Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
16:00
2e ronde
Daniel Elahi Galan [7]  
Inigo Cervantes [PR]  
16:00
2e ronde
Juan Manuel Cerundolo  
Vitaliy Sachko [q]  
Heren enkelspel Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
10:00
1e ronde
Marco Bortolotti  
Max Alcala Gurri [q]  
10:00
1e ronde
Tiago Cacao  
Mathys Erhard [q]  
10:00
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona  
Pedro Vives Marcos [q]  
11:30
1e ronde
Alvaro Lopez San Martin  
Mariano Alberto Hasenkopf [q]  
11:30
1e ronde
Alberto Barroso Campos [q]  
Pol Toledo Bague [8]  
11:30
1e ronde
Luca Van Assche [q]  
Diego Barreto Sanchez [WC]  
13:00
1e ronde
Kenny de Schepper [q]  
Javier Barranco Cosano [2]  
13:00
1e ronde
Marco Trungelliti [1]  
Felix Gill  
13:00
1e ronde
Timofey Skatov [4]  
Xavi Matas Ortega [q]  
14:30
1e ronde
Pol Martin Tiffon  
Mathieu Perchicot [5]  
Heren enkelspel I. hard Slovakia M15 Bratislava sets 1 2 3 4 5
10:00
1e ronde
Vadym Ursu [q]  
Tomas Vanko [WC]  
10:00
1e ronde
Michal Mikula [q]  
Alexis Canter  
10:00
1e ronde
Tomas Jirousek  
Yann Wojcik [q]  
11:30
1e ronde
Bogdan Bobrov [5]  
Michal Novansky [WC]  
11:30
1e ronde
Marek Gengel [8]  
Frane Nincevic [q]  
11:30
1e ronde
Filip Misolic [q]  
Lukas Palovic [WC]  
13:00
1e ronde
Yann Marti [q]  
Tobias Simon [3]  
13:00
1e ronde
Otto Virtanen  
Lukas Pokorny [WC]  
13:00
1e ronde
Kristof Minarik [q]  
Arthur Fery  
14:30
1e ronde
Petr Michnev  
Yvo Panak [q]  
14:30
1e ronde
Artem Dubrivnyy [4]  
Luigi Castelletti [LL]  
14:30
1e ronde
Savriyan Danilov  
Yannik Steinegger  
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
08:30
1e ronde
Sidharth Rawat [3]  
Damien Wenger [q]  
08:30
1e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin  
Sidane Pontjodikromo [LL]  
08:30
1e ronde
Simon Beaupain [q]  
Johan Nikles [6]  
08:30
1e ronde
Sherif Makhlouf [WC]  
Emiliano Maggioli  
10:00
1e ronde
Fabrizio Ornago [1]  
Arjun Kadhe  
10:00
1e ronde
Stefano Baldoni [q]  
Aldin Setkic [4]  
10:00
1e ronde
Juan Bautista Otegui [q]  
Fermin Tenti [7]  
10:00
1e ronde
Mariano Navone [q]  
Niels Visker [q]  
11:30
1e ronde
Erik Crepaldi  
Alex Barrena  
11:30
1e ronde
Miljan Zekic [5]  
Carlos Sanchez Jover  
11:30
1e ronde
Juan Pablo Paz  
Dalibor Svrcina  
13:00
1e ronde
Adam El Mihdawy [8]  
Luis Patino [WC]  
13:00
1e ronde
Manish Sureshkumar  
Yurii Dzhavakian [q]  
13:00
1e ronde
Muthu Aadhitiya Senthilkumar [WC]  
Daniel Michalski [2]  
13:00
1e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen [q]  
Juan Bautista Torres  
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
08:30
1e ronde
Markos Kalovelonis [WC]  
Lucas Gerch  
08:30
1e ronde
Nicholas David Ionel  
Corentin Denolly [2]  
08:30
1e ronde
Jiri Lehecka [4]  
Toby Alex Kodat  
08:30
1e ronde
Natan Rodrigues  
Sho Shimabukuro  
08:30
1e ronde
Hanwen Li  
Gijs Brouwer  
10:00
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan  
Naoki Tajima [q]  
