Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Gilles Simon 2 6 7
Jordan Thompson 0 3 5
19.10.20
1e ronde
Adrian Mannarino 2 6 6
Alexei Popyrin 0 2 2
19.10.20
1e ronde
Steve Johnson 2 7 6
Marin Cilic 0 63 4
19.10.20
1e ronde
Egor Gerasimov 2 6 6
Daniel Altmaier 0 1 0
19.10.20
1e ronde
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Kyle Edmund 0 4 0
19.10.20
1e ronde
Miomir Kecmanovic 2 4 7 6
Sumit Nagal 1 6 64 1
Heren enkelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Feliciano Lopez 2 6 6
Tommy Paul 0 3 2
19.10.20
Kwalif.
Salvatore Caruso 2 6 6
Yuichi Sugita 0 3 4
19.10.20
Kwalif.
Marcos Giron 2 7 6
Yasutaka Uchiyama 0 61 2
19.10.20
1e ronde
Frances Tiafoe 2 6 7
Dusan Lajovic 0 3 66
19.10.20
Kwalif.
Lloyd Harris 2 6 6
Federico Coria 0 4 0
19.10.20
Kwalif.
Emil Ruusuvuori 1 1
Joao Sousa scratch 0 1
19.10.20
1e ronde
Ugo Humbert 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 4 3
Heren enkelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Matteo Viola 2 4 6 6
Brandon Nakashima 1 6 3 4
19.10.20
1e ronde
Prajnesh Gunneswaran 2 6 3 7
Tomas Martin Etcheverry 1 4 6 63
19.10.20
1e ronde
Henri Laaksonen 2 6 7
Lucas Miedler 0 4 5
19.10.20
1e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Quentin Halys 0 65 3
19.10.20
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 0 1
19.10.20
1e ronde
Antoine Hoang 2 4 7 6
Viktor Troicki 1 6 5 1
Heren enkelspel Hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Jason Jung 1 2
Denis Istomin scratch 0 2
19.10.20
1e ronde
Altug Celikbilek 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 0 3
19.10.20
1e ronde
Sebastian Ofner 2 6 6 6
Marsel Ilhan 1 77 4 4
19.10.20
1e ronde
Ilya Ivashka 2 6 6
Ergi Kirkin 0 2 4
19.10.20
1e ronde
Maxime Janvier 2 6 6 7
Emilio Gomez 1 4 76 5
19.10.20
1e ronde
Benjamin Bonzi 1 6 4
Evgeny Donskoy scratch 0 2 1
19.10.20
1e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 4 0
19.10.20
1e ronde
Borna Gojo 2 2 7 7
Taro Daniel 1 6 64 63
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.10.20
Kwalif.
Luis Patino 2 4 6 13
Sacha Modica 1 6 4 11
19.10.20
Kwalif.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Gabriel Roveri Sidney 0 0 3
19.10.20
Kwalif.
Tim Heger 2 6 6
Yanais Laurent 0 3 4
19.10.20
Kwalif.
Mirko Martinez 2 6 6
Piotr Galus 0 2 4
19.10.20
Kwalif.
Perry Gregg 2 6 3 11
Maik Steiner 1 1 6 9
19.10.20
Kwalif.
Oleksandr Ovcharenko 2 7 6
Lukas Hellum Lilleengen 0 5 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Arjun Kadhe 2 6 6 10
Lorenzo Claverie 1 73 4 8
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Arjun Kadhe 2 6 6
Elijah Poritzky 0 2 2
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Gauthier Onclin 0 4 3
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Juan Pablo Paz 2 6 6
Sabit Suntic 0 4 4
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Daniele Capecchi 2 6 6
Yaraslav Shyla 0 1 1
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Siddhant Banthia 2 6 6
Egor Agafonov 0 3 3
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Siddhant Banthia 2 6 6
Federico Luzzo 0 4 3
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Rio Noguchi 2 6 7
Egor Novikov 0 4 5
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Zakai Stone 0 0 0
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Alastair Gray 1 6 3 7
Govind Nanda scratch 0 2 6 0
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Alastair Gray 2 7 6
Sagadat Ayap 0 63 0
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Tristan Boyer 2 6 4 10
Viacheslav Bielinskyi 1 4 6 6
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Ryan Nijboer 2 7 6
Max Houkes 0 64 3
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Igor Trunov 2 6 6 13
Jaime Caldes 1 74 4 11
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Egor Agafonov 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 3 4
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Evgeny Philippov 2 6 1 10
Guillaume Dermiens 1 4 6 8
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Claverie 2 7 6
Aleksei Khomich 0 5 4
Heren enkelspel I. hard Germany M25 Hamburg sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Markus Eriksson 2 6 1 7
Quentin Robert (1994) 1 0 6 65
19.10.20
Kwalif.
