Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Gilles Simon 2 6 4 6
Denis Shapovalov 1 1 6 2
22.10.20
2e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Oscar Otte 0 3 2
22.10.20
2e ronde
Yoshihito Nishioka 2 2 6 7
Jan-Lennard Struff 1 6 3 63
22.10.20
2e ronde
Jannik Sinner 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 3 1
Heren enkelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Milos Raonic 2 7 7
Cameron Norrie 0 5 64
22.10.20
2e ronde
Marcos Giron 2 6 7
David Goffin 0 3 5
22.10.20
2e ronde
Karen Khachanov 2 5 6 6
Zizou Bergs 1 7 4 4
22.10.20
2e ronde
Lloyd Harris 2 7 7
Taylor Harry Fritz 0 5 63
Heren enkelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Tobias Kamke 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 1 4
22.10.20
2e ronde
Daniel Masur 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 4 3
22.10.20
2e ronde
Marc-Andrea Huesler 2 7 3 6
Brayden Schnur 1 5 6 3
22.10.20
2e ronde
Sebastian Korda 2 7 6
Julian Lenz 0 64 3
Heren enkelspel Hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Martin Klizan 2 7 6
Roberto Marcora 0 63 1
22.10.20
2e ronde
Mackenzie Mcdonald 2 7 6
Nino Serdarusic 0 69 3
22.10.20
2e ronde
Dmitry Popko 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 3 4
22.10.20
2e ronde
Ilya Ivashka 2 6 6
Cem Ilkel 0 2 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Tomas Lipovsek Puches 2 7 7
Vladimir Ivanov 0 5 63
22.10.20
2e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 4 4
22.10.20
2e ronde
Jean Thirouin 2 6 6 7
Tim Heger 1 74 3 5
22.10.20
2e ronde
Daniil Glinka 2 7 7
Kristjan Tamm 0 5 63
22.10.20
2e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Matias Zukas 0 0 2
22.10.20
2e ronde
Guido Ivan Justo 2 6 6
Louis Allen 0 1 1
22.10.20
2e ronde
Wojciech Marek 2 4 6 6
Alibek Kachmazov 1 6 2 3
22.10.20
2e ronde
Oscar Weightman 2 6 7
Andreja Petrovic 0 2 65
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Martins Podzus 2 6 6
Arjun Kadhe 0 2 1
22.10.20
2e ronde
Vladyslav Manafov 2 6 6
Nick Chappell 0 3 2
22.10.20
2e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Miljan Zekic 0 2 4
22.10.20
2e ronde
Gijs Brouwer 2 6 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 1 75 0 0
22.10.20
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Marko Miladinovic 0 3 3
22.10.20
2e ronde
Dusty H. Boyer 2 6 7
Marek Gengel 0 4 5
22.10.20
2e ronde
Flavio Cobolli 1 6 4
Ivan Gakhov scratch 0 1 0
22.10.20
2e ronde
Shintaro Mochizuki 2 2 6 6
Rio Noguchi 1 6 2 3
Heren enkelspel I. hard Germany M25 Hamburg sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Raul Brancaccio 2 6 7
Stefan Kozlov 0 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Kacper Zuk 2 6 6 6
Alex Molcan 1 73 3 4
22.10.20
Kwartfinale
Chun Hsin Tseng 2 6 4 6
Timo Stodder 1 3 6 3
22.10.20
Kwartfinale
Anton Matusevich 2 6 6 6
Manuel Guinard 1 74 2 3
Dames enkelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Ons Jabeur 2 6 6
Jelena Ostapenko 0 4 4
22.10.20
2e ronde
Jennifer Brady 2 7 6
Daria Kasatkina 0 5 2
22.10.20
2e ronde
Elise Mertens 2 6 6
Karolina Muchova 0 4 2
22.10.20
2e ronde
Veronika Kudermetova 2 4 6 6
Karolina Pliskova 1 6 4 3
22.10.20
2e ronde
Aryna Sabalenka 2 1 7 7
Cori Gauff 1 6 5 62
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Barbara Gatica 2 6 6
Kathleen Kanev 0 4 2
22.10.20
2e ronde
Lisa Ponomar 2 6 7
Rebeca Pereira 0 2 5
22.10.20
2e ronde
