Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
04.09.20
1e ronde
Dejan Katic 2 6 6
Nini Gabriel Dica 0 3 4
04.09.20
1e ronde
Arsenije Zlatanovic 2 6 6
Boris Butulija 0 2 2
04.09.20
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Maxime Tchoutakian 0 1 2
04.09.20
1e ronde
Jules Marie 2 6 6
Sergey Fomin 0 3 0
04.09.20
1e ronde
Jules Marie 2 6 3 10
Antoine Escoffier 1 0 6 6
04.09.20
1e ronde
Dennis Novikov 2 6 7
Ivan Nedelko 0 4 65
04.09.20
1e ronde
Stefan Micov 2 6 6
Daniil Savelev 0 1 3
04.09.20
1e ronde
Calum Puttergill 2 1 7 10
Edward Winter 1 6 5 2
04.09.20
1e ronde
Marko Tepavac 2 7 6
Matias Zukas 0 65 4
04.09.20
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 7
Alen Rogic Hadzalic 0 4 66
04.09.20
1e ronde
Billy Harris 2 6 4 10
Felix Gill 1 1 6 8
04.09.20
1e ronde
Julian Cash 2 6 6
Sean Hodkin 0 4 2
04.09.20
1e ronde
William Griffith 2 6 6
Gage Brymer 0 4 1
04.09.20
1e ronde
Djurabeck Karimov 2 6 1 10
Shahin Khaledan 1 1 6 6
04.09.20
1e ronde
Daniel Little 2 6 6
Jake Hersey 0 4 2
04.09.20
1e ronde
Koray Kirci 2 4 6 6
Milan Drinic 1 6 0 0
04.09.20
1e ronde
Alexis Canter 2 6 6
Luke Johnson 0 4 2
04.09.20
1e ronde
Alexis Gautier 2 6 6
Aziz Dougaz 0 4 1
04.09.20
1e ronde
Ergi Kirkin 2 6 6
Petar Pjevcevic 0 3 4
04.09.20
1e ronde
Cengiz Aksu 2 6 4 6
Hamad Medjedovic 1 3 6 4
04.09.20
1e ronde
Dusan Rajic 2 6 6
Goran Markovic 0 3 0
04.09.20
1e ronde
Marko Miladinovic 2 6 4 6
Sarp Agabigun 1 3 6 2
04.09.20
1e ronde
Gorazd Srbljak 2 6 6
Aziz Kijametovic 0 0 1
04.09.20
1e ronde
Sebastian Baez 2 6 6
Maxime Tchoutakian 0 4 1
04.09.20
1e ronde
Chen Dong 2 6 3 10
Jayden Court 1 3 6 4
04.09.20
1e ronde
Tai Sach 2 6 6
Winter Meagher 0 1 2
04.09.20
1e ronde
Arthur Fery 2 6 6
George Houghton 0 4 3
04.09.20
1e ronde
Lui Maxted 2 6 6
Isaac Stoute 0 2 1
Heren enkelspel Clay Italy Cordenons Challenger sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Bernabe Zapata Miralles 1 7 2 3
Andrea Collarini scratch 0 6 2
04.09.20
Kwartfinale
Daniel Altmaier 2 7 6
Lorenzo Musetti 0 64 2
04.09.20
Kwartfinale
Alejandro Tabilo 2 7 6
Riccardo Bonadio 0 5 1
04.09.20
Kwartfinale
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 4 6
Facundo Bagnis 1 65 6 2
Heren enkelspel Clay Switzerland M15 Caslano sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Alessandro Bega 2 6 7
Gianluigi Quinzi 0 4 62
04.09.20
Kwartfinale
Sandro Ehrat 2 7 6
Remy Bertola 0 5 0
04.09.20
Kwartfinale
Francesco Forti 1 5
Juan Manuel Cerundolo scratch 0 0
04.09.20
Kwartfinale
Harold Mayot 2 6 7 7
Tomas Martin Etcheverry 1 77 63 5
Heren enkelspel Clay Ukraine M15 Novomoskovsk sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Yaraslav Shyla 2 6 6
Denis Yevseyev 0 1 0
04.09.20
Kwartfinale
Bogdan Bobrov 2 5 6 6
Ivan Sergeyev 1 7 2 4
04.09.20
Kwartfinale
Oleksii Krutykh 2 6 6
Ivan Gakhov 0 2 1
04.09.20
Kwartfinale
Wojciech Marek 2 6 3 7
Eric Vanshelboim 1 3 6 5
Heren enkelspel Clay Czech Republic Ostrava Challenger sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Aslan Karatsev 2 6 6
Mats Moraing 0 3 3
04.09.20
Kwartfinale
Oscar Otte 2 6 6
Zdenek Kolar 0 1 1
04.09.20
Kwartfinale
Botic Van De Zandschulp 2 5 6 6
Lukas Lacko 1 7 3 1
04.09.20
Kwartfinale
Tallon Griekspoor 2 7 6
Ilya Ivashka 0 63 3
Heren enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
04.09.20
3e ronde
Novak Djokovic 3 6 6 6
Jan-Lennard Struff 0 3 3 1
04.09.20
3e ronde
David Goffin 3 6 7 6
Filip Krajinovic 0 1 65 4
04.09.20
3e ronde
Pablo Carreno-Busta 3 6 6 6
Richard Berankis 0 4 3 2
04.09.20
3e ronde
Jordan Thompson 3 7 6 6
Mikhail Kukushkin 0 5 4 1
04.09.20
3e ronde
Alexander Zverev 3 6 6 6 6
Adrian Mannarino 1 74 4 2 2
04.09.20
3e ronde
Borna Coric 3 6 6 4 7 7
Stefanos Tsitsipas 2 72 4 6 5 64
04.09.20
3e ronde
Denis Shapovalov 3 3 6 4 7 6
Taylor Harry Fritz 2 6 3 6 65 2
04.09.20
2e ronde
Corentin Moutet 3 4 6 7 7
Daniel Evans 1 6 3 65 61
04.09.20
3e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 3 7 4 6 6
Cameron Norrie 1 62 6 2 1
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
04.09.20
1e ronde
Melis Sezer 2 6 7
Laura Radakovic 0 0 61
04.09.20
1e ronde
Tamara Curovic 2 6 6
Vlada Katic 0 3 3
04.09.20
1e ronde
Manon Arcangioli 2 7 6
Alice Tubello 0 5 4
04.09.20
1e ronde
Nicoleta Dascalu 2 6 7
Natalia Siedliska 0 4 5
04.09.20
1e ronde
Ayla Aksu 2 6 6
Tea Jandric 0 2 1
04.09.20
1e ronde
Ipek Oz 2 6 6
Mariana Drazic 0 0 1
04.09.20
1e ronde
Emily Appleton 2 6 6
Danielle Daley 0 2 2
04.09.20
1e ronde
Kelia Le Bihan 2 6 6
Caroline Romeo 0 2 0
04.09.20
1e ronde
Gergana Topalova 2 6 6
Anita Husaric 0 4 2
04.09.20
1e ronde
Mihaela Djakovic 2 6 6
Cemre Anil 0 0 1
04.09.20
1e ronde
Lillian Mould 2 4 6 11
Erin Richardson 1 6 3 9
04.09.20
1e ronde
Sara Nayar 2 6 2 10
Lara Walker 1 3 6 3
Dames enkelspel Clay Czech Republic Prague sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Kristina Kucova 2 6 6
Francesca Jones 0 0 2
04.09.20
Kwartfinale
Nadia Podoroska 2 6 6
Marina Melnikova 0 2 2
04.09.20
Kwartfinale
Ivana Jorovic 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 3 3
04.09.20
Kwartfinale
Elisabetta Cocciaretto 2 3 6 6
Anna Schmiedlova 1 6 2 1
Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
04.09.20
3e ronde
Angelique Kerber 2 6 6
Ann Li 0 3 4
04.09.20
3e ronde
Petra Martic 2 6 6
Varvara Gracheva 0 3 3
04.09.20
3e ronde
Petra Kvitova 2 6 6
Jessica Pegula 0 4 3
04.09.20
3e ronde
Shelby Rogers 2 6 6
Madison Brengle 0 2 4
04.09.20
3e ronde
Yulia Putintseva 2 3 6 6
Aliaksandra Sasnovich 1 6 2 1
04.09.20
3e ronde
Jennifer Brady 2 6 6
Caroline Garcia 0 3 3
04.09.20
2e ronde
Elise Mertens 2 6 7
Sara Sorribes Tormo 0 3 5
04.09.20
3e ronde
Anett Kontaveit 2 6 6
Magda Linette 0 3 2
04.09.20
3e ronde
Naomi Osaka 2 6 6 6
Marta Kostyuk 1 3 74 2
04.09.20
2e ronde
Caty McNally 2 4 6 7
Ekaterina Alexandrova 1 6 3 62
04.09.20
2e ronde
Iga Swiatek 2 6 6 6
Sachia Vickery 1 75 3 4
Dames enkelspel Clay Slovenia W15 Otocec sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Nicole Fossa Huergo 2 1 7 7
Romana Cisovska 1 6 63 5
04.09.20
Kwartfinale
Tina Cvetkovic 2 6 6
Vanda Lukacs 0 0 2
04.09.20
Kwartfinale
Ziva Falkner 2 3 6 6
Manca Pislak 1 6 2 1
04.09.20
Kwartfinale
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Sina Herrmann 0 2 2
Dames enkelspel Clay Italy W15 Trieste sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Federica Di Sarra 1 6 4
Dalila Spiteri scratch 0 4 3
04.09.20
Halve finale
Camilla Rosatello 2 6 7
Lucia Bronzetti 0 2 68
Dames enkelspel Clay Spain W25 Marbella sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Ivonne Cavalle-Reimers 2 7 7
Alice Rame 0 5 5
04.09.20
Kwartfinale
Aneta Laboutkova 2 6 7
Leyre Romero Gormaz 0 3 5
04.09.20
Kwartfinale
Alina Charaeva 2 7 7
Miriam Bianca Bulgaru 0 5 5
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Montemor O sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Beatriz Haddad Maia 2 6 6 6
Marina Bassols Ribera 1 1 75 4
04.09.20
Kwartfinale
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Maia Lumsden 0 1 2
04.09.20
Kwartfinale
Ylena In-Albon 2 6 6
Angelica Moratelli 0 4 4
04.09.20
Kwartfinale
Jodie Anna Burrage 1 6
Daria Mishina scratch 0 3
Heren dubbelspel Clay Italy Cordenons Challenger sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 7 6