Marvin Netuschil 2 7 6
Yan Sabanin 0 61 2
19.10.20
Kwalif.
Nicolas Barrientos 2 5 7 10
Lucas Poullain 1 7 60 8
19.10.20
Kwalif.
Adrian Obert 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 2 1
19.10.20
1e ronde
Stefan Kozlov 2 6 6
Stefano Napolitano 0 4 2
19.10.20
Kwalif.
Lenny Hampel 2 6 7
Alafia Ayeni 0 3 5
19.10.20
Kwalif.
Benedikt Henning 2 7 6
Nick Hardt 0 5 4
19.10.20
1e ronde
Alex Molcan 2 7 6
Christopher Heyman 0 5 2
19.10.20
1e ronde
Kacper Zuk 2 6 6
Yan Sabanin 0 0 4
19.10.20
Kwalif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 2 4
19.10.20
1e ronde
Chun Hsin Tseng 2 6 7
Marvin Moeller 0 3 5
19.10.20
Kwalif.
Anton Matusevich 2 7 6
Benito Sanchez Martinez 0 5 4
19.10.20
1e ronde
Valentin Royer 2 6 6
Jonas Forejtek 0 2 4
19.10.20
Kwalif.
Lewie Lane 2 6 6 10
Jurgen Zopp 1 73 4 3
Dames enkelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Barbora Krejcikova 2 7 6
Tereza Martincova 0 5 1
19.10.20
1e ronde
Anett Kontaveit 2 4 6 7
Ekaterina Alexandrova 1 6 2 66
19.10.20
1e ronde
Maria Sakkari 2 6 6
Kristyna Pliskova 0 3 3
19.10.20
1e ronde
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Magda Linette 0 1 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.10.20
Kwalif.
Zofia Podbiol 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 3 4
19.10.20
Kwalif.
Wiem Boubaker 2 6 6
Francesca Dell'Edera 0 2 0
19.10.20
Kwalif.
Marija Semenistaja 2 6 4 10
Angelina Graovac 1 2 6 7
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Sandy Marti 2 0 6 10
Anastasiya Poplavska 1 6 2 6
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Helene Scholsen 2 6 6
Yelizaveta Karlova 0 1 4
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Elina Nepliy 2 7 6
Jennifer Ruggeri 0 5 4
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 6
Dalia Sherif 0 3 4
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Elina Nepliy 0 1 2
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 4 6 10
Amarni Banks 1 6 4 8
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Adrienn Nagy 0 4 1
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Saumya Vig 0 1 0
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Viktoriya Kanapatskaya 2 6 0 11
Emily Arbuthnott 1 2 6 9
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Lian Tran 2 6 6 10
Jasmijn Gimbrere 1 1 72 3
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Lian Tran 2 6 6
Laure Line Glaude 0 4 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Francesca Curmi 2 6 6
Nadine Keller 0 4 2
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Noel Saidenova 2 6 6
Maelys Bougrat 0 3 3
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Yelizaveta Karlova 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 2 2
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Anastasia Zolotareva 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 0 1
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Veronika Pepelyaeva 2 6 7
Louise Kwong 0 2 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Veronika Pepelyaeva 2 6 4 10
Iuliia Nikitina 1 0 6 6
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 6 6
Francesca Curmi 0 1 4
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 6 6
Maria Manilova 0 2 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Jasmijn Gimbrere 2 3 6 10
Alina Michalitsch 1 6 2 3
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Bianca Jolie Fernandez 2 7 6
Elisa Andrea Camerano 0 61 4
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Bianca Jolie Fernandez 2 6 6 10
Zoe Hitt 1 73 3 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Amarni Banks 2 6 6
Demi Tran 0 0 1
19.10.20
2e ronde van de kwal.
