Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Alicante Challenger sets 1 2 3 4 5
14.10.20
2e ronde
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Guillermo Garcia-Lopez 0 4 0
14.10.20
2e ronde
Aleksandar Vukic 2 6 6
Inigo Cervantes 0 1 1
14.10.20
2e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 7
Pol Martin Tiffon 0 3 5
14.10.20
2e ronde
Tomas Machac 2 6 6
Liam Broady 0 3 2
Heren enkelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
14.10.20
2e ronde
Radu Albot 2 6 5 7
Oscar Otte 1 4 7 5
14.10.20
2e ronde
Dennis Novak 2 6 6
Benoit Paire 0 3 4
14.10.20
2e ronde
Hubert Hurkacz 2 6 6
Mischa Zverev 0 4 3
14.10.20
2e ronde
Lloyd Harris 2 7 7
Steve Johnson 0 65 62
Heren enkelspel Clay Italy Sardinia sets 1 2 3 4 5
14.10.20
2e ronde
Federico Delbonis 2 5 7 6
Pablo Andujar 1 7 65 4
14.10.20
2e ronde
Danilo Petrovic 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 1 4
14.10.20
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 6 6
Salvatore Caruso 0 0 4
14.10.20
2e ronde
Jiri Vesely 2 6 3 6
Lorenzo Sonego 1 4 6 1
14.10.20
2e ronde
Laslo Djere 2 6 7
Dusan Lajovic 0 4 5
14.10.20
1e ronde
Corentin Moutet 2 7 6
Frances Tiafoe 0 60 4
Heren enkelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
14.10.20
2e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 6
Paolo Lorenzi 0 5 3
14.10.20
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 5 2
14.10.20
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 7
Borna Gojo 0 1 65
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Marco Bortolotti 2 6 6
Oscar Weightman 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Laurynas Grigelis 2 6 4 6
Tom Kocevar-Desman 1 3 6 4
14.10.20
1e ronde
Matias Franco Descotte 2 6 6
Lilian Breut 0 4 4
14.10.20
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 6
Thijmen Loof 0 2 4
14.10.20
1e ronde
Aziz Ouakaa 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 4
14.10.20
1e ronde
Daniil Glinka 2 4 6 6
Oscar Moraing 1 6 4 3
14.10.20
1e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 6 1 6
Skander Mansouri 1 2 6 1
14.10.20
1e ronde
Guido Ivan Justo 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 2 3
14.10.20
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 5 6
Alibek Kachmazov 1 4 7 2
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Vladyslav Manafov 2 7 6
Marko Topo 0 60 2
14.10.20
1e ronde
Ivan Gakhov 2 6 7
Egor Noskin 0 4 63
14.10.20
1e ronde
Daniele Capecchi 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Vitaliy Sachko 2 6 6
Yann Marti 0 1 1
14.10.20
1e ronde
Justin Butsch 2 6 6
Michael Zhu 0 1 2
14.10.20
1e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6 7
Wally Thayne 1 76 3 64
14.10.20
1e ronde
Marek Gengel 2 7 6 6
Francesco Vilardo 1 61 78 2
14.10.20
1e ronde
Alexandar Lazarov 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 3
14.10.20
1e ronde
Georgii Kravchenko 2 7 4 6
Arnaud Bovy 1 5 6 2
14.10.20
1e ronde
Timofey Skatov 2 7 7
Yurii Dzhavakian 0 5 64
14.10.20
1e ronde
Shintaro Mochizuki 2 4 7 7
Nick Chappell 1 6 65 67
14.10.20
1e ronde
Evgeny Philippov 2 6 6
Savriyan Danilov 0 3 0
Heren enkelspel I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Igor Sijsling 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 2 0
14.10.20
1e ronde
Kenny de Schepper 2 6 6
Jules Okala 0 4 3
14.10.20
1e ronde
Sadio Doumbia 2 7 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 64 3
14.10.20
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 3 6
George Loffhagen 1 3 6 4
14.10.20
1e ronde
Maxime Hamou 2 4 7 7
Shuichi Sekiguchi 1 6 62 64
14.10.20
1e ronde
Baptiste Crepatte 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 3 3
14.10.20
1e ronde
Thomas Laurent 2 6 6
Lucas Poullain 0 3 3
14.10.20
1e ronde
Arthur Reymond 2 2 6 6
Axel Garcian 1 6 4 3
14.10.20
1e ronde
Jurgen Briand 2 6 6
Stefan Kozlov 0 4 2
14.10.20
1e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 4 3
14.10.20
1e ronde
Otto Virtanen 2 7 6
Pedro Cachin 0 5 1
14.10.20
1e ronde
Titouan Droguet 2 6 3 6
Alessandro Bega 1 3 6 4