10:00
1e ronde
Timo Stodder [q]  
Jan Choinski [3]  
10:00
1e ronde
Petros Tsitsipas [WC]  
Mateus Alves (2001)  
10:00
1e ronde
Vasil Kirkov  
Lucas Catarina [7]  
10:00
1e ronde
Facundo Diaz Acosta [6]  
Cezar Cretu (ROU) [q]  
11:30
1e ronde
Lucas Miedler [1]  
Hazem Naow [WC]  
11:30
1e ronde
Ryan Peniston [5]  
Matic Spec [q]  
11:30
1e ronde
Adrian Andreev  
Gerardo Lopez Villasenor  
11:30
1e ronde
Sebastian Gima [q]  
Aristotelis Thanos [WC]  
11:30
1e ronde
Henry Patten [LL]  
Mick Veldheer  
13:00
1e ronde
Jakub Paul [q]  
Michail Pervolarakis [8]  
Heren enkelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
2e ronde
Mohamed Safwat [3]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
14:00
2e ronde
Roberto Quiroz  
Dmitry Popko [5]  
14:00
2e ronde
Pedro Sakamoto  
Juan Pablo Ficovich [8]  
15:30
2e ronde
Thiago Moura Monteiro [1]  
Maxime Janvier  
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
08:30
1e ronde
Daria Mishina [1]  
Rita Atik [WC]  
08:30
1e ronde
Anastasia Zolotareva  
Marie Mettraux [LL]  
08:30
1e ronde
Diana Shnaider  
Ines Murta [5]  
08:30
1e ronde
Erika Andreeva [q]  
Clara Vlasselaer [q]  
10:00
1e ronde
Anastasia Nefedova [4]  
Salma Ziouti [LL]  
10:00
1e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz  
Aya El Aouni [q]  
10:00
1e ronde
Jessie Aney [q]  
Zoziya Kardava [WC]  
10:00
1e ronde
Noel Saidenova [q]  
Ksenia Laskutova [8]  
11:30
1e ronde
Barbora Matusova  
Federica Prati  
11:30
1e ronde
Lexie Stevens [6]  
Diana Maria Mihail [WC]  
11:30
1e ronde
Aya El Sayed [WC]  
Anna Kubareva [3]  
11:30
1e ronde
Julia Garcia  
Joelle Kissell  
13:00
1e ronde
Helene Scholsen  
Carolina Meligeni Alves [2]  
13:00
1e ronde
Zhibek Kulambayeva [7]  
Matilda Mutavdzic  
13:00
1e ronde
Lulu Sun  
Elina Avanesyan  
13:00
1e ronde
Hania Abouelsaad [q]  
Pia Lovric  
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
08:30
1e ronde
Martina Colmegna [4]  
Eleni Christofi [WC]  
08:30
1e ronde
Ayumi Koshiishi [q]  
Martina Spigarelli  
10:00
1e ronde
Miyabi Inoue  
Silvia Ambrosio [q]  
10:00
1e ronde
Danielle Daley [q]  
Sapfo Sakellaridi  
10:00
1e ronde
Sylvie Zund [LL]  
Celia Cervino Ruiz  
13:30
1e ronde
Andreea Rosca [7]  
Ani Amiraghyan  
13:30
1e ronde
Linda Sevcikova [q]  
Magdalini Adaloglou [WC]  
13:30
1e ronde
Marion Viertler  
Karola Patricia Bejenaru [q]  
Dames enkelspel Clay Spain W15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
11:00
1e ronde
Paula Ormaechea [5]  
Emeline Dartron [q]  
11:00
1e ronde
Guillermina Naya [q]  
Amanda Carreras [8]  
11:00
1e ronde
Ana Lantigua De La Nuez [WC]  
Malene Helgo  
11:00
1e ronde
Ane Mintegi Del Olmo [q]  
Alice Rame  
12:30
1e ronde
Lucia Cortez Llorca [WC]  
Katharina Gerlach [2]  
12:30
1e ronde
Sofia Milatova [q]  
Andrea Lazaro Garcia [4]  
12:30
1e ronde
Leyre Romero Gormaz  
Angela Fita Boluda [q]  
12:30
1e ronde
Maelys Bougrat [q]  
Oksana Selekhmeteva  
