Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
09.09.20
2e ronde
Oscar Otte 2 7 6
Leonardo Mayer 0 65 3
09.09.20
2e ronde
Antoine Hoang 2 6 6
Quentin Halys 0 3 3
09.09.20
2e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Roberto Cid Subervi 0 1 5
Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Adam El Mihdawy 2 6 6
Tyler Mercier 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Raymond Sarmiento 2 6 7
Toby D. Boyer 0 2 64
09.09.20
1e ronde
Nick Chappell 2 6 6
Mousheg Hovhannisyan 0 3 4
09.09.20
1e ronde
Dennis Novikov 2 6 6
Martin Redlicki 0 4 4
09.09.20
1e ronde
Pedja Krstin 2 6 6
Nini Gabriel Dica 0 1 4
09.09.20
1e ronde
Marko Tepavac 2 2 6 6
Yanais Laurent 1 6 2 1
09.09.20
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Baran Cengiz 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Aziz Kijametovic 2 6 6
Petar Pjevcevic 0 2 4
09.09.20
1e ronde
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Daniil Savelev 0 2 2
09.09.20
1e ronde
Boris Butulija 2 6 4 6
Jaimee Floyd Angele 1 1 6 0
09.09.20
1e ronde
Quentin Folliot 2 6 4 6
Milan Drinic 1 3 6 1
09.09.20
1e ronde
Marko Miladinovic 1 1 6
Arsenije Zlatanovic scratch 0 6 0
09.09.20
1e ronde
Simon Carr 2 6 6
Francisco Comesana 0 4 4
09.09.20
1e ronde
Joshua Ortlip 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 0 3
Heren enkelspel Clay Austria Kitzbuhel sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Feliciano Lopez 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 4 3
09.09.20
1e ronde
Federico Delbonis 2 6 6
Juan Ignacio Londero 0 4 0
09.09.20
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 7 6
Alexander Bublik 0 5 2
09.09.20
1e ronde
Jordan Thompson 2 6 4 7
John Millman 1 3 6 62
09.09.20
1e ronde
Maximilian Marterer 2 7 6
Dennis Novak 0 66 4
09.09.20
1e ronde
Laslo Djere 2 6 3 7
Albert Ramos-Vinolas 1 1 6 62
09.09.20
1e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 3 6 7
Emil Ruusuvuori 1 6 4 62
09.09.20
1e ronde
Jannik Sinner 2 6 6
Philipp Kohlschreiber 0 3 2
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Franco Agamenone 2 6 6
Thomaz Bellucci 0 4 2
09.09.20
1e ronde
Dragos Dima 2 6 6
Carlos Lopez Montagud 0 3 2
09.09.20
1e ronde
Maxime Hamou 2 6 7
Georgii Kravchenko 0 4 61
09.09.20
1e ronde
Manuel Guinard 2 1 6 6
Kyrian Jacquet 1 6 3 0
09.09.20
1e ronde
Calin Manda 2 7 6
Bogdan Borza 0 64 3
09.09.20
1e ronde
Michal Dembek 2 6 7
Nicolae Frunza 0 0 63
09.09.20
1e ronde
Dan Added 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Valentin Vanta 2 6 7
Martin Damm 0 2 5
09.09.20
1e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 7 6
Clement Tabur 1 78 62 4
09.09.20
1e ronde
Titouan Droguet 2 6 6
Matteo Martineau 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Nicholas David Ionel 2 7 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 5 4
09.09.20
1e ronde
Radu Mihai Papoe 2 1 6 7
Sebastian Gima 1 6 2 64
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Sintra sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Nuno Borges 2 6 4 6
Ryan Peniston 1 4 6 3
09.09.20
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 7
