavio Volpi 2 6 6
Jonas Greif 0 4 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Daniil Gusev 2 3 6 10
Darko Jandric 1 6 4 8
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Daniil Gusev 2 6 4 10
Sabit Suntic 1 4 6 7
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Luca Castagnola 2 6 6
Tobias Kirchlechner 0 4 1
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 2 6 6
Yuttana Charoenphon 0 1 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Zura Tkemaladze 0 1 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Shahbaaz Khan 2 6 6
Nikita Bortnichek 0 1 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Haadin Bava 2 6 6
Tarun Chilakalapudi 0 1 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Krittin Koaykul 1 6 1
Sultan Khalfan Al Alawi scratch 0 3 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Aleksei Khomich 2 6 6
Arjun Mahadevan 0 0 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Congsup Congcar 2 6 6
Vinay Kumar T 0 2 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Kevin Portmann 2 4 6 10
Arpit Sharma 1 6 3 6
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Roman Blokhin 2 7 6
Mohammed Abdulla 0 66 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Niklas Johansson 2 6 4 10
Ying Hou 1 1 6 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Aliaksandr Liaonenka 2 6 6
Theertha Shashank Macherla 0 1 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Artsiom Cherkasau 2 6 5 10
Francis Pare 1 1 7 7
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Alen Rogic Hadzalic 2 6 6
Michael Paty 0 4 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Benjamin Niv 2 6 6
Hassan Al Mousa 0 3 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Daniel Paty 2 6 6
Essa Qabazard 0 0 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Thanapet Chanta 2 6 6
Daniel Kossek 0 3 4
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
16.12.19
Finale
David Pichler 1 6
Vitaliy Sachko scratch 0 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Ameur Ben Hassen 2 6 6
Artur Kulibaba 0 1 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Yanais Laurent 2 6 6
Yassine Chouaieb 0 0 0
16.12.19
Kwalif.
Yanais Laurent 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 2 2
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Loic Ratsaratany 2 6 6
Caspar Schuetze 0 3 2
16.12.19
Kwalif.
Loic Ratsaratany 2 6 6
Stefan Loncar 0 4 2
16.12.19
Kwalif.
Alessandro Coppini 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 2 4
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Alessandro Coppini 2 3 7 10
Niklas Koch 1 6 64 6
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Ivan Denisov 2 6 6
Sergey Bolotov 0 3 4
16.12.19
Kwalif.
Ivan Denisov 2 4 6 10
Stefan Palosi 1 6 4 8
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Philip Sikman 0 1 1
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Stefan Palosi 2 6 6
William Binnie 0 0 2
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Lukas Hellum Lilleengen 2 6 6
Pau Perez Contri 0 1 2
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Titouan Droguet 2 6 6
Denis Rogov 0 3 0
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Leonardo Taddia 1 6 3
Krystof Zapsky scratch 0 2 1
16.12.19
Kwalif.
Leonardo Taddia 2 7 4 10
Titouan Droguet 1 65 6 8
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Max Houkes 2 6 6
Aloys Johannes Willem Van Baal 0 4 4
16.12.19
Kwalif.
Max Houkes 2 6 6
Ameur Ben Hassen 0 2 0
16.12.19
2e ronde van de kwal.
