Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Carpet Germany Eckental Challenger sets 1 2 3 4 5
04.11.20
2e ronde
Evgeny Donskoy 2 3 6 7
Max Hans Rehberg 1 6 3 65
04.11.20
2e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Hiroki Moriya 0 61 4
04.11.20
1e ronde
Kamil Majchrzak 1 5
Sebastian Ofner scratch 0 1
04.11.20
2e ronde
Sebastian Korda 2 6 1 6
Johannes Haerteis 1 2 6 1
04.11.20
2e ronde
Marvin Moeller 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 2 4
Heren enkelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Ruan Roelofse 0 2 2
04.11.20
1e ronde
Justin Butsch 2 6 6 6
Joshua Ortlip 1 73 2 4
04.11.20
1e ronde
Alexander Cozbinov 2 7 6
Reese Stalder 0 61 2
04.11.20
1e ronde
Alex Rybakov 2 6 6
Maxim Verboven 0 1 0
04.11.20
Kwalif.
Reese Stalder 2 3 6 10
Raphael Lambling 1 6 1 7
04.11.20
Kwalif.
Trent Bryde 2 7 7
Zane Khan 0 5 5
04.11.20
1e ronde
Trent Bryde 2 6 6
Alexandre Reco 0 1 2
04.11.20
1e ronde
Alexis Galarneau 2 6 6
Alec Adamson 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Charles Broom 2 6 6 7
Ezekiel Clark 1 3 73 64
04.11.20
Kwalif.
Charles Broom 2 6 6
Daniel Rodrigues 0 4 3
04.11.20
1e ronde
Liam Draxl 2 6 6
Blaise Bicknell 0 4 0
04.11.20
Kwalif.
Matias Soto 2 6 6
Nicaise Muamba 0 3 3
04.11.20
1e ronde
Matias Soto 2 6 6
Nicolas Rousset 0 1 0
04.11.20
Kwalif.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 2 3
04.11.20
Kwalif.
Tyler Zink 2 7 6
Joshua Sheehy 0 62 2
04.11.20
1e ronde
Tyler Zink 2 4 6 7
Kiranpal Pannu 1 6 3 5
04.11.20
1e ronde
Martin Damm 2 7 7
Ricardo Rodriguez-Pace 0 64 65
04.11.20
Kwalif.
Zachary Svajda 2 7 5 12
Jody Maginley 1 64 7 10
04.11.20
Kwalif.
Blaise Bicknell 2 6 6
Justin Roberts 0 1 4
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Uladzimir Ignatik 2 6 6
Fabian Marozsan 0 4 2
04.11.20
1e ronde
Markus Eriksson 2 7 6
Ioannis Xilas 0 65 1
04.11.20
1e ronde
Maxime Hamou 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 2 4
04.11.20
1e ronde
Edan Leshem 2 6 6 7
Clement Tabur 1 72 4 64
04.11.20
1e ronde
Matija Pecotic 2 7 6
Rayane Roumane 0 5 4
04.11.20
1e ronde
Lucas Gerch 2 7 6
Natan Rodrigues 0 62 1
04.11.20
1e ronde
Riccardo Balzerani 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Artem Dubrivnyy 1 6 2
Vaclav Safranek scratch 0 2 0
04.11.20
1e ronde
Evan Furness 2 6 6
Corentin Denolly 0 2 4
04.11.20
1e ronde
Mateus Alves (2001) 2 7 6
Rio Noguchi 0 5 4
04.11.20
1e ronde
Francesco Forti 2 6 6
Aristotelis Thanos 0 2 2
04.11.20
1e ronde
Nicholas David Ionel 2 6 6
Jan Choinski 0 3 4
Heren enkelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Vladimir Ivanov 2 1 7 6
Eero Vasa 1 6 5 0
04.11.20
1e ronde
Yan Sabanin 2 6 6
Jonathan Mridha 0 4 4
04.11.20
1e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 7 6
Kenneth Raisma 0 63 3
04.11.20
1e ronde
Simon Freund 2 7 6
David Perez Sanz 0 64 3
04.11.20
1e ronde
Mick Veldheer 2 6 6
Stefan Loncar 0 4 2
04.11.20
1e ronde
Mattias Siimar 2 6 6
Roni Mikael Hietaranta 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Kristjan Tamm 2 7 4 7
