Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Kwalif.
Julian Lenz 2 6 6 7
Johannes Haerteis 1 74 4 65
08.11.20
Kwalif.
Mathias Bourgue 2 6 6 6
Jack Draper 1 75 4 4
08.11.20
Kwalif.
Brayden Schnur 2 4 6 6
Evgeny Karlovskiy 1 6 4 1
08.11.20
Kwalif.
Tomas Machac 2 6 7
Mats Rosenkranz 0 3 66
Heren enkelspel Hard USA Cary Challenger sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Kwalif.
Thomaz Bellucci 2 1 7 6
Alexander Ritschard 1 6 62 3
08.11.20
Kwalif.
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Patrick Kypson 0 4 3
08.11.20
Kwalif.
Christian Harrison 2 6 6 6
Nicolas Mejia 1 77 3 2
08.11.20
Kwalif.
Kevin King 2 7 6
Nicolas Alvarez 0 64 0
Heren enkelspel Carpet Germany Eckental Challenger sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Sebastian Korda 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 4
Heren enkelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Alexis Galarneau 2 6 6
Roberto Quiroz 0 2 1
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Toby Martin 2 6 6
Theodoros Mitsakos 0 1 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Matic Spec 2 6 6
Jakub Paul 0 2 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Luke Johnson 2 6 6
Max Basing 0 4 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Billy Harris 2 5 6 10
Naoki Tajima 1 7 1 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Dominik Recek 2 6 4 10
Luca Castelnuovo 1 2 6 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Leopold Zima 0 4 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Daniel Cukierman 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 3 4
08.11.20
Finale
Evan Furness 2 6 2 7
Lucas Catarina 1 1 6 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Jordan Hasson 2 7 6
Sergis Kyratzis 0 63 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 0 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Stuart Parker 2 6 6
Domagoj Biljesko 0 3 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Sean Hodkin 2 5 6 10
Roman Andres Burruchaga 1 7 3 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Yair Sarouk 2 6 6
Jason Janis 0 1 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 4 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Cezar Cretu (ROU) 2 6 6
Andrea Bolla 0 4 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Sahar Simon 2 7 7
Neil Oberleitner 0 65 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Austin Ansari (USA) 0 2 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Valentin Royer 2 6 6
Matic Dimic 0 1 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Sebastian Gima 2 7 6
Josip Krstanovic 0 65 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Tomas Jirousek 2 6 6
Edoardo Lavagno 0 3 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Rafael Giotis 2 7 6
Stefan Palosi 0 66 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ioannis Xilas 2 6 5 10
Michalis Sakellaridis 1 2 7 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Aristotelis Thanos 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 1 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Marko Topo 2 1 6 10
Mick Veldheer 1 6 3 8
Heren enkelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Otto Virtanen 2 6 6
Yan Sabanin 0 3 0
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Quinta Do sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Halve finale
Michael Geerts 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 3 3
08.11.20
Finale
Nuno Borges 2 6 6
Michael Geerts 0 0 1
08.11.20
Halve finale
Nuno Borges 2 6 3 6
Antoine Escoffier 1 3 6 3
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ivan Sergeyev 2 7 1 11
Daisuke Sumizawa 1 60 6 9
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 3 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Petr Michnev 2 6 6
Zakai Stone 0 0 1
08.11.20
Finale
Alessandro Bega 2 6 6
Petros Chrysochos 0 4 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Omar El Shehawy 0 2 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Luis Patino 2 6 6
Ignacio Barrios 0 0 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Tomas Papik 2 6 6
Dylan Salton 0 4 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Issei Okamura 2 6 6
Shahar Gabay 0 0 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Danylo Veremeychuk 2 2 6 10
Seth Seely 1 6 2 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Aleksei Khomich 2 6 6 10
Amr Asrawy 1 73 2 8
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Omar El-Moslemany 0 0 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Davud Amirov 2 7 6
Omar Loutfy 0 5 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Simon Beaupain 2 7 6
Maxim Krapivin 0 61 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 7
Akram El Sallaly 0 2 65
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Philip Bachmaier 2 7 1 10
Mariano Navone 1 65 6 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Siddhant Banthia 2 6 6
Mohamad Gomaa 0 2 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Alastair Gray 2 4 6 10
Niels Visker 1 6 2 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Adham Gaber 2 6 6
Connor Kruger 0 4 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Tristan Boyer 2 6 6
Faris Zakaryia 0 3 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Illya Beloborodko 2 6 6
Janos Fekete 0 1 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Dalibor Svrcina 2 6 6
Denis Parshutin 0 3 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Alec Beckley 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Keisuke Saitoh 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 0 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Lilian Breut 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 1 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Luc Koenig 2 6 4 10
Lazar Vojinovic 1 4 6 6
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Raphael Collignon 2 6 6
Kristof Minarik 0 2 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Matej Galik 2 6 6
Preston Connor 0 2 1
Heren enkelspel I. hard Italy Parma Challenger sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Liam Broady 0 4 4
Heren enkelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Daniil Medvedev 2 5 6 6
Alexander Zverev 1 7 4 1
Heren enkelspel I. hard Bulgaria Sofia sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Kwalif.
Gilles Simon 2 6 6
Illya Marchenko 0 2 3
08.11.20
Kwalif.
Viktor Troicki 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 2 4
08.11.20
1e ronde
John Millman 2 6 6
Adrian Andreev 0 3 1
08.11.20
1e ronde
Radu Albot 2 6 6
Yuichi Sugita 0 4 1
08.11.20
Kwalif.