Carlos Boluda-Purkiss 0 3 65
09.09.20
1e ronde
Benjamin Pietri 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
09.09.20
1e ronde
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Maximilian Neuchrist 0 4 3
09.09.20
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona 2 3 6 7
Carlos Gimeno Valero 1 6 4 5
09.09.20
1e ronde
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Romain Faucon 0 2 0
09.09.20
1e ronde
Gauthier Onclin 2 6 6
Natan Rodrigues 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 6
Stefan Kozlov 0 4 2
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prostejov Challenger sets 1 2 3 4 5
09.09.20
2e ronde
Pablo Andujar 1 6 3
Lorenzo Giustino scratch 0 0 0
09.09.20
2e ronde
Martin Klizan 2 1 7 6
Pedro Martinez Portero 1 6 66 1
09.09.20
2e ronde
Stefano Travaglia 2 7 6
Dmitry Popko 0 65 4
09.09.20
2e ronde
Jozef Kovalik 2 6 2 6
Cedrik-Marcel Stebe 1 1 6 2
09.09.20
2e ronde
Filip Horansky 2 6 6
Taro Daniel 0 3 4
09.09.20
2e ronde
Aleksandar Vukic 2 7 6
Jiri Vesely 0 64 3
09.09.20
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Marc Polmans 0 3 2
09.09.20
2e ronde
Jiri Lehecka 2 7 6
Nikola Milojevic 0 64 3
Heren enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
09.09.20
Kwartfinale
Dominic Thiem 3 6 6 6
Alex De Minaur 0 1 2 4
09.09.20
Kwartfinale
Daniil Medvedev 3 7 6 7
Andrey Rublev 0 66 3 65
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Vlada Katic 2 2 6 6
Doroteja Joksovic 1 6 2 2
09.09.20
1e ronde
Tamara Curovic 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 3 0
09.09.20
1e ronde
Lina Gjorcheska 2 3 6 6
Anita Husaric 1 6 4 4
09.09.20
1e ronde
Jessica Failla 2 6 6
Alycia Parks 0 4 2
09.09.20
1e ronde
Jessica Failla 2 6 6
Deniz Khazaniuk 0 3 0
09.09.20
1e ronde
Jana Bojovic 2 7 7
Laura Radakovic 0 62 66
09.09.20
1e ronde
Jessica Livianu 2 2 6 11
Deniz Khazaniuk 1 6 3 9
09.09.20
1e ronde
Jessica Livianu 2 6 6
Alycia Parks 0 4 1
09.09.20
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Lea Tholey 0 4 2
Dames enkelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Misaki Doi 2 6 7 6
Ellen Perez 1 74 5 1
09.09.20
1e ronde
Caroline Garcia 2 6 0 7
Cagla Buyukakcay 1 4 6 5
09.09.20
1e ronde
Eugenie Bouchard 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 2 4
09.09.20
1e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 7
Olga Danilovic 0 3 5
09.09.20
1e ronde
Danka Kovinic 2 7 6
Kateryna Bondarenko 0 5 2
09.09.20
1e ronde
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 3 4
09.09.20
1e ronde
Tereza Martincova 2 7 6
Greetje Minnen 0 65 3
09.09.20
1e ronde
Margarita Gasparyan 2 6 6
Pemra Ozgen 0 2 0
Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
09.09.20
Kwartfinale
Serena Williams 2 4 6 6
Tsvetana Pironkova 1 6 3 2
09.09.20
Kwartfinale
Victoria Azarenka 2 6 6
Elise Mertens 0 1 0
Dames enkelspel Clay France W15 Saint Palais sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Nina Stadler 2 4 6 6
Anaelle Leclercq 1 6 1 4
09.09.20
1e ronde
Lucie Wargnier 2 6 6
Laure Line Glaude 0 0 0
09.09.20
1e ronde
Anna Ukolova 2 6 6 6
Merel Hoedt 1 74 2 4
09.09.20
1e ronde
Axana Mareen 2 6 7