Alexander Erler 1 64 6 65
04.11.20
1e ronde
Vasil Kirkov 2 6 6
Alexander Georg Mandma 0 1 0
04.11.20
1e ronde
Otto Virtanen 2 6 6
Iiro Vasa 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Harry Wendelken 2 6 6
David Pichler 0 4 4
04.11.20
1e ronde
Karlis Ozolins 2 3 6 6
Jurgen Zopp 1 6 3 4
04.11.20
1e ronde
Eric Vanshelboim 2 4 6 6
Yannick Mertens 1 6 3 4
04.11.20
1e ronde
Leandro Riedi 2 6 6
Joshua Paris 0 1 3
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Quinta Do sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Fabio Coelho 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Sebastian Fanselow 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 1
04.11.20
1e ronde
Viktor Galovic 2 6 6
Cayetano March 0 3 4
04.11.20
1e ronde
Joao Monteiro 2 6 6
Terence Das 0 1 1
04.11.20
1e ronde
Nuno Borges 2 5 6 6
Emilio Nava 1 7 3 3
04.11.20
1e ronde
David Volfson 2 6 7
Khumoun Sultanov 0 3 61
04.11.20
1e ronde
Francisco Cabral 2 7 6
Max Andrews 0 65 4
04.11.20
1e ronde
Luis Faria 2 6 2 6
Nicolas Barrientos 1 2 6 3
04.11.20
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Tiago Torres 0 1 3
04.11.20
1e ronde
Pedro Araujo 2 7 6
Goncalo Falcao 0 5 2
04.11.20
1e ronde
Matteo Arnaldi 2 6 6
Yann Wojcik 0 4 4
04.11.20
1e ronde
Arthur Fery 1 6 1
Raphael Baltensperger scratch 0 2 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Alessandro Bega 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 3
04.11.20
1e ronde
Yaraslav Shyla 2 6 6
Tristan Boyer 0 3 4
04.11.20
1e ronde
Francesco Vilardo 2 4 6 6
Alexey Zakharov 1 6 0 2
04.11.20
1e ronde
David Poljak 2 7 6 6
Marat Deviatiarov 1 5 75 3
04.11.20
1e ronde
Sidharth Rawat 2 7 7
Guy Den Ouden 0 5 67
04.11.20
1e ronde
Bogdan Bobrov 2 6 7
Ali Habib 0 4 67
04.11.20
1e ronde
Petros Chrysochos 2 6 3 6
Miljan Zekic 1 4 6 3
04.11.20
1e ronde
Christian Langmo 2 6 6
Akram El Sallaly 0 4 2
04.11.20
1e ronde
Marek Gengel 2 7 6
Illya Beloborodko 0 62 3
04.11.20
1e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6 6
Ryan Nijboer 1 4 74 3
04.11.20
1e ronde
Marko Miladinovic 2 2 6 6
Aidan Mchugh 1 6 1 2
04.11.20
1e ronde
Omni Kumar 1 7 3 1
Adam El Mihdawy scratch 0 6 0
04.11.20
1e ronde
Oleksii Krutykh 2 6 6
Felix Corwin 0 1 4
04.11.20
1e ronde
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Aldin Setkic 0 4 1
04.11.20
1e ronde
Keisuke Saitoh 2 6 6
Raphael Collignon 0 3 3
04.11.20
1e ronde
Jeffrey Von Der Schulenburg 2 3 7 6
Aleksei Khomich 1 6 66 1
Heren enkelspel I. hard Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
04.11.20
2e ronde
Andrea Arnaboldi 2 4 6 6
Gregoire Barrere 1 6 2 2
04.11.20
2e ronde
Luca Vanni 2 7 2 7
Mathias Bourgue 1 64 6 66
04.11.20
2e ronde
Liam Broady 2 6 5 6
Blaz Kavcic 1 1 7 3
04.11.20
2e ronde
Frederico Ferreira Silva 1 w/o
Constant Lestienne 0
04.11.20
2e ronde
Quentin Halys 2 4 6 7
Matteo Viola 1 6 3 64
04.11.20
1e ronde
Lorenzo Musetti 2 6 7
Fabrizio Ornago 0 3 5
Heren enkelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
04.11.20
2e ronde
Rafael Nadal 2 4 7 6
Feliciano Lopez 1 6 65 4
