Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
26.11.20
16:00
2e ronde
Federico Coria [1]  
Francisco Cerundolo  
26.11.20
16:00
2e ronde
Oriol Roca Batalla  
Thiago Agustin Tirante [q]  
26.11.20
16:00
2e ronde
Juan Pablo Varillas [8]  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
26.11.20
16:00
2e ronde
Vit Kopriva  
Jesper De Jong [SE]  
Heren enkelspel Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
26.11.20
00:00
2e ronde
Eduard Esteve Lobato [7]  
Francisco Andreu Garcia [WC]  
26.11.20
00:00
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc [6]  
Nicolas Moreno De Alboran  
Heren enkelspel I. hard Slovakia M15 Bratislava sets 1 2 3 4 5
26.11.20
00:00
2e ronde
Danylo Kalenichenko  
David Poljak [7]  
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
26.11.20
10:00
1e ronde
Matias Franco Descotte [4]  
Louis Tessa  
26.11.20
10:00
1e ronde
Skander Mansouri [1]  
Colin Sinclair  
26.11.20
10:00
1e ronde
Daniele Capecchi [7]  
Terence Atmane  
26.11.20
10:00
1e ronde
Moez Echargui  
Luca Giacomini  
26.11.20
10:00
1e ronde
Mats Rosenkranz [5]  
Kristjan Tamm  
26.11.20
10:00
1e ronde
Aziz Ouakaa  
Luca Potenza  
26.11.20
10:00
1e ronde
Pierre Delage  
Matias Zukas [3]  
26.11.20
10:00
1e ronde
Mousa Alkotop [WC]  
Ergi Kirkin [2WC]  
26.11.20
10:00
1e ronde
Alibek Kachmazov  
Ignacio Carou  
26.11.20
10:00
1e ronde
Eliakim Coulibaly  
Michal Dembek  
Heren enkelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
26.11.20
14:00
2e ronde
Christian Lindell  
Camilo Ugo Carabelli [q]  
26.11.20
14:00
2e ronde
Frederico Ferreira Silva [6]  
Thomaz Bellucci  
26.11.20
15:00
2e ronde
Joao Menezes [7]  
Chun Hsin Tseng  
26.11.20
15:00
2e ronde
Matheus Pucinelle De Almeida [q]  
Orlando Luz  
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
26.11.20
08:30
2e ronde
Georgia Andreea Craciun [1]  
Dimitra Pavlou [WC]  
26.11.20
08:30
2e ronde
Darja Vidmanova  
Oana Gavrila  
Heren dubbelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
26.11.20
17:00
1e ronde
Boris Arias/Mark Vervoort  
Conner Huertas del Pino/Jorge Brian Panta Herreros  
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
26.11.20
14:00
Kwartfinale
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca [1]  
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz  
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
26.11.20
14:30
Kwartfinale
Gabriela Ce/Paula Ormaechea [1]  
Nahia Berecoechea/Ana Lantigua De La Nuez [WC]  
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
26.11.20
10:00
1e ronde
Andjela Jocovic/Elena Milovanovic  
Chiara Catini/Astrid Cirotte  
26.11.20
10:00
1e ronde
Maria Bondarenko/Sebastianna Scilipoti  
Dia Evtimova/Carole Monnet  
<