Maelie Monfils 0 1 5
09.09.20
1e ronde
Vicky Van De Peer 2 6 7
Victoria Jimenez Kasintseva 0 3 5
09.09.20
1e ronde
Dorka Drahota Szabo 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 4 1
09.09.20
1e ronde
Oceane Babel 2 6 6
Maria Jazmin Amicuzi 0 1 3
Dames enkelspel Clay Bulgaria W15 Varna sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Cristina Dinu 2 5 6 6
Weronika Falkowska 1 7 2 2
09.09.20
1e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Nikol Ruseva 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Petia Arshinkova 2 6 6
Ralitsa Alexandrova 0 3 2
09.09.20
1e ronde
Anastasia Sukhotina 2 6 6
Beatris Spasova 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Viktoriia Dema 2 6 4 6
Stefana Lazar 1 2 6 0
09.09.20
1e ronde
Gergana Topalova 2 6 0 6
Bojana Klincov 1 1 6 2
09.09.20
1e ronde
Chantal Sauvant 2 6 6
Gebriela Mihaylova 0 0 0
09.09.20
1e ronde
Nikola Breckova 2 7 6
Simona Ogescu 0 61 4
09.09.20
1e ronde
Joanna Garland 2 6 6
Ioana Gaspar 0 2 1
09.09.20
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Daria Shalamanova 0 3 4
09.09.20
1e ronde
Lyubov Kostenko 2 7 7
Ilay Yoruk 0 5 63
09.09.20
1e ronde
Ozlem Uslu 2 7 2 7
Denislava Glushkova 1 5 6 5
Dames enkelspel Clay Czech Republic W25 Prague sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Lesley Kerkhove 2 3 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 1 6 2 1
09.09.20
1e ronde
Barbora Krejcikova 2 6 6
Linda Fruhvirtova 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Jesika Maleckova 2 6 6
Richel Hogenkamp 0 1 2
09.09.20
1e ronde
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Isabella Shinikova 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Daria Lopatetskaya 0 1 0
09.09.20
1e ronde
Anastasia Gasanova 2 6 6
Ivana Sebestova 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Chihiro Muramatsu 2 6 6 6
Anastasia Detiuc 1 2 73 4
09.09.20
1e ronde
Johana Markova 2 6 3 6
Darja Vidmanova 1 3 6 2
09.09.20
1e ronde
Suzan Lamens 1 6 2
Tereza Mrdeza scratch 0 3 0
09.09.20
1e ronde
Yuki Naito 2 7 1 6
Grace Min 1 65 6 4
09.09.20
1e ronde
Katie Volynets 2 6 6
Mariam Bolkvadze 0 3 0
09.09.20
1e ronde
Qinwen Zheng 2 6 6
Kristyna Lavickova 0 4 3
Dames enkelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Federica Di Sarra 2 7 7
Paula Ormaechea 0 63 5
09.09.20
Kwalif.
Yuliana Lizarazo 2 1 6 10
Eleonora Alvisi 1 6 4 4
09.09.20
1e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 6
Simona Waltert 0 0 3
09.09.20
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Anna Bondar 0 3 4
09.09.20
1e ronde
Stefania Rubini 2 7 6
Jana Fett 0 64 2
09.09.20
Kwalif.
Tereza Smitkova 2 6 6
Veronika Erjavec 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Marie Benoit 2 6 6
Pia Lovric 0 1 2
09.09.20
Kwalif.
Nicole Fossa Huergo 2 7 7
Nika Radisic 0 66 62
09.09.20
1e ronde
Julia Grabher 2 6 6
Lara Salden 0 4 4
09.09.20
Kwalif.
Lucia Bronzetti 2 6 6
Claudia Giovine 0 4 4
09.09.20
1e ronde
Dalila Spiteri 2 6 7
Gabriela Ce 0 4 65
09.09.20
1e ronde
Lea Boskovic 2 6 6
Martina Caregaro 0 1 3
09.09.20
1e ronde
Melania Delai 2 3 6 6
Camilla Rosatello 1 6 3 0
09.09.20
Kwalif.