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10:00
1e ronde
Dia Evtimova [7]  
Justine Bryson [q]  
10:00
1e ronde
Lisa Ponomar  
Manon Arcangioli [8]  
10:00
1e ronde
Nefisa Berberovic [5]  
Ani Vangelova  
10:00
1e ronde
Alina Michalitsch [q]  
Anna Ukolova  
10:00
1e ronde
Andjela Jocovic  
Yasmine Mansouri  
10:00
1e ronde
Nour Gueblaoui [q]  
Eliessa Vanlangendonck  
11:00
1e ronde
Astrid Cirotte [WC]  
Ines Ibbou [6]  
11:30
1e ronde
Chiraz Bechri  
Elena Milovanovic  
11:30
1e ronde
Chiara Catini [WC]  
Sina Herrmann [4]  
11:30
1e ronde
Carole Monnet [3]  
Fatma Mornagui [q]  
11:30
1e ronde
Aubane Droguet  
Maria Bondarenko  
11:30
1e ronde
Angelina Graovac [WC]  
Wiem Boubaker [q]  
11:30
1e ronde
Amal Gati [q]  
Olivia Gram [WC]  
11:30
1e ronde
Chahd Berriri [q]  
Sebastianna Scilipoti  
13:00
1e ronde
Ghalia Guizani [q]  
Yuliya Hatouka [2]  
Heren dubbelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
17:30
1e ronde
Sergio Galdos/Facundo Mena [4]  
Vit Kopriva/Alexander Merino  
19:00
1e ronde
Collin Altamirano/Vitaliy Sachko  
Jesper De Jong/Jelle Sels  
19:30
1e ronde
Daniel Elahi Galan/Agustin Velotti  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [2]  
21:00
1e ronde
Francisco Cerundolo/Renzo Olivo  
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla  
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
00:00
Halve finale
Javier Barranco Cosano/Albert Roglan [4]  
Yan Bondarevskiy/Oleg Prihodko [2]  
15:00
Kwartfinale
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez [1]  
Nathan Seateun/Michael Zhu  
15:00
Kwartfinale
Eduard Esteve Lobato/Pedro Vives Marcos [3]  
Ivan Gakhov/Alvaro Lopez San Martin  
Heren dubbelspel I. hard Slovakia M15 Bratislava sets 1 2 3 4 5
16:00
1e ronde
Marek Gengel/Danylo Kalenichenko [1]  
Zizou Bergs/Otto Virtanen  
16:00
1e ronde
Michal Mikula/Yann Wojcik  
Milos Karol/Michal Novansky [WC]  
16:00
1e ronde
Filip Misolic/Frane Nincevic  
Kai Lemstra/Sven Lemstra  
Heren dubbelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Ignacio Monzon/Fermin Tenti [1]  
Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz  
00:00
Kwartfinale
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla [4]  
Yurii Dzhavakian/Mariano Navone  
00:00
Kwartfinale
Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina  
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar [3]  
00:00
Kwartfinale
Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover  
Daniel Michalski/Fabrizio Ornago [2]  
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
13:00
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan/Vasil Kirkov [3]  
Sho Shimabukuro/Naoki Tajima  
13:00
1e ronde
Toby Alex Kodat/Tadeas Paroulek  
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari  
14:00
1e ronde
Vasilios Caripi/Lucas Gerch  
Timo Stodder/Robert Strombachs  
14:30
1e ronde
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas  
Billy Harris/Marcus Willis [WC]  
14:30
1e ronde
