Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
25.09.20
1e ronde
Gabriel Petit 2 7 6
Antoine Escoffier 0 5 3
25.09.20
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Alen Avidzba 0 3 1
25.09.20
1e ronde
Jonathan Eysseric 2 7 6
Calvin Hemery 0 5 4
25.09.20
1e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Thomas Laurent 0 4 0
25.09.20
1e ronde
Martin Redlicki 2 7 6
Ivan Nedelko 0 66 4
25.09.20
1e ronde
Jonas Maier 2 6 6
Djurabeck Karimov 0 0 2
25.09.20
1e ronde
Joshua Ortlip 2 3 7 10
Felix Corwin 1 6 5 7
25.09.20
1e ronde
Toby D. Boyer 2 6 6
Alec Adamson 0 3 4
Heren enkelspel Clay Italy Forli Challenger sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Thiago Moura Monteiro 2 6 4 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
25.09.20
Halve finale
Lorenzo Musetti 1 4 6 4
Lloyd Harris scratch 0 6 0 1
Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwalif.
Henri Laaksonen 2 7 6
Daniel Elahi Galan 0 5 1
25.09.20
Kwalif.
Jack Sock 2 7 7
Andrey Kuznetsov 0 65 64
25.09.20
Kwalif.
Marco Cecchinato 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 1 2
25.09.20
Kwalif.
Nikola Milojevic 2 6 6 6
Leonardo Mayer 1 74 2 3
25.09.20
Kwalif.
Michael Mmoh 2 4 6 6
Renzo Olivo 1 6 2 3
25.09.20
Kwalif.
Sebastian Korda 2 7 6
Aslan Karatsev 0 5 2
25.09.20
Kwalif.
Jurij Rodionov 2 6 3 6
Sebastian Ofner 1 4 6 3
25.09.20
Kwalif.
Tomas Machac 2 7 6
Frederico Ferreira Silva 0 66 4
Heren enkelspel Clay Germany Hamburg sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Andrey Rublev 2 6 7
Roberto Bautista Agut 0 2 5
25.09.20
Kwartfinale
Casper Ruud 2 7 3 6
Ugo Humbert 1 5 6 1
25.09.20
Kwartfinale
Christian Garin 2 3 6 6
Alexander Bublik 1 6 4 4
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Castelo Branco sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Lucas Catarina 2 7 6
Emilio Nava 0 65 3
25.09.20
Kwartfinale
Riccardo Balzerani 2 7 6
Nicolas Moreno De Alboran 0 62 4
25.09.20
Kwartfinale
Strong Kirchheimer 2 3 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 6 66 2
25.09.20
Kwartfinale
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Tiago Cacao 0 1 4
Heren enkelspel Clay Spain M15 Melilla sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Max Houkes 2 7 4 6
Imanol Lopez Morillo 1 5 6 3
25.09.20
Kwartfinale
Timofey Skatov 2 6 6
Valentin Royer 0 1 1
25.09.20
Kwartfinale
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 4 2
25.09.20
Kwartfinale
Adrian Andreev 2 7 6
Eric Vanshelboim 0 65 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Alexander Erler 2 6 6
Jean Thirouin 0 4 4
25.09.20
Kwartfinale
Stuart Parker 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 4 3
25.09.20
Kwartfinale
Luca Potenza 2 3 7 6
Tom Kocevar-Desman 1 6 63 4
25.09.20
Kwartfinale
Alexander Shevchenko 2 6 7
Terence Atmane 0 4 5
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Jablonec Nad sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Yshai Oliel 0 2 1
25.09.20
Kwartfinale
Sebastian Baez 2 6 6 6
Camilo Ugo Carabelli 1 1 72 3
25.09.20
Kwartfinale
Gianluigi Quinzi 2 6 6
Martin Cuevas 0 2 4
25.09.20
Kwartfinale
Agustin Velotti 2 6 6
Patrik Rikl 0 1 1
Heren enkelspel Clay Romania Sibiu Challenger sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Marc-Andrea Huesler 2 7 6 6
Carlos Gomez-Herrera 1 65 76 4
25.09.20
Halve finale
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 3 0
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
25.09.20
1e ronde
Justina Mikulskyte 2 6 6
Caroline Romeo 0 1 0
25.09.20
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Silvia Njiric 0 4 2
25.09.20
1e ronde
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 4 3
25.09.20
1e ronde
Estelle Cascino 2 7 6
Silvia Njiric 0 62 1
25.09.20
1e ronde
Gaelle Desperrier 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 4 1
25.09.20
1e ronde
Conny Perrin 2 6 5
Tricia Mar 0 3 1
25.09.20
1e ronde
Anastasia Nefedova 2 6 6
Tricia Mar 0 2 0
25.09.20
1e ronde
Conny Perrin 2 6 6
Jwany Sherif 0 2 3
25.09.20
1e ronde
Anastasia Nefedova 2 6 6
Jwany Sherif 0 2 2
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwalif.
Nadia Podoroska 2 6 6
Xin Yu Wang 0 2 4
25.09.20
Kwalif.
Marta Kostyuk 2 6 1 6
Kurumi Nara 1 0 6 2
25.09.20
Kwalif.
Clara Tauson 2 7 6
Ivana Jorovic 0 65 4
25.09.20
Kwalif.