Silvia Ambrosio 2 7 4 10
Laura Schaeder 1 64 6 8
Dames enkelspel Hard Portugal W25+H Figueira Da sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Julia Payola 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Georgina Garcia-Perez 2 7 6
Ylena In-Albon 0 63 3
09.09.20
1e ronde
Laura Pigossi 2 6 5 6
Valeriya Strakhova 1 3 7 3
09.09.20
1e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 5 6
Justina Mikulskyte 1 3 7 1
09.09.20
1e ronde
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Francisca Jorge 0 1 1
09.09.20
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Maia Lumsden 2 6 3 6
Daria Mishina 1 3 6 3
09.09.20
1e ronde
Magali Kempen 2 5 6 6
Carolina Meligeni Alves 1 7 1 1
09.09.20
1e ronde
Fanny Stollar 2 6 6
Valeria Savinykh 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 0 1
09.09.20
1e ronde
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Maria Ines Fonte 0 2 1
Dames enkelspel Clay France W60+H Saint Malo sets 1 2 3 4 5
09.09.20
2e ronde
Varvara Lepchenko 2 6 6
Amandine Hesse 0 3 1
09.09.20
1e ronde
Varvara Lepchenko 2 4 7 6
Irina Maria Bara 1 6 66 4
09.09.20
1e ronde
Pauline Parmentier 2 6 6
Flavie Brugnone 0 2 1
09.09.20
1e ronde
Viktorija Golubic 2 7 6
Daniela Seguel 0 63 4
09.09.20
1e ronde
Natalija Kostic 1 5 7 5
Marine Partaud scratch 0 7 5 0
09.09.20
1e ronde
Nadia Podoroska 2 7 7
Diana Marcinkevica 0 60 5
09.09.20
1e ronde
Oceane Dodin 2 6 7
Aubane Droguet 0 3 66
09.09.20
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 3 6
Ulrikke Eikeri 1 3 6 2
09.09.20
1e ronde
Harmony Tan 2 3 6 6
Mayar Sherif 1 6 2 4
09.09.20
1e ronde
Magdalena Frech 2 6 6
Elitsa Kostova 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Margot Yerolymos 2 6 6
Audrey Albie 0 3 2
09.09.20
1e ronde
Clara Burel 2 6 6
Amanda Carreras 0 3 4
Heren dubbelspel Clay France Aix En Provence sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang 2 6 6
Andrea Collarini/Leonardo Mayer 0 4 3
09.09.20
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 6
Arthur Cazaux/Harold Mayot 0 5 4
09.09.20
1e ronde
Romain Arneodo/Quentin Halys 1 w/o
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 0
09.09.20
1e ronde
Andres Molteni/Hugo Nys 2 6 6
Pablo Cuevas/Renzo Olivo 0 3 3
09.09.20
1e ronde
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 3 7 10
Rafael Matos/Thiago Seyboth Wild 1 6 5 7
09.09.20
1e ronde
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 7
Alex Lawson/Hunter Reese 0 4 66
09.09.20
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli 2 7 7
Jason Jung/Bradley Klahn 0 5 5
Heren dubbelspel Clay Austria Kitzbuhel sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Oliver Marach/Jurgen Melzer 2 6 6
Juan Ignacio Londero/Albert Ramos-Vinolas 0 2 2
09.09.20
1e ronde
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 2 6 6
Fabio Fognini/Robert Lindstedt 0 3 2
09.09.20
1e ronde
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6
Alexander Bublik/Hubert Hurkacz 0 2 4
09.09.20
1e ronde
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Kei Nishikori/Yoshihito Nishioka 0 2 3
09.09.20
1e ronde
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 2 7 6
Sebastian Ofner/Jurij Rodionov 0 5 4
09.09.20
1e ronde
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 6
Radu Albot/Nikoloz Basilashvili 0 1 4
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu/Vlad Stoica 0 2 2
09.09.20
1e ronde
Carlos Lopez Montagud/Timofey Skatov 2 4 6 10
Vasile Antonescu/Dragos Nicolae Madaras 1 6 2 6
09.09.20
1e ronde
Matei Adrian Georgescu/Mihai Razvan Marinescu 2 6 1 10
Patrick Grigoriu/Costin Paval 1 3 6 8
09.09.20
1e ronde
Adrian Barbu/Stefan Palosi 2 6 6
Bogdan Borza/Calin Manda 0 4 2
Heren dubbelspel Hard Portugal M15 Sintra sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Carlos Boluda-Purkiss/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Aziz Dougaz/Benjamin Lock 0 4 2