Ines Ibbou 2 7 6
Nikol Palecek 0 63 1
22.10.20
2e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Eliessa Vanlangendonck 0 1 2
22.10.20
2e ronde
Alice Robbe 2 4 6 6
Katherine Westbury 1 6 4 1
22.10.20
2e ronde
Elena Malygina 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 2 1
22.10.20
2e ronde
Sina Herrmann 2 6 6
Weronika Falkowska 0 4 2
22.10.20
2e ronde
Darja Semenistaja 2 6 6
Anna Kubareva 0 2 4
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Katie Boulter 2 7 6
Zhibek Kulambayeva 0 66 2
22.10.20
2e ronde
Helene Scholsen 2 7 6
Mariia Tkacheva 0 63 1
22.10.20
2e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 4 3
Lian Tran scratch 0 6 0
22.10.20
2e ronde
Anastasia Gasanova 2 6 7
Maria Timofeeva 0 1 62
22.10.20
2e ronde
Manon Leonard 2 0 6 6
Sandra Samir 1 6 4 4
22.10.20
2e ronde
Joanna Garland 2 6 7
Dasha Ivanova 0 3 64
22.10.20
2e ronde
Anastasia Tikhonova 2 3 6 7
Daria Kudashova 1 6 3 5
22.10.20
2e ronde
Noel Saidenova 2 6 6
Chanel Simmonds 0 3 2
Dames enkelspel I. hard France W25 Reims sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Cagla Buyukakcay 1 2
Maryna Zanevska scratch 0 1
22.10.20
2e ronde
Oceane Dodin 2 6 6
Jessika Ponchet 0 3 1
22.10.20
2e ronde
Harriet Dart 2 6 6
Harmony Tan 0 3 3
22.10.20
2e ronde
Ana Konjuh 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 4 2
22.10.20
2e ronde
Liudmila Samsonova 2 6 6
Francesca Jones 0 2 1
22.10.20
2e ronde
Clara Burel 2 6 3 6
Daria Snigur 1 0 6 4
22.10.20
2e ronde
Xin Yu Wang 2 6 6
Anastasia Zakharova 0 4 3
22.10.20
2e ronde
Robin Montgomery 2 6 6
Olga Danilovic 0 4 4
Dames enkelspel Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
22.10.20
2e ronde
Varvara Lepchenko 2 6 6
Katie Volynets 0 0 1
22.10.20
2e ronde
Sara Errani 2 6 6
Kristie Ahn 0 3 4
22.10.20
2e ronde
Misaki Doi 2 6 7 6
Veronica Cepede Royg 1 75 63 1
22.10.20
2e ronde
Sachia Vickery 2 6 6
Ann Li 0 4 3
22.10.20
1e ronde
Gabriela Talaba 2 1 6 6
Greetje Minnen 1 6 3 1
22.10.20
1e ronde
Magdalena Frech 1 6 5
Viktoriya Tomova scratch 0 2 2
22.10.20
2e ronde
Magdalena Frech 2 7 6
Caty McNally 0 65 3
22.10.20
1e ronde
Renata Zarazua 1 6 3
Usue Maitane Arconada scratch 0 2 0
22.10.20
2e ronde
Catherine Cartan Bellis 2 6 6
Gabriela Talaba 0 1 3
22.10.20
2e ronde
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 2 2
22.10.20
2e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Renata Zarazua 0 0 4
Heren dubbelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
22.10.20
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 6
Jonathan Erlich/Hugo Nys 0 4 2
22.10.20
Kwartfinale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Alexander Zverev/Mischa Zverev 0 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Max Purcell/Luke Saville 2 2 6 11
Oliver Marach/Mate Pavic 1 6 3 9
22.10.20
Kwartfinale
Raven Klaasen/Ben Mclachlan 2 7 6
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 0 5 4
Heren dubbelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Sander Gille/Joran Vliegen 2 7 6
Daniel Evans/Cameron Norrie 0 5 3
22.10.20
1e ronde
Alex de Minaur/Matt Reid 2 4 6 11
Nikola Cacic/Marcelo Demoliner 1 6 3 9
22.10.20
Kwartfinale
Pablo Andujar/Sander Arends 2 6 6
Michael Geerts/Yannick Mertens 0 4 1
Heren dubbelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 7 10
Jakob Schnaitter/Michael Weindl 1 6 62 5
22.10.20
Kwartfinale
