Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard Slovakia Bratislava Challenger sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Maximilian Marterer 2 6 6 7
Tomas Machac 1 73 2 5
Heren enkelspel Hard USA Cary Challenger sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Denis Kudla 2 3 6 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 3 0
Heren enkelspel Clay Ecuador Guayaquil Challenger sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Kwalif.
Oriol Roca Batalla 2 6 2 6
Genaro Alberto Olivieri 1 4 6 2
15.11.20
Kwalif.
Hernan Casanova 2 4 7 7
Gonzalo Lama 1 6 5 64
15.11.20
Kwalif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6 7
Nicolas Alvarez 1 4 76 5
15.11.20
Kwalif.
Jesper De Jong 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 1 3
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Billy Harris 2 2 6 11
Neil Oberleitner 1 6 4 9
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Luca Castelnuovo 2 6 6
Yair Sarouk 0 4 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Gijs Brouwer 2 6 6
Vasilios Caripi 0 1 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Edoardo Lavagno 2 6 6
Jason Janis 0 1 0
15.11.20
Halve finale
Evan Furness 2 6 6
Ryan Peniston 0 2 2
15.11.20
Finale
Evan Furness 2 6 4 6
Lucas Catarina 1 3 6 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Patrik Hartmeier 2 1 6 10
Ioannis Xilas 1 6 3 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Theodoros Mitsakos 0 0 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Vasil Kirkov 2 6 6
Cezar Cretu (ROU) 0 4 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Stuart Parker 2 6 6
Jack Hodges 0 4 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Naoki Tajima 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Federico Arnaboldi 2 7 6
Adam Jones 0 5 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Stefan Palosi 2 6 7
Mick Veldheer 0 1 66
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 2 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Sebastian Gima 2 6 6
Sean Hodkin 0 4 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Alec Deckers 2 6 6
Guy Dagan 0 0 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Gianmarco Ferrari 2 2 6 10
Matic Spec 1 6 3 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Toby Alex Kodat 2 6 6
Stephanos Schinas 0 0 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Austin Ansari (USA) 2 6 4 10
Sergis Kyratzis 1 4 6 5
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Denis Milchenko 2 6 6
Ignacio Barrios 0 1 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Pavle Daljev 2 6 6
Zakai Stone 0 1 2
15.11.20
Finale
Petros Chrysochos 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 3 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Danylo Veremeychuk 2 6 6
Omar El Shehawy 0 3 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Akram El Sallaly 2 6 6
Annei Laska 0 2 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Mohamad Gomaa 2 6 6
Davud Amirov 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Sherif Makhlouf 2 4 6 10
Omar El-Moslemany 1 6 2 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lazar Vojinovic 2 5 7 10
Seth Seely 1 7 5 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Hans Albert Schubert 2 6 6
Mykyta Shurubura 0 2 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 4 7 10
Svyatoslav Ilnytskyy 1 6 67 8
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Preston Connor 2 6 6
Muhammad Ragy 0 2 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lilian Breut 2 6 6
Luc Koenig 0 0 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Raphael Collignon 2 6 6
Philip Bachmaier 0 1 3
Heren enkelspel Clay Spain M15 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 60 3
Heren enkelspel Clay Spain M15 Villena sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lamine Ouahab 2 6 6
Alejandro Turriziani Alvarez 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Michael Zhu 2 6 6
Mathys Erhard 0 4 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 4 6 10
Francisco Andreu Garcia 1 6 4 6
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jorge Martinez Martinez 2 7 7
Miguel Damas 0 5 63
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 3
Xavier Gabarro 0 3 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 3 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Ignacio Monzon 2 6 6
Jose Joaquin Miranda Cisneros 0 4 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Daniel Merida Aguilar 0 3 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Nicolas Moreno De Alboran 2 2 6 10
Alex Marti Pujolras 1 6 4 7
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Alexander Weis 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 4 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Maxence Beauge 2 2 6 10
Albert Roglan 1 6 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Andrey Chepelev 2 5 6 10
Zakhar Trapeznikov 1 7 4 7
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Damien Wenger 2 6 6
Jaime Caldes 0 3 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Maxime Mora 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Louis Dussin 2 2 6 10
Eric Vanshelboim 1 6 3 6
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Yan Bondarevskiy 2 6 7
Max Alcala Gurri 0 1 63
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Pedro Vives Marcos 2 7 7
Pol Amoros Ramos 0 5 66
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Dominik Palan 0 0 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 4 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jorge Plans 2 2 6 10
Vladislav Ivanov 1 6 4 8
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Pedro Araujo 2 7 7
Carles Hernandez 0 5 64
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Taiyo Yamanaka 2 7 6
Daniel Rincon 0 61 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Abedallah Shelbayh 2 6 6
Chanon Phunsawat 0 3 3
Heren enkelspel I. hard United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Rafael Nadal 2 6 6
Andrey Rublev 0 3 4
15.11.20
Dominic Thiem 2 7 4 6
Stefanos Tsitsipas 1 65 6 3
Heren enkelspel Hard USA Orlando Challenger sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Kwalif.