09.09.20
1e ronde
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Tiago Cacao/Joao Monteiro 0 4 4
09.09.20
1e ronde
Antoine Bellier/Lucas Poullain 2 6 6
Carlos Alberto/Inaki Cabrera Bello 0 2 1
09.09.20
1e ronde
Sebastian Fanselow/Ryan Peniston 2 7 7
Nuno Borges/Francisco Cabral 0 60 5
09.09.20
1e ronde
Matias Franco Descotte/Goncalo Falcao 2 6 6
Luis Faria/Afonso Salgado 0 2 1
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Prostejov Challenger sets 1 2 3 4 5
09.09.20
Kwartfinale
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 6 6
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 0 4 1
09.09.20
Kwartfinale
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 6
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 0 4 4
09.09.20
Kwartfinale
Sander Arends/David Pel 2 6 5 10
Steven Diez/David Vega Hernandez 1 4 7 7
09.09.20
Kwartfinale
David Poljak/Dalibor Svrcina 2 6 6
Tomislav Brkic/Luca Margaroli 0 2 3
Dames dubbelspel Clay Turkey Istanbul sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Kaitlyn Christian/Giuliana Olmos 2 6 3 10
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek 1 4 6 7
09.09.20
1e ronde
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk 2 4 6 10
Lidziya Marozava/Andreea Mitu 1 6 1 8
09.09.20
1e ronde
Naomi Broady/Erin Routliffe 2 6 6
Eugenie Bouchard/Basak Eraydin 0 4 3
09.09.20
1e ronde
Ellen Perez/Storm Sanders 2 7 6
Laura-Ioana Paar/Julia Wachaczyk 0 5 1
Dames dubbelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
09.09.20
Halve finale
Nicole Melichar/Yifan Xu 2 6 3 7
Asia Muhammad/Taylor Townsend 1 4 6 67
Dames dubbelspel Clay France W15 Saint Palais sets 1 2 3 4 5
09.09.20
Kwartfinale
Dorka Drahota Szabo/Adrienn Nagy 2 6 7
Oceane Babel/Maelie Monfils 0 3 62
09.09.20
Kwartfinale
Anaelle Leclercq/Lucie Nguyen Tan 2 6 6
Merel Hoedt/Lexie Stevens 0 3 4
09.09.20
Kwartfinale
Julie Belgraver/Celia Belle Mohr 2 6 6
Laure Line Glaude/Nina Stadler 0 4 2
09.09.20
Kwartfinale
Yasmine Mansouri/Lucie Wargnier 2 6 6
Victoria Jimenez Kasintseva/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Bulgaria W15 Varna sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Cristina Dinu/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Isabelle Kouzmanov/Nikol Ruseva 0 2 2
09.09.20
1e ronde
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 2 7 6
Vitalia Stamat/Anastasia Sukhotina 0 65 1
09.09.20
1e ronde
Natalie Augustinova/Nikola Breckova 2 7 6
Joanna Garland/Lyubov Kostenko 0 65 4
09.09.20
1e ronde
Jasmijn Gimbrere/Nadine Keller 2 4 7 10
Viktoriia Dema/Andreea Prisacariu 1 6 5 7
Dames dubbelspel Clay Czech Republic W25 Prague sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 6 6
Denisa Hindova/Martina Pradova 0 1 2
09.09.20
1e ronde
Yuki Naito/Emily Seibold 2 6 5 10
Oana Georgeta Simion/Gabriela Talaba 1 4 7 6
09.09.20
1e ronde
Suzan Lamens/Ankita Raina 1 w/o
Jovana Jovic/Tereza Mrdeza 0
Dames dubbelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Anna Turati/Bianca Turati 2 6 6
Margherita Marcon/Sara Taboga 0 0 0
09.09.20
1e ronde
Lara Salden/Kimberley Zimmermann 2 6 3 11
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi 1 1 6 9
09.09.20
1e ronde
Melania Delai/Lisa Pigato 2 4 7 10
Gabriela Ce/Simona Waltert 1 6 63 6
09.09.20
1e ronde
Marie Benoit/Alexandra Cadantu 2 6 6
Eleonora Alvisi/Sara Ziodato 0 1 1
09.09.20
1e ronde
Tessah Andrianjafitrimo/Martina Caregaro 2 6 7
Jana Fett/Sofia Shapatava 0 4 63
Dames dubbelspel Clay France W60+H Saint Malo sets 1 2 3 4 5
09.09.20
1e ronde
Clara Burel/Chloe Paquet 2 7 6
Diana Marcinkevica/Daniela Seguel 0 61 4
09.09.20
1e ronde
Irina Maria Bara/Eva Guerrero Alvarez 2 6 5 10
Yuliya Hatouka/Anna Kubareva 1 3 7 8
09.09.20
1e ronde
Elitsa Kostova/Varvara Lepchenko 2 6 6
Elsa Jacquemot/Ekaterina Yashina 0 0 3
09.09.20
Kwartfinale
Cristina Bucsa/Natalija Kostic 1 w/o
Ulrikke Eikeri/Mayar Sherif 0
<