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 3 10
Antoine Hoang/Daniel Masur 1 4 6 8
22.10.20
Kwartfinale
Andre Begemann/David Pel 2 6 6 10
Sergio Galdos/Marc-Andrea Huesler 1 2 75 3
22.10.20
Kwartfinale
Zdenek Kolar/Albano Olivetti 2 6 6 10
Sebastian Korda/Brandon Nakashima 1 74 3 3
Heren dubbelspel Hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky 2 6 4 10
Hunter Reese/Jan Zielinski 1 4 6 4
22.10.20
Kwartfinale
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 2 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 3 6 7
22.10.20
Kwartfinale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier 0 4 0
22.10.20
Kwartfinale
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 2 7 7
Andre Goransson/Artem Sitak 0 5 61
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Pedro Iamachkine/Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 0 4 4
22.10.20
Kwartfinale
Aziz Dougaz/Skander Mansouri 2 7 6
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 0 5 2
22.10.20
Kwartfinale
Ignacio Carou/Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Alex Barrena/Ignacio Monzon 0 1 4
22.10.20
Kwartfinale
Mirko Martinez/Kristjan Tamm 2 6 6
Martin Cuevas/Luis Patino 0 4 4
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko 2 6 6 10
Benjamin Lock/Yaraslav Shyla 1 4 73 5
22.10.20
Kwartfinale
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 6
Max Houkes/Timur Kiuamov 0 3 2
22.10.20
Kwartfinale
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Flavio Cobolli/Alexander Donski 0 1 4
22.10.20
Kwartfinale
Felix Corwin/Vladyslav Orlov 2 6 6
Daniele Capecchi/Francesco Vilardo 0 4 2
Heren dubbelspel I. hard Germany M25 Hamburg sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Halve finale
Viktor Durasovic/Markus Eriksson 2 4 6 10
Lewie Lane/Benito Sanchez Martinez 1 6 1 4
22.10.20
Halve finale
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 2 1 6 10
Marvin Moeller/Henri Squire 1 6 4 6
Dames dubbelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 6 2 10
Magda Linette/Jil Teichmann 1 4 6 5
22.10.20
Kwartfinale
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 7 5 10
Jelena Ostapenko/Vera Zvonareva 1 65 7 8
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 6 6
Marie Mettraux/Marija Semenistaja 0 1 1
22.10.20
Kwartfinale
Maria Lourdes Carle/Yasmine Mansouri 2 3 6 10
Sina Herrmann/Lena Ruppert 1 6 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Weronika Falkowska/Lisa Ponomar 2 6 6
Bojana Marinkovic/Eliessa Vanlangendonck 0 1 2
22.10.20
Kwartfinale
Anna Ureke/Ekaterina Vishnevskaya 2 6 6
Anna Kubareva/Alice Robbe 0 1 1
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Kwartfinale
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Anastasia Gasanova/Anna Morgina 0 0 0
22.10.20
Kwartfinale
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova 2 7 4 10
Helene Scholsen/Chanel Simmonds 1 65 6 3
22.10.20
Kwartfinale
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 2 6 7 10
Dasha Ivanova/Sofia Sewing 1 74 63 3
22.10.20
Kwartfinale
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez 2 4 6 10
Viktoriya Kanapatskaya/Adrienn Nagy 1 6 3 6
Dames dubbelspel I. hard France W25 Reims sets 1 2 3 4 5
22.10.20
Halve finale
Harriet Dart/Sarah Beth Grey 2 6 7
Cristina Bucsa/Olivia Nicholls 0 3 5
22.10.20
Halve finale
Selena Janicijevic/Robin Montgomery 2 7 6 10
Robin Anderson/Jessika Ponchet 1 5 71 4
<