Jasmine Conway 2 6 4 10
Sandy Marti 1 2 6 7
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Jasmine Conway 2 6 6
Maria Krupenina 0 2 1
Dames enkelspel I. hard France W25 Reims sets 1 2 3 4 5
19.10.20
Kwalif.
Daniela Seguel 2 6 6 10
Andrea Lazaro Garcia 1 3 75 5
19.10.20
Kwalif.
Maryna Zanevska 2 7 6
Julia Grabher 0 63 2
19.10.20
Kwalif.
Jessika Ponchet 2 6 4 10
Lara Salden 1 1 6 4
19.10.20
Kwalif.
Katharina Gerlach 2 7 6
Maia Lumsden 0 5 3
19.10.20
Kwalif.
Jana Fett 2 6 3 10
Audrey Albie 1 2 6 3
19.10.20
Kwalif.
Francesca Jones 2 6 6
Valeria Savinykh 0 1 3
19.10.20
Kwalif.
Anastasia Zakharova 2 6 4 10
Daria Snigur 1 3 6 8
19.10.20
Kwalif.
Qinwen Zheng 2 2 6 10
Eva Guerrero Alvarez 1 6 2 8
Dames enkelspel Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Ashley Lahey 0 2 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Asia Muhammad 2 6 6
Hailey Baptiste 0 1 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Veronica Cepede Royg 2 7 7
Sophie Chang 0 65 63
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Eugenie Bouchard 2 6 6
Alexa Glatch 0 2 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Ankita Raina 2 6 3 10
Jovana Jovic 1 1 6 1
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Marie Benoit 2 6 6
Natsumi Kawaguchi 0 3 1
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Mayo Hibi 2 6 7
Conny Perrin 0 1 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Gabriela Talaba 2 6 6
Kenya Jones 0 4 0
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Magdalena Frech 2 2 7 10
Jamie Loeb 1 6 5 8
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Renata Zarazua 2 7 6
Catherine Harrison 0 5 1
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Claire Liu 2 6 6
Gabriela Ce 0 2 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Tessah Andrianjafitrimo 2 4 6 10
Tereza Mrdeza 1 6 2 8
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Kayla Day 2 7 7
Mayar Sherif 0 63 5
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Maria Camila Osorio Serrano 2 0 6 10
Kateryna Bondarenko 1 6 1 2
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Katie Volynets 2 7 4 10
Kyoka Okamura 1 65 6 7
19.10.20
1e ronde van de kwal.
Clara Tauson 2 6 6
Anna Danilina 0 2 3
Heren dubbelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Michael Geerts/Yannick Mertens 2 6 7
Zane Khan/Luca Nardi 0 4 63
19.10.20
1e ronde
John Peers/Michael Venus 2 6 7
Luke Bambridge/Jack Withrow 0 4 5
Dames dubbelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Bethanie Mattek-Sands/Barbora Strycova 2 7 6
Lyudmyla Kichenok/Shuai Zhang 0 5 3
19.10.20
1e ronde
Jelena Ostapenko/Vera Zvonareva 2 1 6 10
Victoria Azarenka/Karolina Muchova 1 6 4 4
19.10.20
1e ronde
Gabriela Dabrowski/Luisa Stefani 2 6 6
Elena Rybakina/Dayana Yastremska 0 4 2
Dames dubbelspel I. hard France W25 Reims sets 1 2 3 4 5
19.10.20
1e ronde
Alice Hall/Marie Menacer 1 w/o
Olga Danilovic/Ivana Jorovic 0
<