Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
02.10.20
3e ronde
Rafael Nadal 3 6 6 6
Stefano Travaglia 0 1 4 0
02.10.20
3e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 3 7 6 6
Norbert Gombos 0 63 3 3
02.10.20
3e ronde
Dominic Thiem 3 6 6 6
Casper Ruud 0 4 3 1
02.10.20
3e ronde
Alexander Zverev 3 6 7 6
Marco Cecchinato 0 1 5 3
02.10.20
3e ronde
Lorenzo Sonego 3 7 6 7
Taylor Harry Fritz 0 65 3 617
02.10.20
3e ronde
Sebastian Korda 3 6 6 6
Pedro Martinez Portero 0 4 3 1
02.10.20
3e ronde
Hugo Gaston 3 2 6 6 4 6
Stan Wawrinka 2 6 3 3 6 0
02.10.20
3e ronde
Jannik Sinner 3 6 7 7
Federico Coria 0 3 5 5
Heren enkelspel Carpet France M15 Forbach sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Elmar Ejupovic 2 7 7
Johan Sebastien Tatlot 0 62 63
02.10.20
Kwartfinale
Michael Geerts 1 3
Joshua Dous Karpenschif scratch 0 0
02.10.20
Kwartfinale
Alexander Erler 2 6 6
Antoine Bellier 0 3 3
02.10.20
Kwartfinale
Antoine Cornut-Chauvinc 2 7 6
Igor Sijsling 0 5 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Laurynas Grigelis 2 6 4 6
Filip Bergevi 1 3 6 3
02.10.20
Kwartfinale
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Stuart Parker 0 2 2
02.10.20
Kwartfinale
Thiago Agustin Tirante 2 7 7
Matias Franco Descotte 0 69 66
02.10.20
Kwartfinale
Luca Potenza 2 6 6
Cyril Vandermeersch 0 3 4
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Uladzimir Ignatik 2 7 2 6
Agustin Velotti 1 65 6 3
02.10.20
Kwartfinale
Jan Satral 2 6 6
Jiri Lehecka 0 2 3
02.10.20
Kwartfinale
Lukas Klein 2 6 6
Petr Nouza 0 3 0
02.10.20
Kwartfinale
Sebastian Baez 2 6 6
Vit Kopriva 0 1 3
Heren enkelspel Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Pedro Sousa 2 6 7
Tomas Martin Etcheverry 0 4 67
02.10.20
Kwartfinale
Borna Gojo 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 3 3
02.10.20
Kwartfinale
Duje Ajdukovic 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 4
02.10.20
Kwartfinale
Francisco Cerundolo 2 7 3 7
Maximilian Marterer 1 66 6 62
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
02.10.20
3e ronde
Simona Halep 2 6 6
Amanda Anisimova 0 0 1
02.10.20
3e ronde
Kiki Bertens 2 6 6
Katerina Siniakova 0 2 2
02.10.20
3e ronde
Caroline Garcia 2 1 6 7
Elise Mertens 1 6 4 5
02.10.20
3e ronde
Martina Trevisan 2 1 7 6
Maria Sakkari 1 6 66 3
02.10.20
3e ronde
Elina Svitolina 2 6 7
Ekaterina Alexandrova 0 4 5
02.10.20
3e ronde
Barbora Krejcikova 2 5 6 6
Tsvetana Pironkova 1 7 4 3
02.10.20
3e ronde
Nadia Podoroska 2 6 6
Anna Schmiedlova 0 3 2
02.10.20
3e ronde
Iga Swiatek 2 6 6
Eugenie Bouchard 0 3 2
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Maria Lourdes Carle 2 4 6 6
Alice Robbe 1 6 2 0
02.10.20
Kwartfinale
Lulu Sun 2 6 1 6
Chiara Catini 1 1 6 4
02.10.20
Kwartfinale
Shalimar Talbi 2 1 6 6
Darja Semenistaja 1 6 3 3
02.10.20
Kwartfinale
Darya Astakhova 2 6 6
Ekaterina Vishnevskaya 0 3 4
Heren dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
02.10.20
2e ronde
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Robert Lindstedt/Jordan Thompson 0 4 3
02.10.20
2e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 3 2
02.10.20
2e ronde
Jeremy Chardy/Fabrice Martin 2 7 6
Marton Fucsovics/Cameron Norrie 0 62 2
02.10.20
2e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6
Alex de Minaur/Matt Reid 0 3 1
02.10.20
2e ronde
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 7 6
John Peers/Michael Venus 0 63 3
02.10.20
2e ronde
Mate Pavic/Bruno Soares 2 7 6
Andres Molteni/Hugo Nys 0 5 4
02.10.20
2e ronde
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 3 6
