Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Kazakhstan Nur-Sultan sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Frances Tiafoe 2 7 5 7
Egor Gerasimov 1 65 7 5
30.10.20
Kwartfinale
John Millman 2 6 6 7
Tommy Paul 1 75 4 65
30.10.20
Kwartfinale
Adrian Mannarino 2 6 6
Mackenzie Mcdonald 0 1 4
30.10.20
Kwartfinale
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Mikhail Kukushkin 0 3 1
Heren enkelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Kevin Anderson 2 6 7
Daniil Medvedev 0 4 65
30.10.20
Kwartfinale
Andrey Rublev 2 7 6
Dominic Thiem 0 65 2
30.10.20
Kwartfinale
Lorenzo Sonego 2 6 6
Novak Djokovic 0 2 1
30.10.20
Kwartfinale
Daniel Evans 2 7 4 6
Grigor Dimitrov 1 63 6 3
Heren enkelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Taro Daniel 2 6 6
Henri Laaksonen 0 1 4
30.10.20
Kwartfinale
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 3 3
30.10.20
Kwartfinale
Sebastian Ofner 2 7 4 6
Roman Safiullin 1 64 6 4
30.10.20
Kwartfinale
Kamil Majchrzak 2 6 6
Nikola Milojevic 0 3 1
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Evan Furness 2 6 7
Vasil Kirkov 0 3 63
30.10.20
Kwartfinale
Uladzimir Ignatik 2 7 6
Robin Stanek 0 5 4
30.10.20
Kwartfinale
Fabian Marozsan 2 7 6
Jacopo Berrettini 0 61 4
30.10.20
Kwartfinale
Matija Pecotic 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 2 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Thiago Agustin Tirante 1 6 3
Yanais Laurent scratch 0 3 0
30.10.20
Kwartfinale
Alibek Kachmazov 2 6 6
Moez Echargui 0 1 2
30.10.20
Kwartfinale
Skander Mansouri 2 6 6
Wojciech Marek 0 2 4
30.10.20
Kwartfinale
Guido Ivan Justo 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 3 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Alessandro Bega 2 6 4 6
Yann Marti 1 1 6 3
30.10.20
Kwartfinale
David Poljak 2 7 6
Francesco Vilardo 0 5 4
30.10.20
Kwartfinale
Felix Corwin 2 1 7 6
Vladyslav Orlov 1 6 65 4
30.10.20
Kwartfinale
Oleksii Krutykh 2 0 6 6
Shintaro Mochizuki 1 6 2 2
Heren enkelspel Hard Portugal M25 Vale Do sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Nuno Borges 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 0
30.10.20
Kwartfinale
Kacper Zuk 2 6 7 6
Jesper De Jong 1 77 5 1
30.10.20
Kwartfinale
Gastao Elias 2 6 7
Viktor Galovic 0 2 60
30.10.20
Kwartfinale
Chun Hsin Tseng 2 6 6 6
Pedro Cachin 1 73 3 0
Heren enkelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Alexandre Muller 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 4 0
30.10.20
Kwartfinale
Pedro Martinez Portero 2 7 4 6
Blaz Rola 1 64 6 3
30.10.20
Kwartfinale
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 7
Vit Kopriva 0 1 5
30.10.20
Kwartfinale
Carlos Taberner 2 5 6 6
Daniel Elahi Galan 1 7 4 4
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
30.10.20
2e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 3 6 6
Elysia Bolton 1 6 4 3
30.10.20
2e ronde
Andreea Rosca 2 6 6
Ziva Falkner 0 1 1
30.10.20
2e ronde
Dalila Spiteri 2 6 6
Michaela Laki 0 3 3
30.10.20
2e ronde
Nika Radisic 2 6 6
Melania Delai 0 4 3
30.10.20
2e ronde
Laura Schaeder 2 2 6 6
Ayumi Koshiishi 1 6 2 2
30.10.20
2e ronde
Romy Koelzer 2 6 0 6
Darya Astakhova 1 4 6 3