Alexander Ritschard 2 6 6
Sadio Doumbia 0 3 2
15.11.20
Kwalif.
Christian Harrison 2 7 6
Nick Chappell 0 63 3
15.11.20
Kwalif.
Stefan Kozlov 2 7 6 6
Kevin King 1 61 77 4
15.11.20
Kwalif.
Zachary Svajda 2 7 6
Zane Khan 0 611 4
Heren enkelspel I. hard Italy Ortisei Challenger sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Kwalif.
Johannes Haerteis 2 6 3 6
Alexey Vatutin 1 3 6 3
15.11.20
Kwalif.
Altug Celikbilek 2 6 6
Francesco Forti 0 2 2
15.11.20
Kwalif.
Andrea Pellegrino 2 7 0 6
Evgeny Karlovskiy 1 65 6 2
15.11.20
Kwalif.
Pavel Kotov 2 6 4 6
Michael Geerts 1 2 6 3
Dames enkelspel I. hard Austria Linz sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Aryna Sabalenka 2 7 6
Elise Mertens 0 5 2
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Julia Kimmelmann 2 6 6
Elina Nepliy 0 4 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Soumeya Anane 0 0 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Gabriela Duca 2 6 6
Perla Nieuwboer 0 2 2
15.11.20
Finale
Romy Koelzer 2 6 1 6
Alexandra Cadantu 1 3 6 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Laura Svatikova 2 6 6
Danielle Daley 0 4 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Kristyna Hrabalova 2 6 6
Lola Marandel 0 4 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Eleni Christofi 2 6 6
Carla Del Barrio 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Martha Matoula 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 2 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Celia Cervino Ruiz 1 6
Tereza Krenkova scratch 0 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Magdalini Adaloglou 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Olga Helmi 2 6 6
Koral Koldobski 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Nicole Khirin 2 6 6
Eliz Maloney 0 2 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lilly Elida Haseth 2 6 6
Theodora Xantava 0 2 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Beatris Spasova 0 0 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Alicia Melosch 2 5 7 13
Yarden Akler 1 7 5 11
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Marina Davtyan 2 6 6
Kristin Younes 0 1 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Linda Sevcikova 2 7 6
Antonia Schmidt 0 5 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Shavit Kimchi 2 4 6 11
Sonja Krtenova 1 6 2 9
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lia Karatancheva 2 6 7
Ralitsa Alexandrova 0 2 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Adela Moravcova 2 6 3 10
Karola Patricia Bejenaru 1 3 6 6
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Stefana Lazar 2 6 6
Karolina Mrowiecova 0 3 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Sabine Rutlauka 2 6 1 10
Marion Viertler 1 3 6 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Silvia Ambrosio 2 6 6
Ellie Logotheti 0 4 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Anja Wildgruber 2 6 4 10
Emily Welker 1 3 6 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Beloslava Veleva 2 6 6
Nefeli Zafeiri 0 1 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Larisa Bekmetova 2 6 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 3 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Anna Brogan 2 6 6
Eva Garkusha 0 0 0
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Maria Fernanda Navarro Oliva 2 6 7
Laure Line Glaude 0 3 63
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jessie Aney 2 6 6
Amira Badawi 0 0 1
15.11.20
Finale
Lea Boskovic 2 6 6
Joanna Garland 0 4 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Zoe Hitt 2 6 6
Norhan Hesham 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Tina Vlajic 2 6 5 10
Saumya Vig 1 3 7 6
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jenna Defalco 2 6 6
Anastasia Mozgaleva 0 1 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Midori Castillo Meza 2 2 6 12
Anna Borovinskaya 1 6 1 10
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Jasmine Conway 2 6 6