Aljaz Bedene/Dennis Novak 1 3 6 1
02.10.20
2e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 6
Leonardo Mayer/Guido Pella 0 62 3
Heren dubbelspel Carpet France M15 Forbach sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Finale
Luca Castelnuovo/Jakub Paul 2 7 6
Arthur Bouquier/Louis Dussin 0 64 1
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Halve finale
Aziz Dougaz/Skander Mansouri 2 6 6
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 0 4 3
02.10.20
Halve finale
Mats Rosenkranz/Tom Schonenberg 2 6 6
Martin Damm/Thiago Agustin Tirante 0 2 4
Heren dubbelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Antonin Bolardt/Antonin Stepanek 2 6 6
Francisco Comesana/Genaro Alberto Olivieri 0 4 4
02.10.20
Halve finale
Martin Cuevas/Agustin Velotti 2 6 6
Cristian Rodriguez/Michael Vrbensky 0 4 4
02.10.20
Kwartfinale
Martin Cuevas/Agustin Velotti 2 7 6
Markus Eriksson/Christian Lindell 0 5 4
02.10.20
Halve finale
Christian Harrison/Toby Alex Kodat 2 6 6
Antonin Bolardt/Antonin Stepanek 0 3 2
02.10.20
Kwartfinale
Christian Harrison/Toby Alex Kodat 2 3 6 10
Uladzimir Ignatik/Rio Noguchi 1 6 1 6
02.10.20
Kwartfinale
Cristian Rodriguez/Michael Vrbensky 2 3 7 12
Petr Michnev/Andrew Paulson 1 6 66 10
Heren dubbelspel Hard Portugal M25 Porto sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Fabian Fallert/Johannes Haerteis 2 6 6 10
Maximilian Neuchrist/Tsung-Hua Yang 1 1 75 7
02.10.20
Kwartfinale
Dayne Kelly/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez/Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 2
Heren dubbelspel Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Halve finale
Andre Goransson/Hunter Reese 2 5 6 10
Orlando Luz/Rafael Matos 1 7 2 5
02.10.20
Halve finale
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons 2 6 6
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 4
Dames dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
02.10.20
2e ronde
Andreea Mitu/Patricia Maria Tig 2 6 6
Varvara Gracheva/Jasmine Paolini 0 1 3
02.10.20
2e ronde
Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko 2 6 2 7
Misaki Doi/Monica Niculescu 1 4 6 5
02.10.20
2e ronde
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk 2 2 6 6
Lauren Davis/Sabrina Santamaria 1 6 3 1
02.10.20
2e ronde
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova 2 6 6
Ekaterina Alexandrova/Oksana Kalashnikova 0 1 4
02.10.20
2e ronde
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 2 6 6 7
Cornelia Lister/Shelby Rogers 1 77 2 64
02.10.20
2e ronde
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 6
Miyu Kato/Tamara Zidansek 0 2 2
02.10.20
2e ronde
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 7 6
Nina Stojanovic/Jil Teichmann 0 5 2
02.10.20
2e ronde
Kveta Peschke/Demi Schuurs 2 6 6
Alison Riske/Ajla Tomljanovic 0 4 3
02.10.20
2e ronde
Nicole Melichar/Iga Swiatek 1 6
Laura Siegemund/Vera Zvonareva scratch 0 3
02.10.20
2e ronde
Veronika Kudermetova/Shuai Zhang 2 6 6
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck 0 3 3
02.10.20
2e ronde
Marta Kostyuk/Aliaksandra Sasnovich 2 6 4 6
Kirsten Flipkens/Anastasia Pavlyuchenkova 1 3 6 2
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Halve finale
Darya Astakhova/Darja Semenistaja 2 6 2 10
Laetitia Pulchartova/Ekaterina Vishnevskaya 1 2 6 6
02.10.20
Halve finale
Maria Lourdes Carle/Olivia Gram 2 6 4 10
Louise Kwong/Maria Tanasescu 1 3 6 4
Dames dubbelspel Hard Portugal W25 Porto sets 1 2 3 4 5
02.10.20
Kwartfinale
Jana Fett/Erin Routliffe 2 5 6 10
Leonie Kung/Valeria Savinykh 1 7 4 6
<