30.10.20
2e ronde
Monika Kilnarova 2 6 6 6
Martha Matoula 1 2 73 3
30.10.20
2e ronde
Alexandra Cadantu 2 6 6
Angelina Wirges 0 0 3
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Arianne Hartono 2 6 6 6
Celia Cervino Ruiz 1 74 3 1
30.10.20
Kwartfinale
Susan Bandecchi 2 6 7
Anastasia Zarycka 0 4 65
30.10.20
Kwartfinale
Lucia Bronzetti 2 6 6
Claudia Giovine 0 3 4
30.10.20
Kwartfinale
Stephanie Judith Visscher 2 4 6 6
Arlinda Rushiti 1 6 1 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Tamara Curovic 0 0 1
30.10.20
Kwartfinale
Weronika Falkowska 2 6 6
Alice Robbe 0 4 3
30.10.20
Kwartfinale
Sina Herrmann 2 6 2 6
Yasmine Mansouri 1 3 6 4
30.10.20
Kwartfinale
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Laetitia Pulchartova 0 2 0
Dames enkelspel Clay Bulgaria W15 Pazardzhik sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Oana Georgeta Simion 2 2 6 6
Nuria Brancaccio 1 6 4 3
30.10.20
Kwartfinale
Malene Helgo 2 6 6
Selena Janicijevic 0 3 4
30.10.20
Kwartfinale
Sofia Milatova 2 6 6
Cristina Dinu 0 2 4
30.10.20
Kwartfinale
Erika Andreeva 2 6 6
Sofia Costoulas 0 1 3
Dames enkelspel Clay Spain W15 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Amanda Carreras 2 6 6
Emily Appleton 0 4 0
30.10.20
Kwartfinale
Angela Fita Boluda 2 6 6 7
Ivonne Cavalle-Reimers 1 76 4 63
30.10.20
Kwartfinale
Marta Custic 2 5 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 1 7 4 2
30.10.20
Kwartfinale
Sebastianna Scilipoti 2 6 2 6
Alina Charaeva 1 3 6 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Rutuja Bhosale 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 1 2
30.10.20
Kwartfinale
Anna Siskova 1 6 2
Joanna Garland scratch 0 4 1
30.10.20
Kwartfinale
Emilie Lindh Gallagher 2 6 3 6
Anastasiya Poplavska 1 4 6 1
30.10.20
Kwartfinale
Romana Cisovska 2 7 4 7
Chanel Simmonds 1 65 6 67
Dames enkelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Kaia Kanepi 2 6 6
Jaqueline Cristian 0 4 2
30.10.20
Halve finale
Vera Zvonareva 2 6 6
Francesca Jones 0 2 1
Dames enkelspel Hard USA W80 Tyler sets 1 2 3 4 5
30.10.20
1e ronde
Sara Errani 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 3 1
30.10.20
1e ronde
Aliona Bolsova 2 7 6
Ankita Raina 0 5 2
30.10.20
2e ronde
Katarzyna Kawa 2 6 4 6
Hailey Baptiste 1 3 6 1
30.10.20
2e ronde
Aliona Bolsova 2 7 4 6
Caroline Dolehide 1 62 6 3
30.10.20
2e ronde
Greetje Minnen 2 6 7
Renata Zarazua 0 2 5
30.10.20
2e ronde
Catherine Cartan Bellis 2 3 6 6
Jamie Loeb 1 6 1 2
30.10.20
2e ronde
Marta Kostyuk 2 6 7
Veronica Cepede Royg 0 2 5
30.10.20
2e ronde
Sara Errani 2 2 6 6
Misaki Doi 1 6 3 1
30.10.20
2e ronde
Clara Tauson 2 5 7 6
Shelby Rogers 1 7 5 3
30.10.20
2e ronde
Ann Li 2 6 6
Paula Kania 0 2 2
Heren dubbelspel I. hard Kazakhstan Nur-Sultan sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic 2 7 3 11
Marcus Daniell/Philipp Oswald 1 64 6 9
30.10.20
Kwartfinale
Ben McLachlan/Franko Skugor 2 6 7
Sander Arends/Artem Sitak 0 3 64
Heren dubbelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Jamie Murray/Neal Skupski 2 6 6
Robert Farah/Fabrice Martin 0 4 4
Heren dubbelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 7 6
Dustin Brown/James Cerretani 0 5 3
