Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Jesper De Jong 2 6 6
Collin Altamirano 0 2 4
24.11.20
1e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Pedro Sousa 0 2 1
24.11.20
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 7 7
Pedja Krstin 0 5 5
24.11.20
1e ronde
Federico Coria 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 4
24.11.20
1e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Sadio Doumbia 0 1 66
24.11.20
1e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Jelle Sels 0 2 2
Heren enkelspel Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Ivan Gakhov 2 6 7
Sergi Perez Contri 0 2 62
24.11.20
1e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 3 6
Pablo Alemany 1 2 6 1
24.11.20
1e ronde
Lilian Marmousez 2 6 6
Jarmo Perez Wienese 0 0 2
24.11.20
1e ronde
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Ben Patael 0 3 5
24.11.20
1e ronde
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
24.11.20
1e ronde
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Jaume Pla Malfeito 0 1 2
Heren enkelspel I. hard Slovakia M15 Bratislava sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
David Poljak 2 6 7
Pavel Nejedly 0 3 65
24.11.20
1e ronde
Danylo Kalenichenko 2 6 4 7
Luca Nardi 1 4 6 5
24.11.20
1e ronde
Zizou Bergs 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 1
24.11.20
1e ronde
Peter Fajta 2 6 6 6
Christopher Heyman 1 77 4 3
Heren enkelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Orlando Luz 2 7 1 6
Thiago Seyboth Wild 1 5 6 3
24.11.20
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Benjamin Lock 0 4 1
24.11.20
1e ronde
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 5 6
Kaichi Uchida 1 2 7 3
24.11.20
1e ronde
Christian Lindell 2 6 4 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 2 6 3
24.11.20
1e ronde
Camilo Ugo Carabelli 2 5 6 6
Emilio Gomez 1 7 3 0
24.11.20
1e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Gastao Elias 0 3 2
24.11.20
1e ronde
Thomaz Bellucci 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 2 0
24.11.20
1e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 4 7 6
Aziz Dougaz 1 6 65 1
24.11.20
1e ronde
Chun Hsin Tseng 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 3 6 4
24.11.20
1e ronde
Joao Menezes 2 6 6
Joao Pedro Sorgi 0 1 1
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
24.11.20
Kwalif.
Hania Abouelsaad 2 6 6
Marie Mettraux 0 3 3
24.11.20
Kwalif.
Clara Vlasselaer 2 6 7
Amira Badawi 0 3 5
24.11.20
Kwalif.
Erika Andreeva 2 6 6
Salma Ziouti 0 0 2
24.11.20
Kwalif.
Aya El Aouni 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 2 1
24.11.20
Kwalif.
Jessie Aney 2 6 6
Hala Fouad 0 0 1
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
24.11.20
Kwalif.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Gabriela Duca 0 0 1
24.11.20
Kwalif.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Sylvie Zund 0 3 3
24.11.20
Kwalif.
Linda Sevcikova 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 2 4
24.11.20
Kwalif.
Danielle Daley 2 2 6 11
Alicia Melosch 1 6 3 9
24.11.20
Kwalif.
Silvia Ambrosio 2 7 6
Soumeya Anane 0 5 2
24.11.20
1e ronde
Oana Gavrila 2 6 6
Sada Nahimana 0 3 4
24.11.20
1e ronde
Darja Vidmanova 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 4 3
24.11.20
1e ronde
Lucie Nguyen Tan 2 3 6 6
Ioana Gaspar 1 6 3 1
24.11.20
1e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 4 2
24.11.20
1e ronde
Verena Meliss 2 7 7
Melania Delai 0 65 63
24.11.20
1e ronde
Dimitra Pavlou 2 6 6
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 3 4
24.11.20
1e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Eliz Maloney 0 4 3
Dames enkelspel Clay Spain W15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
24.11.20
Kwalif.
Guillermina Naya 2 2 7 10
Helene Pellicano 1 6 5 5
24.11.20
Kwalif.
Angela Fita Boluda 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 1 4
24.11.20
Kwalif.
Emeline Dartron 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 1 4
24.11.20
Kwalif.
Sofia Milatova 2 6 6
Rebeca Pereira 0 2 4
24.11.20
Kwalif.
Maelys Bougrat 2 7 1 10
Eva Vedder 1 5 6 6
24.11.20
Kwalif.