Heren enkelspel I. hard Russia St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
14.10.20
2e ronde
Stan Wawrinka 2 6 3 6
Evgeny Donskoy 1 1 6 3
14.10.20
1e ronde
Daniil Medvedev 2 3 6 6
Richard Gasquet 1 6 3 0
14.10.20
2e ronde
Cameron Norrie 2 7 6 6
Miomir Kecmanovic 1 5 75 3
14.10.20
1e ronde
Reilly Opelka 2 3 7 6
Nino Serdarusic 1 6 65 2
14.10.20
1e ronde
Roman Safiullin 2 6 6
Emilio Gomez 0 4 2
14.10.20
1e ronde
Denis Shapovalov 2 6 6
Viktor Troicki 0 2 3
14.10.20
1e ronde
Ugo Humbert 2 4 6 6
Pavel Kotov 1 6 2 3
Dames enkelspel Hard Portugal W15 Funchal sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 3 0
14.10.20
1e ronde
Tess Sugnaux 1 1
Marine Partaud scratch 0 6
14.10.20
1e ronde
Ingrid Gamarra Martins 2 6 6
Cadence Brace 0 3 1
14.10.20
1e ronde
Arianne Hartono 2 6 6 7
Luisa Stefani 1 74 2 61
14.10.20
1e ronde
Malene Helgo 2 6 6
Maria Ines Fonte 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Francisca Jorge 2 5 6 6
Carolina Meligeni Alves 1 7 2 1
14.10.20
1e ronde
Maria Lota Kaul 2 7 6
Ares Teixido Garcia 0 5 3
14.10.20
1e ronde
Lucia Cortez Llorca 2 7 6
Matilde Jorge 0 5 2
14.10.20
1e ronde
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Elena Jamshidi 0 3 2
14.10.20
1e ronde
Alina Charaeva 2 6 6
Carmen Gallardo Guevara 0 3 2
14.10.20
1e ronde
Stephanie Judith Visscher 1 3 7 2 2
Verena Meliss scratch 0 6 6 0
14.10.20
1e ronde
Lexie Stevens 2 4 6 6
Iveta Dapkute 1 6 3 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Dia Evtimova 2 4 6 6
Margarita Ignatjeva 1 6 1 4
14.10.20
1e ronde
Rebeca Pereira 2 6 6
Olivia Gram 0 3 2
14.10.20
1e ronde
Lisa Ponomar 2 6 6
Alice Benvegnu 0 0 1
14.10.20
1e ronde
Ines Ibbou 2 6 6
Maria Tanasescu 0 0 1
14.10.20
1e ronde
Anna Ukolova 2 6 6
Francesca Dell'Edera 0 3 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Anna Morgina 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 4
14.10.20
1e ronde
Chanel Simmonds 2 6 6
Viktoriia Dema 0 1 1
14.10.20
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 7 6
Barbora Matusova 0 5 1
14.10.20
1e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 0 6 7
Laura Pigossi 1 6 3 63
14.10.20
1e ronde
Nicole Fossa Huergo 2 6 7
Louise Kwong 0 3 5
14.10.20
1e ronde
Sandra Samir 2 5 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 7 2 2
14.10.20
1e ronde
Dasha Ivanova 2 7 7
Antonia Schmidt 0 5 64
14.10.20
1e ronde
Anna Ulyashchenko 2 6 7
Ekaterina Kazionova 0 3 64
14.10.20
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Freya Christie 0 3 1
14.10.20
1e ronde
Joanna Garland 2 6 6
Barbara Bonic 0 1 2
14.10.20
1e ronde
Emilie Lindh Gallagher 2 7 6
Helene Scholsen 0 5 4
14.10.20
1e ronde
Noel Saidenova 2 6 6
Dalia Sherif 0 3 1
14.10.20
1e ronde
Daria Kudashova 2 6 6
Anastasia Tikhonova 0 2 4
14.10.20
1e ronde
Mariia Tkacheva 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 4 4
14.10.20
1e ronde
Emma Davis 2 6 5 6
Manon Leonard 1 4 7 1
14.10.20
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Anastasia Zolotareva 0 1 4
Dames enkelspel I. hard France W25 Cherbourg en sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Georgina Garcia-Perez 2 3 7 6
Ivana Jorovic 1 6 66 4
14.10.20
1e ronde
Daniela Seguel 2 6 6
Timea Babos 0 1 3
14.10.20
1e ronde
Julia Grabher 2 6 4 6
Mariam Bolkvadze 1 3 6 2
14.10.20
1e ronde
Jana Fett 2 6 6
Anastasiya Komardina 0 2 4
14.10.20
1e ronde
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Leonie Kung 0 3 0
14.10.20
1e ronde
Jule Niemeier 2 7 6
Carole Monnet 0 5 3
14.10.20
1e ronde
Xin Yu Wang 2 6 6
Indy De Vroome 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Robin Montgomery 2 3 7 6
Robin Anderson 1 6 5 3
Heren dubbelspel Clay Spain Alicante Challenger sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Denis Istomin/Peter Polansky 0 3 3
14.10.20
1e ronde
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 6
Joe Misrahi/Alejandro Turriziani Alvarez 0 5 4
14.10.20
1e ronde
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
David Marrero/Nenad Zimonjic 0 4 0
14.10.20
1e ronde
Manuel Guinard/Lucas Miedler 2 6 6