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Evan Furness/Clement Tabur 2 6 2 10
Riccardo Balzerani/Francesco Forti 1 0 6 7
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Maik Steiner/Patrick Zahraj 2 6 6
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney 0 4 4
30.10.20
Halve finale
Luis Patino/Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa 0 3 5
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Marko Miladinovic/Miljan Zekic 2 6 7
Vladyslav Orlov/Alexey Zakharov 0 3 65
Heren dubbelspel Hard Portugal M25 Vale Do sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 0 0 2
30.10.20
Halve finale
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov 0 5 3
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Kwartfinale
Gabriela Duca/Julia Kimmelmann 2 1 6 10
Alexandra Cadantu/Stefana Lazar 1 6 3 7
30.10.20
Kwartfinale
Melania Delai/Dalila Spiteri 2 6 6
Elysia Bolton/Anna Popescu 0 1 0
30.10.20
Halve finale
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Gabriela Duca/Julia Kimmelmann 0 0 1
Dames dubbelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Susan Bandecchi/Lara Salden 2 7 3 10
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 1 5 6 5
30.10.20
Halve finale
Claudia Giovine/Angelica Moratelli 2 5 7 10
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz 1 7 67 7
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Dia Evtimova/Carole Monnet 2 6 6
Manon Arcangioli/Julie Belgraver 0 3 0
30.10.20
Halve finale
Weronika Falkowska/Anna Kubareva 2 7 6
Tamara Curovic/Lisa Ponomar 0 5 2
Dames dubbelspel Clay Bulgaria W15 Pazardzhik sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Oana Gavrila/Oana Georgeta Simion 2 6 6
Gebriela Mihaylova/Zinovia Vaneva 0 3 2
30.10.20
Halve finale
Katerina Dimitrova/Isabelle Kouzmanov 2 2 6 12
Chiara Girelli/Emma Valletta 1 6 2 10
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Finale
Alina Charaeva/Oksana Selekhmeteva 2 5 6 10
Alba Carrillo Marin/Julia Payola 1 7 1 5
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Halve finale
Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova 2 7 7
Bianca Jolie Fernandez/Leylah Annie Fernandez 0 63 64
Dames dubbelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Finale
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Maia Lumsden/Melis Sezer 0 3 4
Dames dubbelspel Hard USA W80 Tyler sets 1 2 3 4 5
30.10.20
1e ronde
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez/Felicity Maltby 0 2 1
30.10.20
1e ronde
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova 2 7 6
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 0 65 2
30.10.20
1e ronde
Hailey Baptiste/Maria Mateas 2 6 3 10
Whitney Osuigwe/Sachia Vickery 1 3 6 5
30.10.20
1e ronde
Paula Kania/Katarzyna Piter 2 6 7 10
Savannah Broadus/Kylie Collins 1 72 5 6
30.10.20
1e ronde
Lara Arruabarrena/Sara Errani 2 6 6
Francesca Di Lorenzo/Jamie Loeb 0 2 4
30.10.20
1e ronde
Caroline Dolehide/Caty McNally 2 6 6
Aliona Bolsova/Greetje Minnen 0 3 1
30.10.20
1e ronde
Marta Kostyuk/Clara Tauson 2 6 6
Anna Danilina/Ankita Raina 0 2 2
30.10.20
Kwartfinale
Marta Kostyuk/Clara Tauson 1 w/o
Lara Arruabarrena/Sara Errani 0
<