Amelie Claire Montalvo Lundy 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Polina Iatcenko 2 6 6
Anastasia Kovaleva 0 3 4
Dames enkelspel Clay Spain W25 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Gamiz 2 6 6
Fabienne Gettwart 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Clarine Lerby 0 1 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Tess Sugnaux 2 6 6
Olivia Nicholls 0 3 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Angela Fita Boluda 2 6 4 10
Ane Mintegi Del Olmo 1 3 6 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Malene Helgo 2 6 6
Rebeca Pereira 0 4 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Emeline Dartron 2 6 7
Anouk Koevermans 0 1 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Suzan Lamens 2 6 6
Maelys Bougrat 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Eva Vedder 2 2 6 10
Maria Gutierrez Carrasco 1 6 2 7
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Lucia Cortez Llorca 2 4 6 10
Alicia Barnett 1 6 1 8
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Sofia Milatova 2 6 6
Julia Payola 0 2 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Gabriella Mujan 2 6 6
Elena Rey 0 1 3
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Leyre Romero Gormaz 2 6 7 10
Guillermina Naya 1 75 5 5
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 2 7 10
Maria Berlanga Bandera 1 6 5 2
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Adithya Karunaratne 2 6 6
Valentina Gaggini 0 2 1
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Oksana Selekhmeteva 2 7 6
Jantje Tilbuerger 0 68 4
15.11.20
1e ronde van de kwal.
Nikita Liebkind 2 6 6
Mariya Kostyuk 0 1 1
Dames enkelspel Hard USA W25 Orlando sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Alycia Parks 2 3 6 6
Robin Montgomery 1 6 4 2
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Kwartfinale
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 6 6
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 0 4 2
15.11.20
Halve finale
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 2 6 6
Stefan Palosi/Ryan Peniston 0 4 2
15.11.20
1e ronde
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas 1 1
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta scratch 0 1
15.11.20
Kwartfinale
Stefan Palosi/Ryan Peniston 1 w/o
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 0
15.11.20
Kwartfinale
Luke Johnson/Michail Pervolarakis 2 4 6 10
Maxime Hamou/Gerardo Lopez Villasenor 1 6 3 6
15.11.20
1e ronde
Lucas Catarina/Markos Kalovelonis 2 6 6
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari 0 4 4
15.11.20
Finale
Jakub Paul/Mick Veldheer 2 6 6
Artem Dubrivnyy/Denis Yevseyev 0 1 4
15.11.20
Halve finale
Jakub Paul/Mick Veldheer 1 6
Luke Johnson/Michail Pervolarakis scratch 0 1
15.11.20
Kwartfinale
Jakub Paul/Mick Veldheer 2 6 6
Lucas Catarina/Markos Kalovelonis 0 4 0
Heren dubbelspel I. hard United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 3 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 5 6 5
15.11.20
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7 10
Kevin Krawietz/Andreas Mies 1 73 64 7
Dames dubbelspel I. hard Austria Linz sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Arantxa Rus/Tamara Zidansek 2 6 6
Lucie Hradecka/Katerina Siniakova 0 3 4
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Halve finale
Shavit Kimchi/Maya Tahan 2 6 6
Miyabi Inoue/Ayumi Koshiishi 0 4 2
15.11.20
Kwartfinale
Zoziya Kardava/Sofia Shapatava 2 5 6 10
Ani Amiraghyan/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 1 7 3 5
15.11.20
Finale
Verena Meliss/Martina Spigarelli 2 7 6
Shavit Kimchi/Maya Tahan 0 5 2
15.11.20
Halve finale
Verena Meliss/Martina Spigarelli 2 7 7
Zoziya Kardava/Sofia Shapatava 0 66 5
15.11.20
Kwartfinale
Verena Meliss/Martina Spigarelli 1 4 3
Alexandra Cadantu/Stefana Lazar scratch 0 6 0
Dames dubbelspel Hard USA W25 Orlando sets 1 2 3 4 5
15.11.20
Finale
Rasheeda Mcadoo/Alycia Parks 2 4 6 11
Jamie Loeb/Erin Routliffe 1 6 1 9
<