04.11.20
2e ronde
Stan Wawrinka 2 4 7 6
Tommy Paul 1 6 63 2
04.11.20
2e ronde
Adrian Mannarino 2 6 6 6
Yoshihito Nishioka 1 3 75 3
04.11.20
2e ronde
Milos Raonic 2 6 6
Pierre-Hugues Herbert 0 4 4
04.11.20
2e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Richard Gasquet 0 5 3
04.11.20
2e ronde
Jordan Thompson 2 2 6 6
Borna Coric 1 6 4 2
04.11.20
2e ronde
Daniil Medvedev 1 6
Kevin Anderson scratch 0 6
04.11.20
2e ronde
Alexander Zverev 2 6 6
Miomir Kecmanovic 0 2 2
04.11.20
2e ronde
Andrey Rublev 2 6 6
Radu Albot 0 1 2
04.11.20
2e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 4 4
04.11.20
2e ronde
Alex De Minaur 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 3 5
Dames enkelspel Clay USA W100 Charleston sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Madison Brengle 2 6 6
Olga Govortsova 0 4 3
04.11.20
1e ronde
Katarzyna Kawa 2 0 6 6
Kennedy Shaffer 1 6 2 4
04.11.20
1e ronde
Mayar Sherif 2 6 6
Kristina Kucova 0 2 1
04.11.20
1e ronde
Gabriela Talaba 2 7 6
Francesca Di Lorenzo 0 65 1
04.11.20
1e ronde
Magdalena Frech 2 4 7 6
Bethanie Mattek-Sands 1 6 5 3
04.11.20
1e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Kateryna Bondarenko 0 3 1
04.11.20
1e ronde
Claire Liu 2 6 7 6
Diane Parry 1 71 5 1
04.11.20
1e ronde
Catherine Cartan Bellis 2 7 6
Aliona Bolsova 0 60 0
04.11.20
1e ronde
Caroline Dolehide 2 6 6
Kristie Ahn 0 1 0
04.11.20
1e ronde
Emma Navarro 2 6 6 6
Anna-Lena Friedsam 1 74 4 3
04.11.20
1e ronde
Ann Li 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Hailey Baptiste 2 6 7
Astra Sharma 0 2 63
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Alexandra Cadantu 2 6 6
Nika Radisic 0 2 4
04.11.20
1e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Karola Patricia Bejenaru 0 4 4
04.11.20
1e ronde
Nina Stadler 2 6 6
Laura Schaeder 0 4 3
04.11.20
1e ronde
Andreea Rosca 2 6 7
Ayumi Koshiishi 0 4 65
04.11.20
1e ronde
Dalila Spiteri 2 6 7
Darja Vidmanova 0 2 64
04.11.20
1e ronde
Monika Kilnarova 2 6 6
Magdalini Adaloglou 0 3 4
04.11.20
1e ronde
Johana Markova 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 3 3
04.11.20
1e ronde
Olga Helmi 1 7 3
Darya Astakhova scratch 0 5 1
04.11.20
1e ronde
Gergana Topalova 2 6 6 7
Sofia Milatova 1 79 2 5
04.11.20
1e ronde
Elysia Bolton 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 2 1
04.11.20
1e ronde
Pia Lovric 1 2 4
Valeriya Olyanovskaya scratch 0 6 1
04.11.20
1e ronde
Anca Alexia Todoni 1 4
Rebeka Masarova scratch 0 1
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Olga Parres Azcoitia 2 7 6
Elizabet Hamaliy 0 63 4
04.11.20
1e ronde
Susan Bandecchi 2 6 6
Ines Murta 0 0 3
04.11.20
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 7 7
Tess Sugnaux 0 65 63
04.11.20
1e ronde
Anastasia Zarycka 2 6 6
Lina Glushko 0 0 0
04.11.20
1e ronde
Lara Salden 2 6 7
Celia Cervino Ruiz 0 1 5
04.11.20
1e ronde
Sara Gambogi 2 3 7 6
Naima Karamoko 1 6 63 3
04.11.20
1e ronde
Kamilla Bartone 2 6 6
Shelly Bereznyak 0 2 0
04.11.20
1e ronde
Maria Ines Fonte 2 6 4 6
Arianne Hartono 1 2 6 3