Alex Bolt/Matt Reid 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 7 3 10
Sergio Martos Gornes/Mario Vilella Martinez 1 63 6 8
14.10.20
1e ronde
Steven Diez/Tommy Robredo 2 7 5 10
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 1 65 7 7
Heren dubbelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6
Divij Sharan/Jack Withrow 0 3 3
14.10.20
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 7
Felix Auger Aliassime/Robert Lindstedt 0 5 5
14.10.20
1e ronde
Santiago Gonzalez/Ken Skupski 2 4 6 10
Frederik Nielsen/Tim Puetz 1 6 1 5
14.10.20
1e ronde
Alejandro Davidovich Fokina/Fernando Verdasco 2 3 6 10
Daniel Masur/Rudolf Molleker 1 6 1 8
Heren dubbelspel Clay Italy Sardinia sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 7
Sander Arends/David Pel 0 4 5
14.10.20
Kwartfinale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 w/o
Tommy Paul/Frances Tiafoe 0
14.10.20
Kwartfinale
Marcus Daniell/Philipp Oswald 2 6 7
Artem Sitak/Igor Zelenay 0 3 63
14.10.20
Kwartfinale
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 0 1 2
14.10.20
1e ronde
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 1 4
Heren dubbelspel Clay Portugal Lisbon Challenger sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Dmitry Popko/Tsung-Hua Yang 0 2 1
14.10.20
1e ronde
Tiago Cacao/Joao Monteiro 1 2 6
Damir Dzumhur/Pedja Krstin scratch 0 6 4
14.10.20
1e ronde
Robert Galloway/Denys Molchanov 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 3 4
14.10.20
1e ronde
Chun Hsin Tseng/Kacper Zuk 2 3 6 10
Sergio Galdos/Rafael Matos 1 6 4 4
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 2 6 7 10
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 1 72 64 4
14.10.20
1e ronde
Martin Cuevas/Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Lukas Hellum Lilleengen/Andreja Petrovic 0 2 3
14.10.20
1e ronde
Alberto Orso/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Lucas Hellfritsch/Bastien Presuhn 0 1 2
14.10.20
1e ronde
Piotr Galus/Taiyo Yamanaka 2 6 6 10
George Davies/Imran Sibille 1 74 4 3
14.10.20
1e ronde
Aliaksandr Liaonenka/Mirko Martinez 2 5 6 10
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 1 7 4 4
Heren dubbelspel I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
14.10.20
Kwartfinale
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri/Agustin Velotti 0 0 3
14.10.20
Kwartfinale
Theo Arribage/Maxence Broville 2 6 3 10
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 1 3 6 6
14.10.20
Kwartfinale
Igor Sijsling/Glenn Smits 2 6 6
Dan Added/Jonathan Eysseric 0 4 2
14.10.20
Kwartfinale
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 2 6 10
Lucas Poullain/Clement Tabur 1 6 3 8
Heren dubbelspel I. hard Russia St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Adrian Mannarino/Fabrice Martin 2 6 5 10
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 1 3 7 8
14.10.20
Kwartfinale
Alexander Bublik/Reilly Opelka 2 6 1 11
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 3 6 9
14.10.20
1e ronde
Ben McLachlan/Franko Skugor 2 6 6
Max Purcell/Luke Saville 0 3 2
Dames dubbelspel Hard Portugal W15 Funchal sets 1 2 3 4 5
14.10.20
Kwartfinale
Matilde Jorge/Ares Teixido Garcia 1 w/o
Marine Partaud/Stephanie Judith Visscher 0
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.10.20
1e ronde
Yasmine Mansouri/Marie Mettraux 2 6 6
Kathleen Kanev/Diana Maria Mihail 0 3 0
14.10.20
1e ronde
Darja Semenistaja/Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Angelina Graovac/Viktoria Kurz 0 1 2
14.10.20
1e ronde
Margarita Ignatjeva/Elena Malygina 2 6 6
Alice Benvegnu/Maria Lourdes Carle 0 4 4
Dames dubbelspel I. hard France W25 Cherbourg en sets 1 2 3 4 5
14.10.20
Kwartfinale
Robin Anderson/Jessika Ponchet 2 6 7
Jana Fett/Leonie Kung 0 2 64
14.10.20
Kwartfinale
Valeria Savinykh/Kimberley Zimmermann 2 6 7
Sara Cakarevic/Margot Yerolymos 0 1 62
14.10.20
Kwartfinale
Harriet Dart/Sarah Beth Grey 2 6 6
Anastasiya Komardina/Qinwen Zheng 0 1 2
14.10.20
Kwartfinale
Justina Mikulskyte/Anastasia Zakharova 2 6 6
Tena Lukas/Despina Papamichail 0 1 3
<