Sean Hodkin/Toby Martin  
Cezar Cretu (ROU)/Stefan Palosi  
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
15:00
1e ronde
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa [4]  
Terence Atmane/Eliakim Coulibaly [WC]  
15:00
1e ronde
Benedikt Henning/Caspar Schuetze [WC]  
Constantin Bittoun Kouzmine/Ergi Kirkin  
15:00
1e ronde
Michal Dembek/Ivan Liutarevich [1]  
Moez Echargui/Jean Thirouin  
15:00
1e ronde
Theo Arribage/Titouan Droguet  
Daniele Capecchi/Omar Giacalone  
15:00
1e ronde
Maik Moraing/Oscar Moraing [WC]  
Luca Giacomini/Luca Potenza  
15:00
1e ronde
Gabriel Roveri Sidney/Matias Zukas  
Alibek Kachmazov/Oscar Weightman  
15:00
1e ronde
Kenneth Raisma/Kristjan Tamm  
Skander Mansouri/Mirko Martinez [2]  
Heren dubbelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
1e ronde
Pedro Boscardin Dias/Eduardo Ribeiro [WC]  
Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli  
15:30
1e ronde
Manuel Guinard/Mohamed Safwat  
Martin Redlicki/Hunter Reese [2]  
16:00
1e ronde
Frederico Ferreira Silva/Mariano Kestelboim  
Chun Hsin Tseng/Kaichi Uchida  
17:00
1e ronde
Gastao Elias/Paulo Knippling [WC]  
Carlos Gomez-Herrera/Roberto Ortega-Olmedo  
18:00
1e ronde
Diego Hidalgo/Pedro Sakamoto  
Martin Cuevas/Orlando Luz [3]  
18:00
1e ronde
Teimuraz Gabashvili/Dmitry Popko  
Gustavo Teisen Pereira/Gabriel Tumasonis [WC]  
18:30
1e ronde
Guillermo Duran/Roberto Quiroz [4]  
Rafael Matos/Joao Menezes  
19:30
1e ronde
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [1]  
Aziz Dougaz/Benjamin Lock  
Dames dubbelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva  
Elina Avanesyan/Anna Kubareva [3]  
00:00
Kwartfinale
Julia Garcia/Helene Scholsen  
Zhibek Kulambayeva/Noel Saidenova  
00:00
Kwartfinale
Anastasia Nefedova/Jazmin Ortenzi [4]  
Hana Mortagy/Sandra Samir [WC]  
00:00
Kwartfinale
Matilda Mutavdzic/Diana Shnaider [WC]  
Ines Murta/Lexie Stevens [2]  
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Oana Gavrila/Oleksandra Oliynykova [3]  
Ani Amiraghyan/Sofia Shapatava  
14:00
Kwartfinale
Yarden Akler/Shavit Kimchi  
Elina Nepliy/Dimitra Pavlou [WC]  
15:00
Kwartfinale
Verena Meliss/Martina Spigarelli  
Martina Colmegna/Melania Delai [2]  
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
00:00
Kwartfinale
Malene Helgo/Anastasia Zarycka  
Andrea Gamiz/Guillermina Naya [4]  
14:30
Kwartfinale
Gabriela Ce/Paula Ormaechea [1]  
Nahia Berecoechea/Ana Lantigua De La Nuez [WC]  
14:30
Kwartfinale
Barbara Gatica/Rebeca Pereira [3]  
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca/Tabatha Suarez  
14:30
Kwartfinale
Anouk Koevermans/Suzan Lamens  
Alicia Barnett/Olivia Nicholls [2]  
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
13:00
1e ronde
Chiraz Bechri/Ines Ibbou  
Olivia Gram/Yuliya Hatouka  
13:00
1e ronde
Amal Gati/Ghalia Guizani  
Justine Bryson/Angelina Graovac  
13:00
1e ronde
Alina Michalitsch/Ani Vangelova  
Nefisa Berberovic/Anita Husaric [4]  
<