04.11.20
1e ronde
Diana Martynov 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 3 3
04.11.20
1e ronde
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 3 3
Dames enkelspel I. hard Italy W15 Ortisei sets 1 2 3 4 5
04.11.20
2e ronde
Federica Di Sarra 2 4 7 6
Adriana Rajkovic 1 6 62 1
04.11.20
2e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 7 6
Chiara Girelli 0 5 3
04.11.20
2e ronde
Stefania Rubini 2 6 6
Aurora Zantedeschi 0 4 4
04.11.20
2e ronde
Bianca Turati 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 1 3
04.11.20
2e ronde
Anastasia Kulikova 2 6 6
Angelica Moratelli 0 2 2
04.11.20
2e ronde
Suzan Lamens 2 7 6
Yana Morderger 0 5 3
04.11.20
2e ronde
Lisa Pigato 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 3 2
04.11.20
2e ronde
Selena Janicijevic 2 6 6 6
Claudia Giovine 1 3 75 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Chanel Simmonds 2 6 4 6
Ksenia Laskutova 1 3 6 3
04.11.20
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6
Merel Hoedt 0 4 0
04.11.20
1e ronde
Anna Brogan 2 7 6
Ana Lantigua De La Nuez 0 65 3
04.11.20
1e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Polina Bakhmutkina 0 0 3
04.11.20
1e ronde
Iryna Shymanovich 2 6 7
Polina Kudermetova 0 0 5
04.11.20
1e ronde
Paige Mary Hourigan 2 6 7
Katarina Kuzmova (2001) 0 4 65
04.11.20
1e ronde
Anastasia Nefedova 2 6 6
Federica Prati 0 1 2
04.11.20
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 1 6 7
Katarina Kozarov 1 6 2 5
04.11.20
1e ronde
Jessie Aney 2 6 6
Rutuja Bhosale 0 3 2
04.11.20
1e ronde
Lea Boskovic 2 6 4 6
Gozal Ainitdinova 1 4 6 4
04.11.20
1e ronde
Anna Siskova 2 3 7 6
Louise Kwong 1 6 5 1
04.11.20
1e ronde
Valentina Ryser 1 6 1
Anastasia Gasanova scratch 0 4 0
04.11.20
1e ronde
Lian Tran 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 1 4
04.11.20
1e ronde
Daria Kudashova 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 3 1
04.11.20
1e ronde
Jana Kolodynska 2 6 6
Jazmin Ortenzi 0 1 4
04.11.20
1e ronde
Jenna Defalco 2 6 0 7
Jelena Stojanovic 1 4 6 5
Heren dubbelspel Carpet Germany Eckental Challenger sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Mats Rosenkranz/Tom Schonenberg 0 3 4
04.11.20
1e ronde
Andre Begemann/Julian Lenz 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin 0 4 3
04.11.20
1e ronde
Harri Heliovaara/Jurij Rodionov 2 7 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 66 3
04.11.20
1e ronde
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 7 6
Maximilian Marterer/Tristan-Samuel Weissborn 0 64 3
04.11.20
1e ronde
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 2 3
Heren dubbelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Alexis Galarneau/Nicaise Muamba 2 7 6
Alexander Cozbinov/Reese Stalder 0 62 3
04.11.20
1e ronde
Trent Bryde/Tyler Zink 2 6 3 10
Dragos Constantin Ignat/Joshua Sheehy 1 2 6 6
04.11.20
1e ronde
Nicolas Mejia/Ruan Roelofse 2 6 6
Melvin Manuel/Avery Zavala 0 1 3
04.11.20
1e ronde
Charles Broom/Matias Soto 2 7 6
Hunter Harrison/Maxim Verboven 0 5 4
