Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Alicante Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Malek Jaziri 2 6 7
Nicolas Alvarez Varona 0 3 61
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Inigo Cervantes 2 6 7
Manuel Guinard 0 4 65
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Arthur De Greef 2 6 6
Vit Kopriva 0 2 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Christian Lindell 2 7 6
Lucas Miedler 0 68 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Liam Broady 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 3 62
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Oriol Roca Batalla 2 3 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 4 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Carlos Lopez Montagud 2 7 2 6
Riccardo Bonadio 1 64 6 2
Heren enkelspel Clay Spain Barcelona Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Damir Dzumhur 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 0 3
Heren enkelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Henri Laaksonen 2 6 6
Yuichi Sugita 0 1 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Marcos Giron 2 6 6
Rudolf Molleker 0 4 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Oscar Otte 2 6 6
Dominik Koepfer 0 1 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Daniel Masur 2 6 6
Yasutaka Uchiyama 0 2 1
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Marc Polmans 2 6 6
Ivo Karlovic 0 1 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Antoine Hoang 2 7 6
Gregoire Barrere 0 5 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Lloyd Harris 2 2 6 6
Peter Gojowczyk 1 6 1 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Jason Jung 0 64 3
Heren enkelspel Clay Italy Sardinia sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Arnaboldi 2 6 2 6
Taro Daniel 1 3 6 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrej Martin 2 6 2 6
Jc Aragone 1 4 6 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Jozef Kovalik 2 6 6
Matteo Gigante 0 4 0
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Danilo Petrovic 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 4 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Federico Coria 2 6 1 7
Matteo Viola 1 2 6 64
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Kimmer Coppejans 2 2 7 6
Gian Marco Moroni 1 6 63 0
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Sumit Nagal 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Pellegrino 2 4 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 3 2
Heren enkelspel Clay France French Open (juniors) sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Leandro Riedi 0 2 4
Heren enkelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 4 6
Chun Hsin Tseng 1 4 6 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Guilherme Clezar 2 6 6 6
Joao Monteiro 1 75 4 1
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Dimitar Kuzmanov 2 6 4 6
Stefano Napolitano 1 2 6 1
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Tristan Lamasine 2 6 5 6
Pedro Sakamoto 1 4 7 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Sebastian Ofner 2 6 6
Pedro Araujo 0 2 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Orlando Luz 2 6 4 6
Viktor Galovic 1 4 6 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Borna Gojo 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Kacper Zuk 1 6 3
Pedja Krstin scratch 0 3 0
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Laurynas Grigelis 2 6 6
Fermin Tenti 0 1 1
10.10.20
Halve finale
Matias Franco Descotte 2 5 6 6
Martin Cuevas 1 7 4 2
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Setubal sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Sebastian Fanselow 2 6 4 6
Mateus Alves (2001) 1 3 6 4
10.10.20
Halve finale
Nuno Borges 2 7 7
Francesco Forti 0 63 65
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Nick Chappell 2 6 5 7
Vitaliy Sachko 1 4 7 65
10.10.20
Halve finale
Martins Podzus 2 6 6
Denis Yevseyev 0 3 3
Heren enkelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Salvatore Caruso 2 6 6
Alexei Popyrin 0 4 4
10.10.20
Halve finale
Frances Tiafoe 2 3 6 6
Federico Delbonis 1 6 3 4
Heren enkelspel I. hard Russia St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Viktor Troicki 2 6 6 6
Andrey Kuznetsov 1 3 75 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Emilio Gomez 2 7 1 6
Teimuraz Gabashvili 1 67 6 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Nikola Milojevic 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 0
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Ilya Ivashka 2 7 6
Max Purcell 0 5 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Nino Serdarusic 2 7 3 6
Cem Ilkel 1 65 6 4
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Pavel Kotov 2 6 3 7
Jurij Rodionov 1 4 6 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Jeff Wolf 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 1 3
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Alen Avidzba 2 4 6 7
Ernests Gulbis 1 6 3 62
Dames enkelspel Clay France French Open (juniors) sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Elsa Jacquemot 2 4 6 6
Alina Charaeva 1 6 4 2
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Iga Swiatek 2 6 6
Sofia Kenin 0 4 1
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Elena Malygina 0 4 0
10.10.20
Halve finale
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Anna Ukolova 0 2 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Halve finale
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 3
10.10.20
Halve finale
Sandra Samir 2 6 7
Daria Kudashova 0 2 62
Dames enkelspel I. hard France W25 Cherbourg en sets 1 2 3 4 5
10.10.20
1e ronde van de kwal.
Lara Salden 2 6 7
Audrey Albie 0 4 61
Heren dubbelspel Clay Spain Barcelona Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Szymon Walkow/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 4 10
Harri Heliovaara/Alex Lawson 1 1 6 8
Heren dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Mate Pavic/Bruno Soares 0 3 5
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Marco Bortolotti/Daniel Michalski 2 4 6 10
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney 1 6 2 6
Heren dubbelspel Hard Portugal M15 Setubal sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6 10
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 1 2 75 7
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Vladyslav Manafov/Vitaliy Sachko 2 6 6
Yurii Dzhavakian/Martins Podzus 0 3 3
Heren dubbelspel Clay Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 4 4
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Ivonne Cavalle-Reimers/Eliessa Vanlangendonck 2 6 7
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 0 4 64
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
10.10.20
Finale
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva 2 6 2 12
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva 1 1 6 10
<