Aslan Karatsev 2 7 6
Marc-Andrea Huesler 0 62 4
08.11.20
Kwalif.
Taro Daniel 2 6 6
Martin Klizan 0 3 4
Dames enkelspel I. hard Austria Linz sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Kwalif.
Stefanie Voegele 2 6 3 6
Lesley Kerkhove 1 2 6 2
08.11.20
Kwalif.
Tereza Martincova 2 6 1 6
Sabine Lisicki 1 2 6 3
08.11.20
Kwalif.
Oceane Dodin 2 6 7
Laura-Ioana Paar 0 2 5
08.11.20
Kwalif.
Anhelina Kalinina 1 6 4
Katarina Zavatska scratch 0 0 0
08.11.20
Kwalif.
Harmony Tan 1 4
Jaqueline Cristian scratch 0 1
08.11.20
Kwalif.
Jana Fett 2 6 4 6
Irina Maria Bara 1 1 6 2
Dames enkelspel Clay USA W100 Charleston sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Mayar Sherif 2 6 6
Katarzyna Kawa 0 2 3
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Julia Kimmelmann 2 6 6
Beloslava Veleva 0 1 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Antonia Schmidt 0 3 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Elena-Teodora Cadar 2 7 6
Koral Koldobski 0 5 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 1 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Kristyna Hrabalova 1 6 4
Danielle Daley scratch 0 2 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Emily Welker 2 6 6
Saara Orav 0 4 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Sonja Krtenova 2 6 6
Anna Markvartova 0 1 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Irene Lavino 2 7 6
Perla Nieuwboer 0 66 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Alica Rusova 2 6 6
Marina Davtyan 0 4 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Magdalini Adaloglou 2 6 4
Giulia Crescenzi 0 2 1
08.11.20
Finale
Gergana Topalova 2 6 6
Romy Koelzer 0 4 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Nicole Khirin 2 6 0 10
Stefana Lazar 1 4 6 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Anita Bertoloni 0 3 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Alicia Melosch 2 5 6 13
Yarden Akler 1 7 4 11
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Zoziya Kardava 2 6 2 10
Eleni Christofi 1 3 6 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Lola Marandel 2 6 6
Natalie Kohoutkova 0 1 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Linda Sevcikova 2 6 6
Lilly Elida Haseth 0 3 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Eliz Maloney 2 6 6
Nefeli Zafeiri 0 1 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Shavit Kimchi 2 6 4 11
Maileen Nuudi 1 4 6 9
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Matilde Mariani 2 6 6
Gabriela Duca 0 4 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Zoe Howard 2 6 7
Laura Svatikova 0 1 64
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Andreea Velcea 2 6 6
Adela Moravcova 0 3 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ziva Falkner 2 6 2 10
Elina Nepliy 1 3 6 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Beatris Spasova 2 6 7
Denisa Hindova 0 4 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Ralitsa Alexandrova 2 6 6
Tereza Krenkova 0 3 1
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Lara Salden 2 6 6
Susan Bandecchi 0 4 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Anna Brogan 2 6 6
Polina Gubina 0 2 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Maria Fernanda Navarro Oliva 2 6 6
Emma Van Poppel 0 3 2
08.11.20
Finale
Iryna Shymanovich 2 6 7
Jessie Aney 0 3 5
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Anna Ulyashchenko 2 6 6
Katarina Kozarov 0 4 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Viktoriia Kalinina 2 6 6
Salma Abdel Rahim 0 4 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Laure Line Glaude 2 7 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 65 2
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Giulia Morlet 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 0 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Norhan Hesham 2 7 6
Larisa Bekmetova 0 62 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Eszter Meri 2 6 6
Amira Badawi 0 1 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Jasmijn Gimbrere 2 7 6
Polina Iatcenko 0 61 4
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Solana Sierra 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 2 0
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Vladlena Bokova 2 6 7 10
Angelika Shapovalova 1 71 5 7
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Anastasia Kovaleva 2 7 6
Eva Garkusha 0 5 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Jenna Defalco 2 6 6
Alisa Axyanova 0 3 3
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Demi Tran 2 7 6
Zoe Hitt 0 5 1
08.11.20
1e ronde van de kwal.
Amelie Claire Montalvo Lundy 2 6 6 10
Saumya Vig 1 76 0 3
Heren dubbelspel Hard USA M15 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Charles Broom/Matias Soto 2 2 6 10
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 1 6 2 5
Heren dubbelspel Hard Portugal M15 Quinta Do sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Kwartfinale
Francisco Cabral/Luis Faria 2 7 6
Viktor Galovic/Mark Vervoort 0 69 4
08.11.20
Halve finale
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 2 10
Francisco Cabral/Luis Faria 1 1 6 4
08.11.20
Finale
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Jonathan Binding/Yann Wojcik 0 63 1
08.11.20
Halve finale
Jonathan Binding/Yann Wojcik 2 6 3 10
Max Andrews/David Volfson 1 2 6 5
Heren dubbelspel I. hard France Paris sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 7 10
Mate Pavic/Bruno Soares 1 73 67 2
Dames dubbelspel Clay USA W100 Charleston sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 4 6 10
Astra Sharma/Mayar Sherif 1 6 4 2
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
08.11.20
Finale
Ksenia Laskutova/Daria Mishina 2 7 6 12
Valentina Ryser/Lulu Sun 1 63 72 10
<