Naam: Daniil Ostapenkov
Land: Belarus
Geboortedag: 08.05.03, 20 Jaar
ATP Ranking: 872
TOP ranking positie: 846 (02.10.23, 22 punten)
Punten: 20
Premies: 15645 $
Aantal wedstrijden in totaal: 112
Overwinningen: 68
Successen: 60.71 %
Land: Belarus
Geboortedag: 08.05.03, 20 Jaar
ATP Ranking: 872
TOP ranking positie: 846 (02.10.23, 22 punten)
Punten: 20
Premies: 15645 $
Aantal wedstrijden in totaal: 112
Overwinningen: 68
Successen: 60.71 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 32/15 | 31/13 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 31/20 | 23/14 | 8/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 2/6 | 0/3 | 2/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 68/44 | 54/30 | 11/11 | 3/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 60.71 % | 64.29 % | 50 % | 50 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Daniil Ostapenkov / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Daniil Ostapenkov form
Daniil Ostapenkov / laatste 50 wedstrijden
16.03.24 | Halve finale | Ilia Simakin | Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard | |
15.03.24 | Kwartfinale | Daniil Ostapenkov | Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
14.03.24 | 2e ronde | Daniil Ostapenkov | Niels Visker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.03.24 | 1e ronde | Daniil Ostapenkov | Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.03.24 | 1e ronde | Petr Nesterov | Daniil Ostapenkov | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard | |
20.09.23 | 1e ronde | Andrea Guerrieri | Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Sharm | Hard | |
16.09.23 | Halve finale | Robin Bertrand | Daniil Ostapenkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard | |
15.09.23 | Kwartfinale | Daniil Ostapenkov | Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.09.23 | 2e ronde | Daniil Ostapenkov | Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
13.09.23 | 1e ronde | Daniil Ostapenkov | Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.09.23 | Kwartfinale | Kris Van Wyk | Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard | |
07.09.23 | 2e ronde | Daniil Ostapenkov | Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
06.09.23 | 1e ronde | Daniil Ostapenkov | Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |||
31.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Leon Formella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
31.07.23 | 2e ronde van de kwal. | Samuel Puskar | Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
23.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Dusan Milanovic | Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
12.07.23 | 1e ronde | Chukang Wang | Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - scratch | wedstrijd detail | M15 Shanghai | Hard | |
08.07.23 | Halve finale | Zhe Li | Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tianjin | Hard | |
07.07.23 | Kwartfinale | Daniil Ostapenkov | Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
06.07.23 | 2e ronde | Daniil Ostapenkov | Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.07.23 | 1e ronde | Daniil Ostapenkov | Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
02.05.23 | 1e ronde | Blake Ellis | Daniil Ostapenkov | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard | |
01.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
01.05.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | |||
26.04.23 | 1e ronde | Ron Ellouck | Daniil Ostapenkov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Tbilisi | Hard | |
25.04.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
25.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |||
07.04.23 | Kwartfinale | Daniel Rodrigues | Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard | |
06.04.23 | 2e ronde | Daniil Ostapenkov | Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.04.23 | 1e ronde | Daniil Ostapenkov | Philip Florig | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Henry Jefferson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.04.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
03.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Tushar Sharma | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
29.03.23 | 1e ronde | Adria Soriano Barrera | Daniil Ostapenkov | 4-2, Daniil Ostapenkov - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard | |
27.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Zhan Zheng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.03.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Yua Taka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Babji Siva Atturu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
22.03.23 | 1e ronde | Tao Mu | Daniil Ostapenkov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard | |
20.03.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Federico Salomone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Yua Taka | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |||
19.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Raul Mireles Jimenez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
15.02.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Daniil Ostapenkov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard | |
13.02.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Mayeul Darras | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Anthony Genov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
12.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Dylan Salton | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.02.23 | 1e ronde | Bohua Dong | Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard | |
06.02.23 | Kwalif. | Daniil Ostapenkov | Mika Brunold | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
06.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Shivank Bhatnagar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Kai-Hsun Chen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.02.23 | 1e ronde | Samuel Vincent Ruggeri | Daniil Ostapenkov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard |