Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Ruben Bemelmans 2 7 4 6
Peter Polansky 1 64 6 3
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Renzo Olivo 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Roberto Cid Subervi 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 1 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Enzo Couacaud 1 3 6 4
Ulises Blanch scratch 0 6 3 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Elias Ymer 2 7 6
Marco Trungelliti 0 64 1
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Hugo Gaston 2 6 6
Maxime Janvier 0 3 0
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Arthur Cazaux 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6 7
Joao Menezes 1 73 1 64
Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
05.09.20
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 7
Stuart Parker 0 4 65
05.09.20
1e ronde
Gage Brymer 2 7 7
Omni Kumar 0 62 5
05.09.20
1e ronde
Sebastian Eguez 2 6 6
Michael Redlicki 0 0 1
05.09.20
1e ronde
Djurabeck Karimov 2 6 6
Nick Chappell 0 1 1
05.09.20
1e ronde
Luis Humberto Lopez 2 3 6 10
Ivan Nedelko 1 6 3 7
05.09.20
1e ronde
Alexis Canter 2 6 6
Lui Maxted 0 4 3
05.09.20
1e ronde
Sergey Fomin 0 2 3
Alexis Gautier 2 6 5
05.09.20
1e ronde
Dusty H. Boyer 2 6 6
Nick Chappell 0 2 4
05.09.20
1e ronde
Stuart Parker 2 6 6
Francisco Comesana 0 3 3
05.09.20
1e ronde
Anton Matusevich 2 4 6 9
Julian Cash 1 6 4 4
05.09.20
1e ronde
Francisco Comesana 2 6 7
Aziz Dougaz 0 2 5
05.09.20
1e ronde
Arthur Fery 2 6 7
Billy Harris 0 4 64
Heren enkelspel Clay Italy Cordenons Challenger sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 1 0
05.09.20
Halve finale
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 7
Daniel Altmaier 0 1 66
Heren enkelspel Clay Switzerland M15 Caslano sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Alessandro Bega 2 1 6 6
Harold Mayot 1 6 3 4
05.09.20
Halve finale
Sandro Ehrat 2 6 6
Francesco Forti 0 2 4
Heren enkelspel Clay Ukraine M15 Novomoskovsk sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Bogdan Bobrov 2 0 6 6
Yaraslav Shyla 1 6 1 4
05.09.20
Halve finale
Oleksii Krutykh 2 6 6
Wojciech Marek 0 3 2
Heren enkelspel Clay Czech Republic Ostrava Challenger sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Aslan Karatsev 2 6 6
Botic Van De Zandschulp 0 3 3
05.09.20
Halve finale
Oscar Otte 2 6 6
Tallon Griekspoor 0 2 4
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prostejov Challenger sets 1 2 3 4 5
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Teimuraz Gabashvili 1 3
Lukas Lacko scratch 0 0
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Lukas Rosol 2 6 6
Jonas Forejtek 0 4 2
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Filip Horansky 2 6 6
Nicola Kuhn 0 3 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Frederico Ferreira Silva 1 6 2
Viktor Troicki scratch 0 2 0
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Dmitry Popko 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 4 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Brayden Schnur 0 2 4
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Roman Safiullin 2 6 7
Vit Kopriva 0 3 66
05.09.20
1e ronde van de kwal.
Carlos Taberner 2 1 6 7
Alex Molcan 1 6 2 5
Heren enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
05.09.20
3e ronde
Vasek Pospisil 3 7 2 4 6 6
Roberto Bautista Agut 2 5 6 6 3 2
05.09.20
3e ronde
Dominic Thiem 3 6 6 3 6
Marin Cilic 1 2 2 6 3
05.09.20
3e ronde
Daniil Medvedev 3 6 6 6
Jeff Wolf 0 3 3 2
05.09.20
3e ronde
Andrey Rublev 3 6 6 6
Salvatore Caruso 0 0 4 0
05.09.20
3e ronde
Matteo Berrettini 3 6 6 6
Casper Ruud 0 4 4 2
05.09.20
3e ronde
Frances Tiafoe 3 6 6 6
Marton Fucsovics 0 2 3 2
05.09.20
3e ronde
Alex De Minaur 3 6 0 4 6 6
Karen Khachanov 2 4 6 6 3 1
05.09.20
3e ronde
Felix Auger Aliassime 3 6 6 6
Corentin Moutet 0 1 0 4
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
05.09.20
1e ronde
Anna Morgina 2 6 4 10
Caroline Romeo 1 4 6 7
05.09.20
1e ronde
Nicoleta Dascalu 2 6 6
Manon Arcangioli 0 4 2
05.09.20
1e ronde
Caroline Romeo 2 6 6
Olympe Lancelot 0 0 4
05.09.20
1e ronde
Kelia Le Bihan 2 7 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 5 4
05.09.20
1e ronde
Kelia Le Bihan 2 6 7
Oleksandra Oliynykova 0 3 62
05.09.20
1e ronde
Lorraine M. Guillermo 2 6 6
Shatoo Mohamad 0 0 3
05.09.20
1e ronde
Alice Tubello 2 6 6
Natalia Siedliska 0 3 0
05.09.20
1e ronde
Sonay Kartal 2 6 6
Lillian Mould 0 3 3
Dames enkelspel Clay Czech Republic Prague sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Kristina Kucova 2 6 6
Ivana Jorovic 0 3 1
05.09.20
Halve finale
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Nadia Podoroska 0 4 3
Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
05.09.20
3e ronde
Serena Williams 2 2 6 6
Sloane Stephens 1 6 2 2
05.09.20
3e ronde
Tsvetana Pironkova 2 6 6
Donna Vekic 0 4 1
05.09.20
3e ronde
Victoria Azarenka 2 6 6
Iga Swiatek 0 4 2
05.09.20
3e ronde
Alize Cornet 1 7 4 3
Madison Keys scratch 0 6 2
05.09.20
3e ronde
Elise Mertens 2 7 6
Caty McNally 0 5 1
05.09.20
3e ronde
Maria Sakkari 2 6 6
Amanda Anisimova 0 3 1
05.09.20
3e ronde
Karolina Muchova 2 6 2 7
Sorana Cirstea 1 3 6 67
05.09.20
3e ronde
Sofia Kenin 2 7 6
Ons Jabeur 0 64 3
Dames enkelspel Clay Slovenia W15 Otocec sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Tina Cvetkovic 2 6 7
Nastasja Mariana Schunk 0 1 64
05.09.20
Halve finale
Ziva Falkner 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 2 2
Dames enkelspel Clay Italy W15 Trieste sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Federica Di Sarra 2 6 6
Camilla Rosatello 0 0 1
Dames enkelspel Clay Spain W25 Marbella sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Alina Charaeva 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 1 4
05.09.20
Halve finale
Qinwen Zheng 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 2 1
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Montemor O sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Beatriz Haddad Maia 2 7 6
Ylena In-Albon 0 65 2
05.09.20
Halve finale
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Ioana Loredana Rosca 0 4 2
Heren dubbelspel Clay Italy Cordenons Challenger sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 7 6
Andres Molteni/Hugo Nys 0 5 4
Heren dubbelspel Clay Switzerland M15 Caslano sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Alexander Erler/David Pichler 2 7 6
Antoine Cornut-Chauvinc/Harold Mayot 0 5 4
Heren dubbelspel Clay Ukraine M15 Novomoskovsk sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Vladyslav Orlov/Denis Yevseyev 2 6 5 13
Wojciech Marek/Eric Vanshelboim 1 4 7 11
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Ostrava Challenger sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Artem Sitak/Igor Zelenay 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 5 4
Heren dubbelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
05.09.20
2e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 4 6 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 6 3 4
05.09.20
2e ronde
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 4 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 6 4 3
05.09.20
2e ronde
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 6
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 3 2
05.09.20
2e ronde
Mate Pavic/Bruno Soares 2 5 7 6
Jack Sock/Jack Withrow 1 7 65 4
Dames dubbelspel Clay Czech Republic Prague sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Halve finale
Lidziya Marozava/Andreea Mitu 2 2 6 10
Leonie Kung/Mayar Sherif 1 6 3 5
05.09.20
Halve finale
Giulia Gatto-Monticone/Nadia Podoroska 2 2 6 10
Harriet Dart/Cornelia Lister 1 6 4 8
Dames dubbelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
05.09.20
2e ronde
Gabriela Dabrowski/Alison Riske 1 w/o
Timea Babos/Kristina Mladenovic 0
05.09.20
2e ronde
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 7
Jessica Pegula/Shelby Rogers 0 3 65
05.09.20
2e ronde
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 0 6
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 1 4 6 4
05.09.20
2e ronde
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 6 7
Oksana Kalashnikova/Alla Kudryavtseva 0 2 5
Dames dubbelspel Clay Slovenia W15 Otocec sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Tina Cvetkovic/Pia Lovric 2 6 6
Dorka Drahota Szabo/Adrienn Nagy 0 3 1
Dames dubbelspel Clay Spain W25 Marbella sets 1 2 3 4 5
05.09.20
Finale
Alina Charaeva/Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru/Victoria Muntean 0 3 2
<