Stefan Loncar 2 6 6
Maxim Krapivin 0 3 4
Dames enkelspel I. hard France Limoges sets 1 2 3 4 5
16.12.19
1e ronde
Alize Cornet 2 6 6
Stefanie Voegele 0 2 1
16.12.19
1e ronde
Sorana Cirstea 2 5 7 6
Tatjana Maria 1 7 63 2
16.12.19
1e ronde
Nicole Gibbs 2 4 7 6
Tamara Zidansek 1 6 65 3
16.12.19
1e ronde
Oceane Dodin 2 6 6
Yanina Wickmayer 0 2 4
16.12.19
1e ronde
Jessika Ponchet 2 7 7
Kateryna Kozlova 0 5 5
16.12.19
1e ronde
Jil Teichmann 2 7 6
Tamara Korpatsch 0 64 3
16.12.19
1e ronde
Liudmila Samsonova 2 6 4 6
Camila Giorgi 1 4 6 4
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Ena Kajevic 2 6 4 10
Corina Mader 1 1 6 8
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Alina Silich 2 6 6
Anna Davydova 0 0 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Mirabelle Njoze 2 6 3 10
Maria Bianca Andrei 1 3 6 8
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Adriana Rajkovic 2 6 6
Doga Turkmen 0 4 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Diana Demidova 1 w/o
Jantje Tilbuerger 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Lena Ruppert 2 4 6 10
Ekaterina Reyngold 1 6 4 4
16.12.19
Kwartfinale
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 1 4
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Ivana Milosevic 0 2 0
16.12.19
2e ronde
Mira Antonitsch 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 2 4
16.12.19
Kwartfinale
Daria Kruzhkova 2 3 6 13
Georgia Andreea Craciun 1 6 3 11
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Selina Atay 0 1 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Nikola Breckova 1 2
Sinead Lohan scratch 0 1
16.12.19
Kwartfinale
Eliz Maloney 2 6 6
Mira Antonitsch 0 3 2
16.12.19
2e ronde
Eliz Maloney 2 6 6
Sara Cakarevic 0 2 3
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Eliz Maloney 2 6 6
Maelys Bougrat 0 3 1
16.12.19
Kwartfinale
Zeynep Sonmez 2 7 1 10
Misaki Matsuda 1 5 6 8
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Maria Manilova 2 6 6
Eleonore Tchakarova 0 4 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Lara Panfilov 2 2 6 10
Ekaterina Ovcharenko 1 6 1 5
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Liubov Demidova 0 4 1
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Asya Colombo 2 6 6
Vickie Trocker 0 0 2
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Petra Csabi 2 2 6 10
Lyuboslava Peruhova 1 6 0 7
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Destinee Martins 2 6 6
Lucie Petruzelova 0 2 0
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Eva Garkusha 2 4 6 10
Verginie Tchakarova 1 6 4 8
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Demi Tran 2 6 3 10
Erika Reinhardt 1 4 6 5
16.12.19
1e ronde van de kwal.
Maria Sara Popa 2 6 6
Lisa Kung 0 1 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
16.12.19
Kwalif.
Vasilisa Aponasenko 2 6 6
Nika Novikova 0 3 1
16.12.19
Kwalif.
Valeria Koussenkova 2 6 6
Emily Welker 0 2 3
16.12.19
Kwalif.
Theo Gravouil 2 6 6
Danielle Daley 0 2 3
16.12.19
Kwalif.
Chiara Catini 2 6 6
Nour Gueblaoui 0 2 1
16.12.19
Kwalif.
Sara Lanca 2 6 6
Emma Pedretti 0 1 2
16.12.19
Kwalif.
Anastasia Piangerelli 2 4 6 10
Ghaida Jeribi 1 6 3 8
16.12.19
Kwalif.
Tea Lukic 2 6 2 10
Vinciane Remy 1 4 6 5
16.12.19
Kwalif.
Nicole Teodosescu 2 6 6
Perla Nieuwboer 0 4 3
Dames enkelspel Hard India W25 Navi Mumbai sets 1 2 3 4 5
16.12.19
Kwalif.
Na-Ri Kim 2 6 6
Jennifer Luikham 0 2 2
16.12.19
Kwalif.
Miyu Kato 2 7 3 10
Corinna Dentoni 1 5 6 7
16.12.19
Kwalif.
Olga Doroshina 2 7 6
Humera Begum Shaik 0 5 2
16.12.19
Kwalif.
Victoria Muntean 2 6 6 10
Steffi Carruthers 1 3 74 7
16.12.19
Kwalif.
Sunam Jeong 2 6 6
Sravya Shivani Chilakalapudi 0 2 0
16.12.19
Kwalif.
Jia Qi Kang 2 6 6
Pareen Shivekar 0 0 0
16.12.19
Kwalif.
Nefisa Berberovic 2 6 6
Arthi Muniyan 0 4 0
16.12.19
Kwalif.
Zeel Desai 2 6 6 10
Ji-Hee Choi 1 73 4 5
<