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Nahia Berecoechea 0 2 2
24.11.20
1e ronde
Suzan Lamens 2 6 6
Gabriela Ce 0 4 1
24.11.20
1e ronde
Marta Custic 2 4 6 6
Maria Gutierrez Carrasco 1 6 3 4
24.11.20
1e ronde
Diane Parry 2 6 6
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca 0 0 1
24.11.20
1e ronde
Laura Pigossi 2 7 6
Barbara Gatica 0 5 4
24.11.20
1e ronde
Andrea Gamiz 2 6 6
Julia Payola 0 0 1
24.11.20
1e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 4 2
24.11.20
1e ronde
Anastasia Zarycka 2 6 6
Alexandra Eala 0 2 4
24.11.20
1e ronde
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Shalimar Talbi 2 6 6
Anita Husaric 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Gonzalo Escobar/Artem Sitak 2 7 6
Nicolas Alvarez/Nicolas Jarry 0 5 4
24.11.20
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Mauricio Echazu/Bastian Malla 0 2 1
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Nathan Seateun/Michael Zhu 2 6 6
Jose Vicent Monsonis Uso/Oscar Pinto Sansano 0 1 3
24.11.20
Kwartfinale
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko 2 3 6 10
Kenny de Schepper/Benjamin Pietri 1 6 4 8
24.11.20
Kwartfinale
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan 2 6 6
Alberto Colas Sanchez/Jarmo Perez Wienese 0 4 2
24.11.20
1e ronde
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin 1 w/o
Antoine Cornut-Chauvinc/Maxime Hamou 0
Heren dubbelspel I. hard Slovakia M15 Bratislava sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Lukas Palovic/Lukas Pokorny 2 6 5 10
Janos Fekete/Kristof Minarik 1 4 7 5
Heren dubbelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Mikel Aranzabal/Kevin Portmann 0 3 3
24.11.20
1e ronde
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz 2 6 6
Louroi Martinez/Damien Wenger 0 4 3
24.11.20
1e ronde
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 6 6
Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 0 1 1
24.11.20
1e ronde
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 4 6 10
Adam El Mihdawy/Luis Patino 1 6 1 7
24.11.20
1e ronde
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago 2 6 6
Simon Beaupain/Benjamin Dhoe 0 1 3
24.11.20
1e ronde
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar 2 6 6
Daniel Harris/Sean Harris 0 1 1
24.11.20
1e ronde
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina 2 6 7
Erik Crepaldi/Aldin Setkic 0 2 5
24.11.20
1e ronde
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone 2 6 7
Sidharth Rawat/Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 3 63
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis 2 6 7
Vasileios Iliopoulos/Stephanos Schinas 0 3 63
24.11.20
1e ronde
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 3 6 10
Corentin Denolly/Nicholas David Ionel 1 6 2 6
Dames dubbelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva 2 6 6
Jennifer Luikham/Snehal Mane 0 2 4
24.11.20
1e ronde
Julia Garcia/Helene Scholsen 2 6 6 10
Ksenia Laskutova/Daria Mishina 1 75 1 2
24.11.20
1e ronde
Elina Avanesyan/Anna Kubareva 2 7 6
Anna Borovinskaya/Joelle Kissell 0 62 1
24.11.20
1e ronde
Ines Murta/Lexie Stevens 2 6 6
Aya El Aouni/Salma Ziouti 0 0 2
24.11.20
1e ronde
Zhibek Kulambayeva/Noel Saidenova 2 6 6
Federica Prati/Jelena Stojanovic 0 4 4
24.11.20
1e ronde
Hana Mortagy/Sandra Samir 2 6 6
Diana Maria Mihail/Saumya Vig 0 1 4
24.11.20
1e ronde
Matilda Mutavdzic/Diana Shnaider 2 6 7
Marie Mettraux/Clara Vlasselaer 0 0 5
24.11.20
1e ronde
Anastasia Nefedova/Jazmin Ortenzi 2 7 6
Aya El Sayed/Hala Fouad 0 5 1
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Yarden Akler/Shavit Kimchi 2 6 6
Elena-Teodora Cadar/Gabriela Duca 0 4 3
24.11.20
1e ronde
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Karola Patricia Bejenaru/Anna Popescu 0 2 1
24.11.20
1e ronde
Ani Amiraghyan/Sofia Shapatava 2 7 6
Sada Nahimana/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 5 3
24.11.20
1e ronde
Elina Nepliy/Dimitra Pavlou 2 6 6 10
Ioana Gaspar/Alica Rusova 1 75 4 7
24.11.20
1e ronde
Verena Meliss/Martina Spigarelli 2 6 6
Magdalini Adaloglou/Natalia Nikolopoulou 0 1 4
24.11.20
1e ronde
Martina Colmegna/Melania Delai 2 7 6
Eleni Christofi/Lia Karatancheva 0 64 0
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
24.11.20
1e ronde
Anouk Koevermans/Suzan Lamens 2 6 4 11
Lucia Cortez Llorca/Chiara Girelli 1 4 6 9
24.11.20
1e ronde
Malene Helgo/Anastasia Zarycka 2 6 6
Maria Gutierrez Carrasco/Eva Vedder 0 4 1
24.11.20
1e ronde
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca/Tabatha Suarez 2 7 3 10
Mariya Kostyuk/Isabella Nunez 1 62 6 8
<