Irina Maria Bara 2 6 7
Richel Hogenkamp 0 2 64
25.09.20
Kwalif.
Kamilla Rakhimova 2 7 6
Natalija Kostic 0 5 3
25.09.20
Kwalif.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Dalma Galfi 0 3 4
25.09.20
Kwalif.
Renata Zarazua 2 6 6
Daniela Seguel 0 3 3
25.09.20
Kwalif.
Martina Trevisan 2 6 6
Astra Sharma 0 1 1
25.09.20
Kwalif.
Sara Errani 2 6 7
Tereza Martincova 0 3 5
25.09.20
Kwalif.
Monica Niculescu 2 6 3 6
Vera Zvonareva 1 0 6 3
25.09.20
Kwalif.
Barbara Haas 2 6 7
Elena Gabriela Ruse 0 4 5
25.09.20
Kwalif.
Mayar Sherif 2 6 6
Giulia Gatto-Monticone 0 1 3
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Aryna Sabalenka 2 2 6 6
Katerina Siniakova 1 6 3 3
25.09.20
Halve finale
Elena Rybakina 2 6 6
Nao Hibino 0 3 4
25.09.20
Halve finale
Elina Svitolina 2 6 4 6
Aryna Sabalenka 1 2 6 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Yuliya Hatouka 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 0 3
25.09.20
Kwartfinale
Anna Kubareva 2 6 6
Alice Robbe 0 1 3
25.09.20
Kwartfinale
Darya Astakhova 2 3 6 7
Chiara Catini 1 6 1 68
25.09.20
Kwartfinale
Shalimar Talbi 2 0 7 6
Lulu Sun 1 6 62 2
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Porto sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Ingrid Gamarra Martins 2 3 6 6
Oceane Babel 1 6 2 1
25.09.20
Kwartfinale
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 2 0
25.09.20
Kwartfinale
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Katy Dunne 0 0 2
25.09.20
Kwartfinale
Anastasia Kulikova 2 6 0 6
Valeriya Strakhova 1 4 6 2
Dames enkelspel Clay Czech Republic W25 Prerov sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Miriam Kolodziejova 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 3 4
25.09.20
Kwartfinale
Grace Min 2 6 6
Jesika Maleckova 0 1 4
25.09.20
Kwartfinale
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Suzan Lamens 0 3 2
25.09.20
Kwartfinale
Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Jule Niemeier 0 1 4
Heren dubbelspel Clay Italy Forli Challenger sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Tomislav Brkic/Nikola Cacic 2 7 6
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 0 5 0
Heren dubbelspel Clay Germany Hamburg sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 4 4
Heren dubbelspel Hard Portugal M15 Castelo Branco sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Ryan Peniston/Mark Whitehouse 2 6 6
Manuel Goncalves/Hugo Maia 0 3 2
25.09.20
Kwartfinale
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 7 6
Nick Hardt/Nicolas Moreno De Alboran 0 62 2
25.09.20
Halve finale
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Ryan Peniston/Mark Whitehouse 0 2 1
25.09.20
Kwartfinale
Eduardo Nava/Emilio Nava 2 7 6
Riccardo Balzerani/Jacopo Berrettini 0 61 4
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Melilla sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Finale
Valentin Royer/Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Max Houkes/Jose Fco. Vidal Azorin 0 5 3
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Matias Franco Descotte/Thiago Agustin Tirante 2 7 3 11
Moez Echargui/Skander Mansouri 1 63 6 9
25.09.20
Halve finale
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 2 4 6 11
Alexander Erler/David Pichler 1 6 3 9
Heren dubbelspel Clay Czech Republic M25 Jablonec Nad sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Uladzimir Ignatik/Lukas Klein 2 3 6 10
Markus Eriksson/Christian Lindell 1 6 1 4
25.09.20
Halve finale
Filip Duda/Petr Nouza 2 6 6
Sebastian Baez/Pedro Cachin 0 1 3
Heren dubbelspel Clay Romania Sibiu Challenger sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Hunter Reese/Jan Zielinski 2 6 7
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli 0 3 5
25.09.20
Halve finale
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 2 7 3 10
Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler 1 63 6 6
Dames dubbelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Nicole Melichar/Demi Schuurs 2 6 7
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 0 2 63
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Laetitia Pulchartova/Darja Semenistaja 2 6 6
Yuliya Hatouka/Anna Kubareva 0 2 3
25.09.20
Halve finale
Darya Astakhova/Anastasia Sukhotina 2 6 2 10
Ines Ibbou/Anna Ureke 1 4 6 6
Dames dubbelspel Hard Portugal W15 Porto sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Kwartfinale
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 3 6 10
Emily Arbuthnott/Helene Scholsen 1 6 3 5
25.09.20
Halve finale
Carolina Meligeni Alves/Marina Bassols Ribera 2 4 6 10
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 1 6 3 6
Dames dubbelspel Clay Czech Republic W25 Prerov sets 1 2 3 4 5
25.09.20
Halve finale
Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban 2 7 6
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 0 5 2
25.09.20
Halve finale
Chantal Skamlova/Tereza Smitkova 2 6 6
Aneta Laboutkova/Anna Siskova 0 4 1
<