Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 5 6
Felix Auger Aliassime 1 4 7 4
24.10.20
Halve finale
Alexander Zverev 2 7 6
Jannik Sinner 0 63 3
Heren enkelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Attila Balazs 2 7 6
Rajeev Ram 0 5 1
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Vasek Pospisil 2 3 6 6
Alexander Erler 1 6 3 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Jason Jung 2 6 6 6
Kyle Edmund 1 72 4 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Aljaz Bedene 2 6 6
David Pichler 0 0 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Norbert Gombos 2 7 6
Nikoloz Basilashvili 0 62 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Vitaliy Sachko 2 1 6 6
Pierre-Hugues Herbert 1 6 4 3
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Sonego 2 6 6
Lucas Miedler 0 4 3
Heren enkelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Ugo Humbert 2 4 7 6
Daniel Evans 1 6 67 4
24.10.20
Halve finale
Alex De Minaur 2 7 6 6
Grigor Dimitrov 1 64 73 4
Heren enkelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Tobias Kamke 2 6 6
Julian Lenz 0 3 1
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Matthias Bachinger 2 7 6
Hiroki Moriya 0 5 3
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Illya Marchenko 2 6 6 6
Mats Rosenkranz 1 74 3 3
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Stefano Napolitano 2 6 5 7
Constant Lestienne 1 4 7 65
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Evgeny Karlovskiy 2 6 3 6
Brayden Schnur 1 3 6 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Pavel Kotov 2 7 6
Max Wiskandt 0 64 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Hugo Gaston 2 7 6 6
Hugo Grenier 1 60 71 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Marvin Moeller 2 6 6 6
Cem Ilkel 1 710 3 4
Heren enkelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Botic Van De Zandschulp 2 7 6
Prajnesh Gunneswaran 0 66 1
24.10.20
Halve finale
Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Antoine Hoang 0 4 64
Heren enkelspel Hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Martin Klizan 2 6 7
Borna Gojo 0 4 5
24.10.20
Halve finale
Ilya Ivashka 2 3 6 6
Benjamin Bonzi 1 6 2 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 2 2
24.10.20
Halve finale
Wojciech Marek 2 6 6
Daniil Glinka 0 3 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Gijs Brouwer 2 7 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 63 2
24.10.20
Halve finale
Vladyslav Orlov 2 5 6 6
Shintaro Mochizuki 1 7 1 2
Heren enkelspel I. hard Germany M25 Hamburg sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Kacper Zuk 2 6 7
Chun Hsin Tseng 0 4 64
Heren enkelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrey Kuznetsov 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Riccardo Bonadio 2 7 6
Dimitar Kuzmanov 0 5 1
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Javier Barranco Cosano 2 6 7
Tristan Lamasine 0 0 63
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Vit Kopriva 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 0
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Luis David Martinez 0 1 3
Dames enkelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Victoria Azarenka 2 6 6
Maria Sakkari 0 1 3
24.10.20
Halve finale
Aryna Sabalenka 2 6 6
Jennifer Brady 0 4 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Barbara Gatica 2 2 6 6
Maria Lourdes Carle 1 6 2 4
24.10.20
Halve finale
Sina Herrmann 2 2 7 6
Alice Robbe 1 6 65 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Katie Boulter 2 0 6 6
Anastasia Gasanova 1 6 1 1
24.10.20
Halve finale
Joanna Garland 2 6 6
Helene Scholsen 0 1 4
Dames enkelspel I. hard France W25 Reims sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Oceane Dodin 2 6 6 7
Xin Yu Wang 1 2 72 62
24.10.20
Halve finale
Liudmila Samsonova 2 6 6
Ana Konjuh 0 3 2
Dames enkelspel Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Catherine Cartan Bellis 1 6 1
Varvara Lepchenko scratch 0 3 0
24.10.20
Halve finale
Marta Kostyuk 2 6 6
Magdalena Frech 0 3 2
Heren dubbelspel I. hard Germany Cologne sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 4 3
Heren dubbelspel I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Pablo Andujar/Sander Arends 0 3 4
24.10.20
Halve finale
Rohan Bopanna/Matwe Middelkoop 2 4 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 6 3 8
Heren dubbelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Andre Begemann/David Pel 2 5 7 10
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 7 62 4
Heren dubbelspel Hard Turkey Istanbul Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 4 6 10
Robert Galloway/Nathaniel Lammons 1 6 3 7
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko 0 3 4
Dames dubbelspel I. hard Czech Republic Ostrava sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Halve finale
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 6 7
Kirsten Flipkens/Demi Schuurs 0 3 5
24.10.20
Halve finale
Gabriela Dabrowski/Luisa Stefani 1 w/o
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 0
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Weronika Falkowska/Lisa Ponomar 2 6 6
Anna Ureke/Ekaterina Vishnevskaya 0 1 0
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova 2 4 6 10
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez 1 6 3 6
Dames dubbelspel Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
24.10.20
Finale
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 7 6
Francesca Di Lorenzo/Jamie Loeb 0 5 1
24.10.20
Halve finale
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 6 6
Caroline Dolehide/Caty McNally 0 4 3
24.10.20
Halve finale
Francesca Di Lorenzo/Jamie Loeb 2 1 6 10
Misaki Doi/Nina Stojanovic 1 6 3 8
<