Heren dubbelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Adrien Burdet/Leandro Riedi 2 6 6
Yannick Mertens/Mick Veldheer 0 4 4
Heren dubbelspel I. hard Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
04.11.20
Kwartfinale
Quentin Halys/Tristan Lamasine 1 w/o
Liam Broady/Dmitry Popko 0
04.11.20
Kwartfinale
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 7 6
Maxime Cressy/Maxime Janvier 0 63 4
04.11.20
Kwartfinale
Gregoire Barrere/Albano Olivetti 2 7 6
Lorenzo Bocchi/Fabrizio Ornago 0 66 2
04.11.20
Kwartfinale
Romain Arneodo/Luca Margaroli 2 7 6
Marco Bortolotti/Luca Vanni 0 66 2
Heren dubbelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
04.11.20
2e ronde
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 4 2
04.11.20
1e ronde
Sander Gille/Joran Vliegen 2 4 7 10
Daniil Medvedev/Jan-Lennard Struff 1 6 63 8
04.11.20
1e ronde
Jamie Murray/Neal Skupski 2 7 7
Hugo Nys/Artem Sitak 0 5 65
04.11.20
1e ronde
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 6
Adrian Mannarino/Gilles Simon 0 1 2
04.11.20
1e ronde
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 6 6
Max Purcell/Luke Saville 0 3 3
04.11.20
2e ronde
Rohan Bopanna/Oliver Marach 2 3 6 10
Fabrice Martin/Jean-Julien Rojer 1 6 4 8
04.11.20
1e ronde
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop 2 6 6
Hugo Gaston/Ugo Humbert 0 3 4
Dames dubbelspel Clay USA W100 Charleston sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Aliona Bolsova/Renata Zarazua 2 7 6
Emma Charney/Whitley Pate 0 67 1
04.11.20
1e ronde
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova 2 2 6 10
Emma Navarro/Kennedy Shaffer 1 6 4 8
04.11.20
1e ronde
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 6 6
Anna-Lena Friedsam/Georgina Garcia-Perez 0 4 4
04.11.20
1e ronde
Caroline Dolehide/Shelby Rogers 2 6 7
Anna Danilina/Vivian Heisen 0 2 5
Dames dubbelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
04.11.20
1e ronde
Elizabet Hamaliy/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 4 10
Shelly Bereznyak/Lina Glushko 1 0 6 7
04.11.20
1e ronde
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz 2 6 6 17
Maria Ines Fonte/Ana Filipa Santos 1 79 3 15
04.11.20
1e ronde
Weronika Baszak/Alina Shcherbinina 2 7 6
Katherine Sebov/Stephanie Judith Visscher 0 5 3
Dames dubbelspel I. hard Italy W15 Ortisei sets 1 2 3 4 5
04.11.20
Kwartfinale
Claudia Giovine/Angelica Moratelli 2 2 7 10
Lisa Pigato/Stefania Rubini 1 6 61 5
04.11.20
Kwartfinale
Suzan Lamens/Kimberley Zimmermann 2 6 6
Chiara Girelli/Emma Valletta 0 4 3
04.11.20
1e ronde
Nuria Brancaccio/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Verena Hofer/Maria Vittoria Viviani 0 1 3
04.11.20
Kwartfinale
Julia Avdeeva/Arianna Zucchini 2 6 1 11
Nuria Brancaccio/Aurora Zantedeschi 1 3 6 9
04.11.20
1e ronde
Julia Avdeeva/Arianna Zucchini 2 4 6 10
Tea Lukic/Ela Nala Milic 1 6 1 5
04.11.20
Kwartfinale
Federica Di Sarra/Anastasia Kulikova 2 6 6
Alessia Piccoliori/Marion Viertler 0 2 2
04.11.20
1e ronde
Lisa Pigato/Stefania Rubini 2 6 6
Asia Serafini/Denise Valente 0 1 4
<