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 0 63 2
04.09.20
Halve finale
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 6 10
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 1 3 75 8
Heren dubbelspel Clay Switzerland M15 Caslano sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Antoine Cornut-Chauvinc/Harold Mayot 2 7 6
Mattia Bellucci/Federico Iannaccone 0 62 2
04.09.20
Halve finale
Alexander Erler/David Pichler 2 7 3 10
Sandro Ehrat/Dominic Stephan Stricker 1 5 6 5
Heren dubbelspel Clay Ukraine M15 Novomoskovsk sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 4 10
Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky 1 3 6 7
04.09.20
Halve finale
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 2 6 6
Bogdan Bobrov/Ivan Gakhov 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Ostrava Challenger sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 6 6 12
Tallon Griekspoor/Robin Haase 1 3 72 10
04.09.20
Halve finale
Artem Sitak/Igor Zelenay 2 7 1 10
Sander Arends/David Pel 1 64 6 8
Heren dubbelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
04.09.20
2e ronde
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
John Peers/Michael Venus 0 4 4
04.09.20
2e ronde
Christopher Eubanks/Mackenzie McDonald 2 7 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 65 3
04.09.20
2e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6
Christian Harrison/Ryan Harrison 0 2 4
04.09.20
1e ronde
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 6 6
Ernesto Escobedo/Noah Rubin 0 2 4
04.09.20
2e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 0 4 3
Dames dubbelspel Clay Czech Republic Prague sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Kwartfinale
Harriet Dart/Cornelia Lister 2 6 6
Ekaterine Gorgodze/Sofia Shapatava 0 4 1
04.09.20
Kwartfinale
Leonie Kung/Mayar Sherif 2 1 6 10
Anastasia Detiuc/Johana Markova 1 6 3 7
04.09.20
Kwartfinale
Lidziya Marozava/Andreea Mitu 2 6 6
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 0 4 4
04.09.20
Kwartfinale
Giulia Gatto-Monticone/Nadia Podoroska 2 7 3 10
Dalma Galfi/Kimberley Zimmermann 1 5 6 8
Dames dubbelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
04.09.20
2e ronde
Asia Muhammad/Taylor Townsend 2 6 6 6
Lucie Hradecka/Andreja Klepac 1 3 76 0
04.09.20
2e ronde
Anna Blinkova/Veronika Kudermetova 2 6 3 6
Anna-Lena Friedsam/Katerina Siniakova 1 3 6 1
04.09.20
2e ronde
Nicole Melichar/Yifan Xu 2 7 7
Cori Gauff/Caty McNally 0 64 62
04.09.20
2e ronde
Laura Siegemund/Vera Zvonareva 2 7 6
Victoria Azarenka/Sofia Kenin 0 64 3
Dames dubbelspel Clay Slovenia W15 Otocec sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Dorka Drahota Szabo/Adrienn Nagy 2 6 6
Sina Herrmann/Sabrina Rittberger 0 1 1
04.09.20
Halve finale
Tina Cvetkovic/Pia Lovric 2 1 7 10
Malene Helgo/Eva Vedder 1 6 5 7
Dames dubbelspel Clay Italy W15 Trieste sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Finale
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Melania Delai/Lisa Pigato 0 2 3
Dames dubbelspel Clay Spain W25 Marbella sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Alina Charaeva/Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers/Celia Cervino Ruiz 0 3 4
04.09.20
Halve finale
Miriam Bianca Bulgaru/Victoria Muntean 2 2 7 10
Estrella Cabeza-Candela/Angela Fita Boluda 1 6 5 7
Dames dubbelspel Hard Portugal W25 Montemor O sets 1 2 3 4 5
04.09.20
Halve finale
Jodie Anna Burrage/Olivia Nicholls 2 7 6
Maria Ines Fonte/Beatriz Haddad Maia 0 5 4
04.09.20
Halve finale
Marina Bassols Ribera/Ioana Loredana Rosca 2 2 6 10
Svenja Ochsner/Nina Stadler 1 6 2 4
<